• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Anet - malá je celá tvoje kopie - podle té fotky v 6 týdnech. Je moc hezounká!
7. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Mikki, škoda, že manžel nemá takovou fotku, přijde mi, že oči má po něm
A hádejte koho jsem dnes potkala :slight_smile: :slight_smile: Afi a Sofinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to ještě takovej čerstvej tvoreček :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky,
jo jo dnes jsme se potkali s Angeth, to je ale náhodička :wink: Sofinka je v porovnání s Vendulkou prcek :dizzy_face:
My dnes zařizovali na sociálce, pojišťovně a pak ještě očkování tuberkulozi v porodnici, v neděli, když nás propouštěli tak zrovna neočkovali tak jsme museli dnes.
Viděla jsem tam takové miminečko v inkubátoru, no snad do dlaně, to bych se opravdu bála pochovat.
Teď odpo ještě děda jezdil s kočárkem, bylo hezky tak to bylo dobré. Pochvaloval si jízdní vlastnosti kočárku, jak u auta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já pak poklízela doma, pač chlapci tu byli celé odpo a stihli tu udělat pěkný borčus, nehoráznost.

Angeth - ty jo fakt jak dvojčátka na těch fotkách :slight_smile:

mikk - teda vy si hezky užíváte, to je dobře. Jára taky jak slyší o Benešovu a babičce s dědou tak by jel hned a nejraději tam zůstal. Jinak s tou rýmou to bylo dost kruté u porodu, pač jsem nemohla pořádně dýchat a udýchat porod byla fakt akce, trvat to ještě chvíli tak nevím, nevím. No a v porodnici jsem měla kašel tak taky výborný, protože každé zakašlání bylo nad moje síly. Teď je to v poho a jsme jak rybičky, už bylo taky potřeba. Sofinka je zatím hodná jen se vzteká na papání jinak dobré. Jára si také tak nějak zvyká a tatík hodně pomáhá jinak by mi asi hráblo. Jsou to takové ty maličkosti, krmím malou, Járovi nejdou rozepnout kalhoty nebo něco nutně potřebuje a bulí tak to je pak na palici.

zatím se mějte
7. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
afi: Sofinka je kouzelná
leni: ale já na to učení také pěkně dlabu, také se učím jen na písemky dnes jsme psali tři no síla, ale snad to nebude vše za pět. A co studuješ za školu?
7. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Dobré ráno

afi-Sofinka je opravdu nádherná,co ji říká jaroušek?už se zklidnuje?

mikk-taky by se mi to líbilo být u našich ale bohužel musím do jara vydržet,ty sito užívej jak to jde

anet-OPravdu máš krásnou kopii

já jak vidíte jsem dnes vzhurů moc brzo ale co už....holky už hodinu vesele lezou -mám dotaz-jak jste řešili aby vače prtata nelezli k tv-nebo na ni?zábranou?já na ne koukala na netu ale stojí 4 tisíce a to mi přijde moc :confounded:
už jsem vyklizela z obyváku těmeř vše-komodu,knihovnu,křeslo,stolek...tak si našli jinou zábavu lezou na k tv-asi by mi to nevadilo ale je moc težká a když se jim s ní povede hnout tak je zabije...tak mi poradtě prosím.
já se připravuju psychicky na tchýni-poprosila mne že tam mají posvícení a jestli by jsem ji nepomohla upect koláče pač švagrová jako vždy nemůže -tak jsem řekla že jo ale radost z toho nemám žádnou.

mějte se fajn a hezký den
8. říj 2009 v 06:31  • Odpověz
Ahoj holky..
No Afi, kašlat a kýchat po nástřihu hráze je opravdu nic moc :pensive:
Nevím, jak já pak budu zvládat dvě děti, ale když to zvládly ostatní, tak snad já taky :sunglasses:
Fanys, hlavně aby ti tchýně ty koláčky nezkritizovala :sweat_smile: A s tou TV ti neporadím, bohužel :frowning2:
8. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky,
fanys: už se taky docela bujím co se bude Domi začne lézt, zatím se jen plazí a snaží se spíš chodit takže tomu lezení moc nedá, ale také to dříve či později příjde, pořád nechápu jak můžeš zvládat dvě děti najednou, já mám občas co dělat s jedním :slight_smile:
To vstávání ti nezávidím Domi vstává kolem osmé :slight_smile:
A tchýni ti také nezávidím to nemůže pochopit, že máš co dělat s holkama a ještě jí budeš péct koláčky asi bych jí to hodila na hlavu :angry:

Hezký den
8. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky,
my dnes byli v Příbrami ukázat naší Sofinku. Jeli jsme hned po poledni po školce a rovnou k tchánovcům a pak jsme zajeli do Dm na nákup, tatík čekla venku s dětma tak ok. Pak jsme mazali domů.

fanys - jo jo přesně si to pamatuji jak malý všechno bádal, naštěstí jsme měli malinký byt tak jsem ho měla na očích a u televize se také pořád hemžil, ale naštěstí na něj nespadla, ohrádku jsme žádnou neměli.
Jak jde cvičení a dietka??? Já už bych taky měla začít, ale... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Jára už Sofinku tak nějak bere a snad pochopil, že když papá tak si s ním hrát nemůžu a podobně. No lepší se to. Když jsem dnes viděla to nakládání do auta s dětma tak taky zajímvé + kočárek a to jel i mnaža. No musím si zvykat :wink: Ale ono to snad časem půjde a vypilujeme si systém. Jinak ta naše malá lumpice celé dopo kňoučala, v noci spala výborně a od 8hod kňoučala a kňourala a to hlásili, že od 11hod nepůjde proud tak jsem rychle vařila a žehlila, paráda. Pak u tchánovců byla vzorná a spala.
No nic jdu vybalit nákup a koupat dravou zvěř.
8. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Jo a málem jsem zapomněla, dnes jsme od tchánovců dostali náušničky pro Sofi, ano přesně ty, co jsme si měli vybrat a to jsme včera v Bene koukala a vyhlídla. No nenaděláte nic. Ale jsou zlaté s bílým kamínkem tak alespoň tak :wink:
fany - koláčky by jsme si taky dali :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
ahojky

uffff-tak jsem to přežila :unamused: docela mi to šlo,ale ona to dělala ze třech kil!!!!no baba :angry:

afi-systém zvládneš v poho-já už jedu jak robot,tahám dve sedačky zatím vajíčka,miliony věcí co by kdyby plus kočár-mm už šílí že to je pořád dokola dvakrát oblíct než je oblíknu já se docela spotím :wink: pak obě nakrmit,do sedaček,tahat do auta,připnout,složit kočár atd.naložit jet hodku asi tak a pak kolečko znova.no někdy je to kouzelný to je fakt.
s tima naušničkama neudeláš opravdu nic-víš jak to je s darovaným koněm.

kinsen-já to zvládat musím to bohužel není o tom že se mi chce,nechce a že se mi kolikrát nechce.... :cry: ale oni mi to vynahradí tak třeba mi ráno strkají prstíky do oka,tahají za vlasy apod.radosti

anet-já jsem taky rodila teda císařem ale taky nemocná a to břicho stehy atd.taky žúžo

mmch tak doufám že mi někdo poradí co s tou tv nebo mne cvokne-jednu odnesu na jeden konec místnosti a je tam druhá :wink:
8. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
dobré ráno

tak koukám že si pěkne píšu sama se sebou :wink:

včera v noci nám přijela neohlášená návšteva z F-Lázní,přijeli těsne před půlnocí-no málem mne trefilo ale už jsem to vydýchala,a budou tady do neděle-ten muj mm má teda family :wink: jeho bratránek s manželkou ,tak mám o zábavu postaráno pač jdu péct,vařit.....

mějte se zatím fajn
9. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Cože Fanys, neohlášená a před půlnocí???? to bych jim neotevřela..
A s tou tv nevím, co jí položit na zem? :sweat_smile:
9. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky,
tak už jsme zpátky v Jablonné, ale jen na otočku. Přivezl nás tchán a v úterý odveze, já jdu ve čtvrtek pro nový zub.

Fany - ta tvoje tchýně je na odstřel (neříkám, že ta moje ne, ale....). Kritizovat a deptat tě umí a když najednou nestíhá, tak si jí dobrá? To je mrcha, ona tě vyloženě zkouší. Copak je slepá že nevidí, kolik máš práce kolem holek? Já jí jednou potkat, tak jí snad jednu za tebe fláknu!!!! No a s tou návštěnou - kopla bych je do řiti. Neohlášeni a ještě takhle pozdě, jsou normální? Fakt trapný překvapení. Se jim s jídlem vyprdni - ať si zajdou někam najíst, nejsi přece služka a živitelka - vždyť to jsou další porce navíc. Neříkám, že je nemáš pohostit, ale když s tím nějak člověk počítá - opravdu nemám ráda lidi, co si jednou někam "odpočinout" a ty se kvůli nim strháš? No docela mne to rozčílilo, tobě to bohužel nepomůže, ale držím palce ať to nějak zmákneš.

Co se týče TV - máme ji na stěně, takže moc neporadím. Ale měli jsme podobný problém a krbovýma kamnama a žaluziema - neplatilo nic jinýho než rázný NE úplně odmala, jednou nebo 2x jsem ho plácla přes prsty když tahal za šňůru žaluzií - asi mne tu někdo ubičuje že biju děti, ale bylo to hlavně kvůli bezpečnosti.

Afi - ty náušničky asi musíš přejít, ale vím, jaký to je. Taky nikdy nedostaneme, co se líbí nám, ale tchýni - ale já jsem na to připravená a někdy jsem i za to ráda, když třeba Onďulovi koupí nějaké oblečení nebo tak.

Hezký den
9. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj kočky!

Afi-Sofinka je opravdu moc krásná....takovej malej uzlíček.....máte s Anet štěstí, že jste se potkaly :wink:

Mikk-tak chvíli doma, co? Ani se ti nedivím, že se ti na jihu líbí....já to tam mám také moc ráda a navíc, jak jsi psala-nemusíš denně uklízet, vařit.....

Fany-s návštěvou v půlnoci to je teda síla-ale ty jsi tak dobrosrdečný člověk, že si ani neumím představit, že bys jim řekla ať jdou někam.....s tou televizí-mám podobný názor jako Mikk-razantně si stát za tím, že to prostě nemůžou :pensive:

Kin-studuju vychovatelství na UK a jsem ve druháku-ve třetím semestru

Anet-Vendulka je krásná :wink:
9. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky holky,
fanys - teda ty máš věci :wink: Dobrá návštěva to jako jo. Já nemám ráda neohlášené návštěvy, pač s dítětem je tu věčně čurbes a jídlo žádné :dizzy_face: No ale před půlnocí to jsme tu ještě neměli.

U nás den v poho, dopo mě Sofinka nechala poklidit, vařeno jsem měla ze včera tak to šlo. Pak jsme donesli do lékárny a doktorce rodnné číslo a já si trochu poklidila v autě a mazali jsme pro Járu. Ten měl ve školce dnes divadlo tak hned vykládal a vykládal.

Odpo jsme vyrazili ven, za bytovkama tu dělali novou silnici a byli tam tři tatry, stroj na asfalt a válec, no zážitek největší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nakonec jsme zakotvili na hřišti, kde měl Jára kamaráda ze školky tak lítali, nakonec byl jak čuně, pač tam i kreslil křídama.

Manža šel navečer do práce, mají tam nějakou akci tak jsem tu dětičky pokoupala a pozor oba mi vzorně usnuli u pohádky tak jsem ráda. Já si jdu umýt vlasy a také zalehnu.
Zítra čekáme návštěvěu tak ráno hurá pro dorty a pak vařit.

Hezký víkend :wink:
9. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Afi-moc Vám to v novinách sluší :wink:

Tak my máme za sebou první prodlouženou, bylo to dlouhé a náročné.....jak jsou spojené 2kurzy bylo to tam strašně lidí....ale jinak moc hezké :wink:

Přeji všem krásný, ničím a nikým nerušený víkend :wink:
10. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak Dominiček včera řekl poprvé tata to měl manža radost protože mama říká už několik týdnů a to manža blbě snášel :slight_smile:

leni: UK to teda smekám.
fanys: dobré příbuzenstvo, ale já mám rodinu také dost praštěnou nedávno jsem jeli bráchu zachraňovat o půlnoci, protože pil pak se pohádal s přítelkyní a v afektu nasedl do auta a odjel pak mi volal když jsem se chystala jít spát aby jsme pro něj dojeli a odvezli ho domů že se bojí řídit když pil, no také nádhera a to to nebylo poprvé a určitě ani naposledy :slight_smile:

hezkou sobotu
10. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
ahojky. Fanys,to teda má opravdu manža dobré příbuzné,by mě z nich hráblo :angry:
Leni,ty jsi šikula s tou vejškou. No,obdivuju takové lidičky :wink:
Afi,jo já včera byla v Sedlci,jela jsem objednat Johanku ke kadeřnici.A divila jsem se,co tam dělá takových značek a pak šup,v ulici dělali tu silnici. Pak jsem jela k zubařce-Podzimkový objednat nás. Pak jsem mazala do Sedlčan optat se na brigádu,zda by nějaká byla a když jsme jeli dom,tak před náma smrděli dvě tatry s asfaltem. Pak mi došlo,že jedou do té Sedlce.Ještěže jsem odbočovala za pár km,domů. Jinak malá je opravdu krásná.
Jaké má Jaroušek dorty k narozkám? Já pořád nevím jaký tvar upéct. To zas mi přijde na mysl,den před narozkama :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
No jo, v Benešoským deníku byly dvě kočky :slight_smile: :slight_smile:
A nevíte, jestli ve Vlašimi opravují ještě most?
10. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahojky,
téda to byla ale dnes kosa, hrůza, my když se konečně vypakovali ven tak začalo pršet tak zase hurá domů :frowning2:
Měli jsme tu kamarádku s dětma tak si chlapci hráli u nás.

markee - jo jo u nás se předělává jedna radost, ty silnice to tady potřebují jako sůl a chodníky taky, aby se nám hezky jezdilo :wink:

O Vlašimi nevím vůbec nic tak těžko říct.

Potřebuji někam do města koupit si nějaké kalhoty a chtěla bych nějaký kabátek, v těhu jsem neutrácela tak teď můžu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Zítra musím vybalit zimní oblečky, ve skříních máme ještě kraťasy a venku taková rákoska :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
ahoooj

tak jsme uspěšne přežili a vypakovali návštevu -včera večer-jsem unavená jak po týdením tahu no každopádně jsou pryč a znova až za rok :wink:
holky mi začali cestovat kolem nábytku-včera barča padla na klárku na hlavu co ležela pod ní-no řev šílený a pozorovala jsem jí nebo to byl dost hustý žuch

jinak se mám fajn jen to co je za oknem mne dost deprimuje a je mi pořád zima-no ale bude hůř

afi-moc vám to seklo

páčko
13. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
jj to počasí je opravdu děsný a já k tomu i nastydla takže paráda.
S těmi ránami do hlavičky to znám to je potom člověk celý nervózní nám Domi dvakrát žuchl ze sedačky na hlavičku, no asi nemusím popisovat jak nám pak bylo :confounded:
Jdu se učit
pa
13. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jak, neumrzli jste někde???
Tady fakt hnus, byli jsme venku po obědě, šli jsme do školky pro Járu a zrovna lilo, pak svítilo sluníčko tak jsme šli za manžou do hospody, ale cestou zpět už zase zataženo tak jsem dala úprk s kočárkem. Jára chytře jel už s tatínkem autem :wink:
Já dnes vybalovala zimní oblečení a rovnala do skříní tak zima může začít. Potěšilo mě, že Járovi je kombinéza z loňska a pak máme ještě takový komplet bundy + oteplováků tak pro letošek vyřešeno.

Sofinka celý den kňourá a pořádně spala jen v kočáru tak snad bude v noci utahaná a bude klid. Dnes koupe obě děti manža, aby si to zkusil tak já už jsem bez práce, jen nakojím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

fanys - tak relaxuj bez návštěvy, třeba se u vás ještě letos někdo ukáže :slight_smile: Počkej to si holky ještě dají pádů.
13. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
No tak u nás dnes trochu sněžilo...
14. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahojky,
jo jo u nás také sněžilo, už večer a dnes také.
My dnes vstávali ve 04,30hod, síla, Sofinka řvala a řvala a pak se pokakala a bylo. Manža se odstěhoval z ložnice do obýváku a já trpěla ten řev.
Teď odpo jsme byli s Járou v hudební škole v Sedlčanech, tam byl rámus jak blázen a Sofinka si vesele spala, to zase bude mít naspáno a v noci bude lumpačit. Ale já bych nejraději teď zalehla.
14. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
čaudys dámy

tak jak si vedete?

u nás je vše fajn ale často si vzpomenu na slova mého šéfa když se dozvědel že čekám dvojky a tím padem končím-sprásknul ruce a řekl mi že v mé péči nemůžou přežít šestonedelí :wink: no uspěšne jsem ve zdraví přežili do deseti měs.ale ted se bojím sama -to jsou samép ády samý řev....oni moc nevypadají že je to trápí ale já jsem kolikrát na doktora.to je hrozný jak se o ně bojím,oni jsou tak trochu gumový ale nalítám se jak blb a stejne jednu zachráním a druhá sebou žuchne......no nic pro mne.hlásím ale uspechy-začali se posunovat kolem nábytků.

jinak počasí je na provaz ,ale aspon nemusím ven hrabat listí-taky nejaké pozitiva.

mějte se fajn a hezký den
15. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky,

Fany-to je normální, neboj, víš co ještě bude pádů....za chvilku začnou běhat....moc tě obdivuju a jsi dobrá mamina-pozdravuju tě a těším se na brzké shledání s tebou i s malýma :wink:

Jinak hlásím, u nás souvislá 3cm vrstva sněhu-holky to je bláznivé počasí, co? Minulý čtvrtek jsem v práci byla v kraťasech a tričku, dnes v zimní bundě a v rukavicích :grinning: :grinning:

Mikk-jak je na jihu?
15. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojky,
jo jo u nás také sněží, já nemám přezuté autíčko tak veselé. Snad o víkendu.

fanys - hlavně, že to holky netrápí :slight_smile: Dokud není žádný větší úraz tak to jde. U nás to bylo taky něco, Jára pořád někde skákal a lezl a já už to pak vzdala a nechala ho jinak jsem byla jak policajt.
Jo a počkej listí už hrabat nemusíš, ale za chvíli budeš odhrnovat sníh :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My chceme odpo vyrazit do Příbrami, musíme nakoupit punčochy a zimní botky Járovi.
Dnešní noc ok tak snad se Sofinka umoudřila :wink: Já včera večer padla ve 20,15min fakt hrůza. Odpo jsme byli v Seldčanech s Járou v hudební škole tak to mě dodělalo a pak koupačka dětí, manža přijel pozdě tak to bylo všechno na mě.
15. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak Dominiček už leze a chodí za ruce včera se pokoušel i rozběhnout a docela mu to šlo :slight_smile: Kolem nábytku už taky leze takže nestíhám chytat no a to je jen jeden :slight_smile: takže Fanys vůbec nezávidím :slight_smile:
Dnes poprvé chodil ve sněhu a moc se mu to líbilo :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.