• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky holky,

fanys - jo jo na plicní se teď v Bene chodí, taky moc nechápu proč. Minulé těhu to ještě nebylo. Teď už jsem si vyběhala zubaře, ekg, obvodní, cukrovku a čeká mě poslední plicní.

Jinak s těma hračkama to u nás ze začátku bylo stejné, krám na krám a nic. Járu jako prcka bavilo hodně takové ty vhazovací tvary do želvičky, pořád to tam házel a pak zase vysypal a znovu a znovu. Pak postupně přešel na dřevěné puzzlíky a kostky, ty ho brali hodně. No a teď je to lego duplo - je to sice dražší záležitost, ale fakt si s tím vyhraje.

mikk - koukala jsem na fotky, co to má Ondrášek za bouráka???

My dnes byli na výletě ve Voticích, prošli jsme město a dali si zmrzku, Jára jí měl na kraťasech a na tričko si pro změnu nalil multivitamínové pití a prý "maminka to vypere" :wink: :wink: :wink:
Zítra je u nás posvícení tak se jdeme podívat, je tu stánků a kolotočů, to zase bude :slight_smile:
7. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
fanys- neohlášený návštěvy jsou peklo. Ale zase je naštěstí tak často nemíváme :grinning: :sunglasses: :grinning: .
afi- užij si posvícení :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. srp 2009 v 06:30  • Odpověz
Afi na plicním chtěli vědět, zda nechat mimi očkovat rovnou v porodnici proti TBC nebo jestli později :wink:
8. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
TBC jde očkovat později než 4.den po porodu? :unamused:
To jsou noviny, alespoň tedy pro mě, to jsem nevěděla :confused: :confused: :confused:
8. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Já také ne v těhu jsem na plicním vůbec nebyla a Domiho očkovali už v porodnici, zato teď jsme na plicním pořád po první hexa se mu zvětšila uzlinka v podpaží tak tam pořád chodíme na kontroly naštěstí se zmenšuje a po dalších hexa už se nezvětšila. Měli vaši prcci reakci na prevenar? Přemýšlíme jestli mu ho máme dát :unamused:
8. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
No existují totiž maminky, které očkování odmítají...no mezi ně rozhodně nepatřím :wink:
8. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahoj holky

angeth-to mi hlava nebere-to se snad můžou zeptat po porodu v porodce ne? :confused: :confused: to jsem ani neslyšela a to to dělám 4 roky-ty máš věci :stuck_out_tongue_closed_eyes:ale je fakt že jde odmítnout očkovaní proti TBC-napr.v nemecku-běžný jev,u nás to jde jen posunout co vím

kinsen ahoj-jestli měl malý takovou reakci na hexu tak bych počkala a dala bych mu ho až po roce,jestli teda nevymetáš mat.centra,shopy atd.,myslím že je to zátěž pro jeho telíčko a když se blbě srovnal po základní hexe tak bych preventivne vydržela.co nato vaše mudr.-a.-?

jdu spát dobrou
8. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoooooj holky, takže všem těhulkám přeji klidné těhulkování bez problémů :wink: :slight_smile:

Fany-neboj, myslím na tebe :wink: ozvi se do IP

Mikk-jak bylo v LItoměřicích?

Tak no a my máme za sebou náročný víkend...svatba byla nádherná, vše se povedlo tak jak mělo, pařili jsme do 3ráno a včera znova celý den u našich na zahradě až do 22.30-jsme jak slováci ti to také slaví celý víkend :wink: Až budu mít fotečky, tak přidám-ségře to hrozně slušelo a malý taky :wink: No a mě dne končí dovča :frowning2: a zítra zase do rachoty-ale jen na týden a pak ještě týden mám :wink:

Všem pohodovou neděli :slight_smile:
9. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
fanys: děkuji za radu zeptám se doktorky.

Holky už budu teta právě mi volal brácha , že jeho přítelkyni praskla voda, tak jim držme palce
9. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Kinsen, tak ať jí to dobře dopadne :wink:
9. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Fany-děkuju :wink: :slight_smile:

Kinsen-držíme palečky
9. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Leni ty šatičky Kačenky jsou opravdu nádherný :slight_smile: :slight_smile:
9. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
Angeth-děkuju, sice jí byly asi o 5cm krátší, ale další velikost jí byla obrovská :frowning2:
9. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
ahojky.Jdu jen dát o sobě vědět,že žiju. Zítra na mě myslete,ať to opravdu nic není a ať mám za 3týdny výsledky v pořádku.
Jinak jsem hrozně unavená a bolavá,celý den jsme byli mimo barák a fakt toho mám už dost.
Tak pa.
9. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak mám synovce Daníka váží 345Og a měří 52cm narodil se v sedm večer.
markee: držím palečky.
Ten můj drobek konečně usnul tak jdu poklidit a spát. :unamused:
Dobrou noc
9. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Markee budu myslet :wink: :wink:
Kinsen posílám velkou gratulaci :slight_smile: :slight_smile:
9. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
kinsen- gratuluji :wink:
markee- myslím na tebe, ať je vše ok :wink:
10. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahojky holky,
teda to máme zase teploučko :slight_smile:
O víkendu jsme byli tady na kolotočích, Jára si to užil jako blázen, pač jsme měli volňásky tak jezdil a jezdil a houpal se a skákal na trampolíně, no hrůza. Jen to vedro mě poněkud ničilo.
Včera jsme byli na výletě ve Vrchotových Janovicích na zámku tak pěkné.

Dnes budeme relaxovat, došli jsme do krámu, vařeno máme tak jen peru. Máme tu na prázdniny mamky psa - Jennynku tak je Jára rád a hlavně máme úkol s ní chodit tak odpo dáme nějakou delší procházku :wink:
10. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahojky,jdu jen na skok,bolí mě břicho,tak ležim.
Odběr nebyl bolestivý,ale nepříjemný,obvzlášť,když mi to píchali na podruhý.Jednou jim to vyjelo a tak to vyndali a píchlo to znova. Učila se tam další doktorka na odběr plodovky. No,nějak se to asi naučit musí,či co. Už jsem skoro omdlela,pže jak jsem se bála,tak mi pak začlo být špatně.Ale jinak pohoda. Na utz jsem krásně viděla miminko,je tak živé a odpovídá 18+4 a jinak jsem dnes 17+6.
Nenapsali mi ošetřovák pro Míšu,takže i když mám mít klidový režim,tak zítra musim k obvoďákovi,pže prostě chci radši,aby ještě středu byl doma a on ve středu slouží,takže proto.Dovču mu nedaj,ale na ošetřovák ho musej nechat doma.
Jinak prý výsledky budou do 14dnů,ale jestli prý jsou dovči,tak nejdýl do 3 týdnů.
Tak papa,jdu ležet.
10. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj holky.
tak já se dnes byla podívat na toho malého prcka do porodnice je tak sladkej. :sunglasses:
Dominičkovi je teprve sedm měsíců a mě to připadá jak sto let když byl takhle malinkej. :slight_smile:

Jinak zítra jdeme zase plavčit tak jsem zvědavá, protože o víkendu jsem s ním byla v bazénu u babičky a on si tam hodně lokl vody tak doufám, že se teď nebude bát. :unamused:

Markee: to ti nezávidím, ale uvidíš že vše bude v pořádku. Chtěli by jste raději druhou holčičku nebo chlapečka aby jste měli páreček? :wink: Koukám že máš termín stejný jako jsem měla já s Dominičkem akorát o rok později.Tak hodně štěstí.

Ten náš prcek opět usnul a za půl hodiny byl vzhůru, to už je klasika. Tak já se mu jdu věnovat.

Mějte se hezky
10. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
dobrý večer

markee-to čekání bude jistě dlouhé ale aspon že to máš za sebou :wink: odpočívej,lež a to bříško se sklidní,to je blbé že tě píchli 2 krát ale bohužel se to stává.

kinsen-máš pravdu s tím že novorozenátka jsou kouzelné-holky když se narodili neměli dohromady ani 5 kilo a když se kamrádce narodila holčička minulý měs.a měla přes 3 a půl tak mi přišla sladce pidi.a to holky měli o kilčo míň.

jinak my jsme se dnes flákali na zahradě a byla jsem dnes otrávená,holky dost vřískali -ješte mi soused ze žertu říkal že na mne pošle sociálku jak pláčou...no jo asi ty zuby.mějte se a dobrou já jdu taky plavat ale do vany.
10. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
No zvládnout se to dalo,to né,že ne. Kdyby vyšel odběr na první vpich,tak pohoda,ale paní doktorka to ještě neměla pořádně naučené,přidržet si stříkačku a nabírat.Takže se opakovalo. Přitom paní přede mnou vzala na jeden vpich. Poslední paní už odebíral doktor Kroužek.
Kinsen,mě je to v podstatě jedno co budeme mít - zda holku či kluka. Hlavně,aby to bylo zdravé. O kluka je jiná starost než o holku mi přijde a mám to už na holku naučené a i věci,tak z tohohle hlediska spíš holčičku,ale klučík je taky vytouženej. Fakt je to jedno.
10. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Markee tak snad to dobře dopadne :wink:
10. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
jééé, doktor Kroužek... Ten mě rodil, teda páral...... Měla jsem císaře.....
11. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásím po návratu z Litoměřic - ne že by tam nebyl internet, ale nebyl čas, byl to docela šrumec. Byla to oslava manžela a švagra narozek (mají stejný den, akorát rok se liší). V neděli jsme skoro celý den strávili na koupališti - musím říct, že to tam bylo fakt super. Hodně bazénů, dětské brouzdaliště, malý bazén pro děti, velký tobogán, skokánek, stánky s občerstvením - takže fakt bomba. Děti se vylítaly, my za nima a chlapi si v klidu pokecali :grinning: Zůstali jsme tam až do pondělí, manžel měl blízko práci, takže jsme si dopoledne prošli se švagrovou a dětma Litoměřice, svezli se vláčkem a ještě jsme zvládli dětské hřiště s houpajdama.

Holky, chtěla jsem se zeptat, nevím jestli mám Ondráškovi koupit rukávky nebo by byl lepší kruh, vesta...jaké s tím máte zkušenosti?

Afi - to je elektrické auto, manžel ho koupil na Aukru - malý měl z něj neskutečnou radost, teď už to trochu opadá (jako u každé hračky). Má to dva způsoby řízení - automat nebo manuál, takže zatím drandí na auto a pak až bude větší, může šlapat i na pedály.

Fany - já vím, že se to snadněji píše než dělá, ale ty neohlášený návštěvy(hlavně tchýně) - fakt děs. Vím, že už jste to určo s manžou řešili...to by mne asi kleplo. Něco jinýho bude až holky budou chodit do školky, když budou větší, ale takhle, je to děsně sobecký hlavně vůči tobě - proto jsme od tchýně 130km daleko.

Leni - Kačenka je na fotce fakt kouzelná, hotová princezna!

Markee - určitě to dobře dopadne, uvidíš!

Kinsen - malý špatně usíná - je to tím vedrem a dusnem nebo je prostě nespavý? Jak jsme teď byli u švagrové, její malá (9měs) spala max. hoďku po obědě, pak usnula kolem 17hod. a šla spát až po 22 hod. - já měla štěstí, že je Onďula spáč - neumím si představit mít ho vzhůru do 22hod, to už padám na pusu...
11. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky holky,
teda vy jste toho napovídali :wink:

markee- držím palečky, ale uvidíš bude to dobré. Já si také s Járou počkala tři týdny a pak jsme měli jistotu, že bude v pohodě.

fridininka - to jsi napsala hezky, prý páral :slight_smile: To jsi mě pobavila.

Leni - opravdu už doma máte nevěstu, Kačenka byla kouzelná :slight_smile:

mikk - tak to s tím bourákem. Manžel taky potřád bláznil s nějakým na baterie a přesně lovil na aukru a tak. Já byla proti, pač jsme bydleli v Příbrami v bytě tak co tam s tím, že. No a náš Jára nejvíc miloval odrážecí klasickou motorku, měl dvě a fakt je užil. Teď i to kolo už je v poho a baví ho i koloběžka, kterou před týdnem dostal. No prostě mužskej :wink:
Jak jsi se ptala na ten kruh nebo rukávky tak my koupili jako první rukávky a Jára se v nich naučil pěkně plavčit tak teď máme asi troje, jedny u našich a jedny na Orlíku a jde mu to v nich krásně. Kruh jsme koupili letos a testovali jsme ho a Járu štve, že v něm nemůže skákat nebo jako může, ale nepadá celý do vody a pak v něm dělá blbosti jako minule se točil jako letadlo a vypadl z něj. Tak já preferuji rukávky :wink:

My byli dopo v Sedlčanech, byli jsme v mc, pač tam dnes byla nějaká akce pro maminky na mateřské jak se vrátit do práce s nabídkou kurzů. No a pak jsme nakoupili a šupky domů. Odpo manža byl doma tak jsme vyrazili na Monínec, zrovna svítilo sluníčko tak paráda, dali jsme si tam zmrzku a kafíčko a pak se prošli s Jennynkou (půjčeným pejskem od našich). Chlapci teď spějí tak to jsem zvědavá večer.
11. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Moc děkuju za chválu naší princezny..... ještě nějaké fotky budou :wink:

Mikk-tak Kačka měla a má dodnes nejraději rukávy-jak píše Afi mají v tom větší možnost blbnutí....jinak máme doma všechno :wink: není to zas tak drahé-vše okolo 50kč, tak jsme zkoušeli :wink:

těhulky-nebojte a nemyslete na nic špatného, brzy budete mít miminka a bude se z nich těšit :wink:

fridi-měs tedy také pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahoj holky,
díky za tipy - tak vyzkoušíme a uvidíme.

Jinak co se týče auta - já jsem také byla proti a vidíš jak to dopadlo. Manža je až moc "vášnivý" elektrikář a takymám pocit, že si plní nějaké sny na Onďulovi. Doma má motorku i traktůrek odrážecí, tak mi tohle připadalo dost zbytečný - já mu raději kupuju knížky nebo nějaké dřevěné hračky na procvičení motoriky.

Dnešní příhoda teď už veselá - když Onďula spal po obědě, vyluxovala jsem celý byt, všude vytřela, utřela prach atd atd. - klasika. Pak jsme šli s Ondráškem ven, vrátili se kolem 18hod., Ondrášek se zabavil stavebnicí, tak že si připravím omajdu na špagety než se půjde prďola koupat. Oloupala jsem 1 cibuli, nakrájela jí (celou dobu zády k Ondrovi v domění, že si stále hraje) a když jsem se otočila, po celém obýváku na dlažbě byla rozpatlaná Rybilka - no a Onďula jí měl fakt až za ušima na vlasech, patách.....holky, fakt to nešlo dolů. Drhla jsem ho žínkou až byl chudák rudý, vlásky umyla šamponem a stejně mám pocit, že to stále cítím. Takže u nás veselo :grinning:

Hezký večer
11. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
mikkisek: on má takové období někdy spí třeba třikrát denně a večer usíná v sedm a někdy spí přes den jen hodinku a večer usíná kolem desáté a máš pravdu když usíná pozdě tak je to náročné.

Jestli se chcete podívat na Dominička tak má své webovky, ale nejsou teď aktualizované : www.domajz.webnode.cz

Hezký večer
11. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.