• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky :wink: všem pohodový víkend

Markee-je mi to líto, ale na tvém místě bych udělala to samé, máš pravdu, každá maminka chce, aby její děťátko žilo plněhodnotný život, a vlastně vše co bych ti chtěla napsat, je zde napsáno......jen se netrap, i když chápu, že to musí být dost těžké, máš Johanku a ta tě potřebuje

Afi-ty už to máš za pár :wink: moc ti držím palečky, ať porod proběhne v naprostém pořádku a ty se Sofinkou jste brzy doma u chlapů :wink: Jinak s tím autem docela pech :frowning2:

Fany-je dobře, že sis to užila, pohlaď za mě holčičky a snad brzy naviděnou

Mikk-Ondášek je malej ďáblík, snad už má pusinku zahojenou....pozdravuj doma též se těším na brzké shledání-jo a moc děkuji :wink:

Anet-malá roste jak z vody, co? Moc Vám to sluší :slight_smile:

Tak a já? Měla jsem tento týden kurz-školení-standardy v praxi, včera jsem úspěšně absolvovala :wink: Včera jsme byli v kině-Příběh nevěrné Kláry.....mě se to líbilo, dost psychologický a ze života-osobně doporučuji, dnes se chystáma na Dobu ledovou 3-áby to Kačce nebylo líto, že s náma včra nemohla :wink: Tak se mějte pěkně papa
12. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
AHoj holky,

Markee - vím, že se budu opakovat, je mi to také líto a nevím co napsat. Je to těžké, snadno se řekne život jde dál, ale je fakt, že to chce svůj čas. Jak psaly holky, máš krásnou Johanku, manžílka, s nima se raduj a hlavně mysli také na sebe! Drž se.

Fanísku, ahoooooooooooooooooj!!!! Ještě že jste v pořádku dorazili, to je síla situace, kterou jsi popisovala, někteří lidé fakt nepatří za volant.

Afi - tak to byl vydařený den co? Když už, tak už. Jak je Jarouškovi? Ta klimoška je fakt zrádná.

Leni, tak školení úspěně za sebou - paráda - gratuluju :wink: Já jsem Příběh nevěrné Kláry četla a dost se mi to líbilo. Jaká byla doba ledová? Jo a fakt vůbec nemáš zač!!! :zipper_mouth:

My jsme byli v pátek v Kika Čestlice, mají tam super dětský koutek, kde se Onďula skvěle vyblbnul a taky přihodil další úraz - mají tam bazánek s nafukovacíma kuličkama jako je občas v McDonalds no a nějaké dítko tam nechalo hračku, které mělo umělohmotný šroubek, který trčel ven. Skákalo tam asi 6dětí, ale jen Onďula skočil zrovna na ten šroub a teď má pod okem modráka, ještě že to bylo vedle. Takže týden úrazů.

Jo a holky ještě se pochlubím, že jsme už opravdu úplně bez dudlíka a bez plen /kromě spaní/, takže jsem ráda, už jsem byla z těch pročůranej tepláků na hlavu :wink: V pátek jsme slavnostně koupili první slipíky, tak se s nima natřášá a ukazuje, že je jako táta. No sranda.

Malej spí, já jdu pro nás přichystat jídlo a musím upéct nějakou buchtu - máme k obědu zapečenou brokolici s bramborem, tak aby mi pak manža nevymetl ledničku něčím na zajedení :grinning:

Hezký zbytek nedělě
13. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Holky,prosím,kdyby jste věděli o nějaké práci kolem administrativy a tak,tak mi dejte vědět. Já radši hledám takhle práci než přes pracák. Tam akorát buzerujou,ale dávaj samé přiblblé práce.
13. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahojky,

markee-kdybych věděla, dám ti vědět di IP, ale teď nic :unamused:

Mikk-Doba ledová byla fain, zasmáli jsme se.....a vstupné za 20,- no tak to mě dostalo :wink: Dnes jsme po obědě vyrazili k Vám do Jablonné do nově otevřeného zámku......no nádhera, co ti budu povídat, i když to nemá s hostorií nic společného tak prostě krása nádherná

A co Afinka je ještě dva v jednom?
13. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahojky holky,
jo jo stále v jednom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No co vám budu povídat, noci hrozné, nevím jak bych si lehla, v úterý jedu opět do nemocnice tak uvidíme.

Jinak u nás víkend byl léčivý, včera jsme nikam nvytáhli paty, aby se Jára uzdravil a celkem v poho, hráli jsme si hry a koukali na pohádky.
Dnes jsme dopo vyrazili na Podskalí, odvezli jsme veškeré oblečení a jídlo...jo jo léto končí :frowning2: Tak tam ještě pojedou mužský složit předstan a takové ty věci a hotovo zazimováno.

Lenka - kde jste byli v kině za takovou cenu??? Já přemýšlela, že by jsme na Dobu ledovou jeli v úterý do Seldčan, ale mám toho doktora tak uvidíme jak budu stíhat.

Mikk - jo jo ten koutek v Kice je fakt pěkný, my když tam byli poprvé tak byl Jára ještě prcek a pěkně do těch míčků zahučel, jsem nečekala, že jsou tak hluboké. No hlavně, že to Ondrášek schytal vedle oka a ne do, ale je to stejně blbá náhoda.

No nic u nás je po večeři, Jára půjde chrupkat, je ve vaně a my se usadíme k telce, zatím pa pa.

Angeth - četla jsem text v tvém albíčku, ty bláho takovou placentu, nestraš :wink: Ale Vendulka je moc krásná, roste jako z vody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
čaudys holčiny

mikk-Ondula je jak frontový voják :sweat_smile: to má furt něco,no jo je v plném vývoji....u nás to začína houstnout taky a jak-holky delají pokroky uplne skvěle ale chudák matinka :grinning:

markee-ozvu se kdyby jsem něco zaslechla,a pozeptám se známeho-hledá asistenku či co-něco plkal ale nevěnovala jsem tomu pozornost

afi-konečne si měla den volný-co se s tebou holka deje-takhle se flákat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás naprosto debilní víkend-babička svátek-děda narozeniny-non stop doma a celkem 9 návštev každá min.o třech lidech,delala jsem snad miliony chlebíčku,jednohubek,udelala stovky kafí,nalila nespočet panáku....mám lidi ráda ale tohle byl už horor.

ted se přiznám že jdu koukat na pěchotu v superstár
13. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Fany-teda tak to sis dala, co? Tak hlavně, že to máš za sebou :wink:

Afi-byli jsme v Neveklově, je tam takové to komunistické kino :grinning: :grinning: :grinning: dřevěné sedačky, zvuk na prd, ale stačí to....jinak je to fakt pěkný, a bylo tam spoustu prcků, dětí i dospělých u Mudr.ti držím palce :wink:

Tak se mějte, jdu koukat na Superstar
13. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Fanys - teda u vás je to hotová restauračka, servis se vším všudy :wink: Jo jo taky mě to až vyděsilo, že jsem se flákala doma a jen jsem tak přemýšlela kam by jsme mohli vyrazit, kdybych nebyla těhu. No už jsem plánovala na příští rok. Takhle mě to už fakt neba, delší chůze mě ničí a podle manži funím tak raději nic :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lenka - jo jo já si myslela, že v Neve. Ale co hlavně, že to svůj účel splnilo :wink:
13. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Afi neboj budeš mít brzy Sofinku u sebe :wink:
14. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Angeth, malá je tak krásná. Pořád ti koukám do albíčka. Je moc a moc nádherná.
14. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojky,
no snad, dnes jsme vyrazili do Příbrami hned jak jsem Járu vyzvedla ze školky. Manža měl zařizování tak jsme zašli do Tesca, no na ty holčičky to se to nakupuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pak jsme ještě navštívili tchánovce a bylo.

Tak jdu ještě poklidit kuchyň a dát si spršku, pa pa.
14. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
dobré ráno

tak jak se máte?my celkem normoš ale mám depresi jen se podívám z okna :angry: venku humus počasí,doma je mi furt zima,ale vzhledem k tomu že topíme el.kotlem tak nonstop bojuju s chutí otočit kolečkem ale ty pálky co doplácíme mne dost brzdí...

jinak holky mne budí každý den ráno kolem půl šestý-pro mne horor-od té doby co jsme se vrátili ze slovenska tak dost blbě spí-ješte před měsícem jsme spali tak do půl devátý.přes den už spí jen 2 krát po půl hodine ale to je v poho tak už jsou věčší ale ráno to je děs.dnes mne v 5 hodin vzbudila barča plácaním po obličeji-vylezla z postýlky a strkala mi prsty do oka aby jsem se vzbudila.a že ji to dalo práce. :sweat_smile:

tak dnes nemám na plánu nic světobornýho-budu delat výmenu sezoních hadrů -vytáhnu bundy,kabáty,pláště...zazimuju letní věci a už ted se mi nechce.

mějte se fajn
15. zář 2009 v 07:08  • Odpověz
halo halo kde jste kdo?
15. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojky,
Fany, s tím počasím jsi to plně vystihla. Já mám pocit, že my odešla se sluníčkem energie. Slibují, že ještě bude sluníčko, tak doufám....

My jsme byli dopo v Neveklově koupit Onďulovi slipy (nejdříve si je pletl s plínou, tak to byl docela boj :frowning2: ), pak jsme zbytek dopo strávili na hřišti za střediskem. Takže bylo dobrý, že se malý utavil a já taky, protože jsem za cupitala po všech prolézačkách.

Ondra to teď zabalil, už si pěkně chrupká a já bych se šla nejraději také natáhnout, ale ...znáte to.

Fany, s tím vstáváním, brrrr - to bych asi nemohla fungovat. Držím palce, ať se to brzo vrátí do "normálu."

Tak jdu na úklid, zatím pa
15. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky holky,
téda koukám, že zima se opravdu blíží, já také přemýšlela, že uklidím letní věcičky a botky, ale pak jsem to ještě vzdala. Asi se do toho pustím v týdnu.

Já dnes měla celkem pohodu, malého vedl opět manža tak jsem to tu poklidila a pak vyjela do Bene do nemocnice na monitor, tak prý vše v poho a zase za týden, pokud dřív neporodím :wink:

Něco málo jsem pokoupila a jela domů. Jarda malého vyzvedl a ještě dělá kynuté ovocné knedle tak mám dnes opravdu pohodový den. Mysela jsem, že půjdeme někam ven, ale nechce se mi tak až zítra.

Manža včera aktivně koupil přímotom a v ložnici jsme večer měli saunu, já to pak vypla, pač se tam nedalo vydržet a ještě jsem si ráno vyslechla, že je manža nachlazený, no mužský :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

fanys - tak tenhle čas to je opravdu smrtelné vstávání, já asi budu chodit spát po večerníčku až budu vstávat k malé, pač jak jsem si odvykla tak nevím, nevím a ráno stejně musím vstát malému udělat snídani než půjde do školky.

mikk - Jára si strašně oblíbil slipy s obrázky - máme celou sadu s tygříkem a to je něco. Kupovala jsem je v C&A a za rozumnou cenu, ráno si vždy vybírá jen barvičku :slight_smile:
15. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
Čaues baby :wink: :slight_smile:

Afi-už se ti to blíží :wink: držíme palečky....

O zimě mi ani nemluvte, já si včera vyrazila do Phy jen tak v tričínku a slabé mikince, no pěkně jsem mrzla, tak jsem vlítla do CaA a popadla první vestu, co jsem viděla a koupila si jí, abyh nezmrzla :grinning: ....fuj to byla zima, dnes už bylo o něco líp :wink:

Mikk-už jste byli na zámku?
15. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
dobré ráno

tak souhlas to vstávaní je horor.Mám dotaz nejde je to nejak odučit?nejak se mi nedaří nastolit znovu ten režim co jsme měli.a taky to bude tím že si sami sedají a lezou po posteli jak tornáda.večer jsou od 17hodin na zabití a řvou unavou ale neusnou....padnou tak kolem půl sedmé co je pro mne zbytečné ale nedaří se mi je natáhnout,já chodím spát kolem půlnoci ted dřív ale stejne ráno padám na hubu a od toho se odvíjí celý den.chtěla jsem natáhnout usínaní až kolem půl devátý že by možná spali dýl ale oni to nevydží pač odpo mi zaboha neusnou...ani doma,ani na procházce....trvá to už 14 dní a je to už na mne znát.tak kdyby vás něco napadlo tak dejte vědet. :frowning2:

jinak jsem včera poctivě uklízela to oblečení...a našla jsem spoustu pokladů :sweat_smile: jinak se mi holky dokonale starají o zábavu celý den,vyhodila jsem z obývaků komodu,konferenční stolek-s tím že konference nepořádáme a stejne na nem nic nemůže být.holky mi vlezly do knížek šikuly a na jedný se kvalitně podepsali.koupila jsem si sadu vychýtavek na lednici,zásuvky,na elektřinu,na rohy atd.a moje chytré slečny to ze stolu dokázali servat tak stůl šel na půdu.lítám celý den a to to teprve začíná-a mimochodem barunka má první modřinu na čele-vlezla do pidi otvoru pod postýlku a jak lezla ven tak se bouchla-no to byl hysterický ječák.sama jsem nechápala jak se to do ní vejde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mějte se fajn a je jdu odchytávat
16. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahojky,
no fanys, já když vidím ten čas, kdy jsi psala, no to je děsný :unamused: To víš teď si teprve s holkama užiješ. Já vím, že u nás se to s tím spaním tak střídalo, že třeba 3měsíce chodil v 19hod a spal do 6hod a pak se to zase změnilo a chodil kolem 20hod a spal třeba do 8hod, což mi asi vyhovovalo nejvíc.
Ale odpolední spánek jsme měli vždy. Když nechtěl sám tak jsem vždy zalehla s ním a ležela a terorizovala ho tak dlouho než usnul, pač pak mi právě usínal třeba v 17hod a to bylo peklo, protože se kolem 19hod budil a pak lumpačil a nebyl k utahání. Ale kočárek u nás zabíral vždycky tak když nebylo zbytí tak jsme jeli ven a tam usnul vždycky.

Já tu opět dopo poklízela a musím uznat, že jako mužský jsou bordeláři největší, odpo bude přednáška :wink: Tatík sní jogurt a co by vyhodil kelímek, nechá to v obýváku, no o prckovi ani nemluvím tak jsem tu pobíhala a opět peru. Si připadám jak nějaká služka. Tak jsem šla chvíli na net a za chvíli šupajdím do školky. Odpo chceme jít tady do parku posbírat nějaké lístky, že by jsme je tiskali na papír, je dnes celkem hezky.

Tak se mějte a fanys hodně štěstí s odcyhtem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme dnes byli v MC v Neveklově, zatím jsme nic netvořili, jen tak si Onďula pohrál s dětma a já něco pokecala s maminama. Sice se v zápalu hry pročůral, ale pak si sám 2x řekl na nočník, tak jsem měla radost. Jsem ráda, že se udělalo pěkně, tak až se lumpajz vzbudí, půjdeme na hřiště.

Leni, na zámku jsme byli, dostali jsem dokonce pozvánku a vstup zdarma jako sousedi :wink: Je to tam nádherný, je fakt,že od toho člověk nesmí očekávat klasickou prohlídku zámku, ale spíše informace o interiérech. Bylo to docela dlouhý, byli jsme tam i s Ondráškem, tak jsem pak poslední místnosti neviděla, zdrhla jsem s ním ven. A ještě jsem se s manžou chytla, protože viděl, jak je Onďula unavenej a pořád se na něco vyptával (hlavně na prkotiny), no jo, chlapi.... Ale jinak je to tam opravdu moc pěkné, krásná zahrada, brána - vystihuje to jejich název "royal interier."

Taky jsem si udělala radost a koupila před dům žluté podzimky a vřes, tak je jdu naaranžovat a těšit se z nich.

Fany, ráda bych poradila, napadá mne jedině (jestli to už neděláš) jim dát mlíčko a to se neududlaj? - to fungovalo na Ondru. Nebo už jsou úplně probuzený? Já jsem mu právě dala mlíko, to vypil a ještě tak na hoďku dvě zabral, ale je fakt,že spí už dlouho sám v pokojíčku. Mít ho vedle sebe v posteli, tak by spaní šlo stranou. Držím palce, třeba to chce jen čas, než se to vrátí jak to bylo.

Pěkný zbytek dne
16. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
holky díky za slova povzbuzení-já jim to mlíko dávám a tak to fungovalo doted že vylohnili celou flašku a padli a spali ješte tak 2 hodky,ted se vstane,nají a endešlus. :unamused: spí už asi měsíc v postýlce našikmo a sundala jsem jednu bočnici ale spí prakticky u mne ale konečne se k nám vejde i mm :wink:
odpoledne je taky terorizuju,houpu na balonu,drandím s kočárem ale jsou to holky zvědavé jakmile jedeme ani náhodou si nelehnou a koukají-a neusnou-dnes jsem ujela v kuse 5 km a nic.-takže maminka je utahaná jak kůn a holky byli čerstvý jako lučina když jsme přišli domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nic vzhledem k rannímu budíčku jdu zalehnout

mikk-Takže se Onráškovi v centru líbilo?kolik tam chodí mamin?

afi-já jak těd pěním doma na první našlápnutí tak téma jarda=bordel řeším nonstop.kdybych mohla zabíjet kecama tak už dávno padnul mrtvý. :grinning:
16. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás dnes pohodička, nasbírali jsme lístky tak zítra budeme vyrábět. Odpo jsme ještě byli na hřišti tak se Jára pěkně utahal :wink:
Doma si pak hrál s tatíkem a pozor uklidili i hračky, vždyť taky jen aby jim to vydrželo. Manža šel kouknout na fotbal tak já malého uložila, vždy když jsem mu četla pohádku tak mi koukal do knížky na obrázky a pořád si chtěl vyprávět tak jsem mu dnes pustila pohádku na CD a zatím si dala sprchu a když nakouknu do pokojíčku tak ejhle - tuhoň. No tak dobrá zprávička :slight_smile:

Já vyžehlila prádlo a u toho koukla na jak se staví sen, vtipná reality, ale jinak o ničem.
Teď číhnu na net a šupky hajat.
16. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Dobré ránko,
jakpak se máte? Já včera začala chodit na kurz angličtiny, no abych se nenudila a neměla toho málo :grinning: :wink: ale holky, učebnice a CD, které potřebujeme ke kurzu to je tedy pálka....pěkně se mi ten kurz prodraží, no tak hlavně, abych se také něco naučila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak u nás pohoda, Kačenka chce na 4kroužky, takže toho bude mít také hodně, ale kdyby toho na ní bylo moc, něco zrušíme :wink:

Dáda začal chodit na taneční, holky, kdybyste ho viděly v obleku, jak mu to moc sluší, je to chlap,no dokonce je už větší než já.....taky bude za chvíli dospělák :frowning2:

Afi-už to máš za pár.....

Fany-holčičky jsou záhul, co? Ale jsou to kočičky, krásný :wink:

Angeth-Vendulka je andílek

Mikk-ano zámek-interiéry jsou nádherný

KINSEN-jakpak se máš, co děláš? Novomanželko :wink: a školačko :slight_smile:

Mikk-
18. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Leni ahoj...chlapům v obleku to sekne vždycky, ale je hrozný, jak ten čas letí co?
18. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Anet-to mi povídej, je to síla :unamused: Dáda bude za rok maturovat, na jaře dělat papíry na auto.....úplně vidím, když jsem ho chodila ještě uspávat, četli jsme si pohádky a povídali si, já měla dlouhé vlasy a on si s nima pořád hrál, natáčel si je na prstíky-říkal tomu vrtulky.....jak se honil s naším štěňátkem (teď už je pejskovi 9let) po zahradě a měl věčně od něj roztrhané věci......když se učil plavat....no jo krásné vzpomínky :wink:
18. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás stále nic :wink: Na víkend jedeme i s manžou a Járou do Benešova k našim slavit moje narozky...podle manžela se přiblížíme k porodnici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda Leni budeš mít ještě AJ, hm pěkné a kam budeš chodit??? Manža si letos také musí koupit nějaký blek, pač nemá, na svatbu měl půjčený a to bylo taky dílo - je vysoký tak musí mít prodlouženou velikost a chtěl světlý, on je takový extravagantní a popravdě v černém si ho ani nedovedu představit. No to bylo schánění, ale nakonec měl smetanový a krásný. Tak jsem zvědavá jak to letos bude až si ho bude kupovat, oblek se doma neztratí a třeba někam i vyrazíme :slight_smile:

Jo to jsi to s Dádou popsala pěkně, já si říkám, že si musím pořádně užít jak je Jára malý, ty jeho hlášky a tak. Když pak vidím ty větší kluky tak máma z nich nevymámí ani slovo, je jim všechno jedno a tak. Ale letí to strašně, to je fakt, vždyť já nedávno rodila Járu a teď nebýt těhu tak už někde makám.
18. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Jo holky ještě vás prosím o radu, jedna babička chce koupit Sofince až se narodí náušničky, ale máme je vybrat...no díky bohu :wink: Nemáte nějakou radu, kde v Bene sehnat hezké dětské náušničky???
18. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
aho jholky

tak ani sem vám to nepsala měnili jsme u nás okna teda jen dvě ale tahle firma absolutní katasrtofa. :angry: :angry: :angry:
měli přijít v pátek jen vyhodit staré a dát nové-měli přijít ve tři dorazili bez omluvy v pět.a ješte byli nepříjemní že to mm podotkl.dnes ráno v osm přijel zedník teda 2 ,žádná hrůza to nebyla,ale přijel bez parapetů který jsme objednali a byli si to změřit a trvalo jim to přesne 8 hodin.zavolám v po na firmu a budu řvát jak viktorka na splavu -chtěli jsme na jaře udelat celý barák ale od nich už nikdy.to by snad delali týden.magoři nevycválaní.za dodelávku vyzdení jednoho okna si vzali 5 tisíc.no suma sumárum naštvaní jsme doma dost ,až tak že jsme se rafli my. :unamused: no síla.
opět máme jobův den-a volali my z vzp že si vzhledem k tomu že ted je do listopadu má rodičák na sebe napsaný mm tak si musím měs.platit sama zdravotku.a to my říkali minulý týden že ne že se to udelá že jsem bez příjmů a nemám tady trv.pobyt tak mě pojistí jako manželku nejak v rámci eu.-takže jak jsme zhodnitila mě ty jobovky budou přenásledovat furt.tak nejak jsem bez nálady,nebo spíše jsem nastartovaná a dost.

aspon holky mají dnes dobrý den,já jsem uklízela binec po zednících tak byl s nimi mm.

afi-v bene neporadím,já jsem zkoukla v praze a pak je objednala přes net z bíleho zlata-srdíčka z blederužového zirkonu-jsou tam ty kamínky 3.

jinbak máte pravdu že ten čas letí-holkám bylo včera 9 měs.a uteklo to jak voda-jo a mimochodem-obě holky lítají po čtyrech jak čerti. :wink:

mějte se a ehzký víkend,já si jdu dát skleničku na sklidnení nervů protože moje kombinace melanocholika a cholerika je přímo vražedná :grinning:
18. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
fanys - tak to máte veselo, to je síla takový přístup k práci. Teta měnili okna asi před 14dny v celém velkém baráku a dělala jim to firma Windoors nebo jak se to píše a byli maximálně spokojení. Prý rychlé i s úklidem :wink:
Můžeš mi písnout stránky, kde jsi náušničky objednávala, abych koukla pro insipraci. Já bych také ráda nějaké s kamínkem, aby vynikly :slight_smile:

Jinak u nás po večeři, Jára si tu hraje s vláčkama tak je tu zase borčus, teprve se půjde koupat, pač odpo to zalomil skoro na dvě hodiny. Mě čeká žehlení tak taky paráda :fearful: :fearful: :fearful:
18. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
dobrý večer

kde jste kdo?

afi-nám to delali oknamacek-fakt síla,mmch zabudovali do zdi kolem okna husí krk a v tom jsme měli kabel od anteny k tv-odpadlo to i s kusem zdi :angry:

Mám na vás prosbu-víte že s tím neotravuju a sama to moc ráda nemám,ale muj velký bratr co žije v UH,hraje v souteži o notebook pro mého mladšího bráchu-když to nevyjde tak mu ho koupíme k narozkám napůl ale zatím vyhrává,takže jestli vám to nevadí můžete mu dát hlas na www.dobramama.cz-v galerii sloganů-jmenuje se Martin Butala-on ten slogan nic moc jsou tam rozhodně lepší ale kdby vám to nevadilo podívejte se tam.já jak jsem říkala nemám tyhle souteže ráda -vyhrává ten co má hodne známych nebo pořád otravuje jako já že? :wink: ale aspon by jsem ušetřila,a švagrová se snaží seč může aby ho nem,useli kupovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Předem díky.

jinak dnes jsem se byla sklidnit v praze a jak mm trefně poznamenal asi mi už totálne hráblo-nakoupila jsem toho hoooodne pro holky. :grinning:

mějte se fajn
19. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
jo afi-objednala jsem na goldex.cz ,přišlo to poštou za tři dny -stali mne oboje asi 2500.
19. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.