• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Já taky,já taky,já jsem ze Strančic,kousek od Říčan a Velkých Popovic.Je tu někdo blízko??????
19. únor 2007 v 18:37  • Odpověz
Ahoj, přes Strančice jezdím skoro každý den vlakem :slight_smile:
19. únor 2007 v 18:41  • Odpověz
No vidíš,tak někdy vystup a přijď na kafe,mám i bez kofeinu :grinning:
19. únor 2007 v 18:49  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
nemáte někdo nějaké zkušenosti s Benešovskou porodnicí???
26. únor 2007 ve 13:21  • Odpověz
Já sem rodila v benešovské nemocnici,a nemůžu si ztěžovat.Žádného ožralého doktora sem tam nepotkala.Rodil mě doktor Kroužek a vše bylo o.k.Asi záleží na koho kdo natrefí.Sestry byly příjemný,akorát mě štvalo,když si potřebovala s něčim poradit,tak aby ses pořád sama o všechno zajímala.Máloco sami od sebe vysvětlily,když máš první dítě,tak seš ze všeho vyjukaná a kdo jiný Ti tam má poradit.
1. bře 2007 v 07:11  • Odpověz
ahojky Milly333!! já v benešovské porodnici ležela skoro dva týdny... měli jsme s mimískem nějaké problémy a nemůžu si na doktory ztěžovat - super je určitě pan doktor Kroužek, Nováček a paní doktorka Pekařová, ani primář nevypadá zle... :wink: takže neměj strach, bude to dobré!!
3. bře 2007 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj dasap,já bydlím kousek od Bílkovic.Kamarádka pochází z Bílkovic a k nám na vesnici se vdala.Budeš rodit v benešově?Už se určitě moc těšíš na mimčo?Já taky počítala dny,kdy už to bude,rodila sem v srpnu,takže sem si užívala horký letní dny.mám skoro sedmiměsíčního chlapečka.
3. bře 2007 ve 20:47  • Odpověz
ahojky holky
jsemtu dnes poprvé. jsem z benešova. můžu se k vám připojit? :slight_smile:
5. bře 2007 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj báro,tady to docela vázne.Máš mimčo,nebo teprve čekáš?
5. bře 2007 v 17:38  • Odpověz
mám 3 děti 10 let kubu, 5 let adélku a 6 měs. roberta :slight_smile:
6. bře 2007 ve 14:15  • Odpověz
ahoj dasap,tak už je maruška na světě?dej vědět. :slight_smile: :astonished: samanta
12. dub 2007 ve 21:57  • Odpověz
Halo, halo? Je tu někdo na povídání? My bychom se měli během měsíce stěhovat z Prahy do Václavic, tak budeme taky patřit pod Benešov :wink: Na konci června čekáme holčičku a tak se chci poptat na zkušenosti s Benešovskou porodnicí - jak je to tam s přirozenými porody a tak vůbec...
24. dub 2007 v 10:01  • Odpověz
autor
No já jsem si v benešovské nemocnice poležela teď asi 4 dny, protože jsem začala trochu krvácet (ale už je to v pořádku), bylo to docela v pohodě, ale vadily mi mladé sestřičky ze zdravotní školy, které měly připíchlou cedulku se 4.ročníkem(tedy maturitní)a neuměly ani změřit tlak, natož vyndat stehy...když tam přijdeš tak můžeš/nemusíš podepsat takový protokol aby tě ošetřovali, já ho podepsala, ale u porodu není s čím se rozmýšlet, představa, že na mě bez dozoru zkušené sestry budou něco zkoušet tak to tedy NE!Jinak mi rodila před měsícem známá, která říkala, že doktoři dobrý až na pana Hirše a Zemana, to už jsou prý páni doktoři a nestojí za nic!Prý se ale všichni chovají lépe když je manžel u porodu!Pokud ještě někdo máte nějaké info určitě ho připište každá rada dobrá!:slight_smile:
24. dub 2007 ve 13:56  • Odpověz
Nj s tím naprosto souhlasím, při porodu bych na sobě tdy rozhodněn nenechala dělat pokusy nějaké maturantky :angry: Ještě mám jeden dotaz, nebo spíš prosbu-nemohla byste některá doporučit dobrého pediatra v Benešově? Já tam nikoho (a nic) neznám a vždy je lepší mít aspoň nějaké informace....děkuju
25. dub 2007 ve 13:06  • Odpověz
já s malým chodím k pediatrovi Březinovi a je skvělý.Se vším poradí,je moc ochotný.Chodila sem k němu když sem byla malá,a vždycky všechno v pohodě.
6. kvě 2007 ve 12:24  • Odpověz
autor
Jo jo já musím souhlasit se Samantou, taky jsem o něm slyšela jen to dobré a vlastně všechny děti z příbuzenstva k němu chodí a je prý v pohodě!
11. kvě 2007 v 18:57  • Odpověz
a kdepak bychom pana Dr. Březinu našli? nemáte na něj telefon a adresu popř. mail?

Nemola byste mi některá říci, jak je to v Benešově s prací? Mám maturitu ze stavárny a nějakou praxi..no ráda bych si našla práci na částečný úvazek, tak bych ráda věděla, jako mám zruba šanci...
15. kvě 2007 ve 12:57  • Odpověz
Pana Dr.Březinu najdeš v Benešově v budově pod restaurací u černého koně.Adresu přesnou nevím,my chodíme k němu do Bystřice.On je totiž v Bystřici a v Bene.Telefon do Bene má 317702468 a je tam pondělí a čtcrtek od 11hod. do 13 hod. V úterý a v pátek je od 7 hod. do 10hod. a ve středu je od 13 hod. do 14 hod. Jinak je v Bystřici.Zavolej mu a domluv se s ním,to budeš mít asi nejlepší,všechno ti ochotně vysvětlí.

No a stou prací ti moc neporadím,snad sem ti pomohla aspon tim lékařem
17. kvě 2007 v 15:25  • Odpověz
Samanta, díky, s tím doktorem jsi mi opravdu pomohla. V benešově neznám nic a nikoho, tak je to pro mne velmi vítané, když mi někdo poradí---lepší doktor, kterého někdo doporučí, než ten, kterého bych vybrala náhodou..
21. kvě 2007 v 08:18  • Odpověz
nemáš zač,sem ráda že sem ti mohla aspon trošku pomoc.Termín už se ti blíží,asi se moc těšíš,abys to už měla za sebou.Já mám skoro desetiměsíčního chlapečka,a užívala sem si vloni ty vedra,rodila sem v srpnu.Koukala sem na tvojí výbavičku pro mimčo,že máš kočárek cortinu.Mě se taky moc líbil,ale nakonec mám jané slalom.Kde budeš rodit?
31. kvě 2007 v 19:48  • Odpověz
Ahojky.
Hledame nekoho na prochzky, na vylety a i kaficko. Me je 24 a Jaime ma skoro 6 mesicu. Momentalne bydlime ve Stirine, kousek op Velkych Popovic, Strancic, Kamence a Rican. Nenasel by se nekdo kdo by se chtel pridat???
31. kvě 2007 ve 22:53  • Odpověz
Samanta: rodit budu v Praze na Bulovce, protože nestíháme se stěhováním, asi to zvládneme až po porodu... ty bydlíš přímo v Benešově? Já jsem původně chtěla slalom, ale vadilo mi, že nejde dát sporťák čelem k mamině, tak vyhrála cortina :slight_smile: Ty horka jsou teď to mne ničí, malá je v bříšku hrozně živá a já už nevím, co mám dělat, aby mne všude netlačila, už se na porod těším... :sweat_smile:
6. čer 2007 v 17:01  • Odpověz
Nasticka:Já bydlím kousek od Benešova,směrem na Vlašim v Chotýšanech.Ty vedra jsou vážně úmorný.Už aby si odrodila.Máš to jak se říká za pár.Tak at se chce Aničce rychle na svět,abys moc netrpěla.Zase se ozvi.pa :grinning:
12. čer 2007 v 11:20  • Odpověz
Samanta: Mám to za pár, ale malá si to nějak asi nechce uvědomit, asi se jí v bříšku líbí :sweat_smile: Z toho vedra začínám být napůl blázen, furt jemi vedro, potím se, piju a chodím na záchod,no jsem jak průtokový ohřívač :pensive: A ke všemu se děsně nudím, v Praze se nedá v takovém parnu ani vylézt ven, na tom asfaltu a betonu všude kolem bych asi zkolabovala, už mi to tu pije krev, neskutečně se těším, až se přestěhujeme a já budu chodit trajdat s kočárem do lesa :dizzy_face:
13. čer 2007 v 08:19  • Odpověz
Ahojky holky jsem z Říčan u Prahy ,takové malé vesnice mezi Jesenicí a Říčany :sunglasses:
13. čer 2007 ve 14:50  • Odpověz
Nasticka:tak to ti opravdu věřím,já bydlím na vesnici a do města bych nešla,už kvůli prckovi,trčet někde v paneláku to musí být hrozný.Tak na mě nezapomen,a ozvi se,až Anička kukne na svět.Posílám pohlazení na bříško.Kdyby si se hodně nudila,tak se koukni na stránky huggies clubu,tam je to na povídání lepší,sem tam pod stejným jménem jako tady.
16. čer 2007 ve 14:53  • Odpověz
samanta: dík za tip, kouknu tam, ráda bych našla kamrádky poblíž Benešova, ať se máme s kým procházet, chodit na kafco a dělat dýchánky :wink:
18. čer 2007 v 18:33  • Odpověz
nasticko, ja jsem taky z okoli a jedna moje tehu kamaradka se tedka bude stehovat do Benesova, termin na v srpnu.... :wink:
18. čer 2007 v 18:35  • Odpověz
krusti: my se budem stěhovat do Václavic, snad už v nejbližších týdnech...to by bylo fajn, kdybyste mne vzaly do party :wink: já tam totiž vůbec nikoho neznám, určo mi bude smutno :frowning2:
19. čer 2007 v 08:05  • Odpověz
autor
Jéžiš holky to je ale vedro.... :angry: doufám, že aspoň naporodním sále je klimatizace :sweat_smile:
22. čer 2007 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.