• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
čauky

no jsou to pro mne nové pocity -strach,panika....bojím se o ně teda moc ale včera jsem mm zrovna říkala že se asi pokouší o redukci když jsem videla jak v klídku nechal barču na posteli samu a šel zachranovat klárku -a mezitím barča samozřejme visela - :confused: -tak se omlouvám opravdu nevím jaké je v tomhle slově iy-já zůstanu pako slovenský-z postele dolu.spustila jsem ječák jak divá bára ale co naplat....

afi-nenávidím hrabat cokoli-ale miluju odhrnovat sníh,už odmala-nikomu to u nás nedovolím a delám to jen já a moc si to uživám-mm říká že každý má nejakou uchylku a já sníh-i když zimu jako takovou nesnáším sníh můžu.nejaká uchylka z detství asi.....to si hlídám tak že ráno i brzo vstávám aby mne nikdo nepředběhl :sweat_smile: -mmch je fajn že Sofinka spinká-to víš že se umoudřila-vždyt je už velká holka :wink:

kinsen-tak domča je takový šikula :wink: já holky za ruce zásadne nevodím-rozhodne je nato nenaučím pač bych se pak picla,ani nikomu to nedovolím i když pokusy byli tak jsem je rázem utla :wink: ale teda nevím co říkají jinde ale naše mudra mi zo vyslověne zakázala stejne jako chodítka,že prý to deformuje páteř...no ale nás taky vodili a jsem celá zdravá :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
leni-taky tě ráda uvidím :wink:
15. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Fany-já jsem též proti chodítkům- na jednom kurzu jsem viděla několik úrazů způsobených chodítky a můžu upřímně říct, nic pěkného.....děťátko se naučí chodit i bez chodítka-to je většinou jen pro pododlnost rodičů :angry:
16. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojiky holky,
tak u nás tak nějak pršo-sněží, hnus fialovej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ráno jsem poklidila a teď jsme se Sofinkou byli u doktorky na prohlídce tak už má 3,98kg je to takový náš cvalíček :wink: Jeli jsme kočárkem cca 5min a stačilo mi to fakt nečas.
Až vyzvedneme Járu tak jedeme rovnou do Bene k našim a hlavně chci koupit Járovi teplé botky a ještě nějaké punčochy. Mám sice letní pneu, ale jsem holka odvážná tak snad dojedeme v pořádku :slight_smile:

Včera jsme odpo vyrazili s manžou do Příbrami, on tam měl pracovní schůzku a my že zatím zajdeme do Tesca a pak ke tchánovcům. Ale tchýně odpo jela na nějakou vernisáž tak jsme nejdřív jeli k nim, aby viděla dětičky a pak nás manža vyzvedl a hurá do Tesca. No kdyby jste to viděli, už tam mají vánoční ozdoby a řetězy a takové věcičky a hlavně tam byli lidí jak much tak manža chytal nerva a pořád na mě chvátal. Hlavně jsme se pořád hledali, pač já jezdila kočárkem a on vozíkem s Járou. No něco málo jsme pokoupili k jídlu a Sofince ve slevě overálek a rukavičky. Punčochy na Járu měli vybrané tak jsme nepořídili.
No a pak jsme šli k Baťovi na botky, ale to už kňourala i Sofinka, manža na nervy z lidí tak jsem tam čapla jedny punčochy a boty jsme nezkoušeli, to až dnes v Bene...fakt jet s chlapem na nákup to je o nervy.
No a gól byl, když jsme dorazili domů tak manža nechá kočár u něj v autě a jde nahoru tak mu říkám, že ho zítra budu potřebovat a on mi ho jako odveze do práce. No musela jsem si ho jít vyndat sama tak jsem zuřila a do toho obě dětičky něco chtěli tak parádní akce. No nakonec tedy manža vybalil nákup a udělal večeři jinak už by tu asi došlo k nějaká bitce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak my chodítko měli takového toho starého pavouka takovou tu klasiku bez pultíku a tak, Jára v něm byl rád, ale je fakt, že úrazy taky byly, vždy se mu někde zachytla noha chotítka a bum. No on měl ty úrazy i jak lezl, vždy se někam napasoval nebo na něco padal tak uvidíme co časem Sofinka takhle to je pohoda - z košíku ani z postýlky mi neuteče :wink:

lenka - fotečky parádní, také bych někam vyrazila do společnosti.
16. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
fanys: chodítko také nechci, ale o těch ručičkách slyším poprvé, ale já spíš k chození používám takové speciální kšíry ( dominiček je s nimi jako loutka) a ručičky má hezky dole a i se mu lépe hopsá :slight_smile:
16. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahoj holky všechny vás zdravíme :slight_smile: u nás je taky hnusně..
no včera jsem vyrazila sama s malou do Bene na nákup a u manžela v práci jsem zjistila, že jsem doma nechala podvozek od kočárku, takže jsem běžela do DM s autosedačkou v ruce :sweat_smile: :sweat_smile: myslím, že už ho nikdy nezapomenu :grinning:
Dnes jsme byli na kyčlích a O.K :slight_smile:
Chodítko neplánujeme a tahat za ručičky Vendulku taky nebudu, prý se má dítko držet v podpaždí, aby se nepoškodila páteř..
Afi máš to náročný s manželem, to znám :wink: taky je nervní
16. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
jo a v tom podpaží ho také držím, ale ty kšíry jsou opravdu super oni se spojují nad Dominičkovou hlavičkou tak je opravdu jako kašpárek :slight_smile: a hlavně je to bezpečné a údajně to doporučují ortopedi :slight_smile:
angeth: to je dobře že jsou kyčličky v pořádku
16. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme nakonec vyrazili do Bene s tatíkem, on jel za kamarádem do práce a my k našim a s mamkou jsme vyrazili do města, u Baťi jsem nechala 700,-Kč za botičky pro Járu a pak ještě dvoje punčochy. Sofince něco v DM a bylo vymalováno.
Ale počasí fakt děsný, pršelo a ještě zima.

No a pak jsme si hezky u našich dali dortíky i s manžou a vyrazili jsme domů.
Dětičky spinkají tak pohoda. Oba dva dny čekáme návštěvu tak mě ráno čeká trochu poklidit, buchta a tak dále, ale co taky v tomhle počasí tak tu budeme mít veselo :wink:

S těma ručičkama jsem o tom taky slyšela, mě vždy úplně drtí, když vidím jak někdo zvedá dítě za ručičky, to mě bolí za to dítě :frowning2:
Viděla jsem dnes ve zprávách jak mamince sjel kočárek pod vlak a dítěti se skoro nic nestalo...tomu říkám štěstí :wink: :wink: :wink:

angeth - tak to je opravdu pešek, zapomenout si podvozek ke kočárku. Ono se to nezdá, ale autosedačka je pěkně těžká. Tak to máš pro příště :wink:
16. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky,
Afinko,téda nákupy se zadařili,to je dobře. My byli u Bati v Příbrami v pondělí. Naštěstí manža byl u doktorů a já s Johankou jsme prošli vše okolo Tesca i Tesco samotné. Botičky jsem Johance pořídila i rukavičky-u Bati.
My chodítko měli,ale malá se v něm neučila chodit. Zvedli jsme ho,aby nedosáhla na zem-měla tam hrací pultík tak jí to bavilo. Za ruce při chůzi jsme jí drželi nebo v podpaží, záda má rovný a nic jí nechybí.
Byli jsme na tříletý prohllídce teď v úterý tak má 98 cm a 15kg,vidí a slyší dobře. Umí to co má umět,mluví hezky. Tak jsem ráda. Další prohlídka nás čeká v 5 letech.
Dnes jsem byla u psycholožky v Sedlčanech a je to moc milá paní. Vypovídala jsem se jí tam,vybrečela. Ona mě pochválila,že fakt to co se stalo tak zvládám dobře,prostě prý je vidět,že na prvním místě je pro mě Johanka a pro tu se snažim udělat maximum i jí nevystavovat mým náladám a tak. Domluvili jsme se,že přijdu i příští týden. Já tam budu chodit,nebudu zatěžovat své okolí,stejně mi nikdo nepomůže :frowning2:
Angeth,tahání autosedajdy nezávidím. Ty podvozky je fakt věc. Já ho sice neměla,ale fandím tomu :wink:
16. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
AFI-jo, já na to koukala tady na netu a pouštěla si to několikrát za sebou......http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/181764-dite-i-s-kocarkem-sjelo-pod-kola-vlaku.html je to síla
16. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem zpátky v Jablonné - manža spravil počítač, tak jsme konečně on-line. Představte si, že u našich opravují silnici a tak překopli kabel od telefonu, tím pádem nešel net. No jo, když se daří, tak se daří.

Jinak my máme prvně s manželem "volný" víkend - Ondráška hlídá babička s dědou a v pondělí mi ho přivezou. Je to děsnej nezvyk, pořád mi tu chybí, ale na druhou stranu vím, že u našich je spokojenej. Musí si taky brouček zvykat, bude chodit od nového roku do jeslí. Já využiju jeho nepřítomnosti a chystám se na velkej úkid. Teď sice ještě ležím v posteli, ale musím to přece promyslet :grinning:

Markee - myslím,že jsi udělala moc dobře, že jsi šla k psycholožce, hlavně, že ti sedla a určitě i pomůže. Je to daleko lepší, než to dusit v sobě. A co Johanka - bude mít narozky viď? Co chystáte za dárky a už tě napadl ten dortík? Dobrá inspirace je na mimibazar.cz (recepty) anebo mamincinyrecepty.cz

Afi - tak je to změna se dvěma dítkama co? Jára už je přece jen větší,samostatnější atd., ale malá je moc hezounká a když se zapojuje i taťka, je to asi velká pomoc.

Tahání té autosedajdy, taky jsem si slušně užila, ale naštěstí jsem chodila jen do obchoďáků, kde byl v košíku, ten mezistupeň, kdy už nebyl ve vajíčku, ale ještě moc neuměl chodit, byl horší. Ale všechno se dá nějak zvládnout.

Fany - vůbec nic si nevyčítej ohledně pádů holek a hlavně, tomu fakt zabránit nejde!!! než jsem měla prcka, říkala jsem si, že když budu pořád s ním, tak se mu přece nemůže nic stát - teď už jsem chytřejší :wink: A co televize? Pořád ji holky zkoumají? A jak se vlastně upravilo/neupravilo to spaní, pořád jsou to ranní ptáčátka?

Leni - pěkné fotky z tanečních! Jak psala Afi, taky bych někam vyrazila. Snad manžu dnes na něco překecám, když máme volno, ale on chce koukat na superstar, tak uvidíme :frowning2:

Tak já jdu vstávat i když se mi z vyhřátého pelíšku moc nechce :angry:

Pěkný víkend
17. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Markee, dobře jsi udělala, že jsi šla k té psycholožce...a je moc dobře, že je Johanka v pořádku, už je to velká slečna :slight_smile: :slight_smile: a co manžel? mají hodně práce?
Leni hned bych taky někam vyrazila tancovat, už se těším na leden na maturiťák :slight_smile:
Mikki, kam bude chodit Ondrášek do jeslí?
17. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojky,
Mikk,já se inspiruju právě na MMB. Je tam toho dost a líbí se mi barevně tenhle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=60420 ,jen bych tam místo Pepiny dala jiné zvířátko. Nebude tak složitý,ale musím sehnat mandlovku. Dnes se zeptám tátovi manželky,zda nemá kousek(je to cukrářka),když ne,tak jestli mi ho do pátku sežene.
Angeth,manža má hodně práce,pže v lednu bude prý 10 let od otevření hasičárny(no bude 9 let,ale ředitel v Příbrami je asi mimo). Takže musí opravovat nedostatky na budově-takže dělaj fasádu :sweat_smile: Ironie co? Jinak do toho maj klasika výjezdy. Je tu žhář,takže jim hodně zapaluje víc věcí najednou. Začnou určo bourajdy,kvůli počasí a jestli bude zas tak silný vítr,tak určo výjezdy i na stromy. No co ti budu povídat,tvůj manža to moc dobře zná. Ale oni toho maj víc než můj manža.
Ta psycholožka byl fakt dobrý nápad. Sice mám za sebou jedno sezení,ale líbí se mi u ní. Hlavně i proto,že mé názory jsou dobré a mé myšlenky-to mi řekla. Že tchýně se má zkrotit a přemýšlet nad sebou. No a ohledně tchýně by tam měl jít příště se mnou právě manža. No a nechce se mu,ale prostě doktorka povídala,že tchýně musí respektovat pravidla,které jako rodina máme(rodina-já,Míša a Johanka). Tak uvidíme zda půjde. Zatím se tváří,že ne.
17. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj holky

markee-držím moc palečky,jsi statečná holka a fandím psycholožce,je fajn že mm drží přitobě a johanka je sluníčko-tak mm má v práci žháře?ted přemýšlím jestli je to koníček nebo nemoc -to jsou paka :unamused:

anet-tak si přežila v bene kyčle v poho,bylo tam hodne lidí ?my jsme měli jít na kontrolu za tři měs.ale nešla jsem-a skákla na bulovku a bylo to bez chaozu a čekání :wink:

afi,leni-taky jsem na to kukala ve zprávách -no stát se to může ale je to děs,nemůžu kritizovat maminku pač se to seběhlo rychle a pro ní je to stejne nevěčší trest,bych se asi poto....aspon že to dopadlo taky

leni-moc pěkné- :wink: tiše závdídím jak oholky,holky dnes mají deset měs.a my budeme mít 7 letý výročí svadby tak doufám že nekám půjdu za kulturou

mikk-ahoooojky,vítám doma,zrovna tam zítra jedu ,švagrová má narozky tak musím popřát,jinak si užij víkend bez onduly,mmch naše holky jsou pořád ranní ptáčata-maximálne se zbudí v půl šestý...a smolíček.

páčko a hezký víkend všem
17. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Fanys kyčle děs, ale šlo to celkem rychle, když jsme se dostli do čekárny,no nejdelší bylo oblíkání Vendulky :sunglasses:
To video s kočárkem jsem taky viděla, no děs...proto kočár vždy brzdím..Ale co je horší, to je ta odložená holčička Terezka :frowning2: :frowning2: fakt děs
17. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Ano s tou Terezkou je to opravdu síla, nechápu jak to může někdo udělat takhle malému a bezbranému tvorečku :frowning2:

markee: také ti moc fandím jsi bojovnice

Teda holky vy jste samé nákupy to já v tomhle počasí chodím vždy jen na chvilku ven aby měl Domča čerstvý vzduch jinak nikam, brrr nesnáším zimu :confounded:
17. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Holky díky,ale myslím,že moc bojovnice nejsem. Byla tu manži babča s matkou a obě mluvili o tom,že manži sestřenice čeká druhé dítko :frowning2: Já jsem to věděla už rok,že chtěj mimčo a dalo se to čekat,že to přijde. Letos v srpnu se brali a za týden měl jejich syn druhé narozky. Nevím,kdy mimčo ta sestřenice čeká,ale prostě mě to hrozně,že já prostě žádné nemám :frowning2: Já jí to fakt přeju,přece nejsem pako,abych jí to nepřála.
Už ať je ta genetika za náma a buď to dopadne aspoň trošku pozitivně nebo hodně negativně :frowning2:
17. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my tu dnes měli první návštěvu -manži sestřenice s dětma a manželem. Jára si hrál s jejich holčičkou hezky v pokojíku tak dobré. Sofinka to skoro prospala, vždy se asi ukazuje před návštěvama jak je vzorná :wink:
Ale jinak ráno v 04hod u nás bylo po spaní, Sofi vyspalá a čučela jak blázen a kňourala no síla. Nakonec vytuhla v 06,30hod a to Jára skoro vstával, manža mu došel pustit pohádku, já zatím vydala snídani a byl klídek. My spali ještě do 9hod a pak hoňky - buchta, oběd, vyluxovat.
Zítra dorazí manži táta s manželkou a asi vezmou i dědu, přijedou na obídek tak nesmíme zase spát do 9hod jako ostudy.

Jo jo s tím kočárkem jak sjel pod vlak jsem to viděla ve zprávách, no síla, může se stát vážně všechno, naštěstí se to obešlo bez vážných úrazů.
No a ta Terezka to jsem taky viděla a prý je mimo ohrožení života, ale je to bojovnice, že vydržela v té zimě venku a měla štěstí, že jí ta paní našla.
Já krmila malou při zprávácha fakt si nedovedu představit takového malinkého štuclíka někde takhle nechat :frowning2:

mikk - a kam bude Ondrášek chodit do jeslí??? Ty už budeš pracovat nebo jen chceš, aby chodil do jesliček???

markee - určitě dobrý nápad s tou psycholožkou :wink:

fanys - co dieta a cvičení???
17. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Holky a jak je to s tím plaváním na Měříně?
18. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Dobré ránko,
tak je víkend za námi a dneska naši přivezou Ondráška - hurá. Je to strašný nezvyk, takové ticho v baráčku. Onďula si prý 2x na mne vzpomněl (to je vděk co :grinning: ), ale já jsem ráda, že je spokojenej a s babi i s dědou si to užívá. Strašně rychle to uteklo, přes víkend jsem převážně gruntovala, sice jsem toho nestihla tolik, jak jsem si plánovala, ale ty dodělávky jsou jen drobnosti, do kterých se jde pustit, když bude Ondra spát.

S těma jesličkama je to složitý na vysvětlování , to raději až se někdy sejdeme na srazíku - bude chodit do jestlí u našich na Jihu, já musím nastoupit v jeho 2 letech do práce.

Anet - já vlastní zkušenost nemám, ale jukni na www.cochtanek.info

Markee - to chování manži babči bylo fakt neohleduplný. Mohly se o tom zmínit, ale měly by brát ohledy na Tebe, na Vás....Market, uvidíš, že Vám na genetice pomůžou, jak sama píšeš, Johanka je důkaz, že to jde....držím palce a věř, že za chvilku ti budeme blahopřát k narození krásného zdravého miminka!!!! Johanka je šikovná že už ve 3letech plave sama, fakt šikula.

Afi - tak vy už jste měli návštěvu? Jak ti je po porodu, už je to ok?

Ráno jsem už byla na přezutí na zimní pneu, tak už jsem klidnější, když jsem jela v pátek z Jihu, tak bylo na na táborsku a kolem české sibiře zasněženo, no nebylo mi nejlíp na letňákách.

Jdu něco tvořit, ten internet je hroznej žrout času

Pěkný den
19. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás opět veselá noc, Sofinka se vzbudila v 02,30hod na mlíčko a pak nechtěla spát tak jsme ponocovali. Nakonec usnula u nás v posteli, ale při dvou pokusech jí přendat začala zase řvát tak jsem to vzdala, že jí nechám u nás. No a do toho přiběhl Jára, že se bojí v pokojíku, protože tam od sousedů štěká pes. Tak jsme spali všichni čtyři. No mám ochrnutou levou část těla a jsem nevyspalá, super kombinace :wink:

Ale dnes tu trochu svítí sluníčko tak odpo vyrazíme ven.

mikk - dokonce na jihu, hm tak to bude asi opravdu složitější. Ty se vracíč do práce, kde jsi dělala???

Anet - to plavání na Měříně od čochtánku je vlastně to, co bylo v Benešově, my chodili do Bene a Járovi se to moc líbilo. Prckové začínají ve vířivce a pak jdou teprve do malého bazénu. A do té vířivky se v Benešově chodí do toho S-Centra tak to je asi v provozu normálně. Kurzy na plavečáku budou zase až po rekonstrukci bazénu.
Na Měříně se začíná i s prckama - mají tam vířivku a pak přejdou do velkého bazénu. Ještě mají snad kurzy v Kladrubech u Vlašimi. Pani Pavlíčková je moc ochotná tak se jí kdyžtak ptej na co potřebuješ.

mikk - jo jo po porodu je už vše v pohodě. Po prvním porodu jsem byla daleko unavenější a vyčerpaná a teď si připadám, že jsem rodila tak před půl rokem. Hlavně domácnost už mi nedovolí být unavená :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Návštěvy proběhly v pohodě - manži sestřenka s rodinkou v sobotu a včera manži táta s přítelkyní. Tak ještě tu budeme mít další víkend návštěvu - kamarádku a tím to snad končí a Sofinku viděli všichni, i když to asi ne a časem ještě někdo dorazí.

Jo jo já přezuto ještě nemám a tady u nás to také není ideální, snad tento týden. Ve středu máme sraz s kamarádkou a dětma v Příbrami ve Šnečku a v pátek chci jet do Bene tak snad nebude halda sněhu.
19. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Angeth, to plavčo na Měříně je přesunuto z Benešova-jak píše Afinka.
Většinou chce paní Pavlíčková tam starší děti,pže právě ve velkém bazénu je voda chladnější. Na Měříně se rovnou začínalo ve velkém bazénu. Do vířivky se jdeme až pak ohřát. Měli podzimní a jarní kurzy,takže to určo tak je dál. Když napíšeš na ten email,tak ti určo odpoví. Občas to není hned,ale neboj odpověď mi vždy přišla.
Já myslela,že budu chodit do konce října,ale uvidíme.
19. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahojky

afi-tak vidíš a spíš jako já :wink: taková matka pluku se cítím když je mám kolem sebe a užasný je buzení kolem páty ráno pacpac a tahání za vlasy,včera mě holky rozbrečeli začali jsme se honit všechny tři po čtyrech-pěkne zdrhají a smějí se na plný kolo-nejak mne baví čím dál tím víc být mámou :wink:

mikk-tak držím palečky,budeš asi muset ted zvládnout spedici a logistiku,no každopádne budu na tebe myslet-a mmch co ten srazík?kdy ho spáchame?

tak na měřín už nepáchnu,vědela jsem že tam je chladněji nežli jinde ale včera tam byla teda kosa opravdová-tak pro mne ale určo ne pro holky -tak pro nás jen průhonice,jinak vířivku na měříne miluju ale v tom destkém cachtánku co tam mají byla voda na mne dost ledová,ale máme zadara průkajdu tak co bych chtěla

mějte se fajn holky jsou vzhůru pádím
19. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
fanys - jo jo na Měříně je to vždycky chladnější to je fakt :wink: :wink: :wink: Musíš se otužovat. Ty jo makta pluku, dnes zralá na Havl. Brod, ještě chvíli a jedu. Sofinka tu celý den kňourá a spala jen odpo asi dvě hodiny. Po koupání jsem jí nakrmila a usnula tak jsem si mnula ruce a za 10min bylo po spánku tak teď je s námi v obýváku v košíku a kouká, no fakt nevím. Do toho mi pořád něco chytračil Jára a vykládal moudrosti a pak chtěl pouštět na netu ukázky večerníčků. A nejlepší, když jsem byla ve sprše tak tady řev Sofinky a manža si vesele hraje pexeso s Járou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hele a kde chcete dělat srazík, možná bych se připojila, pokud neva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
¨
No nic jdu číhat na Superstar, zatím hezký večer.
19. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Fanys,občas tam chladno je,ale já nerada jezdím do Příbrami. Nebo spíš už tam vůbec nejezdím,pže tam fakt byla kosa šílená a hlavně přechlorovaná voda. Mám Měřín ráda :slight_smile: Jinak Průhonice jsou prý hodně dobré,ale my na ně nemáme peníze,takže jestli se tam někdy dostaneme,tak jedině,že nás někdo pozve. Ale kamarádka tam jede s rodinkou a dalšími kamarády s rodinama teď v sobotu. Moc se jim tam taky líbí.
Jinak já byla dnes u kadeřnice, se dvěma kamarádkama, a mám novou hlavu.Tmavší než obvykle,ale líbí se mi to. Malá byla ve školce a nemohla mě skoro poznat. Když jsem promluvila,tak šla ke mě s otevřenou pusou a hned mě hladila a říkala: ty máš hezké vlasy. :grinning: To fakt potěší. :wink:
20. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
markee-taky mám novou hlavu-ale já si jen sesříhat a vypadám jako bych nebyla,ješte jsem si musela ustřihnout ofinu sama pač kámoška kaděřnice se nám zamilovala a ostříhala jen jednu stranu :wink: a jak sme se zakecali tak jsem si toho ani nevšimla.
je fakt že ty průhonice jsou dost drahý ale když jsme nejeli letos k moři tak aspon občas jedeme tam

dobrou noc dámy a zítra hezký den
20. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Afi..Vendulka už taky moc nespinká. nejhorší je, když začne řvát a jsem zrovna na záchodě nebo ve sprše..jenže když se vzbudí, tak si chvilku hrajeme, jenže pak zase začně kňourat, i když je přebalená, najedená, odkrknutá, zima jí není a řve i když jí chovám, i když je v zavinovačce..a prdy to nejsou..a spát taky nechce
Fanys jak ty to zvládáš s dvojčátkama, klobouk dolů.. :wink:
Markee to bylo od Johanky moc hezký :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
dobré ráno

tak mm je v nové práci-já mám dojem že to dopadlo z kaluže do bláta,on to zatím nepřizná ale prakticky změna jeho práce dopadla tak že je doma ješte mín než předtím :frowning2: a to je to co jsme něchtěli oba.....

včera jsme byli na desetiměs.kontrole u mudry-holky jí vesele děalai pápá-no předvedli se andílci,byla z nich uplne unešená jak si povídali sami pro sebe tou jejich žvatalninou,příšte se nani tak usmívat nebudou pač dáme poslední hexu a asi prevenar

dnes jsme v stávali v půl páté a ted už dva hodiny sladce spinkají hajzlíci ,až se slečny vzbudí pojedu pro tchána do nemocnice -dnes ho propustili v pá ho odvezla záchranka se žlučníkovým záchvatem a už je fit a blbne-psal mi esemes že má chut na topinku tak jsem mu napsala že mu nic patrně nebylo když mne prudí....

holky nechci vás provokovat ale letos jak jsem doma tak po prvé v životě řeším vánoce a dárky už těd,jindy jsem dárky scháněla kolem dvacáteho prosince-tak mi prosím dejte inspiraci co koupit tchýni,babičce,manželovi?zbytek už mám vyřešený,vše jsem kupovala přes net poštačka mi řekla že to přeháním že je u nás ted denne.baba jedna.

mějte se fajn
21. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
mmch-samozřejme když bude najký srazík to není pro uzavřenou společnost-to platí hlavně pro afi :wink: -ráda se s vámi seznámím....jasně že i s markee a anet,to jen že se afi ptala

anet-ale kdepak já holky vůbec nezvládám,nebo aspon ne tak jak bych si to představovala ale naučili mne neřešit prkotiny :slight_smile: a neboj Vendulka se umoudří,u nás měla tohle období Klárka pořád knourala,poplakávala a já skákala na balonu jak blbec i sní aby byl klid,nebo houpala ve vajíčku-ted už se tomu směju ale říkala jsem si že ji mám za trest,a barča na nás smutně koukala tak jsem měla ješte výčitky svědomí že ji tolik nechovám-byla pohodářka a pak se otočilo a oak zase znova..... :wink:
21. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.