• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
tak tahle sobota padá :frowning2: tak si to určitě užijete i beze mě :wink:

vítám Neu.sono-já jsem z Maršovic-mezi Neveklovem a Bystřicí, jinak pocházím odsud a manža také, takže přátel máme hafo :slight_smile: jsme rádi, že ses k nám připojila a doufáme, že ti tu s náma bude fain :wink:

Afi-my měli také Philips, nedávno jsem je prodala na bazárku, měla jsem stejný typ jako Fany a byla jsem s nima max.spokojená :slight_smile:

Fany-být tebou nikým si do toho nenechám kecat, buď ráda, že holky si na nějaký ten režim zvkly a jsou v pohodě a těma kecama ostatních bych se nezatěžovala :wink:
21. dub 2009 v 15:45  • Odpověz
mikk-a kdybys nás chtěla vidět, můžeme si dát mini srazík v Neve, třeba až pojedete na nákup-mají u Jouzka výbornou zmrzku, nebo můžeme jít ke středisku je tam super nové dětské hřiště :wink: stačí se jen domluvit
21. dub 2009 v 15:47  • Odpověz
neu-sono vítej do klubu :dizzy_face:

já jsem z Jírovic,tj kousek od Benešova,jinak pocházím z Vlašimi.

afi já jsem měla Philips,ale nevím jestli to bylo chůvičkama prostě pořád blbly taky tady pořád kolísal signál :frowning2:

fanys bylo by moc fajn,kdybys dorazila se svýma cácorkama,teď se ještě domluvit na určitý den a čas :wink:
mě je to v příštím týdnu vážně jedno co třeba středa v 10h?? :grinning:
21. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahojky všem,jsme nejak rozkouskovany po benešovsku :slight_smile:. Nikdo moc blízko me :frowning2:. Pochopila jsem,ze se bavite o chůvičkách. Taky si je chystám pořídit. Akorat je toho všeho hodně najednou. Ted o víkendu si jedu k rodicum na Moravu pro postylku a výbavu do ní,tak aspoň něco jsme nemuseli kupovat :slight_smile:. Jinak jsem tady necelý rok,takze se opravdu pomalu seznamuju. Neveklov i Marsovice ale znám :slight_smile:. Taky se divam,ze skoro všechny už dítka máte. To ja jsem ještě nezkušená a tak pořádně nevim,co mě čeká :slight_smile:. Každopádně se těším,až bude malej venku. Pořádně mě už tlačí. A kam chodite k dětskýmu doktorovi? Ja jsem volala Petráskový z Benešova a pry je dobrá,tak snad urcite jo :slight_smile:.
21. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
neu.-já s holkama chodím do BN k Navrátilovi a taky si nemůžu stěžovat :slight_smile:
21. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
dobrý večer celý večer :slight_smile:

neu-já jsem z břežan,je to u netvořic nebo blízko týnce-jak se to vezme,ale rozhodne daleko od vlašimi :wink: chápu že se tešíš až bude prcek venku a s tebou,ale já mám občas chvíle že si přeju být znova tehu-a holky do toho bříška aspon na týden naskládat :grinning:

ren-pokusím se dopravit na kono -moc ráda bych vás viděla všechny i vaše detičky,jen nevím nevím-radeji nic slibovat nebudu,a rozumím tomu co si psala do ipa jak říkám smekám pomyslný klobouk :confused:

všem dobrou noc
21. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
leni-mikk-díky za podporu,opravdu mne to mrzí že jsem nejspíš naštvala kamarády,ale nejak jsem ráda že mám konečne systém,že holky jsou relativne v klidu a ono bác ho.já jsem přemýšlela že zapnu chuvičku a dám je spát,ale myslím že na tohle jsou ješte malé,a hlavne barča měla už 3 krát apnoickou pauzu-hned naběhla ale měla jsem nahnáno,tak si to nelajznu...ale díky,dost poteší slova o tom at se nekoukám nalevo napravo
21. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my odpo vyrazili na karavan něco dělat, práce je tam hafo, ale jde to pomalu :wink:
Jára mi stále zdrahal, otevře si minivrátka a šup a už byl pryč, byl s námi děda tak vzal i Jennynku (psa) a to bylo něco pro Járu, se jako s ní vydal k vodě, je to sice kousíček, ale sám tam nesmí. Pak mi tvrdil, že šel s Jennynkou.
Cestou domů jsme se stavili na zmrzku v Petrovicích a dorazili jsme až v 18,30hod, hrůza, děda si vzal Járu ještě na hřiště tak já dělala véču a manža venku u auta, si ho vyšperkoval tak snad bude chvíli klid.

Také vítám neu.sona, já pocházím z Benešova a momentálně bydlíme v Sedlec-Prčici. Vím kde je Čelivo, mám kolem Postupic dost příbuzenstva.

No já se rozhoduji mezá chůvičkama Philips a koukala jsem i na Chicco, ale ty Philipsky budou asi lepší jak tak čtu. Chci hlavně aby byly jak na baterky tak do sítě. Pokud možno za ty prachy i spolehlivé.

A jaký den by jste navrhovali na ten srazík, mě to je jedno, pokud to bude v týdnu??? Tak šup sem návrhy.
21. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
krásné ránko :dizzy_face:
afi já už psala co třeba středa kolem 10h??

fanys,s tím režimem jsme na tom naprosto stejně :wink: Anička má ten svůj krásně zaběhlý a stačí když se trošku odbočí,tak je to okamžitě poznat.dám příklad: malá se chodí koupat v 19h,pak napapkat a šupky dupky do postýlky,už ve vaně fňuká,že chce dělat hají.v pondělí se nám nahlásili známí na 18h,tak jsem si říkala,že si je Anička ještě užije,jenže jsme čekali,čekali a nakonec přijeli až v 19.15h :angry: tím pádem šla spát až pomalu ve 21h a měla to najednou všechno rozhozený :unamused: v postýlce blbla,v noci se mi budila,ráno byla vzůru v půl 6,pak celý den protivná!
já jsem pro řádný režim a mám ho ostatně ráda nejen u malé ale i u celé rodiny.
asi jsem blázen :grinning:
22. dub 2009 v 07:38  • Odpověz
dobré ráno

ren.dikes,já to vnímám fakt stejne-asi jsme cvoci dva

Já dnes budu uklízet až se ze mne bude prášit v podkroví,ješte ho nemáme dodelané a ani tam zatím nebydlíme,máme tam jen hotové 2 pokoje-v plánu je že to budou pokojíky holek,ale jak přijedou rodiče ze sk ,plus 2 bráchové,švagrová a 3 deti tak musím uklidit,zmontovat postele a dát do trovhu do pucu....jen kdyby se mi chtělo,mm jsem chtela aby mi pomohl tak to vyřešil opravdu po chlapsku a řekl mi at nic nedelám že jim zaplatí penzion :grinning: ale já chci mít rodiče po ruce,vidím je tak 3 krát do roka ,tak je přece nebudu mít někde v penzionu.jen mne desí ten bordel co mne tam čeká,na podzim tam mm udelal sklad barev,laku,sadrokartonu,a podobného harampádí a já to ted budu uklízet.... :angry: je fakt že na podzim když jsem byla tehule tak mi to bylo jedno,aani to nešlo nejak uklidit a ted jsem to odkládala ale 10.květen se blíží a tam to vypadá jak po atomovce.

Všem přeju krásný den,včera jsem nabírala sílu a nedelala nic tak dnes si máknu
22. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Fanys snad ne do penzionu k Truhlářovi? :sunglasses: :sunglasses:
22. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky holky,
rendo, klidně ve středu může být :wink:

Co ostatní na srazík???

Já zítra ráno frčím k doktorovi tak tu kluci budou řádit, snad to tu nezboří :slight_smile: Pak jsem objednaná na manikůru a chci se stavit na pokec u mamky tak si to tu užijí, ale co ať se zabaví a prý mi udělají obídek,ooo :wink:

fanys - teda takových lidí, to bude pěkné. Já vždy uklízím, když má někdo přijet a za chvíli je to tu jak v pralese, Jára tahá hračky a chlubí se, no děs. Ale je hezké, že za vámi dorazí celá rodinka, to si určitě užijete :wink:
22. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
dobrý večer

angeth-nevím kam by naše vyslal,já dnes měla nutkání poslat jeho rodiče do p.....,přijeli v osm a odjeli po pul desátý,mm za trest uspává holky :grinning: jsem přímo nabitá vztekem,a já blázen tu včera psala že se mi nelíbilo že kamarádi chteli jít grilovat v půl sedmý :unamused: a je po desátý a holky vytrvale řvou ....

afi-jo bylo to pěkné kdyby nepřijela švagrová :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale 3 dny jízlivých poznámek a usmevů určite snesu-holt je to žena mého bratra,budeme delat ty křtiny proto se všichni dovalí,ale jsem ráda -vidíme se hrozne málo-jinak jsem s tím uklízením moc nepohla-holky mají den D tak to moc nešlo,ale říkala jsem mm at sem nechá dovézt kontajner na odpad že by to bylo rychlejší-on je totiž sběratel věcí co jsou k ničemu-asi stárne :sweat_smile:
to ti závidím že ti kluci uvaří,mm by zvládnul uvařit leda tak kafe-jo a když jsem byla nemocná tak mi zvládnul naservírovat kupovaný salát a sekanou :grinning:

dobrou noc
22. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
Dobré ránko,
tak nám se také hodí středa kolem 10!

Afi - ty videochůvičky jsou zn. SilverCrest, manža je kupoval v Lidlu. Malej spal od 6.měsíce sám ve svým pokojíčku, tak proto jsem je chtěla. Jednu chůvičku mám u postele a pak to ještě naladil do obýváku na televizi. Užij si dnešní den, tiše závidím. Já se chystám na pedikůru a potřebovala bych na kosmetiku - nemáš vyzkoušenou nějakou kosmetičku v Bene?

Fany - mělas to udělat, kopni je to zadní části těla, přece kvůli nim nebudeš podřizovat váš program/režim. To jako že se chtějí s holkama mazlit a chovat je? Já vím, lehko se radí, ale já bych je normálně v jejich čas vykoupala a uložila, copak jim to vůbec netrkne že to nejsou plyšový hračky na hraní? Jinak ať vám ty křtiny dobře dopadnou, určitě se užiješ svojí mamči, tak si to nějakou jízlivkou nenech zkazit.S tim úklidem bych ti mohla klidně pomoct, Onďula obvykle spí po obědě zhruba do 14hod - ještě si písnem nebo víc domluvíme na srazu.

neu.sona - anget má taky ještě prďolku v bříšku. S tim pořizováním věcí do začátku - je toho opravdu celkem dost, ale je dobré, jestli Vám rodiče trochu pomůžou. Mě tchýně koupila košík, který jsme jí s díky vrátili /měli jsme obytný jen obývák, takže tam mít postýlku, košík, naše postele, stůl, židle - no to by fakt nešlo) a když jsme si pořídili postýlku, tak prý proč ji kupujeme když jí chtěla koupit - no ale to řekla až po. Jinak jsem pořídila hodně oblečků na mimibazaru a tady na koníkovi.
23. dub 2009 v 07:54  • Odpověz
dobré ráno

mikk-díky za nabídku,jsi zlato :slight_smile: to zvládnu,ale moc ráda vás uvidím stejne.
Na rodiče se teším moc,s věkem mi chybí čím dál víc...bohužel mamka má pravdu když říká že je to světa kraj....ale zase nový Zéland by byl horší :unamused: těd sama sobě nechápu že jsem se sebrala a odjela na blint do cz,jen tak zavolala do krče a skysla tam....ted bych to už neudelala.asi to bude tím že mám rozum-teda snad. :wink:
K těm tchánovcum -to je marný boj.Holky spali,vykoupaný,najedený...a oni tak dlouho mektali nad nima jak jsou krásné,jak voní....a blabla až je vzbudili,a když jsem jim řekla at je nechají ležet že oni usnou tak když jsem jim udelala kafe a vrátila se tak se holky vyndané ze spících pytlů už chovali. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: já už to vzdala,protože akurát se pak pohádame s mm,a mne už to nebaví.ale mm jsem řekla že jsem jak atomovka,chvíli tiká a pak bouchne a smetevše.

Středa by u nás mohla taky klapnout,i když víkend by byl pro nás lepší,ale holt každý může jindy,a já bych vás chtěla videt s prdolama všechny... :wink:

páčko a hezký i když zamračený den
23. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
ahoj holky,
dnes je zase pěkně hnusně,ale na víkend slibují slunečno :dizzy_face: tak snad se nám ta dvojitá oslava zdaří,chceme to dělat venku na zahradě je tam větší prostor a krásně to tam začíná všechno rozkvétat.
fanys ty křtiny máte už teď o víkendu??já jsem nechala Dádu s Verčou taky pokřtít,ale to jen kvůli tchýni,která by nepřekousla kdyby pokřtěné nebyli :unamused: s Aničkou nic takového podstupovat nebudem,ale je to samozřejmě na každém :slight_smile:
dnešek mám uklízecí,zítra budu péct dorty,tak jsem zvědavá,jak dopadnou.
už jsem tady nějak dlouho neviděla markee,haló kdepak jsi se zatoulala?,
23. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
ren-taky budeme křtít kůli rodičům-mým,jsou věřicí taky se mne pokusili :wink: vychovat v tom duchu ale detičky jako já i brácha sev jim v tomhle směru moc nevyvedli :stuck_out_tongue_closed_eyes: já som takový pokřetný poloateista s miloiony kompromisů-ale delám to kůli nim,i svatbu jsme měli v kostele-oni by neřekli nic ale natuty vím že by je to mrzelo...a hlavne brácha bydlí v UH a taky fdal kůli nim pokřtít ty svoje-tak mne ani holky to nezabije,nejspíš o tom nebudou ani vědet ,protože já jsem katolík co kolem kostela jen 6 let poctivě jezdí :rolling_eyes: -jooo a ty křtiny budeme delat10.května.
A starost o tvoje dorty fakt nemám,to co máš na fotkách vypadá nádherne a jiste to tak chutná :wink: ,ty vaše detičky se mají-a lenka jakbysmet.
23. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem si dnes opět dokázala, že si občas stojím na vedení - byli jsme dnes s Onďulou plavat v Měříně zhruba od 9:45 - jenže já mám totiž hodinky ještě podle starého času, takže podle mne bylo 8:45. V duchu si říkám, že je škoda, že skončíme tak brzy, jinak bych se mohla potkat a seznámit s Markee a Johankou. KDyž jsme se už při odchodu sprchovali, přišla tam holčička - připomínala mi Johanku podle fotek - kouknu na hodinky, bylo kolem 10 /podle mne/ tak jsme si řekla, že je to asi jen podoba a dál to neřešila. Bylo tam v tu chvíli hodně dětí, hledala jsem ke komu to děvčátko patří - do toho Onďula cucal šampon :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až když jsme byli na čerstvém vzduchu mi trklo, že mám jiný čas - no já se nezapřu. Takže jsem Vás holky asi viděla, seznámíme se snad na srazu nebo někdy příště.

Dneska je bohužel Hvězdička v Bene zavřená, jsme s Ondráškem sami doma, tak jsem myslela, že si alespoň pohraje s dětma.

Reni - uričtě Vám oslava vyjde, hlásí pěkný počasí a to by nebylo, aby Aničce na oslavu nesvítilo slunko. Ona to kdyžtak dožene, je to takový culíkatý sluníčko. A přesně jak píše fany - tvé pečení - podle fotek nemá chybu a podle chuti - no už teď slintám :wink:

Fany - já jsem chtěla Ondráška taky pokřtít, manža je křtěný, já ne - když jsem tchýně ptala u nás na jihu, tak jí prý v kostele řekli, že musíme oba absolvovat měsíční kurz, každé úterý kolem 14hod - no přišlo mi to divný. Ale sama jsem to nezjišťovala, tak nevím. A co tchyně - pomůže ti alespoň s nějakou přípravou (myslím asi hlavně jídla), vždyť to je spousta lidí na jídlo, vždyť to by jsi se z kuchyně nehla. No snad se uvidíme a ještě to probereme.
23. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
mikk-tak s tím časem jsi vážně trochu zaspala :grinning: :grinning: :grinning: škoda,mohli jste se s markee aspoň pozdravit :grinning:
23. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky holky, já vůbec nestíhám nic. Omlouvám se,ale nemám náladu dočítat.Sice mám dobrou náladu,ale jsem nějaká líná či co na to čtení :sweat_smile: Snad časem. Dnes jsem byla s Johankou opět plavčit,jela jsem s kamarádkou(už není její klučík nemocný),děti si to zas užili a usnuli v autě,ale Johanka fakt spala tak 10minut.Takže bych byla ráda,až se naobědvá,aby si šla ještě lehnout.Ale myslím,že se mi na to vykašle :grinning:
Jinak jsem měla od soboty plodné dny,tak už jsem zkoušeli pracovat na miminku :grinning: Jenže to víte,chlapy nějak nechtěj,když by měli,takže jsem byla ráda,že jsem Míšu ukecala v sobotu a v neděli.V pondělí byl v práci a já měla akorát ovu,no a v úterý nic nebylo a včera na konec plodných dnů,teda jo,ale si myslím,že tento měsíc se určo nezadařilo.Ale nevadí,máme času dost na zkoušení. Snad mi to pozitivní myšlení dlouho vydrží.
Jinak zítra jdu do Votic na kontrolu na gyndu,se mi tak nechce,ale je to potřeba. Pak si spravím náladu a dojdu se k vietnamci podívat,zda nemá nějaké pěkné kalhoty za pár peněz.Když je mít nebude,tak si tak i tak koupím langoše :grinning: mi v obchoďáku děsně chutná :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jééé Mikk,tak to je sranda,ty jsi tam dnes byla? To je super,ale je tam vždy hafo dětí a já koukám vždy po kamarádce-má Matýska,jestli už přijeli a znáš to,a drbu a drbu a drbu :grinning: Mě ta huba vždy jede,až si říkám: už přestaň ! :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Markee - Johanka je moc hezounká! my tam nebyli s Čochtánkem, jen tak prostě vyplnit den, viděla jsem Vás teda spíše Johanku při Vašem příchodu a našem odchodu :wink: Je fakt, že ve sprše bylo zrovna dětí jako smetí. To malý dítě s velkým bříškem a cucající šampon byl Ondrášek :grinning: Držím palce při nákupu, já sehnala kalhoty za 45,- Kč, měla jsem z nich a mám velkou radost - a manžel mi řekl, ať už nechodím na sluníčko - si myslel, že už nezvládám počty :angry: Co ty a srazík - máš už něco na středu?
23. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
On je srazík? Příští středu? To jdu teda najít co a jak. No zatím nemám auto,Míša má mít zrovna službu :confounded:
23. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile: my zrovna dnes děláme langoše doma :sunglasses:
Jinak na kontrole jsem byla dnes a musím ležet, takže já se srazíku nezúčastním :frowning2: :frowning2: hrozí mi předčasný porod kvůli tomu, že mám nízko čípek..nebo tak nějak :confounded:
23. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem konečně tu.
Dnes jsem hned ráno odfrčela do Bene, šla jsem na krev a po 10hod ještě na gyndu. Miminko nám prý krásně roste, na UTZ už byl takový macek no sranda :wink: Tlak mám prý stále vyšši, ale jinak nic a nic mi není tak to snad doklepu v pořádku. Pak doktor Nováček rodil Járu tak jsme dnes probírali porod, on se smál jak manža nechtěl stříhat pupeční šňůru. No prý klíďo rád odrodí i další :slight_smile:
Já si ještě zašla na manikůru, o mám nehtíky jedna báseň, v sobotu máme sraz v Praze s Hotelovkou tak to bude paráda a na to mám nehtíky, příště až bude čas tak dám kosmetiku nebo pedikůru.
No a pak jsem něco pokoupila v Bille, Jára si objednal vajíčko a tatík medvídky...jako dítě :wink: Tak jsem zařídila a stavila se u mamky na kafíčko.
Přijela jsem domů, kluci uvařili, prý byli spolu v práci a venku. No obývák plný hraček, ale jinak vše v pohodě, asi si užívali, Jára mi hned vyprávěl jak psal tátovi v práci na počítači a pomáhal tam v kuchyni :slight_smile:

mikkisek - já chodím na kosmetiku v Bene do studia Faron, je to na náměstí vedle polikliniky a jsou tam dvě kosmetičky, já chodím vždy k Janě. Pokud chceš tak ti dám číslo.

renda - já taky poslouchala počasí, naši chtějí Járu na víkend vzít na chalupu a my tam dorazíme v neděli za nima, slavit kluků svátky. Tak počasí má být snad hezké, slunečno. Tak si užijte oslavu a nafoť nám dortík pro pokochání.

fany - no tak to držím palce, aby jsi to s švagrovou přežila ve zdraví. Koukám, že manža je takový vášnivý sběratel a ty by jsi mu to vyházela :wink:

angeth - to je škoda, že musíš ležet a nedorazíš. Snad to nebudeš takhle mít do konce těhu :frowning2:

Jak koukám na středu jsme zatím tři renda, mikk a já. My rádi dorazíme tak už se těšíme.
23. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahojky holky, krásné ráno :wink:

Nestíhám....tak jsem Vás v letu dočetla, já se srazíku nezúčastním, v týdnu je to pro mě nemyslitelné, navíc dopoledne, Kačka už chodí do školy...

My byli včera na další návštěvě solné jeskyně, byli jsme tam poprvé sami, tak jsme to s maminou prokecaly...dnes přijede Verča, ale zítra jede zase domů, na tu oslavu Aničky narozenin :wink: mimochodem Rendo-vše nej nej nej Aničce k narozeninám a ať se Vám oslava vydaří-hlavně počasí :wink:

Angeth-poslouchej rad doktorů, kamarádka měla totéž již od 6měsíce těhu a ležela a donosila bez problémů :wink: držím palečky....všechny co mám :wink:

Mikk-je škoda, že jste se s markee minuly-ale jsi dobrá, žes Johanku poznala-psala jsem nahoře, že si můžeme udělat srazík v Neve, až budete mít cestu :wink: :slight_smile:

Tak se mějte všechny bezvadně, papa
24. dub 2009 v 06:39  • Odpověz
ahoj holky

Bohužel se ve středu taky neukážeme :cry: nakonec budu bez auta,tak nic.Pro nás ten víkend stejne jako pro lenku s Kačkou by byl lepší tak někdy příšte. :wink:

Angeth-poctivě lež,odpočívej,nestresuj se,a neboj v dnešní době to je jak mor-statisticky to potká každou 3 tehuli,držím palečky a neboj se :wink:

mikk-tchyně nepomůže a ani nechci!i kdybych měla padnout :wink: bude tady mamka tak mi helfne,sejde se tady tak 20 lidí.bude to hukot-jo a tchánovci jsou zásadne proti křtinám,už svatbu v kostele prý oplakali :confounded: ale když mám být sprostá nažrat se přijdou.A s tema hodinama jseš opravdu boží! :grinning: zase tě ospravedlnuje že si dle fotek oznala Johanku-to mne by se stát nemohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu opět uklízet mm bordel,jo a včera mi mm přivezl od známeho 4 židle plastové na ven :angry: :angry: kdyby jste je holky videli,no původne byli bíle ale používaním a sluníčkem jsou šedivý ,místama černý,kakarád je chtel vyhodit-pro mm je to škoda,tak mi slavnostne přinesl do chodby,byla tady zrovna sousedka tak jsem jí říkala at mne drží nebo ho zabiju :grinning: no mm je hodne shánčlivý ale ta jeho sběratelská vášen je na nervy....doufám že přijde doba kdy bude sbírat noviny,pet lahve nebo víčka od jogurtů :grinning:

mějte se fajn
24. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,
od rána pěkně kmytám :slight_smile: už mám hotový medovník pro manžu a pracuju na dortíku pro Aničku.včera jsem si na něj připravila mandlovou hmotu,dala ji do lednice,ale dnes je tvrdá jak beton,tak snad do večera povolí,abych s ní mohla pracovat :slight_smile:
fanys velká škoda,že se srazu nezůčastníš,ale je fakt,že se nám asi nikdy nepovede se sejít v plném počtu :frowning2:jinak tvůj muž mi občas připomíná toho mého,myslím tím zběratelstvím :grinning:taky je mu líto něco vyhodit i když je to už k nepoužití,tak sem tam dělám očistu sama,ale už ho to začínám učit,že věci např.na půdě které tam má i víc jak 10let,musí z domu!
leni díky za přání pro Aničku :wink:
holky ještě si musíme upřesnit kde se na tom Konopišti sejdem :wink:
24. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky holky,
tak dnes už je zase krásně, já od rána poklidila a vyprala, obídek máme tatík jak včera vařil tak udělal karbanátků pro půl vesnice :slight_smile:
Jára si tu vesele staví kostky a já mám konečně klídek, manža jel do Příbrami, zítra mají v práci svatbu tak jel na nákupy.
Já jedu zítra do Prahy na ten srazík se školou tak se už těším, s kamarádkou se sejdeme už dopo a zajdeme někam na obídek. Járu cestou vyložím v Benešově u našich, už se nemůže dočkat, mamku neviděl jak na velikonoce tak je celý natěšený na babičku :wink:
V neděli jedeme na karavan a i naši, oslavíme tam kluků svátek.

S tím srazíkem se asi sejdeme někde na parkovišti, stejně všichni přijedeme autíčkama, ne??? My tedy určitě. Tak v 10hod??? Počasí se snad nezkazí tak to bude ideální.

Užijte si víkend a rendo pořádně zápas s "betonem" ty to určitě zvládneš, jsi holka šikovná :wink:
24. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
čauky,tak jsem domatlala dorty v rychlosti jsem je vyfotila,než se po nich zapráší :grinning: ten Aniččin vypadá spíš jak velikonoční,ale myslím,že se sní i tak :slight_smile:
během motání se v kuchyni mi tady udělala Andulka z bytu kůlničku na dříví :grinning: brouček to asi proto,že jsem se jí dostatečně nevěnovala :grinning:
24. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.