• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky,
Angenth,moc a moc gratuluju k narození Vendulky.Fotečky jsou úžasný,je to malá princeznička :wink:
26. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
kinsen- gratuluji, mladá paní :wink:
Angeth- gratuluji k Vendulce, je krásná :wink:
26. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahojky holky,
mikk - si koukám užívá :wink:
No my celkem taky, dnes tu byla kamarádka s dětma tak tu bylo trochu vzrůša, byli jsme na hřišti a u nás a teď z toho Jára vytuhl.
Mě dnes parádně otekly nohy,ach jo. Zítra jedu k doktorovi tak jsem zvědavá co mi poví.

Tak se zatím mějte, pa
26. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky, děkujeme za další gratulace :slight_smile:

Domi má další zub už je to dvojzubák :grinning:

My jsme teď pořád někde pryč na výletech tak nějak nestíhám :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
holky děkuju za gratulace..
Takže v porodnici byl fofr, v 8: 15 už jsme byli šesté miminko, na příjmu velice příjemná sestřička brunetka Baťhová a nějaká sestra ( asi Císařová), ta asi dává klystýr na přípravně, ale mě ho ani nedávali ( už jsem byla na 8cm) . Prohlížel mě Nováček, takovej studenej čumák, asi se těšil domů..Na sále byla nějaká Stránská, ta mě občas podporovala ve funění, při tlačení mi držela hlavu a nohy, opravdu taky super sestřička nebo co to je..Rodila mě dr. Krajčiová ( malá blondýnka, vlasy po ramena) společně se Smetanovou..( trochu vyšší blondýnka, spíš nakrátko). Pak se o mě starala jedna sestřička po porodu, bohužel nevím jméno, ale byla to brunetka..Sestry z novorozeneckého taky supr, jen ukázka koupání byla fofr a přebalovala jsem poprvé sama v kuchyňce, protože jsem ležela na "hekárně" ( jinde ten první den a druhé dopoledne nebylo volno). Vendulku mi tedy přivezli první den porodu tak nějak odpoledne a na večer. Jak jsem hodně krvácela, tak jsem byla na kapačkách a nebyla bych stejně schopná se postarat..no a druhý den odpo nás převezli a měla jsem vendulku už jen u sebe...
Jídlo: nechápu kynutý knedlíky, houskový knedlíky...Jinak tak nějak nemocniční klasika..
Sprchy, záchody taky fajn..
26. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jo a ohledně přiložení - malou mi na břicho nedali kvůli těm problémům, ale odnesli ji vyšetřit, bohužel bez taťky, protože by musel projít kolem druhé rodící maminky..ale pak ji přinesli, během šití ji držel vedle mě v náručí..
Pak nás šoupli do chodbičky u sálů, tam mě ještě kontrolovali, ležela už jsem na "obyč" posteli ( to bylo umění přelézt z té porodnické na tu obyč), kontrolovali břicho ( vždy když do mě šťouchli, tak to bylo krve :unamused: ) a po chvilce přišla sestřička a malou přiložili, no a ta se hned přicucla :slight_smile: :slight_smile: takže to přiložení bylo tak do té půlhodinky..
26. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
Angeth- tak snad jsi už v pořádku, taky jsi si asi tedy užila své. Ale ten pohled na krásný bezbraný uzlíček dá na vše zapomenout, viď?
27. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
No myslím, že to byl docela normální porod :grinning: ale fakt to stálo za to, maličká je dnes strašně hodňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Angeth-hlavně, že jste obě v pořádku :wink: :slight_smile: malá je nádherná

Mikk-ano jsem už v práci :frowning2: ale na druhou stranu jsem ráda, jak je Kačka pryč tak bych se doma zbláznila.....samozřejmě jsem to dnes už nevydržela a chtěla s ní mluvit, slyšet jí,....tak jsem volala lektorce, ta mi řekla, že je v pořádku, nesměle jsem se zeptala, zda bych s ní mohla mluvit, ona řekla, že samozřejmě. Jééé mě se tak ulevilo, když jsem s ní mluvila, slyšela jí, má se fain, baví jí to tam a dokonce jí to strašně rychle utíká....tak hlavně, že se jí líbí, já se na ní tak těším. Už jen 2dny :slight_smile: a pojedu si pro ní

Afi-jak jsi dopadla u doktora? Snad ti neřekl, že máš ležet :grinning: :grinning: :grinning: protože si to u tebe neumím představit :wink:
27. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky holky,
angeth - teda to jsi měla celkem rychlovku, koukám, že porodnice praská ve švech, no snad na mě vyzbyde místečko a nebudu nocovat někde na chodbě :wink: Hlavně, že jste s Vendulkou v pořádku a malá je hodná :slight_smile:
Já si říkám, že jak se Jára trochu rozkouká ve školkce tak Sofinka může ven a bude.

Dnes jsem byla u doktora tak vše ok, jen mám oteklé kontíky až hrůza tak bych asi odpočívat měla, ale....je to těžké, když je tu Jára a venku teplo. No a dnešek byl dost divoký den. Manža si jel pro auto do Prahy do autobazaru tak jsem ho tam vezla pak s ním prošla bazar a to v tom pařáku a cesta domů mě dorazila, pač Praha ucpaná, moje nateklé nožičky a vedro, smrtelná kombinace :angry: Už dneska nic nedělám a kouknu na telku a šupky spát.

lenka - to je fajn, že se Kačce na soustředění líbí, určitě si to užívá.

Já teď koukala v telce na toho chlapečka jak mu eskalátory skříply nožičku, to jsou věci, co se může stát, hrůza :unamused: No nic jdu se založit do sedačky.
27. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Afi tos měla perný den.. :fearful:
27. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
angeth: jste obě statečné holky
afi: jsem ráda že je vše ok

Tady je pár fotek ze svatby: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=443995&vReferer=

Až budu mít více času tak jich přidám více.

Zatím pa
27. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahojky,
kinsen - moc pěkné fotky, měla jsi nádherné šatičky :wink: :wink: :wink:

angeth - kukala jsem na fotečky, už jste tam celá rodinka, paráda :slight_smile:

Já dnes hodlám relaxovat a navečer jedeme do Bene k babi a budeme tam do zítřka.
Jo a pozor dnes nám neteče celý den voda, to mi asi hrábne, jsem si chtěla umýt vlasy a tak, ale nevadí až večer u našich. Zuby jsme si čistlii z petky, no na oběd musíme do hospůdky :wink: Včera to prý hlásili v rozhlase, ale my byli pryč tak víme prd.
28. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Afi-to ti nezávidím s tou vodou, ale když je to jen jeden den, tak se to snad nějak přežije :wink: tak pěkně relaxuj

Kinsen-nádherná nevěsta, moc ti to slušelo

Já byla včera na volejbale, chodíme občas hrát, je tam sranda. Dnes jedu se ségrama na bowling-dámská jízda. Zítra odpo je u nás turnaj v nohejbale-kam jde jak manža, tak Dáda, tak se musíme jít podívat! A hlavně si jedu pro Kačíka :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já ji umuchluju.
28. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Kinsen moc gratuluju, strašně vám to slušelo..a takové originální šaty jsem ještě neviděla :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
AHojky,
tak jsme se před hoďkou vrátili z Tankového dne v Lešanech, bylo to fajn, akorát stráááášně moc lidí. Při zahájení sezony tam bylo o polovinu míň. Ale bylo to prima. Jel s náma i tchán, tak se prý vrátil do "vojenských" let.

Kinsen - opravdu Vám to moc spolu sluší, Dominiček byl fešák!!!

Anet - malá je fakt kouzelná, hlavně že jsi v pořádku, taťka pomáhá - no paráda, jen tak dál.

Leni, tak už máš doma zase veselo viď? Jak dopadla dámská jízda? To musí být sranda, když si představím 3Léni :slight_smile:

Hezký víkend, papa
29. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
holky děkujeme za pochvaly :sunglasses:

mikky: to mě mrzí že jsem to navěděla o tom tankovém dni manža by si to užil :unamused:

Hezkou neděli
29. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včera to bylo dost nabité-Kačenka na ukončení soustředění závody, tak jsme se s Verčou jela podívat, Dáda měl fotbal ve Strakonicích, manža na turnaji v nohejbalu, pak jsem jela pro Dádu do Bene a ten šel hrát ještě s ním nohec a večer jsme hráli ještě volejbal :wink: :slight_smile: trochu sportobní sobota :grinning: :wink:

Mikk-bowling byl super, měly jsme ho jen na 2hoďky, ono to ve 3 bohatě stačí, hrály jsme 6her-takže jsme si dobře zahrály, ale jsme holky hodný a po bowlingu jely hned domů za polovičkama :wink: Jinak tankový den-byli jsme tam vloni i předloni a těch lidí-no síla.....ale jinak se nám tam také líbí :wink: Je to tam moc hezky udělané.

Tak krásnou neděli :wink:
30. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky..
já vždy když jsem byla na tankovém dni tak bylo hrozný vedro..včera aspoň ne :slight_smile: Jednou musíme vyrazit společně s manžou jen do muzea :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
ahojky,
Kinsen,krásné fotky ze svatby,moc vám to slušelo.
Afinko,to je mi líto,že ti natékají nohy,snad to nebude víc a uklidní se to.
Mikk,já chtěla taky na tankový den,ale nějak opět se mnou nechtěl nikdo jet. Já chtěla v pátek do kina na Jménem Krále,no a taky nic. Aspoň,že dneska pojedu k mojí babi a zítra pojedeme k Míšovo babi. Už teda snad budeme vědět výsledky z plodovky a bojim se. No,jde přece o živého tvorečka,tak mám strach.
Užívejte neděle,papa.
30. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahojky holky,
my si také hezky užili víkend. Včera jsme odpo byli v Konopišti, svezli jsme se vláčkem, koukli na medvěda, prošli Růžovku a pak zašli na zmrzku, prostě pohodička :wink:
Dnes jsem dopo vařila a odpo jsme vyrazili na pouť do Heřmaniček tak si kluci užili autíček a tak, já jen fotila :slight_smile:

No už je to hrůza, břicho mám prý jak když jsem ukradla medicimbal...včera komentoval jeden kamarád :slight_smile: No a nožky oteklé, tedy jen kotníky, ale i tak to je nepříjemné.

Zítra mám uklízení a vaření a úterý jdeme poprvé do té školky, to jsem fakt zvědavá :wink:

Angeth - co Vendulka, je hodná???
30. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky,zatím jen na chvilku. Teprva teď jsme přijeli z návštěvy,užili jsme si jí hezky. Ale co mě mrzí,že prostě s té genetiky nezavolali. Počkám zda zavolají zítra do jedné hodiny a pak jim zavolám já. Jsem nesvá, vzteklá a opět bych bulela.
Půjdu vykoupat Johanku a mazlit se a snad se tu pak ukážu.
31. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojky,
markee- tak to je to asi v pořádku když se ještě neozvali :slight_smile:

Holky mám dotaz od kdy se dítě dává na nočník? Někdo mi říkal, že už mám začít teď, ale mě to přijde brzy :unamused:
A co si myslíte o bezplenkové komunikační metodě?

Zatím páčko
31. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Markee to jsem zvědavá na zítřek..
Afi chtěla jsem napsat už odpoledne, ale malá zrovna začala kňourat..jinak je moc hodná, budí se většinou až když je čas na kojení, když se počurá tak vůbec :sweat_smile: Dnes proběhlo v pohodě i koupání, tak jsem zvědavá jaká bude noc...
31. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem doma ze školky, ráno jsme šli všichni tři, dětičky už tam byli tak si Jára začal hrát a asi po 30min jsme tedy odešli. Tak snad vše ok. Myslela jsem, že tam dnes bude jen chvíli, ale prý mám přijít až po obědě. Tak jsem dorazila domů,manža jel do práce a já tu tak nějak nemám co dělat :slight_smile: Ale práce by se našla jen se kouknout :grinning: Ale je super vidět ty prcky jak si hrají a překvapilo mě, že tam plakala jen jedna holčička jinak dobré.

markee - držím palečky :wink: :wink: :wink:

kinsen - nám tchýně dala nočník v 5měsících malého s tím, že ona děti už posazovala. Ale já jsem rezolutně řekla, že ne, hlavně malý ani neseděl. Začali jsme tak kolem toho roku a do dvou let jsme byli bez plenky i přes noc tak to byla paráda. Četla jsem, že až děti od 18měsíců z toho mají tak trochu rozum, když se vyčůrají jinak je to spíš o náhodě.

angeth - tak to máš pohodu, když je Vendulka takhle hodná :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky.

Afi-tak to je fain, Járovi se určitě bude líbit, je dobrej, že to takhle zvládá :wink:

Tak já už mám doma druháčka a třeťáka, to to tak letí :frowning2:

markee-také držím palečky, neboj :wink:
1. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Markee tak co?
Kinsen, jestli malej sedí, tak to můžeš na nočníku vyzkoušet...BKM je fajn, pokud jsi někde v přírodě, ve městě bych s tím asi nepochodila..
1. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahojky, já zkouším Tondu dávat na nočník asi 3 měsíce. Ale je to čím dál tím horší. Vůbec tam nechce být. Oblečený ještě chviličku jo, ale jak má nahou prdku, tak je to peklo. Teď jsem v tom polevila a nechám to chvíli být, potom to začnu zkoušet znovu. Bojím se, abych mu z toho neudělala nějaký blok nebo tak. Možná to dělám blbě, nevím..... :unamused: :unamused: :unamused:
1. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahojda, děkuji za vaše názory asi to zkusím a uvidím nebudu ho do ničeho nutit, tak uvidíme. :wink:

angeth: Dominiček byl také takhle hodný užij si to :slight_smile:

Zítra se vracím do školy chybí mi ještě rok dálkového nástavbového studia a po roce přerušení z toho mám docela hrůzu a budu muset dávat hlídat Dominička a to asi nepřežiji :unamused:

Tak jdu spát

dobrou :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
Hezký večer,
tak se konečně hlásím - jsme totiž marodi + byli u nás tchánovci přes víkend, takže na net nezbyl čas. Ondrášek má 6. nemoc a do toho mu rostou zoubky. Od soboty měl horečky kolem 40, teď když už je teplota v normálu tak mu vyrazila děsná vyrážka, která naštěstí nesvědí. Vůbec nejí, snažím se aby hlavně hodně pil, je pořád takový mrzutý, vydrží se dívat na celou pohádku, ale musím být stále u něj. Snad už to bude mít brzy za sebou.

Kinsen - moje zkušenost s nočníkem - od 8. měsíce jsem začala posazovat po a před spaním, když se zadařilo, paráda, když ne, nehubovala jsem nebo to jinak nehrotila. Kolem roku byl už v nočníku i bobek (většinou se zadařilo ráno). No a pak nastal zlom - nočník mu byl malý, tak dostal jiný, hrací, a od té doby na něj sedne jen když dělá blbiny. Takže máme záchodové prkénko nebo trénujeme do vany před koupáním. Je fakt, že předtím to byla jen náhoda, teď už to chápe, takže už musíme "jen" nacvičit si říct na záchod předtím než to udělá do plíny nebo do kalhot :grinning: Ale souhlasím s názorem nenutit.

Markee - myslíme na Tebe a mimíska!

Afi - tak to je Jaroušek šikulal, asi bude společenskej po mamince :wink: (to myslím v dobrém).

Mějte se fajn
2. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.