• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Jo Anet-jsou si podobní-všichni 3 :wink: :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahojky holky,
tak konečně mám také chvíli na net. Ráno jsme si přivstali a včera večer po dlouhém uspávání Sofinky jsem ještě žehlila tak paráda :wink:
Dnes jsem dopo hrála hry s Járou, vařila a do toho nám tu kňourala Sofinka. Po obědě, že si jako lehneme, ale Jára nechtěl tak si šel hrát do pokojíku a my si vzali Sofinku k sobě do postele no a už spala a Jára tam vlítne a vzbudí jí...no v tu chvíli bych ho zabila :cry: Tak vše znovu, no já dáchla tak 30min a manža o něco déle.

Pak jsme vyrazili na místní fotbal, Jára si tam hrál s dětma a Sofince vesele bubnovali u kočárku a spinkala jak dudek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Cestou domů jsme se ještě stavili podívat na koníky a teď manža koupe Járu a já pak půjdu na Sofinku. Snad brzy vytuhnou.

leni - díky za info, zítra na to kouknu až tu bude klid. Až budete vědět srazík tak písněte, ráda bych vás viděla :wink: Koukala jsem na koláže a fakt super, jsi šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Afi-není zač, snad už ti to půjde, buď trpělivá, pokud máš hodně fotek v pc-bude se to dost dlouho natahovat di PICASA-vydrž... :wink: :slight_smile: moc ti děkuji za pochvalu koláží-baví mě to, se srazíkem ti dáme určitě vědět...
25. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Kočky, budu tu až odpo-jedu s maminou do Tábora proluftnout peněženku :wink: FANY-dej vědět, pa

Afi-už se těším na koláže :wink:
26. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
dobré ráno

leni-tak já ji taky provětrala,mám nové džíny,kozajdy,svetr,mikču,šálu....no prima den.mm mě měl včera asi dost ne kuli penězum ale ten čas...no fakt mi trvalo dlouho.chudák.ale naštval mne tak sem ho nešetřila.dobře mu tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon si dá příšte pozor.

mějte se a ozvu se taky odpo
26. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky mamuchy :wink:
teda vy si všichni nakupujete, já také potřebuji kalhoty.
Ve čtvrtek jedeme s mamkou do Příbrami a v neděli jedu s kamarádkou a Sofinkou do Prahy na Chodov :slight_smile:

Jinak u nás jak byl večer krásný a dětičky zalehli tak v noci jsme tu dvě hodiny strašili s tou naší malou strašilkou :frowning2: Ale když odešli chlapci do práce a do školky tak jsem ještě na chvíli zalehla.
Teď jsme byli poprvé všichni čtyři na nákupu v Sedlčanech, no síla, výprava, všichni oblečení a Jára se poleje hrnkem čaje tak znovu převlékání. Pak jsme dali autosedačku do vozíku a museli vzít další, aby jsme měli kam dát nákup, parádička. No a to pakování s nákupem z auta bylo nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já si teď udělala tousty k večeři, pač Sofinka spí a Jára kouká na Kouzelnou Školku a ptám se, jestli manža nebo Jára chtějí také, ne nikdo nechce. No a jen co si sednu a donesu si toustíky a pití tak se mi na to vrhnou...tady se člověk opravdu v klidu nají :wink:

Fanys - a kde jsi byla na nákupech, vyjeli jste do Prahy???
26. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
afi-anov praze v letnanech a na arkádach :wink:
to s tou sedačkou to je věc vid?to my takhle jezdili se dvoma vozíkama ,v tom vajíčka ale aspon se tam prd v ešlo a ušetřila jsem :grinning: ted už jeden jezdí golfkama a druhý jede s vozíkem....

leni-já pořád nevím,mm resp.neví jestli budu mít auto co bude pojízdný pač soused na nás nemá čas a blbne nám převodovka-no jestli budeš moct tak využiju tvé nabídky s odvozem a pak je mi to celkem jedno kdy a kde.... :slight_smile: ale čt by byl idealní.

Tak mikkk vám vzkazuje že-se jí stýská,že má absťák,že se má fajn ale že jim odešel do věčných lovišť noťas ale snad příští týden bude tady čistě teoreticky.a psala jsem si taky o srazu ale zatím neodpovědela....

tož se tady mějte
26. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj,
jukňete na Kachnu Dominička: http://www.youtube.com/watch?v=7pQr4e_4akI
26. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jsem doma :wink: nakoupila jsem si také spoustu nových věciček :wink: a kozajdy na potpatku-já a podpatky :grinning: :grinning: také jsem koupila první vánoční dárky, tak mám radost, že jsem nejela zbytečně, docela jsme si to s maminou užily

SRAZ-Fany-Afi už psala, že ve čtvrtek nemůže, jede nakupovat....HOLKY-což teda středa a pátek???? Fany klidně tě vyzvednu.....tak holky jaký den a kde????? Jinak Mikk snad také vyrazí :wink:

Kin-na Domču mrknu zítra, jdu uklidit nákup
26. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahojky

tak já jsem pro pátek pač mikk se ve čt vrací z jihu a pátek by mohla jak mi písla-ten čt že afi nemůže jsem už zapoměla,leni- díky asi mne teda jen budeš muset vyzvednout a mm by pro mne dojel,já totiž autem co blbne převodovka nikam nepojedu,sama možná ale s holkama ne- :wink: a místo-bene?
27. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
kinsen-domča je takové cákadlo jak holky,a koukám že mu v koupělne taky všechno překáží :wink: mmch máme stejnou vaničku-a ten bojový pokřik :wink:

leni-tak taky si kaufovala pěknea co si kupovala k vánocům-já tady prosím o inspiraci a ono nic
27. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
O.K. KDO JE PRO PÁTEK??? V KOLIK A KDE V BENE??? Takže já s Kačulkou a Fany s dvojkama určitě dorazíme :wink:

Fany-IP

Kinn-Domča je ve vaně-vaničce boží-je vodět, že se mu voda líbí :wink:
27. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
No jasně pane předsedo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahojda, v pátek mám docela lítačku, ale když napíšete kde a kdy tak by jsme se mohli s Domčou aspoň přijít podívat :slight_smile: Čekám návštěvu akorát nevím v kolik tak se domluvte a já uvidím jak to vyjde :slight_smile:

Teda holky vy jste, ale nákupčí také bych šla utrácet akorát nějak nemám za co :unamused: A dárky tak ty budu asi opět řešit týden před vánoci jako každý rok. :zipper_mouth:

leni a fany: jj Domi je hotová kachna a ten bojový pokřik dělá často asi bude válečník :grinning:

No nic jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Kinsen video jsem ještě nestihla, ale brzo zkouknu :wink:
já v pátek taky čekám návštěvu, asi spíš odpoledne, ale ještě nevím přesně kdy :wink:
27. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
My se snad nesejdeme :frowning2: :cry:
27. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahojky po dlouhé době.

Holky,
je v Bn nějaký kvalitní fotoateliér?? Chceme se nechat s Kubíkem vyfotit a ve Vlašimi je to fakt hrůůůůza, žádné rekvizity, snad jen stoletý plastový dort. Nemáte některá tip?? Třeba i v okolí BN nebo v Praze.
Díky :wink:
27. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj,
všechny zdravím!!! Holky, fakt by jste nevěřily, jaký se na mateřské ze mne vyklubal závislák na netu. Jak už Vás informovala fany, odešel nám noťas (zmetek :angry: :angry: :angry: ), takže si můžu surfovat leda ve vaně :wink: Teď jsme u našich, ve čt jdu k zubákovi snad už naposled a ve čt odpo se vracíme do Jablo. Takže srazík v pátek bych zvládla - možná bych se přikláněla raději k dopoledni, ale je mi to jedno, přizpůsobím se. V Benešově mě napadá jen ta kavárna myslím že Fantazie (jak jsme se tenkrát sešli s Afi a Rendou) anebo to S-centrum jak tu někdo psal. Tak jsem ale osobně nebyla tak nevím. Fakt tu chybí nějaký dětský koutek, herna...

Kinsen - malý je fakt plaváček a jakou má výdrž :wink:

Afi - taky zdravím, koukám, že ti rodinka dává zabrat. No a hláška "postel mě bouchla..." mne fakt málem skolila ze židle. To je číslo!

Já jsem dnes byla v Českých Budějovicích u tchýně/tchána, tak Ondrášek byl s tchánem v dětském centru a my prošly pár obchodů. V jednom dětském bazárk sem Onďulovi sehnala dvě zimní kombinézy (jedna za 50,- Kč na ven, úplně parádní) a druhou lepší, a dvě prďácký košile, tak bude frája :slight_smile:

Fany - knižní klub má teď akci, že když se zaregistruješ, tak dostanes 3 knížky podle tvého výběru s 50% slevou. Mají tam dost dětských knížek i celkem zajímavé tituly, takže já budu dárky pro švagrovou a její děti řešit takto. Jinak ale taky tápu, snažím se dělat nějaké dárky doma (obrázek s decoupege, nebo ubrouskem ozdobit svíčky, odlít nějaká mýdla - je fakt, že dost ručních prací možných jako dárky děláme v MC). Taky ale řeším naše, bráchu, tchýňáky atd....ach jo.

Za chvíli jedeme na chalupu, bude tam výlov rybníka, tak jsem na Ondráška zvědavá, jak se bude na tu spoustu ryb tvářit. Takže juknu až ve čt.

Mějte se moc fajn

Leni - koláže fakt bomba!!! A co škola, zatím ok? Zkouškový až leden viď?
27. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
kinsen-anet-tak se holky snažně vás prosím taky snažte ,aspon na chvíli ju :wink:

leni-já tam snad pojedu s tebou ,přesně tohle mne baví a moc,a považuj si toho že si vyvolená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mikk-knížky si kupuju v luxoru,mám jejich kartu tak mám taky slevu-to pro mne nejsou vánoce nebo narozky když nedostanu knížku,taky hned po cigaretách to je u mne nevyšší položka v rozpočtu a už je nemám kde skládat,a zrovna včera jsem koukala na seznma lidí ten si píšu pač mi je lidi nevrací :confounded: kdo mi je kde dluží.

zatím
27. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Tak mě ta návštěva dorazí po jedný hodině..
Ale Leni pracuje nebo má volno?
27. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahojky holky,
tak srazík v pátek by jsme mohli, ale v 11hod jdeme k mudře na prohlídku tak spíš po obídku. Pak už je nám to jedno v kolik. Já bych asi byla pro to S-centrum, ten koutek je tam pěkný. v té Fantazii nic moc a s tolika dětičkama a kočárkama tam asi nebude k hnutí.
Tak jak chcete. Pokud by jste chtěli dopo tak bych k mudře zkusila skočit nějak ráno, ale vlastně v S-centru stejně otevírají později, že???

Jinak u nás totální chaoz, Sofinka dnes celý den řve, už fakt nevím co s ní a na prášky jsme tady všichni, manža zuří, Jára se také rozčiluje, že nic neslyší no a já už ani nemluvím. To je zase den. Dopo jsem dělala plněné papriky a chvíli jsem i cvičila a pak to začalo, řev a řev.

Ty jo tak vy si takhle vesele nakupujete, no já už také potřebuji někam vyjet, jinak mi tu hrábne a bude po he he.

mikk - koukám, že pěkně putuješ mezi Jihem a Jablonnou, ty jsi cestovatelka :wink:
27. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Leni-má dovolenou-celý týden :wink: :slight_smile: S-Centrum beru-manža nám třeba udělá něco dobrého :wink: Jen upozorňuji je tam otevřeno až od 11.30 :frowning2:

Anet-jedině, že bys dorazila i s návštěvou

Fany-co tě baví? Tohle domlouvání???
27. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
ANACONDA-v Bene je naprosto super ateliér-je ale trošku dražší-jmenuje se Baby foto-je naproti spořce, jak je piaristická kolej....paní se jmenuje Venerová (mobil ti napíšu v IP) dělají 25-30 fotek- 5 motivů-1400,- pak je ještě jeden ve Vlašimské ulici-tam to stojí okolo 500,-
27. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
leni- :grinning: :grinning: :grinning: politika děvče politika.

mějte se a dobrou

anaconda-ip
27. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
leni-promin já jsem tatar jak je známo a odpovídala jsem ti na to co si psala v ip a speltla to dokopy :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Fany-proto mě to zmátlo :grinning: :grinning: :grinning: ale už jsem pochopila....
28. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
dobré ráno

leni-hlavně že si rozumíme vid :wink:

tak co dnes máte v plánu holky?já nnebudu dělat nic,teda budu s holkama ale neplánuju žádnou fyzickou práci pač mne seklo v zádech ráno až mi vylítli slzy :cry:

mějte se já tady budu až večer-ppáčko
28. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás dnes pohodový den, dopo dorazila mamka tak jsme jí jeli vyzvednout k vláčku. Obídek jsme měli vařený tak jsme se najedli a odpo vyrazili na Cunkov se kouknout na bizony a koníky, Járu jsme tam pěkně protáhli tak snad brzy padne. Sofinka poslušně spala celý den, jen se vždy najedla, no včera během dne skoro nespala tak dnes naspává :wink:
Teď tu v klídku sedíme u čajíku, manža s prckem hrají pexeso.

Zítra frčíme s mamkou a dětma do Příbrami na nákupy, Járu předáme v Pb druhé babičce a Sofinka jde na nákupy s námi, musí tam, kam jde mlíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zatím pa pa
28. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Afi tak třeba už se Sofinka srovnala se světem a bude už jen hodňoučká :slight_smile:
Nám dnes Vendulka taky chrněla, no nejedla 5 hodin :confused: to jsem se divila :grinning:
28. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Ono to je takové jak kdy, někdy je fakt hodňoučká a celý den o ní nevíme, ale někdy tu bulí a bulí. Dnes večer hezky koukala a tak jsme jí chovali, i manža komentoval, že to je hodné miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.