• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
autor
jé holky konečně je nás tu víc.....co říkáte na sníh??ještě že většina z nás ještě nemusí v takovém nečase drandit s kočárkama po ulicích...u nás nejsou ani prohrnuté chodníky...zrovna jsem před hcvílí viděla nějakou maminu, která mimčo z kočárku skoro vyklopila jak se snažila z plných sil najet nějakým způsobem na chodník........no fakt síla....ještě chodit v tomhle počasí ven...to je tedy taky zátěž (tedy aspoň pro mě) :slight_smile:
25. led 2007 ve 12:36  • Odpověz
autor
jinak jsem se chtěla zeptat zda někde v okolí kolem nás není možnost nějakého plavání těhotných?nevyzkoušely jste to někdy?slyšela jsem že je to super pro mamču i miminko...
25. led 2007 ve 12:38  • Odpověz
autor
Macu:Chotýšany vím kde jsou ale nevím zda jsou to ty, které myslím.....jako ty mezi benešovem a vlašimí?Já jen že mě mátlo to že bydlíš v okrese ČB?
25. led 2007 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky holky...
Tak dnes se toho moc nenapovídalo :wink:
Anavko...Osnici z nám..je to kousek od nás :wink:
25. led 2007 v 18:09  • Odpověz
Anavko....kolik je vůbec prckovi...a je to holčička nebo chlapeček?
25. led 2007 v 18:11  • Odpověz
Milly333: Jo, jsou to ty Chotýšany, který myslíš. Já teď 4 roky bydlím v Týně nad Vltavou (okr. Č.Budějovice), ale plánujem se na Benešovsko zase vrátit. A s tím jezděním s kočárkem v tom sněhu - tak to je teda fakt záhul. Já jela ve středu ve vánici s malým k doktorce a to teda bylo něco, chodníky skoro neprotažený, děs! Ale dneska už se jezdilo celkem dobře.
Holky budete rodit v Benešově? Jaká tam je porodnice? Já rodila v Táboře a celkem to tam bylo fajn.
25. led 2007 v 18:32  • Odpověz
Lucias1, mně je 24 let a mám skoro 5měsíční princeznu Michaelku. Jak dlouho bydlíš v Říčanech?
Jinak já byla dneska i včera venku s kočárem a byl to fakt děs, tady vůbec nebyly protažený silnice :frowning2:
A už máš vybranou porodnici? Já rodila v Podolí a můžu vřele doporučit :wink: Jo, jenže tam se vlastně musíš zaregistrovat do 20. týdne :unamused:
25. led 2007 v 19:34  • Odpověz
Anavko....v Říčanech jsem druhým rokem,jinak pocházím z moravy z Prostějova.Takže tu ještě nikoho,ale vůbec nikoho neznám :frowning2: Já budu nejspíš rodit v Krči,abych řekla pravdu tak ještě nemám na 100% vybráno,ale Krč vede už jen z toho důvodu,že můj gynekolog zapadá pod tuto porodnici :wink:
25. led 2007 ve 20:03  • Odpověz
Můžu se zeptat ke komu chodíš? Já totiž chodim do Jílovýho, ale ten doktor má ordinaci i v Říčanech a ještě někde, to si nemůžu vzpomenout. Já do Krče nechtěla :unamused:
25. led 2007 ve 20:06  • Odpověz
Chodímna Zbraslav k soukromýmu,jmenuje se Uhlíř.Tady v říčanech jsem nebyla spokojená :frowning2: Proč jsi nechtěla do Krče?
25. led 2007 ve 20:15  • Odpověz
Já nevim, mně se tam moc nelíbí přístup těch doktorů....jednou jsem tam byla na gyneg. operaci a byla to hrůza :frowning2: Ale tim tě nechci nijak strašit, třeba moje nevlastní ségra tam rodila a byla moc spokojená :wink: A už máte vybraný jména?
25. led 2007 ve 20:30  • Odpověz
No uvidíme :wink: Já chtěla nejdříve ze začátku hodně do Vrchlabí,ale to jsme skrz dálku zámitli :unamused: Jména máme vybraný...pro kluka to bude po manželovi..Honzík..jelikož to mají v rodině jako generaci a pro holčičku...Sárinka...můj sen od malička :slight_smile:
25. led 2007 ve 20:36  • Odpověz
Hezký :slight_smile: Já chtěla Natálku, jenže tu má teď každej a manžel jí nechtěl. Pro chlapečka jsme měli Ondru a celý těhotenství jsme na bříško i tak mluvili, no a pak na nás vykoukla Michaelka :grinning: Honzíků je teď kolem mě taky docela hodně :slight_smile: Jo, takže ses do Říčan provdala?
25. led 2007 ve 20:42  • Odpověz
Taky jsem koukala,že Honzíků je kolem dost :wink: Já zatím to moje bříško radši nijak neoslovuji,já bych si strašně přála holčičku...tak uvidíme co na nás vykokne :grinning: Zatím je to pořád nezjistitelné,nechce roztáhnout nožky :sweat_smile: Třeba příští týden se už nechá přemluvit a něco ukáže :wink:
A přesně tak jak píšeš...do Říčan jsem se provdala :slight_smile: A ty z Osnice pocházíš?
25. led 2007 ve 20:50  • Odpověz
Takže si to chcete nechat říct? Ne, já odtud nepocházím, ale můj nevlastní táta, takže jsme se sem nastěhovali "povinně" :slight_smile: Před tim jsme bydleli v Příbrami a i můj manžel z Příbrami pochází, takže všechny víkendy a volna jsme trávili tam u jeho rodičů, máme tam všechny kamarády....no ale ke konci těhotenství už jsme to omezili a teď tam taky moc pravidelně nejezdíme, ale stýská se mi :frowning2:
25. led 2007 ve 20:58  • Odpověz
Já určitě si to nechám říct,teda když bude co :wink: A manžovi to je na jednu stranu jedno,prý ví co dělal :grinning: Ale je vidět že by chtěl chlapečka,jeho sen je ho hned od malička učit na motorce :slight_smile: ale to může i holčička,že jo :wink:
Tak s tím steskem jsme na tom stejně...jak moc se mi stýská :sweat_smile: Zrovna tenhle týden jsem chtěla za rodinou na moravu,ale zradil mě ten sníh a taky mamka je nemocná,nějaká chřipka...tak radši nebudu pokoušet štěstí,abych něco nechytila :frowning2:
25. led 2007 ve 21:07  • Odpověz
A ještě dotázek...jaký tvoje pravý jméno? :slight_smile:
25. led 2007 ve 21:09  • Odpověz
Luci, já už pro dnešek budu končit, malá spinká, tak jdu taky něco naspat. Tak dobrou noc :dizzy_face:
25. led 2007 ve 21:10  • Odpověz
Tak dobrou noc.Třeba zase zítra :slight_smile:
25. led 2007 ve 21:13  • Odpověz
macu.k já rodila v Benešově a byla jsem velmi spokojená :slight_smile: neměla jsem zrovna jednoduchý porod - vyvolávaný ve 36+1, ale zvládlo se to v pohodě. přístup veškerého personálu byl výborný. i pokoje jsou parádní a nadstandard za 400 resp. 200,- Kč denně je super.
25. led 2007 ve 23:28  • Odpověz
Ahoj Luci,
jmenuju se Ivana. Dneska ani o víkendu se sem asi moc nedostanu, teď musim jít balit, protože na víkend odjíždíme do Příbrami a zítra jdeme na zabijačku :slight_smile: To jsem zvědavá, jak to tam Miška celej den vydrží. Tak se holky mějte hezky, užijte si víkend a možná se tu dneska ještě ukážu, uvidíme....... :wink:
26. led 2007 v 09:04  • Odpověz
Ahojky Ivo....tak to se nedá nic dělat,že tu nebudeš :wink: Ale zase ti tiše závidím,že jedeš za rodinou :slight_smile: Já si budu muset 14 dní počkat.
Tak se měj taky krásně,užij si rodinu a pozdravuj ode mě Mišku :slight_smile:
Tak zatím pa pa.
26. led 2007 v 09:23  • Odpověz
Ahojky.....nakukuji a zjišťuji,že tady dlouho nikdo nebyl :wink:
30. led 2007 v 11:49  • Odpověz
autor
Macu:v Benešově co se týče porodnice, tak se říká že nic moc není, ožrálí gynekologové u porodu pak řídí provoz na kruháči...no docela síla mám strach z té péče tam ....kde jsi byla v Táboře???
31. led 2007 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky holky můžu se k vám přidat??? já sem z Benešova.. a v Benešově sem rodila a super.. nemůžu si stěžovat.. a jak píše milly333 nesetkala sem se z žádným ožralím gznekologem na kruháči.. A péče je tam náhodou dobrá to nemůžu souhlasit. Takže si myslím že strach není na místě... Já chodím k doktoru Kroužkovi do nemocnice a super.. jinak mám už 18měsíčního chlapečka... tak snad nebude vadit když se k vám vtírnu.. :grinning:
31. led 2007 ve 23:41  • Odpověz
ahoj holky, taky bych se k vám přidala, jsem z Bílkovic (U Divišova) a Marušku čekáme začátkem dubna :slight_smile:
1. únor 2007 ve 21:31  • Odpověz
jé holky tady vůbec nikdo není???
2. únor 2007 v 09:02  • Odpověz
milly33 já jsem se tedy v porodnici za celou dobu (10 dní) s ožralým gynekologem nesetkala. naopak jsem byla mile překvapena péčí a ochotou veškerého personálu. a jestli je to jedna paní povídala, tak takhle dokáží lidé mluvit i o Podolí, Motole a Apolináři. a do benešova do porodnice dojíždí pražský gynekolog

jaska taky jsem byla v Benešově v porodnici spokojená. měla jsem vyvolávaný porod z důvodu velkého miminka a malého množství plodové vody a infarktů na placentě ve 36+1 a nemůžu si na nic stěžovat. starali se o mě naprosto profesionálně a na porod i když nebyl lehký, tak mám velmi dobré vzpomínky a ještě na porodním sále při nutivých kontrakcích jsem prohlásila, že druhé dítko rodím v Benešově do 2-3 let :wink:
4. únor 2007 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, můžu s vámi poklábosit? Přistěhovali jsme se do Říčan před rokem a půl a kromě důchodců v okolí tady nikoho moc neznám. Sice chodíme ven s jednou holčinou s kočárem, ale někdy mám chuť si trochu odpočinout u kafíčka a poklábosit a nechat našeho miláčka doma s tatínkem a trochu si vyčistit hlavu a vyjít mezi lidi. Našemu chlapečkovi je 10 měsíců a je to naše zlatíčko, které občas taky pěkně zazlobí :slight_smile: . Přeji všem krásný den.
15. únor 2007 v 11:35  • Odpověz
Ahoj, koukám, že je tu pár holek z Říčan a Světic. No mi to máme trochu složitý. Se skoromanžílkem jsme z Prahy, většinu času ale pobýváme na chatě ve Čytřkolech (takže Benešovsko) a máme hrubou stavbu ve Světicích. Bohužel není úplně jisté, že se to dotáhne do konce a budeme s mimčem bydlet už v domečku, ale snad to nebude moc dlouho trvat. Protože bydlet na chatě nemá úplně ten komfort (nemáme splachovací záchod, je problém s ohřevem většího objemu teplé vody) a bydlet u rodičů moc nejde. Holt pro nás to bydlení zatím postačuje, ale pro mimčo to moc vhodné není.
19. únor 2007 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.