• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky, tak já jsem po 3dnech volna opět v pracovním procesu :frowning2:

Dnes jedu sVerčou na muzikál TOUHA, tak se moc těším, snad i Verče se to bude líbit :wink: ještě jdu dnes na třídní schůzky Kačence, tak jsem zvědavá copak se dozvím :confused: Kačka včera přinesla z gymnastiky přihlášku na soustředění, hóóólky mě se protočily panenky, na týden a jen do nedalekého Neveklova, doprava vlastní a cena 2.800,- no říkám, sporty to jsou drahá záležitost.....ale chce jet, tak jí to přede nezákážu, že?

Všem krásný sluníčkový den :wink:
15. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky,
tak my jsme dnes byli dopo v Neveklově, vyřídit poštu, nějaký drobný nákup a tak. Taky jsem si zašla do lékárny pro nějakou mastičku na tu vyrážku - včera jsem myslela, že se udrbu, i když jsem se snažila to vydržet, ale straaaaašně to svědilo :angry: Snad ta mast pomůže a lékárnice mi doporučila baštit beta karoten, tak uvidíme.

Leni - užijte si "kultůru", určitě se Vám bude líbit! S tou přihláškou na gym - to je síla! Nejde to určitě odmítnout, ale je to jen jeden týden z celých prázdnin, pak zájmy dalších dětí no a člověk aby měl OBROVSKÉ prasátko :slight_smile:

Mějte se všechny
15. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahojky holky,
my byli dnes v Příbrami, hezky jsme prošli krámy, já vybrala Járovi krásné sandálky, ale co myslíte, 25malé a 27velké a ty zatracené 26neměli, no tak jsme koupili jen plátěné kecky a bylo. V Tescu jsem obdivovala miminkovské věci, ale dokud nebudu vědět tak nic nekupuji. Tak alespoň Járovi jsem koupila tríčo :wink:
Jára si ještě koupil pořádnou konev tak už na balkóně zalévá jak divý.

No ale cesta nás zmohla, Jára spal a tatík ještě spí, mužský nic nevydrží :slight_smile:

No jak koukám s těmi zájmy, to jsme to asi s dvěma dětmi přecenili :wink: To už aby jsme šetřili do budoucna pokud budeme chtít, aby dítko někam chodilo. Ale zase je hezké, že Kačenka jet chce.
15. dub 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my přežili Velikonoce v pohodě. Je krásně,takže to je člověk v sedmém nebi.
Včera jsme měli s Johankou zničující dopoledne. V 9 jsme jeli do Sedlčan,odvezli jsme Míšovi do práce jídlo a batoh s věcma(jel do práce ráno na kole,tak aby to nemusel tahat)a pak jsme vyrazili vyřídit banky. V jedné zrušit účet a do další přenést peníz z toho účtu.Všude si vystát fronty. V České to šlo,tam maj hezký koutek pro děti,ale v GE teda na to kašlou.Maj tam sice kýblík se stavebnicí,ale v takovém tmavém koutě. Pastelky neořezané a papíry na malování žádné. No děs. Pak jsme šli do Teta drogerie pro koupel BATOLE a měli v akci i Nivea tělové mléka-za 40Kč 250ml,tak jsem nakoupila dvě a pak velkou 400ml za 50Kč.Takže jsem utrácela.
Pak jsme šli pro zástrčky do zásuvky,pže tchýně je nakupuje tu dobu co je Johanka na světě a ještě je nekoupila.Ona má spustu zásuvek dole,takže mám strach. Pak jsme šli pro maso a do lékárny. Pak se zeptat,zda přišla už cyklosedačka-no samozřejmě ještě nepřišla :angry: A jeli jsme k Míšovi do hasičárny,já si dala kafe,malá si pohrála s modely has.aut a jelo se dál na nákup. Míša mě poslal do Lidlu,že maj akci na cyklistický věci,takže jsem koupila gelový sedátko-takový to natahovací přes normální sedadlo,pak krabičku s díly na opravu duše a tak.No a tašku chladící,co se přidělá na přední řidítka.Dozadu mít nemůžu tam bude ta sedajda.Takže fakt mazec. No nakonec jsme jeli do Billy pozdravit mamču,koupit jídlo a jelo se dom.Dom jsme přijeli v půl druhý :confused:
Dnes jsme měli klídek,jen jsme si hráli a povalovali se.
Zítra jedeme na první plavčo na Měřín,ostatních to bude už třetí hodina. Johanka se moc těší.
15. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Teda Markee vy jste to měli nabitý :slight_smile:
Manžel taky, byl po dlouhé době hasit - les, tak jsem se ptala, jestli zachraňoval zvířatka :slight_smile: tak prý zachránil ještěrku :grinning:
A zítra nás čeká UTZ tak se snad dozvíme co nosím v bříšku :slight_smile:
Dobrou noc holky
15. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
dobrý večer

naše velikonoce nic moc-mm včera propušten,je mu fajn,jak to přišlo tak to odešlo jenže se neví co mu bylo-takže riziko že se to znenazdání vrátí opět-podezření navíce probl.nepotvrzen ani jeden,byli jsem samá návšteva a jezdila jsem za mm takže pořád honička,včera jsem píchali naušničky-holky řvali to jo -des bes ale ted klídek a holkám to moc sluší...,já mám angínu ale angínou snad naše problémy konečne skončí.dám se na modlení :slight_smile:

leni-uži si muzikál,prý je skvelý,já osobne MILUJU kvasku,a landu taky moc můžu,slyšela jsem samou chválu,ty dorty co si delala dádovi a verče-paráda jen je sníst... :wink:

Angeth-tobě držím moc palečky,hezky si prožij uz-at je to co si přeješ a hlavne at jste v pořádku

mikk-at je ti líp a moc dekuju -ty víš zaco-pozdravuj doma kluky :wink:
15. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak u nás dnes taky padla, ještě jsem stihla poklidit kuchyň a vykoupat tu dravou zvěř a pak sebe.
angetha - to ti závidím, že už to budeš vědět, já chci taky :slight_smile: Dnes jak jsem to viděla v tom Tescu bych taky něco koupila, ale...

Jsme právě domluvili s kamarádkou, že v pátek pojedeme do Příbrami do Šnečku - herní centrum pro děti a pak se stavíme u babičky tak to hezky spojíme.
15. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Dobré ránko a krásný den všem :wink:
Tak muzikál byl super, jsme se s Verčou zasmály a pěkně jsme si to užily :wink: i jí se to líbilo, tak jsem ráda, no a snad zase brzy někam vyrazíme, já tedy jedu v červnu na Carmen, tak se těším už teď-mám ráda Lucku Bílou...ale to Verču vzít nemůžu, protože bude zrovna pryč

Fany-ahóóój, je dobře, že už je tvému manžílkovi lépe, no a co ty, kdes to zase chytla? To máš ATB?? Tak ať jsi brzy fit a dají Vám nemoce pokoj. Jinak si měla pravdu, muzikál byl super....pozdravuj a pohlaď za mě koťátka maličký, jo a děkuju za pochvalu...

Angeth-tak až budeš vědět co nosíš pod srdíčkem, tak snad se nám také pochlubíš :wink: :slight_smile:

Afi-ty jsi také taková cestovatela, co? Jen si tu mateřskou pořádně užij, já byla to samý :grinning: nevydržela jsem sama chvíli doma...a také se nám pochlubíš sž budeš vědět pohlaví miminka?

markee-jojo nákupy :frowning2: dnes si užijte první plaváníčko a poreferuj nám :wink:

mikk-kde jsi :cry: už jsi nám zase někam emigrovala?
16. dub 2009 v 06:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás nic nového,většinu času trávíme venku nebo vyjedem do Bn a Vlašimi :slight_smile:
na dnešek se mi nahlásila kamarádka s miminkem,tak už se móc těším :dizzy_face:
leni Verře se muzikál líbil,akorát přijela pěkně unavená,tak snad dnes ve škole neusne :wink: já byla předloni na Tajemství taky v Kalichu a bylo to nádherný,ještě doma jsem si pobrukovala písničky :grinning:
16. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
Renčo, to jsem moc ráda, že se jí líbilo, škoda, že se mnou nemůže na Carmen, ale slíbila jsem jí, že jí zase vezmu, až se pojede :wink: :slight_smile: Dáda má dobrý, že jezdí se školou, takže tomu to ani nenabízím, jezdí na generálky, takže to mají za super cenu :wink: užij si návštěvu, my jedeme odpolko do jeskyňky :wink: tak trochu relaxu
16. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky to víte, že se pochlubím co čekám :wink:
A na pouť pojedeme v neděli :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
anget a afi,co by jste radši holčičku nebo klučíka?? :wink:
16. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
Teď je mi to jedno, ale do budoucna bych ráda chlapečka i holčičku :wink:
16. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahojky

sedím na zahrade,holky spí v kočáru a já u pc,ne žebych byla nejaký zemědelec-z toho mne rodiče vyléčili nadobro ale najeakou zeleninu mám v zemi-chystám se na biopříkrmy :wink: i když tím nejsem posedlá ,záhony s kytkama okopané a vypelné-dobrý relax,beru atb ale doma se mi sedet nechce i když na sluníčko nesmím.mm snad ok o víkendu se chystá do práce.
užijte si hezký den,má se nám ochladit a zapršet

joo mimochodem dotaz na tebe leni-nevíš náhodou jestli je v neve farář stejný co byl před petima lety?chystám se pokřtít holky-kuli svým rodičum ,brali jsem se v neve taky v kostele a ten farář je nejaký divný ,starý a dosti staromodní-tak nevím kde to mám spáchat-díky
16. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se taky dnes hlásím, já ráno vstala a našla tu kopu věcí na žehlení jak peru manžovi do práce ty ubrusy a košile tak se to tu nakupilo tak jsem začala, koukali jsme při tom na pohádku a celkem to uteklo, ale rázem bylo 11hod a přijel manža, že se jim v práci podělala televize a veze jí na reklamaci do Příbrami tak ať jedeme s ním. No já akorát dožehlila tak jsem si rychle umyla vlasy a pověsila další várku prádla, no hotová pradleknka :wink:
Jo a když jsem se namalovala a oblékla tak si tu manža leží a povídá, zda mám ty papíry k té televizi, no to jsem myslela, že ho zastřelím, se tu válí a já lítám a ještě hledám papíry. No našla jsem tak jsme vyrazili.
Dali jsme si tam obídek, když je to ve vlastním tak je to finančně výhodné. No a pak jsme pokoupili nějaké věci na auto, pač manžel chce oprášit svůj poklad. Na námku je pouť tak Jára chtěl na kolotoč, ještě loni se toho skoro bál a nechtěl tak jsem si libovala jak do budoucna ušetříme a hle neušetříme :slight_smile:
Tak se svezl na kolotoči a pak v mašince, ještě jsme zašli na zmrzku a jeli domů.
Chlapci teď spí a já zasedla k pc.

leni - jo jo já jsem prostě taková, nevydržela bych tu trčet jen tak, musím cestovat a být mezi lidma. Pak si třeba jeden den samoty s prckem vychutnám, ale raději mám okolo sebe dění :wink:

renda - no s miminkem, já bych asi raději holčičku, abychom měli páreček a já si užila mou oblíbenou růžovou :wink: Jára chce jedině bráchu. No tak uvidíme jak jsme se snažili :wink:

Holky v létě chci zavařit nějaké přesnídávky jako zásobu pro mimi nemáte náhodou nějaký dobrý receptík??? Mi to připoměnal Fany jak píše, že zahradničí. Tak zatím pa pa
16. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
holky tak mám po návštěvě,ty miminka jsou fakt k sežrání :slight_smile: vůbec jsem je nechtěla pustit odjet,malou jsem si chovala,přebalila,uspala,kdyby nás už nebylo tolik,tak bych se osobně snad mimču nebránila :grinning:
16. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
Tak my stále nevíme, co čekáme, asi až na 4D ultrazvuku se dozvíme :sunglasses:
16. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
anget,jak to nebylo to vidět??
16. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojky,
Anget - krásný bříško!!! To bude prcek asi tajnůstkář/tajnůstkářka :wink:

Afi - tak si mi připomněla situaci, kdy odjíždíme na Jih - manžel čeká v autě, já přemýšlím co jsme zapomněli s sebou, jestli je všechno vypnuto atd. atd. - no a manža se mě pak zeptá proč si ten svetr v klidu neobleču. No někdy fakt nechápu, ale on to tak vůbec nevidí - prý proč neřeknu o pomoc, chjo.

Onďula dnes usnul už v půl sedmé, vykoupala jsem ho, položila do křesla a šla dělat Sunar - během minuty usnul jak špalíček a dokonce i bez dudlíku. Tak jsem ho přenesla do postýlky, mlíčko vyžunkl se slepičíma očičkama, lahev odhodil, vystrčil zadeček, zabořil hlavičku do polštáře a je už v říší snů :slight_smile: Dopo totiž usnul v golfkách, když jsme byli na procházce, odpo jsme šli na hřiště, kde řádil jak divý - no sranda. Snad se to počasí nepokazí moc, mohlo by sprchnout trochu večer, ale přes den ať můžeme být venku. Uvidíme.

Pěkný večer
16. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
tak jsem doma....Kačka mě stála několik set korun, ale dobře jsme nakoupili, hlavně v Takku, tak mám radost, protože už ze všeho od loňska vyrostla

Fany-s tím ti bohužel neporadím :frowning2: já jsem neznaboh, takže do kostela nechodím, ani doma v Maršovicích, natož v Neveklově, promiň ale fakt nevím :frowning2:

Angeth-neboj dočkáš se :wink: v neděli se třeba potkáme :slight_smile: škoda, že nejdete na zábavu

Afi-já jsem stejná jako ty :wink:

Já mám zítra VOLNO-čerpám přesčasové hodiny :slight_smile: :wink: po obědě mi přijede kamarádka z albíčka Janička se Zuzankou, tak budu zase šmajchlovat miminko-jo tak to jsme na tom stejně Rendo :frowning2: také bych ještě brala miminko, ale bohužel je nás moc :frowning2: a navečer přijedou známí ze Žatce (4členná rodina) a budou u nás trávit celý víkend-pouť, tak na ty se také stráááášně těším, jeloikož jsme je viděli naposledy na podzim
16. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
Leni - já jsem nikam neprchla a ani to nehodlám dělat, včera jsem písla pár řádků, ale tys mě nečetla, bůůůů :grinning: Moc si užij volna, šmajchlování a tak - prostě ať máš ty i tvoje rodinka vydařený víkend!

Markee - jaké bylo plavání, jak se Johance líbilo? Od kolika kurz začíná? My jsme šli s Onďuou na hřiště a cestou jsem potkala docela dost maminek s dětma v autě - bylo kolem něco 9:30. Já jsem se bohužel o kurzech dozvěděla pozdě a už bylo plno, škoda, mám to 3km. Tak snad příští kurz nám vyjde.

Fany - jestli máš zahrádku jak relax, tak jo, ale hlavně pořádně se uzdrav, už kvůli tvým 3 pusinkám :wink: a ať můžeme konečně spáchat nějaký babinec (dám Ondráškovi něco růžovýho, aby to nekazil :wink:
16. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás proběhl krásný večer, kluci šli ještě ven a já si v klídku dala koupel. Pak tatík ještě prcka koupal a teď už je tu klídek a já číhám na VKV a pak s manžou koukneme na šéfkuchaře :wink:

anghet - no kdo si počká :wink: Tak nakupujte neutrální a bude. Já dnes objednala fusak do autosedačky tak mám radost.

mikkisek - jo jo mužský to maji prostě jinak, já tu vždy taky lítám jak pometlo a nestíhám a chlapci jdou napřed do auta. Přesně mi to připomene mojí babičku, když někam jeli tak děda už startoval a babička byla ještě v noční košili a pak zmatkovala a já se jí vždy smála a teď skorot to samé :wink: Ale dnes to tatík napravil a staral se o Járu a nechali mi klidný večer.

Jo jo jen se kochejte miminkama a nechte se inspirovat, ať je hodně dědiček. Já se dnes chtěla dojít zeptat do té školky, ale nějak jsem to nezvládla, zítra jsme pryč tak až v pondělí.
16. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Mikkisek, já chodím s Johankou od letoška od 11hodin.Vloni jsme měli jarní i podzimní kurz od 10:30hodin. Je to sice dýl o půl hodiny,ale malé to nijak nevadí,vždy je utahaná jak kotě a většinou usne.Dnes teda usnula snad hned za Měřínem :grinning: Jinak plavčo se jí moc líbí,hlavně kvůli Matýskovi,kamarádky klučík,znaj se,my se navštěvujeme,takže se ona na něj vždy děsně těší.
Lenko,taky bych potřebovala doplnit šatník :grinning: do Takka pojede kamarádka ve středu-do Příbrami,tak jsem zvědavá co vybere.
Já bych ráda sportovní kalhoty-jako pláťáky,ale prostě hezký,né žádný vyloženě obyč.,ale zas né drahý.A to je těžko vybrat.
Nám ze školky ještě nedali vědět,zda nás berou či ne.Tak musím od kamarádky vysondovat,zda jim už vyjádření přišlo.
16. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky hlásím se z domova :wink: :grinning: :slight_smile:

Mikk-vidíš máš pravdu, jsem slepoun, děkuju za přání krásného víkendu, i když počasí se nám pěkně pokazilo, tak snad aby aspoň nepršelo, aby si dětičky mohly hrát venku, tobě také krásný víkend a kdybyste nevěděli co dělat, tak se přijeďte také podívat na pouť, nemáte to daleko :wink:

markee-já jsem si pro sebe nekoupila nic, doma jsem zjistila, že Kačce jsem koupila 8triček, a 3-3/4kalhoty a 1kraťasy......byla jsem ne Karlově, je tam nový sekáč značkového oblečení, tam jsem koupila pár kousků za dobrý ceny, no a pak v tom Takku, tam na děti mají moc hezké a né drahé věcičky :wink: Je dobře, že se Johance plavčo líbí...a Matýsek také :wink: :grinning: , krásný víkend holčičky :wink:

Afi-já už se můžu jen kochat :frowning2: nezvládli bychom to finančně :frowning2: ale třeby jednou :wink: až bude Dáda stát na svých nohou, vydělávat si, jenže to mm už říká, že bude starej na děti :frowning2:
17. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Leni dej mu za vzor Gotta :wink:
17. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:35 • jirik.k
Ahojky holky.

Dosti Vás zanedbávám, ale jak je takhle hezky, makám na zahradě. Jinak jsem ale občas dočítala. :wink:

Rendo,
až budeš ve Vlašimi, můžem zajít na procházku. :slight_smile:
18. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
ahojky holky,
tak my včera byli v Kališti u Nadějkova,Míša tam má příbuzné.Takže Johanka si užívala,pže jí tam maj všichni strašně rádi a ona se všema umí cvičit :grinning: takže jsme si s Míšou odpočali(já od vaření-hlavně :grinning: ).
Dnes pojedeme k mojí babi,odpoledne po spaní Johanky.
Ale prostě nevim co budu vařit,mám x nápadů,ale na žádný chuť. Míša říkal,že by si dal bramboráky,tak je asi udělám,ale fakt na ně chuť nemám.Tak uvidíme.
V úterý si snad pojedeme pro auto do opravny,do Renaultu v Příbrami. Už by to chtělo. Hlavně kvůli tomu ať už vyřešíme peněžní stránky,i když by to vše mělo jít na pojišťovnu.Ale znáte to,stejnak něco určo platit budeme. Tak se v Příbrami chci kouknout po kalhotech pro mě.Tak uvidíme,zda něco najdu.
Hezky si dnešek užijte,možná bude hezky,zatím je tu mlha,ale snad se slunce ukáže.
19. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojte,
markee,tak ať vám to s autí dobře dopadne a kalhoty určitě seženeš :wink:
anac-do Vlašimi jezdím pravidelně každé úterý,někdy i 2x do týdne :wink: vždycky skouknu město a jdem k babí.mám strašně ráda Vlašimský park,asi proto,že jsem tam prožila prima dětství,takže se tam teď s Aničkou ráda procházím :dizzy_face: moc se těším na 1.5.to tam jedem všichni užívat Májové slavnosti,je to vždy po celém parku a jsme tam celý den,Verča už se těší na Štěpána Kojana,který snad i letos bude mýt vystoupení ve Znosimské bráně,loni to bylo skvělý :dizzy_face: dokonce už i Andulka zná jeho písničky a miluje je :grinning:
leni-tak jak proběhla návštěva??co babucha neprudila :grinning:
po obědě se taky chystáme do Maršovic na pouť,vyvenčit Andulku a aspoň tam vyzvednem Verču,která tam jela hnedka ráno :slight_smile:
Ať máte všechny pohodovou neděli!!
19. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky holky,
nějak jsem to tady zanedbala :slight_smile:
U nás od pátku chaoz, v pátek jsme vyrazili s Járou do Příbrami, měli jsme sraz s Jardy sestřenkou a dětma ve Šnečku - dětské centrum tak si děti pohráli, já si pochovala miminko a bylo, hrozně to uteklo.
Pak jsme zajeli ke tchánovcům a odpo ještě ke kamarádce na kafíčko tak paráda. Cestou domů jsem se stavila v Tescku, tatík bude mít svátek a chtěl rybářskou židličku tak jsem jí koupila.
Včera u nás byli na návštěvě tchínovci a Jardy brácha s přítelkyní, dorazili hned po obědě. Já celé dopo uklízela, vařila a pekla, no honička jak blázen.
No a dnes jsme varazili na Podskalí, máme tam karavan tak jsme ho jeli trochu zprovoznit a příští týden začneme s úklidem okolí jako zastřihnout keře a tak a pak už můžeme vesele vegetit, když bude hezky. Je to kousek od vody tak ideální pro Járu, fakt božský klid.

Zítra se jdu konečně zeptat do té školky, snad přinesu dobré zprávy.
rendo - jo jo na 1.5. se také těším, každý rok jezdíme také do Vlašimi na slavnosti, pakr ke opravdu super, to mi v Benešově chybí :frowning2: Tak se tam třeba potkáme.
19. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.