• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
markee,tak pak dej vědět,jak se ti povedl a hlavně se toho neboj,je to sranda :wink:
18. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
Jojo,určo až ho budu dělat,tak se ozvu,jaký byl a jak mi to šlo :wink:
18. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
markee,jak jsem koukala na tvé album,tak medovník hravě zvládneš,když jsi dokázala tak nádherné dorty pro johanku :wink:
18. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky holky,
tak pojišťovna zařízena a vše v poho, bylo to rychlé. Odpo ještě zaplaveme a bude. Prošli jsme trochu město v Bene a fučí pěkný vítr, Jára měl úplně červené tvářičky.

Oblečky na Járu i na miminko hodně kupuji v HM, viz ty soupravičky.

mikkisku - tak to řízečky taky vyzkouším, můžeš mi to v rychlosti popsat, abych to nemusela hledat. Jsme lenoch
:slight_smile:

Jinak pohlaví mimča si asi říct necháme, ale pokud půjdu znovu na plodovou vodu jako s Járou jinak bych tomu asi moc nevěřila jen tak od doktora. Ten mi minle říkal holčičku a podle plodovky vyšel kluk. To bych nakupovala růžovou a ups :slight_smile:
18. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
Renda díky za pochvalu. No snažím se.Ale já nikdy nejsem spokojena :grinning:
18. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojky,
tak dnešní procházka byla jen do krámu pro rohlíky a zpět. Tady taky děsně fučí studený vítr, já frajerka bez čepice mám ještě teď červený uši :slight_smile:

Rendo - díky za receptík - už ho mám zkopírovaný a moc se těším. Má přijet švagr s rodinou, tak budou pokusní králici :grinning: To zní lákavě tvá nabídka, také jsem uvažovala že vám navrhnu "piknik" u nás, ale bohužel až příští rok, kdy už tu bude upravený terén a travička.

Recept na jogurtové řízky (ofocený z netu) Ingredience: 8 prsních kuřecích řízků, 1 velký hustý bílý jogurt, 2 celá vejce, 4 stroužky česneku, sůl, pepř, další koření dle chuti

POSTUP PŘÍPRAVY

Postup přípravy: Kuřecí řízky naklepeme, osolíme a opepříme a namáčíme do jogurtové marinády. Tu připravíme smícháním jogurtu, vajec, česneku, opět soli a pepře a já přidala pálivé grilovací koření. Pak maso přendáme do uzavíratelné nádoby a uložíme v lednici. Nejdříve druhý den vyndáváme řízky z marinády, obalujeme ve strouhance a opatrně smažíme.

Já jsem dělala z poloviční dávky masa, takže stačila půlka malého jogurtu a jedno vejce, česnek mi zrovna došel tak jsem dala trochu grilovacího česnekového koření a už jsem to nesolila, ale my celkově míň solíme tak proto. Ale koření si myslím se dá použít jaké kdo má rád nebo stačí sůl.

Fany - tak to ti dnešní "zahrádkaření" moc nezávidím, jak jsem psala, měla jsem zmrzlé jak uši tak i ruce. Zahrádka neuteče, odpočiň vždyť po náročné noci musíš být unavená!
18. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky-kecalky :wink: :grinning:
tak jsem Vás dočetla!!! Já mám doma lazaret-Dáda měl ráno zase 39,7 Kačka od včerejška od večera 38.6 tak jsem je naložila a dojela znova k Mudře. Dádovi dělala CRP vyšetření, na antibiotika to není, má v sobě virus chřipky, ale fakt teda už patý den horeřky, je mi ho líto, koleno už má o 80% lepší, tak aspoň něco, Kačka má virózu s tím, že mi doktorka řekla, že to stejně od Dády chytne.....ach jo

Renčo-naše dětičky to fakt teď odnášejí......snad budou brzy všechny v pohodě, ten medovník vypadal úžasně :wink: no a jestli bude pozvání na párty platit i pro nás, rádi přijedeme :wink: asi si pochopila, že jen já s Kačíkem

Mikk-díky za receptík na masíčko, určitě to brzy vyzkouším :wink:

Market-to cvičení je dost zajímavé, to ba mě určitě také bavilo :slight_smile:

Angeth-albíčko jsem si prohlédla, na svateb.fotkách jsi moc krásná :wink:

Afi-a co byste chtěli, no nejspíš holčičku, viď? Abyste měli páreček :wink:

Tak se mějte, všem krásný sluníčkový den :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
Fany-tobě moc velké dík, za držení palečků.......bohužel zatím to je pořád stejné :frowning2:
18. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
Leni díky za chválu, asi se budu červenat :sunglasses: ale na svatbě to přeci sluší každé :slight_smile:
18. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
tak já jsem si musela jít lehnout s tím,že Aničku uspím,protože strašně plakala,ale usnula jsem dřív než ona,to jsem ostuda :angry: stejně se probudila za půl hodinky a je pořádně mrzutá takže jsem to zakřikla,že je jí líp

leni pozvání patří pro všechny :wink: jenže počasí nám zatím nepřeje
18. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme doma z plavča. Dnes to byla síla, plavali jsme do hloubky a jak mám zachraňovat dítě, když tam nestačím ani já, děti skákali ze skokánků s takovým pruhem kolem pasu, no síla. Jsem utahaná jak pes, Jára spal v autě a teď je pěkně protivný...asi po tatínkovi :wink:

mikkisek - díky píšu si a vyzkouším řízečky.

renda - jsem teď koukla na medovník a úplně bych si dala, no mňam.

Koukám, že se sem žene nějaká chřipka u lenky a u rendi asi taky, že? Tak ať jste brzy zase v pohodě.
Tady je taky vítr až hrůza, už nikam nejdeme a budeme jen doma, no já tu mám práce dost to jako jo.

lenka - miminko by jsme chtěli asi holčičku, i když věci máme na chlapečka po Járovi :slight_smile: Ono to je celkem jedno, hlavně, ať je to zdravé.
18. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
Afi a nemáš nějaké problémy s tím, že chodíš do bazénu?
18. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
Zatím problémy nemám, jsem domluvená s lektorkou, že kurzovné budeme platit až na konci podle toho kolik lekcí odchodíme, kdyby problémy byly :wink:
Zatím to jde a snad se i zlepšily ty nevolnosti, nechci to zakřiknout. S Járou jsem chodila na těhu cvičení a vše bylo v pořádku.
Teď mi kamarádka dala konkakt na masáže pro těhotné tak tam určitě vyrazím :slight_smile:
18. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
holky, mě už z toho klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: obě děti mají zase přes 38....Dáda už z toho od soboty musí být úplně hotový, nedává to na sobě moc znát, je to chlap, ne? Ale já to vidím, mě jich je tak líto.....už aby tu zase běhali a zlobili se, tohle nejsou ani oni, leží vedle sebe celý den v obýváku na gauči a koukají na DVD-a dokonce se i shodnou na co budou koukat, no já padám :wink: Dám je do albíčka-marůdky moje, ať také vidíte :frowning2:

angeth-nemusíš se červenat :wink: mimochodem-bodýček máš již fakt pořehnaně :wink:

Renčo, co Verča, jak jí je????
18. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
leni Verča je dobrá,zítra pomaže do školy,ale Aňule je pořád protivka :unamused: u nás jde taky televize od rána do večera,já vůbec nemám šanci kdybych se chtěla na něco mrknout

mikki tak masíko mám naložené a zítra bude bašta.udělám k tomu šťouchané brambory :wink:
18. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
Renčo-tak aspoň, že Verča je dobrá a nechytla to taky :wink: Andulka snad bude dobrá, držím palečky....

děti chtějí k večeři vitamíny :wink: tak jim jdu udělat jablka s mrkví
18. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
Afinka a kde jsou ty masáže? To by mě pak taky zajímalo,že bych zašla.
Holky marodům přeji brzké uzdravení,je toho teď hodně.
18. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
Afi já chci taky na těhtotenskou masáž :slight_smile: :wink:
18. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
krásné,ovšem zase bílé ránko :dizzy_face:
tak co máte dnes v plánu? pokud bude Anička dobrá,tak odpoledne pojedem do MC do herny

o masážích pro těhotné jsem slyšela,ale taky nevím,kde je v BN provozují.

afi ono je to opravdu jedno,jestli to bude kluk nebo holčička,ale aby bylo miminko zdravé.já vím ono se to říká,ale ne vždy se to tak příroda zařídí.mám kamarádku která má dvě zcela zdravé děti,těhotenství se třetím měla bez jakýchkoliv komplikací,ale chlapeček se jí stejně narodil postižený.tentokrát ale vinou doktorů,kteří měli pořád dost času a takhle to dopadlo.

leni ty víš o koho jde.
tím nechci ale nikoho strašit!

mějte všechny co nejpříjemnější den :dizzy_face:
19. bře 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj holky, také všem krásné ráno :wink:

Ano jak píše Renda je nejdůležitější, aby bylo děťátko zdravé.....já o tom vím své-jak v práci, ve škole, tak i dotyčnou, co popisuje Renda, tak i u nás na vesnici máme maminku s postiženým chlapečkem-možná Rendo víš o koho jde....jezdí s Lenkou a Jarouškem po lázních......nejhorší pak je, když se to stane třeba dítěti zdravému, máme tady v práci několik takových případů....např¨. jeden klučina (19let) se ve 3letech dusil párkem až do bezvědomí, no a zanechalo mu to bohužel následky na mozku a zůstal na úrovni 3letého dítěte, do svých 3let normální, šikovné dítě a pak tahle tragédie.....dost smutné, je to život

jinak u nás stav stále stejný....bohužel...pořád horečky :angry: :frowning2:
19. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Hezké ráno,
tak moc optimisticky jste nezačaly ale bohužel to je život.

Rendo - snad Vám budou řízky chutnat. Ty štouchaný brambory jsou dobrý nápad, to bude ňamka.

My se dnes chystáme do Bene doplnit zásoby jídla - včera manžel oznámil že v ledničce je jen krysa oběšená hlady :grinning: a když se zadaří, tak bych také šla s Ondráškem do MC.

Leni to je síla, že je ty horečky pořád takhle drží. To už musí být z toho děsně vyčerpaní. Člověk by nejraděi vzal tu nemoc na sebe co?

Malej mě pořád tahá za ponožky a říká ham, takže jdeme na snídani :sweat_smile:

Mějte se moc pěkně, pa
19. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
My jsme byli nakupovat včera, už 4. den mám chuť na buřty na pivě..tak snad dnes konečně :slight_smile:
19. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno,
od nás také bílé, ach jo :frowning2:
My dnes jedeme do Příbrami, navštívíme babičku a odpo máme sraz s kamarádkou a dětičkama a jdeme na dortíka :slight_smile: Manža si zatím obstará restaurace a pak pofrčíme domů.

Těhu masáže jsou v Příbrami na III. poliklinice, jsem na to sama zvědavá.

Mikkisek - to je hezké přirovnání s tou krysou, mě přijde, že pořád nakupuji jídlo a nic tu není, asi tu máme skřítky :slight_smile:

Já se chystám řízečky zkusit v neděli :slight_smile:
Tak já písnu večer jaký jsme měli výlet.

KOukejte ty nemoci vyhnat z pelíšků a teplotu taky :wink: Prý má být takhle asi týden, no to jsem teda šťastná :frowning2:
19. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
Afi,tak nám pak poreferuješ jaké to bylo a viď,že nám dáš telefon na ně nebo i internetové stránky,jestli mají? Děkuju moc.
Já jdu teď opéct masíčko,bude vepřové na houbách,ale nechám to uležet do zítra a k dnešnímu obědu budou lívance s jahodovým žahourem pro Míšu-manžel a s cukrem a skořicí pro mě. Johanka si dá asi oboje :grinning:
19. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
ahoj holky

angeth-máš dobré chute klobouk dolu-to tehu s tebou asi tříská vid? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mikk-díky za snahu :wink: a manža bude asi veselé střevo

afi-pěkne si uži masáže ,já bych po včerejšku po zahrádce taky jednu potřebovala ,bolí mne celý člověk :unamused:

-špunti at jsou zdraví,a maminy držte se :slight_smile:

Já jsem dnes měla šok,dost nepříjemnej zážitek s tchýní ]-začínám si fakt myslet že na každou svini se někde vaří voda-omlouvám se tím co jsou utlocitní nebo mají snad dobrou tchýni-i když to mi přijde dost nerealne jako přírodní ukaz :wink: Tak moje vřele milovaná tchyne dnes přišla kuli fin.krizi o práci,3 roky před duchodem nepříjemná situace....jenže ona přišla k nám hned s návrhem že .....podotýkám že se neptala ,ona mi to oznámila-že já jako fany půjdu teda do práce a ona se bude starat o holky,že je každá koruna dobrá a je zbytečný aby jsem byla doma i já když je ona. :cry: :cry: :cry: bydlíme prý kousek odsebe a holky mužou být v týdnu u nich!!!!!!Ted jem ito líto že ji neposlala do prdele a ješte dál hned,já se rozbrečela jako husa.
Dlouhých 9 let jsme se pokoušeli,poslouchala jsem jedovaté poznámky jestli deti nechci co že sem to za ženskou....nakonec po ivf se to povedlo.....to se mne ptala jestli si nechám obě....????doted holkám nic nekoupili,jako hlídaní nefungujou ,pořád radí a kritizujou co delám špatně,kecají do tepltoy v baráku,co mají za oblečky,nanávštevy chodí zádsadne večer když je pan syn doma a mám je tady do pul desáty.....,a ted jimám nechat 3 měs.deti aby se o ne starala???nemyslím že se mnou cloumaj hormony po porodu ale cítím se jak zbitý pes,a to jsou přesne chvíle kdy mi vlasntí rodiče moc chybí,že to není jen tak sednou do auta a zajet na kafe....fakt se cítím jak to počasí za oknem.mizerie.
Už v tehu sem se rozhodla že kdyby sem po kolenou od unavy měla lézt tak holky ona hlídat nebude.Od začátku máme mezi sebou osobní spory a i když sem si říkala že tím deti nesmí trpět,ona to pojmula nejak podivne...mám fakt divný pocit z toho co plácá.Musela jsem jí sehnat kočár pro dvoj,i k nim,i když sem ji řekla že je to zbytečné....to bych rovnou mohla kupovat kočáry všude kam párkrát jedu ....ale trvala na tom tak ho má.Ale my s manžou jsem už dlouho domluveni že tam deti bez nás nebudou nikdy....tak je to na hlavu.rozhodila mne skvěle.....dopředu se omlouvám že to sem píšu ale ulevilo se mi.snad si dám panáka.
A když sem se rozbrečela-já nána-tak mi nerchápavě říkala že přece vychovala dve deti,a že se od šestonedelí starala a stará o dvě deti od švagrový tak nechápe kde že je problém?
Chtělo se mi zařvat -v tobě je problém....ale řekla sem jí že nechci zažít to švagrová třikrát týdnne-že jí deti řvou že nechtejí jet domu,že je musejí honit po zahrade a bez scén se to neobejde.Tak se urazila,a odjela.
Tak blbě sem se necítila fakt dávno,ale jsou horší věci já vím....třeba to co psali ren s lenkou.

Tak aspon vám všem hezký den bez mráčků-já se jdu pomazlit
19. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
Teda Fany, to je teda tchýně na zabití...ať si hledá jinou práci ne? A ne otravovat tobě život..Na mateřskou máš nárok jako každá maminka proboha... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
FANY-TAK TO JE SÍLA!!!!! Jsou to tvoje děti, dělej to co cítíš, jsi jejich matka, to jim nikdo nikdy nenahradí....kór těmhle prťouskům, potřebují tě a jsem ráda, že ty to víš!!!! Jednou bys toho litovala, kašli naní na bábu blbou-s prominutím teda, ale to cos psala mě tedy dost namíchlo, já myslela, že mám Tchýni s velkym T, ale tohle to je teda extra tchýně....nechci být už sprostá, tak to napíšu takhle :angry:
19. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
jinak u nás malá změnu změna Dáda ráno horečka 38.2 po ibalginu dobré a teď je poprvé úplně bez T!!!!! huráááá jen aby to vydrželo, jestli bude mít ráno horečku, máme jet opět k Mudře, včerejší výsledky krve má v pořádku :slight_smile: ale teď to pro změnu trápí malou, ráno 39.8 podán dala jsem jí ibalgin v sirupu, teď 39.6-blouzní, osprchovala jsem ji vlažnou vodou, dala násilím panadolevej čípek a zabalila jsem jí do deky, usnula....omlouvám se, že Vám to tady vypisuju, ale už jsem z toho na nervy, je to od sobotz pořád dokola.....holky, mě jich je tak líto, jsou bledý, smutný, nechutná jim jíst, pít,.....už aby to bylo a náma :frowning2:
19. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
Teď mě napadlo, odkdy je nutné shánět pediatra? Některé holky psaly, že od 6. měsíce :sweat_smile: těhotenství..a ke kterým v Benešově jezdíte, zda berou a tak..
Leni snad už dětem bude líp..
19. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
fany,mě by asi klepla pepka kdyby moje tchýně s něčím podobným přišla,je už v důchodu má času na rozdávání a ještě ke všemu je bývalá učitelka :unamused: stačí mi když se vidíme 1x za 14 dní a i to je moc.
zapomeň na to co ti ta tvoje řekla,vždyť to snad ani nemohla myslet vážně?? ono se to snad uklidní :wink:
hlavně,aby to netloukla do hlavy tvému manželovi,oni totiž kolikrát nevydrží takový nátlak od svých matek :grinning:
NEDEJ SE!

my přijeli z herny a potkali jsme se tam s mikki,tak jsme trošku popovídali,snad příště zase přijdeš??

jdu dělat ty šťouchaný brambory k masíku.
19. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.