• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Afi,tak to jste měli hezký den. Já si užívala sluníčka doma :frowning2: ,sice jsem občas vyběhla ven-s košem,pak dát peřiny na balkon a pak jen pokoukat,ale jen chvilku,aby za mnou nešla Johanka a ještě nemarodila dýl než je nutné.
Zítra jestli bude hezky,tak chci jít ven,ostříhám tchýni kanadské borůvky,pže ona je vůbec neomlazuje.To je takový antitalent a nejhorší je,že si myslí,že tomu rozumí.Takový lidi fakt miluju. Ona něco zasadí a pak tvrdí,že se nic nestříhá,je to tu jak u humusáků.Takže Míša letos ostříhal pár keřů a něco já a ještě chci vobrat ty borůvky. Pak se natahá tolik kamenů,každej se toho zbavuje a ona si to sem střádá. A to upozorňuju,že žádnou skalku nemá :confounded: No nic,fakt některý lidi jsou nepoučitelný :grinning:
2. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
2. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
ahoj,tak z mytí oken dneska sešlo,protože mi přijela návštěva a docela se zdržela,takže to odkládám nejspíš na zítřek,aspoň něco :grinning: odpo jsme byli ve Hvězdičce,ale jen na hoďku protože jsem ještě chtěla být s Andulkou na zahradě.nakonec jsme se dostali domu až po půl 7 a to pak byli fofry :slight_smile: venku bylo fakt nádherně,svádělo mě to vytáhnout venkovní posezení,ale nakonec jsem usoudila,že je na to ještě chvíli čas,už se na to ale moc těším,to pak budem venku od rána do večera :dizzy_face:
2. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
já jsem fakt prdlouš, to oslovení má být povídalky a ne povídky, chjo, jde to se mno z kopce :angry:
2. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
ahoj mikki vítej :slight_smile: s tou školkou už mě vztek přešel,je fakt proč se mám rozčilovat rok do předu? stejně Aničce budou 3 roky za rok v dubnu a budu chtít zůstat doma ještě přes prázdniny,takže času je ještě dost :wink:
tak koukám,že v čb si to parádně užíváš.já už pomalu taky začínám oprašovat a dokupovat nový šatník,ale je to náročný pro tři ženský :grinning: toho modrého hopsacího koníka máme a Aňulka na něm pěkně řádí.
kanadské borůvky mi loni přivezla kamarádka,měli jsme pěknou úrodu,ani nestačili dozrávat Anička je sklízela sama,tak jsem zvědavá jaká bude letos.
2. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj Mikk!!!!! :wink: :slight_smile:

No vidíš to, ani jsem se nepochlubila, u kadeřnice to dopadlo na výbornou. Moc se jí to povedlo :wink: Dáda mi to pochválil a řekl mi, že jsem omládla-to potěší, hlavně od teenagera. Navíc jsem také začala chodit do solárka, tak nějaký relax po práci :wink:

Kačka je od včerejška zdravá!!!!! Hurá, do školy jde až v pondělí, pro jistotu :wink:

tak se měj fain, pozdravuj Ondráška a manžu, užívejte v ČB a brzy na nás zase koukni :wink:
2. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jééé Angeth, ty máš výhodu, tajně závidím, já 19kg :angry:
2. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Krásný sluníčkový den :wink:

Vypadá to zase na bezva slunečný den, dnes jedu z práce ve 12.30 tak si ho také konečně užiju!!!! Jupí

Včera odpolko jsme byli na návštěvě u Lucinky(v albíčku) holky to je tak kouzelná holčička, ani se nám nechtělo odjíždět,holky si spolu bezva hrály, my pokecaly, Lucinky tatínek mi přezul pneumatiky, spojili jsme povinnosti se zábavou a super....

Dnes se mi nechtělo vůbec vstávat, za tento týden jsem toho moc nenaspala, už se těším na víkend, plánuji spinkaní aspoň do 9hodin :wink:

Tak se mějte všechny moc hezky a užívejte pátečního krásného dne :slight_smile:
3. dub 2009 v 07:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak tu máme další nádherný den a je navíc pátek :wink:
Leni to se ukáže v srpnu kolik nakonec přiberu :wink:
3. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Hólky to byl ale super den, přijela jsem z práce už ve 13hodin, a celou dobu až do teďka jsme byli na zahradě, udělali jsme kus práce, Kačka maximálně spokojená, že jsem jí také nechala a také jsem si udělali první grilovačku :wink: :slight_smile: , mňamka, já tohle období tak miluju.....jen aby to vydrželo :confused:

Krásný pohodový víkend všem :wink:
3. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojky holky,
teda představte si co se mi stalo, v noci si takhle spím a pak jdu na wc a nemohla jsem pak usnout a strašně mě začali svědit ruce, no hrůza, jsem se trápila asi hodinu než jsem usnula. Ráno se probudím a vyrážka jak blázen, tedy naštěstí jen na rukách, ale i tak. Tak jsem volala doktorce Navrátilové a ta že mě vezme tak jsme dopo vyrazili do Bene. Ale super vzala mě bez čekání a vyfásla jsem dvě mastičky, prý v těhu normální tak jsem fakt šťastná, jak minulé těhu bylo v poho tak teď si to vyžeru :wink:

Teď jsem namazaná a dobré tak uvidíme v noci.
Jinak tu máme na víkend mamku tak si zítra užijeme počasíčka, manža je v práci. Dnes dodali na terasu houpačky a klouzačku tak to zítra musíme jít otestovat :slight_smile:

mikkisek - vy už chcete na jihu zůstat, ne??? To je dobře, že jsi pokoupila oblečky, já dnes také v Bene pokoupila, sice jen Járovi a sobě pak v drogerce... no jak když vesničan přijede do města po dlouhé době :slight_smile:

Užijte si sluníčkový víkend, pa pa.
3. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky,holky dnes je táááák nádherně a kde myslíte,že jsem? No přece zavřená doma. Už se těším až malá půjde spát a já si lehnu na balkon.
Oběd jsem odflákla kuřecím smaženým řízkem a bramborama.
Uklízela jsem skříň,dala jsem zimní věci dozadu a věci na léto dopředu. Zkusila jsem si ty letní a zjistila,že jsem jak prase,pže se do věcí kupovaných v červenci nebo srpnu,nevejdu,prostě děsný stehna,prdel i břicho. Nojo no,musím opravdu přestat jíst sladký. Někdy ho nejím nebo jen zobnu,ale někdy sním na posezení tabulku čokolády. Teď jsem ujížděla na kávě-dvě denně jsem musela mít.Takže zas bude období bez kafe a bez sladkého.Snad to vydržím.
Tak zatím papa.
4. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahojte holky,
tak dnes už venku není tak krásně jako včera,ale pořád to ještě jde :slight_smile:
my jsme včera slavili Dádovi narozky (bude je mýt až ve středu),celý den jsme strávili na zahradě s večerní grilovačkou.dnes odpoledne chceme něco podniknout,tak snad nás něco napadne,aby se to zamlouvalo všem :dizzy_face:
Afi,co ta vyrážka,už je to lepší? řekla ti mudra po čem ti to mohlo naskočit?

markee,já bych taky potřebovala omezit hlavně to sladký,já přes den skoro nejím,ale ke kafču si ráda dám něco sladkého a teď je to hrůza,samá oslava,samé dorty.to mě čeká ještě teď v dubnu manži svátek a narozky a Aniččiny narozky,tak jsem se zařekla,že pak už nic péct nebudu,protože jinak mě to láká a nejde odolat :grinning:

přidala jsem pár foteček do alb :wink:
5. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj všem :wink:

tam my jsme také včera byli celý den venku, Kačenka byla konečně na kobylkách, hrozně se už těšila :slight_smile: večer jsme byli na party ve Mstěticích, ségra měla narozky, tak se grilovalo, hrálo a zpívalo, bylo to fain, přijeli jsme domů až po půlnoci, Kačenka taky vydržela, tak jí dneska musím zahnat brzy do postele, aby ráno vstala do školy.
Dáda je na víkend u mámy, ale to už psala Renda :wink:

Tak se mějte, užijte zbytek neděle :wink:
5. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my si také užili včerejší sluníčko, byli tu naši tak jsme odpo vyrazili na terásku a seděli a seděli, krásně tam svítilo sluníčko a jsou tam houpačky a klouzačka tak se Jára vyblbl.
Dnes už tak hezky nebylo tak jsme dopo byli doma a odpo Jára spal a pak jsme vyrazili na hřiště a on na kole, zase mu to prý nejelo, fakt sranda. No snad s tím šlapáním zabojuje jinak ho budeme strkat :wink:

Já si udělala velikonoční výzdobu a ještě jsem sklidila zimní botky a vyměnila za jarní a letní, v týdnu ještě sklidím oblečení a bude. teplo může přijít :slight_smile:

Hele holky já jsem asi nějaká zabržněná, došlo mi správně, že Dáda a Veronika jsou spojené s Renčou a Lenkou??? :wink: Jak to Lenka napsala tak mě to trklo a prohlížela jsem fotečky. No jsem prostě brzda :wink:

Jinak vyrážka je lepší, ale svědí a svědí, mudra mi neřekla po čem, hlavně jsem nic vyjímečného nejdedla tak netuším, ale nejspíš prý ovoce a na to já teď nějak opravdu chuť mám. Tak uvidíme do týdne jak říkala.
5. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
ahoj afi,nejsi nijak zbržděná :dizzy_face: ale je to tak,lenka je žena mého ex :wink: takže moje děti se objevují i v jejích albech, to pro vysvětlení
u nás to nakonec dnes dopadlo tak,že kluci si vyjeli na kolech a já s holkama skončila kde jinde než v Konopišti,ale bylo tam hrozně přelidněno tak jsme se nezdrželi dlouho a jeli domu na zahradu.
5. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahoj Afi, ano je to tak, já jsem s Rosťou 10let, Dáda žije s náma, vychovávám ho od 7let, Verča žije s Rendou, na víkendy se střídají, jednou jede Dáda k Rendě, druhý Verča k nám.....takhle se dohodli oni dva, když šli od sebe.....tak to tak funguje těch 10let
5. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Krásný začátek nového týdne :slight_smile:
kde jste všechny?? já od rána kmytám a nevím co dřív :frowning2: odpoledne přijde vodám a budou s manžou v koupelně vyměňovat umyvadla a baterie (konečně),jenže se tam bude muset sekat,tak jsem musela celou koupelnu vyklidit a vystěhovat.to zas bude bordelu :frowning2: taky se to nejspíš protáhne,takže jsem si už dopoledne připravila véču a upekla štrůdl,abych jim měla co nabídnout.jen jsem zvědavá,na jak dlouho bude zavřená voda,takže ještě musím aspoň napustit vodu v prádelně do vany( na splachování) :grinning:
6. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky holky,
no teda to jsou věci, ale už v tom mám jasno :slight_smile: Mě přišly fotky Dády stejné, ale na druhou stranu si říkám, že hodně puberťáků má teď delší vlasy tak jsem to nějak nezkoumala.

Já dopo vařila a tak nějak jsme poklidili a na poledne jsme vyrazili do školky odnést papíry od doktorky tak v pořádku. Jára si tam chtěl hrát tak mu paní učitelka ukázala jak jdou děti spát. No a rozsudek se dozvíme po velikonocích tak snad :wink:

Manžu máme doma, ale usnul jak nemluvně tak ho ještě necháme a pak vyrazíme ven. Jak jsme šli ze školky tak jsme došli do krámu a jak je krásně tak jsme se došli převléct a šup na hřiště a byly jsme tam do teď.

Teda rendo, vy to budete mít krásné, když takhle předěláváte, to zase za to uklízení stojí :slight_smile: Jsem četla, že v Konopišti už nebudou koně, je to tak??? Tak to už můžeme naplánovat nějaký ten srazík v Konopišti, když je tak hezky, co vy na to??? Jídlo si tam jde někde dát, ne?
6. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
afi s tím jídlem v Konopišti je to bída :unamused: v růžový zahradě jsme si dali akorát zmrzku( jeden kopeček 13,-kč!),ale u Sudů mají ještě zavřeno a stará zámecká,to nevím jak funguje.to je lepší si vzít nějakou sváču sebou.
já jsem pro,tak navrhněte který den by se to hodilo?
6. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile: :wink: tak já dnes v práci celkem náročný den, ufff. Ale pak jsme se byly (já, Kačenka a moje mamka) odreagovat v solné jeskyni, bylo to moc fain a vůbec nelituju, že jsme si koupili permici na 12vstupů. Kačenka tam asi 15min.před koncem vytuhla, pak se jí ani nechtělo ven... vytáhla jsem jí do Italský cukrárny na zmrzku, taky podražili, střední 20kč....něco jsme pokoupili, vyzvedli Dádu z tréninku a dorazili domů.

S tím Konopištěm, výborný nápad, ale se mnou to bude asi horší :frowning2: :frowning2: jinak ještě je kavárna nahoře na nádvoří, tam se i něco malého vařilo, ale jsou tam šílený ceny....lepší sebou sváču, jak říkala Renda
6. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahojky holky,tak dnes tu bylo hezky a ne moc sluníčka,takže jsem mohla s malou ven.Byli jsme tam nakonec tři hodiny a teď jí Míša čte pohádku. Já dnes než se šlo ven,vylezla na půdu a sundala pytle s oblečením pro Johanku(má je od jedné známé do zásoby,tak tam ještě snad je zásoba až do pěti let).Zjistila jsem,že má šatiček,kraťasů a kalhot dost-ale ty jsou jí větší v pase,tak asi dáme pásek. Teď půjdu vyndat zimní věci ať mám tu haldu letních kam nacpat.
Jinak Míša měl včera 3 výjezdy z toho jeden na vyprošťování koně,prý za Přestavlkama v Kvašťově nebo tak nějak,spadl kůň do jezírka a nemohl ven. Výjezd jim pískly po půlnoci,takže když šla Johanka po polední spát,tak usnul s ní a kdyby mu nepřijel kamarád,tak by spal snad ještě teď :grinning:
Tak já jdu na to prádlo a snad vás zítra dočtu. I když zítra bude blázinec. Hned ráno jedu na kontrolu s Johankou a pak do Sedlčan pro cyklosedačku a helmičku no a asi dalších milion věcí zařídit :confounded: No se tááááák netěším. TAk papa.
6. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky,
no já se dnes odpo taky pustila do úklidu. Kluci šli ven a byli tam pěkně dlouho tak jsem měla klídek. Přebrala jsem všechny naše zimní věci a uložila je a vyndala a ještě jsem ty letní přebrala a porovnala. Járovi jsem taky oblečky protřídila a celkově dětské jsem uložila do krabic, no máme jich fakt požehnaně...to můžeme mít ještě dětí :slight_smile:
Vypadalo to nekonečně, všude oblečení, ale jsem ráda, že je to za mnou.

My zítra frčíme do mc tak dopoledne pryč.

Hele a už otevřeli v Konopišti na parkovišti takový ten nový baráček? Jak jsme šli pochod tak jsme koukali co to tam roste. Minulý rok jsme byli tam takhle za parkovištěm a byli tam nějaké klouzačky myslím, že to je to muzeum motocyklů či co. Nevadí jídlo si nabereme a bude, hlady snad neumřeme :slight_smile: Den mi je asi jedno tak to nechám na ostatních.
6. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahoj holky-moc zdravím,jsme ok až vás sthnu dočíst tak se ozvu-pá
6. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Dobré ráno,
tak já za chvilku jedu s Johankou k doktoru a pak nás čeká to lítání po Sedlčanech :unamused: No někdy fakt nemám náladu,ale co se dá dělat,vše je potřeba zařídit. Hlavně chci taky nakoupit potraviny na Velikonoce,ať pak koncem týdne nestojím fronty.
Užijte si krásně dnešní den,má být hodně hezky,hodně teplo.Pa.
7. dub 2009 v 07:48  • Odpověz
Krásné ránko :dizzy_face:
tak u nás se budovalo až do 21.30,měla jsem toho plný zuby,to jsem dopoledne vytřela celý barák a v noci jsem musela znovu.ještě to ale není hotové,jak to sekali,tak to dnes bude muset manža zahodit a pokud to uschne tak ještě položit nové obkladačky.baterie u vany tedy nevím kdy bude hotová komplet.
ale jinak ta umyvadla s novými bateriemi vypadají dost dobře :slight_smile:
za chvilku mi přijede na ranní návštěvu tchýně a odpoledne mamka,no moc nadšená z dnešních návštěv nejsem protože je pořád kvůli tomu včerejšímu bourání všechno vystěhované,ale pozvali se sami,tak snad to přežijou :grinning:
afi ten domeček je muzeum motocyklů a je to zároveň penzion,dost luxusní :wink:
7. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahojky holky :wink:

Já už jsem dnes od 6 v pracovním procesu a budu až do 17hodin, Kačka má gymnastiku, tak jí vyzvednu a pofrčíme domů, musím si také nadělat nějaké hodiny, abych ve čtvrtek a v pátek mohla jet dřív domů, když jsou prázdniny, aby Dáda nemusel Kačku hlídat celý den, to by mu asi hráblo :grinning: :grinning: :grinning:

Tak užívejte krásného dne

Markee-držím palečky, yť je Johanka už o.k.

Rendo-užij si babuchy :wink: :slight_smile:

Afi-také bych potřebovala probrat skříně :wink: nechceš zajet? :grinning:

Fany-ahóóój, jsme rádi, že ses také na nás jukla :wink:

mikk-ses od nás odstěhovala na diskuzi-České Budějovice, či co? :slight_smile: :wink:
7. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
mikki,to je fakt kam jsi nám migrovala pláčem!!!
7. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
7. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky
Fanys ty teda máš samé problémy :frowning2: Ale snad bude brzy líp, aspoň, že holky takhle dlouho spinkají.. :wink:
Markee co dělá tvůj muž?
7. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.