• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky holky jak se tu máte? Tak nějak jsem přelítla co jste psali a vítám Fanys,je dobře,že jste v pořádku.
Holky těhulky jak vám teď bylo o víkendu? Mě hrozně a to nemám velké mimčo a břicho,tak si nedokážu představit jak bylo vám. Mě v pátek mamka oznámila,že se v baráku vedle nich oběsil kluk,syn majitelů té chalupy. Takže mě to dostalo,pže jsem ho znala,byli jsme stejně starý a prostě jak máte děti,tak je to strašná představa,že si vezme samo život. Fuj hnus. No a v sobotu mi bylo právě zle,bolest kloubů a svalů,celý den jsem byla jak chcípáček. Ráno v tu sobotu přišla sms o narození dítka Míšovo příbuzné. Rodila v Bene,takže jí pak budu spovídat,kdo jí rodila tak. Jenže ona měla taky rychlý porod,takže určo bude mít samé pozitivní zprávy. V jednu(v noci) byli v porodnici a v půl třetí(za hoďku a půl) byl malej na světě. Jmenuje se Vašík-po jejím tátovi a má 2950g a 49cm a narodil se o 23dnů dřív. A dnes v noci přišla další sms,že se našim kamarádům narodila taky v Benešově v 0:39 hodin třetí holka, Deniska, 3450g a 50cm. Maj je blízko u sebe-první Jana je jí 3 a půl roku,druhá Lucie rok a 4 měsíce a teď ta Deniska. No pořád pracujou na klukovi no :grinning:
Všem přeju zbytek víkendu co nejhezčího :wink:
28. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojky holky,
jéé já si dnes tak krásně pospala, Járu si nechala mamina tak to je pohoda, jedeme tam na obídek :slight_smile:
Vstávala jsem v 9:45hod, dala spršku a už sedím u pc...to je život.

S tou kočkou to bylo celkem vtipné, no ještě, že to odnesly jen škrábance, kočka nevrlá :slight_smile: Alespoň se třeba Jára poučí, on jak vidí zvířátka tak je celý divoký a každého by hladil a pak to takhle dopadá.

markee - mě už je teď dobře, nejhorší byl třetí a čtvrtý měsíc, to jsem byla tak unavená, že bych se jen válela a bolely mě hrozně kyčle. Teď už je vše v pohodě a jsem zatím v pořádku, no normálně už se mi zdálo o porodu, uff. Jak stále poslouchám ty příhody kamarádek jak kdo rodil tak se začínám bát a hlavně čím se to blíží. Minule jsem nevěděla do čeho jdu tak to bylo jiné a pak to bylo celkem v poho. Včera mi přišly krásné šatičky s čepičkou i manža se rozplýval :wink:

Užijte si neděle, my jedeme na návštěvu, no na nic jiného to taky není a v bazénu už jsme tento týden byli dvakrát tak aby z nás nebyli kachny :slight_smile:
28. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
ahojda holčiny,
to je zase venku hnus,mám nějakou depku :unamused: včera jsme byli na houbách,ale dalo to jen tak na bramboračku,odpledne jsme zajeli na kolech do Bystřice na zmrzku,udělali jsme si pěkný okruh a pak přijeli známí.tak jsme do večera poseděli a popili venku :grinning:
bazén plánujem na příští víkend,ale zajedem si do Kolína,tam se nám to moc líbí :slight_smile:
Anička nás dnes nechala vyjímečně spát do 8.15,což je u ní rekord,normálně vstává v 6h :grinning:
teď vařím Španělské ptáčky s knedlíkem,včera jsem ještě stihla upéct buchty,tak budou ještě po obídku ke kávičce.chtěli jsme dnes zase vyjet na kolech na třešně,ale jak se zdá,tak z toho nic nebude...
mějte pokud možno pěknou neděli :dizzy_face:
28. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky, no to počasí je děsný..taky mi to nedělá moc dobře, navíc malá kope nejvíc v noci samozřejmě.. :grinning: ještě že nemusím nic dělat :sunglasses: no a když jsem si dělala oběd, tak jsem se spálila o plech..takže fakt nic dělat nebudu :sunglasses:
Mě se o porodu nezdá, ale těším až to budu mít za sebou, břicho mi pořád tvrdne, i když beru Magnesium a ležím :unamused:
28. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahojky

My jsme dnes měli návštevní den-nejdřív známa u čerčan,pak nákup v kaufoši,pak tchánovci a přijeli jsme domu a dorazila návšteva k nám-už toho bylo trochu moc :wink: až nato počasí -jak je to dlouho tak to na mne doma padá-už jen ten pohled z okna-ale snažím si říkat že oproti lidem co jsou zaplaveni jsem malicherná.

markee-moc gratuluju,jak sem nedočetla diskuzi nevědela jsem že si těhulka-tak to dopadlo-moc držím palečky :sweat_smile:

angeth-vendulka tě nenechá spát jo?to tě připravuje co přijde potom ... :grinning: to máš dobrý že tě kope,u mne jak tam byli nacpaní dvě tak to bylo znát moc málo,musela jsem se nato soustředit,spíše mi po břiše jezdilo tsunami ale na kopance neměli místo :wink:

mějte se všechny fajn a dobrou noc
28. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahojky holky,
díky rendo za receptík :wink:
My dnes byli na návštěvě u známých v Chotýšanech, Jára pořád lítal venku u zvířátek tak paráda a pěkně zalehl hned po koupačce.
Já si aktivně zajela ještě na myčku s autem tak je jako nové :slight_smile: Na zahradě jsem umyla ještě vnitřek tak ho nemůžu půčit manžovi, pač ten ho vždy zadělá.
Počasí fakt hrůza a předpověď pořád stejná tak vyhlídky nulové. No snad se to brzy zlepší.

Zítra jedeme s malým do Bene, mám sraz s kamarádkou a navštívíme naši.
Mě taky mimčo kope hlavně v noci, nejvíc po tom, co se přemluvím a jdu čůrat a pak tak hodinu nemůžu usnout, to je veselé. Ale zase je to hezké přes den poslouchá i malý Jára a pořád se chlubí, že ho Sofinka kopla. Jo chlapec neví do čeho jde :slight_smile:

Tak se mějte a přežívejte deštivé počasí v klidu a pohodě.
28. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Dobré ráno, tak já už jsem v pracovním procesu, ale jen dnes a zítra a pak hurá dovolená!!! Už se těším, doufám, že se počasí umoudří, chceme jet příští týden na pár dní na Zvůli, tak abychom tam nezmrzli. Jinak víkend v pohodě. Včera jsme chtěli jet na Měřín, ale když jsme dali hlasovat, nakonec to dopadlo tak, že velké děti chtěly zůstat doma a hrát Česko, na Měřín chtěla jen Kačenka. Takže jsme zůstali doma a Měřín jsme malé slíbili v týdnu.

Všem našim těhulkám, klidné těhulkování :wink:
29. čer 2009 v 06:25  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme dnes byli v Bene, počasí pěkné tak to šlo, byli jsme s kamarádkou na obídku, Jára si vybral, že raději bude s dědou dělat na zahrádce tak taky dobré. Pak spolu šli ještě pro prášky k doktorce a prý byl hodný, že ho i doktorka chválila. No to mě se s ním nestane, maminku zkouší jak to jde :wink:

Dovalila jsem si ovoce a kytičky tak si to tu trochu vyzdobíme. A zítra chci péct borůvkový koláč, mám na něj hroznou chuť a možná budou i nějaké ovocné knedle, pač máme meruňky a jahody.

Jo mě tak napadlo, že když už je hezky, že bychom mohli udělat ten srazík na Konopišti, co vy na to??? Hodil by se třeba příští čtvrtek tuším 9.7.???? Kdyby jo tak super :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Afi-tak já mám sice dovču, ale jedeme na Zvůli, takže já tu nebudu :frowning2: mě se to snad nepodaří se s Váma sčuchnout :rolling_eyes:
29. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahojda,teda teď byla bouřka jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: až se Anička bála.s tím srazíkem,mě se to příští čtvrtek nehodí :frowning2:
to buď v po nebo v út taky podle počasí,já už pomalu přestávám věřit,že bude nějaké léto :unamused:
29. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojky,
to neva, tak třeba jindy. Já na pondělí už něco mám.
30. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás také začaly prázdniny a dovča :wink: :slight_smile:
Kačenka přinesla samé jedničky-dostala stan a MP3, tak měla velkou radost, večer tam hned s kamarádkou spaly, Dáda měl také dobré výzo, tak si vybral od PUMY-triko a ponožky a ještě dostal nějakou korunu :wink:

Jinak jsme s manžou doma, huráááá dovča, chystáme se na Monínec na tubing!! Afi-nebyli jste tam už náhodou? Že bys mi řekla, jaké to je....
1. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojky. Co je to tubing?
1. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
tubing je adrenalinová zábava u nás jediná na Monínci-mrkni na http://moninec.cz/cz.php?st=tubing

myslím si, že to bude p....l a děti to bude bavit :wink:
1. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
To by se líbilo i manželovi :grinning:
1. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
angeth-i mě si myslím :grinning: já jsem také na takovýhle blbosti, když jsme byli na Djerbě 2007-Kačce bylo 5let a já ji vzala na padák, jak táhne člun, myslela jsem, že manžu trefí pepka :grinning: :grinning: :grinning: mám i v albíčku fotky, zvládly jsme to obě dvě, Kačka druhý den chtěla zase :grinning:
1. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky holky,
my dnes jeli do Příbrami, byli jsme jen na návštěvách, nejdřív u manži rodičů a pak manža byl za babičkou, která je na ldn a nakonec jsme vzali dědu a odvezli ho domů tak jsme pobyli i tam.
Jsem unavená z té cesty jak kotě :frowning2: Asi padnu dřív než prcek.

lenka - o tom tubingu jsem slyšela, ale to víš já jako těhu bych to neriskovala a manža na tyhle věci moc není, to bych ho musela ukecat, aby šel se mnou. Ale přijde mi to bezpečné a může to být sranda. Tak si to užijte a pak písni zážitky :wink:

No nic já jdu relaxovat, zítra chci uklízet a žehlit a v pátek tradá na karavan
:wink:
1. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky,
omlouvám se, nějak nestíhám PC - dala jsem se do tvoření (dělám Ondráškovi nějaké obrázky) a pletu košíky z pedigu - no a když je chvilka, tak je u pc manža.

Už se mi zavírají oči, takže písnu zítra více.

Zatím dobrou, papa
1. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Tak jsme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tubing na Monínci-no tak nejvíc si to užila naše Kačenka, ta jela 6krát, já po první jízdě jsem si myslela, že už ani nepůjdu, ale když Verča řekla, že to zkusí, když půjdu já, nebo taťka-ten teda hned jak vylezl z auta prohlásil, že na tohle v životě nevleze, tak jsem s Verčou šla já....Verča sjela, ale už také nechtěla-ale aspoň to zkusila-je DOBRÁ, já jela nakonec 4krát, za to naše mužská část rodiny- ani můj manžel, ani Dáda nešli....srabíci :wink:

Afi-Jaroušek je na to asi ještě malý, je to dost rychlý, i když tam říkali, čím je člověk silnější, tím to rychleji jede....navíc jsme tam viděli paní, která si blbě sedla a vypadla z toho kruhu a sedřela si celou ruku-chudák, muselo to hrozně bolet.....takže zážitky-Kačka nadšená, starší děti vůbec, ale tak aspoň to viděly, Verča zkusila, mě se to docela líbilo, ale že bych to teď vyhledávala, to určítě ne :wink:

Přidám pár foto do Kačka, tak mrkněte :wink:

Tak se mějte všichni pěkně, papa
2. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahojky holky,
hezky také mikk se přišla podívat :wink: A jaké obrázky tvoříš, já si už vyndala rámečky, že musím něco udělat Sofince, aby měla nad postýlku tak se do toho musím pustit.

lenka - hm tak to je docela drsná atrakce, to bych nechtěla vypadnout a odřít se. Ale hlavně, že vám se nic nestalo.

Já dnes uklízela, vařila a hlavně žehlila haldu ubrusů do hospody, no uf, ale večer už budu relaxovat, manža vaří večeři, nějaký akční dnes :slight_smile: Právě u nsá byla pěkná buřina tak taky dobré.
Zítra ráno frčíme na karavan tak si užijte víkendu,

pa pa
2. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
ahojky holky,
chtěla jsem vám včera psát co a jak se dělo,ale nešel nám net a i dopoledne ne.Teď jsme přijeli z návštěvy a prý tady ve vsi na návsi blesk přerazil strom,naštěstí se nikomu nic nestalo,i když tam lidi byli. Je to hrozný to počasí.
Jinak včera jsme chtěli jet za bývalým tchánem(tchýně se s ním v květnu rozešla po 11letech).No viděli jsme že se žene buřina,ale vždy zaprší,zablýská se a dost.Jenže tohle fakt byl mazec,my vyjeli od baráku a dojeli cca 100metrů k Míšovo babi pro mísu třešní,že jí po cestě odvezeme k našim,dám jim buchtu a pojedem za tím tchánem. No než Míša přinesl tu mísu,tak začlo šíleně lejt,ale i tak jsme jeli. Půl kiláku za obcí už to začlo být maso,ale dojeli jsme k našim na náves-asi 20km rychlostí,pže stěrače nestíhali a tam jsme čekali a čekali a čekali než to přejde. Voda se valila odevšad-náves je nejnižší místo v Kamenici a naši tam bydlí . Přehnalo se naráz několik buřin,vypršelo šíleně vody a spadalo miliony krup-prostě konec světa-tohle je tu vždy než začnou povodně Pak jakš takš přestalo,tak Míša vyběhl a začal zjišťovat,zda potok stopá a zda budou potřeba už u někoho hasiči a zda potok není přicpaný. Přicpaný byl,pže prostě připluly kopky sena a začli se tlačit pod mostem a tak mamči přítel šel prošťouchávat,aby voda nezačla vylézat ven. Když pořád pršelo jemně,ale nepřestávalo a Míša už byl dost mokrý tak jsme se vydali dom, k tchánovi mokrý jsme fakt nechtěli jet. Nojo jenže tou cestou,kterou jsme přijeli se nedalo projet nazpátek,z rybníka se valila proudem voda a louky pod ním i silnice byli totál zatopený.Takže opět Míša vystřelil jak raketa a šel zjišťovat,zda nerupla hráz,nebo nerupá a jak to tam vypadá. Ten můj záchranář,ale zaslechl nějaké volání a nevěděl od kud a kdo to je,zda člověk či nějaké zvíře. Nakonec,že ty zvuky jdou zpoza rybníka a nejspíš koloušci. Takže oběhl tou vodou rybník a hledal,měl sám strach,že se s ním utrhne nějaká část hráze a zůstane tam. Holky v tu chvíli mi to přišlo,že je pryč z auta snad hodinu.Já nevěděla co dělat,Johanka byla s náma v autě,takže jsem nechtěla jít z auta a hledat Míšu,pže zas prostě dítě tam nenechám.Zkoušela jsem volat,mamce,jejímu příteli i bráchovi a všichni nedostupní-prostě haprovali linky. Najednou se před autem vynořil ten můj "vodník" a v rukou držel dva malý koloušky,celý promáčený,vystreslý,no prostě pohled šílený. Míša mi je chtěl podat,ale já jsem říkala,že to radši odřídím,že by ze mě byli vystreslý ještě víc.No,takže jsem stáhla v lijáku okýnko(protože mezitím začlo znova šíleně lejt)a začla couvat-nešlo se tam otočit-okýnka totál zafuňěný. No vycouvala jsem to,hned jak jsem mohla tak jsem otočila auto a jelo se domu delší cestou,ale jistou,že se dom dostaneme. tam jsme vyndali koloušky,začli se sušit-ručníkama a Míša volal do Votic do záchranné stanice,že jsme zachránili dva koloušky a kdy si pro ně přijedou. Oni tam byli do 30minut. Takže aspoň mám radost z tohohle,že neumřeli a oni maj s tímhle zkušenosti. Omlouvám se,ale musela jsem se vykecat. Jestli nepřestane pršet,tak budou povodně za chvilku i tady(no Sedlčany teda prý už plavali včera,kanály nestíhali a obchoďáky to vypláchlo.
3. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
Markee teda to jsou zážitky, u nás taky strašně lilo, bouřka byla, ale naštěstí jsme nikam nejeli a manžel má zrovna dnes volno..
Snad budou koloušci v pořádku :slight_smile: :slight_smile:
4. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Markee-je to opravdu síla, co dokáže to bláznivé počasí, ale hlavně, že vše dopadlo dobře

My jsme měli super víkend, konečně je hezky, co?

A co vy, jakpak se máte?
5. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahojky holky,
tak máme po prodlouženém víkendu :frowning2: Ve čtvrtek jsme tu také měli pěknou buřinu a hafo vody. V pátek jsme vyrazili na Podskalí na karavan, hned jak jsme dorazili tak začalo pršet tak veselé.
No a v sobotu už lilo dost nehorázně a bouřka a kroupy, celý kemp plaval a my tam, ale naštěstí máme karavan i terasu dost zvedlou, že to zasáhlo jen naší zahrádku, Járovi voda vzala bazén a hračky tak jsme pak vše pohledali a bylo.
Ale jinak hrůza, všude bahna a smradu, no fuj.

Včera už bylo počasí hezké a nepršelo tak jsme jeli parníkem na Trhovky, já myslela, že tam v tom pařáku umřu, vypila jsem mraky pití a dala si chlazeného melouna tak dobré, pak jsme zase jeli parníkem k nám na Podskalí, no Jára spokojený tak dobré. Dnes jsem dopo opravovala zahrádku a před chvílí jsme přijeli domů.
No vody už opravdu bylo dost, už by mohlo být hezky.

Zítra plánuji domácí úklid a ve středu frčíme ke kamarádce do Příbrami.

Zatím pa pa
6. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahoj holky.

Afi-tak tos mne moc nepotěšila, my zítra jedeme do jižních Čech na Zvůli......ségry už jsou tam odedneška, volaly mi, že je tam asi 13stanů v celém kempu a že si máme vzít holiny :frowning2: já musím zítra ještě do školy do Phy-mám zápočet, tak jedeme odpolko, snad nás to tam nevyplaví :frowning2: :grinning: No těšíme se, jedu jen já s malou, manžovi dnes končí dovča, takže musí do práce, tak snad si to užijeme. Jedu poprvé za 10let co jsme spolu sama.....dámská jízda, bude nás tam 8ženských-holek a jen 1chlap-kluk 7let, tak se Kačka teké těší, protože to Samíkovi slíbila, že dorazíme. Hned jak přijedeme (pátek) dám vědět, jak jsme se měly, jen doufám, že nebudeme muset odjet předčasně :frowning2:

Tak se mějte :wink: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Leni tak na vás myslím..jestli jste vůbec odjeli, ale asi jo..
A koukám, že Afi přidala fotky do albíček :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky,
no jo přebírala jsem oblečky od kamarádky tak jsem se musela pokochat a vyfotit si to :slight_smile: No růžová je prostě boží.
Já si dnes také na Lenku vzpomněla, když jsme byli v Příbrami a byly tam pěkné přeháňky snad celé odpoledne, no hrůza. Snad se to brzy zlepší.
8. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak se daří? Manža má tento i příští týden dovolenou, tak pro změnu děláme na baráčku - dříví, natíráme bránu, plotové dílce atd atd. V pondělí večer jsme odjeli s Ondráškem na Jih a ve středu jsme jeli jako předvoj manželovi, který vezl bránu na vrata - měla jsem vysílačku a musela jsem hlásit, jestli nejsou po cestě policajti, protože nemá oprávnění řídit tak tak těžký a dlouhý náklad (celkem 16m). Cesta z jihu ok a v Jírovicích měřili rychlost - naštěstí to bylo ok, ale byla ve mne malá dušička.

Afi - krásný věcičky, to bude Sofinka kočka! Fakt jsou prďácký, ty šatičky a ten svetřík na zapínání - to prostě nemá chybu. Afi, mohla bych tě poprosit o číslo na kosmetičku - chtěla bych využít, že by manža hlídal Ondráška a užila si alespoň chvilku pro sebe.

Leni držím palce ať máte pěkné počasí - já co jsem byla na Jihu, tak přes den svítilo sluníčko, ale vždy navečer sprchlo, snad máte líp.

Taky jsem vyrazila na borůvky, ale vybrala jsem si špatný les - borůvek jsem nasbírala 2 hrsti, zato jsem našla plný košíček hub - největší radost jsem měla z praváků - takže místo koláče byla bramboračka :wink:

Markee - to je zážitek! Co koloušci, jak se jim daří?

Mějte se pěkně, dobrou
9. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj holčiny, jsem moc ráda, že jste si na mě vzpomněly!!!! Měly jsme se.....no tak naštěstí byla volná chata, takže jsme byly v chatce-v chytce pro 4lidi nás bylo celkem 9!!!! a 2psi!! Ale byla obrovská legrace....bylo to moc fain, holky si to prodloužily do zítřka-já musela domů dnes, jelikož jsme zítra přihlášení na 4boj do S-Centra. Pršelo dost často!!! Včera tedy bylo líp, tak jsme byli hromadně na Landštejně a ve Slavonicích, hezký výlet. Je tam milióny hub a borůvek....

Afi-oblečky jsou nádherné, už se nemůžeš holčičky dočkat, co?

Angeth- :wink:

Mikk-tak si manžílka pěkně užij :wink:

Já už jdu v pondělí do práce :frowning2: :angry: :cry:
10. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
hóóólky, kde jste všechny?

Mě dnes bolí celej člověk, ale fakt hrozně. Plížím se tu po baráku jak lemra. Včera jsme byli s manžou na manželském 4boji v S-Centru-takže jsme celý den sportovali...mé tělo na to není zvyklé. Ale musím se pochlubit ze 13párů jsme skončili 3!!! Máme krásný pohár :wink: Takže dnes bude regenerovat tělo, no a zítra musím zase do práce :frowning2:

Všem krásnou neděli
12. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.