• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky a pěknou neděli.

Afi-tak co, dnes máš termín :wink: Na anglinu chodím do Neveklova, kurzovné bude něco okolo 1500 na půl roku, což není tak hrozné, v Bene také okolo 4500,- Jinak my naušničky dostali od babičky a ta si je nechávala dělat od nějakého zlatníka, takže neporadím :unamused:

Tak my byli včera na slavnostech piva v Benešově, bylo tam mraky lidí, ale bylo to fain, Kačka se vyskotačila, pařila :wink: , domů jsme jeli až ve 22hodin, nejlepší byl samozřejmě KEKS a ARGEMA
20. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky, já nechám Vendulce asi náušničky po sobě.. :slight_smile:
Fanys mě ten odkaz nefunguje :confused:
20. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
tak jinak- www.dobrá máma -rozumí celé rodine .cz
20. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
tak to taky nefunguje ,tak to neřešte :grinning:

mmch anet-co vendulka ,jak ti spinká?jak se sžíváte-podej reference

leni-chtěla jsem se zeptat na tu aj...,kam chodíš,kolik to stojí,já taky přemýšlím že si doplním vzdělání,holky mi dávají zabrat ale za tři roky co budu doma nechci zakrnět :wink: tak jsem říkala že přes zimu aj a příští rok zkusím opět vš-mm je ale proti protože mne už celkem 5 :angry: :angry: :angry: nevzali-chtěla jsem filozofii,masmedialní komunikaci a soc.práci a měla jsem smolíka-nebo jsem tupá :grinning: ale to jsem se hlásila a učila na denní studium ted zkusím dálkově-asi tu mas.komunikaci.a budu tvrdě platit ale jak říkám mm už je proti.ale já ho dostanu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mějte se a hezkou neděli
20. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak a těd vám jdu popřát dobrou noc -hezky si tady povídám :grinning:
tak dnes v rámci hubnutí jsem si udelala 7 km výšlap-musím se pochválit už po 3 v tomhle týdnu s naším megakamionem sportákem a holkama.objednala jsem si z teleshopingu abrocket-to je takový stroj na sedylehy a jdu do sebe...jo a přestala jsem pít colu-nic jiného než lightku už nejakých 4 let..nepiju..s tím že razím heslo-čistá voda je na mytí a ne na pití tak chutové poháre trpce protestujou ale co nadelám-musím ze sebou něco udelat. :frowning2:
20. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Fanys tak Vendulku občas trápí prdíky, ale sama je vytlačí.. v noci nás nechá tak nějak vyspat, ale krmení mi trvá nějak dlouho, třeba i hodinu, ale vypadá pak spokojeně..koupání už taky v pohodě, jen se přestává vejít do vaničky
20. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Fany-IP :wink:
21. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme stále jen tři :frowning2: Sofinka prostě ven asi nepůjde, ale od víkendu už je mi fakt na prd.
V sobotu jsme jeli k našim do Bene slavit moje narozky, bylo to fajn, hezky jsme poseděli naši a já s manžou, Jára šel hezky brzy spát, pač babička ho utahala :slight_smile:
V neděli jsme hezky pospali a k obídku byla kačena, tu já nejím tak jsem měla kuřátko, ale manža se nacpal jak kdyby rok nejedl, ještě jsme nafásli domů. Tak to byl takový pohodový víkend.
Mě v sobotu pěkně otekly kotníky a to jsem skoro nikde nechodila, pořád mě pálí žáha....no děs :unamused:

Dnes už klasika, Jára byl ve školce a teď jsme byli na hřišti. Zítra razím do nemocnice na monitor.

fany - tak to koukám, takovou štreku s kočárkem, to je paráda, jen vydrž :wink: Já jsem také rozhodnutá po porodu něco dělat, ale to víš jak to je s vůlí a hlavně mám moc ráda sladké. No uvidíme.

angeth - tak to je dobré, že je Vendulka taková hodná a nechá vás vyspat. My vaničku ani nemáme a neměli jsme ani na Járu.

Mamka nám včera dala proutěný koš na kolečkách, který objednala z Anglie, je fakt nádherný, jak pro panenku i s nebesy a peřinkama, parádička. To aby jsme těch dětiček měli ještě víc :slight_smile:
21. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahojky,
Afinko,jé já myslela,že už bude Sofinka venku. Myslím pořád na vás. Tak ať monitor dopadne moc dobře.
Mějte se tu hezky,my dnes jedeme do ZOO do Prahy. Potřebuju trošku odreagovat. Brečim každý den a nemám sílu na nic.
Pa.
22. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Markee tak jak bylo v zoo?
22. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahojky holky,
tak monitor ok a pokud se Sofinka do úterka nepolepší a nevyleze tak půjde násilím :wink:
No už se vážně těším.
Jinak my dnes po obídku vyrazili s manžou a prckem do Příbrami, manža byl u zubaře tak jsme si zatím dali zmrzlinku a já nakoupila dětem oblečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...jedině růžová to může být :wink:

Dnes mě čeká žehlení tak opravdu príma večer.
23. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
ahoj holky

markee-drž se ,prosím tě tamto padlo,už si tam vzal někoho z family

angeth-koukala jsem na album-moc vám to sluší

afi-taky držím palec,a sofince musíš domluvit at si zvyká že se poslouchat musí :wink:

já mizím pač padám solidně na hubu,holky,dieta,dnes migréna dokopy je vražedná kombinace :frowning2:

copak je s mikk?

leni-ozvu se až ho ukecám...zatím nemám ani to hlídaní,ale díky
23. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Angetha,jo v ZOO bylo fajn až na to kvantum maminek,prostě to špatně snáším. Je mi to líto,ale je to tak. Kouknu se to jo,ale hned se mi to přesmykne a prostě si sahám na břicho a říkám si,proč my ne. :frowning2:
Afinko,moc na vás myslím a při nejhorším 29.9.na Michala :wink: bude Sofinka na světě.
Fanys,to nevadí. Já poslala životopis na úřad a pak jsem ještě něco našla,ale nevím zda tam životopis poslat. No uvidíme.
Je opravdu hrozný hledat práci,když víte,že jste psychicky v háji.
Tak zatím papa,my razíme na plavčo.
24. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojky,
tak dnes už pilně vařím, peru a ještě jsem vyžehlila. Vstala jsem ráno s klukama, když šli do školky a měla jsem nějak moc energie.
markee - no hlavně, že jste si zoo užili, Járovi se tam taky moc líbilo tak ho tam ještě jednou vzali naši, je to tam na celé dny, bydlet v Praze tak si určitě koupím tu pernamentku :wink:
S těma maminkama to chápu, že ti to vadí, ono to bude ještě nějaký čas trvat, ale nic nekončí a není definitivní, miminka se určitě ještě dočkáš :slight_smile:
Já taky včera byla jak nějaký úchylák, pač jsme seděli v cukrárně a vedle maminka s miminkem a větší holčičkou - ta si hrála s Járou v dětském koutku. Já očihovala kočárek, protože přesně ten stejný máme na Sofí tak jsem se kochala a Jára pořád komentoval, že takové miminko budeme mít...pani si musela myslet, že jsme fakt povedená rodinka.

fanys -stále se držíš s tou dietou, to jsi dobrá :wink: Hele a jaký jsi psala, že si objednáš ten stroj na cvičení. Já viděla v nějakém tom teleshopingu něco na sedy-lehy tak jsem si na tebe vzpomněla.

Tak se zatím mějte, kouknu večer.
24. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
angeth - ty jo Vendulce už je měsíc, to to uteklo, co :wink: Ty plínky jsou super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj,
promiňte že Vám sem lezu, ale nevíte náhodou jak má ordinační hodiny MUDr. Roman Kříž?
24. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky,
jo tak to nevím přesně do kolika, ale tuším, že pondělí a pátek je tam do 17hod a úterý a čtvrtek nějak méně. Pátky operuje tak v ordinaci není vůbec. Tady je kdyžtak číslo do ordinace 317725 722.
24. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Moc děkuju :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Holky a MUDr.Kroužek má jako svoje pacientky nebo prostě má jen ambulanci a tím pádem jen pacientky,které do nemocnice pošle jejich doktor?
24. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Markee vím, že Kroužek ordinuje v Týnci nad Sázavou..
No strašně to utíká s Vendulkou, brzo začne mluvit a chodit do školy :sunglasses:
Afi tak jsem zvědavá, kdy se Sofince bude chtít taky na svět :wink:
24. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Angeth,opravdu to moc a moc rychle utíká. Naše myšička už bude tříletá. Týjo je to hrozný.
Angeth,kdo tě vlastně rodil a jak jsi byla spokojená s Benešovem?
24. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
afi-dnes to přišlo-to je ono-ab rocket-vydržela jsem to na netěžší pružiny cvičit sedy llehy asi půl hodky,je to docela fajn-hlavně ty růkověte -ale bolí mnez toho záda-jinak ok,dnes jsem místo prochajdy posekala a doufám že letos naposled zahradu,ale snědla ne sežrala jsem jeden malý pytlík lays-takže tak :unamused:

markee-chápu tě,ono ty stavy zoufalství,závisti,pohledu....přejdou ,přebolí to i když těd tomu nevěříš-držím palečky

vendulce gratuluju k prvním mini narozeninám :wink:
24. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky,
jo jo já jsem také zvědavá, kdy se rozhodne ven, si manža dnes dělal prču, že ani těhu nejsem jen jsem se cpala :wink:
S tím Kroužkem to netuším, ale v Bene asi klasicky neordinuje.

Já jak byla v úterý na monitoru tak tam byl ten mladý nějak od B takové divné jméno, ale Angeth už tu o něm psala. Byl moc příjemný.

fanys - jo jo tak to jsem přesně viděla a jak ti to zároveň masíruje záda a ty napíšeš, že tě bolí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to do toho jde opravdu pilně, když i takhle cvičíš.

Zítra k nám dorazí naši, Jára bude mít překvápko ve školce, pořád chce, aby pro něj někdy přišla babička (ale bydlí v Bene)tak těžko. Zítra dorazí a vyzvednou ho tak snad bude radost. Ale jsou to vtipálci v té školce, fakt mě tam baví chodit. Dnes mi Jára jmenoval děti a pořád nám vypráví co tam děljí a jak tancují a cvičí :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Afinka to byl doktor Bagnoczi nebo tak nějak to je,ale jménem Tomáš. O mě se tam staral jen jeden den. Jinak ten další týden tam byl Madzin Igor a to je taky borec. Já si fakt nestěžuju,jsou tam samý příjemný doktůrci. Ale prostě Kroužek je Kroužek :wink: V tak hnusné záležitosti s jakou jsem tam šla,mě prostě dokázal rozesmát,uklidnit. No prostě je na svém místě no.
25. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Markee mě rodily Krajčiová a Smetanová myslím...dvě mladé blondýnky :slight_smile: nějaký popis porodu mám v albu a něco jsem popisovala dřív tady..a byla jsem hrozně moc spokojená :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojky holky,
jo jo markee byl to ten Bagnoczi. Tak uvidíme koho schytám u porodu já :wink:

Já dopo pokliila a za chvíli dorazí naši a dojdou vyzvednout Járu, má to jako překvápko :dizzy_face: No pak asi něco vymyslíme, pač venku je hezky.
Manža má nějakou chřipku tak teď přijel a umírá mi tu, musím ho jít obstarávat :wink:
25. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj kočky,

No Afi-co tu ještě děláš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: já myslela, že už budu prohlížet nové albíčko-SOFINKA a ona je ještě u tebe.....ta si teda dávána čas

U nás pohoda, jen mi v práci odešel počítač, takže chodím po kolegyňkách, no a tam nechci brouzdat po netu.....čekám na nový, tak se i docela těším :wink: :slight_smile:

Fany-je to blbej čas, to jsem ti psala, škoda, tak uvidíš

Pohodový prodloužený víkend všem :wink:
25. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Holky, kde jste všechny? Užíváte posledních hezkých dnů?

My jsme si dnes udělali výlet na Hlubokou-byli jsme na zámku a v ZOO-přidala jsem pár fotek-tak jukněte. No a zítra budeme muset něco makat na zahradě. Mějte se všechny fain

Afi-je už asi v porodnici, co?
27. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky Leni, no já celý den ,to fakt nekecám,makala. Až teď jsem se zastavila,ale jsem tak stahaná,že půjdu hned spát.
Hezký fotečky,výlet jste si určo užili. To je moooc dobře.
Nám zítra přijedou návštěvy,tak se zas nudit nebudeme,už se docela těším,jak pokecáme. Včera jsem tu měla kamarádku,pak mě a Johanku vzala na chatičku na Ždáń. Dom jsme jeli busem,takže Johanka si to fakt užil a dnes teda chudinka musela dopoledne být doma,pže jsme měli poloviční zabíjačku-jen jsem pytlíkovala maso,které chlapy naporcovali,ale stačilo.Odpoledne umýt bazén,vysušit,složit a uklidit.Pak Míša koupal psíka,takže taky pak vysušit a držela jsem ho,pže mu pak stříhal chlupy v ouškách a okolo očí. Během toho všeho jsem upekla broskové řezy a teď dopékám slaný závin.No fakt toho mám až po krk :confounded:
Afince bych taky přála,aby si to Sofinka už rozmyslela a nemusela jít na svět vyvolávaně. Tak uvidíme jaké budou zprávy zítra.
27. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahoj holky

poslušne hlásím že jsem zde :wink:

markee-no ty si makáč-klobouk dolu :wink: já se opět věnuju návštevám od staroušků :unamused: :unamused: :unamused: chlebíčky,jednohubky,kafíčka-děda má zítrá svátek tak od pátku máme nálety a babička to opět přehání-pak to budou vše co jsme napekli,uvařili atd.jíst celý týden protože je to škoda vyhodit.....

jinak pohoda,mm je doma tak to jde

všem přeju pohodový zbytek volna

leni-moc to se zahradou nepřehánej-já dřela na zahrade v týdnu taky 2 dny-fotečky moc hezké-koupila si kačka něco na památku?mmch nevíš co je s Mirkou?

afi-možná je už sofinka tady :wink: každopádne držím palce
27. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.