• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
afi,třeba se tam opravdu potkáme,snad vyjde i počásko,tak jako dnes v maršovicích :slight_smile: Aničce se na pouti moc líbilo,nemohli jsme ji dostat z houpaček,potom z kolotoče... :grinning:
leni pošlu ti mailem pár fotek :wink:
19. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
jo přidala jsem pár fotek,tak se jukněte :wink:
19. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj Rendo tak podle fotek koukám, že jsi to opravdu byla ty a Anička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: procházela jsem jednou kolem vás :wink:
19. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
jé anget,to je škoda kokala jsem,jestli vás tam některou nepotkám :slight_smile: mohli jsme se aspoň pozdravit :dizzy_face:
19. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
Ale co jsem koukala tak tam bylo plno maminek s bříškem :slight_smile:
19. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
no právě,těžko poznat která jste která :grinning:
19. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
A já ho zas tak velký nemám, a fakt tam byly mraky lidí.. :confused:
19. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak se také hlásím po super víkendu....návštěva už odjela, Verča je také už doma a já se těším do postele, moc jsme toho za víkend nenaspali.

Angeth-také jsem po tobě koukala a nic, ani Muchinky jsem neviděla...ale my byli převážně dopoledne, pak jsem musela jít dělat oběd, pak odjela návštěva a Kačka šla zase na pouť-jenže ty ceny, jen se nám protáčely panenky

Rendo-díky za fotky, jsou super

Také přidám fota do albíčka tak jukněte :wink:
19. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
Leni já tam byla opravdu asi jen 15 minut pak jsme seděly na zahradě :slight_smile:
19. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
19. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
dobré ráno a sluníčkový den

ren,angeth,len-to je fajn že ste si to užili,já jsem hrozná já poute miluju--mm říká že to vypovídá o mé intelingenci :wink: ale cukrová vata,z kolotoču napr.lavice to je moje :wink: moc si užívám hrůzy na matejské a mm jen opodál zelená a tvrdí že jsem pořád dítě.z sk poutě neznám,tam to nebývá jen stánky tak si to náležite užívám,

len-já už taky do kostela nechodím-posledně před 6 lety-naše svadba,ale co by jsem pro rodiče neudelala,holky to na hlavě vytetované mít nebudou a tu půl hodkou to vydr...když u nás nedelají ani vítaní občánku tak asúpon něco.

mikk-kašlu pořád ale už jen v noci,už snad bude dobře...tak můžeme něco vymyslet-pozdravuj doma a pusinku Ondráškovi

Dnes v noci měla Barča koliku,nespali jsme od 11 do 3 ale ted sladce spinká kočka jedna.skákala jsem na balone tak doufám že sem spálila aspon nejaký ten gram :wink: uplne mne to překvapilo,jsou nám už 4 měs.a naposled je měla někdy v lednu.Jinak spí moc krásne tak se budu modlit aby se z toho nestal noční rituál-už sem si zvykla že spíme celou noc----brrr,a brzo přijdou zoubky :frowning2:

Chystám se dnes sázet muškáty,koupila jsem je včera v bauhausu tak jich mám 5O a co delat.a jestli budou holky ok asi budu sekat zahradu,delali jsme to poprvé minulý týden a nejak tá tráva roste jak magor.

Tak přeju všem krásný den

JOO afi-málem by jsem zapoměla-ty jseš fakt taková maminka turistka cestovatelka-jen si to užívej-pa :wink:
20. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
Fany-jojo my jsme si to užili až až, s dětma jsme se kolotočovali už v sobotu, no a v neděli byla naše Kačka na pouti skoro celý den.
Já mám Kačenku také pokřtěnou, v Maršovicích v kostele, to tam tehdy byl farář p.Dlouhý, ale ten už tam není, je tam nějaký Polák, nebo jak to mluví, není mu rozumnět, byla jsem tam napodzim na mši-na pohřbu a děs běs. Jinak je určitě fain, že je necháš pokřtít, na tom není nic špatného :wink: tak si užij dnešního sluníčka, nasázej muškáty, no a zahrada mě také čeká :frowning2: já to tedy dělám ráda, ale te'd mi nějak nezbývá mnoho času

Afi a Rendi-my jezdíme na benešovský jarmark, tak snad letos také vyrazíme, i když je pravda, že mě vadí to obrovský množství lidí :frowning2:
20. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoooj,
tak předpověď na víkend byla děsivá a nakonec vyšlo nádherné počasí - alespon tady na Jihu. Dělali jsme u našich dříví - moje mamka hlídala Ondráška a my ostatní makali v lese - no síla, v neděli my tekly slzy únavou a ještě teď jsem utahaná jak borůvka. Ale udělali jsme kus práce, hnala mě dál představa, že by to dělala místo nás mamka.

A co takhle srazík na Konopišti - jak jste teď na tom s časem? Asi všechny řešíme zahrádky a tak, ale když přeje počasí....tak písněte jak to vidíte vy.

Anaconda - jak se má Kubíček, vše ok? Už je to určitě smíšek co?
20. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
Leni, Rendo - zkoukla jsem fotky, fakt super!!!

Fany - určo něco vymyslíme, hlavně abys byla ok, holky taky - no prostě abychom tě neotravovali, tak. Pohlaď za nás 4měsíčNátka!
20. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojky holky,
tak hlásím, že Járu přijali do školky, od září nastupuje :wink:
Dnes jsme tam byli a zase tam chtěl být a když mu paní řekla, že přijde tak jí řekl, že zítra.

Dnes jsme měli takový relax, dopo jsem jen vařila a pak šup do školky a odpo jsme šli na hřiště a Jára opět zkoušel kolo, teď je ještě s taťkou u baráku, hodila jsem jim křídy tak už tam máme obrázky. Já jdu něco vymyslet k večeři a bude.

leni - my právě kvůli těm lidem jezdíme na jarmark do Vlašimi, v tom parku je to takové méně náročné. V Bene jsme byli naposledy když byl Jára malý a děda řídil kočárek a hrůza, všem kolem přejel nohy :wink:

mikk - já bych na srazík mohla klíďo příští týden a je asi jedno jaký den. Tento týden už máme plán a ve čtvrtek jsem si to solidně zařídila, jdu k doktorovi a na pedikůru tak tu kluci budou pěkně spolu, prý pojede Jára i s tatíkem do práce. Tak pokud by se vám to hodili příští týden tak jsem jedině pro a Konopiště je super místo.
20. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
Koukla jsem na fotečky a moc pěkné, taky bych jela na pouť, ale vybereme si to až na jarmarku :slight_smile:
20. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
Afi koukám, že kočárek už máte doma :confused: docela brzy :slight_smile:
Jinak Konopiště mi taky vyhovuje, nejbližší víkend v sobotu, v neděli už bohužel něco mám..ono je to pokaždý jinak :sunglasses:
20. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Angeth - jo jo kočárek jsme koupili brzy, pač jsem prodala golfky s tím, že koupíme dřív kočárek a bude. Jára je bez kočárku, ale jak jedeme na celý den někam na výlet a musí jen chodit tak ho bolí nožky a někdy by si i zdřímnul tak jsme to pořešili takhle. Ale z kočárku mám hroznou radost, je fakt krásný a lehoučký a všechno komplet tak už je to bez starostí :wink:
20. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
dobré ráno

afi-gratuluju k přijetí Jarouška do školky :slight_smile: kamarádka skusila 3 školky a i když má práci nic tak hledá chůvu-je z toho neštastná a vůbec se ji nedivím,má sice super práci ale přece jen si myslím že díte potřebuje kolektiv,a já osobně nevím jestli bych si pustila cizího člověka stokrát prověřeného agenturou do baráku k díteti :unamused:

mikk-kono je super nápad-snad se zoučastníme :wink: ty to s tou lopotou taky nepřehánej ,mne po včerejšku pěkne bolí kotníky a ruce...a proto sem se rozhodla že nebudu delat vůbec nic-

Mějte se fajn,už se mi budí zvěř

:grinning: jo a v noci jsme opět spali naštestí
21. dub 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahojte holky,
s Konopištěm souhlasím,ale víkend bohužel budeme mýt oslavu Anička 2 ročky,mm narozky a svátek,takže u nás bude pěkně rušno :slight_smile: mohla bych jedině v týdnu a to je mi jedno který den a v kolik :wink:
afi-kočárek vypadá dost dobře,také jsem měla Jané a byla jsem s ním strašně moc spokojená :dizzy_face:
21. dub 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky, s Konopištěm je to dobrý nápad, já o víkendu můžu :wink: :slight_smile: přes týden to bude horší, ale Angeth ta sobota by byla naprosto výborná......tak holky, kdo by mohl??

Fany-ani se ti nedivím, ty divochu, no ale já mám co říkat, včera jsem přijela z práce v 15.30h. šla jsem sekat zahradu, pak jsem ještě natřela konstrukci na houpačky, večer jsem si říkala, že půjdu brzy spát, jenže přišli tchánovci a švára se synem popřát manžovi k nedělnímu svátku, no a seděli do 23h. to se jim to sedí, když nemusejí ráno vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Afi-kočárek vypadá úžasně :wink: a co tobě sobota by vyhovovala, nebo už máte plán i na víkend?

Mikk-díky :wink: co ty a sobota???
21. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
leni-ty jseš taky pracant vid?nám taky přišla návšteva večer známí z praglu co mají vedle chalupu,loni jsme delali akce tak do 2 do rána a pak do rachoty,včera přišli v půl sedmé že jasko jdeme grilovat tak jsem se jim omluvila že dáme rychlé kafe a že holky jsou zvyklé být doma před sedmou,rozkoukat se ,vykoupat a být už v klidu....bohužel jsem je asi urazila-že nechápou proč nemužou být v kočárku že jejich Filda byl v kočárku s nima do půlnoci-ach jo-je mi to líto a začínám si připadat nejaká divná,ale holky mají proste režim na který jsou zvyklé a,když jim ho nabořím tak mi řvou a jsou vzteklé klído 2 hodiny....tohle nepochopili už tchánovci a včera tyhle ....vy jste s malýma detma byli taky venku dlouho ?bez ohledu na deti?mne to přijde postavené na hlavu ale už víckrát jsem dostala přednášku že vše podřizuju detem...ale vždyt jsou to ješte prťata ne?a když proste není hlídaní tak co mám jako delat?
21. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky,
díky za pochvalu kočárku, snad budeme spokojení. Na Járu jsme měli Bebecar a taky dobré, ale v porovnání s Janečkem je o dost těžší tak si to teď užiju :wink:
My došli nakoupit, je tam krásně, na obídek jedeme k tatíkovi tak pohoda, za chvíli dorazí děda a po obědě všicí razíme na karavan, je tam práce jak na ksotele tak zapřehneme i rodinu.

S tím srazem já bych byla spíš pro v týdnu, když je manža v práci, o víkendech většinou někam jezdíme. Ale pokud by to jinak nešlo tak to zkusím nějak domluvit. Teď toho 25. 4. to už jedeme do Prahy tak to určitě ne a pak tuším 2.5. by to snad šlo, ale v týdnu by to bylo pro mě lepší.
21. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
Jo holky chtěla jsem se zeptat, nemáte některá doma dětské chůvičky, potřebovala bych reference jaké a jak jste spokojené. My je chceme koupit pro mimi a už nějak před dovčou, aby je tam měl Jára, protože večery jsou pak na dvě věci, když to ve 20hod zabalíme na pokoji. Tak mám plán, že dáme chůvičky a budeme moct třeba někam na terásku :wink: Koukala jsem na ty Philips, ale raději bych ještě nějaké rady.
21. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj Holky,snad Vam tady nejak nenaruším Váš kroužek :slight_smile:,ale hledám kamarádku/ky z Benesova a okolí. Jsem z Čeliva,ve 33tt,čekáme kluka. Přivdala jsem se sem,nikoho tady moc neznám a tak marně hledám nějaké spřízněné duše :slight_smile:. Budu ráda za každou komunikaci,abych se nezbláznila. Přeji krásný den.
21. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holkiiii,
nejdřív vítám neu-sona! Přesně vím, jak se asi cítíš - na jednu stranu je dobré, že alespoň pro manžu je to známé prostředí. My jsme oba "naplaveni" tak to seznamování a poznávání jde pomaleji, ale jde to když se chce. Takže vítej do klubu, určitě náš kroužek nenarušíš, maximálně rozšíříš. A co těhu, vše ok? Mimís už asi pěkně kope co?

Holky, s tím srazíkem - mě by se teda více hodil nějaký den v týdnu, o víkendu už máme s manžou naplánované práce kolem baráčku. Alle zase bych chtěla vidět i Léňu s Kačenkou, anget s bříškem a tak, ach jo.

Fany - je to smutný, že to ti lidé nepochopí, ale jsou to tvoje děti, ty jediná víš co je pro ně nejlepší, znáš je a jak píšeš - holčičky fakt potřebují svůj režim a když už ho mají zajetý, tak proč ho zbytečně narušovat?" Stojím při tobě a vůbec to není "podřizování" dětem, jen chceš pro ně to nejlepší. O to smutnější mi přijde, že to řeknou už rodiče, někdy bych to pochopila u bezdětných párů, ale...no jo, každý jsme jiný.

Afi - tak to je super, že se tam Jarouškovi už takhle zezačátku líbí! S chůvičkama Philips nemám zkušenosti, my máme videochůvičky, jsem s nima spokojená, značku nemůžu nějak přeluštit, večer písnu víc až manža poradí. Ale zeptám se švagrové, tuším, že ta má nějaký typ od Philipsu, ještě dám vedět.

všem hezký den
21. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
afi-mám taky philipsy ,dvě jiné a jsou fajn,upozorní mne že nejsem už na signálu když courám po zahrade,dosah jen 200 m,ale mají taky kontrolu baterek ,můžu na holky zpětne mluvit i když zatím to nepoužívám...nejsem náročná tak mi stačí-ale poptej se mikk-oni mají videochuvičku a nejakou špešl :wink: mm to nejak vylepšil tak ona ti řekne víc

neu.sona.-vítám tě a gratuluju k bříšku,a copak to máš v bříšku? :wink: a prosím kdepak se nachází Čeliv?
21. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
mikk-tak jsme psali naráz ale ty si potvoro rychlejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Nazdarek všem :slight_smile:. Čelivo je mezi Benešovém a Vlašimi. Blíž k Vlašimi. Kousek od Postupic. Nejsou tady vubec žádný děti :frowning2:. Ale vedle ve vesnicích naštěstí jo :slight_smile:. Jinak čekáme kluka,Matyáška. Kope pořádně a pořád. Někde jsem slyšela,že by měl kopat min a min a ja pořád čekám a nic :slight_smile:. Momentálně mě tlačí zadečkem na moje levý žebro,tak doufam,že se do porodu poskládá,tak jak má :slight_smile:. A vy jste odkud?
21. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj Neu.sono :slight_smile: :slight_smile:
Holky v týdnu taky klidně dorazím :slight_smile: když zrovna nebudu mít nějakého doktora :slight_smile:
21. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.