• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
ren.medovník ok,ale to sladce ružové mandlové pokušení-bomba-a nemyslím že vypadá jako velikonoční nebo aspon na fotce ne,tebe bych chtěla doma :wink: :wink: hezky si to užijte ,Aničce vše nej a pusinku,mm bez pusinky :wink:

afi-závídím srazík,pěkne si to uži,my taky budeme slavit děda Jirka,mm Jarda,tchán taky....

Mějte se všichni moc fajn a hezký víkend,asi se sem už nedostanu,ozvu se v ne

páčko
24. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojky,
teda rendo koukala jsem na dortíky a parádička, ten růžovoučký je slaďoučký už podle fotky. Koukám, že beton si nakonec dal říct :wink: Jsi šikulka, já na tohle nemám nervy a hlavně Jára by asistoval a byl by dort jak v pejskovi a kočičce :slight_smile:
My byli celé odpo na hřišti a pak ještě na procházce. Teď hodím spršku a hotovo, musím být fit na zítřejší výlet.
Užijte si víkend, já asi kouknu až v neděli večer.

pa pa
24. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky, všem krásnou neděli, dnes je nějaký vítr, co? Jinak je krásně. Dnes má Kačka vítání občánků, přednáší tam básničky, tak chodí a pořád nám je říká.

Co vy jaký byl víkend??

Afi-co srazík?

Rendo-co oslava-fotky hezké :wink:
26. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojky,hezkou neděli přeji.
Holky já a srazík,to je hrozný. Já se omlouvám,ale uvidím jak a co bude. U mě je to těžký.Já nikomu nic neslibuju,pže vím,že mi to většinou nevychází. Prostě jednou se to poštěstí a sejdu se s vámi a moc ráda. Teď toho mám opravdu hodně. Mám spoustu restů u kamarádek a bylo by mi blbé,že jedu na sraz a nenavštívím je.Takže jednou to určo vyjde.
Jinak jdu dělat krůtí rolky k obědu. Odpoledne pojedu s Johankou popřát svojí mamce a babičce,takže další návštěvní odpoledne. Určo tam budou chlebíčky a musím se krotit a nedat si :grinning:
26. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky všem,
tak jsem ráda,že je víkend za námi :slight_smile: bylo to dost náročné oslava včera i dnes,takže spousta lidí,jídla,pití a nakonec bordelu :frowning2: ale snad se vše vydařilo tak jak mělo a bude na delší dobu pokoj :dizzy_face: oba dorty se snědli už dnes ke snídani :grinning: moc se všem líbili a hlavně chutnali :dizzy_face:
dnes jsme grilovali a od zítřka začínám držet dietu!
takže všem přeji krásný zbytek neděle a když budete mýt chuť,přidala jsem nové Aniččino album z narozenin :wink:
26. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja si přidám taky do kola. Vcera jsme jeli k mým rodicum na návštěvu. Dostala jsem krásnou postylku a vsechno k ní,plus zavinovačku a jeste nejaky oblečení. Takze uz mam skoro vsechno. Ted jeste donutit manzilka,aby jsme pořádně nachystali loznici. Moc se mu do toho nechce :slight_smile:.
26. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahojky,
rendo - Anička je na fotkách jako vždy kouzelná! Je paráda, že Vám vyšlo počasí a určitě i oslava.

Neu.sona - tak to je paráda, že Vám Vaši trochu pomůžou. Můžu se zeptat kam pojedeš rodit, bude to nemocnice v Bene? S manžílkem držím palce - naše ložnice obytná až když jsem přestala Ondráška kojit, do té doby jsem s ním lezla z/do patrové postele - no děs, ale je fakt, že jsme to také zvládli.

My jsme si dnes udělali volnější den, byli jsme v cukrárně ve vesnici Malá Hraštice - no myslela jsem, že odsud neodejdu, paráda. Taková ta krásná vůně kávy a zákusků - mňam. Dortíky byly fakt výborné! Pak jsme si udělali procházku v Kozích horách. Až na ten vítr to bylo super.
26. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky holky,
také se hlásím po náročném víkendu.
V sobotu jsem vyrazila do Prahy na ten srazík, vše super, jak parkování v Praze tak obídek s kamarádku a pak jsme šupajdili na sraz třídy. Scházíme se každý rok, vždy stejní lidé cca 17kusů a fakt pěkné, snad nám to vydrží :wink:
Ze srazu jsem odjížděla až kolem 21hod tak parádní den, jo ještě jsem si v H&M kuupila tričko.

No a včera jsme vyrazili na karavan, je tam ještě dost práce tak jsme včera zabrali a veškeré keře postříhali a pořezali tak ještě natřít plůtek a budeme jen relaxovat, no už se těším. Byli tam i naši, aby popřáli Jardům k svátku, počasí dobré tak jsme tam vydrželi až do večera. No a pak šupky koupačka a večeře. Dnes mě čeká úklid doma, žehlení, praní, vaření, nákup, to jsou vyhlídky, ach jo :frowning2: Manža jel do Příbrami tak tam snad chvíli bude, on se tu vždy motá jak vítr v bedně a akorát přidělává bordel tak snad mi pomůže malý Jára :wink:

rendo - oslava vám vyšla tak paráda, koukala jsem na fotky a těch dárečků, to musí mít Anička radost :slight_smile:

Co středa platí to??? My s tím počítáme to je jasné.
27. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky,
díky za pochvalu fotek,středa platí,už se s Aničkou moc těšíme :dizzy_face: já to asi vezmu zadem kolem papírny,takže auto nechám kousek od Motelu.buď za vámi přijdem dolů na parkoviště,nebo na vás počkáme třeba u sudů?
27. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
dobré ráno

Koukám že se slavilo ostošest,hlavně že vyšlo počasí,u nás taky o víkendu prošlo hodne lidí-ty svátky to děs,grilovali jsme ale na rozdíl od tebe rendo jsem dorty koupila :wink:
Já jsem na nejaké oslavy neměla náladu.Bohužel u nás negativní zprávy pokrařčujuou,přemýšlela jsem jestli to sem psát,protože si připadám už jako cvok,furt se u nás něco deje :frowning2: ale nakonec vám to písnu -v sobotu mi volala máma že malý brácha na svuj svátek se vysekal na motorce,jmenuje se marek je mu 16 a pálilo ho že byl zdravý :unamused: samozřejme jel bez helmy s kamarádem,brácha motorku nemá to by mu naši nekoupili tak si ji půjčil...no byl asi 7 hodin v bezvědomí,ruce nohy celé ale je na aru a má prasklou lebeční kost,obličej k nepoznání,krvácí z uší,z nosu teda co z nej zbylo.... :cry: no mamka když mne volala řekla marek a já dál neslyšela a nevnímala,mám bráchy dva,jeden starší s ním mám takové průmerné vztahy ale malý bráška byl a je jako moje dítě,je o jedenáct let mladší ...prožila jsem s ním pubertu,všechny rande,prázdniny,veškerý volný čas,školku,besídky,školu.....vybavuje se mi moment když jsem sedela ve vlaku směr cz jak stojí pod oknem a šíleně pláče-jak jsem chtěla vystoupit a zůstat s ním doma,jak to 14 dnech co jsem byla v cz,utekl doma na strom a říkal našim že sleze až já přijdu domu....a přesne tenhle pitomeček-mimochodem budoucí kmotr mých detí se hraje na mistra světa.jsem z toho uplně v prdeli-omlouvám se za výraz-ale to jsou ty momenty co proklínám že žiju daleko od našich.Holky nezlobte se že to sem zase píšu,ale mne vždy pomáhalo se vypsat.....i kdysi doma když jsme se prali že dal moje deníčky ke čtení mámě. :wink: Tak nám držte palečky,máma říká at tam nejezdím ale mne to tám táhne tak se možná na chvíli odmlčím.
27. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
fanys,to je mi strašně líto!když jsem si to četla,tak mi bylo do breku,protože jsi mi připoměla situaci kdy můj 13letý bráška jel na kole a skončil pod autobusem.jenže tenkrát to nedopadlo a od té doby mám už jen sestru,se kterou se moc nemusím :frowning2: určitě je dobře,že jsi se vypsala,to kolikrát dost pomůže.kdybych ti mohla nějak pomoc,tak se neostýchej a písni :wink:
jinak strašně moc budu držet palce a musíš věřit,že se z toho co možná nejdříve brách vylíže :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky,
tedá fanys u vás jsou opravdu jedna jobovka za druhou. Každopádně držíme palečky, aby byl bráška v pořádku. Chápu, že ta dálka je na prd, já bych tam asi taky hned frčela.

Jinak my dorazili z hřiště, pádím dělat véču, dnes bude jen studená, pač už nemám sílu.

Dobrá rendo tak to se ještě domluvíme, kde přesně se sejdeme, já pojedu asi klasicky na velké parkoviště v Konopišti.
27. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
ren-to mne mrzí :frowning2: promin že jsem ti oživila vzpomínky
afi-ano,taky jsme se domluvili že tam zítra jedeme,mm musí dopo do práce pak se vydáme na cestu,pač rodiče jsou mimo ,tak sme se tady měli sejít příší týden na křtinách a místo toho jedeme my i brácha z Uher.hradiš.opačným směrem...no nic,jestli se dostanu k netu tak se ozvu-jinak se mějte fajn a at vám ten sraz vyjde...jsem zvědavá jak to holky zvládnou-tu nekonečnou cestu
27. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj, Fany-moc držím palečky, snad bude vše v pořádku :wink: šťastnou cestu...neboj holky to třeba prospí, aspoň Kačka když byla malá, tak jak jsme vyjeli, tak spala. Fany-budeme na tebe myslet....bráška bude určitě brzy v pohodě....mám také o 10let mladší sestry-dvojčata-asi vím jak ti je :frowning2:
27. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky holky,
Mikk,Malá Hraštice je suprová cukrárna. Já tam tudy občas jedu za kamarádkou do Nučic,pže se mi přes Prahu nechce.Radši jedu klidnější cestou. Maj tam dobré úplně vše,pokaždý koupím něco jiného. A hlavně to posezení je taky nádherné.No prostě hezký.
Jinak my měli víkendík taky dobrý. V pátek jsme grilovali. V sobotu jsme šli popřát Míšovo dědovi(Jirka) a já s Johankou v neděli jela s mojí mamčou za babičkou.Takže takový pohodový den. Včera jsem dopoledne lítala po Sedlčanech,hlavně jsem chtěla zjistit,kdy přijde ta cyklosedačka-ale v obchodě měli dopoledne zavřeno.Takže jsem jim pak volala. Nakonec jsem se na rychlo domluvila s kamarádkou na návštěvě(slibuju jí snad půl roku,že za ní přijedu)a jeli jsme. Měla tam ségry-dvojčata a taky s dětma.Takže si krásně vyhráli,my pokecali a všichni byli spokojený :grinning:
28. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás dnes fičí vítr jako blázen, musíme zajít pro pečivo, ale vůbec se mi tam nechce :frowning2:
Ale už mám převlečené peřiny a peru další pračku, večer jsem ještě vyžehlila tak pokračuji. Chtěla jsem na chodbě umýt okna, ale v tom větru se mi nechce, ještě se nějak rozpadnou :wink:

A jak to uděláme zítra s tím srazíkem, to na Konopiště moc nevypadá, když je takhle a zítra by ještě mělo pršet, to jsou vyhlídky.
28. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
Achooooj,
tak my se před chvílí vrátili od kamarádky z Měřína - má podobně starého Martínka, tak si kluci hráli na písku, my dali kafčo, postěžovaly si a tak :wink:

Markee - ta cukrárna, to je fakt bomba. Vůbec jsem nevěděla, co si objednat, každá cukrovinka vypadala krásně. Dala jsem si ovocnou kostku a ten piškot byl fakt domácí, krásně žluťounký, nadýchaný....no prostě bomba. Takže je to dobrý tip na výlet, když přijede návštěva.

Afi - u nás je to dnes také jak na vídrholci, fakt síla. Ještě jak máme za barákem jen pole, je tu otevřený prostor, tak mám strach, aby to Ondráška neodválo i s traktorem - i když našeho 12ti kilovýho kaďocha by to daleko nezaválo :grinning:

S tím srazíkem - ach jo, to je pech. Kdyby nefoukal vítr, tak je úplně krásně. Na předpověď jsem se nedívala, ale déšť by byl fakt naprd. Vymyslíme narychlo náhradní místo nebo to necháme na lepší počasí?
28. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Leni - na zmrzku zajdeme určitě moc rádi a ráda Tě uvidím.
28. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
Mikk,takže ty bydlíš v těch nových domcích na konci vsi,směr Měřín? Ty tam vždy obdivuji,když jedeme. Tentokrát asi opět nebudu brát auto,pže kamarádky (s manželem)si kupujou staro-nový Peugeot 807 a dnes ho přivezou.Tak jestli do čtvrtka to stihne přihlásit,tak ho určo bude chtít zkusit. Maj dvě děti,ale chtěj třetí,tak prý aby se v tom co maj(fiat marea weekend)nemačkali a mohli taky vyvážet kamarádky.Pže její manža není pořád doma,takže ona pořád někde lítá :grinning:
A o té cukrárně jsem říkala spoustě kamarádek a i pár jsem tam vyvezla právě na výlet :grinning:
28. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahojky,
no počasí se u nás nezlepšilo, náhradní plán mě nenapadá, hlavně uvnitř to je vždy jen na kafíčko a tradá.
Já bych to nechala na lepší počasí, protože v Konopišti máš i jídlo u stánků a tak a v tomhle nevím, nevím. Uvidíme, třeba to vyjde příští týden, co vy na to???
Hlásí 17-20 stupňů a zataženo a přeháňky :frowning2:
28. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
ahoj holky,
dnes jsem byla s Aničkou na očkování a pak jsme jeli k babičce do Vlašimi :slight_smile: u doktora byl řev,jako vždy,ale nakonec se nechala i pochovat.řekla mu dokonce jak se jmenuje a kolik je jí roků,tak nás mudr pochválil,že je moc šikovná :dizzy_face:
s tím srazíkem to tedy necháme na příští týden,bude lepší,když se děti budou moct vylítat venku,než je hlídat někde v kavárně :wink:
28. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj,
taky jsem pro lepší počasí, příští týden máme volno, tak snad nám bude počasí přát.

Markee - jojo, přesně tam bydlíme. Až budeš mít svoje auto, tak Vás zveme s Johankou na kafčo a čajíček :slight_smile:
28. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Miki dostala mě ta fotka Ondráška s pěnou na hlavě :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tak fajn, jsme domluvené a podle počasí se domluvíme na příští týden.
My zítra asi vyrazíme na Měřín, tatík prý pojede s námi, že přijde brzy tak uvidíme.

Já dělala k večeři na přání lívance a jsem nějaká přcpaná. Teď tady dumám, co uvařit zítra, ach jo to mě tak nebaví vymýšlet :frowning2:

Dobrou
28. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky holky, já makám a makám, ALE mám od pátku 4dny volna, hurá, Kačka má totiž v pondělí ředit.volno, tak s ní zůstanu doma.... zítra máme u našich mega oslavu-maminka slaví 50narozeniny, snad vyjde počasí a budeme moci sedět venku, jinak nevím, kam všechny ty lidi narve :grinning:

Kam vyrážíte pálit čáry???
29. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my dnes vyrazili plavčit na Měřín, akorát odpo pršelo tak to bylo v bazénu dobré. Jak jsme pak vyšli z bazénu tak mi přišlo, že je hrozné teplo.
Dopo jsme klasicky vařili a tak.
Zítra jedeme k našim do Bene, pálit čarodky budeme reodině na zahradě a v pátek vyrazíme do Vlašimi na jarmark.
29. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojky holky,
zítra jedeme plavčit na Měřín,malá už se moc těší.A čarodějnice pálíme ve vsi všichni hromadně. Já s Johankou budu opět zdobit májku-letos už mi pomůže,jinak jsem to dělala sama a malá jen koukala-dělala dohled. No a venku budeme tak dlouho dokud to vydrží a podle počasí.Ale i tak jsem říkala do devíti večer nejdýl.
29. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj děvčata, už máte nachystaná košťata??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
30. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj ahoj ahoj,
tak včerejší počasí by fakt na srazík nebylo - my stihli dopo pískoviště a houpačky, odpo už pršelo, tak jsme si hráli doma. Dělala jsem večer bramboráky a ještě k tomu pár palačinek - to se Onďula olizoval až za ušima, měl je prvně.

My dnes razíme na Jih - když jsem mluvila s mým taťkou tak se mě vážně ptal jestli chceme přijet už ve čtvrtek - nejdřív mi to nesecvaklo a on na to, že se za barákem pálí čarodějnice, tak ať jdu raději předním vchodem - no jo, vtipálek :grinning:

Dneska dorazil Ondráškovi balíček - objednala jsem mu takové to hopsadlo, tak se chystám mu to nafouknout a jsem zvědavá, co na to soudruh řekne až se probudí :wink:

Leni - s těma košťatama mi to zase připomnělo páteční "zážitek" - byli jsme s manžou v Kika Průhonice a když jsme procházeli kolem košťat, tak co nejvíc nahlas pronesl "máš tu odvoz" a do toho Ondrášek nevím proč "éro" (letadlo) - no jo, jsou chlapci v přesile :grinning:

Anget - dík :wink: Ondráškovi se pak ta koupel líbila, ale měl tam prvně pěnu, tak zezačátku nevěděl.

Mějte moc pěkný prodloužený víkend!
30. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojte kočky,
tak snad nás čeká krásná čarodějnická noc a Májové veselí :slight_smile: jdeme pálit čáry k sousedům,bude prase,sud piva a další dobrůtky,bohužel nic pro mě páč :wink: jsem se pustila do dietky,tak snad budu mýt dost silnou vůli tomu všemu tam odolat
:slight_smile: :slight_smile: Zítra ráno razíme do Vlašimi do parku a na to se už moc těším,tak třeba se tam afi potkáme,až uvidíš tlupu pěti lidí,tak to jsme my
:grinning:
30. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.