• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky,
tak konečně jsem na netu :wink:
No včera to už odpo tak slavné nebylo, přišli jsme po obídku do školky a Jára tam bulel, když jsem ho viděla za stolečkem jak bulí tak mi ho bylo hrozně líto. Prý začal, když přišli z venku a on řekl, že už chce domů. Hlavně tam celý den nic nejedl a nepil. Prohlásil, že tam už nepůjde :slight_smile: No tak jsme šli domů se napapkat a pak na zmrzku.
Dnes že ho ráno odvede manža, že to bude lepší, když maminka u toho nebude. Ale ráno manža zjistil, že mu nějaký dobrák rozbil zadní sklo u auta a propíchal kolo tak to řešil. Já Járu odvedla a prý v poho a i tam chtěl. Slíbila jsem mu zmrzku, když bude papat.
Ráno hned dorazila kamarádka tak jsme kecaly a daly obídek a po obědě šly do školky. Jára si hrál s dětma a prý se sám připravil ven tak paráda. Obídek také snědl tak byla zmrzka :wink: Jen má problémy s pitím, pač mají čajík a ten moc nemusí tak pije strašně málo. No sand už to bude v poho, ještě dopilujeme ten čaj a bude. Slíbil paní učitelce, že zítra přijde zase.
No a já tu mám celé dopo pěkný veget, zítra budu žehlit a vařit a poklízet, je to fakt dobré, protože člověk má pak odpo na dítě více času i energie, ale ono mi to brzy zase skončí.

mikk - tak vy jste marůdci, to je mi líto, no snad to bude brzy pryč a Ondrášek bude zase fit.
2. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Afi ty už vlastně můžeš každým dnem rodit.. :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak jakpak se máte, Koukám u Mikk nemoc-neboj, snad to brzy bude v pohodě-držím palečky Afi-Jaroušek je skvělej-jak na houpačce-jednou dobrý, po druhý ne, ale určitě si zvykne, uvidíš.Angeth-dnes má Vendulka 14dní :wink:
3. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky,
jo jo rodit můžu, všechno máme připravené tak dobré :slight_smile:
No Jára dnes ve školce dobré, jedl i pil tak snad si zvykne. Byli dnes na procházce tak jsem je viděla z balkonu, no vtipné, jsem musela zalézt,aby mě neviděl a nechtěl domů :slight_smile:

Jinak tady nám celé odpo pršelo, ale ven jsem to stihli a ještě nakoupit. Pak jsme lepili domeček z krabice na maňáskové divadlo tak zítra budeme už hrát :wink:

Ty jo to to utíká, Vendulka už má 14dní :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky,
dík za podporu, Ondráškovi je už o dost lépe, vyrážku má stále, ale nemoc pomalu odeznívá. Tak snad zítra už budeme moci vyrazit ven, protože vevnitř už hodně škodí :grinning:

Jinak u nás včera taky bylo divné počasí, ráno déšť, odpo vítr a nic moc, ale jak říkám, jen jsme to pozorovali z okna.

Afi - ten manža má smůlu, nejdříve problémy v hospodě, teď to auto - už se to nějak vyřešilo? To je síla, rozbít zadní sko + pneu.

Rendo - máte krásně sluníčkovou fasádu!!!

Skončil Krteček tak jdeme s Onďulou snídat.

Hezký den
4. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj a krásné ránko,
tak jsem si myslela,že když je takhle zataženo,že bude Anička spát o něco déle,ale kdepak :frowning2: 6: 30 a je budíček :grinning: a to je poránu fofr,maminko mlíčko(ještě chce ráno Sunar) a pak hned dolu a vstávat a pohádku
tak mám vždycky takovou malou rozcvičku :dizzy_face:

pak teprve můžu udělat něco se sebou :grinning:

afi,tak se ti to blíží,moc ti přeju aby vše klaplo a byla jsi brzy zpátky už se Sofinkou :wink:

mikk díky za pochvalu fasády,ale to je zásluha manžela i když barvu jsem si vybírala já :slight_smile: on chtěl víc do okrova,ale to se mi zdálo smutný,přivezl z práce vzorník barev,tak jsem měla z čeho vybírat

já se dnes chystám do Bn a odpo do Prahy,ale nějak se mi v tomhle počásku nikam nechce
4. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojky holky,
téda i renda sem po dlouhé době zavítala :wink: Do Prahy jedeš na nákupy??? V tomhle počasí ideální, co taky někde venku.

Jo jo porod se blíží, na jednu stranu bych brala, aby už jsme byli pěkně doma se Sofinkou a vše bylo za námi. Snad už brzy :slight_smile:

mikk - no sklo dopadlo tak, že pro něj právě manža jel, našel nějakého pána, který ho má, pač měl bouchlé zadní dveře a musel koupit dveře i se sklem a to staré měl dobré. Tak to snad nebude tak drahé, kolo je vyměněné a musíme doufat, že lidi už dají pokoj. Někdy je to podnikání fakt opruz, když vidíš jací jsou lidi závistivci a co dělají.

Ty jo jak píše renda s tím vstáváním, já od úterka vstávám v 7hod kvůli té školce a jsem pěkně utahaná, Járu musím budit, byl zvyklý tak do 7,30hod tak teď ho tahám z postele já :wink: No na vstávání k mimču se tedy netěším, takhle už jsem si odpočívala pěkně dlouho.
4. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Anet-dnes jsem otevřela noviny a ty s Vendulkou v nich :wink: :slight_smile:
5. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jo holky, jsme i na internetu ( když nás v porodnici nefotili, protože jsme nebyly spolu, tak jsem fotku sama poslala :grinning: )

http://benesovsky.denik.cz/miminka/fotogalerie-prave-jsme-se-narodili20090904.html
5. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojky,
jééé to je dobré, že můžeš kdyžtak fotku poslat i sama, paráda :slight_smile: :slight_smile:

My dnes byli na Měříně plavčit, jsem utahaná jak pes tak se půjdu založit k televizi. zatím pa
5. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Afi a nebála ses nějaké infekce nebo uklouznutí?
5. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Infekce ani ne, minulé těhu jsem také chodila plavčit do konce a vše v poho :wink: Ale byla jsem tam opravdu už jak hrošice v divoké řece, ale kluci si vyhráli spolu a mě něchali v klídku plavat.
6. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ránko,
Mikk-tak co Ondrášek, už je zdravý?

Já byla včera na zápisu, tak je za mě druhanda :wink: Včera byla příšerná cesta do Phy, dálnice uzavřená, tak jsme to vzali na Štěchovice a od Zbraslavi ucpáno a popojíždělo se krokem, cesta 2apůl hodiny....děs

Fany-tak jak bylo?
8. zář 2009 v 06:37  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Ondrášek už je zdráv. Leni, díky za zeptání :wink: - usuzuju podle toho jak škodí a mám pocit, že musí dohnat to,co během nemoci nestihl :wink:

Fany - taky jsem si na tebe včera vzpomněla, jestli už nejsi zpět.

Já jsem se pustila do úklidu, na každou místnou jsem si dala dva dny - i když ono je to ve skutečnosti cca 6hodin - 2hodky spí Onďula po obědě a pak něco málo večer. Kdy jsou ty doby, kdy v momentě, kdy na mne přišla uklízecí, jsem uklízela než bylo vše hotovo. No ale teď to mám proložený přestávkama, taky to není špatný :slight_smile:

Hezký den, hoj
8. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky,
tak to gratuluji druhandě :wink:

mikk - to je dobře, že je Ondra už v poho, alespoň si ještě užijete hezkého počasíčka.
To uklízení ti nezávidím, já nejraději uklízím vždy jak mě to chytne a udělat toho co nejvíc, ale to s prckem nejde to je jasné.

U nás dnes byla kamarádka s dětma tak dobré, vyzvedli jsme Járu po obídku a šli na hřiště tak se kluci vyblbli. Zítra chci dopo relaxovat, už se na to těším :slight_smile:
Ve čtvrtek jdu k doktorovi tak jsem zvědavá co mi řekne.
8. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se za vlezení do diskuze, ale mohly byste mi, prosím, poradit, jestli se v Benešově nebo blízkém okolí pořádá plavání pro těhotné? díky
9. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky holky,

kendy5 - pokud vím tak v Benešově ani nikde v okolí ne. Hlavně v Bene je momentálně bazén zavřený minimálně do března tak probíhá rekonstrukce. Vím, že plavání pro těhu je na 100% v Příbrami.

A co ostatní, kde se loudáte??? Vůbec nám nenapsala Markee jak dopadla.
Já dnes ostudně spala do 10hod a to jsem se ještě přemluvala ven z postele, hrůza. Pak jsem si jen umyla vlasy, najedla a šla pro prcka. Ráno chce Jára jezdit s tatíkem, že ho vozí autem, tak to se mi hodí :wink: Hlavně školku máme skoro za barákem.
Odpo jsme si to vynahradili a byli venku až do večera. Zítra šupajdím do Bene k doktorovi, to zase bude, už se mi tak špatně řídí :frowning2:
9. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahojda, já vůbec nestíhám začala mi škola a tak se ve volných chvílích učím :frowning2: je to docela zápřah kor po roce pauzy :slight_smile: Jinak je u nás vše v poho Dominiček se snaží lézt takže máme veselo :slight_smile:

afinko: zítra držím palečky, už to máš za pár tak se brzy toho břicha zbavíš :slight_smile: a vážně sis nenechala říct co to je? já bych to nevydržela :grinning:
9. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
kinsen - jo jo nechali jsme si to říct a bude to holčička - Sofinka. Tož budeme mít doma pěkný páreček :wink: Já bych to asi taky nevydržela, hlavně pak rychle nakoupit růžovou to by bylo, takhle to je hezky v klídku.
No já už se taky těším až si budu drandit kočárkem.

Tu školu ti moc nezávidím, já už si nedovedu učení představit, ale neboj určitě to zvládneš :wink:
9. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
Dobré ráno,
tak my jsme měli včera večer veselo - Onďula uklouzl večer už v pyžámku na dlažbě, měl v pusu dudlík a padl přímo na něj. Tak si prokousl ret, koutek a dáseň u předního zubu - no breku i krve z pusinky dost, ale už je ok. Tak jsme využili "příležitosti" že mu dudlajz udělal bebí a dali jsme ho "jako" pejskovi od sousedů. Takže dnešní noc bez dudlíku, čekala jsem to horší, tak nám držte palce ať hlavně já nevyměknu :wink:

Kinsen - tak držím palce ať ti to učení jde samo do hlavy a při zkouškách na Tebe budeme myslet!

Afi - jen odpočívej a vyspávej jak jen to jde, vždyť noční vstávání tě za pár dní nemine :wink: S tím řízením - jezdila jsem na monitor asi 25km do Českých Budějovic a ten poslední měsíc byl fakt horor - přes ten pupek a i jsem měla strach.

Kendy - také nevím o plavání na Benešovsku, v Měříně je jen plavání pro děti, ale zkus se kouknout na www.cochtanek.info (nebo na konci cz, teď nevím) a zkus zkontaktovat pí Pavlíčkovou, ta ty kurzy pořádá a třeba by ti poradila.

Už se na mne sápe dítko, chce udělat hačí na počítač tak končím

hezký den
10. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky

zdravím všechny

anet-tobě i vendulce moc gratuluju-jste hezké holky-hlavně hodne zdravíčka a at malá hezky roste
kinsen-gratuluju k titulu mladé paní a držím palec při učení
mikk-jak jsem dočítala tak máte s Ondráškem veselo -chudáček malý-dej mu za mne pusinu
afi-myslím na tebe,co sofinka ty se nechce nejak ven :wink:
leni-co kačenka?jak se libí že musí zase vstávat do školy?

u rodiču bylo skvelě-přímo božsky,klidek,tabáček,pohoda :grinning: no brečela jsem jak želva když jsem odjíždela sem a na\ši taky-čím jsem starší tím je to horší-cesta tam byla ok ale nazpátek to byl boj o život :frowning2: celá cesta ve slejváku ,blesky třesky...a jeden rychlý polák nás minul o cm když nás předjíždel ,bohužel skončil ve škarpě napresovaný ve stromě a zemřel na místě :rolling_eyes: ostatním se nic nestalo ale zastavili jsme i když mm nechtěl že je to blbý usek silnice ,tma a byl na nej nasraný protože ohrozil nás a nebýt ma\nži tak jsme tam zustali taky,byla jsem z toho v šoku a přip ředstavě že by to napálil do holek co spali vzadu mám slzy v očích ješte ted.hnus.jinak jak říkám slovač byla balzám na nervy.zatím se mějte,ted se odpojuju pač holky jsou akční naučili se lezt po čtyrech ,sami sedet atd.jsou kouzelné ale doma začíná rodeo.
10. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Fany děkuju za gratulaci...ale vy máte pořád nějaký pech...nedávno ten tvůj bráška a teď tohle..
Bohužel Markee nedopadla dobře, nevím, jestli to sem mám vůbec psát :cry: :cry:
10. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky holky,
mikk - teda vy máte úraz, no Jára měl na puse taky jednou, v dětském centru mi spadl na lavičku a bylo. Ale zahojilo se. Tak ať se daří s dudlíčkem, u nás to bylo drastické, pač malý byl závislák a jednou jsme ho jako prostě vyhodili, ale nakonec to klaplo a bulel asi tři večery a pak si zvykl. Tak hodně štěstí :slight_smile:

fanys - teda vy opravdu máte zážitky, ty jo hrozná představa, já jak vidím nějakou nehodu tak jsem vždy taky hrozně vyklepaná. Člověk může jezdit opatrně a pak to do něj někdo napálí a co. Věřím, že s holkama si užíváš, když už lezou a máš to ještě dvakrát, to rodeo ještě bude, počkej :wink:

angetha - tak to je mi líto, že Markee nedopadla dobře :frowning2:

Já dnes byla v Benešově, vyjela jsem hned jak jsem Járu odvedla do školky, byli jsme s mamkou ve městě, ona chtěla pomoct vybrat nové brýle a má krásné, no vybrala jsem si i já, ale musím si počkat až po porodu až dostanu porodné :wink:
Pak jsem tak prošla město a nakoupila nějaké blbosti. Jinak kontrola ok, jdu zase v úterý. Vše prý v pořádku tak musíme jen čekat a čekat, ale Sofinka má ještě 10dní do termínu tak dobré.
10. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
ahojky,tak jak se tu máte?
Já jsem bez miminka,byla jsem od čtvrtka do dnes v Bene na ukončení těhu. Podle genetiky by mělo těžkou vadu a prostě nám bylo i doporučeno těhotenství ukončit. Bylo to sice hrozný rozhodnutí,ale já chci mít zdravé dítko,které si život užije a ne ho protrpí a my s ním. Třeba by si ho někdo z vás nechal,ale genetička nám nedala ani jedno procento nato,že by bylo zdravé.
Jsem doma od třech hodin,ale není mi dobře. Stahuje se děloha a prostě psychika do toho.Už nejsem v nemocnici pod práškama a injekcema,takže nervy začínají pracovat.
Jinak musím říct,že 5 dní v bolestech je fakt maso. Sice to samozřejmě nebylo 24hodin v kuse,to fakt by nešlo,ale prostě od pátku do úterý to zkoušeli rozjet. Prý se to ale tak stává,i týden než tělo zareaguje na medikamenty. Jen vím,že v pátek co mi odebrali část plodovky,aby začla děloha pracovat,tak mimi už nežilo,nehýbalo se,takže jsem bulela kvůli tomu,že už nežije,ale pak už jsem to chtěla mít hodně rychle za sebou a povedlo se až v úterý. V půl devátý nasazená kapačka s,jak sestřičky říkali-koňskými dávkami oxytocinu a ještě něčeho,a do hodiny jsem měla po. Samotný ten konec byl hrozně rychlý,ani snad ne minuta. Pak mě svlíkli a odvezli na sál nla dočištění,ale prý vyšlo ze mě vše,tak´že nebylo skoro co čistit,ale pro jistotu to dělaj.
Dnes jsem šla na kontrolní utz,zda je vše venku a zda mě pustí a já jsem otevřela ty papíry a vím kolik vážilo měřilo a co to bylo. Jen Míšovi to nikdy neřeknu,pže prostě nechci,aby věděl,že jsem to zahlídla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
markee-to je mi líto :cry: drž se holka,z vlastní zkušenosti vím jak to bolí...mimochodem je to tvoje rozhodnutí a mysllím že je správné-já bych to rozhodla taky tak...budu na tebe moc myslet-vím že ti prd pomůžu ale stejne...jo a neber to jako frázi ale Johanka tě potřebuje
10. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Afinko,jen prostě můžu doporučit doktory z Bene.Fakt jsou to profíci na svém místě. Já se domu těšila,ale můžu vám říct,že tu péči jsem fakt ořvala. Jsou to moje zlatíčka- doktor Kroužek i Posejpal a Madzin. Fakt jsou to skvělý doktůrci. Sestřičky budeš mít na porodce jiné,ale nahoře na ženském jsou to taky zlata,prostě nebýt jich,tak bych to tak tak dobře nezvládla. Mám fakt letos dost hnusný rok a taky už letos mimi páchat nebudeme. Máme mít 6 měsíců klidu,ale dám si dýl. Nebo prostě uvidím jak mi za půl roku bude.
Jinak dnes bych měla TP,kdyby vyšlo těhu,které mi letos v únoru ukončili taky v Bene,revizí dělohy :frowning2:
10. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Fanys,díky moc. Teď se budu dlouho dostávat do psychické rovnováhy.
10. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Markee, jsi strašně statečná ženská...
11. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojky holky,
maree - tak to je mi moc líto, že to takhle dopadlo. Hlavně se drž a buď statečná, život jde dál a určitě se vám mimi ještě povede a vše bude ok. Já bych taky neměla na to nechat si dítě, kdybych věděla, že nebude v pořádku, on si to člověk ani nedovede představit, ale být s ním pak každý den to je asi na hodně otrlé lidi.
Tak ať je vše lepší a lepší a ty jsi v pořádku.

Na ty doktory jsem zvědavá, budu vás pak informovat :wink:
11. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahojky,
tak se dnes hlásím ještě jednou, sice si tu pokecám sama pro sebe, ale nevadí, někam to ventilovat musím.
Tak jako dnes vyrazili jsme na nákup do Sedlčan, zajeli jsme do Billy, manža zpruzený, že je tam mraky lidí, no hrůza, fakt super.
Pak přijedeme domů a manža zjistil, že mu u auta praskl měch - nějaké nafukovadlo vzadu, no opravdu paráda, auto má 14dní a tohle. My fakt musíme mít pořád něco.

Tak jsem to raději odpo zalomila a chlapce nechala, ať si hrají, jinak bych už fakt byla zhrala na Havl. Brod. A to se ještě Járovi spustila pěkná rýma, včera byl totiž s tatínkem v Příbrami a měli puětěnou klimošku pěkně na chladno tak si myslím, že to má z toho. Tak víkend se bude léčit, aby v pondělí mohl šupajdit.

Já teď udělala ještě štrůdl a padla. Užijte si hezky víkend, pa pa.
11. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.