• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky

Poslušne hlásím že jsem zde! :sweat_smile:
Dočetla jsem vás,hezky jste se rozepsali,je fajn že se vám srazík povedl,koukala jsem na nové fotečky fakt krása!
Nevím kde začít abych omluvila svojí nepřítomnost :confused:
Jen ve skratce nebudu vás tady zatěžovat-v cz nemám nárok na porodné a rodičovský příspěvek,i když tady žiju ,pracuju,jsem vdaná,platím zdr.a soc. 9 let :angry:
Z finančáku v cz vzhledem k tomu že jsem rok neuplatnovala slevu na dani měs.2O7O czk tak mi to měli vrátit za uplynulý rok-ale učetní zapoměla na termín a tak nic. :unamused:
Na cizinecké policii mne od roku 2004-2007 nemají vubec vedenou,předtím jo a potom taky-nejaký kolega co už tam samozřejme není to sprasil-takže mě čeká dokladování každého měs.v cz -smoluvy,pronájmy,potvrzení ze soc.z vzp..... :rolling_eyes:
Musela jsem jet k bráchovi do U.Hradište u notářky sepsat plnou moc a on jel na sk ohledne toho nulového danového přiznání tam.A stejne tam musím osobně-a já už se nato vykašlu.
Takže každý boží den lítám po uřadech,potvrzuju staré známé že nejhorší je srážka s blbcem-a nejak mi chybí energie na cokoli jiného.tak proto sem nepsala,z holek jsem udelala cestovatelky a byl to opravdu hororové informace.
Dopředu se omlouvám ale když se to s...!
Jinak holky jsou zaplatpánbůh ok,začali brebtat,pořád se smějí tak jsme samá legrace. :dizzy_face: ješte že je mám.
Tak se mějte krásne a přeju krásný den
13. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
ahojte a krásné ráno,
fanys už jsme si začali dělat starosti,tak hlavně že jste v pořádku :wink: to víš,blbci byli,jsou a budou všude mezi námi,vždycky na nějakého natrefíš tomu se vážně nevyhneš.až budeš mít chvilečku,tak vlož nějaké fotky,ať se můžem taky pobavit úsměvy tvých holčiček :dizzy_face:
13. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
Jéééé Fany ahóóój, vyprdni se na blbce, hlavně, že máš zdravé, krasné holčičky a dělají ti radost :wink: jak píše Renda blbci jsou a bohužel budou :frowning2:
13. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky,
Fany - drž se, moc Ti držím palce ať to máš vše vyřízené a úspěšně za s sebou, jsou to fakt absurdní situace jak píšeš. Nejhorší je asi ta bezmoc co? Kdybych Ti mohla třeba nějak pomoct, tak písni, nebydlíme zase tak moc daleko od sebe, písnu ti do IP na mne tel.

Jinak dnešní ráno u nás větrné a deštivé, tak teď vyrábíme s Onďulou "domácí hračku" - navlékámé propíchnuté víčka od petlahve na šňůrku, tak se snad tím výtvorem na chvilku zabaví.

Pěkný den
13. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
čauky
holky díííííííííky :dizzy_face:
Tak pokoušela jsem se vytvořit album,ale nebere mi to fotky,jsem asi pako ale nejdou mi zmenšit fotky na požadovanou velikost,takže každá rada drahá.A předem díky.Doted jsem si o sobě nemyslela že jsem počítačový analfabet ale asi že jo.... :grinning:

venku je dnes fakt ošklivo,holky spokojene spí v kočárku a já jdu delat že delám-musím něco uvařit ,dnes jsme po 14 dnech dopo doma a je to nejaký divný......papíček

mikk-díky jdu si ho uložit
13. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky..
Leni já včera byla taky v kině, taky od 19:00 seděli jsme v předposlední řadě :slight_smile: :slight_smile: a bylo to supr..
Fany máš Microsoft office picture manager? tak si tu fotku v tom programu otevři, nahoře na liště máš možnosti ( jas a kontrast, barva, otočit a překlopit a najdeš tam i oříznout či zmenšit...tak klikneš na zmenšit, na pravo ti vyjede lišta a já to dělám s procenty - dávám většinou 30% když má fotka tak 2000kB..dáš OK a zavřít a uložit :slight_smile: Snad to pomůže
13. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
Fany- dělám to stejným způsobem jako Angetha

Angeth-no vidíš to, to je škoda, mohly jsme se seznámit, my seděli kousek od zhora, byli jsme ještě se známými, zrovna jsem si říkali, že tam bylo strašně bab.....u nás v řadě a za náma skoro samé ženské :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
jó ten film se vážně povedl,to já můžu.taková oddechovka,člověk se krásně odreaguje.bylo mi až líto,když už byl konec :frowning2:
13. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
hezký večer
Angeth-nemám tuhle aplikaci microsoftu-pořád mi to píše že nejsem oprávněná používat tenhle program :confounded: a přiznám se že jsem profík na program PC doktor,zvládnu nejaké běžné ukony-tabulky,....ale upravovat potažmo zmenšit fotky mi nejde...Ale díky za info,pokusím se se s tím poprat,dnes jsem moc neměla čas
Tak doufejme že nás čeká co se počasí týče jaro a všem přeju hezký víkend.
Jo a dobrou noc
13. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
ahoj
tak já sem se ted jukla a nikde nikdo :wink: to mám zato že jsem tady dlouho nebyla já :cry:
ne vážne je videt že je venku resp.bylo krásně-my jsme ted dorazili domu z dlouhé procházky a bylo to fakt prima,po prvý jsem vytáhla i mnažu jak furt není doma,a chtel si volat vrtulník protože ho chudáčka nožinky bolejí :stuck_out_tongue_closed_eyes: opravdu mne pobavil,na zítra na nej chystám taky túrů-no nejak ty kilča po porodu shodit musím že?
Jen nevím co mám udelat s břichem,to bude chtít snad plastiku po dvojčatech....hrůza.
holčiny spí krásne pomalu celý den tak mne čeká noční....takže se jdu naložit do vany dřív než mi to začne
mějte se krásne
14. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
ahojte,fanys tady jsem :dizzy_face: my zrovna přijeli z Měřína,potřebovala jsem se pořádně protáhnout,stále mě bolejí záda a ve vodě to krásně povolí.na prochajdu se chystáme zítra nejspíš do Konopiště,to máme dá se říct za barákem :slight_smile:
holky neviděla jste některá film Bathory?chystáme se na něj do BN koncem března.
fanys to máš jedno,jestli ti zůstalo břicho po dvojčatech,podívej se na mě jakej mám pupek,pořád si řikám,že je to po porodu,ale už si nechci přiznat,že po porodu sice jo,ale už dva roky :grinning: jo a taky po třech dětech :grinning:
neboj,ty to schodíš,se dvěma budeš mít honičku,že to půjde samo,ale mě to teda vůbec nepřišlo,že bys měla něco shazovat,když jsem tě viděla :wink:
14. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky, dnes bylo opravdu krásně :wink: my jsme přijeli teď z Bene, s Kačkou a Verčou jsme byly za manžou v S-Centru, zahrály jsme si bowling, on si v práci udělallnějakou práci a pak jsme jeli na chvíli za Dádou na hřiště, hrál fotbal, ještě že jsme tam byli jen chviličku, už byla teď docela zima.....
zítra Verča jede po obědě domů a já s Kačíkem vyrážíme do Neveklova na karneval, no ta se strašně těší, mě se tam nechce, ale ukecala mě, že tam budou její spolužáci :slight_smile:

Rendo-film jsem neviděla, ale také se na něj chystáme do Bene, kór za tu cenu :wink: viděla to moje ségra, té se to moc líbilo, četla i knihu, ještě předtím, než viděla film

Fany-já mám po porodu skoro 7let a mám také bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já už to mám vyžrané :angry:
14. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
lenko,tak to se na karnevale uvidíš s mikki :wink: já jsem taky na Bathory slyšela jen samé pozitivní recenze,tak jsem na to zvědavá.
holky kde jste ostatní??
14. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
jojo, s Mikk jsem domluvená, ale jak už jsem psala, tam je pokaždé strašně lidí, budeme rády, když nás nepřeválcují :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
čaudys
rendo -díky za podporu ale bohužel mám doma zrcadlo,a jak začíná teplo tak mne bere na sebe vztek :confounded:
Báthory jsem videla krátce před porodem-předtím jsem ale četla sérii knížek o čachtické paní od nižnaského a štiavnického a jakož jsem si udelala nejakou představu ....film byl hezký to jo-takový typický jakubisko,moc hezké pojetí,jen bylo špatně že jsem četla ty knížky před tím protože se popis histor.událostí moooc lišil,oba autoři co vycházejí ze skutečných dejepisních podkladu ji mají za skutečnou bestii a jakubisko ji stavěl do role oběti,chudáka ,léčitelky,milenky....nevím byla jsem z toho dost sklamaná ale jen proto že to že film se stavěl na její obhajobě a absolutne se nazakládal na realních podkladech a historických dukazech.proste jsem měla po chvíli dojem že jsem si sedla do jiného sálu kde dávají jiný film.ale to jen proto že mne už když sem bydlela u našich na slovači tohle téma dost fascinovalo a četla jsem o tom co se dalo.Tot vše.ámen. :wink:
Jo a náhodou ti to mužu oplatit moc ti to slušelo.Vždyt verča a Anička jsou hezké holky -po kom asi? :sweat_smile:
Leni-mikk-přeju povedený karneval
Ren-hezkou prochajdu na konop..........
A všem dobrou noc
14. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme dnes také využili pěkného počasí, dopoledne jsme byli s Ondráškem na procházce, zhoupnout se na houpačce a zkontrolovat slepice a pejska "skoro" sousedů :grinning: Pak malej spal od 12 do 15, tak ho ten čerstvý vzduch zmohl. My jsme pak s manželem trochu rovnali spadané dříví a dělali drobný úklid kolem baráčku. Holky já se tak těším až tu budeme mít srovnaný terén a budu moci si udělat nějakou zahrádku, kytky, stromky a tak. Dnešní počasí k tomu úplně lákalo hrabat se v hlíně - jsem prdloň co?

Rendo - jakto že jste se nestavili na kafe?!!! Tak příště. Jo a jak jsem Ti říkala o pohádce v MC Hvězdička - spletla jsem datum, dávají to v pondělí 23.3. od 16:30 O Budulínkovi. Když se do té doby nic nepřihodí, tak bych tam s Ondráškem ráda jela. A co se týče kil - ten pupek co jsi psala byl určitě překle viď :angry: Musím napsat, že ti to ve středu fakt moc slušelo!!!

Fany - držím palce ať holky spí i v noci. Souhlasím s Rendou ohledně tvého "shazování." To jsi dobrá, že jsi manžela přemluvila na prochajdu - my jsme byli společně nejdál po příjezdové cestě od auta k baráku a jednou jsme společně prošli Jablonnou - prý má na dlouho vybráno :frowning2: Takže si umím představit reakci tvého manži :wink:

Leni, myslíš že pomůže, když přijedeme trochu dříve? Začíná to od 14, v kolik tam tak zhruba dorazíte vy?

Afi - tak jaký byl včera "tvůj" den a co dnešní nákupy - vše ok? To víš, jsem baba zvědavá. Vzpomněla jsem si na tebe, když mi kamarádka psala, že jde k nějakému vlasovému mágovi apak k odbornici, která jí poradí jak se líčit, oblékat a tak. Přeju jí to, ale zároveň jsem si závistivě povzdychla, také bych něco takového potřebovala.

Mějte všechny hezký večer
pa
14. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
mikk-taky se šetři-furt něco deláš! :sweat_smile: no manža je hotovej ješte ted ,snědl celý štrudl co přišel a funí jak blázen,to je tím že celý den sedí za volantem a pak umírá-dobře mu tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni-ted jsem si všimla chuvičky,to je pech :angry: uplne stejnou jsem objednala ve čt a dnes mi ji kurýr přivezl-málem mne kleplo :fearful: no jo ....jsem to já blbec.páčko
14. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
fany-s manžou jsi mě pobavila, můžeš mi říct, kolik jsi za ně dala, jestli je mám dát za míň??? děkuju, klidně do IP

já upekla včera večer bebe-řezy, ta musejí do druhého dne tuhnout, my dnes skoro celý den nebyli doma a je pekáč fuč :frowning2: do toho jsem ještě dělala dost ze zakysanky a ten je taky fuč.....asi tu máme nějakého zlodějíčka

Mikk-možná to bude lepší, jet dřív, opravdu si pak není ani kam sednout, my máme domluveno s kolegyní z práce, že mi podrží místo, ale i tak pojedu dřív, tak na půl druhou
14. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
Krásnou neděli holčiny!
i když tak nějak uplakanou.těšili jsme se,že už budem konečně moct něco dělat na zahradě,ale jak se zdá tak ani z procházky nic nebude :frowning2: ale třeba se to vybere a vyrazíme.vždycky je mi líto,když je víkend deštivý,protože přes týden se společně s manžou nikam nevydáme a tak se těšíme na so a ne,že si to spolu všichni krásně užijeme,ale takhle??
fanys a mikki,vy lichotnice! nevím kam jste se obě dívali :grinning: mikki na kafčo nás nenapadlo zajet,ani by jsme si to bez předchozí domluvě nedovolili,ale po bazéně jsme zašli na kafe tam do té Kavárny.Dala jsem si Ledovou kávu a manža Vídeňskou.Jemu přinesli s krásnou šlehajdou,ale to co postavili přede mě to mi málem vypadli oči z důlků
:confused: už od pohledu to vypadalo děsivě,tak jsem to malounko ochutnala a nemohla jsem se (šlehačkou)prokousat ke kafi :grinning: dali tam haldu ztužené šlehajdy,ale to byl hnus fialovej,úplně se to v kafi sráželo,tak to si pište,že jsem to vrátila!
no a kafíčko jsem si konečně vychutnala až doma.
mikki na tu pohádku by jsme do Hvězdičky taky mohli s malou jít :wink:
15. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky, krásnou neděli přeju, u nás taky počasí nic moc :unamused:
15. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahóój angi,tak co miminko nezlobí?? :slight_smile:
15. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, také přeji všem krásnou neděli, i když počasí nás včera navnadilo a dnes je zase pěkně hnusně :frowning2:

Já dnes nemusím vařit, jdeme na oběd ke tchánovcům na husu, děda umí výborně vařit, to nude mňamka :dizzy_face: už se těšíme, právě jsme si uvařili s manžou kávičku, tak si ji jdu s ním vychutnat :wink:

Dáda má od včerejšího večera horečky, tak vařím čajíčky a podávám ibalgin a paralen.....snad se z toho nevyklube nic velkého

Odpolko jedu s Kačíkem na ten karneval, tak Mikk už se na tebe těšíme......
15. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojky holky,
také se hlásím, ty jooo já tu nebyla od čtvrtka a teď jsem to všechno dočítala a že jste toho napsali :wink:

No u nás vše v pořádku, v pátek jsme vyrazili do Benešova, já běžela ke kadeřnici a kluci jeli k babičce, ta nám udělala švestkové knedlíky tak fajnes. Odpo jsem vzala Járu a jeli jsme s kamarádkou do S-centra na kafíčko, Jára byl v koutku a vždy občas přiběhl s nějakou perličkou, byla tam ještě nějaká holčička tak tam byli spolu tedy než se holčička chtěla pusinkovat a to Jára zdrhal, no jo chlap, jen aby ještě jednou nelitoval :slight_smile:
No a navečer jsme vyrazili na pizzu, ale... Já asi jak celé odpo seděla tak mě hrozně bolelo břicho, z pizzy jsem snědla dva kousky a nemohla jsem víc a to jsem na ní měla takovou chuť, ach jo. No nevadí, manža jí dorazil. Do kina jsme přišli kolem 19hod a tak místečko jsme si mohli vybrat, ale fakt bylo narváno a poslední příchozí už seděli různě.
Film se nám moc líbil a pobavili jsme se, mě už bylo dobře tak to bylo taky dobré.

No a včera jsme ráno vyrazili do velkoměsta, jeli jsme jen na Chodov a ono to stačí. Jako první jsme vlezli do Bambule - hračkářství a koupili Járovi k svátku kolo - tak má s Mašinkou Tomáš, mě se moc líbí tak snad bude mít úspěch a opustí ty motorky odrážedla, ty Jára miluje a jezdí i doma.
No a pak jsme začali krámy s oblečením, já mám jedny 3/4těhu kalhoty a svetřík, Jára gatě a bekovku z H@M. A nejhorší byl manža, ten si totiž krámy nejdřív prochází a pak nakupuje, no to byl maraton, nakonec má klahoty, boty a čtyři trička tak úlovky byly. Ale nohy jsem fakt necítila, dali jsme si jídlo a vyjeli k domovu. Mě napadlo, že když jedeme poměrně brzy tak by jsme mohli stavit ještě v Průhonicích v Kice a tak jsme stavili. Tam jsme to jen prošli a koupili nějaké drobnosti.
Tak nákupy máme za sebou, penízky utracené, ale spokojenost.

Jára byl včera s našima u tety a oni mají spousty zvířátek, Jára si vybral koťátko, želvy a korelu a pořád nás přemlouvá, že by je chtěl domů
:slight_smile: :sweat_smile:
15. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
Teda holky vy máte zase karneval, ooo :slight_smile:

Já také koukala na tu pohádku v Hvězdičce a zrovna to pondělí jedu na prohlídku tak by jsme tam mohli zajít, pak stejně jedu nakoupit tak než se od našich vykopeme tak je odpoledne. Nevíte, zda tam chodí hodně lidí,a by tam nebyl nějaký nával.
15. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj afi! no ty máš zážitků a jak jsi dopadla u kadeřnice? přihoď foto do alba :wink: s tou pohádkou nevím kolik tam bývá lidí,ale můžu se ve čtvrtek pozeptat,to tam zas jdeme do herny.
hlásim úraz,malá slítla doma z klouzačky a prokousla si spodní ret :frowning2: tak bylo pláče,ale už kouká na Fíka,akorát jí to pěkně natejká.
na Chodov se taky chystám,slíbila jsem Verunce,že si tam spolu vyrazíme.je už to velká holka a koupit jí něco na blint,to už se mi párkrát nevyplatilo :frowning2:
15. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
Fotečku nemám :frowning2: Ale jen mi dodělala melírky a hodně mi to zkrátila + ustříhla mou neposednou ofinku :slight_smile:

Jé, tak Anička má úraz. Jo tohle měl Jára jednou přesně o lavičku v MC.

To víš jen si udělejte dámskou jízdu na Chodov a roztočte to tam. Už mají i letní věcičky tak dobré.
15. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
Rendo mimi nezlobí, čtu mu pohádky :slight_smile:
Afi koukám, už jsi 14 tt :slight_smile: to tě čeká ten NT screening ne?
15. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
angi na svatebních fotkách ti to moc sluší :wink: to je fajn,že mimískovi čteš!
15. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
Děkuju za pochvalu :slight_smile: já ti tenkrát taky psala do gratulací ke svatbě, ale pak gratulace někam zmizla :confused:
15. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj Afi-tak to je fain, že jste si to takhle užili a i něco pokoupili

Rendo-snad to bude O.K. a malé bude brzy hej

Angeth-to jsem také dělávala :wink: pořád jsem si s mým bříškem povídala, a tak.....jééé to byly časy, myslím, že je to pro miminka super věc
15. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.