• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Fanys moje babička a mamka budou mít narozeniny, tak jim nechám udělat hrneček s fotkou Vendulky...loni dostaly třeba kabelku, takovou pěknou šálu, poukaz na masáž..tchýni jsme koupili elektrický kráječ..včera měl narozeniny můj taťka a protože je těžký alergik a astmatik, tak jsme mu udělali takový balíček z bio výrobků...
a kdo má další nápady tak sem s nimi, taky už přemýšlím co k Vánocům :grinning:
21. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky, to plavání na Měříně je pro děti od půl roku chodí tam moje kamarádka se synem, ale pokaždé jí tam nastydne a prý se tam blbě parkuje když tam je koncentrace maminek s prckama. Od tří měsíců je dobrá ta vířivka tady v Bene v S- centru. Tam chodíme s Dominičkem do teď na Měřín se mi nechtělo kvůli té studené vodě a taky že cesta je tam v zimě nepříjemná.
angeth- to je dobrý nápad také jsem nad něčím takovým uvažovala. Jo a s tou protivitou to je unás stejné většinou je Domi úplné zlatíčko, ale někdy je s ním těžké pořízení asi jako u všech miminek :slight_smile:

fanys- a co děláš když chtějí chovat najednou? Já si to nedovedu představit.

markee- držím palečky

Půjdu si lehnout posledních pár dní bylo náročných Domi usínal kolem půl noci a k tomu jsem se ještě musela učit, tak že si užívám, že dnes usnul tak brzy a nemusím se učit :slight_smile:
Dobrou noc
21. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahojky

kinsen-tak je chovám najednou když po tom touží,chtělo to trochu cviku ale jde to :wink:

Tak dnes jsem se vážila-4 kila dolu a 7 cm v pase-jůůůůů :slight_smile:

leni,mikk-copak je s váma?leni jak si natom s kouřením?mikk-co Ondula?

jooo a afi tady taky vlastně nebyla-copak sofinka,

dobrou noc
21. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahojky,
takže holky z genetiky nic nového není. Výsledky z krve šváry a tchýně ještě nejsou(odběr byl před 15dny a prostě to ještě není). Výsledky z pitvy doktorka taky nemá-nevím proč. Jen se ptala jak nám je a zda jsem gynekologicky v pořádku. A pak se ptala kdy bychom chtěli to miminko.Tak jsem říkala,že nevím,že chci i nechci,že se bojím. Prý by se přikláněla,aby jsme to zkoušeli od příštího roku.To riziko tam zatím je 10% a říkala že umělé oplodnění má taky svá rizika. Tak mi nabrali krev,pže mojí krev měli jen z doby těhu,takže teď chtěli i tu "netěhu" krev. Další KO 2.12. Probírat jak počít mimi(zda přirozeně či IVF)jaká jsou rizika a tak chce,až bude mít veškeré výsledky. Takže opravdu jsem tam v podstatě jela dát jen krev,ale i kdybych tam volala a řekla zda máme přijet,tak by mi určo řekli,ať tu krev přijedu dát.Takže jsme si udělali výlet.
Já pak po cestě dom koupila v Sedlčanech Johance oteplené šusťáky z pevného materiálu(ty samé měla vloni a fakt vydrželi hodně)za 130Kč.
21. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Fanys,týjo tak moc hubneš? A to je z toho lítání kolem holek nebo cvičíš? Já jak sem jen načuhuju,tak nevím :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
markee-myslela jsem na tebe a do budoucna moc držím palce,pěsti,prsty... :wink: s těma lékařskýma zprávama je to na dýl-posílá se to věčšinou jednou za měsíc i to někdy ne,kdyby měla mudra rozum tak vezme do ruky telefon a je to :unamused:
21. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak jsem ti akurát psala :slight_smile: -jojo hubnu-nežeru a cvičím ale tak zlehka max.pulhodku denne na tom stroji z teleshopingu,už pěkne vrže,koupila jsem si ho na aukru za levno oproti tomu co stojí v tv,ty prachy bych zato nedala pač jsem nevědela zda je to k něčemu,ale asi je....... :wink:
21. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Fanys nevim proč to neudělala,asi toho maj fakt hodně. Chodíme k mudr. Zemánkové v poliklinice v Bene. Je hrozně příjemná a určo dobrá. Já prostě chtěla mít už jasno. Vše vědět a tak. Nechceme stejně letos plodit,takže kvůli tomu jsme to nechtěli,ale jen pro klid v duši. Pořád jsem rozhozená a chci to konečně uzavřít,aspoň medicínsky. :frowning2:
21. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
jaký stroj? Ukaž
21. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
no právě proto jsem to psala,naprosto to chápu že to chceš nejakým spůsobem ukončit i když to možno zní odemne tvrde já to tak nemyslím,možná to je krok k tomu aby si svojho andílka poslala do někam do nebe i když ze srdíčka ho nepustíš nikdy,ale ono někdy stačí chtít-vím že mudra zemánková je fajn ale vystavuje tě zbytečnému stresu navíc,to zrovna těd nepotřebuješ a vím že výsledky aspon předběžné ti řeknou druhý den,ono to už ničemu nepomůže já vím ale jde o psychiku,taky pro tebe ujištení že zato nemůžeš,že se to stalo protože se muselo..........ale nechci tady filozofovat,mám to za sebou a tak chápu jak je to pro tebe důležité :wink:

ten stroj se jmenuje ab rocket
21. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
milá lenko-je fajn že si přidala fotečky do albíčka-mmch moc hezky si to udělala,kačka byla kouzelná i jako mimino ,a David takový klučíček a ted chlap jak hora ale co kdyby jste milá paní taky napsala něco nám-jak se máte,co děláte....a pod.nebo s námi snad nemluvíte :wink:
21. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tak mi psala kamarádka doktorka,že ty výsledky určo přišli,ale prý do nemocnice a né na genetiku. Že se výsledky z histolek a patologie posílají nazpátek tam odkud byla žádanka nebo odkud se to posílalo.Takže proto si doktorka Zemánková psala,že si to musí vyžádat. Nojo,ale na to mohla myslet sama. Nojo,musím si počkat do prosince.
Fanys,tys zažila taky tohle co já?

Dík za info o stroječku. Zkoukla jsem ho a ona ho má Míšovo babi. Musím se dokopat chodit dolu ke tchýně na orbitrek. Mě se líbí tenhle stroj http://www.tv-products.cz/leg-master-profi.html ,ale nemám zbytečné penízky :grinning: Musím makat sama,takže sedy lehy a něco na prdel.
21. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
markee-bohužel ano ale je to už pět let,teda skoro,ale byl to předčasný porod v 25.t.t.,a pak se to pořád nevedlo,to bylo po prvé a naposled co jsem otehotněla sponátne,pak pouze ivf ale zase na prvý krát.tak moc držím palec.a pádím do sprchy.doboru
21. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Fanys :frowning2:
To je mi moc a moc líto,opravdu moc.
Je štěstí,že teď máš takové krásné a zdravé cácorky. :wink:
Dobrou noc,jdu taky.
21. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Fanys...Markee..nějak nevím co psát :frowning2:
22. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
AHOJ HOLKY!!!!!

FANY-samozřejmě, že mluvím :wink: Jen jsem si teď hrála hodně s těma fotkama-Dáda mi stáhnul nějaký program z netu....je to pěkná droga. Moc ti děkuji za pochvalu fotek, budou ještě další :wink:

SRAZ-byla bych pro-já mám celý příští týden dovču-STŘEDA? ČTVRTEK? A kde? Já mám auto, dopravím se kamkoli-dejte nějaký tipy, kam....hóóólky a vy se k nám přidejte. AFI-kde by se ti to hodilo? A Fany-tobě? Tak dávejte návrhy.....

Markee-jsi silná, stetčná, mysli na něco pěkného, určitě to teď vyjde
:wink:

Anet-Vendulce jsou už 2měsíce...to tak letí-krásné fotečky

Kinsen-také se s Dominičkem k nám přidáš na srazík?
22. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
ahoj holky

tak mladá paní lenko jsem ráda že si se ukázala :wink: mmch já upřimne s tím srazíkem nevím jak natom budu,situace se vysvětlí až o víkendu tak pak písnu

anet-to je dobrý,už je to pryč aspon teda umne :wink: co vendulka?

samozřejme ráda poznám i kinsen s domčou
22. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Fany-o.k. až budeš mít jasno, hned napiš, ju? Bylo by to fain se ještě letos sejít :dizzy_face:
22. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Jóóó a Fany-nekouřím-v úterý to byl měsíc-sice jsem se trochu spravila, ale snad to dám dolů :grinning:
22. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Vendulka je hodná, ale přes den už tolik nespí.. :slight_smile:
Já můžu příští týden kromě čtvrtka a pátku, pojízdná jsem taky
22. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojy holky,
já tu včera napsala takový dlouhý vzkaz a pak mi spadl internet tak jsem se naštvala a zaklapla notebook, fakt blbeček :wink:
No jinak my byli včera po obídku v Pb, jeli jsme do Šnečka -herní centrum a měli jsme tam sraz s kamarádkou a jejíma dětičkama. Tak si kluci vyhráli, Jára tam pořád jezdil na nějaké káře a za celou dobu si ani nesedl.
Pak jsme se ještě stavili u kamarádky doma, pač měla malé čepičky po její holčičce a my na Sofinku neměli žádnou pidi teploučkou tak jsme tam nafásli a bylo.
Domů jsme dorazili v 18hod a pak to začalo - vykoupala jsem Sofinku a po večerníčku Járu a Sofinka se napapala a řvala a řvala, dvakrát jsem jí uspala v ruce, ale v postýlce pak spala vždy 10min a znovu řev. Tak opravdu paráda a to takhle bylo do 22hod. Do toho Jára si usmyslel, že nebude spát v pokojíku a asi třikrát přišel do obýváku - nejdřív měl prý hlad na čokoládu tak ho manža zahnal a šel mu vyprávět pohádku, no a za chvíli přišel znovu, že ho postel bouchá do hlavy, nakonec usnul ve 21,30hod....fakt se na nás asi dětičky domluvily jinak nevím, ale ještě jeden takový večer a Havl. Brod to jistí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
No noc pak byla v poho a vstávala jsem dvakrát na krmení, ale dopo zase kňourání tak veselý den, ani jsem nic neuvařila, chci dělat až večeři, manža se najedl v práci a Jára ve školce. Já jsem už utahaná jak pes, pač slečinka si tu vesele kňourá.
Teď manža pojede pro moje pneu s Járou tak třeba tady pospíme, ale moc tomu nevěřím.

S tím srazíkem, tak mě by nejvíc vyhovovalo pondělí nebo úterý, mám autíčko tak mi to je celkem jedno jen, aby to tam bylo větší - pro kočárek. Co takhle někde v Bene???

fanys - s tím strojem to je super nápad, já ho viděla v telce a nenapadlo mě se číhnout třeba na aukro, no hlavně, že se ti tak pěkně hubne.Já chci také cvičit, ale zatím tady se mnou cvičí tak maximálně děti :wink:

markee- jo já také byla u mudry Zemánkové u obou těhu a přišla mi fakt pečlivka tak ona ti určitě řekne.
22. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Aby tam bylo místo pro kočárek a krmení :wink:

Afi mě na Vendulku zabírá pevně zavinout do zavinky, aby nemohla hýbat ručičkama..
22. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
U nás už nepomáhá nic - pojízdný košík, postýlka, autosedačka, zavinovačka...jediné nošení a na to jí prdím :slight_smile:
Kojíš Vendulku??? Já zatím jenom kojím a nepřikrmujeme.
22. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky, také se s vámi rádi potkáme akorát nevím jak uo budu mít s autem, ve středu nemůžu určitě a taky se k nám na návštěvu chystá dědeček a nevím na kdy, tak se domluvte a když to půjde tak s Domčou dorazíme. :slight_smile:

fanys a markee: nedokážu si představit co máte za sebou, ale u Fanys je krásně vidět, že se vše většinou v dobré obrátí :slight_smile:

Včera jsem zakřikla to že už Domi spinká jen co jsem dopsala svůj příspěvek tak se vzbudil a usnul až v půl jedné :unamused:

Jo a stím hubnutím, já jsem hubenější než před otěhotněním, šla jsem po porodu strmě dolů s váhou a kvůli tomu jsem minulý měsíc přišla o mléko, já bych spíš potřebovala poradit jak trochu přibrat :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Afi ano zatím stále plně kojím :slight_smile:
Kinsen, jak přibrat vím, ale každé tělo je jiné..
22. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
ahojky

afi-věta postel ho bouchá do hlavy-opravdu kouzelný :grinning: fakt sem se zasmála ale chápu že ty už mín když se to opakovalo,už se teším až podobné moudra budu perlit holky,ty se zasekli u mámámámá :wink: a to jen když je nejhůř tak mne zoufale volají jedna pčes druhou,ten stroj ej fajn kupovaný na aukru nový ale z polska -je ale uplne stejný jako má švagrová co si koupila v tv,nejaký fitnesshop to prodává a ušetřila jsem 2 tisíce pač jsem ho vyhrála v aukci

kinsen-s tou váhou ti moc závidím,já jsme přibrala 11 kg,šest jsem nechala v porodcea nic nepřibrala ale...to moje břicho je po dvojkách fakt hnus fialovej :angry:

jak čtu jaké máte spavce nespavce tak už se nebudu stěžovat že holky se bdí brzo ráno pač v som zavřou oči a táhnou to v kuse,zaplatpánbůh teda protože já když se nevyspím tak jsem jak bůh pomsty celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak zatím páčko
22. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
ja píšu jak tatar omlouvám se ale nemám čas to opravovat tak se moc omlouvám :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Vy jste se teda rozkecaly :grinning:

Kin-bledá závist-to že bys chtěla přibrat, tak takový problém já nikdy neměla :frowning2: :frowning2: a ani mít nebudu :grinning:

Fany-tobě držím palečky a ať ti to cvičení vydrží :wink:

Afi-ty jsi fakt akční....
22. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Holky není nic moc co závidět jsem pořád dost vyčerpaná a chtěla jsem Domču kojit aspoň do roka :unamused: Jediné pozitivum je, že postavu jakou mám teď jsem snad nikdy neměla :slight_smile: a to jsem docela sportovala a teď nesportuji vůbec asi mi Domča jako posilovna stačí :slight_smile:

angeth: jak tedy trošku přibrat abych se necítila tak unaveně? Jím normálně, žádné diety nedržím to bych ani nezvládla se svou pevnou vůlí :slight_smile: :slight_smile:

leni: s tím kouřením gratuluji pořádně se něčím odměň ať máš další motivaci :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
No Kinsen jedna věc je nabrat tuk ( jako u mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a druhá přibrat zdravě..
Ale myslím, že když vyměníš obyč jogurty za plnotučné, polotučné mléko za plnotučné, kvalitní šunku a sýry..tak tím nic nezkazíš
22. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.