• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
čau holky

tak co se srazíkem-teda S centrum a v kolik a kdo teda dorazí?

leni-nakonec mne tam manžel odveze když to teda bude odpo,potřebuje v bene něco zařídit i když mu dávám slabé šance v bene a po o.

afi-užij si nákupy a neboj Sofinka se srovná se spinkáním

mikk-díky

jak je uvás?tady vytrvale leje :frowning2:
29. říj 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se včera do mytí oken....navečer jsem vyrazila se ségrama do hudebního clubu Palmovka, kde hrál yo yo band-bylo to moc fain, zapařily jsme-hlavně s Bertíkem-Vaškem Novotným a Jirkou Šímou, členové kapely a kamarádi-hlavně tedy ségry :wink:

Fany-o.k. tedy-v kolik teda??? Já se přizpůsobím miminkům :wink:

Afi-dnes je počasí jak stvořené na nákupy, tak si to užij....
29. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
ahoj pařmanko-co tak 13.30-14.hodin?
tak já dnes rejpala pro babičku zahradu jak otrok,ale mám to zkrku tak mne hřeje dobrý pocit z vykonané práce,a záda zase bolí.... :wink: kouknu večer nebo si zavoláme
29. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
a mám dotaz-kde je fantazie vím ale kde je to s-centrum? :slight_smile:
29. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
O.K. takže mezi 13.30-14.00-snad se i holky přiddou podívat.....a co Markee s Johankou??? Mikk to dáš vědět? S-Centrum je na konci Benešova-za plavečákem pořád dozadu :wink: tam už to uvidíš :wink: pa a těším se na shledání
29. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já se hlásím, že mohu účast potvrdit 50/50. Onďulovi dneska natekl "cipísek" a tekl mu z toho nějaký hnis. Volala jsem doktorce, tak tam má prý nějaký zánět. Takže zítra jdeme k doktorce, když to dobře půjde, tak bude stahovat, když ne, tak nás prý pošle někam do Praglu na sondu. Takže já se určitě ozvu, tel. na Léňu nebo Fany mám, dám průběžně vědět.

Leni - popsala bys mi blíž tu cestu - pro ty kdo neví kde je plavečák (jako já), když pojedu z Neveklova, tak pojedu kolem vlak. nádraží? Díky
29. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
leni-děkuju a moc se teším :wink:
mikk-chudáček malý,mám asi matěřskou mlhu v hlavě pač když jsem si to co si psala četla tak jsem pochopila že má zánět nosu ne cipíska ty mikísku :grinning: hlavně at mu neubližjou,moc ráda vás taky uvidím ale hlavně at ho to nebolí :wink:

afi,kinsen,markee,anet-tak co vy?myslím že anet psala že to padá ale co zbytek?

mějte se fajn a doboru noc
29. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky holky,
jsme doma z nákupů :wink:
Ráno jsme vyrazili, Járu dali babičce a šupky do obchodů. Nakoupili jsme nějaké dárečky, hlavně pro dětičky. Dali jsme si obídek a ve finále v Tescu už Sofinka řvala a řvala zase ty její parádní hodinky, tak jsem jí nosila, ale nepomáhalo tak jsme nákupy uspíšili. Vyzvedli jsme Járu a ještě dali kafíčko a hurá domů, odvezla jsem mamku na vlak a trochu vybalili nákupy, dětičky spinkají tak dobré. Jsem utahaná tak půjdu také.

S tím zítřekm uvidíme, ráno zajdmeme k doktorce se Sofinkou na prohlídku a jak to zvládneme tak podle toho dorazíme nebo ne. Máme tu ještě na hlídání mamky pejska tak to je složitější. Hlavně v sobotu ráno jedeme k našim do Benešova na víkend tak bych pak zase mazala domů, zabalit věci a v sobotu znovu do Bene. No uvidíme.

Zatím pa pa
29. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Mikk-chudák Onrášek, snad se mu to přes noc nějak zlepší, aby mu nemuseli nic dělat.....a mohli jste oba dorazit za náma-no jen abychom tam nebyli nakonec já s Fany :slight_smile: :slight_smile: no uvidí se Jinak cesta, tak nejlepší je(když nechceš do města) sjet hned první sjezd z hlavní silnice u zahradnictví a pak hned první křižovatku do prava-jsou tam už ukazatelé, tam pořád po hlavní,přes koleje a pak už je to tam vidět.....nebo přes město-kolem vlakáče, kasáren, pivovaru, na kruhák-na kruháku, hned první odbočku, na první křižovatce do prava k hasičům-po hlavní pořád rovně až na konec Bene-tam už to je :wink: Mikk-najdeš, neboj, kdyžtak brnkni a já na tebe někde v Bene počkám a doprovodím :wink: Tak zítra hóóólky ahoj-Kin, Anet, Market-přijeďte také-aspoň na chviličku

Afi-tak Sofinku nákupy moc nebavily....snad bude zítra hodňounká a přijedete se na nás kouknout :wink:
29. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Dobr ránko,
Leni - díky moc za super popis, to už bych byla fakt kopyto, abych to minula :wink: Jak jsem psala, uvidíme, co s Ondráškem provede doktorka a ozvu se.

Fany - zánět je trochu níž než v nosu :grinning:

Závidím Vám že máte holky, no když doktorka říkala, že když to dobře půjde, tak to přetáhne úplně a pak to ošetřovat framykoinem - no nevím, mám z toho hrůzu od včerejška - doufám, že zbytečně.

Držte nám palce pa
30. říj 2009 v 06:48  • Odpověz
dobré ráno

leni-a já bych ti jako nestačila nebo co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak odpo
30. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
mikk-budu na vás myslet :wink:
30. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahojky, držíme palečky MIKK :wink: :slight_smile:

Fany-stačila....už se těším a Kačka také :slight_smile:

Anet-přijdeš nám ukázat Vendulku, nebo už budete mít návštěvu?
30. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky Mikky to má chduák Ondrášk trápení :frowning2:
Mě ta návštěva dorazí kolem jedné, holky jedou z práce, přivezou si na oběd pizzu, myslela jsem, že bychom šly na procházku když je tak krásně...nevím, jak dlouho v S-centru budete?
30. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Anet-já myslím tak 2hoďky, ale Bůh suď jak dlouho budeme kecat a jak dlouho to dětičky vydrží :wink: tak budeme tě vyhlížet......
30. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak srazík-no byly jsme tam s Fany samy.....Fany bylo to fain, díky za pokec a chování Barunky :wink: -holky jsou úžasné a naprosto v klidu to s náma přežily :wink: tak zase někdy pa
30. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme dnes bohužel srazík nezvládli, vyrazili jsme k mudře, ale bylo tam mraky nemocných tak jsme došli nakoupit a pak se tam vrátili, Jára byl s námi, když je školka zavřená tak to bylo veselé. Nakonec jsme od mudry odcházeli v 11,30hod, Sofinka vyfásla krém na tělíčko, dělají se jí dost potničky a prý bude mít asi hodně citlivou pokožku tak už se děsím.

Manža naštěstí dovezl oběd, pač to už bych fakt nestíhala, najedli jsme se a byl chvíli klid. Jára číhl na pohádku a Sofinka na chvíli konečně usnula a pak jsme vyrazili na Javorovou skálu i s manžou - potřebovali jsme vyvenčit Jennynku (pes) a my se tam provětrali a poslali babičkám pohledy z té pošty jak dotáhli z Krkonoš :wink: Ale byla tam pěkná kosa jak je to vysoko.

Teď jsme si dali toustíky a půjdu pomalu pacifikovat dětičky, zítra odjíždíme na víkend k našim tak tu chci trochu poklidit a sbalit věci.

mikk - s tím přetahováním to je akce, nám to mudra také říkala, aby jsme přetahovali, ale Jára u toho řve jak blázen tak manža to odmítl dělat :frowning2: no a zase je to na mamince.

O víkendu asi nečíhnu, pač zítra jdu ven s kamarádkou a pak s našima chceme na hřbitov tak nevím jak budu stíhat. No a v sobotu jedeme s kamarádkou nakupovat do Prahy,tedy i se Sofinkou - snad nebude řvát přes celý Chodov :wink:

Hezký víkend, pa pa.
30. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
leni-díky ,taky jsem vás ráda viděla i když jsem se předvedla jako matka trubka :wink: tak příště u nás,už si to asi nepřečteš ale užij si večer-páčko
30. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
mikk-až budeš moct ozvi se :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahojda, tak my jsme to také nezvládli, dopledne rychlý nákup pak domů péct a uklízet a pak přijeli hned dvě návštěvy, ta jedna neohlášená. No a to ani nemluvím o tom že jsem dělala v Rosmenu nákup a až potom co mi to namarkovaly mi oznámily že jim nefunguje terminál na platební karty tak mě poslala k druhé pokladně kde jsem si znovu vystála frontu i s nabaleným Dominičkem a tam se vše opakovalo a to jsem se jí předem ptala jestli jí to funguje a ona řekla že ano, ale nefungovalo :angry: tak jsem tam nákup nechala a šla jsem jen rychle koupit nějaké jídlo a pak domů.Takže jsem úplně grogy a jdu spát.
Jo a Domi dnes dostal nočník tak budeme pomalu trénovat zatím mu přišel velmi zábavný. :grinning:

Dobrou noc
30. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme do Bene jely, tatínek nám odvezl podvozek ke kočárku, ale jely jsem po půl třetí, předtím malá papkala, tak bychom se asi minuly :unamused:
31. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Je jasné, že nikdy to nevyjde všem :wink: budeme se těšit na další shledání......třeby se nás sejde víc

FANY-NEJSI ŽÁDNÁ TRUBKA, jsi úžasná maminka a já tě obdivuji-zvládnout dvojčátka je dost náročné a ty to zvládáš na jedničku, holčičky jsou moc fain.....večer byl fain-nakonec nás bylo 11, ještě, že jsme měli 2dráhy-no a zůstali jsme tam až do zavíračky.....ale pak jsme jeli domů

MIKK-CO Ondrášek, jak jste dopadli u Mudry????????
31. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
anet.asi neminuli pač mne poctila svou návštevou tchýně ,museli jsme jí hodit domua přijela jsem před půl třetí-no hanba mne fackovala ale aspon jsem se omluvila předem :astonished:

mikk-držím palce a holkám jsem nařídila taky :wink:

leni-ano skvělé matky obyčejně v klídku dávají dětem pít horký mlíko :wink: co kačí a oči.

Doufejme že příští sraz bude ve věčším počtu ale i s lenkou to bylo fajn,jo a musím vám napsat pro ty kdo lenku neznáte osobně že je KOČKA hubená jak lunt-nechápu jak to dělá,super vlasy,ohoz....no neznat jí a vidět při ní Kačku tak si myslím že je starší ségra-vypadá fatk na náct. :wink:

mějte se
31. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Fany-ty lichotnice....hubená :grinning: no tak kdybych shodila ještě tak 5kilo, budu nejspokojenější človíček pod sluncem, vlasy-jelikož jsem zrovna včera dopoledne byla po 2měsících u kadeřnice(které se to tedy opravdu povedlo) tak včera to bylo super, dnes už já to tak neučešu :frowning2: :angry: .....ale díky, vždyť ty jsi také hezká holka-máš pleť jako ty tvoje miminka :wink: napotřebuješ ani make up, to já bez make upu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: a navíc máš strááášně sympatického a usměvavého manžela a moc se k sobě hodíte.....No a KAčky oči už v pohodě, je to trubka...foukne do pece pod pizzu :grinning: :grinning: už i opary má mnohem lepší...také bych si přála příští srazík v hojnějším počtu :wink: třeby bychom ho zvládli ještě letos :wink:

Tak já jdu ukuchtit něco k večeři a pak razím na srazík po 15letech.....
31. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Koukám,že srazík se uskutečnil,i když v malém počtu,ale úspěšně. Leni,podle fotek jsi opravdu hubeňourek a moc ti to sluší :wink:
Fanys, já obdivuju všechno,kdo maj dvojčata a prostě více dětiček najednou. Jsou to bojovníci :wink:
Jinak já žiju a od pátku jsem nezaměstnaná. Včera jsem byla s bráškou a mamkou v Praze. Mamča si vybírala kozačky k padesátinám. Říkali jsme,že jí zaplatíme nějaké lepší kozajdy. Nakonec vybrala,ale já myslela,že bude chtít nějaké echt drahé a ona má za dva tisíce. No ještě musíme něco dokoupit,pže jen kozajdy je málo.
Jinak mám teď plodné dny a je to maso. Po tom potratu tu fakt bolí-cítím celé břicho a fakt umírám. No,hlavní je,že funguju. I když mi to k dobrému konci moc nepomůže :frowning2:
1. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky

markee-neobdivuj :wink: včera večer mi bouchnul kotel,holky nechtěli ani večer usnout a kolem půl jedenácté jsem už toho měla po krk,manža si šel v devět lehnout a i když slyšel že řvou a zlobí tak mne nechal vydusit až pak jsem vzteky plakala s nima a pak řvala po něm :angry: někdy to jde a pak když se to nahromadí tak to tak dopadne-ale je fakt že od včera jsem se rozhodla že když nikdo nepomáha mne já budu kašlat na všechny-pač mít na krku babi s dědou-hlídat jim doktory,vozit je tam,volat na výsledeky,dohadovat se furt s nima....pak tchýne ted ji vylili dost sprostě z práce a kdo jiný se má starat tak já obvolávam občansko právní poradny,čssz,ispektoráty práce,právnika...tři dny a pak mi řekne že když se má s nima po deseti letech hádat tak to odstupný ani nechce. :angry: :angry: :angry: tchán je z nemocnice doma ale furt je mu zle tak mu na bulovce prosíkuju a domlouvám protekci ta ho prohlídnu tam,mne volali z pojištovny žemne nepojistáí že si to zase rozmysleli a pač nemám trvalý pobyt...a pak holky jsou to zlatíčka ale když není žádný hlídaní tak můžou být i ze zlata a někdy to prostě s vařením,zahradou,domácností prostě nedávám.a manžel-měnil práci a co se týče času,peněz,práce je na hůř než byl tak jez toho na nervy a řeší to pořád dokola.tak padám na hubu a co je nejhorší ,co mne štve já njedem typ co se stěžuje že nemůže,nezvládá....a tak to nikdo nevidí.protože fanynka to přece krásně zvládá. :rolling_eyes:
tak jsem se postěžovala ten net toho snese-a omlouvám se ale nejak to na mne padlo.

markee-at je ti líp,bude to chvilku trvat ale bude to lepší neboj :wink:

leni-držím palečky at vše zvládneš v pohodě a užij si to :wink:

mikk-dej vědet co ondula :wink:
2. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jak je po víkendu, u nás bylo krásně. Manža byl v práci a my si hezky užívali :wink: No někdy je to potřeba, pač i s ním se občas chytneme, zvlášť, když tu ječí ta malá siréna, do toho Járy výmysli a je toho někdy dost.
Ale jsme všichni odpočatí a zase rádi spolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
V sotobu jsme jeli k našim, já odpo šla ven s kamarádkou, ta chtěla vozit tak jsme byli na procházce a pak si dali kafíčko a dortík v Toru(kavárna), Sofinka poslušně spala a Jára chtěl být u babičky tak s námi nešel.
Navečer jsem ostříhala tátu a poseděli jsme s našima.
Včera jsem dopo vyrazila do Prahy se Sofinkou a s kamarádkou. Jeli jsme na Chodov a když Sofinka spala tak jsme stihli pár obchodů,pak jsme si dali všichni obídek a hurá na další krámky. Koupila jsem si džíny a dva svetříky a manžovi krásnou košili, ale až pod stromeček :wink: Dětičkám jsem koupila jen Járovi rukavice, protože oblečků mají fakt hodně.
Pak jsme šli na kafíčko tak Sofinka byla poslušně hodná a číhala z kočárku, tak výlet se vydařil.
Naši vzali Járu na lampionový průvod tak jsem ještě v Bene čekala než dorazí a hurá domů. Manža byl v práci tak jsem dětičky vykoupala a hezky oba usnuli a já vybalovala věci.

Dnes je manžel už doma z práce tak odpo někam vyrazíme ven jako celá rodinka :wink: Jára je ve školce a Sofinka tu dopo chvíli kňourala a teď spí. Dnes se na mě poprvé asi třikrát usmála, když jsem na ní dělala opičky, beruška moje :wink: :wink: :wink:

No jinak jsem naštvaná, pač manžela rodinka se sem jako dneska chystá, cca 8lidí a chtějí zapíjet Sofinku u nás v hospodě a mě ani nikdo neřekl,abych šla nebo tak něco, atomaticky jsem s dětmi a to teď volali,že by tady u nás jako někdo i spal, no výborně a zítra je jako budu rozvážet domů, jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: Kdepak příbuzenstvo.

Mikk - nenapínej nás, co Ondrášek, je to v pohodě?
2. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
afi-koukám taky pozitiva-host do domu a hůl do ruky :unamused: někdy to fakt sedí,ale bud v klidu u nás taky zapíjeli holky a já sedela doma pač -co by delali s dvoma detma?a to je zapíjeli natřikrát z toho jse m dvakrát byla z porodky doma,je fakt že sem to nejak neřešila jen jsem pak dopoledne hledala manžela pač se nám tatínek opil tak že spal u našich známych co nám svědčili na svatbě ale zapoměli mi to říct :frowning2: tak já byla na infarkt.
na chodově to mám taky ráda hlavně restaurace nahoře,tak si si taky udělala radost to je fajn :wink:
tak to večer nejak přežij
2. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se konečně dostávám k netu. Tovíte, manža zprovoznil internet, tak musel o víkendu všechno dohnat, takže jsem neměla šanci :angry:

Takže Onďula je na tom zatím dobře, v pátek jsme oběhli naší dětskou doktorku + urologii. Onďula má v "cipískovi" zánět, ten zatím léčíme framykoinem a řapíkatým nebo heřmánkovým omýváním. Až se zánět vyléčí (prý cca za 10dní), tak už půjdeme jen k dětské a ta mu ho přetáhne. Takže nás to "maso" teprve čeká. Jinak Onďula je ok, naštěstí si piňďulu nechá mazat a sám si na něm drží hrneček s bylinkama, naštěstí ho to nějak nesvědí nebo nebrání v čurání. Takže jsem byla vybzíkaná možná víc než bylo nutné, ale to vím až teď.

Fany - myslím, že ten problém je fakt v tom, že ty to všechno zvládneš, protože jsi holka šikovná, ale jaký to stojí úsilí, odříkání a času, to už nikdo nechce snad ani vidět! O tchyni nemluvím - když má takovou potřebu se starat a plést někomu do života, tak proč se o babičku/dědu nestará ona? A o těch jejích přepadovkách už ani nemluvím. Vím, že ta teorie je vžycky snažší, ale fakt měj na prvním místě SEBE, holčičky, manžu a pak až teprve to ostatní. To, že nebudeš třeba dělat dopoledne nic "JEN" si hrát s holkama a věnovat se jim, tak toho musíš mít dost a ne další starosti na tvojí hlavu. Ať si to někdo zkusí. Místo toho, aby ti to co nejvíc ulehčili a pomáhali, tak ti ještě přidávají navrh - to fakt ne!!!! Jo a jestli někdy zase pojedeš na Měřín plavat s holkama, tak bychom se mohli domluvit a připojit se k vám - jestli neva. Jo a to co psala Léňa, že máš krásnou pleť - tak se přidávám - vždycky když jsem četla v románech, že má někdo broskvovou pleť - tak teď si představím tebe.

Markee - vím,že to moc nepomůže, ale uvidíš že časem se zhojí všechny rány a brzo se vše v dobré obrátí!!!

Leni - schazovat 5kg????? A na čem by ti pak držely šaty?????????????????? :slight_smile: A jak se vyvedl srazík? Chudák Kačka, snad už jsou očka ok. To je trdlík, ale to jsou holt děti.

Afi - tak to vypadá, že bude Sofinka společenská po Tobě, budeš mít parťačku na nákupy :wink: Jinak nevím, jestli se mi to podle fotky zná, ale Sofinka mi přijde jako kopie tvého manžela. Já si zase dělám srandu, že jsem si porodila svýho tátu v malým balení :wink:

My dnes dopo byli v MC, teď tady v Jablo prší, tak snad Ondrášek nezboží odpo barák :wink:

Mějte se pěkně, pa
2. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jéééé Mikk :wink: Nazdár, tak snad, když už máte net, tady s náma budeš víc, je dobře, že to Onďulka snáší takhly dobře, je to kluk šikovnej :wink: Zrovna jsme si s Fany říkaly, že bychom další srazík mohly udělat na Měříně :slight_smile: :wink: že jí s holčičkama pomůžeme....

Afi-ty jsi cestovatelka :wink: a jinak tvoji hosté-no nic závidihodného, ale snad to nějak přežiješ :wink:

Fany-díky moc, zítra.....pak už to snad bude o.k.

Marke-asi ti to bude znít jako otřepaná fráze, ale čas vše zahojí....pohlaď za mě Johanku :wink:
2. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.