• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
kinsen-žádný kloubouk dolu-já je totiž nezvládám,nebo mám aspon ten pocit a fakt začínám blbnout a to dost :wink:
13. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
AHojky,
tak my jsme měli dva dny návštěvu manžela bratránce. Včera jsme se byli podívat v lanovém centrum u Nebřicha - je to tam docela paráda, Robert dokonce šel na středně obtížnou trasu, já jsem raději zůstala bezpečně nohama na zemi. Pak jsme zajeli na véču do pizzerie v Lešanech - byla fakt výborná, seděli jsme hezky venku, Ondrášek si tam hrál s dětma, takže to byla paráda. Akorát mne mrzelo, že je zakázán vstup do zahrady, tak nevím, jestli to tam třeba lidi ničili nebo co.

Kinsen - co Dominiček? Už je to lepší?

Srazík - jak Léňa navrhovala středu, tak já jsem pro, co ty Fany?

Rendo - ahoooj, už jsem si říkala, že jsi se dlouho neobjevila. No teď když vím, že máš na starost dvě čiperky, tak už se nedivím. A do toho ještě úklid kolem baráčku - ale aspoň to budete mít určitě hezké.

Ondrášek dneska vstával v 5:30 - myslela jsem, že se zastavili hodinky - to dělá vždycky, když je u nás návštěva. Já vyprávím, jak hezky spinká, někdy i do 8:30 no a pak tohle :angry:

Jdu si dát kafe, ať do večera nějak vydržím.

Jo a v Netvořicích je pouť, objevíte se tam někdo?
Hezký víkend
14. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
čauky

mikk-souhlasím se středou-max.spokojenost :wink: na pouť jdeme v nedeli -myslím že hned po oběde-třeba se uvidíme,mne zítra přijee brácha a musíme se stavit u tchánovcu-tchán mám narozky-ne žeby se mi tam chtělo....mějte se,taky jsem znavená jdu se hodit do vany
14. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky,tak tu máme krásný víkend,škoda jen,že děláme tu fasádu jinak by jsme určitě někam vyrazili :slight_smile:

fanys-hlídání zvládám celkem dobře,když opomynu to věčné hašteření,lítání sem a tam,křik,pláč... :grinning: :grinning:
příští týden nehlídám,tak si aspoň trošku oddychnu,ale Aničce to bude líto,už si na kamarádku zvykla a pořád se ptá,kdy přijede :dizzy_face:

dnes vyrazím jen s Aničkou do Konopiště, vezmem motorku,zajdem na medvěda a taťka bude moct v klidu dodělat další kus baráčku :grinning:

všem krásný víkend!!
15. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem se sem nedostala měla jsem nějak na pilno byla jsem u kadeřnice a tak.. . A večer nemohl chudák Domi usnout a když se mu to konečně podařilo tak jsem byla tak orvaná, že jsem šla spát také on má teď celkově špatné spaní už třetí noc je neklidný a spí s námi v posteli. :unamused:

mikkísku: děkuji za optání ještě včera dost ublinkával, ale dnes to už bylo lepší. :slight_smile:

Byly jsme na oslavě narození Dominičkova bratránka takže ho konečně viděl a už si ho chtěl ošahat :grinning: :grinning:

Hezký večer
15. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky,
tak my včera byli na svatbě.Přežila jsem to v pohodě,netančila jsem-jen ploužák,hráli jen tři a z toho dva Míša profotil,takže jsem si ani ty ploužáky neužila.Určo je hráli,když jsem jela pro Johanku-pže jsem byla pryč dvě hodinky,zalezla jsem do bazénu a odpočala si. Přijeli jsme chvíli před večeří (půl šestý),ale malá jak tam měla děti,tak ani moc jíst nechtěla. Dom jsme jeli v půl desátý.Přivezla jsem jí radši k našim,kdyby náhodou mi nebylo dobře,tak ať se má kdo o ní postarat a jela jsem dom. Jsem unavená,ale spát se mi nechce.Naši prý se přijedou k nám vykoupat do bazénu,ale malou nám prý vrátí až večer. No protestovat určo nebudu.
Dneska vařit nebudu,teda jen těstoviny,pže mám v mrazáku rajskou.A jinak budu u bazénu a odpočívat.
16. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky holky,
srazík vám závidím, snad příště :wink:
My byli na víkend na Orlíku na karavanu, bylo krásně tak to bylo super. Včera jsme vyrazili na parník, to byla akce, pač jsme vyrazili pozdě a cesta k molu od nás trvá tak 30min, no jo ale stoupla voda a nedalo se projít k molu a čas běžel a běžel tak jsme zkoušeli kličkovat mezi karavany a lesíkem, ale kdepak. Tak že to vzdáme, Jára bulel, že chtěl parníkem, já uhoněná jak pes. No ale chytrou maminku napadlo, že vezmeme auto a dojedeme na Radavu - vedlejší kemp a tam parník stihneme. Tak vše klaplo a parník jsme stihli a hezky si udělali výlet, dali jsme si tam obídek a paráda. Pak přijela manži rodinka tak jsme měli návštěvní odpo. Jeho brácha tam zůstal do dneška.
Dnes jsme se hezky koupali a blbli s Járou tak to bylo pěkné, manža měl půjčenou loď na ovládání tak to byla zábava pro prcka.
Jo a prý mám v břiše vetřelce, pač Sofinka se tam hrozně mele a břicho mi vždy lítá ze strany na stranu :slight_smile: :slight_smile:

No snad bude ještě hezky a vyrazíme na karavan než porodím.
Zítra jedu do Bene, Jára tam zůstane na prázdniny a já jdu k doktorovi a pokoupit nějaké poslední věcičky.
16. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás také pohodový víkend - teplo bylo teda až běda, ale nějak se to dalo. Onďula se rochnil v bazénku, byli jsme i na dětském hřišti , večer pohodové grilování, takže príma ,akorát že strašně rychle utíká :frowning2:

Afi - ty jsi fakt akční :wink: Já se přiznám, že když mi doktorka řekla, že na další monitor už nepřijdu, protože do té doby porodním, tak jsem byla jak na trní, kdy to bude, jak to poznám, jestli to stihnu - no jo,zmatená prvorodička :slight_smile:

My dnes s Onďulou jedeme do Sedlčan, manžel má ve středu narozky, tak musím něco vymyslet - vůbec nic mne totiž nenapadá, tak snad něco padne do oka.

Hezký den, papa
17. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj maminy,
potřebovala bych poradit. Před dvěma lety jsem se odstěhovala do Mrače a pořád jezdím ke gynekologovi do Říčan. Chtěla jsem se přihlásit ke Křížovi do Benešova, ale ten teď pacientky nenabírá. Poradíte mi, jakej je ještě dobrej gynekolog v Benešově? Ten Jantač z Říčan je děsnej. Neumí vypočítat ani termín porodu a je tim proslulej i v Benešovský porodnici. Bojim se, že když se přihlásim jinam, tak to bude to samý. Můžete mi prosím poradit?
Děkuju Háňa
17. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj holky

tak jak se máte,co deláte?já nic-chtěla jsem sekat zahradu ale v tom horku se bojím jít s holkama i ven tak to nechávám na někdy....mmch včera jsme se pekli v netvořicích na pouti-kde jsme se potkali s rendou a Aničkou-ta snad slítala všechny kolotoče :wink: mne poute baví odjakživa manžel říká že jsem cikánka namíchaná se světskýma-ale mne se to líbí jen v netvo už bych klidne přešla naslepo -pořád vše na stejným místě.....

Mám tady bráchu,nonstop mi okupuje pc nebo tv ale jsme ráda že je tady.

mikk-něco hezkého mm kup,jo v sobotu jsme byli v jablonné u švagrové a potkali jsme tam po roce Luboše s verčou a trochu pokecali-tak je pozdravuj kdyby si je videla-díky

lenka-mikk-ta středa platí ?a v kolik?

hanny-nevím co je to za doktora co neumí vypočítat termín porodu :confused: :confused: :confused: jednak zadá udaje do pc a vypočítá mu to chytrý program a jednak má kolečko kde zadá poslední menstruaci atd.a taky už máme ultrazvuky kristepane....nechápu ,ale bohužel v bene ti neporadím.jen doporučuju rychlý uprk od stávajicého mudra.nevím jestli bere a jestli dělá tehotné ale já v bene miluju matouška.

všem hezký den
17. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
afi-ty si fakt číslo-kde tu energii bereš čéče.... :wink: ?vím že tě jaroušek nenechá v klidu ale ty si nezmar,trošku uber plynu a šetři dech na Sofinku :slight_smile: ta ti dává signály že takhle by to teda nešlo matinko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
jo a zapoměla jsem se pochlubit-dnes mají holky 8.měs.-a se za mnou připlazila k wc-málem jsem jí trefila dveřma.
17. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
ahojík,
fanys holčičkám vše nej k 8 měsícům :grinning: jsou kouzelné a určitě ti dávají pěkně zabrat,ale zato z nich máš na druhou stranu dvojnásobnou radost :dizzy_face: pouť byla fajn,Andulka je nezmar pořád se chtěla točit a houpat,houpačky miluje ze všeho nejvíc a to je má přitom na zahradě a stejně jí to nestačí :slight_smile:
dali jsme si tam pivko,klobásku,trdlo,nakoupili nějaké mlsky domů...

dnes jsem byla v Bn,potřebovala jsem sehnat nějaký dárek kamarádce k narozeninám,v pátek má oslavu tak jsem slítala co se dalo a nakonec něco pořídila :slight_smile:

afi ty jsi vážně drak,měla by ses trošku šetřit :wink:
17. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahooooooooooooooj,
hanny - ráda bych Ti poradila, ale bohužel nechodím do Bene - no a ten můj doktor z Neveklova - ve zkratce je dobrý asi do té doby, než je nějaký problém. To je moje zkušenost. Takže držím palce při hledání nového gyndaře.

My jsme dnes pokoupili dárek manžílkovi, tak jsem ráda. Myslela jsem, že udělám dort za studena, ale neveklovská cukrárna s čokoládovými větrníky do jistí.

Jinak my jsme v neděli na pouť nedorazili, bylo děsné vedro a moc se nám nechtělo. Tak třeba příště.

Fany, Leni - tak kdy se Vám to časově hodí? Nám je to jedno, jsme doma, malej chodí po obědě spát, ale usne i v kárce, takže se spíš přizpůsobíme asi Fany holčičkám.

Hezký večer
17. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky holky,
tak tedy hanny asi ti moc neporadím, pač já chodím ke Křížovi a jsem spokojená. Vím, že pár kamarádek chodí k Chudanovi, ale nemám s ním žádnou zkušenost tak těžko říct.

mikk - a co jste vybrali za dáreček??? Jak jste pochodili v Sedlčanech?

fanys - gratuluji k 8.měsíčnímu výročí holčiček :wink:

My ráno vyrazili do Bene, pařák už od rána tak veselé. Járu jsem dala mamce a šupky k doktorovi a pak ještě odpo na plicní, to je nějaká novinka, že potřebují potvrzení do těhu průkazky kvůli očkování miminka, zda chceš už v porodnici nebo pak u své dětské doktorky. Tak to je zařízeno a snad poslední doktor.
Cestou jsem ještě nakoupila v DM a koupila si kojící podprsenku tak vše dokoupeno. U mamky jsem si sedla a Jára mi řekl, abych už jela domů, že on je na prázdninách, to jsou mi věci :slight_smile:
Tak jsem si dala melouna a šupky domů, akorát dorazili manži rodiče tak jsme sedlěi asi do 19hod na terase u hospůdky, teď už relaxuji a až do pátku budu :wink:
Jinak s tou akčnostní, to už asi nezměním, já se hrozně nerada nudím a pořád musím něco dělat, ale se Sofinkou to bude ze začátku asi zajímavé a nastane nám tu pěkná divočina :wink: Ale už se na ní moc těšíme.

Copak Anghet???

Jo jak píše renda tak to je přesné u nás jít s Járou na pouť to je pěkně drahá záležitost, naštěstí jak tu teď bylo posvícení a kolotoče tak kolotočáři jedli u manži v hospodě tak dostal volňásky no a za jedno odpoledne je Jára vesele projezdil, prohoupal a proskákal...ale byl nadšený. No jinak to financovat není fakt žádná sranda. A to si pamatuji jak jsme ho ještě loni přmlouvali na kolotoč a teď ejhle :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
hanny: v Bene nevím, ale vČerčanech je Obr a ten bere a je lepší než Kříž :slight_smile:
17. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás také pohodový víkend....na pouť jsme nejeli-velkým dětem to už nic neříká a jelikož byly v přesile, nikam jsme nejeli, já tedy vyrazila večer s kolegynkama z práce na KEKSÁKY a to jsme si patřičně užily, i když tam bylo mraky lidí, bylo to fain. Dnes jsme vyrazili do Phy-jelikož Dáda začíná od září chodit do tanečních, tam jsme sháněli oblek, košili, kravatu, taneční boty, boty do školy jak pro Kačku, tak pro Dádu, pžezůvky do školy, do tělocvičny......vyjeli jsme v 15h a vrátili se ve 22h-jsem zmordošená, utahaná.,....ALE KOUPILI JSME.....jsem ráda moc, no asi si umíte představit-penízky se jen kutálely :frowning2: No a jakpak to panečku Dádovi sluší :wink: už se těším na prodlouženou :slight_smile:

Hany-já také jako Afi chodím ke Křížovi a jsem s ním max.spokojená, takže také nemůžu poradit :frowning2:

Fany a Mikk-též mi je středeční hodina jedno, nic jsem si na tento den neplánovala :wink: takže se podřídím, jak psala Mirka, necháme to na tobě Fany-máš víc dětí :wink: :slight_smile: tak napiš v kolik se ti to hodí a od nás též vše nej holčičkám k 8měsícům :wink:

Afi-máš hodně podobnou povahu jako já, také se nerada nudím a musím něco dělat, být mezi lidma, v pohybu,.....vždyť na nudu je času dost v důchodu :wink: , no, kterýho my se asi nedočkáme :grinning: :grinning: :grinning: s touhle dobou :frowning2:

Mikk-co tě cvrnklo do nosu? :grinning:

Copak Anghetka? Že by už? :wink:
17. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz
Ahojky,
téda Leni to jste to rozjeli v Praze, to věřím, že se korunky kutáleli.
My koupíme jen bačkůrky a kecky do školky a tradá. Na Sofinku už máme snad všechno tak jsem ráda.
Dnes jdu za chvíli ke kadeřnici tak dobré.

No a zítra začnu s nějakým tím úklidem, abych tu nezahálela, když je malý pryč.
18. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
zdravstujte holky :wink:

díky za gratulace holkám-ty si to včera užili-vřískali a zlobili celý den

ano angeth copak je ?

mikk-lenka-jasně já mám převahu detí-teda jestli bude normoš počasí -ted tady leje tak bych to videla tak na 14 hodinu-ale i jinak se přispůsobím-za chvíli jedeme do prahy tak se odpojuju a kouknu večer
18. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
O.K. ve 14hod. by to bylo super....platí Lešany-pizzerie? užij si Prahu

Angethka-je už asi v porodnici :wink: jinak by se určitě ozvala

Afi-no jo no, co nám zbývá? Ještě jsme si s manžou dělali v autě srandu, že jsme si pro sebe nic nekoupili :frowning2: ale děti byly spokené, tak aspoň tak :wink: jdu také něco dělat-chci umýt okna a vyprat záclony :rolling_eyes:
18. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tož si zítra užijte srazík a koukejte podat hlášení a fotečky :wink: :wink: :wink:

Já byla u kadeřnice, pak jsem jela pro manžu do Sedlčan, pač prodal své oblíbené autíčko a přijel busem a odpo jsme si hezky zalehla a teď se mi nechce nic dělat tak jsem se usadila k pc. Snad zítra budu pracovitější :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj holky, kdepak v porodnici, asi si ještě pár dní počkám, jste hodné, že na mě tak myslíte, mě už se u pc hrozně špatně sedí.. :wink:
Já tedy chodím k Obrovi ( ordinuje i v Týnci a Bystřici) a jsem mooooc spokojená...a vůbec nedoporučuju Hirsche v Bene...
18. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
angeth-já to taky tipovala že už to je.... :wink:

afi-u tebe relativne nudný den co?

leni-tak zítra-už se teším na tebe i kačku :slight_smile: ozvu se na tel.-mmch já teda tady bydlím ale nevím jestli je tak brzo otevřeno i když je sezona????vy jo?upřimne jsem tam nebyla asi rok od té doby co nám dali špinavé příbory a na pizzu jsem čekali přes hodinu protože pizař zárověn vařil minutky-a to byla docela sranda -pizzu delá za barem a vařit,míchat běhal do kuchyně....no stálo to zato.

praha nakonec padla a byli jsme s bráchou na konopišti,hlavní město jsme odsunuli na pátek.

dobrou
18. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Angeth-no vidíš to a my mysleli, že už jsi v porodnici :wink: tak držíme palečky, protože už to máš fakt za pár :wink: ať vše proběhne v pohodě a jsi brzy s mimískem doma :wink:
18. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
AHoj holky,
fany, Leni - když jsme tam byli minulý týden, tak vím, že měli od 11 do několika (to si bohužel nepamatuju) a pak až od 17hod do 22. Tak to riskneme, dá se posedět před pizzerkou, pro prcka pití a nějakou křupku vezmu, ale stejně si myslím, že ho bude víc zajímat Kačenka a tvoje holky :grinning: Kdyby to padlo, tak mě prosím fany třeba jen prozvoň. Tak zítra paaaaa
18. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Fany-jelikož jsme psaly příspěvek asi nastejno, čtu ho až teď....také se na vás moc těším, na všechny-Ondrášek bude jedinej chlap :wink: o.k. budu čekat sms-na mikk číslo nemám, ale ty určitě ano-tak zítra holky ahoj :wink: :slight_smile:

Mikk-snad si nějak poradíme :wink: tak třeba je tam ještě něco, ne? třeba muzeum :grinning:
18. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Anet - myslíme s Ondráškem na Tebe a držíme všechny palce co máme ať jste holky v pořádku a brzo spolu!!!

Afi - já se překoukla, myslela jsem, že máš také termín v srpnu, proto jsem se divila, jak jsi mohla běhat s Jarouškem po Orlíku a honit parník :wink:
18. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
ahoj holky

kdyby něco tak se ozvu,kdyby nebylo otevřeno není problém přijít k nám nebo na zahradu -jen se nesmíte moc divit že je tady bordel jak v tanku a to doslova-jak je tady brácha furt nekam jezdím tak žiju slovama binec v bytě štastné dítě :grinning: ale to jen proto že se mi to zrovna hodí,jinak to tady začínám nenávidet a ve čt se chystám na mega uklid.trpím jak zvíře už jen pohledem na koberec ale nejak mi chybí elán a čas.tak zatím
18. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
tak a ted jsme se minuli s mikk :cry:
18. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
fanys: dodatečně vše nejlepší holkám, nějak nestíhám finišují přípravy na svatbu a s prckem je to docela náročné :slight_smile:

angeth: také jsem si myslela že jsi už porodila, neboj brzy to přijde :slight_smile: :slight_smile:

užijte si srazík

hojda
18. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.