• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
:slight_smile: Angeth-mám :slight_smile: :slight_smile:

Jsem nejstarší, pak mám o rok mladší ségru-Káťu-ta se bude v srpnu vdávat, začalli stavět.....děti zatím nechce... no a pak mám o 10let mladší ségry-dvojčata, no víš naši chtěli kluka, ale bum a 2holky :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jsou to kočky moje....
5. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jo a holky nezdá se Vám, že je nějak přeholčičkováno? V pondělí se narodila kamarádce holčička-Vanda, včera jsme za nima byli, je krásná, malinkatá.....No a dnes se narodila kámošce z albíčka-Jítě, co má Lucinku také holčička-Deniska, za tou se chystáme :wink: :slight_smile: až si trochu odpočinou, no a teď Afi i Angeth-holčičky :wink:
5. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky,holky vy toho prokecáte teda :grinning:
Lenko,taky se mi zdá přeholčičkováno. Včera jsem mluvila se sestrou mé spolužačky a tak jsem se dozvěděla,že ta moje spolužačka čeká mimi,je 5měsíc,čekaj to v říjnu. Tak jsem jí napsala hned email,že jí to moc přeju a budu na ní myslet,ať je vše OK. Tak mi dnes napsala,že prý byla na plodovce a čeká holčičku.Tak jsem tak laborovala a zjistila,že většina holek ze třídy nebo prostě kamarádky,tak máme holčičky.
Rendo,šťastnou cestu a ať se vám tam líbí.
Afi,tak kadeřnici bych brala znovu taky,ale půjdu až před svatbou(jdeme 18.7.,mé nevlastné ségře na svatbu),takže předtím spáchám barvu.
Mikk,užij si hezky sraz a neboj,mamča určitě dobře pohlídá.
My máme příští čtvrtek předposlední plavčo a bude se natáčet video z něho,tak bude mít Johanka další památku-měla z prvního plavča a teď z posledního. Nejspíš už s ní chodit nebudu. Uvidím podle stavu v jakém budu na podzim,ale nejspíš to je konečná. Pak asi budu chodit s dalším dítkem,ať si nezávidí :grinning:
U nás je tento víkend pouť(v Jesenici),ale snad ani nepůjdeme na kolotoče. Spíš,když nebude pršet,tak vyrazíme do Sedlčan na Pohádkový les.
5. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
holčiny,tak já se s vámi loučím :wink: ať tady máte taky pěkné počasí,aby jste mohli být s dětičkami co nejvíce venku :slight_smile: ozvu se jak jen to bude možné,pááááá
5. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Rendo tak si to tam užijte a v pořádku se vraťte :slight_smile: :slight_smile:
Naše sousedka má taky holčičku, dalším se taky narodila holčička, nedávno se jiným známým narodila taky holčička, a neteř od přítele mamky taky čeká holčičku...fakt jich je moc..kolegyně, příbuzná a spolužačka mají taky holčičky..
Lucinka, Deniska, Terezka, Nelinka, Sabinka, Monička a Vaneska :slight_smile: :slight_smile:
Ale z jiné diskuze čekají holky většinou chlapečky..
5. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Angeth-máš pravdu, také jsem na jiné diskuzi klábosila, no a tam ty holky z jiného kraje říkaly, konečně nějaká holka, teď je to samej kluk....tak jsem si tak říkala, tady je to samá baba, Kačenka ve třídě má jen 6kluků a 12holek, dobrý, co? A u druhých prvňáčků je to obdobné :wink:

Markee-jestli se tu ukážeš, kdy a kde je pohádkový les v Sedlčanech....to je na Červenym Hrádku? Díky
6. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme doma. Včera jsme vyrazili na karavan a myslela jsem, že se večer vrátíme, ale počasí se vylepšilo tak jsme zůstali. Včera jsme dělali oheň a byli na kamenech.
Dnes jsme šli ráno na houby a pak kluci šli na ryby a já se uložila do lehátka a četla si.

Zítra jedeme k našim na obídek tak to je super bez práce :wink:

No s těma holčičkama je to asi dost různý, já to tak slýchám asi tak střídavě, někdo chlapečka, někdo holčičku. Mě se tomu, že budeme mít holku nějak nechce pořád věřit. Manža je ze tří kluků a jeho brácha má také dva kluky.

Angeth - koukala jsem, že jdeš na testy na cukr, já jdu na konci června. Tak pak písni jaké to bylo, prý ten čaj je pěkný hnus :frowning2:
6. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Já se spíš děsím toho čekání tam...bolí mě kostrč a bolí mě sedět :confounded:
6. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Afi-a našli jste něco??? já tak ráda chodím na houby, ale nebaví mě to, když nenacházím, jako minule-8babek :angry:

My dnes toho moc nenadělali-mm jel dopoledne s Dádou na fotbal, já poklízela, uvařila obídek, udělala dortík ze zakysanky a ještě uvařila pudink....na chvíli jsme zajeli k našim na kávu, no a teď asi půjdeme hajinkat, jelikož jsme včera pařili do 3do rána-no já sice řídila, ale i tak to bylo bezva, ráno, když Kačka přišla v 7hodin do ložnice, tak jsem myslela, že jí zalepím pusu-začala mi vyprávět, jak byla šikovná-byla poprvé sama doma-no tedy máme v baráku-dole-prarodiče, ale nahoře u nás byla poprvé úplně sama, Dáda šel s kámošema do hodpůdky na stolní fotbálek a na jedno :confused: a ona mi začala vyprávět, jak to zvládla :wink: :slight_smile:

Tak se mějte, hezkou neděli
6. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Leni tak to máš šikovnou holčičku :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky, Leni promiň,já se tu už neukázala. Ano, Pohádkový les je vždy na Červeném Hrádku,tak to bude pro příští rok stejné,kdyby jste chtěli jít. Bylo to hezké,pršet naštěstí začalo až kolem páté hodiny,ale začlo hodně moc,takže jsme stejnak promokli.
Malá mi spí a až se vzbudí tak pojedeme na návštěvu,popřát strejdovi k narozkám.Tak se tu mějte hezky.
Jo a kdybych se neukázala,tak zítra půjdu na kontrolu k doktoru(teda snad už se vymarodil-ráno jim zavolám,zda mám teda přijet).Prosím myslete na mě,ať už tohle těhu dobře dopadne. Díky. Pa.
7. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Angeth-někdy až móóóc :grinning:

Markee-nevadí, tak třeba za rok
zítra ti budu moc moc moc držet palečky, ať je vše O.K. :wink: dnes si návštěvu užijte, my jdeme na
divadlo-hrají tu děti z Benešovského DDM od 15h. tak zatím pa
7. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak jsme doma, pohádka byla hezká a hrály to převážně maminky....byly to maminky z mateřského centra Hvězdička, nééé z DDM
7. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahojky,
také jsme doma.
Leni - houby jsme našli asi dvě babky tak bída, ale to víš s prckem na houby, našli jsme spousty jiných věcí jako mechové údolí a tak dále a viděli jsme veverku :wink:

My byli dnes u našich v Bene na obídku, výborné, když člověk nemusí sám vařit, to si to člověk jinak vychutná. Dostali jsme ještě domů jahodové knedlíky a hafo třešní tak zítra budu něco vytvářet.

Právě tu začíná nějaká bouřka, Jára spí tak půjdu také k telce.
7. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Krásné ránečko :wink: poslední den volna, pak zase hurá do práce :frowning2: už se těším na červenec na dovču

Markee-myslím na tebe.....držím palečky

Afi-tak jste se prošli, jako my :wink: houbovka bude příště :wink:

Mikk-tak co srazík, kolik se Vás srazilo??? Nás šeká na podzim se zákadkou :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj..tak jsem taky zvědavá na Markee.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mám za sebou test na cukrovku, není to tak ošklivý :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem doma z kontroly a dávám zprávu jak jsem dopadla. Jsem šťastná,vše je v pořádku,srdíčko tluče,mrňous je 2,11cm velký a prý odpovídáme 9+1tt. Dnes jsem 8+6tt podle doktora prostě končím 9týden.
Zde je foto,ale je to prostě flek no http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2867687&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
8. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
markee-úžasný....tak klidné a pohodové těhotenství :wink:

angeth-tak to je dobře, že to nic nebylo a čekal jsi dlouho?

Já jsem zajela na návštěvu ke kámošce.....pak vyzvedla malo z družiny a jdu na zahradu, když je takhle hezky :wink:
8. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Markee moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to krásnej flíček :slight_smile: :slight_smile:
Leni no než vzali ty diabetáře s průkazkou tak to bylo tak půl hodiny a pak odběr po hodině a další zas po hodině..
8. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
no takže čekání nic moc......a jak se sedělo? :wink:
8. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Blbě :grinning: ale mohli jsme jít pryč, tak jsme s manžou ( dělal mi doprovod) jeli nakoupit a pak mi přinesl i něco na čtení..
8. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahojky holky,
maree - tak moc gratuluji, to je super :slight_smile:

angeth - no to se mám na co těšit, sestřička mi říkala, že se během může odcházet tak to snad přežiju.

Já dnes měla uklízecí den, uklidila jsem celou kuchyň+spajz, luxovačka a takové ty věci, teď jsem kluky vyhnala ven a ještě jsem upekla bublaninu a vytřela kuchyň. No tak tady zase chvíli bude čisto :wink:

Zítra má dorazit kamarádka s dětma tak by počasí mohlo být trochu slunečné, aby jsme lumpíky protáhli venku.
8. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Afi-já dnes dělala také bublaninu, Dáda mi dojel na třešně a poručil si jí :grinning: :grinning: dokonce i třešně vypeckoval :wink:
8. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my tu dnes měli návštěvu, kamarádka s dětmi tak to bylo fajn, na obídek jsme si zašli k nám do hospody, kluci si tam hráli na hřišti a počasí dobré.
Zítra frčíme do Prahy a Járu necháváme u dědy v Benešově, dělá na směny tak zítra může hlídat a my v klidu nakupovat :wink:

lenka - to já třešně nevypeckovala a manža hned remcal, že jsem jako mohla, ale to už by toho chtěl moc :unamused:
9. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak já dnes opět v pracovním procesu, v práci po 5dnech děs běs.....už abychom měli po tom auditu, bude snad klídek....Kačka měla závody v gymnastice, tak jsme přijeli až teď, bylo to přes 2hodiny, dlouhý, příšerně, manža už nevěděl jak má sedět, no není to fotbal :wink:

Také zítra frčím do Prahy....třeba se tam Afi potkáme :grinning: :grinning: :grinning: mám školu, ale jen do 13hodin, pak půjdu po obchůdcích no a od 19h.jdu na Carmen, móóóc se těším a tajně doufám, že tam bude Bílá a Noid :wink:

Tak hezký zbytek večera :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak my zítra asi taky vyrazíme do Prahy, okouknout kočárek..snad to bude rychlá akce :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
To bychom si mohly dát někde sraz, ale já budu moci až okolo 13h :wink:
9. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak v Praze to fakt byla rychlovka, kočárek se nám nelíbil :grinning:
Takže jsme v půl jedenácté zase byli v Benešově tam jsme si kočárek vybrali, viz album Jak to dopadne :slight_smile: tak jsme vzali oranžový a máme ho i doma..
10. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahojky, my jsme také doma :wink:
Pro změnu jsme vyrazili kolem poledne, Járu jsme nechali v Bene dědovi a jeli jen s manžou, máme spousty věciček z Ikeii, manža tu teď montuje komodu do dětského pokoje, pač tu co malý má tak z ní bude opět přebalovací pult pro Sofinku.
No tak hlavně, že kočárek máte doma, to je důležité, vypadá pěkně, hlavně, že je to ta kombinace s autosedačkou a tak. Koukám, co už máte věciček. Já dnes také něco nakoupila v Tescu :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak já také zdravím :wink: já přijela až v noci....CARMEN-v podání Lucky Bílé-úžasná role pro ní jak stvořená, moc se mi líbila, je to i dobrá herečka :wink: ve škole dobrý, jen tam musím ještě v červenci na zápočet, to mě teda štve....také jsem nakoupila spoustu věcí, vlastně všem něco :slight_smile: také jsem se sešla se spolužačkou ze střední na kafíčku, klábosily jsme 2hodiny, takže mi to odpoledne celkem i uteklo.....

Angeth-tak hlavně, že jste nakonec vybrali....je moc hezký a hlavně praktický
11. čer 2009 v 06:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.