• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky holky,
to víš mikk to je přesné, já mám také raději takové ty "naučné hračky", ale mužský. Manža by nejraději na Vánoce koupil autodráhu a to Járovi byly 2,5roku. Nakonec jsem ho ukecala na dřevěný vláček. Vím jak by to dopadlo, že by si hrál tatínek a Jára by devastoval. Ale teď i manža čučí jak ho chytlo lego :wink: No necháme tatínky, aby si plnili své sny a radosti, co neměli v dětství :slight_smile: Já si budu plnit se Sofinkou a panenkama, už jsem koukala v Praze v Bambuli a hrůza, výbava jak na miminko a i ty ceny tomu odpovídají tak se máme na co těšit :slight_smile:

Jo tak Rybylku vám nezávidím, já jí používala po příchodu z porodnice a přišlo mi, že prcek smrdí rybou. Teď jsem se rozhodovala, zda jí koupit pro mimčo a zatím jsem jí nekoupila. Tak to jste museli mít veselo.

My navečer pekli štrůdl, tedy já a Jára, krájel jablíčko, ale to bylo něco, kousky lítaly po kuchyni tak jsem se držela a mlčela, ale když vidím jak se zamatlá kuchyň po jedné akci tak bych brečela. Ale pomáhání ho hrozně bavilo tak jsem mu to nechtěla kazit.
11. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Také mi rybilka ze začátku smrděla, ale když jsem přešla na něco jiného tak se oprudil, tak jsem se k ní vrátila a teď už jí necítím.
S těmi hračkami máte pravdu tatínek už se těší až bude moci Dominičkovi kupovat auta na vysílačku a podobné hračky, všichni víme kdo si s nimi bude hrát :grinning:

Koupání dopadlo dobře v tom bazénu se nezradil tak mi spadl kámen ze srdce
11. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
kisen - krásné fotky! Moc pěkně udělané stránky, taky jsem se na něco podobného chystala, ale....Dominiček je fakt kouzelnej! Jak jsi psala, že při pohledu na Daníka ti Domča připadá už velký, tak mne to přijde taky děsně děsně dávno, kdy byl takto malinkatej, na druhou stranu mám pocit, že jsem si ho nedávno přivezla z porodnice. Acho jo, proč to tak letí.
11. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
kinsen-super stránky, máš to moc hezky udělané :wink:
12. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky

mikk-ano rybilka je super věc :wink: mne se nedávno otevřela a rozmatlala v praze-já frajerka přece nebudu holkám nosit věci v tašce od kočáru-tak sem ji měla všude v kabelce z manga-málem mne švihlo a smrdí to furt.

kinsen-Dominik je sladkej a má šikovnou maminu -já sem technický antitalent-musela bych si zaplatit webmastra

angeth-tak co ?myslím na tebe už to máš za pár... :wink: :wink:

u nás dnes leje tak nevím jak s holkama vydržíme vevnitř :unamused: mmch Klárka má dnes svátek a i když o tom neví tak jsem udelala dort,dnes mám v plánu jednohubky...koupila jsem jim obom dárky protože jsem se rozhodla že budou svátek splavit spolu i s barčou aby toho v prosinci neměla moc a nevyčítala nám to že jsme ji blbě pojmenovali-svátek,mikuláš,narozeniny,vánoce..... :wink: a volala mi tchýně ptala se co delám tak jsem jí řekla že patlám dort-tak mi řekla že jsem trapná matka a že mne takovou nezná.být po ruce tak jí švihnu.že je to zbytečné a utrácení penez-nechci srovnávat ale hlavně že když měla jejich Lucka od švagrové první svátek tak delali oslavu jak hrom a k nám ani nepřijdeou.jinak v naší rodine moc svátky neslavíme jen narozky ale tohle mne mrzí.
tak páčko
12. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Fany-kašli na ní, je to k...a, jak ti tohle může říct? Fakt je to od ní hnusný....je to od tebe hezké, žes jim udělala dort-a jaké utrácení peněz? Kdybys ho kupovala vyšel by tě na mnohem víc. Ach jo ty tchýně. Nemysli na ní, je to od ní ubohé.....holčičky pozdravuj a za mne pohlaď a hodně zdravíčka oběma :wink:

My rybilku používáme dodnes :grinning: je to super věc, i když smrdí :grinning:
12. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Hola hej,

fany - ta tchýnuše je fakt na odstřel - pokaždý vypustí z pusy takový žvásty, že se fakt člověk nestačí divit. A co jí je vlastně potom? Kdybys holkám pekla dort obden, tak je to prostě tvoje věc. Nenech si zkazit náladu, uvidíš jakou budou mít holky radost a to za to přece stojí! Jinak Klárce i Barunce posíláme obr pusu!!! a tobě bych nejraději poslala nějaký ovladač na tchýně, který by jí přeprogramoval nebo alespoň vypnul zvuk. Drž se,klobouk dolů, mě by z ní asi brzo kleplo.

Až by se umoudřilo počasí, co kdybychom se sešli v Lešanech u té pizzerie - máš to daleko? A co Léňa s Kačenkou - přidáte se? Máš teď dovču nebo jsi v práci - vím, že jsi to psala, ale zapomněla jsem to a mám strach, když překliknu na další stránku, tak mi můj elaborát zmizí. :wink:

Ondrášek usnul a já jdu pro změnu uklízet a kuchtit - dneska zkusím recept na kuře podle Babici - nejdřív se dá do trouby kuře, na to pokrájená cibule + podušené houby, hoďku se to vaří, pak se kuře vyndá, do sosíku se zamíchají těstoviny a kuře se nechá dojít aby mělo kůrčičku. Už jsem to jednou dělala a je to fakt dobré a zase nějaké změna než kuře s bramborem nebo rýží.

Teď se u nás začal zvedat vítr a je pod mrakem, tak ještě že jsme byli s Ondulou venku dopoledne, aspoň něco.

Hezký den, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Já jsem teda kuchařka - hoďku se kuře vaří. :angry: ....no comment, jdu si dát kafe, ať se trochu vzpamatuju :grinning:
12. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky..pořád nerodím :wink:
Miki v lešanské pizzerii jsem jeden čas byla snad pořád :grinning: :grinning:
A to kuře jsme taky dělali a bylo to dobré :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj všem,konečně se po delší době hlásím :slight_smile:
nestačím vše dočítat,tak jen v kostce vítám nové příchozí :dizzy_face: těhulkám držím palce,angeth tobě zvlášť,páč tě to čeká nejdřív tak ať vše dobře dopadne a jste obě dvě v pořádku :dizzy_face:
mikk rybylku jsem používala jen když byla Aňa mimčo,ale je fakt,že je asi ze všech možných i nemožných mastiček ta nejlepší a jak je vidět,tak Ondrášek to moc dobře ví :grinning: jinak super bourák :dizzy_face:
afi tak Jarouškovi dodatečně vše nejlepší k narozeninám,nakonec jsi dělala jiný dort??
fanys,dortík si aspoň symbolicky holčičky určitě zaslouží a na nějaký přiblblý řeči se vybodni :wink:

jinak u nás tak nějak nic moc nového,akorát lítáme kolem baráku,manža dělá novou fasádu,tak je pořád kolem bordelu a mě se zdá,že jen chodím a uklízím :unamused: taky mám doma dva kočičí přírůstky a aby toho nebylo málo,tak hlídám jedné mamině 2letou holčičku,no aspoň má Andulka stejně starou kamarádku :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Mikk-tenhle týden jsem v práci, ale od pondělí mám ještě týden dovolené, tak kdyby to vyšlo moc ráda bych přijela.....také jsem se poznala s Fany a jejíma zlatíčkama-byli u nás na skok v neděli, byla bych moc ráda, kdyby to vyšlo ten příští týden.....tak kdy???? Jediný den kdy nemůžu je úterý, to už jsme slíbili kámošce, že dorazíme na návštěvu, jelikož její malá Zuzanka měla včera svátek :wink: Navrhuji STŘEDU!!!!!
12. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Holky děkuji za pochvalu prcka i jeho stránek akorát se musím přiznat že je dělal skoro manža já je teď akorát aktualizuji a spravuji.
Jo některé tchýně jsou fakt děsné, ale já mám štěstí tchýně je super :slight_smile:
Také jsem měla v plánu oslavit Dominičkův svátek jenže v ten den kdy měla být oslava tak se narodil Daník tak byla jen taková malinká oslavička.
Já taky dnes pekla kuře, teď Domi spinká a pak jsem chtěla jít do města, ale nějak se tam zatáhlo tak uvidím.
12. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
kinsen-pozvání na mini srazík platí pro všechny-tak holky!!!!!!
12. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Lenko,Kačce to opravdu moc slušelo :dizzy_face: taky tancovala??
12. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
Rendo díky, tancovala, ale už převlečená :frowning2: hned jak jsme přijeli na hostinu chtěla převléknout, aby mohla lítat venku s dětma :wink:
12. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
tak ještě pár fotek :wink:
12. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojky holky,
teda vy píšete jak divé :wink:

My tu měli dnes na návštěvě naši, hlídají synovce tak se byli podívat u nás. Odpo jsme vyrazili na Monínec, pač kluci tam ještě nebyli. No Jára s nima řádil jak černá ruka, fakt hrozný, celý den lítal jak blázen a na Monínci ještě spadl z lavičky na hlavu tak zase odřená.
Na víkend chceme jet na Orlík tak zítra musím něco ukuchtit na výlet :slight_smile:

rendo - děkuji za gratulaci pro Járu. Dortík byl s marcipánem a nahoře krtek, paráda a byl dobrý. Ty jo tak ty hlídáš ještě holčičku tak to máte veselo.

fany - mě ta oslava přijde normální, my také svátky moc neslavíme, ale u dětí je to něco jiného. Nu což ať se to tchýní líbí nebo ne :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
lenko:děkuji za pozvání,ale příští sobotu se vdávám tak nemám příští týden vůbec čas.

Byla jsem zase v porodnici za synovcem a opět mě dostalo jak je malinkatý, kouzelný a bezbraný. To Dominiček už je pěkný lumpík, ale jinak je to naše zlatíčko je v poslední době tak pohodový tak doufám, že mu to vydrží do svatby.
12. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: kinsen-tak to se není čemu divit, tak ať Vám vše vyjde :wink: :slight_smile: a pěkně si ten svůj den užijte
12. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
lenko:děkujeme :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
kinsen-Dominičkovi k dnešním 7měsícům vše nej nej nej :wink: :slight_smile: :sweat_smile:
13. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Afi- Jarouškovi též vše nej nej nej ke 3 rokům :slight_smile: :wink: :sweat_smile: nějak nám ty děti rychle rostou :frowning2:
13. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
lenko: Dominiček děkuje

Afi: také přejeme malému vše nej....... :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
ahojky.
Kinsen,Dominičkovi také gratulujeme k 7 měsíci :slight_smile: a Járovi k jeho třem rokům :slight_smile:
Jinak doktor Kroužek je takový pohodář,právě,že pondělky dělá amnio on. Ale nejspíš zaučujou doktorku Hlaváčkovou,je moc milá to jo.Ale ten první vpich se jí nepovedl.Nebo povedl,ale nemá ještě sehrané ruce. No prostě to byl mazec,ale vydržela jsem to. Teď pořád ležím,pže kamarádky,které tím prošli,tak odpočívali tak týden a pak pomalu začli fungovat.Je fakt určo lepší dát si klídek než si pak něco vyčítat.
13. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
13. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahojky holky,
děkujeme za přání k narozeninám a také přejeme Dominičkovi k 7měsíci :wink:

Tady dnes od rána pršelo a pršelo tak jsme jeli s tatíkem do Příbrami, jel zařizovat k účetní a tak. Tak jsem se prošla po Tescu a nakoupila mikinu sobě, tričko Járovi a Sofince bodýčka, mají vyndanou podzimní kolekci a super :slight_smile:
Zítra chceme frčet na karavan tak snad počasí bude ok.

Mějte se hezky a pěkný víkend.
13. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
čaudys

jarouškovi a Dominičkovi-vše jen nej :wink:

ren-jak zvládáš duo?

Já zvládám svoje duo špatne asi jsem přetažená-přebalovala jsem holky před prochajdou a co myslíte že jsem udelala? :confounded: uplne blbá matka-nedala jsem klárce plínku-tak po.....i kočár proste vše kolem.a věřet že jsem to zjistila až pozde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mikk-lenka-plus ty co mají čas-sraz v lešanech-skvelý nápad-kuli mé nepojíznosti-pěšobusem jsem tam za deset minut-jen se přidávám k lence že v uterý nemůžu -jdeme na 8.měs.kontrolu k mudře-ne tdea že by se mi chtělo.....ale musím,jiný den není problém
¨hop myslela jsem že holky spí a ono prdlajs-už tam nekterá brečí tak páčko
13. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
lenko-správná 4 řka-to jste kočky :wink:
13. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
fanys - tak to muselo být něco, bez plínky :wink: U nás se to jednou taky stalo manžovi a pak malého choval a on ho počůral :slight_smile:
My by jsme na srazík klidně dorazili, pač pojízdní jsme, ale Jára bude celý týden na prázdninách v Benešově tak chci předělat ložnici a připravit vše pro Sofinku. Snad příště.

U nás už je večerní klídek, Jára s tatíkem blbnou v obýváku, ještě sklidit hračky a tradá do postele.
13. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Holky Domi děkuje všem za přání :grinning:

fanys: klobouk dolu, že zvládáš dvojčata já si to vůbec nedovedu představit :zipper_mouth:

Dominiček mi celé odpoledne blinkal, chtěla jsem mu přilepšit a koupila mu sunar s banánovou příchutí a je mu po něm bylo chudáčkovi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jo vrátím se k tomu bez příchutě.

Jdu umýt nádobí a spát.

Dobrou
13. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.