• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky holky,
tak se hlásíme :slight_smile:

Televizi nám dovezli opravenou tak to je zase jiná podívaná :wink:

U zápisu jsme byli a jsem mile překvapená, že i tady mají hezkoučkou školku, těch hraček mraky a přesně podle mého vkusu, mám ráda dřevěné. Pak spoustu aut, kočárky a tak dále. Járu hrozně zaujala kuchyňka a mikrovlnka :wink:
Paní učitelka taky v pohodě, vše nám vysvětliala a první dny tam chvíli můžeme být s prckama.
Po dětěch ani tak moc nic nechtějí - čůrání na wc, to je ok. Postupně se prý učiít oblékat a obouvat. Tož budeme kupovat botky na sucháč a bude. S jídlem prý děti trochu nutí, aby alespoň něco snědli. Podle konzultace se však dá řídt, že to a to jídlo dítě prostě nejí a tak dále.
No a cena je 120,- měsíčně + strava celodenní 27,-Kč/den, to to je taky paráda.
V dubnu nám přijde, zda nás přijali a bude. Tak doufám, že ano. Jára doma hned říkal, že zítra půjde do školky a bude tam bez maminky :slight_smile:

angetha - hlásím, že my zatím nemarodíme, ale nechci to zakřiknout :wink:

renda - jo jo to je vždy vtipné jak je někde nekuřácký stůl a vlastně jsi mezi kuřákama tak to vyjde nastejno. Ale vím od manži z práce, že jak pustí klimošku tak je to hodně znát.

mikkisek - tedy vy si užíváte na prázdinách :sunglasses: Tak si to užijte :slight_smile: Z toho osla v autě si nic nedělej, já jak jezdím po té silnici na Tábor tak to je v poho a jedu rychle, ale pak z Votic k nám po těch malých se víc bojím a hlavně jsou tam vesničky tak jedu pomaleji a taky se vždy na mě někdo nalepí a nepředjete mě a nepředjete a to mě vytáčí ještě víc. S tou analýzou, to naprosto chápu, já bych takovou práci taky dělat nemohla, na to lidi musí mít buňky.

Jo a ještě perlička závěrem, v noci nám vykradli hospodu, ukradli všechny cigarety cca za 13tisích a drobné mince, ostatní bylo v trezoru. No prostě veselé :frowning2: Manža po té akci s číšníkem a teď tohle tak ráno byl na infarkt a nadával, že už se na podnikání vykašle. Ale on to rozchodí a bude zase dobře, snad :wink:

Tak se mějte a zítra mi držte palečky jdu na kontrolu s tím tlakem, ach jo.
25. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se také hlásím, jsem doma ze školy a z nákupů po Praze.....dnes jsme měli šklu krátkou, jen do 13hodin, tak jsem skončila v Paladiu, kde jsem si udělala max.radost-koupila jsem si sukni, kalhoty, triko, plavky, boty, Kačence triko a plavky, no a pak jsem se přemístila na Chodov, kam za mnou přijel manža s Dádou, tak ty si také něco koupili, došli jsme si do KFC na véču, takže všichni spokojeni.....byl to ale hezký den :wink: :slight_smile:

Kačenka byla celý den s babičkou, je bez teplot-konečně, zítra budeme celý den makat na úkolech, já si uklidím.... v páte jedeme na kontrolu a já jsem ještě na odpolko objednané ke kadeřnici :wink:

Afi-s tou hospodou to je tady síla, sedla na Vás nějaká smůla, či co

Mikk-užijte si Jižní Čechy :wink:

Krásný večer a dobrou noc
25. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahoj holky,
Verunka je bez teploty( zatím),tak se jí budu snažit udržet v posteli,aby jí zase nevylezla a mohla s námi zítra na ten hokej.dnes mi měla přijet kamarádka se kterou jsme byli v porodnici,jenže ráno psala,že jí Kubík celou noc prokašlal a má teplotu,takže to řádí vážně všude.jsme z toho smutný,páč jsme se moc těšili :frowning2:
odpoledne jedem do herny,Anička o tom mluví od včerejška,tak jí nesmím sklamat :slight_smile:
afi,tak to já pak taky písnu,jak to bude ve školce v Bystřici,ale my stejně ještě půjdem k zápisu i do BN,prostě to skusíme a uvidí se,jestli by se pro malou nenašlo jedno místečko.s tou krádeží je to nepříjemné,ale snad se brzy objasní kdo to byl :wink:
mikki,užívejte výletu,taky bych se někam vydala a na řidice blbce se vyprdni,jezdi si podle sebe.
markee,hlásky budu posílat dál,ať to klučík vyhraje :dizzy_face:
leni,taky si budem muset s Verčou obnovit šatník,i když ta si teď něco málo nakoupila,ale větší nákup nás teprve čeká.jaké to je v Paladiu?ještě jsme tam nebyli,je to lepší než na Chodově?
26. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno,
moc děkuju za hlasíky,prý to končí v pátek ve 12:00hodin.Takže ještě chvilku budu otravovat.Jde to hlasovat opravdu jen každou hodinu jeden hlas.
Renda,já zatím nebyla na Chodově,i když jsem okolo jezdila z práce a do práce několik let.
Já nejradši nakupuju na Novém Smíchově. V Paladiu jsem byla jednou před rokem a nějak mě to neuchvátilo.Je to sice velké,ale prostě jak jsem zvyklá na Smíchov,tak se mi tam nakupuje nejlépe. V CaA v dětském neměli to co normálka maj na tom Smíchově. I Černý Most má větší nabídku-to CaA.
Já bych taky potřebovala nový šatník,ale mele se to ve mě,pže když otěhu,tak bych vlatně zbytečně vyhazovala peníze a když neotěhu,tak budu hubnout. Zas si říkám,že bude léto a budu hlavně na zahradě,tak že vlastně nic nepotřebuju :grinning: No prdlouš prostě :grinning:
26. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
Krásné dopoledne, tak mě ta nakupní centra přijdou všechna stejná.....ale je pravda, že nejčastěji jezdím na Smíchov a na Chodov, jelikož to máme nejblíže, také to mám ráda na Zličíně, tam většinou jezdíme, když chceme do Ikei, v Paladiu jsem byla několikrát mám to od školy asi 400m přímo-je to tam hrozně veliké.....ale obchůdky téměř stejné jako na Chodově, včera jsem si koupila v Paladiu v CaA plavky-byla jsem sama bez poradce, no a na Chodově jsem si je po shlédnutí manži a Dády vyměnila, ještě, že to takhle jde.....

Markee-tak to já si také pořád říkám, každé jaro :wink: :slight_smile: ale musím se pochválit, teď jsem trochu zhubla :wink: šlo to ale samo-stres v práci, škola,....tak snad se to udrží :wink:
26. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
Lenka,na Zličín jezdíme taky kvůli Ikee,tu fakt miluju. Kamarádka bydlí v Nučicích,to je vlastně Rudná.Tak když jedu od ní zajedu na Zličín a kochám se :grinning:
A hubnutí mi vloni šlo taky samo-zařízovala jsem svatbu,takže lítání,shánění,domlouvání a tak. Měla jsem na svatbu 57kg a říkala jsem si,že jsem šikula.Hm a třičtvrtě roku po mám o 7kg víc. Tak já to mám taky z toho krátkého těhu a to že jsem po zákroku nemohla cvičit a hrozně rychle na mě ty kilča naskákali(v prosinci jsem teda měla 60kg,ale pořád jsem byla spokojená).No teď se nebudu nervovat,když to dolů nepůjde teď tak po porodu to půjde určo dobře,pže dvě dětičky mě určo vykolejí :grinning:
26. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
ahojky
mikk-zdravím do čb,hezky si to tam užij-co se týče tý práce já taky nejsem člověk co otravuje lidi,asi bych si připadala trapne a blbě kdyby mne někam poslali... :unamused: a z vlastní zkušenosti vím že se s nima taky moc nepářu-to je všude-jééé dobrý den pojdte si zkusit perfektní krém na ruce,aá nepotřebujete super polštářek,...máme nejlepší tarif,náš jogurt pomazánka,prášek je nej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nesnáším tuhle rádobyreklamu pro produkty,i když u tebe by to bylo jiné-ale stejne bych to blbě nesla kdyby byl někdo na mne drsnej

Afi-nerada to říkám ale do třetice všechno dobré....aspon u nás to platí stoprocentne nejdřív auto,pak pračka,nakonec lednice....držím palce-to už by u vás taky snad stačilo :wink:

markee-taky posílám poctivě hlasy-a držím palce i u nohou :astonished: :sweat_smile:

leni-zdravím a gratuluju k zhubnutí,já bych s fleku mohla jít rodit zas-ten lavor co mám se mnou nesploupracuje :angry: já miluju letnany-ale arkády co jsou nově na pankráci jsou podle mne děs

Holky jsou natom stejne,ale jsme bez teplot což se počítá..... :slight_smile:

mějte se fajn
26. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme opět byli v Bene a já u doktora. Tlak stále vyšší, prý na hranici, pan doktor rozhodl, že když jsem minulé těhu bylo v poho tak to zatím necháme a uvidíme na další kontrole v dubnu a pak by se to řešilo. No fakt netuším proč je stále vyšší :frowning2:

V Bene jsme ještě něco nakoupili a pak byli venku s mamkou vyvenčit Jennynku (jezevčík), Jára za ní pořád lítal až sebou sekl do bláta, no jak čuně.

Taky doufám, že krádež byla poslední. Dnes jsem četla Jiskru a krade a vloupává se v poslední době fakt pěkně, to jsou mi věci :unamused:

S tím nakupováním tak my jezdíme nejčastěji na Chodov, pač to máme nejblíž. V Paladiu jsem byla jednou a přijde mi to takové neuspořádané a velikánské, ale to jde asi o zvyk. Smíchov mi taky vyhovuje tam jsem často chodila, když jsem v Praze pracovala. Je to tam malé, ale všechny důležité obchůdky :slight_smile:
26. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
AHoj holky,
tak my jsme si dnešek docela užili. Dopoledne jsme byli v dětské herně v ČB, je to tam fakt super. Onďula tentokrát nejvíc řádit v kuličkách a pak bořil obrstavebnice. Představte si, že jsem tam potkala mamču, se kterou jsem ležela v porodnici, tak to jsem byla ráda, já narychlo odešla na neonatologii, tak nebyl čas se rozloučit. Její holčička má 8kg, Onďula 12, tak jí dělal staršího bráchu :sweat_smile: Těch pár hodin u tchánovců bylo v pohodě. Zítra máme vplánu finančnák v Týně nad Vltavou (točil se tam Kameňák), tak snad bude trochu počasí i na prochajdu.

Leni - to je super, že sis udělala radost, já bych taky tak potřebovala dokoupit věci, ale jsem hroznej "magůrek." Když už se vydám a vyšetřím nějaké peníze, vůbec nevím co si koupit - potřebovala bych nějakého poradce jako je třeba ten v pořadu Nahá jsi krásná. A když už se k nákupu odhodlám,zjistím, že jsem si koupila podobné věci,no co dodat. Jo a ty vyžle, ty nic shazovat nepotřebuješ, sem viděla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To samé Markee - neviděla, ale vím to :wink:

Afi - to s hospodou je fakt pech, snad to byla poslední "událost." Držte se, člověk má svých starostí dost a ještě tohle....držíme palce ať je brzo vše ok. Když dávám Onďulu do sedačky, tak se musím smát, vybaví se mi totiž Jaroušek jak na parkovišti říká "kde je ten druhej" :wink:

Naši jsou v Egyptě, tak hlídám psa a barák :slight_smile: Ted jsu zalít kytky, jsou nějaký "smutný :astonished: a těším se na ten pořad Ano šéfe na Primě - snad vydržím neusnout.

Fany - ty jsi borec, vždycky mne tvůj příspěvek pobaví - ty jsi taky lavor, kecko :angry: !!!!!!!!
26. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
Dobré dopoledne,
tak koleno mě polevilo,už tolik nebolí,ale ještě ho budu natírat Fastum gelem,aby do neděle bylo OK.
Jinak včera jsem byla s Johankou u táty v Doublovičkách,tak se zas pokochala ovečkama a králíčkama.Maj čtyři malé králíčky a Johanka u nich byla takovou dobu,pořád je hladila a obdivovala jak jsou maličký-teď jsou tak půlka zakrslého králíka,takže fakt maličký,ale už se můžou chovat.
Mikkisek,nevidělas mě,ale věř,že mám co hubnout.Já ráda jím,ale i ráda cvičím-ale to jen když vidím jak šíleně zas vypadám,tak mě pár měsíců drží se mučit a když je úspěch tak toho nechám(debil no)a zas nabírám. Všude teď čtu,že když má někdo v pase nad 88cm tak má nadváhu.No já sice nemám 88,ale nemám i svých 68cm co jsem měla před těhu s Johankou. Prostě věř,že je opravdu co schazovat,ale jestli se zadaří miminko,tak blbnout nebudu,to budu jíst normálně a chodit s Johankou víc ven,pže už bude teplo :grinning:

Co plánujete všechny na dnešek?
27. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, my pojedeme na menší výlet pro díly na traktor :grinning:
27. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
Angetha,aspoň nějaký program :grinning:
Já doufám,že odpoledne bude tak nějak přijatelně a půjdeme ven,aspoň na půl hoďky.Teď venku prší a stejnak musím jít vařit,takže teď je program doma :grinning:
27. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky holky,

tak my došli na poštu, Jára si vzal kolo a cestou mi pořád říkal, že mu to nejede, ale kdepak nejede, nechce se mu šlapat, je to lenoch, by nejraději jezdil na odstrkovadle, to řádí jak blázen. Tak kolo budeme trénovat :wink:

Já mám dnes žemlovku a bramboračku tak vařeno je. Manža jel do Příbrami a až přijede tak jedeme do Benešova k našim. Zítra je pochod za Povidlovým koláčem tak vyrazíme, tedy manža na chůzi moc není tak to snad přežije :slight_smile: Tak plán na víkend máme a v neděli chceme relaxovat a začíná tu fotbal tak tatík prý s Járou vyrazí, ooo to bude klídek.

mikkisek - jo jo to bylo dobré, kde je ten druhej :slight_smile: Koukám, že se vi ČB hezky užíváte, to víš jen si užij města, to je jasné, že možnosti tam jsou daleko větší. Já jak to pozoruji tak jsem asi spíš městský typ, od mala jsem vyrůstala v Benešově, sice malé, ale město a pak s manžou v Příbrami teď tady tak pořád někam jezdíme, jako jít tu na procházku je fajn, ale tak občas.
27. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
Afi a od kdy má Jára kolo? Od loňska nebo až letos? A jezdí ještě s bočními kolečky? My právě přemýšlíme,kdy jí kolo koupit,zda letos či příští rok.Ona neušlápne ani tříkolku,tak si říkám,zda to má cenu kupovat.Když jí koupím to nejmenší kolo,tak z něj brzo vyroste.Pak je kolo po nás,taky malý,ale větší než jsou ty nejmenší kola. No fakt nevim :unamused:
27. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
My ho koupili nedávno, že mu ho dáme k svátku (v dubnu), ale jak bylo hezky tak mu ho manža chtěl dát tak jsme mu ho dali. Jára řádí na odrážedlu, ale na to už je velký, drtí mě jak velké děti jezdí a skoro šoupou kolena o zem :wink: Tak budeme trénovat, podle mě to ušlápnutí je o zvyk a lenosti, Jára dnes zrovna moc nechtěl tak až bude hezky tak budeme brát kolo častěji. Zatím má i ty malá kolečka a co pak kolo využije ještě další dítko tak jsme ho koupili. Tříkolku jsme neměli.
27. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
Afi,no my tříkolku nekupovali,ale má jí po ještě po nás když jsme byli malý,ale je ještě velká. Ale kamarádka má tříkolku na které by jezdit mohla,ale prostě to ještě nezvládá ušlápnout.
Na odrážedlu malá taky řádí jak čert a děsně jí to baví,zatím jí ho nechávám.Když je pěkně jezdí venku a domu jí umyju kolečka a řádí po bytě.
To jo,to užije druhé dítko,určitě a pak buď jde prodat nebo já schovám pro děti až budou mít bráchové.Nemá smysl,aby pořád se kupovali nové věci.
27. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
Afi krásné miminko :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
Tady nikdo není a to je venku hnusně a není víkend :sweat_smile:

Afi,opravdu krásný broučínek :slight_smile:
27. bře 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoooj,
tady počasí také na prd, dopo bylo i hezky, nefoukal škaredý vítr a i svítilo sluníčko. My jsme vyřídili úřady, Onďula je velký pomocník - hodí očka po ouřednici a najednou se z nepřístupné pracovnici stane člověk, tak to nebylo tak hrozný jako obvykle. Odpo už se počasí horšilo a doteď prší, chjo.

Holky, můžu se zeptat jaká máte odrážedla - já právě uvažuji, že bych to Ondráškovi koupila, je velká nabídka a ani nevím podle čeho se řídit (teda kromě ceny, tam mantinely mám). Tak jestli písnete, budu ráda, díky moc. A když už otravuju tak ať to stojí za to :sweat_smile: Jaká máte golfky, vyhovují Vám a proč ano/ne? Jsem hrozná co. DÍKY

Afi - hezounká fotka! Úplně mu závidím, jak si tam lebedí.

Markee - tak co, jak jsme hlasovaly :wink: Vyhráli dupajdy ?

Mějte moc hezký víkend
27. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
Krásný večer, tak já byla dnes s Kačenkou na kontrole, bohužel stále je nález na průduškách, takže další týden doma, ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: ve středu ráno máme jít na krev....ale už není aspoň v inkubační době, tak si za ní dnes přišla hrát Míša-kamarádka

Mikk-děkuji za pochvalu, ale rozhodně nejsem vyžle :wink: chtěla bych se dostat na váhu, kterou jsem měla před Kačenkou, to je ještě 7kg dolů :frowning2: :frowning2: jenže necvičím, nemám čas, na mateřské jsem jezdila dvakrát tydně na spinning a plavat....jééé to byly časy, teď nedělám nic a mimichodem, ty máš taky super postavu :wink: za chvíli budeš mít co dělat, abys Ondráška unesla :wink: jinak co se týká odrážedel, Kačka měla to menší-klasický a pak měla motorku, no a na té se tedy vyblbla až až

Afi-nádherná fotka
:slight_smile:

Všem pohodový víkend, my zase doma :frowning2: :angry: bez výletu, ale aspoň zítra večer jedu se ségrama na bowling, tak nějaké pozdvižení....musím trénovat, v úterý je zaměstnanecký turnaj, na který jsem také zvaná :wink: tak abych neudělala miláčkovi ostudu :wink:
27. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
Mikkisek,
jo jste holky šikovný,Matýsek vyhrál,nakonec o 400 hlasů víc než Vládík(chudáček malá).

Jinak pro Johanku jsem kupovala tyhle golfky http://www.detatko.eu/zbozi/4011/Golfove-hole-Esprit-Speed-Sun-c--Basic-Red.htm červené(asi v půl roce).Já mám kočárek totiž těžký a chtěla jsem něco jen do auta,až pojedeme někam,tak ať netahám velký. Takže jsem chtěla lehký a tento je mezi nejlehčíma. Myslím,že má 6,5kg. Taky jsem nechtěla drahý a nechtěla jsem s madlem,pže to dítě stejně připoutáš. Jinak ta stříška je na sucháče,takže jí můžeš odendat,dokoupila jsem k tomu pláštěnku,ale nikdy jsme jí nepoužili a ještě jsem před dovčou vloni koupila slunečník,ale neoriginál. Byl od Babypointu-je univerzální a stačí. Skládání super. Kamarádka je má s tím madlem od Hauck(jsou ale stejné)a díky madlu zaberou více místa. Já jsem fakt 100% ne-li více spokojená :grinning:

Jo a Johanka nám marodí,takže první hodina plavča nám odpadá,tam jí brát nebudu.Jen doufám,že jí chrchel pustí začátkem týdne a ve čtvrtek budeme moct jít aspoň na zápis do školky,když už nám ten den padne plavčo.Ach jo,chudinak malinká.
27. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
Markee-tak to je dobře, je vidět, že jsme holky šikovné a snažily jsme se :wink: Ať Johanka brzy zdravá, teď je toho fakt nějak hodně :frowning2:
27. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jinak jestli ti nezáleží na ceně a váze těch golfek,tak si holky chválí tyto http://www.detatko.eu/zbozi/3212/Golfove-hole-Chicco-Ct-0-4-c--Race-3212.htm
mě se líbí ještě od Jané,ale ty jsou opravdu drahé,takže ty jsem musela zavrhnout. Tak já nakoupila kočárky a vlastně vše tak aby to vydrželo dvě děti a nekupovala jsem opravdu nic drahého a musím zaťukat,vše drží :grinning:

Odrážedlo máme tohle http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=613451 jsou různé výšky,takže si určitě dojdi do obchodu a zkoukni to tam. Johanka na ní jezdila asi tak od roku a čtvrt až půl,až prostě dosáhla nožičkama na zem :slight_smile: .Má tu větší,tu nízkou jsme ani nechtěli. A nechtěli jsme tu 4 kolečkovou,jen tří.
27. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
27. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
Leni,je toho pořád hodně,bacily pitomý.Chjo.
Jdu se sprchnout a jdu spát.Dobrou noc.
27. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tak to máš pravdu :frowning2: také jdu spinkat dobrou :pensive:

Mikk-to klasické jsem myslela toto http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=613467
27. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahojda holky,
tak včera jsme byli s Dádou a Veronikou na tom hokeji :slight_smile: bylo to úžasný,jak samotná hra,tak celková atmosféra,krásně jsme si to užili,až na Verču,kterou tam začalo bolet ucho :frowning2:

mikk odrážedlo pro Áňu mám to samé,jak píše Lenka a golfáč jsem jí koupila tentohttp://www.kocarky-detske.eu/chicco-multiway-fuego-24-p.html
je krásně lehounkej,polohovací až do lehu,má dvě opěrky nohou,prostorný košík,kolečka která jsou vhodná jak do terénu,tak do města.je k němu madlo,pláštěnka i držák na flašku.jsem s ním opravdu moc spokojená!

Verunka má dnes 14 narozeniny :dizzy_face: ,tak jsem jí dělala malinovou Šarlotu,pak přihodím fotky,je to už kus ženský sakramenský :slight_smile:

tak všem přeji krásný víkend!
28. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak přeji Verunce vše nejlepší :wink:
28. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
díky anget :slight_smile: vyřídím.
28. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Rendo viděla jsem fotky a je to naprosto malinová bomba :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.