• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Afi tak třeba ti chtěl Posejpal naznačit, že nejsi sama kdo tam funí :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
NO je to fakt,že i na utz,když zjišťovali,zda plod je či není,tak taky funěl :grinning: a už jsem si říkala než jsem rodila Johanku(byli jsem tam na prohlídce sálu a pokojů),že ho u porodu nechci :grinning: Nakonec mě ráno přijímal Zeman,z toho jsem měla taky strach,ale nakonec byl v pohodě a večer mě odrodila doktorka Jandáková-mladá a moc,moc příjemná doktorka.Tak tam už taky není-možná dva roky. :unamused:
8. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Já jak chodím na kontroly ke Křížovi na UTZ je vždy Nováček nebo nějaká mladá doktorka, taková blondýnka a symaptická, ale nevím jméno. Možná taky rodí???

No Posejpal byl vtipný, ještě, že si pak přeměnili službu to bych asi tak hezké zážitky neměla. Když jsem se ho na něco zeptala tak se koukl jako proč se ptám a co otravuji, no toho fakt raději nebrat :wink:
8. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahooooooj,
tak se konečně hlásím a všechny moc zdravím!!!! Sice jsme už od pondělka v Jablonné, ale dostat se ke kompu je u nás umění. Když je hezky, tak jsme skoro celý den s Onďulou venku, během jeho odpoledního spánku uklízím a vařím - umíte si to představit jak baráček vypadal po 14ti denním "mužského" hospodaření. Nechci to zase přehánět, ale "to samozřejmé" jako je umytá koupelna, vytřená podlaha, vyluxováno...to se nějak samo nezvládlo :wink: Taky jsme s Onďulou vytvořili nějakou venkovní velikonoční výzdobu a zasázeli jahůdky, tak snad budeme i sklízet.

O víkendu máme naplánováno zarovnání terénu a dokončení plotu. Do toho se ohlásili tchánovci, tak nám držte palce!!!

Fany - držíme manželovi palce ať je brzo fit!

Leni - gratulujeme ke zkoušce!

Renda - jak dopadla akce "koupelna"? Už to máš za s sebou?

Koupili jsme golfky - Chicco Multiway - manža je přiveze v pátek (jsou z Aukra, necelý rok používaný). Vyzkoušeli jsme je v obchodě, tak už se na ně moc těším.

Dneska už jsem docela hotová, vymýšlím "jídelníček" na víkend, zítra mne čeká nákup, tak vyrazíme hned po ránu - to se zase budu šťouchat s důchodcema :angry:

Mějte se moc pěkně, brou noc
8. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
No já na utz(v nemocnici) jsem měla Posejpala a Chromjákovou-mladá,blonďatá.vlasy tak na ramena možná lopatky,hubená a hrozně příjemná.Tak ta prý taky odešla.
8. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
A ztracená mikk se ukázala :slight_smile: V baráčku si to dovedu představit, stačí, když tu tatíka necháme na víkend a je tu svinčík.
Jo jo počasíčko je krásné tak si užívejte sluníčka, golfky budou určo v pohodě a jakou máte barvičku?

markee - jo to je možné, měla takové pro mě divné jméno. Tak to bude asi hezký výběr :unamused:
8. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj MIKK!!!! Jé, konečně ses ukázala :wink: přidala jsem ještě pár foteček do albíčka, Mikk pro tebe můj nový(staronový) účes :wink: tak doufám, že jste si to s Ondráškem parádně užili :slight_smile:
8. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
a Mikk-moc ti děkuji za gratulaci :wink:
8. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky,
my dnes řádíme už od 6 hodin :frowning2: jak je venku pěkně,tak to malá nějak vycítí a nechce dýl spát,ach jo aspoň do 7 kdyby vydržela :slight_smile: jinak dnes jedu s holčinama a s kamarádkou okupovat Benešov,zajdem na kafčo...
mikk VÍTEJ! :dizzy_face: ,bohužel koupelna bude komplet až zítra dopoledne,už jen namontovat baterii k vaně.

afi,anget,markee s tou porodnicí bych to nijak neřešila někdo tam stopro bude a záleží spíš na sestřičkách než na samotném doktorovi,jak se k vám budou chovat a hlavně ty se o vás starají před i po porodu,mudr přiběhne a za pět minut už je zas jinde :grinning:

lenko,pěkný účes :wink:
9. dub 2009 v 07:33  • Odpověz
Rendo, dík za pochvalu :slight_smile:

Já už jsem v práci od 6hodin, dnes jedu s Kačíkem na druhou dávku očkování proti klíšťovce :frowning2: ta mi zase dala, večer, když jsem jí to říkala, jako že dnes pojedeme na očkování, tak mi na to řekla, maminko proč mi kazíš prázdniny? Ta mě občas tak dostane :grinning: :grinning: :grinning: Dáda mě dnes mistrák, tak jel hned ráno na fotbal, jedou až do Plzně, tak to má na celý den, odpolko přijede Verča :slight_smile: Kačka se na ní hrozně těší
9. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky holky,
no to já dnes nemohla vylézt z postele, hrůza. Ležela jsem do 9hod a nevstala bych snad ještě teď. Pak jel manža do práce tak jsem musela k Járovi. Po snídani jsem však chytla druhý dech a v pohodě.
Už máme vypráno, uvařeno, vyluxováno a umytou koupelnu a wc. Odpo už jen vyrazíme ven tak to je v pohodě.

Jo ještě tu mám hladu žehlení a to bude horší.

S tou porodnicí já to nijak řešit ani nebudu, nikam jinam se kodrcat taky nebudu, prostě to nějak dopadne a uvidíme :wink:

Tak užívejte sluníčka, kouknu večer.
9. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Angeth-koukala jsem zase jsi nakupovala, co? :wink: bříško také pěkně roste :wink:
9. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Já nakupuju průběžně :sunglasses: pro radost a bříško roste, mám za sebou další kontrolu..roste tak že mi málem nestačí křivka v průkazce :grinning:
9. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
ahojte holky,
tak dnes mám manžu doma,dodělávají tu koupelnu,pak sjedem do Hypernovy na nákup a odpoledne jedem s dětmi zas na hokej :slight_smile:
už se těším,aspoň nějaká změna.taky se chceme Aničce mrknout na nějaký dárek,blíží se jí 2 narozeninky.
užívejte sluníčka a přeji všem krásný a pohodový den :dizzy_face:
10. dub 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahojky,
taky se hlásím, už jsme byli pro pečivo a pereme a vaříme, opět :wink:
Manža má volno tak po obídku chceme vyrazit na výlet.

Víkend máme taky narvaný návštěvama tak to bude veselé :wink:

Užívejte sluníčka, pa pa
10. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Taky už jsme doma z nákupu :slight_smile: :slight_smile: a taky musím uklízet :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj,
jen v rychlosti přeje celá Mikkfamily :wink: všem krásné a slunečné velikonoce!

My včera zvládli nákup v Lidlu a Kauflandu - všude spousta lidí a košíky jim přetékali, no síla.

Za hoďku a kousek mají dorazit tchánovci, takže se dostanu na pc až v neděli večer.

Tak se mějte moc moc pěkně, papa
10. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Já se také přidávám s přáním krásných Velikonoc :wink:
Zítra frčíme pro kočárek tak pak vložím fotečky a pak návštěva příbuzných mých a v neděli manži tak toho máme až až.
zatím se mějte pa
10. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
hezké Velikonoce všem kecalkám ,partnerum,detičkám i těm v bříšku :wink:

leni-prima učes,a gratulace k e zkoušce šikulo :wink: :slight_smile:

zdravím mikfamily-hezky si to užijte

Podávám info asi se k pc taky nedostanu-mm je v nemocnici,nikdo neví co mu je ale kroutí se v kotrmelcích a mám ho na chirurgii :frowning2: takže s holkama zustaneme o svátcích jen trio :cry: hrůza,je to mi líto a ztároven se bojím,ráno jsem byla s holkama na první hexe-celou dobu brečí....asi cítí taky že nejsem v poho,a do toho barunku musela píchat dvakrát protože po prvé se jí povedlo napíchnout žílu v stehýnku :angry: no kráva nemám slov-to se mi nepovedlo za 9 let co pícham injekce.bez komentáře.holky spí tak jdu taky,i když nevím jestli zaberu,hlavou se mi honí spousty věcí...nám se ted fakt daří.jak to zpívá david-rana za ranou a zpráva za zprávou...........tak se mějte.pa
10. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Fanys takže to bohužel pokračuje, snad se z toho manža vylíže..
10. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

VŠEM MOC KRÁSNÉ VELIKONOCE PLNÉ POHODY A SLUNÍČKA PŘEJE LÉŇA :slight_smile: :wink:

Tak my tu máme na víkend Verču, dostala dodatečně dort, aby jí to nebylo líto, že Dáda měl a ona ne. Dávám na chvíli do albíčka tak koukněte :wink: Ještě jsem jí koupila lístek na TOUHU, tak ve středu vyrážíme, už se těšíme :wink: :slight_smile: tak krásný den, pa
11. dub 2009 v 16:11  • Odpověz
ahojky,
celý dnešek jsme strávili venku na zahradě,já vždyckyvyběhla,je to paráda máme vchod z kuchyně přímo na zahradu,tak jsme tam na terásce i poobědvali,naložila jsem masíko a zítra si ugrilujem špízy :dizzy_face:
pekla jsem velikonoční věnec a beránka,tak mrkněte do albíčka :wink:

Všem v této diskuzi přejem s Aničkou nádherné a klidné prožití těchto jarních svátků,aby nám sluníčko vydrželo co možná nejdéle :dizzy_face:
11. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
Hezké Velikonoční pondělní ráno,
Zatím u nás byli jedni koledníci,Johanka stála a držela a valila očička co jí to dělaj.Tak jsem jí říkala,že bude zdravá a pak ať dá dětem koko.Tak jim vybírala z ošatky lízátka a bonbonky.A děti si brali i vajíčka. Tak hned chtěla botičky,že půjde taky.Ale tak na to já nejsem. Radši budu doma a čekat na malé koledníčky.
Takže krásné Velikonoce přeji všem a holky přeju ať to zdravotní vyplacení na zadek tolik nebolí :grinning:
13. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se konečně zase hlásím. Velikonoce proběhli v pohodě, máme košík sladkostí a kupu vajec tak netuším co s tím :wink: Jára se nakonec naučil i tu básničku hody, hody... tak mohl chodit a říkat, byl hrozně důležitý
:slight_smile:
V sobotu jsme si byli pro náš nový kočárek na mimi, sporťák občas využije ještě Jára, když pojedeme na celý den na výlet. Jinak máme totální komplet hlubokou, autosedačku, sporťák, fusak, síťku, nánožníky, tašku a pláštěnky, je to Jane Slalom pro a jsem fakt nadšená. Jsme si ho na zahradě sestavili a zkoušeli tak časem vložím fotečky.
Včera jsme byli u manži příbuzných u Písku, sešla se skoro celá rodina tak to bylo fajn. No a dnes koledování a návštěva u našich, už se těším jak zítra bude klídek. Frčíme do Bene, mám sraz s kamarádkou a něco musím pokoupit, ale to už bude v poho. Ty návštěvy mě ničí, se pořád cpát a tak :wink:

A jak jste si užili vy???
13. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky.mám jenom tkaovou otázečku..dostávate mateřskou a přidavky nebo sociál ve stejným datumu a nebo každy zvlášt??Děkuu
13. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
ahoj afi a ostatní!
dopoledne u nás proběhlo tak,že jsme otevírali koledníkům,jak těm malým,tak odrostlejším kteří místo vajíček dostali panáka :grinning: a po obědě jsme jeli na pomlázku k babičkám.vrátili jsme se před chvilkou a to ještě měla přijet jedna návštěva k nám,ale tu jsem slušně odmítla,fakt už toho bylo dost :slight_smile:
snad jste si velikonoce užili stejně pěkně jako my.taky jsem ráda,že už zítra nastane jistý režim :wink:
13. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky, u nás bylo mrtvo ale neuschnu :slight_smile:
Afi tobě ty týdny utíkají :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky, u nás také super Velikonoce, tak jako každý rok... :wink: :slight_smile: ale letos ještě k tomu super počasí, přidala jsem pár fotek do albíčka tak mrkněte :wink:
13. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás prodloužený víkend proběhl v pohodě, máme zarovnaný terén kolem baráčku - manžel i tchán se pěkně zničili, ale stálo to za to. Takže teď dokoupíme semínky trávy, zasejeme a snad se nám zazelená :wink: Pobyt tchýně ok, byli jsme hodně venku, takže to šlo.

Jinak včera nás koledníci vytáhli, ať jdeme s nima - bylo to fajn, poznali jsme nějaké maminky s dětma a pak i jiné obyvatelstvo - tak to bylo super. Počasí nádherný, domu si Ondrášek přinesl košíček sladkostí i vajíček, tak měl hroznou radost, když jsem mu dovolila jeden perníček.

Máme goflky!!! Jsou to Chicco Multiway, červená barva - včera i dnes jsme byli na dlouhé procházce, zatím jsem s nima moc spokojená, Ondrášek teď v nich spokojeně chrupká.

Já jsem se děsně osypala ze sluníčka, mám vyrážku po celých rukou, no naštěstí ne na obličeji. Chjo, nikdy jsem to neměla tak nevím, co se to děje. Asi je to první jarní sluníčko hodně silný, snad to zmizí.

Mějte se moc moc pěkně
papááááááááááááááá
14. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme opět doma :wink:
Jeli jsme dopo do Benešova, zašli jsme do města, Jára si koupil sandálky a ještě jsme chtěli kecky takové ty plátěné, ale v jeho čísle neměli na sucháč a já potřebuji, aby se obouval sám, že. Tak snad příště.
Jinak jsme nakoupili ovoce a zeleninku tak k véče byl hned zeleninový salát. No jsem zvědavá jak manža vydrží, za chvíli určitě bude zase něco hledat k jídlu. Ale on je hrozný ovoce ani zeleninu skoro nejí tak jsem to musela napravit :wink:
Odpo si vzal Járu děda na zahradu tak jsem měla klídek.

angheta - jo jo utíká to a nějak to ani nestíhám sledovat a něco kupovat. S Járou to bylo klidnější, byla jsem na rizikovém doma tak na všechno bylo hafo času. Alespoň mi to rychle uteče. No tobě to taky letí, už máte nakoupeno na mimi???

Mikkisek - no vida tak Ondrášek má už nový povoz, já myslím, že budeš spokojená, hlavní je to polohování a jak jsou lehké. O vyrážce mi ani nemluv, já už se té své zbavila po těch mastičkách od mudry, ale pěkně to svědilo.

renda - jo jo kdepak návštěvy, já už toho po velikonocích mám také až nad hlavu, tady se mi válí věci na žehlení a už abych prala znovu, prostě nestíhačka.
14. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.