• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
AHojky,
Leni - moc moc gratulujeme! Jste šikulové. My jedem zítra do Tloskova (do parku), máme tam s MC tvoření s dětma - budeme malovat kamínky. Jinak na té farmě jsme už také byli - je to tam fakt krásné! Ondráškovi se nejvíc líbili rybičky :grinning: málem tam za nima do akvárka skočil.

Jinak my jsme tradičně tvořili něco kolem baráčku, včera večer jsme u kamaráda grilovali, takže byl hezký večer, akorát že jsme se brzy museli přesunout dovnitř, byla celkem kosa.

Ondrášek dneska perlil - sousedům přijel na návštěvu nějaký motorkář, myslím, že měl Harley nebo něco podobného - a Onďula nelenil, vzal svoji umělou motorku a nesl mu jí ukázet se slovy "taky" Všichni jsme se řezali na celé kolo, je to fakt šoumen.

Hezký večer
12. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme také už doma. Počasí docela ušlo tak to bylo pěkné.
V pátek jsme konečně zkusili ten náš nový člun a paráda. Včera jsme dopo vyrazili na houby a na borůvky, manža chodil po houbách a já s Járou jsme sbírali borůvky taky pěkné. Tak zítra budu dělat knedle a dnes jsme měli obalované houby, já jiné nejím :wink:
No a odpo přijeli tchánovci tak jsme poseděli, měli s sebou 12letého synovce tak ten byl s Járou na hřišti a pak u vody. No a večer jsme opět jeli na člunu s manžou na ryby, cestou zpět nám Jára vytuhl v člunu a to ještě nebylo ani 19hod :slight_smile:
No a dnes jsme byli u vody a pak na zmrzce, vůbec se nám nechtělo domů jak tam bylo pěkně.

Ale pozor zítra tam jedou na týden naši a berou si do čtvrtka Járu tak ráno frčí. Chci doma udělat větší úklid a zítra chceme s manžou někam na véču, když budeme bez dítka :slight_smile:

mikkisku -teda vy makáte, to tam budete mít krásně :wink: Ta kosmetička je na námku vedle polikliniky jak je to studio Faron - jmenuje se Iveta Goldschmiedová a tel je na ní 603 535 403 a nebo můžeš přes recepci salonu 317 726 645.

lenka - no tak hlavně, že jste si výlet užili, i když počasí nic moc, v chatě to musel být nářez, tolik lidstava :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj,

chtěla bych vás poprosit o radu. Jsem na začátku těhotenství a mám si pomalu vybírat porodnici. Bydlím mimo prahu a mám trochu strach, že až to na mě přijde a budu mít porodnici v praze tak se tam kvůli provozu nedostaneme včas. Chci se tedy zeptat, zda nemáte zkušnosti s porodnicí v benešově.

Předem děkuji za odpovědi a rady.

hezký den
13. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Zazousku hledej v tématech Porod - je tam Porodnice Benešov :wink:
13. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky zazousku,
rodila jsem tam před třemi lety a byla maximálně spokojená. Teď mě to čeká znovu v září :wink:

Jinak co vím od kamarádek v Praze tak ale není problém se do porodnice registrovat předem tedy v Praze, pak máš jistotu, že tě tam vezmou. Kamarádka se takhle registrovala k Apolináři.
13. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
Benešandy, kde se touláte????

Tak vše jen v rychlosti: Ve středu jsme se byli koupat na Živohošti, holky, ale voda nic moc. Tak v pátek v těch pařákách jsme zůstali pěkně doma u bazénu a udělali jsme líp :wink: :slight_smile: večer tady byla příšerná buřina, padaly stromy, sloupy s dráty,.....fakt to tady bylo dost hnusný.....našim to vzalo celou jednu stranu eternitové střechy z garáže, polámalo jim to všechny kytky na zahrádce.....no prostě hnus. Víkend také nic moc, co?

Tak dnes jsme odvezli Kačenku na tábor-na týden, hrozně se těšila, byla už vloni, takže věděla do čeho jde. Zítra ještě odjíždí Dáda na týdenní soustředění, takže budeme mít s manžou pohodový, klidný týden, je fain, že se jim termíny sešly :slight_smile: :wink:

Mikk-snad jste si to v parku užili :wink: Ondášek je fakt kousek, s tou motorkou :grinning: :grinning: :grinning:

Angeth-už se ti to blíží, co?

Afi-jak si to Jaroušek užil? No a co ty? Udělala jsi vše, co jsi si naplánovala?
19. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky..
Jojo Leni blíží se to a jsem trochu nervní... :slight_smile:
Manžel byl v pátek v práci a zasahovali hlavně na Neveklovsku, říkal, že to tam bylo fakt hrozný..tak jsem na vás myslela :wink:
20. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes se manža opět vypravil ráno do práce (i když nerad) po 14denní dovolené - vůbec jsem mu to vstávání v 6 nezáviděla. Ondra dneska spal až do 8:30, takže to byla paráda.

Měli jsme s manžou 2 roky od svatby - tak jsem nic neříkala, nepřipomínala, jestli si vzpomene - a ono ejhle, vzpomněl si. Jeli jsme pak parníkem z Měřína na Novou Živohošť a zpátky. Onďula byl unešenej, bavilo ho pozorovat vlny a ostatní lidi na loďkách, tak jsem měla radost, že se nebál.

Afi - díky moc za telefon na kosmetičku! Byla jsem tam ve středu - no paráda. Pani děsně příjemná i šikovná, dělá dokonce i soboty, tak jsem se hned objednala za měsíc znovu.

V pátek jsme byli plavat v Měříně - bylo to děsně fajn, protože venku bylo nedýchatelno. Manžel si koupil nějaký nepropustný obal na foťák, tak si hrál s foťákem pod vodou a my blbi s Onďulou v dětském a dokonce i ve vlnách se mu líbilo.

Leni - tak to se fakt parádně sešlo, budete mít s manžou volno jen pro sebe - to bude nezvyk co? Užijte si to!

Mějte se všechny moc fajn
20. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky holky,

jo jo Jára si užil na Podskalí, ani nechtěl jet domů :wink: Přivezli jsme si ho ve čtvrtek večer, já stihla udělat co bylo v plánu tak dobré a ještě jsme stihli jet do Prahy na nákupy s manžou.
V sobotu jsme také vyrazilina Měřín, lilo tu celý den tak co taky, že? No dobré, obídek jsme si pak dali v S-Centru, pač jsme se sešli se známýma a pak se stavili u našich.
Včera jsme tak relaxovali. Dnes jsme hezky pospali s Járou do 8:45hod tak dobré, celé dopo jsme poklidili a nakoupili a ještě vařili a to jsme obědvali až ve 13hod jak jsme vše zaspali. Ale nevadí. Jára si pak chtěl odpočinout tak jsem šla taky a teď půjdeme ven. Ale nějak se to tu mračí tak uvidíme, jestli nás déšť nezažene domů.

Zítra jedeme na rodinný výlet do Prahy a na focení :slight_smile:

mikk - to jsem ráda, že jsi byla s paní spokojená.
Leni - teda vy se budete mít jako mladíci bez dětí :slight_smile:

Jo sestřenka porodila minulý týden v Bene tak už se těším až to bude i za námi, pupek už mě nějak neba.
20. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
No holky, je tu takový ticho, že to není ani možné, jsem doma od 15hodin, chodím po baráku a jakoby mi něco chybělo :frowning2: nejsem zvyklá tady nemít nikoho, ještě, že už přijede manža z práce, tak si sedneme a dáme kávičku a budeme rozímat :wink:

Angeth-tak to manžela opravdu moc obdivuju, musí to být dost náročná práce, jinak tady to opravdu bylo dost drsný, měla jsem úplně slzy v očích, ještě i včera, když jsem se vydala do lesa na houby a ta spoušť :frowning2:

Afi-užij si zítra Prahu a focení-pak se nám snad také pochlubíš :wink:

Mikk-tvůj muž je už od pohledu gentleman :wink: kdybys vypsala kurz, určitě bych si vsadila na to, že si vzpomene :wink: :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojky,
tak jak se daří dámy???
U nás normál, dnes jsme tu měli návštěvu tak jsme vyrazili na Monínec, Jára hrozně chtěl jezdit v těch pneu, ale kdepak maminka zakázala.
No pařák tam byl pořádný tak jsem ráda, že jsme doma.
Zítra jedu na kontrolu na gynekologii tož si zase sluníčka užiju. Chceme pak zajít s kamarádkou v Bene na kafčo a musím koupit dárek malému k narozkám - asi lego, pač o víkendu mu kamarádka jedno dovezla a úspěch největší.

Tak užívejte sluníčka :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky,
to je počasí co? My jsme pro změnu u našich - v sobotu se vdává sestřenice, tak jsme přijeli trochu dřív :wink:

Dopoledne se Onďa čvachtal ve vaničce (zatím se tam vejde) za barákem, ale od 11 je pařák jak ďas. Včera se prvně koupal ve veselských pískárnách - myslela jsem, že bude ječet, že je to studený, ale pelášil tam, vůbec se nad studenou vodou nezastavil a děsně se mu tam líbilo. Asi byl v minulým životě vodníik :grinning:

Afi - jaké bylo focení? Tak Jarouškovi se blíží narozeniny co? Lego je príma, akorát se na něj nesmí šlápnout :wink:

Tak co Leni, pořád je to nezvyk nebo už jsi si trochu přivykla?

Mějte se pěkně, jdu se pokusit dát do původního stavu kuchyni, tak snad to chvilku vydrží.

papáááááááááááááááá
23. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Tak já se mám celkem fain, ale už se mi moc stýská, ale pozítří jsou doma!!!! Už mi chybí i to jejich pošťuchování a Dády provokování :dizzy_face:

Včera jsme s kámoškama vyrazily do Ikei-tak jsem si koupila nějaké doplňky, jinak se mi tam moc líbila kuchyň, tak až něco našetříme-stejně máme v plánu ji předělat....

Mikk-tak si svatbu užijte a vůbec si to na jihu užijte

Afi-pravda, jak to dopadlo,jinak lego je moc fain.Kačka měla ty dětské kostky, nyní k nerozkám dostala už ty menší http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2741217&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
23. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
ahojky holky,fakt vás zanedbávám. Opravdu nestíhám. Mám rozkecáno na víc frontách,ale jak je pěkně,tak nestíhám žádnou.
Doufám,že se máte dobře a těhulky,že jsou ještě celé. Určo sem budu načuhovat,ale nevím jak často.
Jen jsem chtěla dát vědět,že žiju. Mimčo je akční,v úterý jsem byla v poradně a na UTZ jdu za 14dnů 4.8.,bude doktor zkoumat,zda dobře roste a nějaké ty genetické vady a tak. Brali mi krev na ně a prý do 14dnů by se mi ozvala doktorka z genetiky,kdyby něco nebylo v pořádku.Ale myslím,že to bude vše v pořádku.
24. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem zatím celá, ale už je to dlouhý, hlavně v těch vedrech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Angetha,to ti věřím s těmi vedry. Já nemám obr břicho a chcípám :frowning2: Ale uvidíš,za chvilku bude prcek na světě a ty si oddychneš. Chodíš někam se koupat?
24. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Chodím se koupat do našeho minibazénku, stačí to... :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Tak aspoň tak,pže v tom vedru ti fakt musí být hrozně.
Prosím tě hlavně mi pak musíš dát vědět,kdo tě rodil a jak se v Bene chovali jako celkově. Od té doby co sou tam nový doktoři,tak nikoho neznám a nevím co a jak bude. Díky moc.
24. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Angeth-fotka naposledy v práci :grinning: :grinning: :grinning: je fakt dobrá, kolega taky čeká..... :grinning:
24. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Markee pokud se mi tam představí nebo někde vyčtu kdo to je, tak nebude problém.. :wink:
Leni, kolega nečeká, to má z piva :grinning:
24. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Jasně Angetha, budu ráda za každé info,abych věděla na koho se jak připravit :grinning:
Ta fotka z práce je fakt boží :grinning:
24. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
No mám ten pupek větší no :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Ale pivní mozol se blbě shazuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tot tobě to půjde samo :wink:

Tak hurá domů a od pondělí 14dní dovolené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky, tak jsem se teda včera stala podruhé tetou a jaké bylo překvapení,když z předpokládané holčičky a potvrzené podle utz od doktora, se vyklubal kluk jak buk :grinning: No fakt. Švagruša si vyprala jen růžové věci věci,vytřídila holčičí a teď manža musí dojet koupit něco na klučíka,pže to absolutně nemaj. Porod celkem rychlý,ale jelikož byl kluk velký,tak je švagruša zašitá až k zadku. Ona je od pasu nahoru kolos,ale zadek a nohy má úzké. Janička měla 3300g a vyjela na druhé zatlačení, Ondrášek má 3710g a prý porod masakr. No hlavně,že to oba přežili. On měl pupečníkovou šňůru kolem krku,takže se pořád vracel dovnitř. No jak říkám,aspoň,že už to mají oba za sebou a teď už se bude švagruša hojit a malej čílit.
25. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Janičce už jsou dva roky a čtyři měsíce(nerodila dvojčata),ale jak jsem to napsala,tak by to tak vypadalo :grinning:
Leni,užij si dovču. Kam pojedete?
25. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Markee tak gratuluju, i švagrové, ale porod jí teda nezávidím :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Také moc a moc gratuluju k miminku :wink:

Tak už mám dětičky pěkně doma, ale toho prádla, no to bude jen prát a žehlit :frowning2: o víkendu jsme nebyli skoro vůbec doma, bylo pěkně tak jsme si ho hezky užili....no a já mám ode dneška dovču!!!!

Markee-jelikož mm má dovču až od pátku, tak jedeme v pátek ráno k Žatci ke známým, no a pak s nima na Nechranice, bohužel už neměli volnou chatku, tak budeme ve stanech, no a kdyby bylo hnusně, tak se vrátíme k nim do domečku :wink: už se strašně těším.....Tonda je šoumen-i děti ho mají rádi :wink: no a jinak dnes chceme jet s Kačenkou k mé babičce do Votic-nabyla jsem tam 3roky-vím, jsem hrozná ostuda, stydím se. Odpoledne ještě jedeme ke kamárádce z albíčka-co má Lucinku a Denisku. Zítra musíme do Bene-Kačka má přezkoušení šatů-družičkovských-ségra má 7.8. svatbu :wink:
27. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se konečně taky hlásím. Byla jsem s prckem na karavanu, tudíž bez civilizace :wink: Ale pohoda, bylo krásně tak jsme si to užili, v neděli měl manža volno tak za námi přijel.
No a dnes jsme vyraili do Příbrami, já pokoupila nečekaně v Tescu, mají novou kolekci na podzim a výprodej letní tak jsem dětičkám něco nakoupila. Pak jsme stihli ještě tchánovce a tradá domů.
Zítra musím uklízet, je to tu jak po atomu. O víkendu bude Járy oslava narozenin a tak dojde i na ten dortík, aj aj, no uvidíme co se zadaří.
Ve čtvrtek jsem byla u doktora tak malá je prý nějaké dlouhé miminko :slight_smile: Holčička opět potvrzena, růžových oblečků máme haldu tak nás snad taky nepřekvapí kluk, to by byla prča :wink:

No nic jdu dělat chlapcům véču, jsou ještě venku. Jára příští týden jede na prázdniny do Příbrami a pak ještě do Benešova tak tu bude pusto prázdno.

lenka - ty jo dovču si užijte, i když v tom stanu v tom letošním počasí není o co stát, no snad vám bude počasí přát a nebude pršet.
27. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Jo anghet byla jsi už na tom plicním??? Já se tam teprve chystám, volala jsem tam a prý neobjednávají. Je to tam na dlouho???
27. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
ahoj holky, přijmete mezi sebe nováčka? :slight_smile:
27. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.