• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
jé anget díky,byla to taková rychlovka,žádná práce :slight_smile: sama jsem ráda,že se takhle povedl.
28. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ale vypadá to fakt nádherně :slight_smile:
28. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky holky,
hlásím se :slight_smile:
My včera jeli odpo do Benešova, manža šel s tátou na hokej a my byli doma s babičkou. Dnes jsme dopo vyrazili na pochod, šli jsme bez kočárku 7km a docela záhul, asi už jsem lenoch. Nejdřív městem a pak parkem obejít v Konopišti rybník a zase parkem až k Jiráskovce. No Jára byl chvíli takový zkleslý, ale stetečně došel. Měli jsme s sebou Jennynku (mamky pejsek) tak Jára ještě pořád lítal za ní a běhali spolu, počasí nám taky přálo tak to bylo fajn. Táta je v organizačním týmu tak čekal v cíli, dostali jsme koláče tak jsme posvačili a Jára se oslík ještě honil s dědou, nechápu, kde tu energii bere.
Teď se chystáme dělat nějaké papíry pro účetní, byli jsme ještě chvíli venku s motorkou, kolo prý příště :wink: Zítra asi navštívíme babičku v Příbrami.

mikkisek - my kočárek golfky měli Chicco ct 0,4, barvičku discovery - kombinace černé a zelené. Byla jsem s nima maximálně spokojená, pevná zádíčka, polohování, nánožník, kolečka nejsou úplně malá tak super i do terénu. Využili jsme je fakt dost. Ale Jára v kočárku už být nechtěl tak jsme je někdy v listopadu prodali, nechtěla jsem je zbytečně skladovat.
Odrážedlo máme přesně jak posílala makree ten odkaz, tu klasickou motorku, máme jednu menší a jednu větší (tu jednu máme u babičky v Benešově, aby jsme je pořád nevozili). Je to taková ta klasika, ale myslím, že krásně vystačí.
28. bře 2009 v 17:19  • Odpověz
Jé, rendo teď jsem koukla na fotečky, úplně bych se zakousla do té malinové bomby :wink: Parádní :slight_smile:
28. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
Dobré dopoledne holky,
tak koukám,všechny máte krásné golfáče :wink: Já musím ty naše golfky pochválit,i když maj malá kolečka(já je měla jen do města)tak vydrželi dovču v Chorvatsku.Byli jsme vloni v Baška Voda a jezdili jsme s nima po pláži-ty tam jsou samé kamení,a prostě krásně se s nima jelo. Jeli jsme na dovču 4dospělý a Johanka a taky nezabrali tolik místa v autě. Právě chci koupit pytel a dát je do něj,aby se do druhého dítka s nima něco nestalo.Polohovací jsou taky,jak na nožičky,tak na zádíčka.Prostě sem z nich nadšená jako vy ostatní ze svých :grinning:
Jo a jinak Johanka marodí. K doktoru s ní zajedu zítra,zda jí dávám to co by jí předepsal i on. Protože teplotu a chrchlát hroznej má až od pátku odpoledne. V pátek a sobotu měla 37.5 až 38,ale dnes ráno už 38.6. Je zahleněná a má děsnej kašel. Vždy když kašle tak jdou z ní ty hleny,ale jí se z toho obrací žaludek a nechce dál kašlat. No je mi jí moc líto. Teče jí z očí z nosu.No chudinka malinká. Na odkašlání jí dávám Mucosolvan a jinak Nurofen sirup a panadol čípky dávám na teplotu.
29. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
Rendo ta malinová šarlota vypadá úžasně. Jsem velká šikula. To já vůbec neumím,nikdy jsem to nedělala. To je určitě složité udělat,co?
29. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky,
mockrát děkuju za Vaše zkušenosti, rady, názory, odkazy na stránky ...fakt jste zlaťoučký. My jsme byli v sobotu v Bejbycentru - specializovaný obchod pro děti v ČB + tam mají bazarové věcičky, tam manža docela valil oči jaký je výběr a co to stojí - myslel si, že dá max. 1000,- Kč a po návštěvě obchůdku řekl, že raději ukradne nákupní pojízdný košík - to prý bude levnější :grinning: Také tam měli taková obrovská auta, takže já jsem golfky viděla jen tak za letu, protože Onďula byl z nich unešený a pořád dělal brmbrmbrm a sedal by si na ně.

Jinak u tchánovců ok, v sobotu bylo krásně, šli jsme na prochajdu do cukrárny, tak Ondrášek dostal suchý kornoutek a taaaak si ho šetřil - no sranda. Dnešek bohužel celý propršel, ale také jsme dopo vyrazili alespoň do Billy pro plínky. Je to těžký Onďulu zabavit v panelákovém bytě, kde se musí na všechno opatrně, takže i kdyby trakaře padaly, ven se musí :sweat_smile:

Markee - držíme palce ať je Johance lépe! Onďula je naštěstí bez teploty, ale pořád mu teče z nosu, takže odsáváme, dáváme Mucosolvan a Nasivin, docela to zabírá, snad to nezakřiknu.

Afi - to Váím na pochod vyšlo perfektní počasí co? To jste dobří kolik jste toho ušli! My jsme to slyšeli v rádiu a já to pak četla v Bene - manža se moc netvářil, ale snad se tam přšítí rok potkáme :wink:

Rendo - opravdu klobouk dolu, ty jsi hotová kouzelnice!

Pěkný večer, papa
29. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dobré ráno

ren-prosím o recept nebo postup-jak si tohle udelala?ruce by ti měli pozlatit :wink:

mikk-ahooooj :slight_smile:

mar-at vám je dobře

Nám už je dobře.Holky v poho občas zakašlají ale je to už pryč doufejme.Dnešní noc mi spali celou a vzbudili se v sedm a už zase spí-dokonalé miminka. :wink: Ale oni me nechali vyspat ze solidarity celý víkend jsem delala jarní ulkid,okna,dveře,prach,záclony,povlečení....no nasadila jsem dobré tempo ale včrea večer jsem už padala na pusu.MM byl v práci tak jsem to tady ukldila tak že chudák nic nemuže najít.nevím jak u vás ale unás se pořád dokola hledají klíče,nůžky na nehty,pinzeta....nedokážeme to dávat na stejné místo a pak by jsem potřebovala sherlocka aby to našel. :grinning:

Mějte se všichni fajn,já mám dnes veget den-z mrazáku jsem vyndala jahodové knedlíky a nic delat nebudu.
páčko
30. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojky všem,
markee a fanys recept vám písnu do IP :wink: díky za pochvalu.
dnes nejspíš budem doma,ale včera jsme si udělali neplánovaný výlet do Českého Šternberka.po obědě,když se malá vyspala jsme si říkali,co podniknem a tak jsme dojeli do Čerčan na vláček a jeli s ním až do Šternberka :slight_smile:
pro Aničku to byl suprový zážitek a my jsme aspoň netvrdli v tom počasí doma.kdyby jsme tam jeli o týden později,tak jsme se mohli podívat i na Hrad,tak zas příště.i takhle to byla příjemná změna :dizzy_face:
fanys mě jarní úklid teprve čeká,ale už teď se těším,až bude za mnou :grinning:
přidám pár fotek do alba.
30. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahojky holky,
my včera zajeli ještě do Příbrami, manža tam potřeboval nechat nějaké papíry pro účetní a pak jsme se stavili u tchánovců. No a cestou domů si manža vzpomněl, že je tady u nás fotbal tak jsem tam chlapce ještě odvezla a jela domů. Trochu jsem poklidila a tak a oni pak dorazili, prý si dali dvě klobásy
:wink:

Jo Rendo, receptík bych taky brala, třeba se o něco pokusím.

Dnes jsem nějak strašně unavená a to je ráno, fakt síla, musíme dojít do krámu, pač tu nemáme pečivo a šťávu a chci se stavit pro potvrzení od doktrora, abych to pak donesla do školky.

No už aby byl večer jak mě se dnes nechce nic dělat, ach jo :frowning2: Snad to během dne nějak rozchodím.

mikkisek a co pořídili jste něco v Bejbycentru???
30. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
krásné ráno,
tak Kačenka ještě tento týden bude celý doma :frowning2: v sobotu jsem byla na tom bowlingu, moc jsem nenatrénovala na ten zítřek, protože mi to nějak nešlo :angry: včera jsme byli v kině na BATHORY, byla to bomba, moc se mi to líbilo.....ať každý posoudí sám

Mikk-to je dobře, že si to takhle v ČB užíváte

Fany-buď moc ráda, že už jsou v poho, Kačka si to vážně výbírá :frowning2:

Markee-držím Vám palečky, aby to bylo co nejdřív dobré....Johance pohlazení :wink:

Rendo-hezký fotky
30. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
my to kino včera nestihli,přijeli jsme po 19hodině a než jsem to všechno nakrmila,uložila,poklidila,tak jsem byla ráda,že jsem kecla k telce na Výměnu manželek :dizzy_face: holt si budu muset počkat,až bude DVD v půjčovně :frowning2:
30. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
Díky rendo za recept, určitě zkusím :slight_smile:

Vy jste byli včera na výletě na Šterneberku??? Ty jo v tom počasí, my jeli do Příbrami a pořád pršelo a pršelo. Já na Šterneberk také ráda jezdím, je to tam moc pěkné, jednou jsme tam byli i na nějakém jarmarku nebo trhu.

No nic jdu se zkulturnit a pošupajdíme ven do krámu, no opravdu se mi chce :frowning2:
30. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj Afi, včera bylo fakt příšerně :frowning2: manža šel na první mistrák našich fotbalistů, chtěla jsem jít také, ale nakonec jsem zůstala doma s Kačenkou, ta stejně ještě nemůže ven :frowning2: a hrály jsme si spolu
30. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme doma od doktora. Poslechl si jí,zkouknul pusu a i uši.Prý na průduškách nic není,ale krk červený trochu je a i trošku něco v uších,tak říkal,že je to tak na hraně.Že antibiotika jo i ne,ale že nám je radši dá.Takže dostala Ospen 400-dávat po 8 hodinách,dál mám dávat Mucosolvan a za týden v úterý přijít na kontrolu. Plavčo prý můžeme chodit týden po ukončení léčení.
Jinak noc byla horší na buzení než minulá,Johanka si zvykla,že mě má po ruce,tak to je pořád: mami nudle,mami pití,mami kašlík. Je to divné,ale zatím nejsem ani moc unavená.Jen jsem zvědavá,kdy jí přestěhujeme k sobě do postele. Si nějak zvykla rychle na to,že je u nás v posteli,potvůrka malinká. Ale já bych jí teď samotnou nenechala v pokojíčku.
30. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
U nsá bylo dnes spací odpoledne, jsem Járu ukecala a skoro dvě hodinky jsme spali, já to dnes fakt potřebovala. Ale pozor po spánku jsme si dali sváču a já začala uklízet a mám hotovo, tedy ještě peru. Jára dokoukal Kouzelnou školku tak půjdeme něco dělat společně.
Já už nechávám pití Járovi u postele a on se v noci sám napije a nevolá mě, jen se nahne a napije a zase lahvičku ráno najdu na stejném místě, i když třeba prázdnou :wink:
30. bře 2009 v 17:10  • Odpověz
Afi to ti závidí s tím pitíčkem. Protože my jí tam Johance nechali hned jak šla do velké postele(to je myslím někdy po Vánocích)a do teď nepochopila,že mě jako nemusí volat,když má žížu. Opravdu už mě dost štve,protože je na to dost velká. Prostě je to lenoch líná.
Nechtěla bych to dělat jako švagrová,která holce nechá pití v posteli a nevadí jí,že je postel celá zlitá a špinavá.To mě teda by vadilo. Ale myslím,že by to Johanka zvládla vstát napít se a zas si lehnout.Jenže ona se nedokáže sama i přikrýt-což taky nechápu :confounded:
30. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
holky s tím pitím na tom budu podobně jako vy :wink: taky musím k malé vstávat a dávat ji napít,stačí jí jenom si cůcnout,ale sama by to asi nezvládla jelikož spí ještě v malé postýlce a neumí z ní vylézt.
volá mě pokaždý když se probudí a to i když se jí něco ošklivého zdá.
jen co ráno otevře oči,tak volá mami mlíčko a já musím letět :grinning: je to strašnej pedant.
30. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
Afi tak to je Jára šikovný :wink: jednou na něj holky poletí :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
Jára se spíš těšil na svů vlastní pokojík, než jsme se stěhovali - v září tak Járovi byli dva roky. Tak jsme mu vysvětlovali, že bude velký kluk, pač bude mít vlastní pokojík s hračkama a velkou postelí. No a od té doby je v pokojíku fakt rád a i tam spí, pití má v Aventce na poličce tak se posadí nasaje a zase spí. Ráno si to k nám našupajdí, že už se vyspinkal :slight_smile: Do těch dvou let pil ráno mlíčko a to taky ráno začínalo řevem mlíčko, mlíčko!!!
30. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
Holky našla jsem,kde ten jumping v Benešově je: http://www.esporta.cz/

Renda,dokud byla malá v postýlce,tak právě začla dělat to co dělá tobě a nějak jí to ještě nepustilo :grinning: Občas bych chtěla klidnou noc,prostě spát od večera do rána.Ale na druhou stranu si říkám,že třeba bude za chvilku to druhý,tak ať o vezmu to nespaní jedním vrzem :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
jo a tady se vám načte klip z toho cvičení http://www.esporta.cz/fitness-jumping-trampolinky.php
30. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
V té Esportě je toho fakt hodně, kamarádka tam chodí cvičit a mají to i s nějakým programem na hubnutí jako povídání a rady :wink:
30. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
markee nějak mi to nejde otevřít :frowning2:
30. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
Renda,myslíš to video? To mi taky nejde občas. Ze tří pokusů jde jen jedno. Na té hlavní stránce http://www.esporta.cz/ jsou ty videa taky,když trošku sjedeš níž,tak to zkus tam. Maj to asi nějaký zaneprázdněný či co. Zkoušej to.
Afi,jo o tom tam píšou,o tom programu na hubnutí. Mě se líbí,že je to fitnes čistě pro ženy. I když já bych ten program na hubnutí brala taky. Někdo má komplex z 20kg a já mám komplex i z hloupých 5kg. Sice bych potřebovala 10kg dolů,ale tak to bych zas byla moc hubená :grinning: Mě by bylo blbý se tam přihlásit,pže by si ty holky mysleli,že jsem magorka :confounded:
30. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
no zatím mi to nejde,budu to skoušet dál :wink:
30. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
markee, vidíš to tam jsem jezdila jak dlouho na spinning a ani nevím, že tam tohle provozují, asi to tam není dlouho :wink: ale vypadá to dost zajímavě, asi by mě to taky bavilo, musíš z toho mít suprově vypracovanou postavu :wink:
30. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
Leni v dubnu je u vás pouť? 18.?
30. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj Angeth, ano tento víkend 18.4. je pouťová zábava, v neděli 19.4. pouť :wink: :slight_smile: :grinning:
30. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jo,Lenko určo bych tu postavu vytrénovou měla,ale byla jsem zatím na 4 hodinách.V Sedlčanech je to teprve měsíc a já chvíli nemohla takhle blbnou,pže těhu a pak ten zákrok,takže fakt jen 4hodiny. Měla jsem jít včera,ale minule jsem si oddělala koleno.Do dneška bolí,mám jít zítra na hodinu,tak uvidím jak to půjde. Pak jsem chtěla jít ještě v pátek a možná po MS a pak už ne.Chci radši mimčo,tu postavu až po tom mimču :grinning: Ale chtěla bych zkusit power jogu,kdyby šla dělat v těhu.Protože já jsem hrozně tloustla při Johance-20kg navrch. No nechci to absolvovat znova,dost tělo trpělo.
30. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.