• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
markee-já při Kačce přibrala 18kg :frowning2: :wink: teď mám o 4kg víc, než pčed těhu, ale do 2let jsem si držela i váhu pod-na začátku těhu o 3kg, když bylo malé 13měsíců tak jsme byli u moře v Řecku, když kouknu na fotky tak jen tiše závidím, tam se sama sobě líbím....na to už se asi nikdy nedostanu-nechápu kam jsem tenkrát dala to vytažené bříško...tobě držím palečky, ať ti to vše vyjde tak jak si přeješ :wink:
30. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky, taky máte občas tak krásně venku?
Leni mám v plánu na pouť zajet :wink:
31. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky,
tak my dnes byli s Aničkou u zápisu do školky v Bystřici,ale vůbec mě tam nepotěšili :unamused: sice ještě máme rok čas,ale už dnes nám ředitelka řekla,že ať si nedělám žádné naděje,protože mají vždy přeplněno a když jsem se zeptala,jak to tedy maminky řeší,když musí nastoupit do práce a nemají kam dítě dát,tak mi na to řekla,že musíme poprosit kamarádky a sousedky :angry: chápete to???místo aby školky rozšiřovali,tak je ruší a mámo ty si poraď jak umíš!tak jsem tak nas*aná,čekala jsem že mi tohle řeknou v BN,ale i v blbý Bystřici?
to asi budu muset každé ráno vozit malou na hlídání babičce do Vlašimi :unamused: fakt jsem nehorázně vytočená
31. bře 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahojky holky,
my dnes spali do 8,30hod, jsme ostudy :wink: Pak jsme hned vyrazili do mc do Sedlčan, vyráběli jsme krásné velikonoční obrázky ubrouskovou techniku tak mám radost, ooo to to tu bude pěkné.
Na obídek jsme jeli k manžovi, to už bych fakt nestíhala, dojeli jsme na jídlo po 12hod. Tak jsme se napapkali a bylo.
Jára teď spinká, nějak je poslední dobou znavený, normálně odpo už nespí, že by jarní únava :slight_smile:

Tady byl ráno mrazík a občas pak tak hezky vykouklo sluníčko, teď už tedy zase ne a je nějak zataženo.

renda - no to je pěkné tedy i v Bystřici, to je síla. Nechápu jak to jako lidi mají dělat, když maminky jdou do práce a někdo třeba má babičky pracující nebo je má daleko a kamarádkám no to asi těžko, to jsou věci. Ještě, že jsme na vesničce :slight_smile: tady asi takový nával není. Holky ze Selčan mi také říkali, že zkusí více školek, pač je tam bída.
Já kdybych měla jít do práce a Járu nevzali tak fakt netuším, babičky daleko a mamka ještě pracuje tak to asi těžko. Pak by mi zbyl asi úřad práce :frowning2: a oči pro pláč. No tak uvidte v Benešově, třeba budou vstřícnější a vezmou vás. Mě i paní říkala, že během roku někdo odpadne, že jako přestane chodit tak se musíte modlit. Jak by jsi to jinak dělala??? A v Bene jste přihlášení do jaké školky?
31. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
afi,v BN teprve zápis bude,jenže když jsem tam volala,tak mi všude řekli,že se tam nechytám,páč spadáme pod Bystřici :angry: to víš,že to budu skoušet i tam,ale budu se rok nervovat,kam pak s malou.
31. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
No jedině doufat, že někdo nenastoupí nebo se během roku někdo ostěhuje nebo tak něco. Je to ale síla, člověk chce dát dítě so školky a kdepak :unamused:
31. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
Je to jako s porodnicema, teď se řeší školky, pak se bude 40 dětí v jedné třídě, protože nebudou učitelé...pak se dítko nedostane na vysněnou školu.. :confounded:
31. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem dnes i přes bolavé koleno se dokopala jít na jump a můžu vám říct,že při tom cvíču mě noha aboslutně nebolí.Takže je mi velkou záhadou,proč když stojim nebo sedim tak koleno bolí a když jdu na takový masakr,takže jsem relativně v pohodě.
Jestli noha nenateče tak jdu v pátek zas. Příští týden uvidíme,to by se mi měla dostavit MS a prvně když jsem byla jump cvičit,tak jsem to měla taky a nebylo mi nejlíp,tak to se ještě rozhodnu. Jinak prý na začátku těhu tohle cvičení nevadí. Ještě se budu rozmýšlet,zda teda budu chodit dál nebo to ukončím.Ale tu power jogu ještě nedělaj,bude brzo,ale nevim přesně kdy.Takže bych se do té doby nudila a opět tloustla a vypadávala z kondice. No já doufám,že už začnu něco schazovat,pže teď pořád přibýrám a přibýrám-jenže to je zas ta svalovila,jak přibývá,ale já nechcíííí,já to chci dolů.
31. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jinak Johance zabrali atb.,takže celý den řádí,sice je protivná pořád-to stíhá taky,ale jinak řádí a zas nespala. Teď už snad spí,protože ještě nepřišla z pokoje.No uvidíme no. Takže my by jsme mohli atb už vysadit,ale moc dobře vím,že to nejde.Takže do příštího čtvrtka to do ní budu prát.Chudinka.
Kašel má pořád ošklivý,ale tak to nepřestává ze dne na den. Jsem moc ráda,že se začíná lepšít.
31. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky,
tak jak tak koukám ven,tak nic moc :unamused: to zas naslibovali pěkně a nějak jim to nevyšlo :frowning2: já jsem celou noc nemohla spát,honili se mi myšlenky,jak to budem řešit s tou školkou,ale mm mě uklidňoval,že co blbnu,že to budem řešit,až to bude aktuální,no já mám radši vše vyřízené včas,abych se pak nemusela nervovat,ale v tomto případě budu muset vážně čekat :unamused:
dnes odpoledne jedem s Verčou do BN vyřizovat pas,tak to zas bude mazec.
markee,Johance i tobě přeju,ať je jí brzy co možná nejlíp a s tím jumpem to moc nepřeháněj,ať z tebe něco zbude :grinning:
1. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojky holky,
já taky nemohla moc spát, večer to šlo, ale pak jsem šla kolem 03hod čůrat a nemohla jsem asi dvě hodiny usnout, no já už byla na mrtvici, když jsem si představila jak se ráno rozrazí dveře a Jára řekne, že je vyspinkaný a já ne. No taky se tak stalo. A to máme dnes plavčo, to bude zase den :wink:
Tak zatím, kouknu večer
1. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky, já v noci taky nějak nemohla usnout a v půl dvanácté se vzbudilo mimi :sunglasses: a v půl šesté ráno znova..
No dnes jsem byla na EKG v Bn a kvůli jedné minutě jsem tam strávila dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahoj anget jak to,že jsi tam čekala dvě hodiny??
1. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
Byli tam objednaní lidé od sedmi od rána a já přišla na devátou..
1. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
anget,no ono je to většinou tak,ale těhulky by měli brát přednostně ne?
my jeli do BN vyřizovat ty pasy,ale stejně Verče pas nemůžou udělat,protože nejdřív musíme mýt ověření,že je české národnosti,tak jsme zas jeli do Bystřice,tam žádost budou posílat do Prahy a až jim to přijde,tak můžem znova žádat o pas :angry: proč to dělat jednoduše,když to jde složitě ne??
1. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
Ježiš Rendo ty s tím dělají strašný problémy :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jim nestačí rodný list?
Nemám ráda takovéto, teď jsem těhotná, tak mě musíte vy všichni pustit, byli tam lidi objednaní, pracující i nemohoucí, nebylo mi zle tak to šlo..ale z toho dvouhodinového sezení mě bolel zadek
1. dub 2009 v 16:47  • Odpověz
když tě bolel jen zadek,tak to je ještě v pohodě :grinning: né jen rodný list jim nestačí,dokonce po mě chtěli i můj oddací list z prvního manželství,ale to jsem s nimi vyběhla!
1. dub 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak Kačenka je snad konečně zdravá, ráno jsme byli u Mudry, poslechla jí, nabrala jí krev-sedimentaci má O.K. a zítra si máme ještě zavolat na další výsledky, hurá!!!!!

Včera na tom večírku to bylo moc fain, hlavně manža si to pořádně užil, což je důležité, mohl pít, já řídila, bavil se, šel mu bowling.....ani se mu nechtělo domů, nakonec jsme přijeli okolo 1hodiny, já v 5vstávala do práce :frowning2: :angry:

Angeth-to je teda síla s tím čekáním, ani se ti nedivím, že tě bolel zadek :frowning2: ráda bych tě poznala, jestli pojedeš na pouť, ale nevím, zda na to bude příležitost :frowning2: pokud se tedy nechystáte na pou´tovou, tam by byla dobrá příležitost :wink:

Rendo s těma úřadama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to jejich povinnost :wink:
1. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme byli v Bene na plavču a jel i manža tak jsme udělali větší nákup a půjčili si od našich pejska. Teď tu s ním Jára pobíhá a ukazuje Jennyně hračky, ta je celá nadšená a leží v košíku :wink:

S tím EKG to je pěkné, já tam snad minule byla objednaná, už nevím přesně, ale šla jsem hned na řadu to vím jistě. No tak uvidíme až se tam vypravím já. Já zatím nebyla nikde u obvoďáka ani u zubaře, jsem flákač :frowning2:

renda - s pasem to je veselé, na těch úřadech jsou fakt vtipný, jak oni i sobě přidělávají práci to je síla. Hlavně mraky papírů a nic z toho.

No nic jdu vybalit nákup.
1. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Leni já asi dorazím jen v sobotu na pouť, kvůli vycházkám :unamused:
1. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Angeth, to je škoda :frowning2: tak příště.... v sobotu tady asi nebude ani tolik stánků :frowning2: hlavní pouť je v neděli :wink: a jak roste bříško? Kolik jsi přibrala?
1. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Dobré ránko :wink:
Tak já už jsem v pracovním procesu, dnes snad bude volněji, klidněji :slight_smile: tak jsem si koupila permanentku do Bene do solných jeskyní a začnu s Kačíkem chodit, ona to teď potřebuje po tom zánětu průdušek jako sůl, tak se těším, bude to prima relax :wink: ještě jsem koupila permici mamce k narozeninám, tak nás bude aspoň víc :grinning:

Všem pohodový den :slight_smile:
2. dub 2009 v 07:03  • Odpověz
Krásné slunečné ráno,
tak já už po ránu sundala povlečení,vyžehlila a asi se pomalu pustím do oken :unamused: tuhle snad jedinou práci nesnášim,ale stejně ji za mě nikdo neudělá.jenže umýt okna v celém baráku je u nás na celý den :frowning2:
no a s Aničkou,to bude trvat dvakrát dýl,takže se mám na co těšit.
jinak odpoledne chceme jet do Hvězdičky do herny :slight_smile:
2. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky holky,
Rendo tak zdar při mytí oken.Já mám zatím hotové jen čtyři okna a další tři(dvě plus balkonové dveře) mě čekaj,tak na to vlítnu asi teď. Střešní okna až časem,pže je máme zalepené-jsou to první střešní okna jaká se tady v čechách začla dělat,takže jsou trošku chabrus a na zimu je zalepujeme,jinak na nich bývaj nánosy ledu a když se oteplý,tak máme mokrý koberec,no děs. Už aby se tu vyřešili majetkové poměry nebo jsme se rozhodli pro stavbu nového baráku,ale to bude až tak za 4roky nejdřív.
Dnes je tak krásně a Míša zrovna slouží,sákriš.Já bych táááák šla ven,opravdu hrozně moc.Jenže nikdo není doma,tak mi nikdo nepohlídá.Snad si to užiju zítra,pže o víkendu Míša nebude doma-v sobotu výlov rybníka u strejdy-kvůli čištění,bagrování loví teď na jaře.A v neděli zase slouží.
Včera si Míša přál abych udělala jídlo z pořadu Kluci v Akci,takže byli Makové špecle se špekem a zeleninou. No není to špatné,ale je to něco na co člověk není moc zvyklý.
2. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
ty jo markee,makové špecle se špekem a zeleninou? to zní zajímavě,ale u nás by to asi nikdo nejedl,kromě mě :grinning: jen jednou jsem dělala bramborové šišky s mákem a musela jsem to jíst sama :frowning2: i když dělám buchty,tak ty makové zbydou na mě a přitom je to taková dobrota :dizzy_face:
2. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
Leni no nevím na který den nám to vyjde, třeba i na tu neděli, fakt nevím..A nepřibrala jsem nic, na začátku jsem hubla :sweat_smile:
2. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
Renda,to mě šišky s mákem taky chutnaj.Ale Míša chce vždy tu sladkou strouhanku-jak se opeče na sucho a přidá se cukr a pak tím ty šišky posypeš a poliješ máslem-taky dobrota,ale klasika s mákem mi chybí.
Tady máš receptík na ty špecle http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?idp=10213315170&day=1238364000&time=17:30&ch=1&deid=1137&recept=603
a já si rovnou vytiskla i tenhle recept,pže s povidly to neznám :grinning: http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?idp=10213315170&day=1238364000&time=17:30&ch=1&deid=1137&recept=605

no a dnes si uděláme s Johankou kuřecí roládičky plněné směsí tav.sýra,bazalky a česneku,pak je tam položená šunka a pokrytá kapií,to jsem zatáhla do alobalu a upeču to.A asi k tomu bram.kaše, už mám na to chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Já dnes budu dělat špízy :slight_smile:
2. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Angetha,jo na špízy myslím taky dlouho,ale vždy nemám ingredience jaké na to potřebuju :slight_smile: Jednou mám to,pak zas to další.Jsem prdlouš.Musím se konečně dokopat k napsání seznamu na špízy a koupit to :grinning:
2. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky holky,
teda to bylo dnes krásně. My byli dopo v Sedlčanech, kluci se byli ostříhat tak mám dva parádníky :wink:
Odpo jsme byli na procházce s Jennynkou a teď jsme seděli asi dvě hodinky na terase a popíjeli já džusík a manža pivko, no parádička, Jára se vyběhal.
Teď tu manža hledá nějaké kabely k dvd, no zase jsem je zašantročila já, prostě chlap :frowning2:

Já dělala šišky s mákem včera, manža si dá ještě dnes k véče já už nemusím, mě stačí jednou za čas a hotovo.

Ty jo tak vy už takhle uklízíte, no já se chystám o víkendu sklidit všechno zimní oblečení a vysát do pytlů, časem snad dojde i na úklid :wink: Ale pozor příští sobotu si jedeme pro kočárek přesně pro tu barvičku co jsem chtělo,ooo. Járovi jsme před zimou prodali golfky a teď jsme zjistili, že když jedeme někam na celý den tak to těžce ujde, jak jsme byli třeba v Táboře tak pak už chtěl raději domů, pač ho boleli nožky a asi by i zdřímnul no a jak bude hezky tak někam jezdíme dost často. Tož jsme rozhodli, že kočárek koupíme dřív na miminko a sporťák využije ještě Jára :wink:

A co vy jak jste si užívali sluníčka???
2. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.