• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky holky,tak my včerejšek přežili v pohodě i počasí vydrželo dokud jsem s malou byla na akci.Přišli jsme dom a začala bouřka,byla až do 11hodin. Míša přišel někdy k ránu,nojo hlídali máj,aby jim jí někdo nepodříznul :grinning:
Dnes jsem zvědavá zda dostanu pusu pod rozkvetlou třešní :sweat_smile:
1. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my včera byli u našich na zahradě na večerní grilovačce no parádička. Jára pak zaléval zahrádku tak byl také ve svém živlu :slight_smile: Stihli jsme to akorát než začalo pršet.

Dnes jsme dopo vyrazili do Vlašimi, ale... už na parkovšti bída, pač si nějaký chytrolín postavil auto na místo výjezdu tak jsme museli asi 15min čekat až někdo odjede, abychom mohli vyjet. To jsou fakt inteligenti :frowning2:
Ale ve Vlašimi paráda, Járu jsme nemohli odtrhnout z kolotoče, pak byl v skákacím hradu s klouzačkou tak taky dobré. Hezky jsme to tam prošli a koupili si nějaké dobroty, až je mi teď zle jak to pořád jím.
Nakonec jsme zmokli a šupajdili domů. Rendo, sice jsem koukala, ale nezahlédla jsem tě, no lidí bylo mraky tak ani moc šance nebyla.

Zítra jedeme na víkend do Příbrami, manža bude slavit narozky. A co vy, neupálili vás???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Dobré ráno,já se dlouho válela v posteli,nejsem teď poslední týden schopná brzo vstávat :sweat_smile:
Hezky si užijte slunečný víkend,opravdu tam je dnes nádherně.Dopiju kafe a jdeme s malou na zahradu.
2. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky, krásný slunný den.....tak my přijeli až dneska ráno....oslava byla super, hrálo se a zpívalo....včera se pracovalo ségře na stavbě, byla jsem s Kačenkou na konvalinkách, tam nám voní celý byt, večer se grilovala a zase popíjelo, no a dnes jsme raději už ujeli domů.....néé moc se to povedlo, ani na jarmark jsme nejeli-nechtělo se a ani nebyl čas :wink:

Všem krásný sluníčkový víkend Léňa s Kačkou
2. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se hlásím po náročném víkendu, byli jsme v Příbrami a manža slavil narozky.
Dnes jsme odpo jeli domů a Jára zůstal u babičky do úterka.
No tak jsme dorazili domů a začali uklízet, je tady nezvyklý klid bez Járy, hrůza :frowning2: Ale ať si užije u babičky.
Zítra chceme vyrazit na karavan, pokud nebude pršet, potřebujeme něco natřít a to by bez Járy bylo ideální.

A co vy, kde jste všechny????
3. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojte,
tak super počásko máme za sebou a je tu opět hnus :frowning2: doufám,že se vám všem první májový víkend vydařil stejně jako nám :dizzy_face: ve Vlašimi toho letos bylo tolik,že jsme ani všechno nestačili projít,Afi byla by to opravdu velká náhoda se tam potkat,i když jsem se tam setkala se spoustou známých se kterými jsem se strašně dlouho neviděla,tak jsme oprášili kontakty :grinning:
jen je škoda,že jsme se hlavně těšili na Kojana,ale letos to nebylo ono :frowning2: zahrál jednu sérii,měl hodinovou pauzu,pak začalo pršet,vypli proud a když jsme tam ještě asi další hoďku čekali co bude,tak jsem zavelela k odchodu :wink:
včera bylo nádherně,tak jsme zavítali do Prahy do ZOO,konečně můžu říct,že Anička vnímala všechny zvířata a moc se nám tam všem líbilo,fakt se včerejšek vydařil :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky,
my byli s manžou dnes v Praze, on potřeboval nakoupit něco do práce a pak jsme jeli na Chodov tak mám dvě nová tílka a svetřík a Jára pěknou košili. Manža si nakonec nic nekoupil, chudák :frowning2: Tak jsme si dali ve Světozoru zmrzku a jeli domů, bolí mě nožky a už se těším do postele.
rendo a jaké to bylo v zoo??? Járu o víkendu chytlo, že chce vidět žirafu a slona tak jsme mu slíbili, že také pojedeme do zoo, hned až bude hezky tak vyrazíme. Jela bych raději ve všední den, aby tam nebyl takový nával.
Tak mi napiš na co se mám těšit a připravit :wink:
4. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Dobré ráno holky,
výlety závidím,ale určo do ZOO se chceme taky vydat,někdy před prázdninami.Prostě podle počasí. Bude hezky,tak pojedeme.
Já tam s Johankou byla zatím jednou(v Praze v ZOO)a to jí bylo 3/4 roku. Moc jí tam líbilo,houkala na zvířata a nejvíc se jí pak líbilo krmení těch malých koz. Teď tam určo bude řádit.
Jinak u nás zatím jsme všichni zdraví,tak doufám,že to i tak vydrží.
Zítra jsme na osmou objednaný k zubařce na preventivku,se tááák netěšim,ale je to potřeba. Pak Míša s Johankou se jdou v půl jedný ostříhat a já pak v půl čtvrtý jedu ke kamarádce se nechat obarvit. Zas budu mít novou hlavu :grinning:
Afi,maj tam nové žirafí mládě,byl i přímý přenos porodu na internetu.
5. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj,
afi v Zoo to bylo super,máme moc pěkné fotky :slight_smile: Andulce se nejvíc líbili ty kozičky,tak je krmila a řvala,když jsme šli už pryč :frowning2: taky se moc těšila na Hafafu(žirafu) :grinning: na slony....moc hezký byli i lední medvědi,zrovna se koupali a pěkně tam řádili.zrovna bylo nádherné počásko,tak všechna zvířata byla venku a nebylo tam tolik lidí,že jsme se nemuseli prodírat davem :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
jó markee,já dnes jedu do Vlašimi ,jsem objednaná taky ke kadeřnici,aby mi upravila hlavičku.barvu jsem si dala už v pátek sama :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahojky,
tak já dnes snad dvě hodiny žehlila a pozor už jsem zase prala, opět ubrusy do hospody, no ale nejhorší je za mnou tak jsem ráda.
Teď jsem si hezky udělala pedikůru i manikůru a za chvíli pofrčíme pro Járu.

Teda holky vy budete krásný :wink: Já jdu zítra odpo na melírky tak se k vám připojím :slight_smile:

Jo jo jak se narodilo to mládě žirafy tak tam byla švagrová s dětma, ale neviděli to, prý tam bylo mraky lidí jako u žiraf. Já se taky do zoo těším, zvířátka baví snad každého.
5. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak já nic nedělám a nikam nechodím :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak holky už mám hlavičku okudlanou,fákt hodně na krátko,to zas budou řeči :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
tak se nám pochlub Rendo a vlož fotku, ať to můžeme zkouknout :wink:
5. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
ježiš,tak odvážná zase nejsem :grinning:
5. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahojky všem, tak my byli včera v Praze, Kačka měla ředitelské volno, pršelo, tak jsme vyrazili i s maminou :wink: :slight_smile: Kačenka bude mít narozeniny v sobotu má oslavu, tak jsme pokoupili ještě nějaké dárečky, no pozvala si spoustu lidí-kamarádek....snad bude hezky, abychom mohli být venku, sama si vymyslela pozvánky a pojmenovala je pozvánka na zahradní party, tak jen tajně doufáme, že se jí to vydaří :wink: bude tady na víkend i Verča, tak abychom také měli hezký slunný víkend, v neděli chceme jet na pouť, no a v pátek chceme vyrazit na kolech :wink:
5. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Lenko,já myslím,že počásko vyjde a určitě se párty vydaří jako nám :slight_smile: Kačírkovi přeji krásné narozky a prima oslavu :slight_smile:
5. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
jo snad ano :wink: jo Rendi Kačírkovi :grinning: :grinning: :grinning: vyřídím
5. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojky holky

Přiznávám že jsem vás četla i na sk ale nebyl čas psát a mají šíleně langsam net,nato jsem nemělan nervy a čas-tak jsem koukala že srazík nic,samá žranice ,oslavy,výletiky,shopingy a relax .to je pohodička :wink:

Tak teda brácha bude ok,zlomená lebeční kost,sanice,sluchové ustrojí nula fáze-ale z nejhoršího je venku :slight_smile: aspon mu zustane nejaká památka-čeká ho drátování pusinky ....časté bolesti hlavy,na jedno ucho neslyší ale mohlo to dopadnout mnohem hůř tak já sem i zato vdečná.Každopádne mu otrnulo a hraje si na duležitého a mistra světa :rolling_eyes: říkala jsem naŠIM že by mu měli koupit helmu když s ním tak tříská puberta-vypadá že se cítí duležite a dokonce mi řekl blbec a to cituju-všetko zlé je na niečo dobré-aspon si naši začali tiež všímat mna ,doteraz sa zaujímali len o teba a bráchu!!!!! :confused: fakt mne naštval to je takový rozmazlený kvítko,my jsme mu přešlapali cestičku,on může všechno a nemusí nic hajzlík jeden.docela sranda-my se starším bráchou žárlili na nej když jsme byli v puberte a spadnul nám do života on a on věčne opečovávanej maminčin chlapeček co za nic nemůže a je ješte malý žárlí ted. :grinning: No rodiče se už taky zklidnili,holky byli ok....ozvu se až bude čas,dnes padám na hubu-mm má dnes narozky tak se to teprve ted rozlítlo papík
5. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahojky holky,
fanys - tak už doma :wink: No hlavně, že to dopadlo takhle a brácha bude v pořádku a třeba ho to poučí pro příště.
Já dnes byla dopo u doktora, jsem tam čekala asi 40min, jsem myslela, že mě klepne a to jsem byla objednaná. Járu hlídal děda tak dobré. Odpo jsme jeli domů a hlídal pro změnu tatík a já šla ke kadeřnici tak mám krásné vlásky...to zase do prvního umytí :frowning2:
Počasí dnes hrůza, snad se to na víkend zlepší.

Srazík nebyl, snad až bude hezky, jak jsme ho chtěli tak zrovna nic moc počasí nebylo a když už vyrazíme na Konopiště tak ať je pěkně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Aloha,
tak se ostudně hlásím - byli jsme do včerejška na Jihu, sice je u tchánovců internet, ale nechtěla jsem tam zobrazot koníkovské stránky, aby to třeba "nevyšťoural" - nemusí přece vědět všechno ne?

Fany - jsem moc ráda, že to bráchovi dopadlo tak jak to dopadlo. Snad si uvědomuje, jaký je život dar a poučí se pro příště. Je to zvláštní jak popisuje své pocity co? Ale snad se to srovná? A co křtiny, budou? CHápu to dobře, že už jsi doma? A jak to zvládaly pusinky?

Afi - to je síla, 40minutové čekání je docela dlouhý. S těma vlasama - vždycky říkám kadeřnici ať mě ostříhá tak, abych to měla i po umytí stejně hezké a upravené jako od ní - zatím se to nepodařilo, chjo :angry:

Počasí je fakt naprd, dopo jsme vyrazili na prochajdu, Ondrášek byl "schovaný" pod pláštěnkou v golfkách, já trochu zmokla, ale alespoň jsme byli chvilku na vzduchu. Taky byl prďola prvně u kadeřnice - manžel si ho dal na klín, já mu ukazovala hřebeny a byl za 5min ostříhaný - hezky prokoukl a má to určitě lepší než po prvním zásahu od manžela, který ho stříhal prvně strojkem :wink:

Hezký večer, jdu pro změnu žehlit
6. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my dnes toho zvládli asi dost,já jsem teda stahaná jak kotě.
Ráno na osmou do Sedlce k zubařce,tam jsme čekali asi 40minut a dom jsme přijeli v devět. Pak jsme se doma poflakovali a na půl jednou jeli do Sedlčan,ostříhat Johance ofinku a Míša celou hlavu :grinning: , po tom nákup a šup dom(v půl třetí)a já ve tři už byla pro kamarádku a jeli jsme opět do Sedlce ke kadeřnici,takže máme obě novou hlavu a pěkně jsme si podrbali spolu(i s kadeřnicí-je v našem věku). No prostě hezké zakončení dne.
Zítra mažeme na plavčo a v pátek jedu sama do Prahy za kamarádkou na pokec a nákupy.
Malá bude u našich, Míša bude v práci. Tak myslím,že si všichni užijou to své.
Jdu se natáhnout k TV,tak se mějte hezky.
6. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holčiny :wink:

Tak já byla včera ve škole, potom jsem šla kouknout do Paladia, zase jsem ulovila pár pěkných hadříků, tak jsem si udělala radost, vlastně i manžovi, koupila jsem mu mikinu :wink: dnes jsem v práci, ale jen do 14hodin, odpolko mi přijede návštěva Jíťa s Lucinkou, už se na ně těším :slight_smile: zítra chceme vyrazit na těch kolech do Janovic na zámek a do parku, tak snad bude hezké počasí, abychom nezmokli :frowning2:

Fany-bude to už jen lepší, uvidíš :wink: držím moc palečky, ať je brácha brzy v pořádku

Markee-užij si Prahu a kamarádku :wink:

Mikk-nejedete také v neděli na pouť do Neve??
7. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás se dopo vařilo a žehlilo a po obědě jsme vyrazili na hřiště i s tatíkem, kluci hráli fotbal a pak jsme dělali bábovky :wink:
Tatík nás pak vytáhl jetě na zmrzku tak dobré.
Já teď Járu ostříhala strojkem, vždy jezdíme ke kadeřnici, ale teď když už snad bude teplo to má kratší, držel pěkně a pak se tu naparoval před zdrcadlem jak má krásné vlásky :slight_smile:
Kluci nakládají maso, zítra chceme jet na víkend na karavan, já si jdu hodit koupačku.

Užijte si prodloužený víkend
7. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj holky, krásný sváteční den, plný pohody a sluníčka. My po obědě razíme na rodinný výlet na kolech, no bude nás tlupa...snad budou v Janovicích v parku už rozkvetlé rododendrony, je tam krásný park, tak se tam projdeme, dáme zmrzku....jdu dělat obídek, abychom mohli vyrazit :wink:
8. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj,
teda holky tady to vázne. To jsme všechny asi pořád venku,co? :grinning: Ale to je dobře. Využít prodloužený víkend a hezké počasí.
10. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky maminky. Mám 4 měsíční holčičku Haničku a jsem z Mrače. Hledáme maminku a kamaráda/ku na společný procházky a vejletění. Znám tu jen jednu maminu a s tou se moc nestýkáme. Najde se tu někdo?
10. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Hanny,holky jsou určo někde fuč,ale nakoukni večer. Jo a chtěli holky udělat srazík,tak se můžeš přidat.
10. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojte,
tak hanny můžeš se přidat k nám,jsme různě roztroušené kolem Benešova,ale plánujem srazík,tak když budeš mýt chť se s námi sejít určitě budem rádi :wink:
holky my jsme prožili super víkend,v pátek jsme dovezli Aničku do Vlašimi k babičce,nechali jsme ji tam poprvé spát a vyrazili jsme sami dva na véču ke Zvonici :slight_smile: bylo to překvápko pro manžu,který o tom neměl ani páru co plánuju.nejdřív se divil,co mě to napadlo,ale pak byl strašně rád :dizzy_face: móc dobře jsme pojedli,popili a doma zakončili :grinning: koupila jsem si nádherný prádýlko,tak to bylo se vším všudy :grinning: dohodli jsme se,že takhle sami musíme vyjít častějc,to se člověk konečně odreaguje od baráku,práce a starostí...
no a včera jsme byli pozváni na mlejn Brejlov,je to kousek od Týnce vlastní to můj kamarád,je tam nádherně :dizzy_face: to jsme jeli na kolech a ujeli jsme 34km,takže pohodička,vrátili jsme se až večer :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak my měli naprosto super prodloužený víkend, v pátek po obědě jsme vyrazili na kolech do Janovic na zámek a do parku, tak máme ulovenou další turistickou známku :wink: včera jsme měli celý den návštěvy, Kačka měla tu oslavu, počasí vyšlo, bylo to bezvadný, dostala spoustu dárků, jako o Vánocích, dort se mi povedl, manža uvařil výborný gulášek a ještě griloval masíčko, takže vše o.k. Od 14hodin a poslední hosté odjížděli ve 22.30, fakt docela záhul ale prďolka si to užívala....Dnes dopo jsme vyrazili na pouť do Neve, koukala jsem Mikk, jestli tě nepotkáme, ale bohužel, asi jste zase na jihu, ne?? Odvezli jsme Verču domů a ještě vyrazíme na fotbálek....večer do postýlky a zítra zase do práce :frowning2: PŘIDÁM FOTA Z OSLAVY-tak koukněte :wink:

hanny-budeme moc rády, že se přidáš :slight_smile: snad s náma vydržíš :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.