• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
anet-jasně já tomu naprosto rozumím-co se týče toho pláče tipovala bych to na koliku-prdíky atd.my jsme to měli s barčou taky ale dřív -začínala kolem půl páté odpoledne a končila uplne vyčerpaná kolem desáté večer-trvalo to asi tři nedele a denne. :frowning2: klárka na nás smutně koukala a já bojovala a plakala s barčou-no děs-naprosto vyčerpaná houpala na balone,nosila na tygříka,dávala pecičky z třešní a nahřívala gel na bříško,koupila pupíka a masírovala,vařila fenykel,zkoušela probiotika ,sab simplex,babycalm-a nic.jak to přišlo tak to odešlo-tak ti dopředu moc držím palečky at to vendulku nepotká.já zdrav.sestra jsem jela když to bylo po prvé jsem jela kolem té desáté večer do krče na pohotovost vyplašená jak srna po které někdo střílel.no jo když jde o vlatsní dítě jde o jiné pocity než v práci.tak dobrou noc

:wink:
1. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
Dobré ráno,
tak za hoďku jdu k zubákovi - bohužel to není kontrola, ale rozpůlil se mi zub, respektive vypadla plomba a ta vzala tu půlku zubu s sebou, tak jsem zvědavá, jestli budu bezzubka nebo co s tím bude vytvářet. Do toho mám plnou pusu oparů, nemůžu polykat, jak mne bolí v krku no a o horečce se zmiňovat nemusím - když už, tak už. :frowning2: Tak jsem si tu postěžovala, dík za vyslechnutí (co Vám zbývá co?) :wink:

Anet - tak za nás malou pohlaď ať se jí líp a máte klidnou noc.

Fany - já ty pocity znám, člověk je takový bezmocný, protože větší dítě si už řekne nebo ukáže kde/co ho bolí, ale za tyhle mimísky to musíme domyslet my - mě bohužel někdy došly nápady a taky jsem propadala zoufalství, ale teď už si na ty chvíle naštěstí ani nevzpomenu.

Onďula se drží za prdelku a hlásí bobek, tak jdeme něco tvořit :grinning:

Pěkný den, i když u nás bohužel zataženo
2. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
dobré ráno

mikk-když se daří tak se daří vid?držím palečky u zubaře a at ti je líp,nejak se sypeš-doufám že ti vaši aspon pohlídají ondulu a ty zaelz do postele.páčko :wink:
2. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky,
Mikk,dřím pěsti ať je zoubek v pohodě,ať to u zubáka moc nebolí. :wink:
Holky jaký doktor-gynekolog je v Neveklově? Já nesháním jiného,jen mi někdo povídal,že je tam dobrý doktor,tak bych ráda znala jméno. Otravuju co? :sweat_smile:
2. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky
Mikki a jéje opary :frowning2: :frowning2:
Markee, zeptám se ti :wink:
2. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Je to Drábek :wink:
2. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahojky,
díky za podporu - v pusu mám vyloženě kráter, zubařka koukla na zub, řekla "jéje" a byl venku. Pak to vyčistila, v pondělí jdu na odlitek a 15.10. mi z laboratoře dodají zub, takže budu zase "krasavice" :slight_smile:

Markee - já k Dr. Drábkovi chodím (prvně jsem tam byla na kontrolu po šestinedělí) - je to příjemný pan doktor,takový starší, všechno co dělá vysvětlí, ale je fakt,že jsem ho nezažila s žádným problémem. Zaslechla jsem, že pak už to tak ok není, ale to nemám z vlastní zkušenosti.

Fany - zjistlila jsem, že marodit s dítětem je luxus - naši chodí do práce, ale odpo mi mamka hodně pomůže, což je k nezaplacení. Zní to strašně, ale těším se, až se zítra Ondra vzbudí, mamka si ho vezme k sobě a já se konečně vyspím.

Všem hezký víkend, já jdu pro změnu balit, přesouváme se na chalupu.
papáááááá
2. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
fannys: domča to zvládá celkem dobře měl trošku zvýšenky a hůř spinká, kdyby k tomu neměl tu rýmu tak by to bylo lepší s tou rýmou je i protivný, chudáček :frowning2: bojujeme s odsavačkou. Jo a má novou zábavu naučil se mě parádně kousnout do ruky a pak se tomu směje. :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
jo a mikky: děkuji za podporu manža pomáhá a teď jsme si pořídily myčku na nádobí tak máme o starost méně :slight_smile:

v terý jsme byly na vítání občánků byl to docela příjemný zážitek, Dominiček byl za vzorňáka :slight_smile:

angethko: malá je andílek, akorát to brzské vstávání ti nezávidím Dominiček je od začátku ranní spáč před sedmou nevstává většinou kolem deváté :slight_smile:

dnes jedeme na návštěvu za prababi a pradědou tak nemusíme vařit, dostaneme dlabec tak už se těším :grinning:

hezký víkend
3. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj kočky, všem pohodovou neděli.

My jsme byli včera na celodenním výletě na Svatohubertských slavnostech na Kuksu a pak v ZOO Dvůr Králové-nádhera a všem doporučuji....troufám si říct, nejhezčí ZOO, ve které jsme byli. Pro Kačku největší zážitek-jízda autobusem po Safari....akce se povedla, vyjíždělo se v 7h ráno a přijeli jsme ve 21.30h, přidám fotečky, tak pak mrkněte. No a dnes musím uklidit.....volno-tak ho musím využít :wink:

Kin-jak jste si užili návštěvu?

Anet, Mikk a Fany-tak kdy a jak?

Mikk-nezávidím bolení zubů-nesnáším :frowning2: jak se máte na chalupě?
4. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dnes budu taky trochu poklízet, ale máme nově myčku, tak to bude pohoda :slight_smile:
Mikki, tak návštěva dopadla docela dobře, když budeš mít nový zoubek :slight_smile:
Kinsen, ať vás brzy ty problémy přejdou...
Leni v zoo ve DK jsme také byli a bylo to moc hezké, stavěli jsme se i na přehradě Krásný les, nebo jak se jmenuje :slight_smile:
Srazík bych udělala spíš odpoledne, ale pokud nebudeme mít nějakou oslavu nebo návštěvu, tak je mi jedno kdy to bude :wink:
Hezkou neděli :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojda,
Leni: návštěva byla super pěkně jsem se napapala :slight_smile: nakonec jsem jela s Domčou sama tak jsem měla trochu strach protože s ním nerada řídím, ale nakonec jsem to dala :slight_smile:

angetho: děkuji, rýma je už lepší.

Dominiček má teď asi růstový sprut začal se v noci budit na mléko a vypije ho 230ml takže pěkný hladík a přes den také víc jí, akorát nechce moc pít jiné tekutiny a mléko pije jen ráno večer a teď v noci, ale snad mu to stačí.

Zítra jdeme po dlouhé době plavčit do výřivky tak se těšíme :slight_smile:

Hezký večer
4. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky holky,
tak hlásím, že už jsme doma. Všechno je v pořádku, Sofinka je hodňoučká tak jí to snad vydrží. Až zmenším fotečky tak je vložím.
Jinak co se týče porodu tak ve středu jsem měla ráno dorazit do porodnice, těhulek tam bylo mraky tak příjem se trochu zdržel, pak jsem musela čekat na pokoj. Tabletu na vyvolání porodu jsem dostala v 11,45hod a pak ve 13,30hod druhou, malá se narodila ve 14,45hod.
Vše probíhalo celkem rychle, kontrakce jsem měla nejprve po 10min a po druhé tabletě po třech tak to už nic moc. Jak mě odpojili z monitoru tak se na druhé zatlačení narodila Sofinka (3,70kg a 51cm). Tatík jí došel se sestřičkou omýt a spočítat prstíky a pak si jí hrdě přinesl :wink:
Jinak celkově jsem byla s porodnicí maximálně spokojená, mají sice stále narváno, ale na přístupu k pacientům to nic nemění. Rodila mě doktorka Janoušková. Ale i ostatní doktoři, které jsem tam viděla byli příjemní.

Tak teď bojujeme doma ve čtyřech :slight_smile: Jára dnes trochu žárlil a chodil Sofinku pořád okukovat a budit tak ho to snad pustí a nechá jí v klidu pospat :wink:
4. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Afinko,moc a moc tě vítám doma. Je skvělý,žes měla tak rychlý porod. No myslela jsem na tebe pořád. Co asi děláš a jestli to máš za sebou. Pak jsem tu přečetla zprávu,že už jo,tak si člověk oddychl. Těším se na fotečky.
4. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Afi-vítej zpátky a ještě jednou vše nej nej nej k narození Sofinky.....a ať se brzy všichni dohromady zžijete :wink:
4. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Děkuju :wink: :wink: :wink:
4. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
afinko moc moc ti gratulujuji k té tvé princezně a přeji vám vše nej.... .
4. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
AFinko ještě jednou gratuluju a mějte se ve čtyřech pořád krásně :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
afi-vítej a taky vítám další dítko do našeho klubu :wink: je fajn že vše bylo ok-at jste v pohodě

mám za sebou žrací víkend-u švagrové v hospodě delali zvěř.hody-tak jsme tam v so byli-mm měl bažanta se smet.omáčkou s liškami,já dančí závitek s chřestem-mnamka-a to nám dala domu svíčkovou z kance a jelení guláš,křepelky ..trak jsem debuřírovala ale dieta na tenhle víkend padla za vlast.... :wink:

dnes jsem byla obj.k zubařce ráno na osmou tak jsem převlíkla holky,nakrmila,naložila do auta a jela do jílového -a ona tam nebyla.tak mne táák naštvala že jsem vykouřila 2 cigarety za sebou :angry: objednána jsem 3 týdny a nechápu že nemohla poslat aspon sms-a to tam nebude do 26-října a to jsem objednaná ješte jednou.

leni-co kouření?jak to zvládáš?
5. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Fany-zatím držím, dnes je to 14dní, ale už jsem nabrala 3kila-děs!!!! Ale chci to vydržet!!!!

S tím zubařem je to síla, co? Se ti ani nedivím, žes vykouřila dvě cíga najednou. Tvá paní zubařka je tedy opravdu milá a pozorná ke svým pacientům, asi jich má dost :grinning: :wink:
5. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky,
AFI - velikánská gratulace k narození Sofinky, hlavně že jste obě holky v pořádku a těším se na fotky a třeba někdy i na viděnou. Odpočívej, nabírej síly a pozdravuj i kluky!!!

Fany - tak to je hustý. Jak to děláš s holkama - jsou tam s tebou? Tak držím palce, ať tam alespoň nakonci října je - snad nemáš nějaký problém, to by bylo horší. A co se týče diety - myslím, že ji fakt nepotřebuješ - kolem holek a baráku se nalítáš až dost, taky potřebuješ nějaký odpočinek!!!

Leni - taky si na tebe vzpomenu jak je to s cigárkama?

Kinsen - užijte si koupajdu!!!
5. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
5. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Mikk-jak jsem psala, zatím držím.....

V pátek má Dáda první prodlouženou, tak jsem zvědavá :dizzy_face: :confused: včera mi říká-těš se, budeme tančit polku a wals-no tak to mě bude muset ještě asi naučit, abych mu neudělala ostudu :frowning2:
5. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
No sekne mu to :wink:
Nás čeká bráchy maturitní ples :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
fešák, mě čeká můj maturiťák :grinning:

koupání bylo super Domi řádil jak černá ruka vodu prostě zbožńuje po mamince :slight_smile:

leni: s tím kouřením držím palečky, vydrž stojí to za to, já nikdy nekouřila, ale prý pomáhá žvýkat žvýkačky :slight_smile:

hezký večer jdu se učit mučit :unamused:
5. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Afi jéééééé, ta je veliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Jo jo, je to takový macík :wink: Snad dnes ještě zmenším nějaké fotky z porodnice a vložím je, ale nějak nestíhám. Dnes jsem byla na dobarvení melírků a zítra frčíme do Benešova na očkování a na úřady tak se opravdu těším. Dnes jsme byli na hřišti tak jsem si poprvé vyjela novým kočárkem a paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Sofinka je stále moc hodná - spí a jí i v noci tak kdyby jí ta noc takhle zůstala tak by to bylo fajn.
6. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Afinko,téda to je puclíček ta vaše Sofinka. Je moc a moc krásná. :wink: Jak já vám to přeju.
6. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky,
AFI-Sofinka je nádherná....pořádný kus ženský, držíme palečky, aťje tak hodná, jako doteď

Kin-tak to si budeš maturotní ples muset pořádně užít.....obdivuju tě, jak se poctivě učíš...to já na to pěkně dlabu a pak to honím najednou a jsem z toho vždycky vystresovaná, vždycky si říkám, jak se budu učit průběžně, ale skutek utek :grinning: Kouření stále v pohodě, dnes tedy máme pařbičku, kamarád odlétá na půl roku na Zéland, tak se jdeme rozloučit....bude tam spoustu kuřáků, ale budu se snažit držet :wink:

Anet-snad se Vendulky papání zlepšilo :wink:
7. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoj holky,
Afi - malá je fakt boží!!! Taky držím palce ať je stále na Tebe tak hoďňoučká - no jo, holky jsou prostě holky :wink: A jak ti je? Myslela jsem na tebe s tou rýmou - je to lepší? Už takhle je člověk oslabenej a ještě nějaká chřipka, to moc nepřidá.

My jsme ještě zůstali u našich - fakt si to užívám a Odra taky (manžel tak nadšený není, prý už se mu párky přejedli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dopoledne jdeme na procházku se psem, pak na hřiště, potom zajdeme k mamce do práce pro oběd - v 15hod jdeme naproti a pak o něm nevím - protože to je kde je babí, dědí....Ondra je z našich hotovej a i oni si ho užívaj, tak jsem moc ráda. Bych si docela zvykla - nevařit, nezatápět každý den, nevytírat atd atd.

Malej už spinká po obídku, já si jdu dát kafe a umýt nádobí, ať ze mne není lenoch :grinning:

Pěkný den
7. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.