• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky holky,jdu zas dát o sobě vědět. Jsem doma z poradny a z odběrů(na srážlivost krve a pak na ty nemoce,RH faktor a tak-dohromady 5 těch jejich zkumavek-fuj)
No a jsme v pořádku,prcek má 4,11cm a odpovídá týdnům. Měl krásně vidět už k rozeznání hlavičku,tělíčko,ručičky a nožičky,samozřejmě i srdíčko. Takže další poradna je 21.7.(p.doktor má do té doby dovču)a budou mi brát opět krev - nějaké ty screeningy. Jinak TP mám podle jeho chytrého kolečka na 12.1. a né 11.1.(to je podle netu).
23. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Markee tak to už je pěkně velká prďolka :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se po pauze hlásím - byla jsem od úterka do pátka u tchýně v ČB (hrůza) a zbytek víkendu u našich (pohoda).

Přidám jednu příhodu s Onďulou - můj taťka s manžou hlídali chvilku Ondráška tím způsobem, že ho nechali sedět v autě - Onďula kroutil volantem, mačkal na všechny čudlíky a tak - až do té doby, než si zavřel dveře a zamkl se v autě. Můj taťka přiběhl s očima navrch hlavy, že je Ondrášek v autě zavřenej, někomu volá přes handsfree, ladí rádio a tak - no a hlavně jsme byli na chalupě, takže bez náhradních klíčů. No síla. Manža se zkoušel do auta dostat, ale moc mu to nešlo. Nakonec jsem všechny odehnala, mluvila v klidu na Ondráška, aby se chytl madla, že jedeme - tím se dostal blízko páčky a nějakým způsobem za to chytl a otevřel. No spadl ze mne děsný balvan, chytla jsem ho no a prcek se řehtal na celé kolo. Teď už se tomu naštěstí můžu jen zasmát, ale v té chvíli jsem taková hrdinka nebyla.

Markee -to je paráda, že tak krásně mimísek roste!

Anget - krásné bříško!
23. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Mikki, hlavně že to dobře dopadlo :wink:
24. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky

moc vás zdravím a moc se omlouvám,doufám že jste mne moc nepostrádali....byla jsem 2 měs.na slovači,a pak jsem doma zjistila že mám přervaný kabel od netu na streše....,ale už sem zpátky.máme se fajn,holky se přetáčí na bříško,válejí sudy,začínájí se posunovat.... :dizzy_face: baští příkrmy ostošest.....je to s nima náročnejší ale asi hezčí.

Já jsem taky v poho,jestli si pamatujete že měl muj brácha tu bouračku na motorce tak má trvalé následky-epilepsii.Bohužel.záchvaty jsou děsné... :frowning2: :frowning2: :frowning2: a časté.

mikk-moc se omlouvám že jsem nereaovala na sms ale já to přečetla-omylem vymazala hned po přečtení a pak na to v tom chaozu zapoměla.promin. :confused:

Venku je už tak dlouho hnusně že na mne snad začnou padat depky.Holky jsou doma už trochu protivní..chtěla jsem jet do bene ale v tomhle počasí asi zůstanu pěkne doma.

hezký den
24. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Fanys myslely jsme na tebe..
S tím bráchou je to smutný, ale aspoň že žije, chodí a mluví.. :pensive:
24. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
fanys vítej zpátky :slight_smile: měli jsme o tebe starost,tak hlavně,že máš aspoň radost z cácorek :grinning: ty budou dělat čím dál tím větší pokroky a to bude teprv srandy.
my jsme pořád zavřený doma,už mi z toho hrabe ještě trochu energie ze sluníčka mám,ale docházííí :frowning2:
24. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jéééé Fany, to je dobře, žes mezi nás zavítala, už jsme měly strach-všechny. Neboj s epilepsií se dát normálně žít, jestli se brácha naučí poznat kdy záchvat přichází, tak to pro něj bude snadnější, hlavně, že to přežil a je tu mezi náma :wink:

Angeth-z,ěmila jsi profil, nejdřív jsem myslela, že se k nám někdo přidal :grinning: ale sluší ti to :wink:

Já byla dnes v Praze-zase ve škole, máme 2těhulky, na jedné je to také už dost poznat, druhá je krátce. Jinak počasí pořád děs, co?
24. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme doma z Orlíku, fakt se to nedalo, Jára by nejraději pořád lítal venku v holínkách a pláštěnce a byla tam už pěkná kosa tak jsme to vzdali a to má manža zrovna dovču :frowning2:
Ale nevadí dnes jsme měli jiný plán, byli jsme v aquaparku v Čestlicích, byli jsme tam poprvé a jsme nadšení, fakt paráda. Moc mile mě překvapilo, že tam je tolik aktrakcí pro prcky, Jára řádil jak čertík. No vše v poho, ale pak Jára běžel z bazénu a bác, spadl rovnou na nos, tak odřený nos, ruce a kolena, nejhorší bylo, že mu tekla krev z nosu tak to jsem se trochu lekla. Ale za 10min už zase žadonil na manžu, že chce na tobogán. Tak si to kluci užili a já vlastně taky, i když na tobogán jsem raději nešla, to by se asi Sofince nelíbilo :wink:
Cestou jsme si dali obídek a v Bene se stavili u táty v práci, dělá dispečera jak parkují autobusy tak tam jezdí Jára velice rád, nakonec byla i scéna, že tam zůstane s dědou, pač přijíždělo hodně autobusů.

mikk - tak to je opravdu dobrá příhoda, ty bláho, ale mělo to heppyend a to je hlavní. Jak z nějaké grotesky :wink:

fanys - vítám tě zpět, to s bráchou je zlé, ale jak píší holky, mohlo být hůř. Tak uvidí časem, třeba se to nějak zlepší.

Holky přivolejte někdo sluníčko, pokud budeme takhle doma tak nám tady hrábne a na zítřek už plán nemáme, ach jo to zase bude. Tak zatím pa pa.
24. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Afi-my tam také strašně rádi jezdíme, jenže, když jedeme celá rodina, tak nás to vzjde pěkně draze :frowning2: , měla jsem jet od práce v pondělí na celý den, ale zrušila jsem to, kdyby bylo hezky, tak bych jela bez váhání, protože je to tam super venku, ale co vevnitř celý de, stačí mi vždy ty 2hoďky :wink: Je škoda, že jste z Orlíku přijeli tak brzy, ale kvůli počasí se ti ani nedivím, my i topíme :frowning2: - v červnu-na konci června :frowning2:

Mikk-tvůj Onďula, to je také pěkný éro, co?

jinak, my jsme s manžou měli včera výročí svatby, dostala jsem krásný hodinku a kytku, překvapil mě :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
No my dnes vtipně chvíli plavali i venku, ale jen chvíli jak jsi ve vodě tak dobré, ale pak :frowning2:
Ale užili jsme si to tak zase někdy :slight_smile:
To chápu jak jede rodina + nějaké jídlo tak je každý špás drahý.

No doufám, že léto bude a ještě si to na Orlíku užijeme. Ale zase nemám ještě nateklé nožky jako minulé těhu :wink:

My měli výročí minulý týden a já dostala přívěsek na řetízek a kytku a dělala jsem slavností véču, taky pěkné.
24. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Afi-také změnila profil-sluší Vám to oběma :wink:
25. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
Holky tak vám gratuluju k výročí :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
čauky :slight_smile:

holky díky :sweat_smile:

To krásné,teplé,slunečné počasí venku je opravdu kouzelné :confounded: ale na druhou stranu můžeme být rádi že nebydlíme na moravě a nemáme baráky zalité vodou až nad střechu.Já to jednou zažila doma u našich-střecha uplavala-ale ten smrad,bordel,špína........a to nemluvím o penezích.Hnus.

holky tehulky-hezká bříška,vlastně vy to máte už zapár-už jsem si početla že afi čeká holčičku a co ty angeth?už to víš a odpovíš mi na otázku?

:sweat_smile:

My jsme absolvovali minulý víkend křtiny-no byla to hezká sešlost,ale fúra práce.a v kostele to bylo zajímavý-přijeli jsme pozde-nejdřív mm odvezl do neve rodiče a bráchu pak přijel pro nás-do neve je objíždka-mm jel rychle zabil černou kočku co nám tam vlítla :frowning2: ješte si delal legraci že ji nenechal projít...no jo...mm to vzal nejkakou zkratkou přes soukr.pozemek-jako přes silnici-majitel na nás řval jak na lesy,a pak jsme dorazili do kostela 3 minuty před mší-vyndat golfky-rozáhnout,vyndat deti ze sedaček,přendat,upravit-dovléct duo kočár po schodech do kostela,když jsem v klidu padla do lavice otočil se ke mne muj táta a říká-oni nevědí že budou křtít?hned nato přišel k nám nejaký cizí farář-vypadal jak z hororu nebo z Adams family-a říká že bude křítí že mu to by lmuj táta říct at na nás počká-a že to nevědel,že je tam na zástup,a že našeho faráře odvezli v noci do nemocnice..... :grinning: chaoz nad chaoz,a nakonec nalil Barunce do očí slanou vodu-tak nás poslal ven že holky tak řvou že ho není slyšet.Tak jsme si pokecali hodinu venku,zaplatili a jeli domu.Rodiče byli spokojeni a my nakonec taky protože ten původní farář trval na tom že tam musíme 2 h sedet že mu nevadí když budou holky vřískat.ale jinak nám vyšlo aspon počasí tak to bylo fajn.
25. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahojky,
no jo stahovala jsem fotky tak jsem změnila i profilovou :wink:
Ty jo tady je dnes zase deštivo až hrůza. Ale dopo jsme byli na houbách, tatík nás někam zavezl a hledali jsme, našli jsme hodně bedel tak byly k obědu smažené. Jára chodil po lese a pořád někde padal, chuděra :wink:
Tak obídek byl dobroučký.
Odpo jsme chtěli jít ven s malým na kolo, ale....je tu nějaká průtrž mračen a bouřka, no fakt paráda. Koukala jsem ve zprávách a na té Moravě to zase vypadá, chudáci lidi.

fanys - ty jo to je taky dobrá příhoda, přejeli jste kočku a pak ani farář neví, že jsou křtiny :slight_smile: No je to prostě chaoz :wink:

No tak jdeme číhat na dvd, co jsme natáčeli na horách a tak, kluci už koukají tak se jdu připojit, co taky, že?

Jo dnes přišel pro Sofinku objednaný balíček a krása, všechno růžové a má úžasné botičky :wink:
25. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Krista-děkujeme :wink:

Tak náš Dáda je na školním výletě, jsou na vodě :frowning2: , sjíždějí Sázavu, počasí mají tedy příšerné, doufám, že se nám zítra nevrátí nastydlý a nebude na prázdniny marodit :angry:

My jsme si dneska s maminou spojily hodiny v jeskyni a byly jsme tam 2hoďky, bylo to fain....krásně jsme si odpočinuly, schruply....
25. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
tak jsem viděla zprávy, síla, tekly mi slzy, chudáci lidi
25. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak jsem přidala pár fotek ze ZOO :wink:
25. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Fanys taky čekám holčičku :wink: Vendulku..
A to počasí, záplavy to je strašný.. :frowning2: :frowning2:
25. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
dobré ráno

afi-já mám holky taky převážne v růžovém-mě se to líbí,jsou jak cukrátka-včera jsem zrovna četla na rodine diskuzi o tom jak je to hrozné,nechutné,barbie....a že in maminky navlíkají detičky i mimina do černé.Já si to moc neumím představit navlíknout na půlroční dítě černé body,ponožky,vše,.lebku na čepici.takže jsem totálne out. :wink:

tehulky-Vendulka a Sofinka-moc hezké jména-chválím výběr.mmch sofii jsem chtěla taky jen u mm mi to neprošlo.

přeju vám hezký den,já jdu dělat že delám,asi bych měla vařit jen ješte nevím co.
26. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
jojo holky vybraly opravdu moc hezká jména pro malé :wink:

Fany-myslím si, že na růžové není nic špatného, Kačce je 7let a také ji ještě kupuju růžovou :wink: , mě osobně se líbí, když jsou holčičky ve veselých barvičkách, než v tmavých :wink: tak jsem také asi out :wink:

všem pohodový víkend-my tu máme všechny děti, tak budeme muset něco podniknout, aby se nenudily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Já mám taky skoro vše růžové...do černý bych mimi nedala, jsou pro ně lepší světlý barvy, protože jim nedráždí kůži ( jsem někde vyčetla). Tak nejsem in a je mi to fuk :grinning:
26. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my varážíme na Podskalí, nechali jsme tam totiž mraky věcí, pač jsme doufali, že se počasí umoudří a my pojedeme, ale kdepak. Tak to tam jedeme poklidit a vzít si věci, snad příští víkend.
Manža tu nadával, že rovna, když má dovču tak musí být takhle, ale když vidím ve zprávách ty záplavy tak čert vem dovolenou :frowning2:

No manža taky Sofinku moc nechtěl, že je to moc nobl, ale když on vybíral Jarouškovi tak teď já a manža už si zvykl :wink: A růžová určitě bude, mě osobně se moc líbí růžová tak to by bylo, aby malá v ní nechodila.
Jo jo taky jsem viděla mimčo v černém a mělo pirátku s lebkou, ale tatík byl takový týpek tak to bylo asi podle něj.

Tak zatím pa pa a večer kouknu
26. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky,tak jsem tu na skok,mám teď pořád nějakej fofr :sweat_smile:
Veronika přinesla výzo a musím ji moc pochválit,hódně se od pololetí zlepšila :dizzy_face: nemá žádnou trojku,sice to dalo dost práce,ale výsledky se dostavily :slight_smile: tak jsme si zajeli na pizzu a za odměnu jsem jí dovolila nechat si nastřelit druhou naušnici :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Rendo-Verča je moc moc šikovná :wink: :slight_smile: Kačka s Dádou mají výzo až v úterý :wink:
26. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Tak Dáda se vrátil naštěstí v pořádku, i když má všechno totálně promáčený, pršelo jim a navíc se dneska ještě ke konci cvakli, takže VODNÍK :grinning: :grinning:

vyrazili jsme na houby, našli jsme plný košík, my jsme si je dali s manžou hnedle k večeři, ale děti je nejedi, tak měli smažák :wink:

Hezký večer :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme včera vyrazili na karavan, počasí se umoudřilo tak jsme tam i přespali, ale večer bouřka jak blázen a na zahrádce byla pěkné koupaliště, ale přežili jsme :wink:
Manža dnes musel na večer do práce, mají nějakou akci tak jsme vyrazili k našim do Bene a budeme tu s Járou do zítřka tak pohoda.
Jo a ještě vám musím napsat příhodu, včera jsme se stavili na jídlo v takové restauraci, mají tam koně, kozy, psa a kočku a Jára se chtěl s kočičkou kamarádit, ale...ta nechtěla, i když za námi pořád chodila. No tak akce skončila tak, že kočka po Járovi skočila a pěkně mu poškrábala nohy a břicho. Vzhledem k tomu, že z aquaparku si přivezl odřený nos a kolena vypadá teď opravdu pěkně, sociálku na nás :slight_smile: Nejvtipnější pak byla kočka, když nás šla vyprovodit k autu :wink:
Ty jo ono je vlastně vysvědčení, mě to nějak nedochází, že budou prázdniny. No to jsi rendo hodná mamka, že jsi nechala i náušnici :slight_smile:
27. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
Rendo - prosím až budeš mít čas mohla by jsi mi psínout recept na ten marcipán, co jsi dělala na dortík. Já bych se o něco pokusila Járovi k narozkám. Na dort a krémy mám tak stačí ten marcipán, díky :wink:
27. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
Afi-tak to byla kočka potvora nějaká :frowning2: Jaroušek asi vypadá, co?

Tak my jsme také vyrazili do Benešova do S-Centra, kluci si zahráli tenis, holky jsme si zahrály bowling, pak jsme si dali pizzu, když jsme tak pěkně sportovali :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.