• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Kin-díky-už jsem se odměnila, min.týden jsem si koupila kalhoty, no a v pondělí, nebo v úterý chceme jet do Tábora, tak tam si také něco koupím :wink:

no a co sladké? to na mě teda působí dost šíleně :frowning2:

Anet-jsme na tompodobně :wink:
22. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
kinsen-stejně ti ale závidím říkej si co chceš :wink: ale utahaná a přejetá buldozerem se cítím taky pořád,večer jsem celkem v poho ale po ránu jsem uplne K.O :unamused: a pak mi chybí i energie i na normální věci né jen na holky,třeba okna zoufale volají po clinu ale mají smůlu pač se mi nechce...

leni-já si taky půjdu udělat radost,jak máme to výročí o víkendů tak pojedů do práglu shopovat a už ted se nemůžu dočkat-prý si můžu vybrat co chci :wink: říkala jsem mm že mne málo asi zná že to není dobrý nápad mi tohle říkat :grinning:

Majte sa tu všetky pekne a dobrú noc hlavne pre tých čo normálne v noci nespia,ja idem zapnúť telku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky děkuji za rady, sladké jím, ale po plnotučných výrobcích je mi špatně, mám drobnou vrozenou vadu na játrech takže tučné věci blbě snáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fany: z toho si nic nedělej já přes okna už skoro nevidím jak jsou špinavá :grinning: :grinning: a nejde jen o ty okna spousta jiných věcí by bylo za potřebí udělat, někdy si připadám úplně neschopná :frowning2: No ale pak si řeknu že to neuteče a že přednější je Dominiček a jsem v klidu :slight_smile:

Pokud se ten piňďa opět nevzudí tak půjdu spát.

Dobrou berušky
22. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Teda vy jste ale drbničky, hezky to tu frčí :wink:
Já číhám na VKV a konečně mě sem manža pustil, pak dám koupel a jdu chrupat, když je klídek.

Odpo bylo zase veselé, Sofinka kňourla a kňourala, vzala jsem si jí do postele, že dáchneme a nic. Naštěstí manža měl celé odpo venku Járu a pak i v práci. No a já pak dělala večeři, v kuchyni atomovka a do toho Sofinka, ale chvíli i usnula tak jsem to tak nějak zvládla, ale u večeře bulela až hrůza. Ale od koupání je hodná a spí tak snad jinak už nevím.
Zítra chci dopo udělat jablečný koláč a po školce jedeme k našim do Benešova, tedy pokud vyjedeme tady od nás, dělají tu novou silnici a je to rozkopaný až hrůza, snad projedu od baráku, manža musí parkovat na námku, pač ho sem už nepustili a já včera navečer pojela i zákaz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

fanys- počkej takové perličky tě čekají taky - jako že ho bouchá postel :slight_smile: Já na ty stroje na cvičení koukala a ty ceny jsou pěkný, já viděla jednou tu reklamu v teleshopingu a tam to bylo drahé jak čert.
Já mám doma rotoped a takový ten stroj na sedy-lehy, ale copak se dá cvičit, když tu ta malá čertice takhle vyvádí. I když musím, pokud chci ještě někdy obléct do plavek.

kinsen - ráda bych ti nějaká kila darovala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já mám také úchylku na sladké, teda spíš závislost :angry:

Tak dobrou noc a hezké sny.
22. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
leni-ty tvoje mixy jsou fakt nádherné,nejvíc se mi líbili vánoce tam je kači kouzelná.... :sweat_smile: jen já si připadám jako totální debil protože já si nezmenším ani pitomou fotku a to jich mám za deset měs.přes 5 tisíc :frowning2: no nic karamádko holt ti to jde .

afi-opravdu si mne pobavila nebo spíš jára ,a jak psala lenka obdivuju tvoji energii-pořád v trapu-nechápu
22. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
dobré ráno dámy

tak jste se vyspinkali?my do růžova i když ráno v půl páty jsem ješte viděla dost černě :frowning2: ty mi dávají sodu slečny

mmch u nás leje jako z konve takže opět krásný den,a to jsem se tešila jak budu usilovně pracovat na zahrade a budu se pěkne flákat doma

jo holky nejak jsem zaplkali dárky k vánocům-tak jsetli máte nejaké nápady tak je sem hodte protože mě došla inspirace-

mějte se fajn já jdu krotit dračice pač se perou
23. říj 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahoj,

Fany-díky za pochvalu koláží-vlastně na tom nic není, stačí na to mít ten program a pak to jde samo. Baví mě to :wink: ještě nějaké budou :wink: :slight_smile: Fany-asi budu muset někdy přijet na kávičku a pomoct ti s těma fotkama :wink:

My jedeme na výlet do Jílového....jenže jak píše Fany-počasí nám na to moc nepřeje, doufám, že se to ještě probere.
23. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Jóó a Fany-pořádně manžovi proluftni peněženku, když si o to řekl :wink:
23. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahojky, holky vždyť nebydlíte nějak daleko, tady u nás krásně svítí sluníčko :confused: ale přeci jen už je trochu pozdější ráno :grinning:
23. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
anet-tady už taky vykouklo :wink:
23. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Tak já jsem doma-výlet se nám povedl....nakonec se to probralo a naše túra po Výhledech Jílového se povedla, bylo to fain....
23. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
t j;
23. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
ten vzkazík vám psala klárka :slight_smile:

leni-no ano počasí se umoudřilo,a něudelala jsem nic protože přišla návštěva a odjeli před sedmou :wink:

anet-vendy je šikovná holčička jak kouká na bříšku na křemílka :wink:

rendo-nevím jestli nakoukneš jestli máš čas při hlídaní ale všimla jsem si že máš taky nové fotečky v albu -co to máte za program holky?moc hekzé :wink: :wink: :wink:
23. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky holky,
jo vyspinkali do růžova, jsem měla dnes maximálně růžové tričko :wink: Ba ne dělám si srandu, ano noc v pohodě, vstávali jsme jednou na kojení, ale večer zase ne a ne usnout.
Ráno jsem vstala s Járou, že půjde do školky, ale měl nějakou rýmu tak jsem ho nechala doma. Tak dopo bylo zajímavé, Sofi kňourala, Jára si chtěl hrát a já potřebovala poklidit a upéct buchtu.
No ale pak jsem Sofinku zdárně uspala, Jára mi šel pomáhat s buchtou a když jsem poklízela tak jsem ho nahnala k dvd a bylo.
No a po obídku jsme razili do Benešova k našim. Byli jsme ve městě, koupili jsme si v lékárně vitamíny a Járovi pak lampion, pač příští týden s ním mamka chce jít na průvod.
Domů jsme dorazili přesně na večerníčka, já Sofinku vykoupala a že bude spát, ale...celé odpo čučela u našich a nespala a teť také nespí. Chtěla jsem žehlit, ale kdepak, mám tu vedle sebe košík s naší Fínou a houpu a houpu, Jára spí a manža je v práci.
Zítra dopo dorazí kamarádka s kamarádem tak bude návštěva :slight_smile: proto jsme dnes pekli, že :dizzy_face:

fanys - no energie jak se to vezme, ale být doma tak mi asi hrábne a potřebuji mezi lidi, i když po návratu mi to dětičky vždy pěkně osolí :frowning2: a zlobí, Jára dnes bulel, že si u mamky nechal pití a o Sofince ani nemluvím. Jinak hezký vzkaz od Klárky, jsem si početla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lenka - také jsem koukala na fotečky, pěkně udělané. Také by mě zajímalo jaký je to program.

renda - ta na nás pěkně potvůrka kašle a nepíše nám :unamused: :unamused: :unamused:

Dobrou, snad i u nás bude dobrá až si dáma dá říct a usne :angry:
23. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky ten program se jmenuje PICASA a je na netu ke stažení zdarma.
23. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz
leni díky :wink:

jinak dobré ráno všem....

tak dnes holky trhli rekord ve 4 ráno jsem ješte nevstávala,tak před 12 lety na praxi :frowning2: a ted sladce spí ale už mám vyprané dvě pračky,hotový bramborový salát,přečetný tisk....no krásné ráno :grinning: by mne trefilo jak jsem mimo,jo a vlastně jsem delala taky škvarkové placky pro mm takže akční jsem až hrůza ale jsem zralaá si jít lehnout.

mějte se fajn
24. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ráno, tady Fany-to jsi pilná včelička, já ještě neudělala vůbec nic.....všem pohodový víkend
24. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahojky,
fanys - tak to my akorát vstávali :wink:
Dopo nám přijela návštěva tak dobré, odjeli před chvílí. Sofinka byla celou dobu vzorně spící miminko a co myslíte, jen odjeli tak tu kničí a kničí, bych se z toho.... :frowning2:
Ale v noci jak byla utahaná po večerním řvaní tak jsme vstávali jen jednou na mlíčko a to se vyplatí :dizzy_face:

Na program kouknu, díky leni.
Já bych měla dnes žehlit, ale...no uvidíme.
24. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
afi-neprovokuj :wink:
24. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
ahoj holky :wink: jasně,že sem občas nahlédnu,nehlídám od rána do večera,ale raději sem nechodím z jiného důvodu :frowning2:
ten program na úpravu fotek jsem si stáhla na slunečnici (grafika,design) je to program Picasa,jsou dvě verze první a asi lepší Picasa 3,5 je v angličtině a Picasa 3,1 je v češtině :dizzy_face:
24. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahoj holky.
jo ten prgram Picasa je fakt dobrej manža v něm pořád něco upravuje :slight_smile:

Koukám že fanys je pěknej aktivista až se stydím jaká jsem lemra :frowning2: V osm kdy už měla hotovo mi měli s prckem ještě půlnoc a bodeď by ne když včera opět usnul v jedenáct.

No kouknu na bobule a pokud se Domi nevzbudí tak půjdu spát.

Hezký večer
24. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tak ta naše malá čertice tu opět od 18,30hod do 21hod bulela a bulela, spala celé dopo a pak to takhle vypadá. Ale pozor maminka byla aktivní a ještě vyžehlila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dobrou
24. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

Tak Fany-jak to vypadá se srazíkem?
25. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
taky dobré ráno všem :wink:

leni-pořád nevím ale dám vědet,moc ráda bych dorazila-zítra písnu :wink:

u nás máme posvícení tak dnes ignoruju dietu jsem se rozhodla protože nebudu na všechny koukat a všem postrojovat to teda neeeee :wink: ale večer musí mcvičit o to víc

jo a dnes jsme vstávali přensne 3.42.jak je tá změna času :frowning2: ale lehla jsem si s holkama pak a dospala se.

všem hezkou neděli

mikkkkkkkkkkkkkkkkk-co je s tebou?ozvi se až budeš moct :slight_smile: prosím
25. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
nj, kde je Mikk? Je ještě na jihu? Vždyť také plánovala, že se s náma sejde.....

Fany-tak zítra už ho neuděláme, ale ty se určitě ozvi a nezapomeň na mou nabídku-klidně tě vyzvednu....
A to vstávání ti tedy vůbec nezávidím...
25. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
holky, přidala jsem pár koláží ještě z doby, kdy jsme neměli Kačenka-letí to letí-hrozně moc :frowning2: jen jakse to zmenší tady na MK-tak to není ono-ty malé fotky jsou pak prťavé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
lenko fakt užasné-já tě pořád chválim ale opravdu je to moc hezké,budeš muset přijet k nám :wink:
mmch nevím co je s mikk-měla by být tady,pc už taky jde ale třeba řeší práci,jesle jak psala tak snad se nám ozve :slight_smile:
25. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
to je fakt, nebo třeba už pracuje.....tak snad se na nás přijde brzy podívat
25. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky..
Leni já bych si normálně spletla Kačenku s Verčou :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.