• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Jé tak bude svatbička, to bude s malým krásné :wink:
My se brali, když malému byli skoro dva roky a nesl nám prstýnky, bylo to super :slight_smile:

Jinak já pocházím z Benešova a momentálně s manželem a synem Járou bydlíme v Sedlec-Prčici, v září nám přibude ještě miminko :slight_smile:

Já chodila s Járou plavat také. Chodili jsme až na bazén a hrozně ho to bavilo. Skončili jsme před prázdninami a Jára už plave jak divoch. Docela nám to vyšlo,protože Jára jde od září do školky (teď mu byli tři) a bazén v Benešově má být asi na rok zavřený, což je škoda. Jezdíme plavat jako rodinka ještě na Měřín, tam se to malému moc líbí.

A kde budete mít svatbu, jé já když si vzpomenu na ty přípravy, ale bylo to krásné :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Svatba bude na Konopišti po osmi a půl letech už je na čase :grinning:
Ten bazén mě štve tak do konce srpna budeme chodit do té výřivky a potom nemáme kam :unamused:

afinkoO1 Jak si užíváš druhé těhotenství a co prcek těší se na sourozence?
5. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojky,
jo jo je to škoda toho bazénu, říkali, že snad za rok by rekonstrukce měla být, ale kdo ví.

Na Konopišti to budete mít krásné ještě aby přálo počasí a je vše dokonalé :wink:

Druhé těhu mi přijde tak nějak rychlé, tím, že se dost věnuji Járovi, přes rok chodíme na to plavčo, do mateřského centra a tak různě tak moc nebyl čas nějak registrovat těhu. Ale první tři měsíce jsem byla dost unavená, naštěstí to pak ustoupilo.
Teď už je to v poho, máme na Orlíku karavan tak léto trávíme tam a nebo jezdíme k našim do Benešova. Járovi teď byli tři roky a je celkem rozumný tak ho někdy i ukecám k odpolednímu spánku, že maminka je unavená :slight_smile: A dost pomáhá manža.
Jára se na miminko těší, jak vždy vidí u kamarádek tak říká, že taky budeme mít a že si se Sofinkou bude hrát a já nevím co všechno, ale víš jak to s miminkama je. Asi bude zklamaný. Jsem ráda, že od září nastupuje do školky, že bude mít zábavu alespoň tam.
5. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj Kinsen, vítám tě..Já měla svatbu 23. 8. taky na Konopišti.. :wink:
Afi koukala jsem na vaše fotečky, jsou moc hezké.. :slight_smile:
No a já ještě nerodím..si myslím, že budu přenášet :sweat_smile:
5. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
angetho děkuji za přivítání a přeji ti rychlý a bez problémový porod, jako jsem měla já. Ve čtyři odpoledne přišly první stahy a v osm hodin a čtyři minuty večer byl Domi na světě. :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Jé Kinsen tak to by se mi líbilo :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Angetho přítelkyně mého bratra má termín 16.8. tak to možná budete rodit spolu :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Mě by se líbilo rodit 12. 8., kdy má manžel narozeniny :sunglasses:
5. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
čau holky,
angetha- no tý holčině se nechce ven :slight_smile: , je jí u tebe moc dobře :grinning:
kinsen- vítám tě :sunglasses: a gratuluji k blížící se svatbě. Když si vzpomenu na ty přípravy, jéééé :grinning: :grinning: :grinning:
Já se vdávala 18.4.2008 v Benešově na radnici. Bylo to tak trochu narychlo, když jsem zjistila, že jsem těhotná. Tak aby to bylo, než budu mít břicho. Vdávala jsem se ve 4. měsíci.
5. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Fridi, koukala jsem ti do albíčka, Toníček je už od narození nádhernej :dizzy_face: , ale proč jsi rodila císařem?
5. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahojky,
angeth - díky za pochvalu fotek :wink: Vendulka má ještě do termínu čas tak si počkej.

Já dnes zrovna přemýšlela, že jsou to přesně tři roky, co jsem rodila a za chvíli budu znovu, no už aby bylo po :slight_smile:
Taky si myslím, že tentokrát budu přenášet, což bych moc nechtěla takové to čekání až to přijde.
5. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
ahoj holky

tak naposled jsem se odpojila nadýl a už jsem natrvalo zpátky-čestně slibuju,měla jsem zavirovaný počítač a s tím problémy s připojovaním na koníka,neskutečne dlouho mi to načítalo ted už funguju a budu teda až do konce srpna do pojedu na slovač

moc zdravím všechny v rychlosti jsem zkoukla že jsou tady nové tváře vítám,tehulky držím palečky a ostatním přeju hezký zbytek prázdnin

my se máme fajn-konečne žádné jobovky a problémy -když nepočítám že se mm naštval a dal výpověd v prácí a ted pořád delá i když je ve fázi hledání...holky jsou užasné -více pohybů-tím více práce,už to pěkne začíná-plazí se,válejí sudy,vylezají ze sedaček a lehátek....začíná chaoz ale zatím to jde-bude hůř.dovolená jako taková letos odpadla ale aspon pojedu k našim to bude balzám na nervy a klid.pořád jsem totálně bez hlídaní ani na hodku nefunguje nikdo tak jsem ve fázi že přemýšlím nad tím že si najdu někho co bude aspon hodku denne vozit v kočárku nebo zešílím...upřimne začínám padat na hubu a to je teprve jim8-měs.dost se bojím co budu dělat na podzim.

mějte se moc fajn a těd budu opravdu jukat denne
5. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
angetha- od šestého měšíce se prcek v břiše nechtěl otočit. Lezla jsem po čtyřech a dělala kočičí hřbety jako blbec, ale k ničemu to nebylo. Prostě se otočit nechtěl. Mám gynekologa v Praze, tak poslední ultrazvuky u něj říkal, že je stále otočený hlavou nahoru a ještě má jednu nožku za hlavou. Potom když jsem měla kontrakce a vyjeli jsme do Benešova do porodnice a dělali mi ultrazvuk, tak jsem myslela že z nich pojdu. To že je hlavou nahoru viděli, ale jinak nic. TO NECHÁPU!!!! Jednou mi řekl, že bude mít víc než 3,5kg a to se normální porod koncem pánevním nedoporučuje, aby tam mimčo nezůstalo zaklíněné. Po 1 min při novém měření mi řekl, že má 2,5kg. No tak si vyber.... A nožičku za hlavou? Prý to tam nějak nevidí, že vlastně nic nevidí. Tak jsem myslela, že se zblázním. Nemít kontrakce po 5min., tak snad jedu rodit jinam.
Takže raději císař. Ale štve mi to, třeba to mohlo jít normálně...
6. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky, koukám jak se pěkně rozmnožujeme. Já se hlásím z domova, přijeli jsme už včera, ale jelikož s náma jeli i ti známí za Žatce hned jsme ještě vyrazili do Chýnovských jeskyní-na výlet, no a dnes jedeme po obědě na Štemberk-oni pak pokračijí na Moravu za babičkou a my domů a hurá přípravy na zítřek-svatba mé sestry :wink:

Tak se mějte všechny moc fain-možná ještě nakouknu večer jinak až o víkendu až se trochu vzpamatuju po svatbě :wink:
6. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Teda Fridi.. :sweat_smile: :sweat_smile:
Ahoj Leni, vítej zpátky :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
angetha- jestli budeš rodit v Benešově, nechci tě vůbec nijak strašit. Všichni ,co jsem tak slyšela, tak byli velmi spokojení. Já mám vždycky něco, viš? :confounded: :confounded: :confounded: No nebýt tohoto, tak je vše ok. Kluk je zdravý, já sice s jizvou, ale taky dobrý. Mohlo být všechno i mnohem mnohem horší. Tak na co si stěžuju???? :wink:
leni- ty se prostě nezastavíš, jseš jako vítr :grinning:
6. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Člověk by řekl, že tam jsou odborníci..rodit tam budu, ale nijak se nestresuju.. :wink:
6. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme si dnes udělali výlet do Příbrami, vyzvedli jsme Járu u babičky a pak se stavili v Obi, kde jsem koupila dekoraci do ložnice k postýlce no jak jinak než Pú a jeho kamarádi. Jára tak má celý pokoj :wink:

Doma už je veselo, protože prcek je tady a tak se tu mementálně válý hromádka lega a u nohou mi jezdí autíčka, prostě klasika :slight_smile:

Leni - koukám, že jste si dovču užili, no měli jste krásně.

fridininka - ty bláho tak to je síla, ale podle mě si člověk moc nevybere, vždy platí, že výjmka potvrzuje pravidlo :frowning2:
6. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
ahojky,takže holky,rozhodla jsem se,že rovnou půjdu na plodovku.Včera na genetice byla moc příjemná doktorka,taková světlovlasá(prostě né jak na té fotce na netu),hrozně příjemná od pohledu a i fakt příjemná byla. Na odběr jdu do Bene a to tohle pondělí 10.8.. Myslete na mě prosím, ať jsou výsledky co nejlepší. Nechci o miminko přijít. Já teda cítím,že je miminko v pořádku,ale chci mít prostě jistotu.
6. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Holky omlouvám se Šternberk.....nojo historie, ale bylo to fain

Moc Vám všem děkuju za přání krásné dovolené, fakt se vydařila, mějte se pa

Afi-také máme medvídka PÚ
6. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
markee: budu držet palečky
anghetha a fridinka: já bych jinam než do Bene rodit nešla jak doktoři tak sestry byly naprosto skvělý, ten odhad váhy je stašně nepřesný co jsem četla tak tam mohou být až 80% odchylky :unamused:
6. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Markee budu na tebe myslet, já jdu taky na kontrolu :wink: Doufám, že tvoje miminko opravdu bude v pořádku :wink:
6. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Díky moc,budu to potřebovat. Výsledky budou až za 3týdny-31.8.,takže to bude dlouuuuhá doba.
6. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Přidala jsem fotky-kuk do alba :wink:
6. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
markee-miminko bude určitě v pořádku. Já to měla s Járou zrovna tak, na krvi jsem se nejdřív lekla, že něco nebude v pořádku, ale když teď slyším kolik lidí na plodovku chodí. A neboj tři týdny utečou :wink:

Angeth- já jdu v týdnu na plicní asi ve čtvrtek, co tam po tobě chtěli???
6. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Dobré ránko,
Leni - moc hezké fotky a určitě i vydařená dovolená. Chýnovské jeskyně jsou nádherné, zvládla jsem je i já klaustrofobik :wink: nějak se odmlčela renda co viď? Dlouho nic nepísla.

Fany - ahoooooj, už jsem si říkala, jestli se něco nepřihodilo. Holky už musí být krásný princezny, ale je fakt, že teď už nevydrží tam, kam jsi je položila, posadila.....musí to být náročné. Ale u mamči si určo odpočineš a nabereš nové síly.

Markee - taky držíme palce, mimísek bude určo ok, když to cítíš, tak je to tutovka. Co Johanka, jak se těší na bratříčka/sestřičku?

Jinak my se včera byli koupat v Měříně (na pláži) - voda byla celkem studená, ale když se člověk trochu rozhýbal, tak to bylo fajn. Ondra byl srandovní, řekla bych, že si to užíval. Nejdřív chtěl brát všechny hračky ostatních dětí, ale pak jsem mu dala auto, tak s ním drandil kolem deky nebo jsme chodili pozorovat na břeh rybičky. Takže fajn strávené odpoledne.

O víkendu jedeme do Litoměřic, za manželovým bratrem a jeho rodinou, tak bude veselo - 3 děti, 6 dospělých v panelovým bytě - snad bude hezky a vyrazíme na koupaliště nebo nějakou dlouhou prochajdu.

hezký den
7. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
markee- držím palečky, aby vše bylo v pořádku :wink:
7. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
čaudys

markee-taky na tebe budu myslet-ale neboj amnio není hrozné vyš.jak se říká-a pro klid duše je dobře že tam jdeš

mikk-zdravím-ano doma je to tooočo :grinning: ale myslím pozitivne a vím že bude hůře :wink: co Ondrášek ?co kdyby jsme dali konečne spicha?

leni -mysli na mne :wink:

afi-proč jdeš na plicní?to se v bene delá normálne že tam byla i angeth?to slyším prvně,u nás jsme na plicní neposílali vůbec.... :confused:

My se dnes budeme válet ,babi zítra slaví narozky tak se to sem nahrne- :confounded: pak Klárka má první svátek a já jsem holkám koupila jen chico válec a musím něco vymyslet.
Prosím vás holky dejte mi typ co je dobré koupit holkám kolem 1 roku?neco se vám osvědčilo.s čím se deti vyhráli....u nás hraček spousty a přijde mi že zbytečene...vím že jsou holky malí ale nemají o hračky zájem-asi okoukali-bere je ovladač,mobil,petlahve atd.

Všem přeju hezký den
7. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
jo jo, nejlepší jsou právě takový hračky. Máme toho doma taky spoustu, ale nic ho moc nebere. Co se ale osvědčilo u nás, tak je takový plastový kužel, kde na prostřední tyčku děti nasazují plastové barevné kroužky od největšího po nejmenší. Tonda to sice ještě tak úplně nezvládá (tedy ty velikosti a barvy), ale nejlepší je to rozházet a když jsem ho pozorovala, tak zkouší i nasazovat. Někdy se trefí :grinning:
A další jsou ty pěnové puzzle, máme s písmeny a čísly uprostřed. Tak to ho moc baví ty středy vytahovat nebo rovnou rozebírat celou podložku z puzzlí.
Jinak bych ti moc ráda poradila, protože vím, že je to peklo. Tisíce hraček a k ničemu....
7. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
dobrý večer

fridi-díky za typ -na puzlle se pracuje :wink: holky každá hračka baví chvilku,dotěd jsme kupovali všechno 2 krát a stejne se tahají o jednu ,tak jsem se rozhodla že zásadní hračky jako odrážedlo,kočárky pro panenky,kola atd.budou dvojmo s ostatním mají smolíčka.

myslela jsem že budeme mít klidný den a místo toho mám za sebou návštevní-ty neohlášené návštevy mne snad zabijí-tchánovci plus neteř,známí plus 2 deti,kamarádka solo...a zítra zas.tak se mějte padám na pusu i do peřin
7. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.