• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
K dětskému nejspíš do Sedlce k Mudr. Šárové, nikdo jiný tu neni a jezdit někam jinam se mi moc nechce. Chodila sem k ní sama jako dítě, takže je to už pani pomalu v důchodu, možná že už i to je důchodkyně :slight_smile:
Počasí tenhle týden děsný, do Tábora jsem jela v tom děsnym dešti. Včera jsme jeli na sraz bílých boxerů, máme totiž dva bílý německý boxery a byli jsem tam do dneška a včera lilo skoro celý den, měli jsme výstavu a pak se cvičilo, tak jsme měli furt mokrý boty a jsem docela utahaná. Vyloženě se těšim na to že zítra nikam nemusim a budu se doma válet. Doufám že nás ještě čekaji nějaký hezký dny než zase nastane ošklivá zima. Při tomhle počasí by člověk jen spal.
S tim monitorem furt nevim, možná ho koupim od nějaký maminy třeba z mimibazaru.
To jestli tu sádru budeš mít tři týdny tak to si s tim teda užiješ a na jaký ruce to budeš mít, jestli to budeš mít na tý kterou hlavně používáš, tak to si asi budeš připadat jak bezruká.:unamused:
Výsledky z toho cukru pošlou rovnou doktorce tak to se dozvim až tam pudu na kontrolu, myslim že to snad bude v normě. Blbě se mi asi udělalo protože mám po ránu vždy nízký tlak, vždy když jdu do poradny tak mi naměří 100/60 a pak ještě když sem tam musela být hlady, nic nepít a byl blbý vzduch tak je to hned. Bylo to ale dost nepříjemný.
Tak ahoj a hezký nový týden. :slight_smile:
9. zář 2007 v 18:24  • Odpověz
autor
Ahoj, tak u nás nastala adocela hrůzná atmosféra...prcek má od soboty 39teplotu po odečtu, tak jsme byli v nemocnici v bene, uši dobrý, krk dobrej, plíce dobrý, tak snad jen nějaká viroza, dáváme čípečka a kapičky, ale je mi ho strašně líto, pořád pláče, moc nepapá a navíc je takový úplně mimo, dneska už je pondělí a furt má stejnou teplotu, přes den lepší ale jak přijde večer a noc je to stejné!snad už to bude lepší, když zítra nebude tak s ním radši dojedeme zase k doktorce!Takhle malé dítě to je pěkně nebezpečný!Ale mám podezření, že to možná chytil od tchána, protože je dost neohleduplný, měsíc ho bolí v krku a až teď si došel pro neschopenku, už nemůže skoro mluvit a prý má chycené i průdušky!!!no hrůza
Jiak slyšela jsem co se týče monitoru dechu (ale nevím co je na tom pravdy), tak není dobré ho právě po někom kupovat, prý neznáš majitele jak s tím zacházeli a v kdoví jakém stavu je!a že má životnost zhruba na jedno dítě, říkali to v tv, ještě když jsem byla těhotná tak jsem to viděla na čt2 v nějakém dokumentu, ale těžko říct!Znáš to, potřebujou aby se kupovali a vyráběly a měli z toho job a hlavně peníze!:slight_smile:
jinak bacha na bacily, bereš nějaké vitamíny?já jsem měla ten mamavit a byl super, těžko říct zda je to potom, ale celé těhotenství jsem nemarodila...ale hodně je doporučují!v nemocnici nám říkali že je teď všude strašných viroz že máme dávat pozor že je to tím počasím!tak pořádně oblékat a odpočívat :slight_smile:!
10. zář 2007 v 11:54  • Odpověz
ahoj,
tak to je mi prcka moc líto. Nechápu tchánovce že když ví že jsou nastydlí že k němu chodí a nebo že si tedy nedojdou k doktorovi dřív. Vždyť je to ještě mrňous a je víc náchylnější ke všemu, tak by si teda aspoň měli dát něco přes pusu nějakou roušku když jsou nastydlí a musí mermomocí k němu. To je docela děsný bys ho asi měla hnát od malýho pryč dokud se sám nevykulíruje. Aby s toho sám malej nedostal ještě nějaký zápal plic nebo něco horšího.
Mně dneska zase nějak bolí břicho, tentokrát ale nahoře, když si na to šahnu tak to mam hrozně citlivý. Vstávala sem až v půl jedný.Napadlo mně jestli to třeba nemam nějak namožený z víkendu jak jsme furt chodili s těma psama a oni tahali.
Vím že ten monitor je riziko když je použitý, právě že dost váhám, ale zase na druhou stranu si řikám co by s nim asi mohlo být, většinou ještě ty maminy od toho maji třeba i paragon a některý to prodávaji ještě v záruce. Asi to nechám do poslední chvíle, jak se rozhodnu. :slight_smile:
Vitamíny beru calibrum mami. :wink:
10. zář 2007 v 17:27  • Odpověz
autor
ahoj,
dnes už je mu trošku líp, teplota polevila ale v noci pořád plakal a byl nevrlý...přes den je to samozřejmě lepší!co se týče tchána a tchýně jsou takoví že mají sparťanskou výchovu takže já si s nimi moc nerozumím, prostě netopit když je prcek nemocný (18stupňů) ještě když venku prší...dávat mu cokoliv od třetího měsíce, jíst všechno (hrách, čočku,..)no prostě strašný!a ještě s tím že musí být odolný že k němu lezou, no hrůza...a pak to svedou na mě že homálo oblékám...jno děs!
nahoře na břichu jsem to měla taky citlivé ale spíš jako u pupíku přímo, a dokonce pupík mám citlivý i po porodu a docela dost, nemůžu do něj třeba vůbec sáhnout!ale může to být samozřejmě i z námahy, koukej pořádně odpočívat a žádní psi!to není sranda a ještě nějaký velikáni, ty musí mít sílu a určitě jen netáhnou ale je to takový ten škubavý pohyb ne?radši fakt opatrně!taky jsem slyšela že psi mění svůj vztah k majitelce když je těhotná, že jako by to mimnko cítí!
no jinak to počasí je fakt šílený!ty vitamíny jsou fakt dobrý, nejen na náchylnost ale i a hlavně pro prcka, dostává to co mu my samy nedáváme ve stravě!
jinak co se týče monitoru tak v záruce bych jo ještě brala, ale bez záruky už asi ne, fakt záleží na tobě jak se rozodneš, každopádně je to asi fakt klídek když vidíš jak to světýlko bliká a nic se neděje, akorát že se třeba jinak pohne nebo sleze a najednou se lekneš co se děje.....to říkala kamarádka co ho má, že se jim to stává že svítí červeně a přitom prcek spinká!tak nevím no!
11. zář 2007 v 16:26  • Odpověz
Ahoj,
tak to to s nima nemáš tedy vůbec lehký a to bydlíte s nima? Je to docela peklo jestli maji ke všemu takový přístup, to bych z nich asi šílela. :confounded: Ještě že bydlíme samy máme svatý klid.
Jo u toho pupíku mně to taky někdy bolí, se psama je to fakt že na vodítku dělaji ty škubaví pohyby, proto taky už sama s nima nechodim s obouma najednou, leda tak s jednym a nebo až když přijede manžel z práce tak jdem společně a každý vezme jednoho. Bude to s nima asi krapet na budku až se malá narodí, ono už i teď, furt zlobí, teď mi tu ten mladší pískal na pískací činku že mi málem praskla hlava. Furt řikám že se mi narodí díky nim dítě nějaký nervák, protože je furt napomínám a furt se musim rozčilovat jak furt zlobí. :slight_smile:
To že si slyšela že psi mění svůj vztah k majitelce když je těhotná, to jako v jakym smyslu? Že jí začnou dělat naschváli a nebo že jsou k ní ohleduplnější? To by mně teda docela zajímalo. :slight_smile:
Včera sem zase nějak přemýšlela nad tou porodnicí, četla jsem jak tu dávala odkaz jedna holka na apeiro kde je hodnocení nemocnic a ten Benešov nevychází tak špatně, tak fakt nevim.
Už si s tim rozhodovánim připadám jak blázen, porodnice, monitor, včera sem objednávala nějaký věci pro mimi, tak sem taky nevěděla co bude potřeba a co ne. Ted sem se rozhodovala nad postýlkou, tu už taky objednám ať to mám z krku.
Tak ti přeji pevný nervy na tchánovce a malýmu ať se brzy vykulíruje. pa :wink:
12. zář 2007 v 11:40  • Odpověz
autor
ahoj,
tak dnes už je to s malým konečně lepší, už má jen slabou teplotu a už tak nespí a směje se tak snad to bude dobrý, akorát tedy méně jí...a po chvílích takže v noci jsme vstávali skoro každou hoďku a půl!
Tchán dnes dobral po týdnu antibiotika a vůbec mu nezabrali (bodejď by jo když furt něco dělal a neležel) tak že půjde znovu k dr. aby mu ještě něco dal, no vypadá děsivě!
co s etýká těch psíků, tak to asi odpočinek tedy nemáš, co?:slight_smile:to máš doma radost!ale furt lepší bydlet se psy než s tchánem a tchýní, už se rozmýšlím nad bytovkou někde ve Voticích aspoň ale těžko se něco shání!
Jinak ti psi prý cítí že máš mimíska v sobě a někteří to berou jako dvojitou ochranu a někteří jako nebezpečí tak nevím co je na tom pravdy, ale říkala mi to kamarádka co má psa když jsem byla těhotná!
S těma nemocnicema je to asi fakt individuální, chytnou blbce můžeš všude ať chceš nebo nechceš a to kdekoliv, vyber si určitě tak jak se ti to kde líbí!ten benešov je dobrý určitě na komfort...a vybavení a i jídlo,ale na péči já si můžu stěžovat!do těď se ještě bojím jít na tu šestinedělní prohlídku protože mě to vše ještě bolí a určitě ten vnitřek ještě není zahojený a kdo ví na co mi ještě přijdou....každopádně ještě máš čas tak můžeš uvažovat:slight_smile:
zatím se měj krásně a odpočívej!!! :sunglasses:
12. zář 2007 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj,
tak co brouk už je to lepší? A co tchán? Ať se kouká vykulírovat,někdy je to s nima horší než s malýma dětma. :slight_smile:
Já byla dnes s mámou ve Voticích v sekáči, má to tam známá co pochází z vesnice do bydlí naši, tak mi tam připravila tři hromádky pěkných věcí, tak sem si tam vybrala asi deset věcí na mimi. Mám s toho radost.
A kdy jdeš na tu prohlídku po šestinedělí? Jedna kámoška to taky měla nějaký dost bolaví, řikala že jí na to něco dali, ani teď nevim jak to má teď jestli už je to dobrý. No já sem si řikala že teda bych zkusila ten Benešov, jenže jsme pak byli u našich a manžel tam řekl že mu tam málem zabili spolupracovníka a máma zase že tam zanedbali porod jedný holky kousek od nás, čekala zdraví dvojčata holky a nakonec ta jedna při porodu umřela a ta druhá je postižená, tak už asi nebudu spekulovat a pudu do toho Tábora.
:unamused:
S psíkama je to někdy o nervy, ale jinak jsou to skvělý společníci a aspoň nejsem doma furt tak sama. Snad nebudou nějak zlobit až bude doma mimi, někdy to bude asi o nervy ale snad to zvládnem. Přeci jenom to nejsou malý pejskové ale 30 kilový psi. :slight_smile:
Hm tak to bydlení ti vážně nezávidim, bytovka by měla svý výhody i nevýhody, ale byli by jste samy a to je asi to nejhlavnější.Kámoška prodávala 2+1 ve Voticích, už to ale prodali. A co postavit si baráček by jste nechtěli? Vim že by jste se museli zadlužit, ale to tak dneska má spousta mladých lidí i my. Za ten klid to ale stojí to mi věř. Já už si na to tak zvykla že už bych nechtěla bydlet ani se svýma rodičema, natož s rodičema manžela. :wink:
15. zář 2007 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky Benešovandy.
Sice miminko nečekám,ale mám tři dítka a čtvrtý plánuju,časem.Myslíte že bych mohla občas zajít na pokec?
21. zář 2007 ve 22:35  • Odpověz
ahoj,
to je jasný že můžeš zajít na pokec. Se třema dítkama to už jsi zkušená mamina :slight_smile: A ještě plánuješ čtvrtý? To já sem řekla že maximálně ještě jedno a stačí, že by mi těhotenství připadalo tak skvělý abych si ho chtěla zopakovat víc než dvakrát to zas ne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2007 v 17:46  • Odpověz
autor
ahoj Marky,
promiň že jsem se dlouho neukázala, ale byli jsme s prckem a manželem na dovče u známých na moravě, tak jsem neměla přístup na net!naštěstí jsme vychytali nádherný počasí, tak jsme si to patřičně užili, až na tu cestu po d1 no něco neskutečného!to byl odpočinek od tchýně!!:slight_smile:a co ty jak se daří?te´d jsem si vzpoměla byli jsme v jednom kameném obchodě s krásnýma věcičkama pro mimi, ale mají i internetový obchod, mrkni kdyžtak na www.babyservice.cz
23. zář 2007 v 18:24  • Odpověz
Ahoj,
teda tam maji krásný věci a i za docela dobrý ceny, ale nějak sem nepochopila ten systém objednávání. Moc mi to jako internetový obchod nepříde. To jako když bych chtěla něco objednat, tak musim napsat jim na mejla a vypsat jim tam položky který chci? Nebo jak by si to pochopila? A co ty nakoupila jsi tam malýmu něco hezkýho na sebe?
Počasí jste opravdu vychytali, vypadá to že už to bylo poslední hezký počasí v letošnim roce. Tak hlavně že jste si odpočinuli a užili si to. :slight_smile:
My jsme o víkendu vymalovali ložnici, tak čekám až dorazí ta postýlka, nějak se to zdrželo, taky jsme objednali komodu, abych měla ty všechny věci na mimi kam dát. Jinak jsme byli ve čtvrtek na 4D utz v Benešově, tak máme potvrzenou tu holčičku, furt si strkala před obličej ruce, ale fotku máme. Dělal mi ten ultrazvuk takový hrozně tlustý doktor a v podstatě nic jinýho mi neřekl, jen se snažil nám udělat pořádnou tu fotku aby jsme za těch pětset tam aspoň něco viděli. Nakonec nám ty fotky dal dvě a řiká ať na recepci až to budem platit ukážem jen jednu. Stejně je to takový divný byznys v podstatě za nic dáš takových peněz. :confounded:
23. zář 2007 v 19:41  • Odpověz
autor
ahoj,
nakoupila jsem mu tam právě spoustu mikinek a triček s dlouhým rukávem fakt hezký věci a hlavně pořádný materiál, z toho internetu chci právě taky ještě něco objednat...neměli to v prodejně, tak jsem jim normálně napsala (včera)e-mail co chci objednat a uvidím co mi na to napíšou, zda to tak jde tak pak ti dám vědět!ale fakt jsou to rozumný ceny!
jinak co se týče toho tlustýho doktora tak nebyl to náhodou mudr Posejpal?ten mě totiž rodil :angry: taky byl pěkně tlustej ani nemohl dýchat, takový menší černé vlasy...???je to opravdu dost peněz já na ničem takovém nebyla jen jsem si nechala dát fotky z normálního ultrazvuku ale prcek byl vždy tak blbě otočený že byl vždy vidět buď zády nebo bokem, takže obličejík nebo pohlaví stejně vidět nebylo, ale tak já to ani vědět nechtěla:slight_smile:
teďka nevím zda v pátek nebo v sobotu mají být ve voticích svatováclavské slavnosti nejezdíte tam?ani nevím co má být za program, tuhle sobotu co jsme byli pryč tak byli ty slavnosti v Louňovicích pod Blaníkem a prý to bylo pěkný, ale rok od roku méně lidí, tak nevím!
24. zář 2007 v 10:43  • Odpověz
Ahojky.
Koukala jsem na obchůdek a maj tam fakt hezký a v podstatě levný věci...že bych koupila něco synovečkovi?!
Moje jsou na ně už dost velký:slight_smile:
Když slyším tlustej dr.tak MĚ napadá Matoušek,ale vůbec netuším zda tam ještě po těch 7mi letech ještě je.
24. zář 2007 v 11:46  • Odpověz
Tak jeho jméno opravdu nevim, nebylo tam nikde napsaný, sám se nepředstavil a já se neptala, ale tlustý byl dost, musela sem si lehnout uplně na kraj lehátka aby na mně přes to jeho břicho došáhnul. :grinning:
Matoušek je teď myslim primář na gynekologii, ale ten to podle fotky co má nemocnice na stránkách myslim nebyl.
Tak to mi dej určitě vědět co ti odepíšou z toho obchůdku hned bych jim tam taky udělala objednávku. :slight_smile:
Na Svatováclavský nejezdíme, já pojedu do Votic ve čtvrtek musim dát do práce lístek na peníze, docela se tam i na ně těšim. Ve středu jedu na kontrolu tak snad bude vše o.k. a zítra snad dorazí už postýlka, už mi psali že to dneska poslali, tak se těším. :wink:
24. zář 2007 v 15:24  • Odpověz
byl to vůbec gynekolog :astonished: :grinning: aby to nebyl nějakej údržbář,jé, to je trapnej vtip,promiň :zipper_mouth:
jedu taky ve čtvrtek do Votic ,máme tam sraz s holkama už se těším.
24. zář 2007 v 17:28  • Odpověz
já myslela že si tady pokecám a tady to nějak vázně:(
ale nejni divu,když máte bříška a miminka.
25. zář 2007 v 16:22  • Odpověz
Já včera nebyla skoro vůbec na netu, do dvou nám nešla elektrika a pak sem tu měla kámošku. Dneska sem byla na kontrole, tak mám cs 1 a napsala mi tablety magnezia, protože mi často tvrdne břicho. Asi si pudu lehnout sem nějaká mrtvá. :wink:
26. zář 2007 ve 14:32  • Odpověz
Marky ,tak hezky odpočívej.
3. říj 2007 ve 21:37  • Odpověz
autor
ahoj marky promiň že teď nějak nepíšu ale mám tu ruku v sádře a je to fakt na nic, nejde mi ani psát a tady u té jedné věty sedím taky dost dlouho!s tím doktorem to byl určitě Posejpal to byl on:slight_smile:já už ho tedy potkat nechci nikdy!z toho krámku mi ještě neodepsali ale snad písnou až se něco dovím napíšu!zatím se měj fajn až mi to sundaj budu tu pečená vařená:slight_smile:pa pa
4. říj 2007 ve 12:48  • Odpověz
Jejda, to mně ani nenapadlo že ti dali tu sádru, no tak to máš teda pěknou pakárnu asi co?
Bratránkova žena ta už přenáší asi 11 den, tak sem zvědavá co jí s tim v Benešově provedou. Já už to nebudu řešit a pudu do toho Tábora. Už mám i na půl zbalenou tašku. :grinning: Už bych to docela chtěla mít za sebou. Ještě ale musim aspoň těch 6 týdnů vydržet. 17.tého jdu na utz na přeměřování, tak jsem zvědavá kolik už mimi bude vážit a měřit.
ahoj a hezký víkend.
6. říj 2007 v 15:52  • Odpověz
Ahojky
Já jsem rodila všechny tři v bene a nemůžu si stěžovat,bylo to super.
Jinak se ničeho neboj ,nejni to tak strašný jak to ukazujou v televizi!
6. říj 2007 v 17:18  • Odpověz
Ahoj,
tak bratránek má kluka, nakonec jí ho museli vyndat císařem, protože se vůbec neotvírala ani neměla bolesti a to už přenášela 14 dní. Ale jinak snad v pohodě. :slight_smile:
Jak se to dělá s dětskym doktorem, musí se do předu u něj nějak ohlásit že zhruba v tomhle měsíci budeme mít dítě a že k němu budeme chtít chodit? A on pak pár dní po porodu příde na návštěvu, nebo jak to funguje?
10. říj 2007 v 11:57  • Odpověz
Ahoj,já sem si dětského doktora vyhlídla asi tak měsíc před porodem,domluvila se s ním jestli nás vezme.A když sme přišli domů z porodnice,tak ten den sem mu po dohodě zavolala,že sme doma a on přijel druhý den na návštěvu.Takhle to chodí asi všude,protože v porodnici se nás ptali,ke kterému dětskému lékaři budeme chodit,zapisují to do papírů.
10. říj 2007 ve 21:42  • Odpověz
autor
ahoj Marky, sádru mám ještě do středy tak jsem z toho fakt otrávená, ale myslím že to nijak nepomohlo i v té sádře cítím že mě to stále bolí!jinak ti držím palečky, ještě chvilku vydrž!já už se taky nemohla dočkat ale první týden doma jsem myslela že už se v životě nevyspím, ale pak už je to v poho!14dní přenášet, to se tak dlouho nehcávalo jo?já myslela že max 10dní?jinak já si dětskou lékařku zajišťovala až když jsem byla s malým doma, zavolala jsem jí a zeptala se zda nás vezme!jinak to babyservice se normálně objedná je na to dole vlevo kolonka...a pak ti to přiveze třeba česká pošta...tak mi to napsali do mailu...klidně si to můžeš objednat i telefonicky!už jsem něco objednala tak jsem zvědavá!jinak se měj hezky a hlavně užívej!
12. říj 2007 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj, tak to ti teda nezávidim, hlavně aby to bylo k něčemu a měla si po problémech až ti tu sádru sundaji.
Nevim jestli přenášela přesně 14 dní ale bylo to tak nějak, myslim že víc než 10 dní to ale bylo.
Já už si s tim výběrem porodnice připadám jak blázen, teď pro změnu zase uvažuju o Benešovu, byla jsem už na tuty rozhodnutá pro Tábor do včerejšího rána, kdy mi manžel povídá že mluvil s jeho bratránkem a ten mu řekl že do Tábora už by asi rodit nešli, rodili tam se ženou letos v červenci a prý to stálo za prd, že neví jestli měli smůlu na personál ale spokojený nebyli. Přitom ona dělala v tý nemocnici sestru, tak by se dalo čekat že třeba se k nim budou chovat líp. Takže mně to vrtalo včera hlavou celý den, ještě sem se koukala na nějaký diskuse o porodnicích a teď zase chci jít do Benešova. V pondělí se seberu a pojedu se podivat na ten jejich předporodní kurz co dělaji každé pondělí a uvidim. Jinak jsem zjistila že ten utz mi dělal opravdu doktor Posejpal, jedna holčina má stránky kde popisuje svuj porod a jsou tam fotky a rodil jí on. Kdyštak jukněte na www.deniska.cz a přečtěte si to.
Já včera dokoupila tak nějak skoro poslední důležitý věci co mi chyběli, večer mně tak strašně pálila žáha že sem myslela že vyskočim z kůže, nějaký Renie to na to vůbec nepomáhá.
Na ten babyservis se ještě podívám a kdyštak taky něco objednám.
Samanto a ty jsi rodila kde?
13. říj 2007 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj Marky,já sem rodila v Benešově.Rodil mě doktor Kroužek,byl hrozně příjemný a milý a snažil se být vtipný,i když v takové situaci Ti vtipného nic nepříde.Porod sem měla rychlý.První bolesti se dostavili kolem druhé hodiny odpoledne,myslela jsem si že to jsou poslíčci,tak sem nějak nepanikařila,čekala jsem až to přejde.Ale naopak,pořád se to zvyšovalo,kontrakce sem měla po deseti minutách,to už bylo kolem sedmé večer,no a v osm hodin večer sme dorazili s manželem do Benešovské porodnice.Za dvě hodiny byl Mates na světě.Byla sem moc ráda,že byl manžel u porodu.Do budoucna plánujeme holčičku(snad)a rodit budu v Benešově.
Záleží asi opravdu na koho narazíš.Můžeš jet rodit do Prahy,nebo kamkoliv, a zrovna budeš mít smůlu na personál.Kdyby si chtěla něco vědět,klidně se ptej.
13. říj 2007 v 19:38  • Odpověz
Rodit v Praze o tom sem ani nepřemýšlela, myslim že tam nejsou o nic lepší než tady, nechci to mít zase moc daleko, takže BN nebo TA. :wink:
Zítra se zajedu podivat na ten kurz a uvidim. Včera sem si opět balila tašku a mám jí nějak narvanou. :slight_smile:
Jak je to tam s noční košilí, přímo na porod vám daji nějakou jejich nebo to musíme mít taky svojí? Nevim jestli mi bude stačit jen jedna.Teď mám objednanou spešl na kojení ale tu budu mít jen jednu, nechce se mi za to zase nějak moc utrácet. :unamused:
14. říj 2007 v 15:19  • Odpověz
Ahoj,takže přímo na porod,sem měla jejich košili.Jedna košile ti stačit nebude.Já sem měla zbalené tři a použila sem dvě.Zbalila sem si sebou jen to nejnutnější,nechtěla jsem se vláčet s velkou taškou :sunglasses: ,a manžel my pak přivez druhý den zbytek.Jestli Ti můžu poradit,tak si kup jednorázové kalhotky,jsou super,aspon na ty první dny. :slight_smile:
14. říj 2007 v 19:02  • Odpověz
Tak sem včera byla na tom kurzu a měla sem s toho dobrý pocit, než mi ho zase dneska jedna kámoška zkazila tim co zase slyšela za průsery. Člověk by s toho fakt už chytil nerva. Ale asi to risknu a ten Benešov zkusim, snad budu mít štěstí a budu spokojená.
Jinak košili na porod už nedávaji, musíme mít svojí, což mi příde divný. Tak to asi vyřešim nějakym staršim delším trikem.
Jednorázovky ty mám, vložky ty tam dávaji jejich, tak mi zbývá sehnat ještě nějaký ty košile asi nějaký obyč za pár korun aby mně tak neštvalo když si je zničim.
Tašku nakonec sem si zbalila znova a menší, protože sem z ní vyhodila vložky a nějaký věci který tam nebudu potřebovat tak se hned uvolnilo místo. :slight_smile:
16. říj 2007 ve 12:41  • Odpověz
Tak já dnes na ultrazvuku a ten náš buřtík má 8 týdnů před termínem už 2,4 kilo a první co pani doktorka pronesla bylo, že má hlavu jak starosta. :grinning:
Jinak co tam koukám do průkazky na ty hodnoty, tak nevim co to je, ale někde to mám velký o týden dřív, někde o dva a někde dokonce o tři, to sem zvědavá co se nám s toho vylíhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2007 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.