• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj Fany-nevím právě, dlouho se neozvala, že? Snad je to tím, že má práci kolem domečku :wink:

Kačka si koupila jen turistické známky-sbírá je, no a pohled, jinak nic, naštěstí není ten typ, že by si něco vynucovala-třeba plyšáky.....raději si dá zmrzlinu, nebo nějaký pamlsek :wink:

Tak užívej návštěvy a ať to všechno v pohodě zvládneš, zatím pa
28. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
markee-takže v jednom kole.....díky za pochvalu fotek
28. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky, já měla včera uklízecí den, dnes budu trochu pokračovat, protože na to mám klid, manžel slouží kvůli papežovi dvě směny za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vendulka snad bude hodňoučká :slight_smile: Ale nechce se mi do toho...
Leni na Hluboký je krásně :slight_smile: :slight_smile:
Fakt jsem zvědavá na Sofinku :dizzy_face:
28. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se opět hlásím jako 2v1, fakt děs, já snad letos neporodím :cry: :cry: :cry: A do toho všeho mám nějakou chřipku tak opravdu super.
V sobotu tu byla mamka, byli jsme v hospodě na obídku a pak jsme se šli projít do parku a to už jsem cítila, že mi není dobře no a večer šup rýma, bolí mě v krku, fakt paráda. Nejhorší je, že co tu máme různé léky jako Coldrex a tak tak nejsou vhodné pro těhu tak tu trpím jak pes.
Manža byl s tátou v sobotu zazimovat karavan a včera tu naši ještě byli, manža naštěstí udělal oběd, pač já už nemohla a naši si pak odvezli Járu, když je dneska volno.
Zítra jedeme do nemocnice tak si ho tam vyzvedneme.

No ještě, že tak, protože manža je dnes v práci a já v noci skoro nespala jak jsem smrkala a pak jsem hezky spala do 10hod a ještě teď odpo. Fakt síla, nejhorší je, že pokud budu takhle nachlazená tak pochybuji, že si mě tam zítra nechají na vyvolání.

Jak vám závidím výlety a snad bych brala i to uklízení jen né být už těhu a ještě s chřipkou :unamused: No každopádně pokud se zítra už neozvu tak si mě tam alespoň nechali :wink:
28. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Afi tak držím pěsti a Vendulka taky :wink:
28. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
Afi-tak ať je ti lépe a rýma brzy přejde, myslíme na tebe a držíme palečky, ať je vše O.K. já jsem si fakt myslela, že už tomáš za sebou-Sofinka si tedy dává opravdu na čas......drž se Lenka a Kačenkou
28. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
ahojky

afi-mooooc držíme palečky-my teda naše trio

leni-kačka má hezkou sbírku těch turistických známek,ale říkala že podvádíš-že má známky z míst kde ješte nebyla :wink:

návštevní kolečko jsme přežili bez uhony ale jsem pěkne otrávená,s mm a holčinama jsme museli nutně vypadnout tak jsme dolezli s kočárem do pizerky -a zase mne naštvali-byli tam tři číslem 3 lidi a na pizu jsme čeklai 45 minut!no nejsem žádná frfňa ale pěkne mne tam systém kuchař-pizař-číšník a provozní v jedné osobě štve,ale když tady uplne zoufale nic není kam by jsme došli procházkou-no málem mne tam vzal čert,a to nás mm obsluhoval pro vše si došel ....

mějte se fajn jdu jukonout na stáry
28. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Fanys..no jo Lubor :grinning: :grinning: docela ráda bych tam po dlouhé době zašla..když byl sraz minule, tak jsem byla opravdu těsně před porodem..
28. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Afi,držím pěsti,ať se ti udělá lépe a hlavně ať je porod co nejdříve za tebou.
Uvidíme zítra zda se přihlásíš či ne :wink:
28. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Fany-tak trochu má pravdu, jelikož přijeli známí ze Žatce a přivezli jí 2známky z míst, kde nebyla, dalčí 2jsem jí přivezla já z rekreace s klienty z Domažlic, no a poslední má z Neštětické hory-tady u Neveklova, kterou jsem koupila dopředu a plánovala v létě výlet na kolevh, jemže jsme se tam nějak nedostali........ale myslím, že těch 5známek v tom množství se dá odpustit......navíc je to z míst, kde byla jako mimi a to si už ani nepamatuje :frowning2:

Jak jde hubnutí? Fany-já týden noëkouřím :slight_smile: :wink: snad to vydržím-dala jsem se do toho s jednou z mých sester-kouří všechny 3-no vlastně teď už jen dvě, jelikož my zatím držíme......
29. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Holky,tak co ta Afinka? Jsem nervozní :grinning:
29. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky...tak jsme dnes byli na kontrole v 6 týdnech..a Vendulka váží 4,72 kg a 56 cm :slight_smile:
Fanys jela jsem dnes přes Břežany, tam tedy přibylo nových domečků, dlouho jsem tam tudy nejela..
29. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojky holky,
ještě se hlásím 2v1, ale pozor zítra v 8hod nastupujeme do porodnice tak porod už snad bude brzy.
Dnes jsem byla na vyšetření přímo na porodnici a za ty tři roky co jsem tam rodila je to tam stejně pěkné a útulné tak držte palečky :wink: :wink: :wink:
29. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
AFI-jasně, že budeme....myslíme na tebe :wink:
29. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Afi tak UŽ to bude :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Afinko,myslím na tebe pořád a držet palečky určo budu :wink:
29. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
ahojte

afi-myslím na tebe a at sofinka nezlobí-čeká vás velký den :wink:

anet-to jo rozrůstáme se pěkne -jo a co vendulka?

leni-je fakt že jste taková cestovatelská rodina-tech známek na památků máte mraky :wink: pozdravu j kačku,mmch nechcete se někdy stavit?
Snad je mirka v poho-já jí zítra písnu
páčko
29. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Fanys psala jsem kousek výš, že Vendulka váží 4,72 kg a měří 56 cm, takže jí je v 6 týdnech pěkný kousek :grinning:
29. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: je tu nějaká těhulka z Benešova?
30. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Těhulka už asi ne.. :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvám se, že vám sem lezu, ale přišla mi zpráva od Afinky :slight_smile:
Dneska v 15:45 se narodila Sofinka. 3700g a 51cm :dizzy_face:
30. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
ZANY-moc děkujeme za zprávičku-konečně se Afinka dočkala..... :slight_smile: :wink: moc gratulujeme a těšíme se, až tu bude mezi náma i s fotkama Sofinky

Fany-O Mirce také nevím, a srazík bychom mohli klidně udělat-budu moc ráda.....jen domluvit den a místo :wink:

Právě jsem se vrátila z Brandejsa ze školy, jsem utahaná jako pes, zítra angličtina a ještě jsem se na ní od minule nekoukla, takže to musím jít napravit :frowning2:
30. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Tak Afince blahopřeju, je to kus ženský, snad jsou obě dvě v pořádku a těší se domů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mohla bych na srazík taky přijet? Podle toho kde bude :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
No to by bylo supér......to víš, že můžeš :wink:
30. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Jůůůů to je skvělá zpráva. Tak Afince přejeme ať je brzo v pořádku a Sofince hodně štěstíčka a zdravíčka.
To je fakt skvělý :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla, ale nemám vůbec čas. Škola, Dominičkovi lezou další zuby a do toho má chudáček pořádnou rýmu.
Také Afince moc gratulujeme zrovna nedávno jsem na ni myslela.
30. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
zany-díky za info

afince a sofince-hodne sil,zdravíčka,štestíčka a veliká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

leni-máš taky dobrý záhul,škola,práce,rodina,ale ty to zvládneš ,srazík bude fajn-kdy,kde?kdo se přidá?

á mladá paní se taky ukázala-tak naše holky jsou pořád baby bezubéa dost se toho bojím jak to budou znášet,jak to domča zvládá?

anet-děkuju za míry :wink: ale já spíš myslela jak spíte,a jak se sžívate,jak to zvládáš atd.

mějte se
30. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem konečně u kompu. Doma (v Jablonné) nám vypověděl službu počítač, teď jsem u našich na Jihu, protože jdu zítra k zubákovi. No řeknu Vám, že bez toho netu jsem byla docela hotová. Neříkám, že to bez něj nejde, ale jak to bývá, tak jsem zrovna potřebovala dost informací, který jsem zvyklá hledat na netu. No nic, to jen na vysvětlení, že na Vás nedlabu :wink:

Afi - přidávám se jako další gratulant, doufám, že jsi ty i malá v pořádku a přejeme hodně zdraví, štěstí, pohodových dnů plných úsměvů dětí!!!

Anet - malá je kouzelná a i se jí evidentě daří dobře, tak to má být!!!

Fany, Leni - plánujete srazít? Jestli budeme doma, tak nemůžeme chybět :wink: Rádi Vás zase uvidíme!!!

Kinsen - přeju hodně síly a nervů a držím palce, ať to všechno zvládneš - snad pomáhá manža?

Mějte se moc hezky, ještě se večer objevím a písnu víc
1. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
mikk-ahooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: akurát jsem říkala že ti písnu esemes,protože ticho co od tebe nastalo je neobvyklé :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky tě ráda uvidím s onďulou....
1. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Fanys to víš, musela jsem se pochlubit jak malá roste :grinning: jinak se máme dobře, pláče jen když jí vypadne dudlík nebo má hlad..ale na dnešek byla vzhůru od půl deváté večer do dvou do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: a řvala a nevím proč..dnes to snad bude lepší, ale při odpoledním papání mi po pěti minutách vše vyzvracela :confounded: ale večer papala zase hezky, tak snad dnešní noc bude normální a vzbudí se až v pět ráno..
A strašně se jí líbí na bříšku nebo když jí po krmení máme na rameni..
Mikki tak ať ti kontrola u zubaře dopadne dobře :wink:
1. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.