• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Jo a ještě něco - neviděla jste některá pořad na TV Barrandov - "Jak čistý je Váš dům" - nebo tak nějak se to jmenuje. Je to fakt mazec. Dávají to ve 12:50 a v 17hod. - dneska se mi u toho "zvedl kufr" a jsem si myslela, že vydržím dost. Já vím, že na TV moc času není, ale já většinou, když uložím Onďulu vyluxuju, vytřu a při čekání, až to bude suché, jsem narazila na tento pořad.

Tak už končím, jdu připravit jídlo pro manžílka, už se blíží hladov k domovu :wink:

Páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Fany, Fany, Fany - kde jsi, vše ok?
15. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahojky holky,
tak konečně jsem se sem dnes dostala.
Dopo jsme jeli do Benešova k našim, jsme tam nebyli už 14dní, to je ostuda :frowning2: Zítra chceme jet s mamkou do Prahy na památky tak jsem se stavěla u manži v hospodě pro navigaci, abych nebloudila po Praze :slight_smile: No a Jára si tam naporoučel polívku a pití tak jsme to měli i se svačinkou.
U našich jsme pomohli tátovi s oběděm, mamka byla v práci tak vařil :slight_smile: No a odpo jsme vyrazili na dortík a já pak do města, měla jsem velký nákup v dm drogerii, to zase bylo, jsme o 1600,-chudší :angry:
Cestou jsem potkala nejdřív kamarádku ze základky a je těhu tak jsme asi hodinu kecaly a pak u baráku jsem potkala bývalou kolegyni z Laguny, ona je z Neveklova a neviděli jsme se snad 3roky tak jsme opět kecaly a musíme někdy někam zajít na pořádný pokec. No mám přebrněné nohy z postávání a kecání :wink:

Zítra frčíme do té Prahy tak se snad neztratím.
Jinak u nás se zítra jde pochod Praha-Prčice, ale u toho být nemusím, stejně by jsme nešli a manža mou pomoc odmítl, abych se prý šetřila, on sám v práci bude to je jasné.

S těma akcema na Benešovsku je to asi tak jak si kdo co pamatuje z minulých let nebo kde má známé a tak. Je fakt, že v Jiskře je hodně věcí, co už bylo, pak ještě možná něco v Benešovském denníku jinak mě nic nenapadá.

Užijte si hezky víkend, pa pa.
15. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Markee??? Viděla jsem albíčka :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Mikk-tak to jsem vůbec netušila, že tam je také takovýhle minisekáček, tak to se tam zajdu podívat :wink: pořad jsem neviděla :frowning2:

Afi-užijte si s maminkou zítřejší Prahu :wink: :slight_smile:

Markee-já ho také viděla :wink: :confused: že by???? Držím palečky :zipper_mouth:
15. kvě 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ahojky holky,
no já vůbec sem nestíhám psát. Jsem z toho hodně nadšená,ale i se bojím,aby se neopakovolo to co v únoru. Je to úplný začátek těhu a k doktoru chci jít až když by mohlo být vidět srdíčko,takže tak za těch 14dní-dřív opravdu nechci. Já vás průběžně čtu,ale strašně rychle zapomínám co komu psát,tak je mi trapný sem pak psát vůbec. Mám teď nějakou extra krátkou paměť :frowning2:
16. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahooooj Markee, tak já ti držím palečky, aby bylo vše v pořádku.....móóóóc držím palečky :wink:
16. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme tu z výletu :wink:
Ráno to vypadalo dost špatně, ale pak se počasí zlepšilo, autíkem jsem dojela na Pankrác a pak jsme jeli metrem do centra, dali si obídek v KFC a zašli jsme do Tesca, teda já když viděla ty oblečky na miminka :slight_smile: Járovi jsem koupila letní komplet a tríčo, fakt parádní a celkem levné.
Sobě jsem koupila mikinu tak jsem taky spokojená.

No a pak jsme vyrazili na Staromák, Orloj a Karlův most, tam to bylo opravdu hrozné, lidí jak much. Nakonec jsme to celé obešli a poseděli chvíli na dětském hřišti tak se Jára vylítal.
No a už jsme zase hezky doma, jsem utahaná jak pes tak to brzy zalomím :wink:

markee - tak to držím palečky, aby vše vyšlo :wink:
16. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Čauky baby.... :wink:

Tak my jsme tentovíkend bez velkých dětí, vyjeli jsme si s manžou na Jemniště, byli jsme na prohlídce zámku a pak na procházce v zahradě, pokecali jsme s Kakadu :wink: :grinning: pohladili si lamy a klokana a vyrazili do nedalekých Bořeňovic, kde byl Mustang sraz, kam jsme byli s manželem pozvaní, bylo to tam bezvadný, hrál tam Štěpán Kojan....tak jsme si to pěkně užili, bylo to fain, po cestě zpátky jsme se zastavili v Bystřici na zmrzce, takže také celý den pryč

Afi-je super, že jste si to takhle s mamčou a Járou užili :wink: :slight_smile:

Tak dobrou noc a krásnou neděli :wink:
16. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme včerejšek "promarodili" - Ondrášek se vzbudil s teplotou 37,7, vůbec nechtěl jíst ani nic pít, celej hořel a pořád kňoural mami, mami....ráno a večer jsem mu dala čípek, v noci se vzbudil, vyžahl celou lahev mlíčka a spadl do 9 do rána. Ráno i celý den bez teploty, celý den řádil jak kraken, tak snad jen to bylo něco chvilkového, ale byla jsem z toho vyplesklá, jestli se z toho něco nevyklube horšího.

Jinak dnešní počasí paráda, po o jsme byli na zmrzce, na houpačkách, pak jsme zašli k jednomu kamarádovi - ten Ondráškovi půjčili velkou tatru, tak byl spokojený.

Leni - Jemniště je super, měli jsme se tam s manžou brát, ale měli bohužel volno jen víkend před mýma státnicema - to bych asi nezvládla.

Markee - držíme pěsti pro mnoho štěstí!!!!!
17. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky,
mikk,jak je Ondráškovi,snad to byla jen přechodně zvýšená teplůtka a je fit :wink:
markee myslím na tebe a malého prďolku :dizzy_face:
afi takže sis to pěkně užila,my v sobotu byli s dětmi na Měříně a potkávali jsme houfy lidí,kdyby bejvalo bylo lepší počásko,tak jsme vyrazili taky na pochod :slight_smile:
jó včerejšek byl vyjímečně krásnej,jen jsem uvařila a pak ho prolenošila na zahradě,taky co jiného v tom vedru,že jo? :grinning: už se těším až vyndáme bazén,ale to nejspíš až po dovolené,nemě by se tady o něj kdo postarat a bylo by škoda přijet a všechnu vodu vypouštět :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj...
tak dnes jsem celkem brzy doma :wink: něco upeču, o víkendu jsem nepekla, když jsme tady nebyli...

Mikk-snad je Ondášek už v pohodě, nic to nebylo...Mikk-jak jsi psala o státnicích, co jsi studovala? Já mám ve středu zkoušku-poslední v semestru-huráááá, takže se budu večer a zítra učit :frowning2: ale za odměnu si určitě koupím něco v Paladiu :dizzy_face:

Angeth-jak se daří, ležíš, ležíš? :wink:
18. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky, ležím ležím, dnes s noťasem :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahojky holky,
my dnes dopo uklízeli, vařeno bylo od včerejška a odpo jsme vyrazili na hřiště. Teď si tatík hraje s Járou a já peču večeři, zapékám brambory :wink:
Čeká mě dnes žehlení tak se opravdu těším.

Zítra dopo jedeme s mc na koníky, Járovi se to minule moc líbilo tak uvidíme.

mikkisek - co Ondrášek, už je v pohodě???

angeth - to ležení ti nezávidím, já si sice moc nelehnu, ale už mi to nějak nevadí, nejhorší byly ty první tři měsíce. V pátek jedeme na ten velký UTZ tak se dozvíme co čekáme a budu moct nakupovat oblečky :slight_smile: Jsme se s manžou i vsadili, on říká holčička a já chlapeček tak uvidíme.
18. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Afi tak to jsem zvědavá co čekáte :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Dobré ránko,
tak Ondrášek už je fit, myslím, že ta horečka byla způsobená růstem zoubků - pořád slintá, má nateklé dásně, okkusuje hračky a všechno co mu přijde pod ruku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni - tak to držím palce při zkoušce a určitě se něčím odměň, to je třeba :wink: Já mám speciální pedagogiku na všjak (teď ujak). Příští středu jdeme s MC do Tloskova na tu minifarmu, tak se třeba potkáme.

Afi - a o co jste se vsadili? Tak už aby byl pátek co?

Anet - hezká výbavička, a ty šatičky - to bude princeznička!

Hezký den
19. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Mikk-ty máš specku, jo??? Jéé tak to máš dobrý, já dělám vychovatelství, doufám, že po mě za pár let nebudou ještě chtít specku, asi už by mě z toho jeblo :grinning: Ujak studuje moje sestra-obor andragogika, já jsem na UK, tak aspoň, že si to nemusím platit, teda zatím :frowning2:

Je dobře, že je Ondášek v pohodě :wink: :slight_smile:

S tou příští středou mě to strašně mrzí, ale já v pondělí ráno odjíždím s klientama na rekreaci do Poběžovic u Domažlic na týden, budeme se vracet až 1.6., takže tu bohužel nebudu, ale je to škoda, protože jinak bych za Váma na Skalku určitě přišla, škoda, tak snad příště, ale užijte si to, je tam pěkně.....snad nám bude přát počasí, protože máme hotel s bazénem, tak abychom ho využili....bude to sice záhul, celý týden s nima, ale aspoň vypadnu tady z toho kolotoče....a navíc jsem si po příjezdu vzala 3dny dovolené :grinning: a dík za držení palečků, zítra to budu rozhodně potřebovat :frowning2: včera jsem se na to vyprdla a raději šla ven sekat zahradu a otrhávat rododendrony, no a dnes jsem v práci až do 17hodin, to se toho už moc nenaučím :frowning2: tak papapa
19. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska, když jsme jeli kolem Konopiště jsem si říkala, že by počasí na srazík bylo. Vyřídili jsme s Onďulou nějaké papíry na katastru, pak si ještě obešli město a hurá domů. Stavila jsem se ještě v zahradnictví na kraji Benešova - až na to, že se tam strašně blbě parkuje, tam mají opravdu spoustu nádherných věcí - od kytiček přes květináče, dekorace - no radost pohledět. Onďulu samozřejmě nejvíc zaujal malý traktůrek :wink:

Zítra přijedou tchánovci, tak vymýšlím, co upéct za buchtu - asi udělám perník. Když Ondrášek odpoledne spal, skládala jsem dříví, takže nějaké složité pečení bych asi nezvládla.

Leni - tak jak? Máš to úspěšně za sebou? Ta středa je škoda, ale třeba to vyjde někdy příště, máme tam naplánováno jít 2x. Také jsem byla ještě v USA na týdenní "dovolené" s klientama - všichni mi to záviděli, ale bylo to místo 8hodinový pracovní doby 24. Takže doufám, že to nebudeš mít podobné.

Hezký večer
20. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky holky,
my nějak nestíháme, včera jsme dopo vyjeli do Příbrami, já jela k obvodní doktorce pro potvrzení do těhu průkazky a ona mi rovnou natočila EKG tak jsem ráda, už i tlak byl v pořádku :wink:
Pak jsme pokoupili něco ve městě a odpo měli sraz s kamarádkou na hřišti.

Dnes jsme dopo vyjeli i s manžou do Prahy do zoo, no počasí parádní, lidí tam bylo dost, ale šlo to. Ale byla to síla, je to tam fakt velikánské a Jára by nejraději viděl všechna zvířátka :slight_smile: Hlavně chtěl žirafy, tygra, slony a to je všechno někde jinde tak jsme to stejně skoro prošli celé jen chvíli se vezli vláčkem. No bolí mě nožky jako blázen a už se těším do pelíšku. Ale byl to parádní výlet a malý si to užil :wink:

Zítra dopo razíme opět do Prahy, já jdu na ten velký utz. Odpo pak chceme vyrazit na víkend na karavan.

Jo jo snad počasí vydrží a slrazík naplánujeme.
mikkisek - jo jo s tím zahradnictvím máš recht, já tam stavila jednou a nemohla jsem přejít silnici, hrůza, ale je to tam pastva pro oči :wink: Užijte si návštěvu tchánovců.

rendo - a kam se chystáte na dovču, že jsi psala bazének až po dovče. My to letos vzdali, nejdřív jsem myslela, že bych si na moře troufla, ale nebudu to zbytečně pokoušet a jako těhu bych si to asi moc neužila a to se mi ještě na sluníčku dělají pupínky tak kdepak až příští rok :wink: Ještě, že máme ten karavan :slight_smile:
21. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holčiny :wink:
my trávíme celé dny venku když je tak pěkně,akorát v úterý jsme jeli do Vlašimi za babičkou,prošli jsme park,dali si v Domašínské bráně salátek a ledovou kávičku,Anička si tam krásně pohrála venku mají docela pěkný koutek s klouzačkou,pískem a houpacími koníky :slight_smile:
dnes měli přijet tchánovci,ale přijel jen děda a to na otočku páč babucha marodí :unamused: takže Aňulka byla moc sklamaná
jinak zahradnictví o kterém píšete( u Kozla) je super,mám tam odsaď všechny kytky na zahradu,do truhlíků,skalničky i keříky,u silnice je parkování o hubu,ale dá se tam zajet okolojako na Mariánovice a tam je parkoviště :slight_smile:
afi na dovču letíme už 6.června a to na Krétu,nebyli jsme nikde ani nepamatuju,já naposledy když Veronika chodila ještě do školky a to jsme jeli busem do Itálie :grinning: takže si to snad užijem :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky,

Mikk-já ještě nevím :frowning2: byla to písemná zkouška a výsledky budou na netu do konce měsíce, ale dobrý pocit z toho tedy vůbec nemám :rolling_eyes: ale až budu vědět, ozvu se. Jinak mi dej vědět, až pojedete na farmičku, přišla bych se za váma podívat :wink: . No a s tou rekreací to mám úplně stejný, jak říkáš místo 8hodinové prac.doby 24hodinová.....ale snad to bude o.k. Ozvu se buď hned jak přijedu, nebo třeba tam, když bude možnost.

Renato-nezapomínej, že Verča byla s náma, v 5letech v Turecku, v 8letech na Peloponésu a v 9letech v Turecku......jinak na Krétě jsme byli na svatební cestě :wink: jedinkrát bez dětí, je tam krásně, tak si to určitě užijete, i když teda Dáda ne :frowning2:

Já mám dnes volno, včera jsem byla v práci jen do 12hodin, takže jsme se koupali, my už máme bazén napuštěný, ale holky měl jen 20stupňů....já tam vlezla jen do pasu, ale Kačím se cachtal celé odpoledne :confused:

Afi-tak nám dej vědět :wink: :slight_smile:

Fany????? Copak, že se neozýváš? Co bráška, už je doma?

Markee, jakpak se s Johankou máte?

Angeth-co Vendulinka :wink:
22. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz
holky všechny vás zdravím :slight_smile:
lenko nechápu proč tady rozebíráš,kde s vámi Verča byla nebo nebyla :angry: když jsem psala,že jsme nikde nebyli myslela jsem sebe a mm,jink děti jezdí až dost a to že s námi Dáda nejede je přesně proto o čem jsi psala v jiné diskusi,je mu už 17,tudíž by platil jako dospělák a my teda rozhodně nemáme na to jezdit každý rok k moři nebo brát všechny děti,mimochodem Jirkova dcera s náma taky nejede!
22. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
mám pro vás typ na sobotu :wink:
na Konopišti od 12h budou Císařské a Královské manévry(za účasti Ferdinanda d´Este),bude tam docela bohatý program jako třeba vojenská přehlídka,výcvik vojsk,bitevní ukázka,vyznamenávání vojáků Ferdinandem....
možná by to vaše drahé plovičky mohlo zajímat a nejen je :slight_smile: bude to až do večera,předpokládaný konec je ve 21.30.
22. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky..
Jsem zvědavá, s čím se vráti Afinka :slight_smile: :slight_smile:
Jinak Vendulka se vrtí a kope a tak :slight_smile: :slight_smile: takže sranda :wink:
22. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
anget,tak já si typnu,že to u afinky bude kluk jak buk :grinning: jinak posílám Vendulce pohlazení přes bříško :wink:
22. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Rendo-nevím, proč se tady ospravedlňuješ, já než abych nechala své vlastní dítě doma, tak bych raději nikam nejela, a to asi každá NORMÁLNÍ máma, už jsem ti psala, že nechápu tvůj přístup, je to tvoje prvorozený ditě a jediný syn......ale vy si to určitě užijete i bez něj, jen mě štve, jak si tu hraješ na matku Terezu a skutečnost je úplně jiná-bohužel

Jinak také typ na víkend-v sobotu začíná sezóna ve vojenském a technickém muzeu v Lešanech, je to také v sobotu, je tam ukázka protiletadlového vojska, tanky,....byli jsme tam již dvakrát a je to tam moc hezký, je to od rána do odpoledne-něco pro kluky :wink:
Další akce na sobotu-v hřebčíně Favory Benice-kousek za Neveklovem, je od 13h. Den koně......byli jsme tam vloni a bylo to krásný, letos se tam chystáme znovu, je tam program pro děti-soutěže...a mraky koní

MIKK-mimochodem v Neveklově je také informační centrum, tam jak je hodinářství, tak půjdeš dozadu, mají tam všechny prospekty...tak až budeš mít cestu do Neve, tak tam určitě zaběhni :wink:

Angeth-jen ať se vrtí :wink:
22. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky, kdeoak se touláte??? Ani večer sem nezajdete :frowning2:

My dnes byli v těch Benicích, bylo to tam moc hezký, sice mraky lidí, ale jinak bezva :slight_smile:

Lisounek tu dlouho nebyl-Lis,co Kačenka??

Fany, no a ty, kdepak seš? Jsi u rodičů?? Dej nám vědt,co tvůj bráška....

Renda nám změnila profil :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky tak my koukali ze zahrady na ohňostroj v Konopišti. :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahojky holky,
zas se objevuju na chviličku. Je mi špatně,teda nezvracim,ale prostě mám žaludek rozhoupanej děsně a občas si myslím,že se opravdu po....u :unamused:
Jinak včera jsme měli pohřeb manžela pradědy(Johanky prapraděda). Takže od středy je člověk takovej smutnej,včera jsem ani nechtěla brečet,aby mě nebolelo břicho(pže to ze stresu pak mám-bolení podbříšku),ale bulela jsem jak želva. Pak jsme jeli na smuteční hostinu,ale naštěstí tam všichni už byli veselý. Byli jsme tam tři těhulky. Jedna rodí za 2měsíce,druhá za dva a půl měsíce,no a já jestli to dobře dopadne,tak v lednu :grinning:
Johanku hlídala moje mamka a pak jsem si pro malou dojela a ona si hrála s dětma,bylo jich na té hostině dost,takže se krásně vyhrála.
Dnes jedeme k Míšovo babi do Kaliště.Tak se tu mějte hezky.Pa.
24. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme měli pěkný víkend - sobotní den jsme strávili v Lešanech, byla to paráda, manža si to užil, kamarád ho svezl z Jablonné do Lešan vojenským autem, které tam pak vystavoval, já s Ondráškem jsme jeli jako předvoj s majáčkem, takže sranda.

Dnešní dopo jsme strávili řezáním a skládáním dřeva, oběd "uvařil" manžel v restauraci U Melíšků, takže jsme si všichni tři pochutnali. Odpo jsme měli návštěvu, Ondula se tentokrát vůbec nestyděl, předávděl se, dělal kravinky - no bylo to fajn.

Akorát jsme se v sobotu trochu spálili (kromě Ondráška, toho pečlivě mažu) a na nás jsem jaksi pozapomněla :sweat_smile: a dneska jsme to dokončili, takže teď tu s manžou ležíme jak dvě červený žárovičky.

Leni - vždy jsem neměla ráda to čekání na výsledek zkoušky, člověk pak přemítá co napsal, nenapsal...určo to dobře dopadne!

Reni - byli jste na Konopišti? Kamarádka tvrdila, že vstupenka stojí 250,- Kč, ale nevím, kde a jak na to přišla - zdálo se mi to nějak moc.

Markee - opatruj se a moc nesmutni, ať je mimísek veselej!

Brou noc
24. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme také prožili krásný víkend plný sluníčka a smíchu :dizzy_face: v sobotu jsme byli na tom Konopišti,byli jsme tam pozváni,tak jsme žádný vstup neplatili,ale mikk myslím,že to tak bylo :unamused:
včerejšek jsme prolenošili na zahradě,chytli jsme všichni pěknou barvičku,Andulka se čvachtala v bazénku a my užívali relax :grinning:

afi,tak jak to dopadlo :wink:
mějte krásný den :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.