• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky...
Markee snad ta fyzická bolest brzy přebolí.. :frowning2:
Fanys...jak říkám, dvojčata bych nezvládala..nebo zvládala, ale nestíhala nic jiného. Občas je třeba říct NE..
Afi mě tuhle volal večer manžel z práce, asi v 7 večer, že prý zítra budeme mít návštěvu 4 lidi, tak ať uklidím ještě ten večer, že možná přijdou už dopoledne....jsem se teda pěkně vztekala, že já se opět dozvím vše jako poslední a že normální lidi nechodí na návštěvu v sobotu dopoledne, kor když máme malý miminko :angry: :angry: naštěstí přišli odpoledne
Až se bude konat srazík na Měříně, tak ráda dorazím, ale musím si pořídit neopren místo plavek :sunglasses: :sunglasses: chystáme se tam zatím s manželem a Vendulkou
Mikk snad to Ondráška nebude tolik bolet :cry:
2. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
ahojky,
Afinko,víš,že vám tam dnes v noci hořelo? V Sedlci? U Nováka. Manža tam měl výjezd-houkli jim ho v půl třetí ráno. Říkal,že mazec. Dnes šla Johanka do školky,už může chodit každý den,tak to málem nestihl nám dát auto včas. Ale říkal,že přilítl ze zásahu,osprchoval se a mazal dom. No ještě nespal,dal si dvě kafe a uvidíme,kdy padne za vlast.
Jinak já vybírám foťák pro mamču k padesátinám. Ještě jsme se se zbytkem rodinky domluvili,že se složíme na foťák.Tak dostane od nás dětí kozačky. Od jejích sourozenců a maminky - hodinky a od všech společně foťák.Snad se jí to bude líbit. Ale ten foťák musíme dovybrat s bráchama,takže až přijedou z práce,tak mi snad vyberou ,z těch co jsem si uložila,nějaký. Zítra jedeme do Příbrami,že by jsme ho tam koupili.
2. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
Tak u nás návštěva vyřešena - manža jim sdělil, že se v hospodě zavírá ve všední dny ve 22hod, protože z návštěvy také nebyl nadšený a hlavně zítra jde makat tak popíjení do rána by asi nedal a hlavně když nás tu o víkendu neměl tak chce být s námi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak jsem nakonec doběhla nakoupit jídlo a dělali jsme chlebíčky a občersvení a návštěva dorazila jen odpo. No je mi jasné, že mě považují za saň, která manžela nikam nepustí, ale to je fuk. A hlavně manža malou zapíjel dvakrát tady - den porodu a pak o víkendu a jednou v Pb tak to snad stačí, že si nikdo z jeho rodiny čas neudělal za to já nemůžu.

mikk - tak to je super, že je Ondrášek v pořádku a takhle to vyléčíte. Se Sofinkou je to asi jak kdo, ale já v ní také vidím manžela. Dnes měla prdelka poprvé šatičky a byla úžasná jen jsem jí nestihla vyfotit, pač po návštěvě rychle koupačka, krmení a do pelíšku. Napravím a vložím fotečku. Parťačka na nákupy asi bude, ale aby mi neutratila veškeré mé penízky na nákupy. Jára na nákupy není vůbec a taky mi říkal, že nepůjdeme ani do hračkárny, že si hračky prohlídne doma v katalogu, no mužský no.

fanys - přesně hůl do ruky, taky zastávám jak jde o tchánovce a spol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ránko,
tak koukám, že tu strašíme dnes první :slight_smile:
My dnes vstávali už v 6:30, ale zato spal Ondrášek vkuse, tak co bych chtěla. Mám zatopeno, uvařeno jak pro Onďu tak pro nás, vypráno, už jsme zkoukli krtečka a teď jdeme jezdit s mašinkou. Venku bohužel prší, tak dopoledne nějak zvládneme ale odpo holt zmokneme - vyvenčit Onďulu musím nebo zítra nebude stát střecha na baráku :grinning:

Zítra máme sraz s kolegyní z práce, má o týden staršího chlapečka, tak se sejdeme v dětském koutku Kika Průhonice.

Markee - dárky fakt pěkné a hlavně takové, které mamča užije. Tak držím palce ať dobře pořídíte.

Afi - tak jste tu návštěvu nakonec vyřešili. Ať si myslí příbuzenstvo co chce, ale dělat "zapití" pro každého extra, už bych se docela styděla být tou návštěvou. Za prvý že je všední den a manža pracuje a za druhý, když už byly předtím dvě akce...no někdy mi to chování lidí mozek nebere. Škoda, že jsi Sofíka nevyblejskla v šatičkách, ale umím si představit, že v tom večerním chvatu to bylo to poslední, na to jsi měla čas.

Anet - a co tvoje páteční návštěva, ok? Myslím, že jsi psala, že to byly kolegyně z práce? To se musely nad Vendulkou rozplývat co?

Onďula už mi tu visí na noze a asi pro 101 opakuje mami spolu, takže holt končím a jdeme jezdit s mašinkou - snad by mohlo být zítra hezky, když si tak poctivě hraju :grinning:

hezký den
3. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás také prší. U nás noc nic moc, Sofinka se často budila, protože potvůrka včera chrněla celý den a v noci se jí nechtělo. Nakonec jsme však zalehli v 9hod a spali do 10,30hod, to jsme ostudy tak dopo u nás prospalé.
No a po obídku jsme se vybalili pro Járu, prší tam a ještě tady u nás dělají silnici a chodníky, no dělají to už pěkně dlouho a je to hrůza, je tam bahna jak blázen a s kočárkem to je opravdu zábava tam kličkovat, ale zvládli jsme a jsme jak čuňátka :frowning2: Došli jsme do krámu a na poštu a pro dnešek stačí.
Jára by chtěl jet plavat tak mu manža slíbil, že zítra s ním pojede.

My teď koukáme na prasátko Pepa, přivezla jsem Járovi dvd z Prahy a nadšení největší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No a pak nás čekají hry jako pexeso a tak dále, fakt děs v tomhle počasí.
V Bene je cirkus tak kdyžtak o víkendu vyrazíme tam.

Já zítra frčím na úřady do Bene, beru Sofinku a Jára bude ve školce a pak hurá s tatínkem plavat. Tak my se stavíme u mamky na obídek a bude dámská jízda :wink:

mikk - ty jsi jak střela, my ještě spali a ty už máš uvařeno a vypráno, hm hm :dizzy_face: V Kice to budete mít fajn, je to tam pěkné pro dětičky. Jinak dnes jsem Sofinku fotila v šatičkách, ale bulela tak musím vystihnout jinou chvíli, ostuda jedna :unamused: Jo a koukej si hrát pořádně, aby zítra alespoň už nepršelo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Od kdy jde Onďula do těch jeslí???
3. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Tak jsem vložila fotku v šatkách, ale Sofinka byla uřvaná a potřebovala dudlat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahojky ženy :wink:

afi-Sofince to mooooc sluší už je velká holka.A jároušek si to taky užívá vid?ty míčky jsem hokám koupila mimo jiné k vánocům s bazénem,ale vzhldeem tomu že sem koupila taky skluzavku,golfky a odrážedla tak nevím kam to dáme pač patro nemáme hotové pořád a do našich pidi místností se to nevejde-nebo vejde ale už nic jiného.
návšteva se nakonec přispůsobila-aspon že tak :wink:

mikk-to počasí je hnus,taky jsme zalezlí doma,ty si teda holka šikovná :wink: zítra si to uži s kolegyní ,páčko
3. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
fanys - jo jo počkej a hračky budou další a další :wink: Jára má celkem velký pokojík, ale má tam stan, skluzavku, krabice s hračkama, velkou tatru a další věcičky, z nábytku tam má jen postel, komodu a stoleček+židličky...no a pak mu tam dáme Sofinku a její hračky a bude hotovo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Ta páteční návštěva byly moje nej kamarádky, no a jedna se večer nedala a i mi vyžehlila :grinning: paráda
4. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Anet-to je fain mít takovéhle kamarádky :wink:

Afi-Sofince to moc sluší.....co ty koláže?

Fany-moc ti díky :wink: :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
ahojky holky

anet-tak mi dej číslo na kámošku-mám tady prádlo za měsíc :wink: bude to skvělá baba

mikk-jak se vyvedlo spicha s karamádkou? :wink: a co ondrášek?dům stojí?
máš pravdu -musím se naučit říkat ne dřív než se ten přetlak ve mne dostane ven na nesprávném místě a nesprávný době :unamused: jen to pak nebudu já

leni-normálka :wink: IP

afi-no nejak se nám to tady hromadí a my zatím obývame jen dva místnosti něco na spůsob obývakoherna a ložnici ,ten zbytek čeká na výhru v loterii-ne doslova alle jde to pomalu pač máme kam ivestovat a tak je tady plno všeho :slight_smile:
4. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my dnes byli v Bene po úřadech, jela jsem hned ráno se Sofinkou, Jára byl ve školce a pak ho manža bral na plavčo.
Já vše oběhla, promokla jsem už při vyndavání kočárku z auta tak paráda :frowning2: Pak jsme dali u mamky dortík a kafíčko a jeli nakoupit a hurá domů.

Jinak u nás veselá noc, Sofinka celý včerejšek prospala a od 02hod se jí nějak nechtělo spát a trvalo to do 06hod, no nejdřív jsem zvládala a pak už jsem byla vzteklá a unavená jak pes.

Zítra jedeme já a dětičky do Příbrami, já jdu na masáž, nesu věcičky do bazárku a pak máme sraz s kamarádkou ve Šnečku.

angeth - ty jo tak to je dobré, že kamarádka vyžehlila, asi také nějakou budu muset pověřit, já zrovna dnes prala a opět tu mám i žehlení.

leni - koláže bych ráda dělala, ale zatím jsem se k tomu nedostala, možná o víkendu. Ale ještě chci kouknout na netu po nějakých dárkách tak uvidíme.

fanys - no je n počkej kolik bude hraček třeba ve třech letech...rychle předělávejte, aby jste se pak vešli :wink:
4. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, v lednu se budeme stěhovat do Benešova a řeším, co s plavánm mrněte. Dáte mi nějaký tip? Budu ráda za každou radu.
5. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky..
mě těda domácí práce nevadí, vlastně je to teď takový můj relax kromě netu, ale chce to čas a ne pořád odbíhat za miminkem a pak později hlídat lezoucí a chodící dítko :slight_smile:
Aleachim vítej...benešovský bazén je teď zavřený, tak asi Měřín nebo Průhonice :wink:
5. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme tu z výletu :wink: Dnes jsme od rána jezdili.
Vyjeli jsme dopo do Příbrami, zajeli do Tesca a pak k tchánovcům, nakrmila jsem Sofinku, předala tchýni dětičky a jela jsem na masáž. No to byla parádička, fakt super relaxace.
Po masáži jsem zase vyzvedla dětičky a jeli jsme do Šnečka (herní centrum pro děti), měli jsme tam sraz s kamarádkou a jejíma dětičkama. Jára tam řádil čtyři hodiny s Anetkou a sedl si jen na chvilku, když jedl hrnaolky, fakt síla :wink: Ale doma vytuhl jak miminko tak dobré. Sofinka tam vzorně číhala z kočárku tak hezký výlet.

No mě ty domácí práce taky nevadí,ale když tu věčně řve ta malá sirénka tak je to horší, pač vždy něco rozdělám a konec. Ale zítra dopo musíme poklízet a chci udělat nějakou buchtu na víkend.

Nechystáte se někdo v Bene do cirkusu??? My asi o víkendu vyrazíme, Jára viděl ty plakáty a žadonil a žadonil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aleachim - to plavání jak bylo v Bene tak je snad letos na Měříně a v Kladrubech ( koukni na www.cochtanek.info.cz), bylo to i v Bene na plavečáku, ale jak už psala angeth tak bazén je v rekonstrukci.
5. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Afi a jak to děláš s krmením? Kojíš? Ty jsi strašně akční :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
angeth - jo jo plně kojím :wink: Nakojila jsem třeba před masáží a pak babička v Pb vozila tak v poho. No a ve Šnečku jsem kojila, je tam kavárna a většinou tam jsou jen maminky tak je to tam celkem běžné.
Dnes jsme vyrazili do Bene, manža musel do práce tak jsme jeli na výlet. Stavili jsme se u táty v práci - Jára opět obdivoval autobusy tak byl rád, že se muže podívat. No a teď jsme přišli z venku, nakonec do cirkusu šla mamka s Járou.
7. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj....

Afi-Kačenka vyráží do cirkusu zítra s kamarádkou a její holčičkou :wink: ale to jsou ceny, co?
7. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
AHoj holky,
tak se trošku počasí umodřilo co? Snad to nějakou chvilku vydrží. Srazík jsem nakonec musela odvolat, protože jsem noc na středu strávila víc na záchodě než v posteli. Takže ráno jsem byla úplně ko, dokonce to už vypadalo, že si manža bude muset vzít volno, ale naštěstí už je to ok.

Dnešní ráno bylo docela hektické, v 9hodin jsem byla objednaná na kosmetiku, takže kluci by jeli se mnou, počkali v Benešově a pak bychom vyrazili do Kiky - tak jsem si plánovala, že kolem 7vstavu, vše nachystám a tak, akorát jsem si trubka zapomněla nařídit budík (nenapadlo by mne, že nás nechá Onďula spát dlouho) takže už asi tušíte, že mne v 8:10 manža probudil a v 8:25 už jsme byli na cestě. A to jsme ještě museli stavět v obchodě v Jablonné a na poště v Netvořicích. Na kosmetiku jsem dorazila v 9:05. No sranda, nevěřila jsem, že to zvládnem. V Kice jsme pořídili lampu do obýváku, Onďula si tam hrál v dětském koutku, my si dali výborné kafíčko, takže už se to celkem zklidnilo. Jo a na kosmetice - no balada.

Afi - taky skládám klobouk dolů, jsi fakt akční, až ti to trochu závidím. Neříkám, že sedíme doma na zadku, ale na tebe fakt nemám!

Pěkný večer
7. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Dobré nedělní ráno,
vy jste blázni já si nepřipadám tak akční jak píšete. Ale prostě to už takhle mám nastavené :wink: No a když se nic neděje tak i prcek se ptá maminko kam pojedeme???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

U nás večer zase jak vyšitý, Sofinku trápilo bříško tak bulela a já jí chovala a chovala, nakonec se vykakala a začala prdět tak hezky usnula. A to už bere ty kapky a máme mastičku na bříško, fakt síla :cry:
Ale v noci spinkala krásně a teď opět spinká.

lenka - Jára byl včera z cirkusu nadšený, prý bylo plno. Vyprávěl mi o zvířátkách a co dělali, jsem se pobavila. No ale ceny pěkný, mamka mu ještě koupila nějakou blikací věcičku a balonek. No holky máte se na co těšit
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mikk - byla jsi zase na kosmetice v tom Faronu? Já bych také potřebovala, ale... Ve čtvrtek jsem byla na masáží tak zase musím počkat. Ještě potřebuji dobarvit konečky vlasů, mi nějak rychle odrostly, ach jo :angry:

Ve středu nám končí šestinedělí, to to letí. Já si naplánovala, že začnu doma s větším úklidem, no ne že by se mi chtělo, ale Vánoce se blíží.
Jo a příští víkend frčíme s manžou a Sofi na dárky. Járu necháme v Bene u našich a hurá do Prahy, chci to mít už vyřešený, nesnáším to nakupování na poslední chvíli.

Hezkou neděli
8. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
Afi-měla jsi pravdu, Kačka přijela z cirkusu nadšená, půl hodiny nám vyprávěla, co tam všechno bylo, ještě si je vybrala nějaká artistka do manéže, tak to se jí samozřejmě hrozně líbilo....
8. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
No tak to je dobře, že cirkus měl úspěch :wink:
My dnes čumákovali v Bene na nádru, Járu hrozně uchvátili vláčky až mi byla pěkná zima :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Teď už jsme pěkně doma,Jára spí jak dudek, byl totálně utahaný a Sofinka tu chvílema ječí, vždy slabě usne a pak se zase hned probudí.

Mě čeká halda žehlení a ještě bych mohla dát prát další pračku...to bude večer :frowning2:
8. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahoj,
tak na mne tady taky čeká bohužel žehlení, tak snad nám to Afi půjde :wink:

Můžu se zeptat, kolik stál ten cirkus? Taky jsem o tom přemýšlela, ale asi to necháme na příští rok, aby z toho Onďula něco měl.

Dneska jsem s Ondrou zkoušela pouštět draka - no nadlidský výkon :grinning: Když už se mi podařilo draka zvednout, aby létal, tak na mě prďola hulákal "Onďa pustí" - ale jo, byla sranda.

K večeři jsem dělala palačinky, teď jdu zklidit nádobí a se znělkou superstar začínám žehlit.

Hezký večer, pa
8. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Mikk-lístek pro dítě do lóže stál 200,- pro dospělého 260,- jinak byly asi i levnější lístky-ale to nevím
8. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tak posílám pozdrav z deštivé Jablonné - ach jo, to je počasí naprd a to má pršet celý týden. Dnes dopo jsme byli naštěstí v MC, tvořili jsme docela pěkná zvířátka a pak dost s dětma tancovali a zpívali. Děti měli nástroje, takže si umíte představit ten rambajs :wink:

Zítra se chystáme s kamarádkou na cvičení Pilates - tak jsem zvědavá, to určitě po zbytek týdne bude hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Afi - na kosmetiku už chodím jedině do Faronu, jak jsi mi dala kontakt na paní Ivetu - je príma, že je tam i o sobotách, takže hlídá manža a já si užívám. Musím být ale důsledná a opravdu tam chodit 1x za měsíc - za prvý to moje pleť potřebuje a za druhý je to "jediná" chvilka pro mne bez malýho.

Za ten cirkus je to celkem pálka /když jde 4členná rodina/, ale asi za to nadšení dětí to stojí a není to každý týden.

Ondrášek spí, já jdu zatopit a poklidit a stále vymýšlím, co dnes manžovi uvařit,ach jo, dochází mi nápady.
9. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky mamuchy :wink: :wink: :wink:
tak já dop uklízela, Sofinka byla střídavě v lehátku a chvíli i spinkala.
No ale moc jsem toho nestihla a jsem naštvaná jaké mám doma dva čuníky -manža a Jára, uklízím ráno po nich jak po miminech :frowning2:

mikk - s žehlením jsem tě trumfla, po odpolední procházce Sofi spí a Jára číhal na pohádku tak jsem se do toho pustila, ale neboj ono se na večer zase něco najde, i když dnes mám nějaký špatný den a všichni a všechno mě točí :wink: Jo jo ten lístek je to darda - mamka říkala něco kolem 200,-dospělí a asi 160,-Kč dítě ne do lože. No Járovi tam koupila takové točítko, co byliká a hraje tak opravdu pěkný výlet :wink: Ale víš jak, co dnes není drahé,že???

Já se na tu kosmetiku také musím přihlásit, jsem zrovna dnes tak rozmýšlela, že si uděláme nějaký rozvrh a jednou týdně někam půjdu - kosmetika, kadeřnice nebo jen kafíčko s kamarádkou a tatíkovi tady nechám dětičky, je toho fakt dost.

Jinak jsme dnes zase zevlovali tady u nás, dělají silnici, dnes už asfaltovali tak jsme tam pozorovali stroje a Jára nechtěl domů a to si chytrák vzal na procházku ještě kolo tak byl jak čuně.

Holky máte už plán na to volno 17.10.??? Mohly bychom udělat nějaký srazík, když to naplánujeme takhle dopředu tak to snad vyjde více lidem. My můžeme klidně i 16.10., pač Jára má školku zavřenou, ale myslela jsem,aby mohla i Lenka. Co vy na to???

Já dnes vařila rizoto a teď jsem tam dala ovařit brokolici tak bude polívčička - Jára je má rád.
9. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahooooj,

Afi, my dnes máme také rizoto :wink: Jinak za ten tip na kosmetičku fakt děkuju, protože je fajn, šikovná, příjemná. A s tím volnem - taky bych to ráda praktikovala aspoň 1x týdně, no pro začátek zkusíme 1x za měsíc. Jo a ted bych chtěla zkusit jít na pedikůru - jsem docela lechtivá na nohách, tak nevím nevím, jestli se tam napočůrám smíchy :grinning:

Jinak 16.-17. jedeme na Jih - pro změnu jde k zubaři manžai, takže kdyby se konal srazík, tak bohužel nedorazíme.

Fanísku - jak je?

Jdeme naproti manželovi, Onďula celej nedočkavej, že ho kousek sveze autem, tak zatím pa
9. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
ahojky

mikk-máme se fajn,včera jsme se vrátili z moravy,měla jsem impulzivní nápad a jeli jsme k bráchovi,bylo to super :slight_smile: jen švagrová v kuse porovnávala své deti a mé deti-ten typ co oni uměli,co my umíme-jídlo,zuby,chůze,usměv,paci pac....a furt dokola tak s tím byla trochu víc otravná ale užila jsem se s bratrem tak to bylo šupr :wink:

mám problém nebo problém spíše dotaz-taky jste šíleli když vám deti začali lézt na gauč,nebo křesla,sedačku?pač ty moje se to naučili ale já když vidím barču stát a nedržet se na sedačce tak hned vidím zlomený vaz

:frowning2: bojím bojím :frowning2: co bojím jsem z ní uplne hotová,nevím jselti v deseti měs.budou schopni pochopit když jim budu ukazovat jak slézt,držet se atd.mne to přijde jako fatamorgána :cry: tak jaký máte zkušensti,já už mám doma holobyt jak vše stěhuju na půdu ale bez sedačky už být nemůžu i když je malá .

ano a koukla jsem že plánujete sraz-dopředu hlásím že nemůžem pač pojedeme do bruntálu-mám tam strejdu,bratránka....a family a když jsem řekla že jsem byla v hradišti tak bylo zle že jsem taky nezajela,tak jedem tam.

hezký den
10. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky,
nevadí se srazíkem, já jenom zkoušela, zda máte nějaké plány. Tak někdy jindy a jak se vám vlastně pro sraz líbilo to S-centrum???

fanys - jo jo to si přesně pamatuji a hlavně Jára když někam vyzlezl - postel nebo sedačka tak dolů většinou lezl hlavou napřed a tak jsme mu ukazovali jak má lézt, ale časem na to přišel sám :wink:

mikk - ty jo pouštěli jste draka, my ho také máme, ale pouštěl ho tatík, já ne. Já byla na pedikůře jednou a nebylo mi to zrovna příjemné tak od té doby jsem tam nebyla, no uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale pro jistotu si vezmi čisté prádlo, kdyby jsi se počůrala :slight_smile:

Já se dnes objednám k té kadeřnici a basta. Sofinka je zázračně hodná, dopo jsem jí fotila a pak vytuhla v lehátku tak toho musím využít, chtěla jsem vyluxovat, ale nebudu jí budit, že. Jo a taky jsem vymyslela mírnou přestavbu obýváku a kuchyně, chi to bude mít manža radost :angry: Ale chci si dát do obýváku rotoped, abych mohla jezdit, pač v ložnici mě to bez telky nebaví. no uvidíme jak přestavba klapne, třeba se to tak ani nevejde.

Jinak dnes ani nic v plánu nemáme, odpo se projdeme a asi uděláme nějakou buchtu, pač manža projevil přání na buchtičku.
10. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
AHoj holky,
Fany - tak jsem ráda, že se máš fajn. Je dobré někam občas vypadnout, stačí pár dní a hned se člověk vrací domů jako vyměněný. My byli minulý týden s manžou v Klášterci nad Orlicí - měl tam školení, tak jsme si zaplatili hotel a bylo to také super. Do 16hod byl manža na školení, my zatím prozkoumávali okolí a pak jsme byli spolu. Takže tady good. Jo a co se týče lezení - my jsme od začátku ukazovali Ondráškovi, jak lézt pozadu a až překvapivě rychle to pochopil, takže myslím, že Barunka nebo Klárinka to zvládnout také!!! Fany, myslím, že jde u tebe trochu o pracovní deformaci (nemyslím to špatně), ale prostě se pozná, že jsi pracovala v nemocničním prostředí. Holky jsou šikuly, pády se jim určitě nevyhnout, ale ony se otřepou a pro příště se poučí, uvidíš. Někdy ten pád bohužel se musí párkrát zopakovat, ale děti jsou fakt bystrý a chápavý, i když na to někdy nevypadaj :grinning:

My dnes dopo byli nakoupit v Benešově a pak jsem se inspirovala Afi - šli jsme na vlakové i autosové nádraží, pozorovali vláčky i autobusy, takže dobrý. Akorát se pořád Ondula v autě ptal, kde je vlas a bus? Vydrželo mu to až do Neveklova :angry: Už teď se netěším na slovíčko "proč" někdy fakt stačí za den 1000x slyšet "kde je" a večer už mám tik v oku :wink:

Afi - taky se mi osvědčil rotoped v obýváku (ještě u našich) - nebavilo mě koukat samotnou na skříň, tak jsem to přesunula před TV a začala jezdit i mamka. Tak držím palce při inovaci :slight_smile:

Jdu rychle vytřít, Onďula se v postýlce už trochu převaluje, tak asi bude za chvíli nálet.

Mějte se
10. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.