• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
No jo pizzerku má na starosti Lubor..a to je někdy fakt peklo.. :sweat_smile:
19. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
čauky
já jen jukám jestli není změna,mmch už jsem trochu uklízela

angeth-není to tak dávno co jsem tam byla pořád takové moje trvalé bydlištte,ale nejak se tam pohoršili-tak tam nechodiíme jen vedle na bowling

všem hezký den
19. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
No my jsme picerce říkali Putyka u fousáče :sunglasses: :grinning:
19. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahojky, Angeth,já myslela taky,že už mám porod za sebou. No máš to ale jinak za pár.
Teď je v Bene na ženském kamarádka,pže jí vyšel pozitivní test,ale začla krvácet. Přestalo to,ale radši si došla k doktoru,ten jí vyšetřil,že už žádné krvácení nevidí a ať se objedná do Bene na utz,pže její doktor ho nevlastní. No tak jí objednali hned na druhý den(na dnešek)a už si jí tam rovnou nechali. Prý na utz není nic vidět,tak jí vzali krev. Krev těhu potvrdila,ale prostě jelikož je to časné těhotenství,tak tam nemusí být i nic vidět,ale nechtěj riskovat mimoděložní. Takže si jí tam na týden až 10dní nechaj a budou jí hlídat a samozřejmě udělají utz. No hlavně,že jim není jedno co se může stát a hlídaj si jí. Bylo by to jejich třetí dítko.
Tak a já jdu k bazénu,dnes vůbec nemám čas dočítat.
19. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
čau holky

nemužu se pochlubit fotkama protože jsem pako a stejne je sem nevím dávat resp.zmenšit v programu :unamused: ale jinak byl srazík moc fajn-aspon moje pocity-a docela jsem vypla a načerpala jiný druh štávy do života-holky díky,mmch kačka je rozumbarada a Ondrášek takový medvídek.

mějte se fajn
19. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahojky, srazík byl moc fain-Ondrášek je kouzelný-je to čiperný kluk a vůbec se nestydí a nebojí....holčičky jsou hodné-byly pěkně v kočárku, koukaly a ani neplakaly, jsou to zlatíčka :slight_smile: holky také Vám děkuju za zpříjemnění odpoledne a dovolené, bylo to fain :wink: bohužel také nevložím fotky, nevzala jsem si foťák :frowning2:
19. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahojky,
tak já se přidávám, srazík byl opravdu moc príma, akorát to straaašně rychle uteklo - ach jo. Snad to zopakujeme. Kačenka už je slečna, to to letí Leni vid? Zkoukla jsem fotky roční Kačenky - nemůžu si pomoct, je to fakt roztomilá holčina. No a o Fany princeznách - jsou to princezničky. Přidám pár fotek, tak jukněte.

kinsen - už se blíží den D? Držím palce ať si hlavně ten Váš svatební den užijete, to si myslím je nejdůležitější. Byli jsme na svatbě kamarádům, kteří se mermomocí snažili o dokonalou a originální svatbu, bylo to děsně fajn, ale oni odpadli kolem 23hod a měla jsem pocit, že byli pořád ve šponě a moc si to neužívali.

Hezký večer
19. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
U první fotky Fany holčiček jsem obrátila asi jména - tak se omlouvám, nevím jak to přepsat. Jo a Fany zítra štastnou cestu busem!!!!
19. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Mikk-dík za foto..... no s tím časem máš naprostou pravdu, když jsem byla na mateřské, tak mi připadaly ty 4roky dlouhé, říkala jsme si, jak už jsem dlouho doma, no a teď už 3roky pracuju a letí to strašně, připadá mi to nedavno, že jsem šla do práce, je to hrůza, no a když si vzpomenu, když bylo Dádovi 7let-tak to už mi přijde jako neskutečné :frowning2: je to fakt síla
19. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky holky,
mikk - jo jo my to máme ještě za měsíc, ale už mě to nějak přestává bavit, dnes jsem si tu vyšlápla do krámu a myslela jsem, že ani nedojdu jak malá kopala, no děs. Do toho to vedro, no víš jak to je poslední měsíc :frowning2:

Já dnes hezky připravila ložnici tak vše je připraveno a Sofinka může na svět, má plnou komodu oblečků, to bude Jára čučet až dorazí z prázdnin jak jsem to tam vyzdobila. Musela jsem mu dnes také koupit takové nálepky na zeď, aby mu to nebylo líto tak je spolu pak nalepíme :wink:
Jára byl dnes s našima v Praze v zoo tak spokojenost.

Já se chystám ještě na zítřek udělat větší úklid, manža prý přijde brzy tak pomůže a trochu to tu pročičstíme a já mám ještě haldu žehlení. Od pátku už nic nedělám :slight_smile:

Jo a dnes večer jsme byli na večeři, dodatečně jsme oslavili můj svátek tak jsem nacpaná jak medvěd.

Koukala jsem na fotečky, mikk nezklamala :slight_smile: Krásný, Ondrášek tak vyrostl co jsem ho neviděla. Ty jo a Fany holčičky, úžazný :wink: Jen mě překvapilo jak je každá jiná. Snad se s vámi taky někdy sejdeme a pokecáme.
19. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahoj holky

Tak jsem doma protože jsem se nevlezla dveřma do busu-jezdí sem 2 druhy busu a chytli jsme ten blbý typ co má dveře uplne vzadu a jen jednodveřový.-takže jsme doma :frowning2: ješte řidič byl dost drzý tak mhd nic moc.-jo a jak to čtu tak kočár se nevlezl -já zatím jo-ale už to nebude dlouho trvat a nebudou dveře stačit i mne :wink:

jinak holky příští srazík můžeme spáchat u nás doma-nejak mne ani nenapadlo vám to říct :slight_smile:

Ted jsem se naštvala na bráchu-o nem prakticky nevím kdyby nebylo jídlo.On nejí nic,když přijel tak mi řekl že nejí 5 jídel a dnes jsem zjistila že nejí 5 plus 100.ke všemu má komentář-chtěl po mne abych mu udelala čínu bez zeleniny,cibule a tuku.,pořád něco špatně a používám špatné přísady-niva,kečup,těstoviny,rýže,sýry,tavenáky,máslo kromě kuřecího žádné maso,pouze šunku,žádné paštiky,pomazánky-mažu mu chleba tatarkou-jo a ke snídani chce jen párky a k večeři pizzu.nic jiné.mamka si z nej udelala hezkého pažoutníka,pěkne mu vyvyřuje mne by z nej hráblo-a dopředu lituju jeho potencionální partnerku....tak ted říká že chce pizzu.už asi 155átou.

držte palce než našeho pubertáka zabiju :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojky,
teda fanys to ti s bráchou nezávidím, já bych mu dala :wink:

S tím kočárkem to je děs, dnes vůbec nemyslí na maminky bez aut. Mám strejdu, co dělá řidiče busu a vyprávěl jak jednou s nějakou maminkou pracně narval kočárek pro dvojčata do busu, ale pak jim nešel vyndat :slight_smile: Já s kočárkem jela busem jen málo tak nemůžu soudit.

U nás dnes byl velký úklid, ráno jsem začala luxováním a manža přijel za chvíli domů z práce a aktivně se ptal, s čím má pomáhat tak to jen lítalo, parádička, když uklízíme dva. Máme hotovo jen večer budu ještě žehlit.
Ráno frčím na krev a vyzvednout prcka, už je nám tu smutno.
20. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
mikk: děkuji, my nic takového nechystáme chceme mít pohodovou svatbu :slight_smile: za dva dny bude po všem a už budu vdaná paní :slight_smile:

fanys: tvůj brácha je opravdu ostrej, a ten řidič pako.

Dnes jedeme koupit malému boty k obleku, aby mu to slušelo :slight_smile: :slight_smile: pak dám fotky.
20. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
čaudys

ano řidič je magor,bohužel manža jezdí do práce fábíí a já mám smolíka...no ono vůbec jezdit busem je pro mne horor a s duokočárem jsem si troufla po prvé a nejspíš naposledy. :unamused: poslouchat kecy že -ta ženská je kráva -a to jsem jen zeptala kolik čísel jsou široké dveře-no jo tak jsme to otočili a zalezli domu.

a muj ctený brácha je neuvěřitelný-snad mu tam po té bouračce neco cvaklo-je tady na návšteve tak nechci delat vlny ale babička mu delala palačinky s ovocem,zmrzlinou a jahodama -už jen na pohled to vypadalo k sežrání a on se jí zeptal načem to delala-že jestli na omastku tak to jíst nebude :grinning: tak mi padla brada a babička nato prohlásila že jsme asi vyrostli na zámku když jsme takhle vybíravý -samozřejme do toho zahrnula i mne ale kam se já na nej hrabu :dizzy_face:

kinsen-dopředu se přát nemá-ale at je vše jak si přeješ a držím palečky
20. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
fanys: děkuju

Včera jsme Dominičkovi našli první zub :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
čaudys

kinsen.no jo a máš na nové šaty :wink: a my pořád nic

dnes jsem si absolvovala cestu busem do jílového dobrovolne nasilu-jen jiným spojem.vešli jsme se.v noci mne totiž začal bolet zub,ráno nezabral ani tramal a udelal se mi váček nad korunkou tak jsem vzhledem k tomu že jedeme v noci pryč musela k zubařce.bolí to jak das ješte furt ,odvrtlala mi zaživa co já normálne nedovolím ale řekla mi žemám zánet kořenu a injekce stejne nebude učinkovat.co se týče busu je to o přístupu dnes jel milý sympatický starří pán a nechtel ani peníze za kočár.sám se nabídl že mi s ním pomůže.ale jel brácha tak jsme to zvládli.
mám zbaleno,ukizeno ješte že jsem to delala včera protže dnes ležím jak padlý hrdina a mám pocit že jsem to přehnala s práškema proti bolesti ....no jo každopádne vám všem přeju hezký zbytek prázdnin,všem detičkám i rodičum klidný nástup do školy,tehulkám at drží a vydrží to je pro afi,angeth-držíme všechny palečky at to proběhne v klidu a pohode,kinsen hezké počasí a at to vydrží napořád........a mějte se fajn.7 září jsem zpátky.
21. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahojky holky,

tak Fany vidíš to, je to o přístupu lidí, tak hlavně, že jste se tam dostali a že ti Mudra ulevila, moc si to užij a jestli budeš mít příležitost, jukni na nás :wink:

Tak já jdu sbalit Kačenku, zítra odjíždí na týdenní soustředění s gymnastikou, to se mi bude zase stýskat :frowning2: ale budu chodit do práce, tak mi to rychle uteče.

Angeth-tak co???? Máš po termínu, jsi ještě doma-myslíme na tebe!!!!

KRÁSNÝ A POHODOVÝ VÍKEND :wink:
21. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
ahoj holky. nevíte o nějakém zubaři v Benešově nebo okolí, co je dobrý a bere nové lidi?
22. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
KINSEN-dnešní den si pořádně užij a to že prší ber pozitivně, prší Vám štěstí, hodně štěstí novomanželata a ať Vám to vydrží až do smrti :wink:

Fridi-nevím kdo bere, to je dost těžké, já osobně chodím k Mudr.Sádovské-chodíme k ní celá rodina a jsme s ní spokojeni
22. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Tak jsme domy, vyrazili jsme v tomto zamračeném počasí na Měřín do bazénu, bylo tam tedy lidí....no síla, ale Kačka si to užila....musím se pochlubit-Kačka umí plavat-sice to ještě není styl na jedničku, ale plave, uplavala několikrát do půlky bazénu, je to šikulka :wink: dali jsme si tam rovnou véču a Kačku odvezli do Neveklova na soustředění....no a teď jsme sami doma :wink: :slight_smile:
22. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včerejšek jsem si užila maximálně i Dominiček byl celkem v poho jen před obřadem ho chudáka chytil hysterák a já k něnmu nemohla to mi bylo hrozně(asi moc lidí a málo spánku), ale pak na chvíli usnul a potom byl hlavní hvězda odpoledne :grinning: a počasí tak to mě vůbec z míry nevyvedlo budeme mít spoustuuuuuuuuuuuuu štěstí :grinning:

lenko: děkujeme za gratulaci :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se dnes vrátila s Vendulkou z porodnice, jukněte do alba :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
ANGETH-moc a moc gratulujeme...... přejem hodně štěstíčka, zdravíčka, ať Vám Vaše Vendulka dělá jen radost.....snad vše proběhlo v pohodě, jste brzy doma, co? Malá je nádherná, a tatínek jak pomáhá :wink: tak doufám, že na příští sraz už půjdete také!!!!!

KINSEN-je fain, že jste ei to užili :wink: já říkala, že Vám prší štěstí :wink:
23. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Angeth: také moc gratulujeme a vítáme tě do klubu mamin :grinning: ať vám dělá jen samou radost :slight_smile: je to princezna
23. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Děkuju holky, porod byl normální, ale kvůli velké placentě jsem ztratila hodně krve..já tam pak popis porodu dodám :wink:
24. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Angeth-nádherný fotečky, malá je krásný uzlíček :wink: hned bych si jí pochovala
24. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme konečně doma. Byli jsme na Orlíku tak jsem neměla přístup na net. V sobotu tedy počasí nic moc, ale přežili jsme v pořádku. Kluci chodili na ryby tak jsem si hezky odpočinula.

angeth - moc gratulujeme k Vendulce, určitě vám bude dělat samou radost. To je dobře, že tatík pomáhá, u nás to tak taky bylo od začátku a super. Tak čekáme na nějaké info - kdo tě rodil a tak????

No já už se těším až to bude za mnou, pač jsem jak velryba, dnes jsem si holila nohy a fakt práce neuvěřitelná. Jo a taky jsme dnes byli na tříleté prohlídce s Járou.

kinsen-gratuluji k novomanželství :slight_smile: Snad nám taky vložíš fotečky, ať se mám čím pokochat.
24. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
afinko: fitečky vložím jen nevím kdy :grinning: a děkuji ke gratulaci
24. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky,
Anet - velká gratulace k princezně!!! Jak píše Lenka, je k pomuchlování. A taťkovi to hezky jde, jen tak dál, pak už se to těžko dohání. Odpočívej, užívej berušky a pohlaď ji za nás.

Kinsen - taky se přidávám k přání, ať jste spolu štastní, užíváte si Domči no prostě ať vám to klape!

Leni - tak zpátky v pracovním procesu?

My byli od čtvrtka do soboty u tchýně - no děs, umíte si představit Onďulu v paneláku, kde se bohužel nesmí skoro ničeho dotknout, protože by tam byli vidět prstíky nebo by to rozbil atd atd., no pak jsme naštěstí jeli za našima na chalupu, kde má pořádný rozlet i velkou zahradu, tak tam řádit jako divý - asi to musel dohnat. U našich jsme až do pátka, to nás vyzvednout tchánovci a jedou k nám na víkend. Asi víte jak se těším. Na jednu stranu tchán nám chce pomoct se dřevem, tak to holt budu muset nějak zkousnout.
Onďula šel spát a já jdu dát kuchyň do původního stavu - snad se to zadaří :wink:
25. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.