• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Zatím je to jak mluvení do zdi, když nekope ale až začne to budou dialogy :grinning:
15. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem našla tuhle diskusi a jsem ráda,že jsou tady holky z Benešovska.Já sice jsem z Příbramského okresu.Bydlím 9km od Sedlčan( u Jesenice). Ale Benešov jako takový mám ráda,proto jsem tam rodila Johanku. Na pokoji jsem byla se dvěma suprovýma maminkama,se kterýma se scházím(jedna z Postupic a druhý z Mokré Lhoty).
Koukala jsem,že jste před měsícem řešili plavání. My jezdíme už rok na Měřín,na plavání od Čochtánka-je to tam každý čtvrtek,teď to bude začínat 2.4. Měřín mám hrozně ráda a když maj dobře nastavený teploty vody a vzduchu,tak je tam fajn.
Do Příbrami bych nejezdila do klasického bazénu,je studený a voda přechlorovaná-já teda Příbram jako takovou nesnáším,ale zatím je to vždy opodstatněno. Kamarádky,které mám, Příbram taky nemusí. Buď jedou na Měřín nebo někam do aquaparků. Já chci také vyzkoušet časem ty Průhonice.
Mateřské centrum Petrklíč v Sedlčanech si chválí,ale já tam nejezdím. Chtěla bych to zkusit,ale zatím jsem se k tomu nedokopala.
S malou půjdu v dubnu na zápis do školky,ale uvidíme zda jí tam dám. Původně jsem to neměla v plánu,protože jsem v září čekali druhé dítko,ale bohužel to příroda zařídila :frowning2: Revizi dělohy mi dělali taky v Benešově-suprový přístup,tak i kvůli tomu mě to tak psychicky nesebralo(jen v normě).
Holky,chodíte některá do S-Centra v Benešově na CVIČENÍ S DĚTMI?
15. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahoj markee,na Měříně je to přesně jak píšeš.když jsou nastaveny správně teploty,tak je tam fajn :dizzy_face:
do S-centra jsem s Aničkou na cvíčo chodila,ale skončila jsem,protože od půl roku co s ní chodím cvičit je to pořád na jedno brdo.nic víc,nic míň :unamused: a za 60,-kč na hodinu,kde si mamky spíš pokecají,než s dětmi zacvičí,to jdu radši do MC Hvězdička a tam za dvě hodiny za 20,-kč se malá vyřádí víc než dost :dizzy_face:
jinak vítej u nás v diskusi!
15. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
Renda,díky za přivítání. Přes Jablonnou jezdíme a moc se mi líbí,hlavně ty nové baráčky na kraji vsi. Chtěla bych jednou taky vlastní baráček(teď bydlíme u tchýně) a nepotřebuju veliký,takže se kochám
:slight_smile: Aha,tak aspoň vím,že to cvíčo mám vypustit.
Já teda se scházím s kamarádkama,je nás tu dost na mateřský i mám švagrovou s malým děckem,takže si malá dost vyhraje. Ale občas jsou dny,kdy nikdo nemůžu přijít a to je pak nuda děsná.
15. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
markee,cvíčo nemusíš vypouštět,skus to a uvidíš,třeba vás to bude bavit,ale jak říkám to není nic promě dělat pořád dokola jedno a to samí.ale jsou tam maminy které tam chodí od začátku.
jinak Johanka je moc hezká holčička :dizzy_face:
15. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme po obídku a kluci staví puzzle :slight_smile:
Vítam markee, to je super, já bydlím v Sedlec-Prčici tak to je kousek, do Sedlčan do mc jezdíme tak kdyby jsi někdy chtěla tak se můžete přidat.
Járovi je 2,5roku a také půjdeme k zápisu do školky tak snad to klapne. Koncem září čekáme druhé, ale byla bych ráda, kdyby ho i tak vzali.
Do těch Sedlčan jedeme zrovna zítra dopo, začíná to vždy od cca 10hod.
Jo a s tím cvičením jak píšeš tak v Sedlčanech je každý čtvrtek cvíčo v Sokolovně, je to vždy hodinku a celkem fajn, děti se vyřádí a prvních 30min se cvičí normální a dalších 30min na nářadí.
My na plavčo jezdíme do Bene, také do Čochtánku, mám tam rodiče tak to vždy spojíme s návštěvou :slight_smile:
Jo v Příbrami je pro děti i speciální bazén, jmenujem se to Amálka a je to výhradně pro děti a těhotné, ale také o dražší, já bydlela v Příbrami dva roky a od září jsme tady v Prčici.

Mám tu haldu žehlení, ach jo to bude nedělní odpoledne :frowning2:
15. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
Angetha - jo jo příští pondělí na něj mažu :slight_smile:
Podle UTZ bylo prý miminko minule menší tak uvidíme :slight_smile:

U nás na miminko mluví malý Jára, pořád povídá jak chce dvě miminka a něco jim říká.
15. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
Afinka,ahojky,
jojo já vím,že je v Příbrami Amálka a právě,že byla o dost dražší,tak jsem tam chodit nechtěla.Jinak jsem přemýšlela ještě o Táboru,ale tam je zase Juklík,takže to je finančně jak ta Amálka. Prostě tolik peněz nemám. A ten Čochtánek je fajnovej.Prosím tě to cvičení v Sokolovně je od kolika hodin a je potřeba se objednat?

Jinak my čekali na začátku září mimčo,ale bohužel to nedopadlo.Takže Afinko dávej na sebe pozor a vše jen z vesela :slight_smile: My se "opět" začneme snažit až od dubna možná května.

Renda,moc děkuju za pochvalu Johanky. Ty máš taky moc hezké dětičky.
15. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
Markee tak duben je tu cobydup :wink:
15. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
Zdravím také markee-asi Markéta, že? Tvoje Johanka je moc hezká holčička a má nádherné jméno, též jsem měla na seznamu Johanku, jenže jí má má kamrádka a sousedka, tak nakonec vyhrála Kačenka :wink: tak já už mám Kačku velkou, takže v tom ti moc typů nedám :frowning2:

Jsme doma z karnevalu, seznámila jsem se s Mikk, jejím mužem a mylým Ondráškem-jsou to moc milí lidé :wink: a jsem ráda, že jsem je poznala :slight_smile: do albíčka přidám nějaká fota, tak nakoukněte :wink:

Rendo, co Andulka a její pusinka?
15. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahojky,
markee - cvičení v sokolovně je od 16hod a objednávat se nemusíš.

To je dobře, že se karneval vydařil, já tu měla žehlící odpoledne, ale mám všechno vyžehleno. Já mám tak blbý systém, vždy vesele peru, peru a pak se to tu kupí a je mi z toho mdlo :frowning2:

Pozor na sebe se snažím dávat, ale to víš s tím malým rošťákem to dost dobře nejde. My už jsme si snad komplikace vybrali, nejdřív nám miminko nerostlo tak snad už bude vše v pořádku.
15. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
Fotečky jsem prohlédla a opravdu Dalmatinek a Noc :slight_smile: Moc pěkné.
15. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
Afi-Ondrášek je prďák :grinning: :frowning2: vůbec se nestyděl, dokonce jsem si ho i pochovala a byl docela i spokojený, tedy do doby, než mu tatínek řekl, aby tetě udělal malá, to se tak podíval a natáhl ručičky do náruče taťky :frowning2: ....ani se mu nedivím, nějaká cizí tetka :wink:
15. bře 2009 v 19:10  • Odpověz
Lenka132,jo jsem Markéta. Jméno pro holčičku jsem chtěla nějaké,které moc lidu nedává,takže jsem měla docela na výběr.Ale Johanka se mi líbila nejvíc. Kateřina se mi líbí taky,dala bych to druhé dceři,ale manžel by chtěl Zuzanku,takže asi bude ta-teda až se zadaří a snad to už bude dobré.
Afinka,u mě miminko bylo menší,neodpovídalo týdnům,srdce jakš tak vidět bylo.Za týden však to bylo horší,srdce nebylo vidět a mimčo taky ne.Od toho dne jsem jezdila ob dva dny do Bene na utz a po týdnu ježdění řekli,že to už nemá cenu udržovat a že prostě revize.V 9tt mi tedy bylo těhu ukončeno. Je to měsíc a 10dní :frowning2: Ale tak teď už mě drží nad vodou vidina toho,že po druhé MS se budeme moci začít snažit.Tak snad se dostaví tak dobře jako ta první.
Jdu číst pohádku Johance a pak snad brzo usne.
15. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
Lenka,hezký karneval a hezké masky.
My měli karneval 28.2.v Solopyskách(u mojí babi)a Johanka vyhrála druhé místo-byla za čmeláčka.
15. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
mark-Zutanka se mi také líbí, máš stejný vkus jako já....držím palečky, ať se zadaří a ať je vše v pořádku :wink:
a gratulace za čmeláčka a za druhé místo :wink:
15. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
dobré ráno
tak a jsem tady první,vy jste se včera teda rozepsali :sweat_smile:

markee-vítám tě -Johanka je krásné jméno a krásná holčička :dizzy_face:

Afi-ano já taky peru,peru klído denne když mi hrábne ale kdo to má žehlit?jinak ti závidím zážitky,sice tiše ale o to víc

Ren-Nosím brejlle-to znamená že vidím dobře-teda s nima!
:stuck_out_tongue_closed_eyes: v kavárne na hotelu manža loni vrátil palačinky-teda podle mne bezduvodne-to byl chaoz a ostuda,mm je na určitý věci vysazený ,je fakt že já spíše sklopím hlavu a nikdy tam nepáchnu,ale co tam byl za cirkus nejradeji bych byla pod stolem-ale je dobrý se ozvat to jo,jen já to neumím. :confused:

leni-souhlas mikkfamily :sweat_smile: milá rodinka,jinak jsem písla do ip-kačenka kouzelná,hlavne že jste si to užili

Tak páčko a hezký den
16. bře 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ránko,

holky, už aby bylo pěkné počasí. Musíte Lenku i s Kačenkou poznat - Lenka moc prima no a Kačenka stejně kouzelná jako na fotkách!

Leni - s fotkama jsi mne předběhla. Já se včera už na PC nedostala, myslela jsem, že Ondrášek vytuhne, ale řádil až do 18hod. Zato manža lehnul hned po jídle a vzbudil se až na zprávy - no jo, ti chlapi nic nevydží :wink:
Když jsem ale dělala kafčo a krájela dortík vyhraný v tombole, tak byl vzhůru do minuty - ta motivace :grinning:

Reni - vítám Aničku do klubu s úrazama. Je to mžik co? A co rtík, už je to dobré? S tím kafem máme podobné zkušenosti. Jednou v létě si ho tam manža dal, byla to fakt výborná ledová káva. Podruhé když jsme šli z bazénu a těšili se že si pochutnáme, tak se to nedalo pozřít. Jak se tvářili na to vrácení?

Afi to by bylo super kdyby jste také dorazili na pohádku! A jaké to bylo v S-centru - bylo by to třeba vhodné na další srazík?

Markee - také tě vítám v diskuzi. Máš hezounkou dcerku, jakoby tatínkovi z oka vypadla co? Držím moc palce ať se v dubnu zadaří a je vše v pořádku!!!

Fany - mikkfamily - ty jsi číslo, ale vtipný :wink: Jinak já se také neumím ozvat, děsně dlouho přemítám co bych řekla a pak mne to napadne až když je pozdě. Co holky, jak v noci spinkaly? Uvidíš, že až budou holky trochu větší, tak budeš mít také spoustu zážitků - určitě!!!

Mějte všechny moc hezký týden
16. bře 2009 v 07:45  • Odpověz
ahoj holčiny!

tak jsem skoukla fotky z karnevalu a fakt pěkný :dizzy_face: kolik tam bylo lidí a co tombola?
mikki jestli jsem pochopila správně,tak tentokrát byla sladká výhra :wink:

Andulka už je o.k.včera jsme ještě byli posedět se známými a tam lítala s nějakou holčičkou a na nějaký úraz ani nevzpoměla

fanys já peru taky skoro denně a žehlení mě včera nemynulo :unamused:
tak všem přeji krásný den!
16. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Já tu mám taky kupu oblečení na žehlení, dnes se na to musím vrhnout..
Dětičky máte fakt úžasný :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
angeth,taky se už brzo dočkáš :wink:
16. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
angeth-taky budeš mít mimi užasné-máte nato dobrý předpoklady v genech jak jsem koukala v albíčku :sweat_smile: -hezky si uži žehlení,mne to po o taky čeká

mikk-holky spali vlastne spí dnes krásne,vstávali jsem jen ve tři a v šest a vesele chrupkají ....já blbec místo toho abych se válela jsem převlíkla postele a postýlky a vyprala už dvě pračky,ale dala sem si hezky v klídku kafe to se taky počítá :wink: co máte v plánu vy?pojedete do neve?

jo mimochodem holky kde vám spali deti?já se přiznám že si na sebe pletu bič -tak vytoužené mimina po dlouhé době tak si to užívám a spí se mnou v posteli-taky je to pro mne praktickejší protože si neumím předatavit že bych vstávala k dvom detem podávat dudlíka a lekala se na každeé písknutí,barunka nemá vyvinutou nosní záklopku a píská,šteká,chrčí,chrápe tak bych se zbláznila mít je v postýlce....ale za půl roku až si budou velmi dbře uvědomovat že tam ležím s nima to bude průser jak vrata,přes den mi spí jen v kočárku nebo ve vajíčkách když se jim povede usnout v nich,a z jedne postýlky mám udelaný přebalovák a v druhý sklad prádla na žehlení

:wink: hlavne že jsem je kupovala.jen mi i v tak malé ložnici zabírají místo na skřín -ješte jednu bych tam zoufale potřebovala,tak se pohrávám s myšlenkou že jednu postýlku zruším uplne.

jinak dnes je venku fakt hnusne a to jsem četla že má padat ješte sníh-no fuuuj
16. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
ahojky fanys,já měla postýlky dvě,jednu dole a druhou v ložnici nahoře.dole jsem z ní měla taky přebalovák a odkladiště hraček a prádla.malá spala taky jen venku v kočárku ale hlavně v autě :grinning:
jinak teď má svůj pokojík,postýlku dole jsme dávno zrušili (na půdě)po obědě se naučila usínat už v pokojíku a večer taky,jenže když jsme šli spát my,tak jsme ji přenášeli nahoru do postýlky,abych k ní nemusela v noci několikrát lítat
no ale teď odmítá usínat u sebe,takže spí nahoře v malé postýce a pravidelně kolem 3h ranní se vzbudí a maže k nám :wink:
16. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj holky...nejak nestiham a nalada je ponura, tak spis jen ctu, ale chci vas pozdravit...a taky napsat, ze spaci pytel vcelku pomohl..Kata spi klidneji a ted dokonce 2x za sebou spala celou noc az do 7 hodin (skoro jako driv, jen s sebou casto mele a knoura :pensive: ) no ale tim, ze v pytli se otoci max. na bok, tak dobry..a ani ji tolik nestve, takze fajn a zaroven neni odkopana...ted jen premyslim, zda ma cenu kupovat jako svuj. mam pujceny od kamaradky... :confused:

rendi: ty porad neco prodavas :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
fan: ja posledni dobou taky obcas spim s K v posteli..me to vzdycky bavilo, ale jen kdyz manza spal jinde..jako ze casto spal, aby se vyspal a my si na to nejak zvykly...no ale spis u me vzdy spala az k ranu cca od 5 hodiny...v noci to neee a i vecer usina u sebe a max. rano jsem si ji dala k sobe, aby jsme dospaly...ale ted je to o zivot..je akcni a kope, pretaci se a tak kdyz je tam i manza tak ja spim na 10 cm a ona ma celou moji postel, takze to je fakt hrozne nepohodlny :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale neumim si predstavit, jak spis se dvema detmi teda :sunglasses: a kde spi manzel? :fearful:
16. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahojky lis :dizzy_face: jo jo já pořád něco kupuju,někdy to až přehánim a malá to ani nestačí unosit,tak to zas posílám dál,aby jsme se sem vešli :grinning:
16. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
no to mi povidej..mate hezky vecicky, uz me to kolikrat lakalo, ale nastesti je K mensi :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem také dorazila.

fany - náš Jára spal v postýlce od miminka a pak měl období, že v ní nechtěl být a byl u nás, ale to je hrůza, pořád se mele. Nejlepší je jak dostal postel tak je unešený i z pokojíku tak spí tam a přiběhne si ráno sám a ještě vždy u nás na chvíli usne. U mě vytuhl vždy, když jsem ho kojila jako malého a pak i přenos do postýlky nějak vycítil a začal bulet tak šel zpět k nám. Mít dvě v posteli to musí být asi super :wink:

mikkisek - v tom S-centru no na delíš čas, těžko říct, nevím kolik dětí tam chodí a tak. Ale na delší sraz je podle mě až někde venku. Ona to je prostě i náhoda.

My dnes byli v mc v Selčanech a pak rychle obídek, dnes jen špagety a už zase peru, jsem já ale nepoučitelná.
Manža jel pro zeleninu a vzal Járu s sebou a za chvíli byli doma, že se Jára počůral, prý si řekl, ale manža telefonoval a nemohl mu rozepnout pásek, tak opravdu výborné, mužský :frowning2:
Teď mám konečně chvíli na netu, ooo.
16. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
já bych neprodávala,ale další děťátko už fakt neplánujem :grinning:
16. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
rendi: my snad joo ale u vas se nedivim ze neplanujete :grinning:

taky porad peru a zehlim co to je? no materska dovolena je super preci :sweat_smile:
16. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.