• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky holky,
tedy já se nestačím divit co píše fanys, to je fakt síla, si myslím, že každá maminka si chce své dětičky užít co nejvíce a promarnit to tím, že budeš někde vydělávat, aby tchýně mohla být doma no to je opravdu dílo :frowning2:
Já bych na to taky nikdy nepřistoupila a hnala bych jí. To je opravdu sprostota. Neříkám, že nejsem ráda, když Járu babičky občas pohlídají, to je jasné, ale mateřskou bych neměnila za nic. Jak říká můj manža tak jedině na mateřskou je to prý pohodička, když to vidí. Vždy vystihne jak se tu válím nebo jezdím s kamarádkama po kafíčkách, plavat a tak dále :slight_smile:

angetha - my chodíme tady u nás k mudře, ale v Bene bych chodila určitě k pí. Syslové, je moc příjemná.

My byli dnes v Příbrami, nejdřív u babičky a dědy (tchánovci) hodinka a něco a stačí :wink: Pak jsme měli sraz s kamarádkou, kluci si hráli v dětském koutku a my dali kafíčko a dortík.
Pak jsem vběhla ještě do dětského oblečení a koupila Járovi čapku na jaro, kdyb se počasí umoudřilo :wink: Sjeli jsme ještě do Tesca nakoupit něco dobrého a hurá domů. Ráno tady byla vánice a teď sluníčko, ale kosa je pořád.

Tak zatím páááá
19. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem si konečně sedla. Dnes jsme byli s Onďulou v Benešově v MC - jemu se tam strašně líbilo, byl vykulený z tolika dětí a hraček, ale ke konci jsem ho musela odhánět od hraček :slight_smile: Příště asi nepřijedeme, budu u našich- venčit pesana-naši letí na dovču. Ale určitě jsme tam nebyli naposledy.

Afi - přesně jak píšeš, pořád nakupuju jídlo, říkám si že to budou zásoby tak na 14dní a za týden jsem v obchoďáku znovu :angry:

Ty věci na miminka - holky pořídily jste moc krásný - to budou mimískové parádnice/párádníci :wink:

Leni - držím moc palce ať jsou děti na tom lépe - nejhorší je tam bezmoc co? Ale oni jsou pašáci, určitě tu nemoc ze sebe rychle zkopnout a budou zase řádit po bytě - držím palce ať je to co nejdřív!!!

Fany, tebe jsem si nechala nakonec. Ta tvoje tchýně by potřebovala fakt pořádně proplesknout a dát si studenou sprchu! A ty mi musíš slíbit že už kvůli ní brečet nebudeš!!! Ona si to vůbec nezaslouží a ty můžeš mít leda tak slzy od štěstí, smíchu a radosti z holek a manži, tak. Jejda ta mne naprdla, co si to vůbec dovoluje babizna jedna! Věřím, že ti musí v takovýhle chvílích rodiče chybět - já mám to samé, akorát s tím rozdílem, že já jsem za 2hodky autem u nich. Co manža, podle Tvého psaní stojí při Tobě a to je hodně důležité, jak píše Renda, někteří ten tlak své matky nezvládnou. A jsem ráda, žes to sem napsala, od toho jsme tady! Takže se jdi pomuckovat s holkama, pak s manželem, hoď jí za hlavu a udělejte si hezký večer!
19. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
ahoj holky

Moc díky za podporu-to pomuže videt že nejsem magor :wink: včera to mělo pokračování večer opet přijeli i s tchánem když byl mm z práce doma a vyčítali mi že opravdu nechápou proč jsem jim shánela ten kočár když jim holky nebudu pujčovat :angry: tak sem ječela jak viktorka na splavu že jsme jim říkali že je to zbytečný a že holky nejsou věc aby jsem je pujčovala,mm na mý strane -to byl orkán.....třeba bude chvíli klid protože mám pocit že jsem jim vyčetla včera i to co neudelali :grinning: ale dobře jim tak,......no fuj to byl včera den-volala jsem mámě na slovač musela jsem se odventilovat -to zas bude bouře u nás-to bude faktura :grinning: ,mluvila sem s ní hroooozne dlouho.

Dnes je venku teda hnusná zima ale aspon tam kouká sluníčko,tak ten pohled ven je veselejší....
Odpo přijedou známí s dvojčatama z jihlavy-taky mamina s kterou jsem se seznámili přes net :slight_smile: tak budu kuchtit a péct-doufám že budou holky hodné abych to stihla....

Mějte se krásne
20. bře 2009 v 07:48  • Odpověz
ahojte,
fanys teda ty máš ale s tou tchýní pech,to ti tam pořád takhle leze?mě by asi nejspíš kleplo :wink: ale jak je vidět,máš v mm oporu tak to je hlavní,že drží při tobě.
co ti na to řekla tvoje mamka? asi se dost divila ne?jó tchýně dovedou pěkně otrávit život :angry:
je fajn,že ti přijede návštěva aspoň se odreaguješ,tak si to pěkně užij!

venku je vážně pěkná kosa,ale holky svítí nám sluníčko,to je dobrý znamení :dizzy_face:
20. bře 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahojky všechny....
tak mám velkou radost, Dáda je bez teplot, úplně, tak jak ho trápily 6 DNÍ, tak odešly....doufám, už včera odpolko měl jen 37.C dnes ráno též....to bylo důležité, protože vždycky ráno měl vysoké horečky, tak ještě dnes polehává, jedu mu ke spolužákovi pro sešity, aby si to dopsal, doktorka říkal, že po tak náročných horečkách by měl být doma aspoň do středy, on chce jít v pondělí do škly, tak snad se mu to nevrátí, tak velkýho kluka doma držet nemůžu....

Kačenka měla zase ráno 39.2, dala jsem jí čípek a teď má jen zvýšenou, tak doufám, že už to také bude jen leoší....

Přeji všem pohodový den a krásný víkend, my musíme být doma, bohužel....
20. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj,
tak u nás pro změnu sněží, doufám, že to je jen chvilková záležitost.Manžel totiž sám navrhl, že bychom si mohli udělat v neděli výlet, tak snad vyjde počasí.

My jsme dnes dopoledne ještě zvládli dokoupit pár věcí v lékárně, čerstvou zeleninku a nějaké potřeby v drogerii. Ondrášek hezky cupital po celém Neveklově, takže potom doma po obídku dlouho vyspával. Teď čekáme na taťku až se nám vrátí z Brna, včera tam i nocoval, tak malej stojí u okna a vola tatatata. Připravila jsem špecle s brokolicí, kuř.masem a posypané nivou+eidamem, to je jeho oblíbené. Včera měl na hotelu prý nějakou výtečnou večeři, tak snad mu to bude chutnat :rolling_eyes:

Leni, tak to je paráda, že už je Dádovi lépe, ještě aby to rychle pustilo Kačenku.

Také přejeme hezký víkend, papa
20. bře 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme také doma.
My si dnes udělali výlet do Tábora, není to od nás daleko tak jsme vyjeli. Ráno opět chumelilo tak paráda. V Táboře jsme šli nejdřív do Človíčkova a super, bylo tam asi 5dětí a ve věku Járy tak to bylo fajn a hraček tam je opravdu dost, Járu zaujaly klouzačky a domeček, asi by tam vydržel celé dopoledne.
No my pak prošli obchody a dali si obídek a pak jsme vyrazili k domovu, babičku jsme hodili na vláček a bylo.

Odpo jsem tu psala manžovi nějaké jídeláky, si nevěděl zase rady :wink: Ještě jsme to tu stihli poklidit a dát čisté povlečení do ložnice a už jsem ho rovnou i vyprala, to je fofr :slight_smile:
Na víkend ani nic nemáme, úklid, vaření :wink: Manža jde zítra odpo do práce tak asi budeme něco vyrábět, co taky v tomhle počasí, to mě venku nikdo neuvidí :wink:
20. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
Dobré skoro poledne,
Fanys četla jsem o té tvé tchýni. Koukám,že opravdu skoro žádná holka(i já)nemá normální tchýni. To je opravda "debilka",pardon. Prostě fakt by potřebovala přes čumu.Co si jako o sobě myslí. No rozčílilo mě to teda doběla. Ale ty se nenech rozhodit,nic s ní nezmůžeš. Já se taky pomalu,ale snad úspěšně učim "jedním uchem tam a druhým ven". Pže já mám debilku tchýni i švagrovou,takže opravdu bych byla už blázen.Občas to teda ořvu jejich chování,ale aspoň to jde ven. Takže když si kvůli ní popláčeš nebo vyvztekáš,tak to půjde ven a nebude tě to dlouho trápit. Je prostě mimoň a s těmi se nedá žít :unamused:
Lenka,jsem ráda,že se dětem už nemoc lepší. Je toho teď hodně,ale neboj už to bude určo lepší.
Já teď připravila brambory na hranolky a obalila sýr.Počkám až přijede kamarádka a usmažím to. Pak udělám bramborový knedlík(ať ho nemusím dělat zítra)a budu mít čas na pokec.
21. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
Jsem asi jediná kdo má hodnou tchýni..dnes jsme od ní měli oběd, abych nemusela vařit.. :sunglasses:
21. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj kočky, jo Angeth-tak toho si važ-hodně važ!!! I když já jak kdy, třeba teď co jsou děti nemocné, tak je taky fain, pomáhí mi, vařila, v pondělí musíme oba s manžou do práce, tak pohlídá Kačku...takže teď dobré :slight_smile:

tak Dáda je po týdnu v civilním oblečení, převlékla jsem mu postel a sna už se k němu bacily nevrátí!!! Kačka měla zase horečku, ale už JEN 38.2, tak snad už to také bude jen lepší

my dnes jedeme k ségře a švárvi, jen na rychlou návštěvu, má svátek-Radek, tak jen popřát a zpáty za marodama :wink:
21. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojky holky,
tak konečně dnes sedím, to je ale den :frowning2:
Ráno mě Jára vzbudil už v 6,30hod tak jsme vstali a po snídani jsem začala s úklidem. Ale jak jsme brzy vstávali tak jsem stihla vyžehlit, vyluxova, vytřít, setřít prach, umýt koupelnu a wc a ještě upéct perník. Odpo jsme ještě vytřeli chodbu a bylo. No jsem utahaná jak mongol, ale zase z toho mám na chvíli dobrý pocit :slight_smile:

Našla jsem si tu předlohu na vyšívání nějaké velikonoční motivy tak to chci zkusit,ooo :slight_smile: Zítra ráno jedou chlapci někam na výlov a já jsem doma sama tak se do toho asi pustím. Jo a chci zkusit to masíčko v jogurtu tak to snad klapne.
Jinak u nás dnes bylo sluníčkově, ale mrazivo. Manža jel do práce tak jsme tu jen s Járou, jsme poklidili i pokojík a skládali puzzlíky a Jára teď číhá na pohádku. Poslední dobou ho ty pohádky nějak nebereou, vždy chtěl ráno a odpo a teď mu stačí večerníček. Dnes jsem ho musela sama přemluvit na pohádku, co taky doma, že :wink:
21. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahojte a krásnou neděli :slight_smile:
včera jsem se sem nedostala,Verunka si vymyslela,že by ráda vymalovat pokojík,takže od včerejška se vyklízelo,stěhovalo,malovalo a dnes bude pokračování.Nejvíc mě štve ten úklid potom.
přitom to měla ještě pěkné,ale chtěla změnu a mm udělá všechno co jí na očích vidí :dizzy_face:já z toho tedy nadšená vůbec nejsem,ty barvy co vymysleli,no nic,bude si v tom bydlet ona :slight_smile:
ještě ke všemu mi není od pátku nejlíp,bolí mě žaludek,takže na nějaké malování zrovna chuť nemám :frowning2:
22. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem z Vranova, což je mezi Čerčanama a Choceradama, mám dvouletého synka Kubíka. Pocházím z Lešan, což je u Netvořic.
22. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: :wink:

ahoj misa-určitě se přidat můžeš, budeme jenom rádi :wink: aspoň nás bude víc....

tak my dnes doma-makali jsme venku, pak doma, pak jsem doma poklízela, teď jsem dožehlila, také jsem dnes upekla mufíny-už jsou jen 3 :frowning2: ale hlavně, že chutnaly Dáda jde zítra už do školy, i když Mudra říkala ať je raději ještě doma, ale nechce už zbytečně zameškávat, ve čtvrtek ráno má jít ještě na krev.... Kačka ráno zase horečka-už to má 5dní stejně jako Dáda, tak tajně doufám, že zítra už bude dobrá, jinak musíme opět k Mudře :frowning2: Tak se všechny mějte fain, hezký zbytek neděle
22. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahojky holky,

vítám misapoho, jen se přidej :slight_smile:

U nás dnes den celkem ok, ale to finále :frowning2:
Ráno vzal tatík Járu na výlov tak jsem měla klídek. Dělala jsem to maso naložené v jogurtu a výborné, to bylo tak jemňoučké, no paráda. Po obědě jsme vyrazili na Měřín.
Vykoupali jsme se a voda byla dokonce všude teplá, ve vířivce až moc, ale v poho. No a pak že si dáme kafíčko a pojedeme domů. Ale jen co vyjdeme z bazénu tak Jarda má telefon a volal mu jeden známý, že jako číšník se v práci opil a sedí a nic nedělá, lidi odcházejí bez placení a tak dále. No tak jsme mazali domů rychlostí blesku. Což chápu, ale v autě jsem dostala vynadáno já.
Manža byl maximálně vytočený tak jsem to odnesla za toho opilého blba, no musím se takhle vyjádřit, ale nechápu jak se může odpo v práci takhle opít a to tam má u sebe dost peněz a hospodu na starost, fakt bída co ty lidi dneska dokážou.
Tak manža hned jak jsme přijeli jel do práce a bude tam asi do večera, no a já trucuju a nemluvím s ním, když jsem to takhle schytala :slight_smile:

Zítra jedeme do Bene, já jdu na prohlídku a pak máme sraz s kamarádkou, chceme stihnout tu pohádku, ale nevím, nevím. Kamarádka je v práci tak může až po tak pokud to stihneme tak dorazíme a pokud ne tak nedorazíme.
No nic jdu si vyfoukat vlasy a sednu k výměně manželek, asi nás tam taky přihlásím :wink:
22. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Dobré ránko,
tak my měli celkem pohodový víkend, v pátek manža dorazil už kolem 13hod, tak jsme si ho s malým užili :wink: Sobotní den byl super, teda kromě toho větru, ale to sluníčko - no paráda. Udělali jsme zase kus práce kolem baráku, já dokonce umyla okna a parapety, snad mi to nějakou chvilku vydrží. V neděli jsme chtěli jet do Lešan, ale bylo fakt hnusné počasí, tak jsme zůstali nakonec doma. Dělali jsme malýmu odlitek ze sádry jeho ručiček a já pak udělala dva obrázky na dveře - nafotím a přidám do alba.

Afi, Rendo - musím se omluvit, ale dnes do Bene na pohádku nedorazíme. Naši letí dnes pozdě večer z Prahy na dovču,tak by se u nás stavili. Takže se omlouvám, že jsem to spunktovala a nakonec nedorazíme.

Afi - to je děsná příhoda s tím opilcem, asi u vás dlouho pracovat nebude co? Já přesně nenávidím ty situace, kdy odnesu něco za nějakého blba jen proto že jsem pro ruce. ALe snad už je to s manžou dobrý vid? Jsem ráda, jestli se recept osvědčil.

Leni - jak je Kačence, už jí klesly teploty?

Rendo - a tobě je jak, už lépe?

Fany - pozdravují tě Luboš s Verčou. Včera zašli na kafčo, tak jsem si já hlava konečně vzpomněla!

Misa -vítej!

Hezký den všem !
23. bře 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky, prejmenovala jsem se z Misapoho na Mipo, tak abyste se nedivili. Mikkisku, koho mas v Lesanech?
23. bře 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno,
Afinko,teda to je síla,opilý číšník v práci. No děs. Chápu,že se někdy může něco stát a ujedeš,ale jestli to nebylo poprvé,tak bych ho vyhodila.
Na Měříně včera byla kamarádka s manželem a dětma-Tomáš a Kubík.Ale nevím přesně v kolilk. Moc se jim tam líbilo.
Mikkisek,taky pořádně pracovní den.Občas to člověka hodně chytne a co vše nestíhá,viď?
Já tu měla na víkend kamarádku. Ve čtvrtek jsem celý den byla v kuchyni,nějak mě to bavilo.Ale přitom jsem měla den blbec,že jsem ráda,že jsem přežila :grinning: Jinak jsem zkoušela medovník,ale jiný než od Rendy.Neměla jsem ty zakysaný smetany,když jsem se rozhodla ho dělat. Ale jinak mám taky dobrý recept a fakt to netrvá dlouho.Teda mě to nepřišlo,pže jsem měla ten čtvrteční kuchyňový den :grinning: :grinning: :grinning: Tady je recept http://www.apetitonline.cz/recepty/920-medovnik.html Sice tam s tou dobou přípravy lžou,když vezmu v potaz to pečení plátů. Jo kdo máte horkovzduch,tak opravdu stačí těch 150stupňů a jen 7minut.
A kousků bylo tak 14-15,záleží na tom jak silné krájíte,že.
Jinak se mi teď po dlouuuuuhé době spustila krev z nosu. To jsem mívala hodně v těhu s Johankou.Teď ale vím,že těhu nejsem. Chcem až další měsíc začít. No ale fakt super je mít v nose kus toaleťáku a čekat,když to přejde.Pže být v ledový vodě a čekat než to přestane,tak to fakt nééé. To bych zmrzla.
23. bře 2009 v 07:41  • Odpověz
ahoj holky,
mipo vítej,máš 2letého synka Kubíka,asi jsi se přepsala v profylu máš tam uvedeno 12let :grinning:

markee,ten receptík taky nevypadá zle,ale já zůstanu u svého osvědčeného :wink:

afi,tak s opilým číšníkem jsem se v práci taky setkala,dostal důtku a když přišel v tom samém stavu podruhé,tak letěl! manželovi to odpusť,bouchnul a jak si psala,bylas po ruce ale určitě to zle nemyslel.
na pohádku se dnes taky nedostanem,až přijede ze školy Verča tak budem dolaďovat pokojík.
nakonec to nevypadá nejhůř a jí se to moc líbí :dizzy_face:
23. bře 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky..
Mipo a koho ve Vranově znáš, neznáš nějaké hasiče? :wink:
23. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
Rendo, diky za upozorneni, uz j sem prejmenovana.
Angeth, koho znas ty? vzhledem k tomu, ze uz tu bydlim 11 let, tak tu znam docela dost lidi :slight_smile: mimochodem hacicarnu mam primo pred barakem :wink:
23. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
teda prejmenovana, uz blbnu a takhle po ranu :confounded: myslela jsem tim, ze jsem si to opravila :rolling_eyes:
23. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
holky dala jsem na chvíli Verče do alba fotky pokojíku,tak když budete mýt chuť se mrknout :wink:
23. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky

já mám za sebou pohodový víkend,nejdřív v pá známá z jihlavy nedorazila-stála na dálnici přes dvě hodky s malýma detma a pak to otzočila a jela domu,ale aspon kočky měli hody :slight_smile: a manža taky,mm byl s námi o víkendu co bylo prima ale v so dorazila tchýně :angry: má hroší kůži tak jsem ji vnutila kočár a aspon si vyžehlila,mm delal že delá :sweat_smile: včera jsem si krásne shopingovala v letnanech-to bylo žúžo,jen mám po žúžu...mm platil dnes složenky,a večer zaplatí 5 t.za popelnice a mám po všech radostech

ren-verčin pokojík je moc hezký,už jen tím že je podkrovní,utulný jo a mne se ty barvy líbí....asi si si mákla,ale skoropubertální dítko má jiste radost

afi-nezávídím tuhle situaci .pakárna,nejhorší je že si to odnesla ty-pořád trucuješ? :wink: znám podobné historky z rodiny ,je fakt že provozovat tuhle živnost je o papíry na hlavu,nemužeš si nikomu dovolit duveřovat,klído te okrádá i vlastní rodina....

mikk-dekuju za gaz...,taky bych se jim už mohla ozvat -nejak jsem přerušili kontakty,joooo a když te neurazím koho máš v lešanech?nebo tam byl karneval a o tom ani nevím?a jen tak na okraj taky by jste se mohli zastavit u nás co ty nato ženoruženo?

misapo-mipo-vítej do klubu a zdravím...já bydlím v břežanech :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
Mipo neznáš Vejmělkovi? Nejsou ale přímo z Vranova..no a Lešany taky znám
23. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
markee-na tebe jsem zapoměla :wink: kup si v lekárne na to krvácení z nosu gelaspon-já to mám doma taky pro případ nouze-je to takový molitánek napuštený nejakou látkou,ustřihneš kousek a stčíš do nosu-2 min a je po všem,ale je to dobré i na povrchové zranení a krvácení...

všem pá
23. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jeee, Fanis a ty jses do Brezan naplava? Ja mam v Lesanech rodice

Angetho, jo, Vejmelkovi znam, jsou z Bezdekova.
23. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
holky tak Verunka mi přijela ze školy s teplotou 38,0.my se z toho snad letos nevyhrabem :frowning2: ve třídě jich bylo jen 9,takže zase něco řádí ve vzduchu :unamused:
a to máme jet v pátek na hokej a Verča chtěla jet s námi,to jsem zvědavá jak to do pátku dopadne.
zítra přijede babí s dědou z Týnce,tak pro ně peču dort,venku jsme dnes vůbec nebyly,v tom větru by mi Áňa uletěla.
fanys díky za pochvalu pokojíku,co sis v Letňanech koupila?
23. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak Kačka dnes opět horečka 39.2, po obědě jsem s ní zajela k Mudře, no a má antibiotika, zánět průdušek, takže jí to spadlo na průdušky, Dáda šel už dnes do školy, tak snad si taky něco nepřitáhne domů....tak snad Kačence brzy ty ATB zaberou, v pátek máme jet na kontrolu :frowning2:

Renčo-pokojík je moc hezký, my máme v ložnici jednu zeď červenou-tu za hlavami a všem se to líbí...moc se vám to povedlo a Verče se to určitě líbí, ať je jí brzy dobře-třeba jí do pátku bude hej a bude moci jet na hokej :wink:

Afi-s tím opilcem to je děs, snad to manža přizná a omluví se ti, vždyť ty jsi v tom úplně nevině....ale asi jsi byla první na ráně :frowning2: tak jsi to odnesla

Mikk-děkuju za optání, jak jsem psala nahoře, dnes 6den horečky :angry:

Všem pohodový zbytek dne a bacilům sbohem
23. bře 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se konečně taky hlásím, poslední dobou to nějak flákám :wink:
Tak tedy dnes jsme ráno vyrazili do Bene a já šla na kontrolu, mimi v pořádku, máme fotku tak snad brzy naskenuji a vložím, bylo pěkně vidět.
No a další perlička je, že mám vyšší tlak tak ve čtvrtek jdu znovu, no je fakt paráda :frowning2:

Dali jsme si u našich obídek a odpo měli sraz s kamarádkou, přijela až kolem 15hod tak jsme pohádku nestíhali, usadili jsme se ve Fantazii a bylo. Pěkně jsme pokecali a dali medovník.

Doma už čekal manža a prý kde jako jsme celý den. Najednou dolejzá :slight_smile: Si dělám srandu, jo jo už je mu odpuštěno, podnikání je prostě pech, vždy člověk schytá něco za někoho nebo za něco. No snad brzy najde jiného a lepší číšníka a bude zase veselo.

Renčo, pokojík je moc pěkný, prostě už pro slečnu :wink:

fanys - nic si z toho nedělej, nám přišel nedoplatek za elektřinu, taky veselé. Asi neumíme zacházet s bojlerem jinak si to nedovedu vysvětlit :unamused:

Leni a Renčo, koukám, že nemoci stále jsou, ale v tomhle počasí se ani není čemu divit. My dnes trochu prošli město a fakt síla, na hlavě jsem měla pankáče z toho větru a skoro omrzliny :wink: Jára byl taky celý červený tak to snad neodnese.
23. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.