• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Leni tak to je moc hezký, jak sis to užila, i ten zápočet zvládneš :wink:
Afi, nebýt kamarádek tak těch hadříků taky nemám tolik, zbytek si objednávám, po včerejšku jsem zjistila, že nejsem schopná absolvovat nákup.. :unamused: zbytek dne jsem ležela jak lazar
11. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojk holky,
to věřím já o Carmen včera slyšela jak Bílá byla v Topstar a musí to být pěkné.

My dnes vyrazili plavat na Měřín, jeli jsme hned po obídku a paráda, bylo tam pár lidí. Já hezky ozkoušela nové těhu plavky tak paráda. Hezky jsem si zaplavala, kluci se pořád potápěli tak jsem měla klídek.
Pak jsme jeli nakoupit jídlo a to bylo něco, manža mě tam tahal snad hodinu, no košík narvaný, prostě křečkovy týdný :slight_smile:

Jo a musím se pochlubit, že mi dnes dorazil balíček s oblečky pro Sofinku, jsou slaďoučké, krásně růžovoučké a malinké tak už máme několik dupaček, triček, bryndáčků, overálků :wink:

Užijte si víkend, my chceme zítra jet na karavan tak budu až v neděli. Pa pa
11. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Dobré ránko a krásný celý den, jsem už v práci.....

Afi-ty se koukám také nezastavíš.....je dobře, že jste si Měřín užili, je to tam super :wink: no a s těma věcičkama, to se to nakupuje pro holčičku, co? Je spoustu nádherných věcí, nejen co se týče hadříků....na klulky toho tolk není. Tak si hezky užij víkend ne karavanu, kde vůbec ten karavan máte? Někde u vody?

Angeth-nezoufej, bude líp :wink:

Já se jedu dndes podívat na Vandičku.....koupila jsem jí v Pze nějaký dárečky, tak jí je musím předat, než mi z nich vyroste :grinning: ....letí to, v pondělí ji bude 14dní :wink:

Tak všem krásný víkend.......MIkk-tebe ten sraz nějak zmohl, že se nám ani neozveš :wink:

A co ta FANY?????????????????????????
12. čer 2009 v 06:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se opožděně hlásím. Leni :slight_smile: je fakt, že pařit do 5ti do rána se mi fakt dlooooooho nepodařilo :wink: Bylo to fajn, sešlo se celkem dost lidí, počasí taky jakž takž vyšlo - když pršelo, tak jsme šli do kavárny - takže to byla parádní sobota. My jsme pak ještě s kamarádkou skončili na diskotéce, kam jsme jako puberťačky chodily, tak byla sranda to pozorovat z "dospěláckého" pohledu :grinning:

Jinak tento týden má manža dovolenou a zpracováváme dřevo, takže jsem každý večer slušně urvaná. Už několikrát jsem se chystala napsat, ale nedala jsem dohromady pomalu ani větu, jak se jmenuju.

Dnes jsme si dali dopoledne pauzu, manža potřeboval zajet pro něco na Zbraslav, tak jsme se při zpáteční cestě stavili v Měchenicích v cukrárně. Holky, ty dortíky - no paráda. Já si dala jahodový dortík s karamelem a manžel věneček a nějakou čokoládovou kouli - no úplně se to rozplývalo na jazyku, k tomu výborné kapučínko - jo a pro pobavení manža opět nezklamal: když jsem se vrátila ze záchodu, tak se mě manža ptal, jestli použiju do kapučína oba cukry - manžel moc nesladí tak mě ta otázka trochu zarazila, ale při pohledu na malou skleničku vody, kterou ke kapuču dávají, mi to secvaklo - čučel na auta na parkovišti a cukr si nasypal do skleničky s vodou :grinning: :grinning: :grinning: Myslela jsem, že se na ten záchod budu muset vrátit, jak jsem se smála.

Markee - gratuluju a držím palce, hlavně se opatruj!

Pěkný víkend
12. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
pěkný den, co je venku pěkně, vůbec nestíhám do téhle diskuze nakukovat, ale jdu se zeptat, jestli je tu někdo z Vlašimi nebo Benešova, mohli byste mi poradit, kde jsou v těchto městech nějaké slušné dětské hřiště? Jezdíme tam na nákupy, ale nikdy jsem žádné nezahlídla a když máme čas, tak bych tam s malou občas zašla, aby se taky vyblbla. U nás v okolí žádné pořádné hřiště není.
13. čer 2009 v 00:24  • Odpověz
Dasap-tak to já vůbec netuším :frowning2: , ale budeme rády, když se k nám přidáš :wink:

Ahoj holky a krásný víkend, konečně hezky :wink:

Mikk-tak to jste si to vážně užili-srazík musel být moc fain, to sis teda fakt parádně zapařila :wink: s tou cukrárnou, mňam, jen když to čtu, tak se mi sbíhají sliny, no a tvůj manža-to je tedy kousek, no a dala jsi mu nakonec svůj cukr :grinning: :grinning: :grinning: Mikk-nevíš něco o Fany?

My byli včera večer zapíjet malou Denisku.....tak ta tedy bude zdravá :wink: dnes, za chvíli jedeme k našim-ségry mají narozky 19-tak se bude grilovat a popíjet znova.....ach ty víkendy :wink: jinak jsme dnes byli doma, ani se nám dnes po včerejšku nikam nechtělo, plánovali jsme kola, ale.....

Tak se mějte. Prima večer
13. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahoj Leni,
Fany jsem psala sms, je to asi tak týden, možná 14dní, zpráva jí byla doručená, ale zatím bez odpovědi....tak jen doufám, že je v pořádku a prostě jí holky dávají zabrat - i když při jejím štěstí na nepříjemné události - no uvidíme, třeba časem nakoukne nebo odpoví.

Pěkný večer
13. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak budeme doufat, že je to opravdu jen tím, že jí kočičky dávají zabrat

Já toho za tenhle víkend moc nenaspala, těma chlastačkama, včera jsme přijeli až v půlnoci, já vstávala ve 4.30, Dáda měl v 5.15 sraz v Bene s fotbalem, jedou až do Domažlic, no a pak jsem rovnou jela do práce na ranní, mám za kolegyni, která musele kvůli mamince zůstat doma, no co bych pro moje zaměstnance neudělala :wink:

Tak užívejte slunečného dne, má být prý takhle jen do středy :frowning2:
14. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme doma z karavanu, byla to paráda, počasí vyšlo jen v pátek pršelo, ale to bylo v poho. Včera se tam stavila kamarádka s rodinou a dnes jsme relaxovali u vody a pak u karavanu, Jára tam má pískoviště a hračky tak je od něj klid. Příště tam vezmeme bazének a bude to komplet. Manža právě hledá nějaký člun na motor, aby jsme mohli i jezdit po okolí.

mikk - koukám, že jsi si sraz užila, to je dobře, to je občas potřeba :wink: Se dřevem to ti nezávidím, ale počkej v zimě jak se hodí, já jak jsm jeli na Měřín tak jsem číhala na baráček. A manža to je taky šikula, to by mě taky pobavilo.

dasap - ve Vlašimi se mi jako hřiště líbí to v parku, celkově park tam mi přijde moc pěkný. V Benešově je těch hříiští víc - já byla s malým na Bezděkově - u Pivovaru mezi panelákama a pak u té světelné křižovatky, tam chodí dost lidí tak asi pěkné hřiště, je to také mezi panalákama.

No nic já jdu vybalovat věci a poklidit to. Zatím pa pa.
14. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Lenka - karavan máme na Orlíku - kemp Podskalí, cca minutu k vodě tak narposto ideální :wink:
14. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Afi-tak to je fain, to musí být prima :wink:
15. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Tak dnes jsem jela domů už ve 12h. je krásně, tak se holky koupaly, dala jsem do albíčka-Kačenka fotky :wink:
15. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahojky,
jo jo je to prima, hlavně, když je počasí :wink:
My si dnes pospali s Járou do 8,30hod pak jsme šupajdili nakoupit a ještě na hřiště, bylo krásně.
Obídek jsme měli trochu později, ale byla rajská tak paráda, to jsme si dali.

Po obědě jsem trochu poklidila oblečky, Jára má novou komodu tak jsme je tam společně naskládali a máme místo i pro Sofinku :wink: No a odpo jsme trénovali kolo, ale Járovi to šlapání nějak nejde, je to lenoch. Teď tu poprchá tak jsme pelášili domů.
Zítra jedu k zubaři, na ekg a ještě na kosmetiku, hlídá děda tak dobré.
15. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahojky holky,já se snažila napsat,ale koník mi nějak nefungoval několik dní,vždy to napsalo,že odpověď nelze přidat :frowning2:
Mikk,to sis krásně srazík užila,to je dobře takhle zablbnou a vyřádit se. Taky mám občas takovou náladu,ale nemám s kým kam jít.
Afinko,takže víkendík jste si krásně užili. To je moc dobře,miminko aspoň bude spokojené,když je spokojená maminka. My byli taky 11.6. na Měříně na předposledním plavču. Odjížděli jsme z Měřína asi kolem jedný,pže byla děsná buřina a prostě se nám nechtělo jít k auto v tom šíleném počasí.Pak jsme jeli dom na Křečovice a neprojeli jsme,za Neveklovem byl strom přes silnici,takže jsme jeli dom přes Neveklov na Štětkovice a Kosovu Horu. Dom jsme přijeli asi něco kolem půl druhý nebo druhý hodiny. Jeli jsme dost pomalu-vezla jsem ještě kamarádku se synem.
Jinak v pátek jsem udělala medovník pro bráchu-včera slavil narozky,takže se medovník do včera krásně proležel. V sobotu byla v Jesenici hasičská soutěž,takže jsme tam strávili celé odpoledne a dom přijeli kolem sedmý. Já byla tak unavená,ale malá si ještě povídala hoďku v posteli. No a včera jsme šli přát bráchovi a tam jsme taky byli od dvou do deseti do večera. Hezký víkendík.
Před hodinkou jsme se už koupali v bazénu na zahradě,ještě bylo dusno a říkala jsem ať honem jdeme,že za chvíli se ochladí a bude buřina. Bouřka nepřišla,ale ochladilo se a pršelo.Takže jsme koupání stihli jen tak tak.Ale malé se to moc líbilo :grinning:
Za týden jdu na kontrolu k doktoru a na krev. Tak doufám,že je vše v pořádku a prce roste :grinning:
15. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
No tak to bylo přesné, my jeli v ten čtvrtek na Měřín kolem 12hod od nás a ještě jsme něco zařizovali v Sedlčanech a pak cestou byl strom přes cestu, ale už tam byli hasiči tak jsme mohli v klidu projet.

Já mám vyžehleno a jsem vykoupaná, ještě jsem stihla pedikůru, pač chlapci šli ven a dělali něco u auta tak přišli až po 20hod. Tak jdu lenošit k telce, manža si pouští nějaké dvd s Lábusem.
15. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahoj afinko, díky za tipy, u toho pivovaru, to je kde přesně to hřiště?
15. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dnes s Kačenkou vyrazily na bowling k manžovi do práce, byl dnes v práci do 18h., tak jsme tam zajely, daly jsme si pizzu....udělaly jsme si krásné odpoledne :wink:
16. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahojky,
to hřiště je u z té strany silnice jak se jede na Vlašim jak jsou ty vysoké paneláky tak mezi nima.

My dnes jeli do Bene, já byla u zubaře a na kosmetice tak jsem spokojená. Něco jsme nakoupili a mazali domů. Máme tu na návštěvě dědu, pač zítra jede s manžou na karavan postavit novou předsíň. Tak tu Jára ještě před chvílí řádil, měli ho s sebou na fotbale a je jak divoch.

Hm, my pizzu plánujeme ve čtvrtek s mamkou, já jedu opět k doktorovi a pak kadeřnice, Járu bude mít doma tatík tak si s mamkou zajdeme do pizzerky.
16. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám za sebou školu-tělocvik v Brandýse nad Labem, bylo to docela fain a hlavně jen dopoledne, odpolko jsem vyrazila na Konopiště na kávičku.....mám tam ségru na brigádě v kavárně :wink: teď jsem musela poklidit, protože jak jsme tak málo doma, tak to tu vypadalo, jak když tady bouchla bomba :grinning:

affi-užij si zítřek s maminkou a ať se tu účes líbí :wink:
17. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem doma z výletu, ráno doktor a pak kadeřnice. Došli jsme si s mamkou na obídek a koukli po krámech tak jsme si koupila pantofle a něco dětičkám :wink:
Kluci se tu užili a teď šli ještě na kolo tak mě čeká úklid a žehlení. Koupila jsem si melouna tak se těším, že si dáme.
Počasí dnes opravdu nádhera, ale někde u vody, na víkend už se to má kazit tak uvidíme.
18. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Nazdárek, tak já dnes navštívila Jíťu kamášku s tou 14denní Deniskou, tak jsem se pomuchlovala :wink: :slight_smile: bylo to bezva odpoledne.
18. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte, blíží se prázdniny.. :slight_smile:
Někomu je to teda úplně jedno :grinning: ale dětičky se určitě těší..
My jsme měli taky melouna, byl výborný..je fajn, sedět na zahrádce, poslouchat žáby jak řvou a do toho ten meloun :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojte hoplky,
tak se hlásím po dovolené :slight_smile: byla super,škoda jen že těch 12dní tak rychle uteklo :frowning2: snažila jsem se vás dočíst,ale už mi splývá kdo co psal.později vložím pár fotek,máme jich přes 500,tak snad z nich něco vyberu :wink:
těhulky doufám,že je u vás vše v pořádku,fanny se asi dost dlouho neozvala co?
mějte krásný víkend,já mám pěkný blázinec,tak snad už v pondělí bude volněji :dizzy_face:
20. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky holky,
vítám rendu, určitě krásně odpočinutá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Fotečky určitě vlož, aby jsme se pokochali :wink:

My byli na víkend na rodinné oslavě a teď jsme přijeli. Celý týden tu nebudu, pač jedeme na Orlík, tatík má volno tak budeme relaxovat, tak tu nezlobte a hezky pište :wink:

anghet - jak dlouho jsi prosím tě byla na té cukrovce, mě to čeká další pondělí, mám tam být v 7hod a nevím, zda do 9 nebo do 10hod. Díky
21. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
fotky už jsou vložené :wink:
21. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Jéé, už jsem koukla, museli jste si to opravdu užít, moc krásné fotečky :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
krásné ráno,
hned bych se vrátila za sluníčkem,co jsme doma,tak jsme si ho tedy moc neužili :frowning2: tak tedy návrat do reality :slight_smile:
afi díky za pochvalu fotek,máme jich opravdu spoustu,pořád bylo co fotit,v tom se mm vyžívá,bylo to nádherná dovolená a bude na co vzpomínat.jen Verča se tam pěkně nudila,ale pak se seznámila s jedním klučinou a už jsme o ní pomalu nevěděli :grinning:
jinak víkend pořádný chaoz,samá návštěva,slavila jsem narozky dostala jsem kolo a koťátko,tak mám další přírůstek do rodiny :grinning:
22. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Tak my měli nádherný, pohodový víkend....krásně jsme si ho užili. V pátek jsme s maminou byly v jeskyni, večer na bowlingu-byl s náma náš taťka, hrál to poprvé v životě a hned házel okolo 100, dokonce jednu hru vyhrál se 152body, je šikovnej, byla s ním sranda, jsem ráda, že jsme ho někam vytáhli, protože od té doby, co ségra začala stavit, tak jen maká a maká. V sobotu jsme si udělali procházku po Konopišti, dali jsme si kávičku a zmrzlinku na nádvoří v kavárně, navečer jsme vyrazili na houby, našli jsme plný košík hřibů :wink: . Včera jsme vyrazili do Phy do ZOO, byli jsme tam skoro celý den, spojili jsme to s obídkem, pak jsme ještě zajeli do Bauhausu a do Hypernovy. Takže prima víkend. Zítra máme s mïláčkem 8let výročí od svatby, tak jsme si řekli, že si to užijeme-spolu a užili :wink: se vším všudy :dizzy_face:

Afi-tak si to užij celý ten týden, přeju ať Vám vykoukne aspoň na pár dní sluníčko :wink:

Rendo-hezké fotky
22. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Rendo hezké fotečky, taky bych někam jela :slight_smile: :slight_smile:
AFi...vzali nás tak v půl osmé, v půl deváté další odběr a v půl desáté další odběr, ale už to máš asi taky za sebou :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
to je zima, co?? holky, léto začalo včera a mě připadá, že bude padat sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zmrzlá, v mikině, no a máme jet za 14dní s malou pod stan :frowning2:
22. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.