• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Rendo nebyla jsi dnes po desáté hodině u pošty v Bene?
25. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahoj anget,jo jo byla jsem přímo na poště i s Aničkou :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak jsi to byla ty..my parkovali na tom parkovišti a akorát jsi nakládala kočárek do auta :wink:
25. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se konečně hlásím.
V pátek ráno jsme vyrazili s manžou a Járou do Prahy k Apolináři na ten utz, byla jsem na 11hod a ještě jsem chvilinku čekala, ale fakt chvíli tak jsem byla ráda.
Tak miminko bude na 97% holčička - Sofinka, tudíž manža vyhrál sázku a malý Jára byl trochu špatný, že chtěl Kubíka, ale o víkendu se mu to nějak rozleželo a už mluví o Sofince :wink: Tak nakonec snad budeme mít páreček, no to se tatík prohne, já růzovou miluji tak to bude jen svištet :slight_smile:

No a z Prahy jsme se stavili v Bene u našich, dali jsme si obídek a nechali tam Járu a jeli jsme domů, kde jsme naložili auto a vyrazili na Orlík na karavan, chvíli za námi dorazili naši s Járou tak to byl parádní víkend, počasí bylo nádherné a je tam vše co potřebujeme, Jára se už i koupal, je to blázen a byl by pořád ve vodě.

Včera jsme dorazili kolem 19hod a Jára usnul v autě a spal až do rána jak byl zničený, já včera jen vybalila a udělala očistu a šupky na kutě. Dnes ráno jsem vyrazila k doktorovi do Bene na prohlídku, Járu jsem měla s sebou. Na gyndě to bylo v poho, pač tam berou na čas, ale mám opět vyšší tlak, nejspíš to bude ze sluníčka jinak si to už nedovedu vysvětlit. Ve středu v dobré a dnes zase vysoký.
No a pak jsme nesli výsledky na genetiku a to bylo maso, čekali jsme tam skoro hodinu a Jára už byl protivný tak jsem myslela, že mi hrábne a ve finále mi doktorka během minuty řekne, že je vše v pořádku, což už mi řekli v té Praze, no hrůza :frowning2: Ale alespoň, že je vše v pořádku to je zase hezká zpráva :wink:

Odpo jsme ještě nakoupili v Kauflandu, jely jen tři kasy tak to bylo taky veselé a už jsme pěkně doma v chládku.

Renda - ty jo já bych taky jela k moři, ale letos tedy ne, to bych měla asi tlak 300/100 :slight_smile: Tak snad příští rok.
25. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Jsem koukala na počasí na netu, že by jsme mohli udělat konečně ten srazík, ale od zítřejšího večera se to má zase horšit tak to zase neklapne. Tak snad to ještě stihneme než nám Renda frnkne za sluníčkem :wink:
25. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Afi tak gratuluju k holčičce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky,
tak dnešní počasí fakt děs - ráno kolem 9 jsme šli na písek, v okolí zrovna sekali trávu, takže to bylo něco na mojí alergii :angry: Odpo jsme šli na krátkoku prochajdu, Ondrášek objevil rozteklý asfalt, takže mám novou "výzdobu" trička, z jeho ručiček to šlo celkem dobře.

Afi - tak to je paráda, moc gratuluju! To se určitě na oblečkách vyřádíš :wink:

Zítra máme jít s MC na zvířecí minifarmu do Tloskova, tak jsem zvědavá, co se z toho počasí vyklube, mohlo by pršet přes noc a zítra být zase hezky - necháme se překvapit.

Pěkný večer
26. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahojky,
díky za gratulace, to víš to se vyřádím na růžové :wink:

My dnes dopo došli do krámu a na poštu, bylo takové dusno. Pak jsme doma uklízeli a Jára nadšeně koukal na nové dvd s Kouzelnou školkou tak to bylo dobré.
Pak jsme šli za tatíkem do práce, máme to cca 1,5km tak jsme se prošli a dali si papání, Jára se tam poráchal v kašně a bylo to :wink:
Domů už jsme jeli s manžou autem tak jsme si odpo odpočinuli.
Mě čeká ještě žehlení.

Zítra jedu s kamarádkou do Tábora se podívat po krámech a třeba si i něco koupit :slight_smile: Manža hlídá malého tak si to kluci užijí.

mikkisek - to musí být pěkná dekorace od asfaltu :wink:
26. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky,
afi,moc blahopřeju k očekávané Sofince,je to nádherné jméno,no uvidíš,to se ti bude nakupovat :grinning: obě moje holky toho mají tolik,ale já nemůžu nikdy odolat,když vidím něco moc pěkného :dizzy_face: přeci jen kluci nejsou tak nároční :slight_smile:

mikk,to asi Ondrášek koukal co,když se mu asfalt namatlal na ruce :grinning: je to asi pěknej průzkumník :wink:
s tím počasí teď to nevidím nijak dobře,mikk s tou farmičkou to asi nebude ono :frowning2:

tak ráda bych vás už viděla,tak se musíme domluvit na příští týden,než vám odletím do teplých krajin :grinning:
kdy by se vám to hodilo,co středa dopoledne?? :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahojky holky,
tak volno bylo super, vyrazili jsme hezky dopo do Tábora s kamarádkou, došli si na obídek, prošli jsme obchůdky tak jsem si koupila tričko :wink: Pak jsme si dali kafíčko a jeli domů, přijela jsem před chvílí. Kluci si to taky užili a ani tu není velký čurbes :slight_smile:

Jo jo pro mě by středa byla ideální, jedu ráno k doktorovi na krev do Benešova tak by se nám to hodilo. V kolik tak myslíš??? Na 10hod??? Když nebude hezky tak můžeme jen někam na kafíčko.
Jsem dnes zrovna v Táboře obdivovala ty kavárny v tom nákupním centru, jsou tam dvě s dětským koutkem + Človíčkov, to se maminky mají, bylo jich tam taky dost v tomhle počasí.

Tak co Mikk, hodí se tobě středa, snad ano a a Ondráškem dorazíte :wink: :wink: :wink:
27. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
afi tak přeně tohle mi v BN chybí,pro mamči s malými dětmi tam není žádná možnost,kde by si maminky v klidu popovídali u kafča a přitom jejich dítka se měli kde vyřádit :frowning2:
myslím že 10h je dobrá,podle počasí se ještě v úterý domluvíme jestli se sejdem někde venku nebo v kavárně :slight_smile: mikk dorazíte??
27. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojky,
tak ta farma opravdu nevyšla :frowning2: ale zase má Ondrášek ozdobený tričko - nakreslila jsem mu berušku a šnečka fixama na textil, který dokonce svítí. Říkal jeeee, ale nejradši by tam viděl traktor - je to náš malý zemědělec.

Dnes máme za s sebou prohlídku v 18měs - váží 12,58kg, měří 80cm. Dostal 4. dávku hexavakcíny a ještě mu sestřička odebrala krev - trochu fňuknul, ale pak už se za obrázek kamarádil :wink:

Také jsme byli prvně nakupovat v Bille v Benešově - no prostory nic moc a hlavně je blbý, že nejde odjet s košíkem až k autu. Šla jsem tam původně jen pro plenky a skončila s plným košíkem - nejhorší je, že o víkendu se po tom jen zapráší.

S tím srazíkem - já bych hrozně ráda, ale zatím je má účast 50/50. Chci jet za našima, už jsme tam nebyli přes měsíc, a pak 6.6. mám sraz ze střední, tak se docela těším. Akorát je blbý, že zrovna 6. 6. je v Jablonné na hřišti dětský den. Tak možná půjdeme 31.5. tuto neděli se juknout do Neveklova, tam prý pořádají dost soutěží a tak, ale myslím, že na to bude Onďula ještě malej - no uvidíme.

Včera jsme viděla dalšího občánka Jablonné - týdenní miminko Sofinku - Onďula pořád koukal do kočárku a dělal na nás pštttt, že mimi spí - docela jsme se nasmáli.

S tou kavárnou pro děti máte pravdu - někde je obchoďák na každým rohu, ale tady v Bene vyloženě chybí. Taky bych něco takového uvítala. Třeba se někdy dočkáme, ale myslím, že to už Ondráškovi budou růst vousy :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahojky holky,
tak tady dnes počasí tragédie, od rána hnus.
Dělali jsme dnes obalovaný květák tak mi Jára pomáhal, no šlo to a ani nebyl takový bordel.
Po obědě sám navrhl, že si odpočineme tak jsem nebyla proti a hezky jsme hodinku spali. Odpo manža měl hrát fotbal tak jsme se jeli kouknout a to nepršelo, ale asi po 10min hry začalo pršet jak blázen tak jsme jeli domů.

Teď tu vymýšlím obídek na zítřek a fakt mě nic nenapadá, mám tu opět haldu žehlení,ach jo. Na víkend razíme do Příbrami, manža má sraz třídy tak u tchánovců přespíme a někam vyrazíme.

mikk - to musí být určitě hezká trička. Také budu muset něco takového zkusit. Pereš trička s obrázky pak normálně v pračce???

S tou kavárnou to je fakt bída v Bene, je tam i škoda, že ten obchoďák "Hvězda" nebo jak se to teď jmenuje, prostě jak je Billa tak, že není větší a tam by ta kavárna byla ideální. Já bych takovou kavárnu moc chtěla jednou provozovat, ale manža mě od toho pořád zrazuje, že je to o ničem :frowning2:

Tak s tou středou ještě uvidíš, byli by jsme rádi, kdyby jste dorazili.
28. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky..představte si, že u nás na vsi, chce majitelka udělat zahrádku, především pro maminky s dětmi :slight_smile: snad to dotáhne do konce :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z Domažlicka....máme se moc hezky, kluci jsou zatím celkem v pohodě. Jezdíme po výletech, byli jsme v Klenčí pod Čerchovem, v Kolovči, dnes jedeme do Horš.Týna na zámek, zítra na celý den do Domažlic. Zatím je to dobrý, ale už se mi strašně stýská :frowning2: hlavně po manžílkovi, Kačence a Dádovi :cry: ale v pondělí je už konečně uvidím, ještě, že jsou ty mobily a můžeme si několikrát denně volat.

Mikk-škoda, že vám to nevyšlo s farmičkou, ale snad příště :wink: musíme se také setkat někdy v Neve... jo a zkoušku mám :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Afi-moc gratuluju k holčičce a vybrali jste jí moc hezké jméno :slight_smile:

Angeth-to by bylo fain, kdyby vám to na vesnici vyšlo, jinka v Bene fakt vůbec nic není :frowning2:

TAk se mějte všechny moc hezky, užívejte víkend a po neděli ahoj
29. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahooooj,
tak dnešní počasí je fakt fůůůůj, fakt bych si představovala něco lepšího, no nic, co naděláme. My jsme byli dopo u kamarádky v Měříně - má skoro stejně starého chlapečka, tak mu Ondrášek "zkontroloval" hračky :wink: Odpo jsmem šla s Ondráškem ke kamarádovi vařit guláš na jeho zítřejší oslavu narozenin - má několik motorek, takže byl Onďula unešenej.

Leni - tak to moc gratuluju ke zkoušce!!! A je dobré, že je "dovolená" zatím ok, zní to lákavě, výlety a tak, škoda jen to počasí.

Tak svou účast na srazíku bohužel odvolávám, je mi to líto, ale v pondělí jedou naši do Vlašimi, tak se pro nás staví a pojedu s Ondráškem s nimi na Jih. manže za námi v pátek dorazí.

Afi - obrázky jsem zažehlila a pak peru na 40, když se náhodou trochu odlepí, znovu přežehlím a je to. Osvědčili se mi drobnější obrázky, ale je fakt, že také záleží na tričku, barvičkách.....ale je to docela príma tvoření.

Hezký nejen večer ale i víkend
29. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojky holky,omlouvám se,že sem moc nechodím. Když už je čas, tak řeším těhu problémy s kamarádkou přes skype :frowning2: Omluvám se,ale pokecám s ní tak půl hodinky a jdu spát,protože jsem večer od osmy už k nepoužití,jen bych spala.Tak se jdu natáhnout do postele čtu si a pak spim až do dalšího čůrání :grinning:
Jinak špatně mi je pořád,občas více občas méně-ale nezvracím,jen se mi hodně zvedá žaludek. Ale světe div se,kyselé okurky zabírání báječně :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak včera by jsme měli další pohřeb,ale odmítla jsem jít. Prostě na to nemám sílu. Nehledě na to,že můj taťka jde 4.6.na operaci do Motola. No a dnes mi záchranka odvezla maminku do nemocnice,takže ještě,že jsem včera nikam nešla. Jsem nervní co jí najdou. Spíš to bude z únavy,ale prostě se jí začlo špatně dýchat-byla v práci. Ona dělá v Bille v lahůdkách a teď maj dost špatné pracovní podmínky a prostě je z toho vyčerpaná.
Omlouvám se,vůbec jsem vás nedočítala. Jdu se chvilku do toho pustit,ale rovnou se prostě omlouvám,jsem teď děsná :frowning2:
31. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Jo,jinak jsem měla jít 28.5. k doktoru konečně,aby se podíval zda jsem těhu a je vše v pořádku. Nojo,byla jsem objednaná na půl druhou,protože dopoledne jezdím s malou na plavčo. A co myslíte? V poledne mi volá sestřička,"že panu doktoru není dobře a že jde marodit,tak nemám jezdit a další týden tu nebudou,tak se mám objednat od 8.6." A ještě se ptala co jsem vlastně potřebovala a tak jsem jí říkala,že jsem 7-8tt a že jsem chtěla prostě prohlídku.No tak mi řekla,ať přijede hned toho 8.6. dopoledne. Takže místo abych šla k doktoru v 7tt,tak půjdu v 8+6tt. No aspoň se nebude čekat na srdíčko,věřím,že tam bude a bude tlouct jak zvon :grinning:
31. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahojky holky,
mikkisku, dobrá omlouváme tě :wink: Ale příště už neeee :slight_smile: Snad pak vyjde to Konopiště.

renda - tak středa bude určitě jen na kafíčko tak pokud se ti bude chtít tak já budu stejně v Bene, jedu tam ráno na krev, Járu hlídá děda a pak bych ho vyzvedla a můžeme někam zajít.

My byli na víkend v Příbrami, manža měl včera sraz třídy tak jsme byli u tchánovců. Včera jsme byli s kamarádkou ve Šnečku, takové herní centrum, ale jak bylo venku ošklivo tak tam bylo dětí jako smetí, no ještě, že je Jára už trochu větší, že ho nemusím tak hlídat jinak bych tam lítala mezi dětma jak ďas.
Dnes jsme byli v bazénu tak to bylo fajn. Pak jsem si ještě koupila lehátko ke karavanu, no to se mi tam bude ležet, mám pěkně polstrované, polohovací, jen aby mě Jára nechal odpočívat :slight_smile:

Zítra jsem chtěla jet s Járou do Prahy na den dětí, má tam být Michal s Františkem z KOuzelné školky a u nás teď frčí, ale uvidíme jak bude ráno, už by se to mohlo vybrat a být zase trochu hezky.

mikk - tak já barvičky pokoupím a něco zkusím vytvořit :wink:
31. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojte holky,
tento víkend u nás nic moc,měli jsme chuť se jít mrknout v sobotu na Konopiště a pak do Týnce na koncert Anety L.ale díky počasí jsme nakonec radši byli doma,aby náhodou Anička nenastydla ještě před dovčou :frowning2:
dnes ráno se MM s dětmi vydail na houby protože prý rodtou,ale nezakopli ani o prašivku :grinning:

afi,moc mě to mrzí,ale v tu středu to nejspíš nevyjde :frowning2: protože musím jít s Verčou na očkování a má tam být mezi 10-11h,jedině po něm a to by šla Verča s námi,tak jak myslíš,jestli už to nebude pozdě.
31. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky,
tak my jsme po výletu do Prahy, byli jsme se podívat na Smíchově tak jsem konečně něco koupila i Sofince :wink:
No a pak jsme byli na dni dětí na Smíchovské pláži, byl tam i Michal z Kouzelné školky tak byl Jára unešený, počasí přálo tak to hezky vyšlo.
S tou středou to nevadí tak to necháme až po tvé dovče a snad se připojí i mikk. Já půjdu ráno k doktorovi a pak jsme pozvaní na obídek k mamce tak aby jsme tam nepřišli nějak pozdě, pač ona chodí pak na odpolední do práce.
1. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma :wink: bylo to nakonec moc fain, měla jsem z toho strach, ale majitel hotelu a všichni lidičky kolem byli moc fain a k nám se moc hezky chovali. Jestli hotel najdu na www stránkách dám odkaz, moc příjemní lidé, okolí,.....užili jsem si to nejn my s kolegyní, ale hlavně kluci, ani se nechtěli vracet do Tloskova....

Jinak Kačenka si pořádně užila tatínka....o víkendu byli v Janovicích v zámeckém parku na dětském dnu, včera tady v Maršovicích....teď, když jsem byla s malou v postýlce a povídaly jsme si spolu, tak mi říkala, že se jí dneska paní učitelka ptala, kdy bude mít podepsané úkoly od maminky..... :grinning: :grinning: Kačenka řekla, že zítra, že je maminka na kurzu s klukama z práce :grinning: :grinning: :grinning: paní učitelka řekla aha, já myslela, jestli se něco nestalo. No není zvykem, že má úkoly podepsané od tatínka a ještě ke všemu celý týden.....no tak jsem se zasmála, ještě, že paní uč.ví kde pracuju....

HOLKY? KDE JE FANY???????????????? Už tu pěkně dlouho nebyla :frowning2: :frowning2:

Mikk-kdy vyrážíte do Neve? U střediska je celkem fain dětské hřiště, že bychom zašli splečně?
1. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak vám vkládám stránky, musím říct, že na tuzemskou dovolenou super typ.......http://www.hubertus.cz/
2. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se musím pochlubit, že jsem dnes koupila první růžové oblečky :wink:

Byla jsem na ekg a pak jsme byli popřát mamce k narozkám. Jára je teď nějaký špatný, teklo mu z nosu až z toho raději usnul tak uvidíme večer.

Jo fany tady už hodně dlouho nebyla to je fakt :frowning2:
3. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
ahoj holky,
tady to poslední dobou opravdu vázne :frowning2:
afi,tak to gratuluju k prvnímu růžovému nákupu :grinning: :grinning: je to mor,to uvidíš :grinning:
já dnes byla s verčou na tom očkování a dostala chudá rovnou dvě injekce,tetanovku a proti dětské obrně,tak mi jí bylo líto,pak jsme si zašli do Fantazie :slight_smile:
já už pomalu ale jistě balím,ale stále mám pocit,že něco zapomenem :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se jak jinak než z Jihu - v sobotu mám sraz ze střední, tak bude Onďulu hlídat babi (moje mamka), tak to o něj strach nemám. Nabízela se i tchýně, ale "osud" to vyřešit za mne - tchán je na antibiotikách, takže se bude moci v klidu bavit a netrnou, zda dostane čokoládu, řízek, knedlík atd...

Jinak tady je počasí opravdu hrozné, fouká děsný vítr, když svítí sluníčko tak to jde,ale jinak, fakt naprd - Onďula ráno a večer hodně pokašlává, přes den mu teče sem tam nějaká nudle, ale řádí o stošest. Mamka na něj jen mrkne a už se chytí, vymýšlí lumpárny, fakt se s ním nenudíme :wink:

Afi - tak držíme Jarouškovi ať je brzo fit, tohle počasí tomu opravdu nepřidá. A růžové oblečky - tiše závidím :dizzy_face:

Rendo - to balení je fakt síla, nejhorší pocit mám když vidím, jak se ten barák vzdaluje - no a pak už je to ok, to co je,tak je, co není se buď nepotřebuje nebo nahradí, sežene - hlavně ať máte šťastno a pohodovou cestu a všichni si to užijete!

Leni - tak to musím zkouknout stránky pensionu, taky bych chtěla nějak v ČR vyjet, tak třeba...je paráda, že sis to užila a i "klienti" měli zážitek! V pondělí se vracíme z Jihu, celý týden bude mít manža dovolenou a vrhneme se na zpracování dřeva a pak ten další týden jakýkoliv den se s Tebou určitě ráda uvidím, na to hřiště s Ondráškem chodím když jdeme od doktorky nebo z lékarny, je fajn, že si tam vyhraje a my můžeme pokecat a tak.

Jinak jsem psala Fany na mobil, ale zatím bez odezvy, tak nevím, snad je ok, jen jí třeba dávaj holky zabrat.

Mějte se moc hezky
4. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ahojky holky,

Mikk-tak si srazík pořádně užij.....maminka určitě hlídání zvládne, tyhla pocity jsem mívala také, též jsem si byla jistější u mých rodičů, než u tchánovců :wink:
Škoda, že tu nebudete v neděli, u nás v Maršovicích na sále hrají pohádku z DDM z Benešova pro nejmenší, tak snad jindy :slight_smile: S tím Neveklovem je to super, jen stačí napsat kdy, pro mě je tedy schůdnější odpoledne, ale na dopoledne bych se určitě také na chvíli utrhla :grinning:

S tou Fany je to dost zvláštní, že se neozývá ani na mobil :frowning2:

No a já mám zaslouženou dovolenou, sice jen včera, dnes a v pondělí, ale aspoň něco....včera jsem vůbec nic neudělala :grinning: :grinning: byla jsem u kadeřnice, v solárku, pak jsem vyzvedla Kačíka z družiny, dojely jsme spolu k mamče na návštěvu-jóóó a k segrám-moje sestřičky dvojčátka odmaturovaly, tak se válejí doma, mají příští týden přijímačky na VŠ, tak jsme tam poklábosily, když jsme řijely domů, tak Kačenka chtěla jít na houby, tak jsme vyrazily-nyšly jsme sice jen 6hříbků a 8babek, ale krásně jsme se prošly. No a dnes mám v plánu velký úklid, tak jdu na něj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak krásný poslední pracovní den v týdnu, pa
5. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky holky,
mikk tak si srazík pořádně užij :wink:

My chtěli jet na víkend na karavan,ale počasí fakt bída tak budeme asi doma. Teda manža by jel i tak, můžeme tam topit to jako jo, ale udržet to malé zvíře uvnitř to je síla, pořád chce být venku a v tomhle fakt ne.

No já bych potřebovala něco koupit v Ikee tak možná raději vyrazíme do Prahy, uvidíme odpo až dorazí manža.

renda a kdy přesně jedete??? Jo balení ti nezávidím, ale ještě horší je pro mě pak vybalování a praní té haldy :frowning2:

Jak čtu o kadeřnici tak já už bych zase potřebovala dobarvit melíry a zastříhnout taky kosmetiku, ale vzhledem k mým častým doktorům už nevím, kdo by hlídal. No třeba to nějak naplánuji a podaří se. Nejhorší je, že i když jsem někam objednaná na určitou hodinu tak tam člověk stejně tvrdne tak jak se pak můžu někam objednat, no hrůza :unamused:

Tak si užijte zamračený víkend, pa pa.
5. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Leni ty máš sestřičky dvojčátka jo? :slight_smile:
Afi, to budeš kočka, až se k tomu kadeřníkovi dostaneš, taky bych to potřebovala :sunglasses:
5. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky,
afi odjíždíme zítra ráno ve 2.15h z benešova a odlet je v 5h :sunglasses: budu vstávat v půl jedný,tak to asi bude šok nejen pro mě,ale i pro Aničku :grinning: vůbec nevím,jak bude reagovat,když jí proberu ze spaní v půli noci :unamused:
ale snad to zvládne,hlavně aby nebyla moc ukňouraná.
chtěla jsem si jít dnes brzy lehnout,ale stejně bych neusnula,protože cestovní horečka se stupňuje :grinning:
ještě na vás juknu večer,abych se rozloučila :wink:
5. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.