• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky holky,
tak jsme doma :wink:
Renda nám změnila fotku, nejdřív jsem tě vůbec nepoznala, paráda :slight_smile:

My v pátek frčeli na Podskalí na karavan, počasí nám vyšlo tak pěkné, lidí tam bylo jak v létě i ve stanech. V pátek jsme dost makali, já natírala podlážku, kam přijde předsíň a manža dělal plůtek a rovnal terén na pískoviště. V sobotu jsme vyrazili k Jardy tátovi, má maringotku kousek od nás tak jsme tam grilovali, mají nějaký nový gril s udírnou a fakt pecka.
Dnes jsme už jen tak relaxovali, Jára nás dvakrát dotáhl k vodě a jednou šel s tatíkem do lesa a mě nechali v klídku číst a slunit se :wink:

No uvidíme jak bude v týdnu, koukala jsem, že tam bude zase nějaký déšť.

rendo - to je paráda si takhle vyrazit bez dětiček, že? My to tak máme taky stanovené, že občas někam jedeme bez Járy a necháme ho babičkám, on si to užije a my taky :wink: U Zvonice jsme byli nedávno na véče, manža jak je z oboru tak je hrozný nespokojenec, ale tam se mu líbilo. No na tom kole to bych asi nedala :frowning2:

lenka - to je dobře, že se oslava vydařila, kouknu na fotečky a na dortík. V týdnu čekáme kamarádky tak budu taky něco vyrábět, musím vyhledat co.
10. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahooooojky,
tak my jsme měli také docela pěkný víkend - přijel švagr s rodinou (manželka, dcera 7let a 5měsíců), takže bylo veselo a práce kolem celé bandy plno. Naštěstí vyšlo počasí, v pátek jsme zvládli pískoviště v Jablonné, v sobotu jsme vyrazili na pouť do Neveklova (škoda Leni, že jsme se o den minuly, také jsem pokukovala jestli Vás neuvidím) a pak jsme ještě jeli zhlédnout zámek v Lešanech. Na dnešek jsme plánovali cukrárnu, ale nakonec zvítěžila zmrzlina a sledování fotbálku mladších žáků v Jablonné.

Hanny - vítám tě do klubu, srazík chystáme až bude lepší počasí, takže určitě budeme rády, když se přidáš jak do diskuze tak na srazík.

Jdu koupat mládě, tak ještě juknu večer, zatím pa
10. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Mikk-tak snad se někdy sejdeme :wink:

Afi-ten dortík byl hotový během chviličky, když budeš chtít pošlu ti receptík, nic na něm není :wink:
Jinak máš pravdu, někdy je potřeba vyrazit bez dětiček :wink:

Krásný zbytek nedělního večera
10. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky holky, kde jste všechny, vždyť dneska tak hezky nebylo, abyste byly všechny venku....nikdo nepíše...tak já byla dnes v práci, po práci v jeskyni, krásný relax, všechny 3jsme tam dnes vytuhly...náročný víkend

tak klidný zbytek večera
11. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hezký večer všem,

Leni - můžu se připojit s prosbou o receptík? Fakt nádhera no a určitě ta chuť! Myslíš, že bych ho zvládla já, která peču nenáročné (hrníčkové) buchty? Jinak Ondráškovi se na pouti děsně líbilo, jel s taťkou na autíčkách a potom si vybral jízdu na malém kolotoči v porsche - má dobrej vkus :wink:

Dnes dopo jsme v MC tvořili "voňavé" obrázky (z koření), Onďula si vyhrál s ostatníma dětma, takže pak spinkal skoro 3hodky. Odpoledne jsme s Ondráškem zasázeli pár kytiček - tak mi držte palce, ať vydrží. Moc se jim u mě většinou nelíbí, i když se o ně snažím starat :frowning2: OnĎulu jsem musela "uplatit" soletkama, aby mi do nich nešlapal - záškodník :grinning:

Anet - jak je? Co pidičlovíček v bříšku, vše ok?

Pěkný večer
11. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahojda holky,
tady to poslední dobou fakt vázne :frowning2: my dnes cestujem do Vlašimi,musím tam někde omrknou letní šatky,páč v Bene jsem nic nesehnala a ve čtvrtek jsem byla s Verčou na Chodově a taky mi tam nic nepadlo do oka :unamused: asi jsem moc náročná,ale utratila jsem tam šílený prachy samozřejmě hlavně za holky :dizzy_face:
snad se nám počásko konečně umoudří,aby jsme mohli spáchat ten sraz :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj, tak dne to vypadá na další zamračený den :frowning2:

Mikk-tak jsem ti poslala IP, myslím si, že to zvládneš bez problémů :wink: No Kačka si opět také pouť užívala, zase byla 2krát na lavici no a obešla skoro všechny atrakce....ale řeknu ti, za 3minuty 30-50korun, to je síla, co? Asi si koupím kolotoč a budu jezdit po poutích :grinning: :grinning: :grinning:

Angeth-jak je??

Fany-co bráška? A co kočičky malý?
12. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Dobré ráno,
tak zase jeden deštivý den. Ještě že máme celopláštěnku na golfky, protože to doma Ondru moc nebaví, nejraději by ven na traktor a motorku a i když se mu snažím věnovat, tak doma má hračky okoukané. Musím vymyslet nějakou inovaci, ale nejraději bych lepší počasí.

Leni - ještě jednou díky za receptík. Už se těším, až ho manželovi udělám k narozkám. Je fakt, že pouť je děsný požírač peněž a chvilička radosti uteče strašně rychle. Když ty ceny ale srovnám s Matějskou....To je Kačka dobrá, já jsem se na tu lavici jen dívala a už šly na mne mdloby - já co ušetřím na atrakcích /zvracím i na malým řetízkáči/ tak doženu ve stáncích s cukrovím :grinning:

Reni - držím palce při nákupech - asi je to náročný mít doma dvě parádnice co? Taky se moc těším na srazík, na Konopišti na tom velkém parkovišti otevřeli nějaké dřevěnné občerstvení - prý od zmrky po jídlo, tak jsem zvědavá. Ale v tomto počasí to opravdu nejde.
12. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se dnes hlásím.
My dopo vařili a dělali dortík.
Přijela kamarádka s dětma tak jsme pokecali, dali si obídek a pak šli chvíli ven, nepršelo tak kluci jeli na motorkách na hřiště a tam si hráli. Pak jsme u nás dali kávičku a dortík a teď kamarádka odjela.
Jinak počasí otřes, jsem myslela, že se to zlepší a nic.

My máme tento týden návštěvní, zítra dorazí bratránek s přítelkyní a ve čtvrtek Jardy sestřenka s dětma. A v pátek jedeme do Bene, babička se chce pokochat Járou a já mám sraz s kamarádkou a chceme kouknout po městě.

Jinak my jak byli v Praze tak v H&M se mi líbilo tolik letních věcí až hrůza, tílka, šortky, šaty až jsem litovala, že jsem těhu. No to je prostě zákon schávlnosti jinak se mic moc nelíbí a teď tohle, ale dopředu si to zase nechci nakupovat, kdyby se mi pak podařilo záhadně trochu zhubnout :wink:

S tím srazíkem v Konopišti jsem slyšela, že na parkovišti otevřeli nové občerstvení tak až se umoudří počasí tak můžeme vyrazit :slight_smile:

A co Rendo, jak jsi pořídila ve Vlašimi??? Já si také říkám, že u kluka tolik penízků neutratíš, ale ta růžová pro holky to je hrůza :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
Leni, díky za receptík, určitě dortík zkusím :wink:
12. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak vy na mě takhle myslíte :slight_smile: to víte snažím se co nejvíc ležet, ale fakt mě to nebaví..jako každého když něco musí..zítra nás čeká 4D, moc už se těšíme..
12. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
tak hlásím,že ve Vlašimi jsem šaty taky nepořídila i když jsem si troje aspoň skusila,jenže má představa je úplně jiná,takže zase nic :frowning2: ale neodolala jsem krásné letní tunice :dizzy_face: ta musela být moje :grinning:
12. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
Afi-není zač :wink: :slight_smile: užij si návštěvy

Anget-to víš, že myslíme :wink: a jak se těšíme na albíčko s mimískem :slight_smile: tak ať vám zítra udělají pořádné foto, papa
12. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
Nazdárek, tak dnes je Kačce 7let, hóólky to tak letí, já si pamatuju jak jsem chodila s pupkem a ona je to už školačka :frowning2: když se Kačka narodila, tak bylo Verče 7let a jaká je z ní slečna :wink: je to neskutečné, jak nám ty děti rychle vyrostly :cry: Dáda bude v dubnu dospělák....a když jsem začala s Rosťou chodit, tak mu bylo 7let...ach jo
13. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my máme za sebou další návštěvu :wink:
Půjdu ještě vyluxovat a poklidit kuchyň, Jára číhá na Kouzelnou školku a venku se to opět nějak mračí.

Teda rendo, ty jsi ale náročná :slight_smile:
Anget tak jak dopadl ultrazvuk, já jedu příští pátek do Prahy na velký UTZ tak se už těšíme.
13. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes jsem s holčinama byla v Bene,Verča se nechala ostříhat a koupila jsem jí nové plavky,já si pořídila bílé 3/4 kalhoty a Andulce jsem koupila krásné naušničky :dizzy_face: teda parádit 3 ženský v chalupě je někdy brutus :grinning:
jo jinak šaty stále nemám,ale jedny se mi tam docela líbyli a krásně mi padli,ale ta cena 1800,- :frowning2:
pokusím se doma udělat smutný oči na manžu a uvidíme :wink:
13. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Tak jsem doma.....vyrazila jsem se ségrou na brusle, nikdy bych nevěřila jaký je to záhul, jsem totálně hotová, ségra jezdí už dlouho, takže to umí, ale naučit to mě takový poleno.....ale chci se to naučit, abych s nima mohla vyjet do Phy okolo Vltavy, prý jsou tam super trasy :wink:
13. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Angeth-Vendulka je nádherná :wink: :slight_smile: asi přemýšlí :wink:
13. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Hezký večer,
Leni - to moc Kačence gratulujeme! Je kouzelná! Je fakt, že dříve jsem ty řeči "dospělých" nechápala..."ty jsi vyrostla, toto letí atd." ... a teď když vidím, jak Onďula roste ze dne na den...no síla. Brusle jsou fakt super - škoda, že tady blízko není nějaká hezká stezka, to bychom mohli vyrazit spolu.

Anet - fakt krásný snímek, Vendulka vyloženě pózuje :wink:
13. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky, jsme s manželem nadšení..je prostě sladká :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Angeth-ani se nedivím :slight_smile: tak jí hezky povídej, čti.....já to také dělala :wink:

mikk-já to ještě neumím :grinning: dnes jsem na tom stála poprvé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ségra s kámošema jezdí někam za Neveklov k Černíkovicům ke Kožlí, prý tam je trasa, prý mě tam také vezme, ale až se naučím zastavit :frowning2: tak to mi fakt vůbec nejde, přibržďovat si patou, to jo, ale zastavit otočkou, néééé
13. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky,
tak mám vyžehleno, uf zase chvíli bude klid :wink:
Jára tu večer lítal jak čert tak to bylo zase něco, nějak se mu nechtělo spát tak jsem ho zahanala do pokojíku a nakonec byl klid, ale už jsem měla nervy na pochodu, manža v klidu seděl u pc...mužský :frowning2:

angeth - to je krásná fotečka, já už bych taky nejraději kupovala oblečky tak snad po příštím pátku, ale Jára o holčičce nechce ani slyšet, jedině Kubík. Je vtipné jak už mu schovává hračky,m s kterýma si nehraje a třeba malé bačkůrky jsou prý pro Kubíka. Chudák malá, vše poděděné :slight_smile:

renda - teda koukám, že tři ženský se fakt vyplatí :slight_smile: Ale pokud se ti šatičky líbí tak to musíš nějak uhrát to je jasné :wink:
13. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj, tak sem tady kvůli tomu srazu. Dívala sem se v diskuzi na srazy a Benešovský maminky sem tam nějak nenešla... :unamused: Tak kdy a kde bude ten srazík?
14. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko,
tak Ondrášek dneska solidárně vstával s taťkou před 6hod, pak spolu lumpačili no a když jsme udělali papá, dala jsem mu mlíčko a už zase spinká. Já už mám poklizeno, prádlo se pere, vytříno, uvařenou polívku...no měla bych to praktikovat častěji, ale jsem zvědavá, jestli nevytuhnu s Ondráškem po obědě - jsem ostuda :wink:

Hanny - my si srazík plánujeme tady v té diskuzi, přesný termín jsme zatím nestanovili, čekáme až bude hezké počasí bez větru a děště - snad se brzo dočkáme. Jo a místo Konopiště.

Afi - tak to je od Jarouška hezký, že se chce dělit o hračky a tak. Můj brácha, když jsem se narodila, posílal mamku do porodnice a ať se brzo vrátí ale s klukem :angry:
14. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme tu dnes měli kamarádku s dětmi, počasí hrůza, celý den tu prší.
Tak jsme chvíli šli ven, ale pršelo, děti chtěli na hřiště tak Jára pěkně sjel klouzačku i mokrou tak to tam vytřel :frowning2:
Pak jsme byli u nás a pěkně si hráli lumpíci v pokojíku a my měli klídek.

Srazík určitě bude, příští týden by se mělo počasí vylepšit tak uvidíme :slight_smile:

Koukám, že Ondrášek je opravdu solidární a hezky jste si přivstali, u nás se teď pravidelně vstává tak v 8hod a to mi vyhovuje, ale odpolední spánek už u nás hehrozí.
14. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahojík,
my jsme dnes nevytáhli paty,měla jsem celý den uklízecí :slight_smile: aspoň mám zase na chvilku pokoj a ani mě to moc nemrzelo když je takovýhle počasí,stejně to za mě nikdo neudělá,tak jsem na to vlítla véélmi důkladně :dizzy_face: tedy pomáhala mi Anička abych nekecala,že jsem to dělala sama :grinning:
hanny můžeš se k nám připojit jestli máš zájem :wink:
afi hlavně aby to Járovi vydrželo některé dětičky potom když přijde mimčo pěkně žárlí :wink:
mikk Andulka vstává kolem 6 každý den,ale dnes chtěla mlíčko už v půl 5,to jsem myslela,že ji zadupu do země :grinning:
musím se pochlubit,ve dvou letech zná malá krásně základní barvy jako( červená,žlutá,modrá,zelená,oranžová,bílá a fialová),strašně jí to baví,vždycky přinese nějakou hračku a hned mi hlásí jakou má barvu :dizzy_face:
dnes jsem ji učila počítat prstíky na jedné ruce a krásně si to pamatuje,tak uvidím zítra až to zaspí,jestli si to bude pamatovat :slight_smile:
14. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj holky...bych taky uklízela, ale nesmím, tak vše dělá manžel a užívám si to :slight_smile: ale nudím se :unamused:
15. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Hezký den,
tak včerejší deštivé odpoledne jsme vyplnili nákupem v Bene, tak máme snad zásobičky na týden hotové, no uvidíme. Určitě nám někdo chodí tajně do ledničky i špajzky, jinak to nevidím :wink:

Dneska dopo jsme vyřídili poštu a obešli dětské bazárky v Neveklově - už jsou tam otevřeny dva, tak je to paráda. Koupila jsem Onďulovi tričko za 30,- Kč, vypadá jako nový a ještě s tím udělá parádu, i když třeba jen na písku.

Anet - jen odpočívej, máš to za "pár" a ještě ráda budeš vzpomínat. Věřím, že to není nic příjemnýho, ale Vendulka určitě za to stojí.

Rendo - to je Anička fakt šikulka! Je super, že to "učení" bere jako zábavu, to si myslím, že je hodně důležitý.

Holky,prosím o radu - chtěla jsem se zeptat - jak zjišťujete, kde a kdy se konají nějaké akce v okolí Benešova? Třeba o té pouti jsem se dozvěděla až z Lenična dotazu. Vím, že něco vychází v Neveklovském zpravodaji a pak vychází noviny Jiskra, ale tam mi přijde, že už jsou články o akcích, které proběhli. Díky moc za tipy!

Hezký den
15. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky holky

Angeth-jen odpočívej, musíš, aby se Vendulka narodila do tohoto světa v plné síle :wink:

Mikk-dobrý časopis, nebo brožůrka je také Posázaví, měli by ji mít v Benešově v informačním středisku u Zeleného stromu, jinak já si už pamatuju Maršovská pouť, je pokaždé neděli po Velikonocích, Neveklovská je vždy na Den matek :wink: :slight_smile: tak snad aspoň to Posázaví by ti pomohlo....

Ale pro změnu, já jsem překvapená, že v Neve je další bazárek a to jsem tu denně, prosím tě KDE??? Díky
15. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Leni, díky za tip!

Jeden bazárek je v zatáčce vedle autobusového nádraží ( o něm asi víš) a druhý je v té galenterii vedle kina, u mateřské školky. Paní tam má fakt jen samé hezké věci, cenu si určují maminky, které tam zboží dávají, už tam má i pár hraček, ale to asi pro Kačenku nebude. Má tam zatím 2 stojany věcí a něco pověšené na háčcích na stěně, ale příští týden prý čeká nějaké věci, takže bude rozšiřovat na 3 stojany. Myslím, že tam bylo pár triček, které by byli Kačence, ale nevím co sháníš a tak. No prostě když budeš mít čas a chuť, tak tam jukni.

Hezký víkend všem
15. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.