• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
AHoj,
tak si tu pokecám sama, acho jo :frowning2:
My jsme šli po obědě na krátkou procházku a k jedné známé na kafčo - během půl hodiny se Onďulovi spustila rýma, zčervenaly mu oči no a bylo - teď večer ani nechtěl jíst, má teplotu, takže jsem dala čípek, byl. čaj s citronem, Nasivin a Vincentku do nosu - snad to pomůže a do zítra se to nezhorší. Pomooooc, nejraději bych tu nemoc přenesla na sebe, ale to asi všechny znáte co?

Jdu si dát sprchu a spát, asi bude krušná noc
Dobrou
10. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahojky,
téda kde jsou všichni, si tu píšeme jen s mikk :wink: :wink: :wink:
Ty jo tak to na Odnráška padlo fakt rychle, ale u dětí to tak asi bývá. Nejhorší je to počasí, zima a hnus, kdyby už byl alespoň sníh, ale tohle je na nic. Tak to koukejte kurýrovat, aby jste neměli domácí vězení a nebyli nemocní.

U nás noc krásná, malá se vzbudila dvakrát tak pohoda. Já teď vytřela a půjdu ještě luxovat, ale počkám až se Sofí vzbudí, spí v lehátku v obýváku a nehodlám s ní šoupat, abych jí nevzbudila :wink:
Po obídku vyzvednu Járu a jedeme do Příbrami, manža potřebuje k účetní a pak chlapce půjdou plavat a já se Sofinkou se projdeme.
Jo a dnes nám končí šestinedělí, můžeme oslavovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj holky

mikk-ano je to deformace ale nic s tím nenadělám-při všem mne napadne ta nejhorší varianta :wink: ale to není jen povoláním to je moje neštastná povaha,a samotnou mne překvapuje že mám o ně strach,je to přirozené ale pro mne celý život nepooznaný pocit a šokuje mne to jakou cítím uzkost.pač jak mm správně řekl to už dávno nejsem já :frowning2:
co Ondráček?jak mu je?jaká byla noc?držím palečky at je z toho rychle venku prdolka :wink:

jo a mimochodem já se teším na věčné otázky proč,kde....teda zatím až to bude duo tak budu mít asi tiky dva :slight_smile: ale když poslouchám prcky jak trápí rodiče pořád dokola tak si to moc užívám,určitě to přehodnotím ale přijde mi to kouzelné

afi-tyjo už máš po šesťu to teda uteklo panečku-hezkou oslavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
AHoj holky,
tak noc byla "super" - Onďula spal od 19:30 do 11:30 dopoledne (fakt nekecám). Tělíčko to potřebovalo, tak aspoň že tak. Zbytek dne taky skoro celý prospal - no je to zlato. Horečky už jsme snad srazily, ještě mu teče z nosu a trochu kašle. Akorát že mne to sklátilo také a to docela dost. Byla jsem docela mimo - v moment, kdy mě poléval studený pot, chtělo se mi zvracet,těžko jsem polykala a třásly se mi nohy - jsem měla Onďulu na přebalováku a strašně se bála, že to s ním nezvládnu. Nadávala jsem si, že bydlím tak daleko od našich....ale jo, už je trochu lépe, jak jsem psala, Onďula skoro celý den prospal a já také. Tak snad nás to tak rychle opustí jako rychle přepadlo.

Fany - chápu tě, také mne po narození Ondráška překvapí mé pocity a chování - ale to k tomu patří.

Afi - týjo, konec šestinedělí, to to letí. Tak za nás pohlad Sofinku, ať spinká tak hezky jako nadnešek. A oslavu si s manželem užijte :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem totálně KO, jdu se balit a jedu do Dobřan :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pač dnešní večer u nás fakt pohroma.
Po obědě jsem doběhla pro Járu a vyjeli jsme všichni do Pb, nejdřív jsme se stavili na jídle v naší druhé restauračce a pak mě chlapci vysadili v Tescu, chtěla jsem jít s malou ven, ale pršelo tak jsme to vzdali. Kluci jeli plavat.
Já si prošla Tesco, Sofinka vzorně spala a už celé dopo byla vzorná a číhala tu z lehátka nebo košíku.
V Tescu měli mega slevy na prcky tak jsem Sofince nakoupila oblečky za 1000,-Kč, ach jo to zase doma bylo, že utrácím :frowning2: Ale nekupte to má toho mraky - dvě trička, úžasnou semišovou teplákovku, soupravu - kalhoty, tričko a vesta a ještě jedno tríčo s vestičkou. Kupovala jsem to větší, pač na teď máme oblečků habakuk. Pak jsme si tam dala kafčo a nakojila a akorát dorazili kluci.

Cestou jsem vyběhla ještě do Lidlu a koupila si formičky na mufiny a vánoční vykrajovátka tak jsem dnes opravdu utrácela :wink:

No a pak to doma začalo, Sofinka ječela a ječela, Jára rozezpalý z auta a chtěl véču a hrát si, manža se upíchl k počítači a já na nervy. Tak jsem tu lítala jak magor, malý si pustil pohádku po jídle, ale zase mu tam ječela Sofinka...no veselo. Teď jsou všichni tři najedení a dětičky spinkají tak konečně chvíle klidu, já tu mám trochu žehlení tak to snad dnes zvládnu.

mikk - ty bláho tak to byl opravdu rekord jak Onďula spinkal, ale hlavně, že je mu lépe. No horší, že to teď máš ty, to znám v těhle chvílích rodiče opravdu chybějí to je jasné. Tak snad už je to lepší.

Tak oslava šestinedělí pěkná - Sofinka se řádně ozvala celý večer :confounded: :confounded: :confounded:
11. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hlásím zlepšení - teploty klesají, mě je také lépe, Onďula si dopo hrál, tak snad už jsme z nejhoršího venku. Ještě to doléčit a snad bude klid. To byla ale přepadovka, jakou jsem ještě nezačila. Ale hlavní je, že už oba jakžtakž fungujeme. Ondra dokonce dnes snědl talíř polévky, tak jsme měla radost. Včera do sebe dostal jen čaj, 2lžičky jogurty a 5lentilek.

Afi - tak tomu se říká "vydařený" večer. Někdy míváme také takové - teda jen ve třech, ale stačí to. Manža si jde po svém, ještě mě zaúkoluje a vidí, že lítám jak hadr na holi - jak píšeš, veselo :angry:

Onďula zalehl, tak jdu trochu poklidit a pak taky na chvíli do peřin.

Zatím pa
12. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
No tak to je dobře, že je vám lépe, snad to vyležíte :wink: :wink: :wink:
U nás dopo celkem ok, Sofinka tu chvíli bulela, ale šlo to. Došli jsme pro Járu a Sofinka vesele chrupká, hráli jsme pexeso a teď Jára vedle mě vymalovává Františka a ješt půjdeme hrát hru. Odpo frčíme na cvičení do Sedlčan.
12. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj kočky moje-tady se jede trio, co??

Tak koukám, že se tu marodí, přeju brzké uzdravení....mimochodem Kačenka má také děsný kašel, na noc jsem jí dávala protazin ak ránu se mi vzbudila a dávila se a dávila, dala jsem jí ještě sirup pak usnula.....
Já mám od zítřka dovču....móóóc se těším, i když jen pár dní, ale i tak bezva-hned zítra jsem se objednala na kosmetiku, kterou teda fakt hodně potřbuju, mám pleť děsnou, jak není sluníčko....
12. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Jé, Leni nazdáár - tak držíme Kačence palce, ať je brzo fit, je to fakt nepříjemné období, všude to celkem dost řádí. Jo a užij si kosmetiku, já si tam vždycky lebedím. :wink:

Afi - jaké bylo cvíčo? To chodíš na cvičení maminek s dětma? Taky jsem o něčem takovém uvažovala, něco mají v MC Hvězdička v Bene, tak snad příští čtvrtek budeme fit a půjdeme to zkusit.

Taky jsem se chtěla zeptat nebo spíš získat od vás nějaký tip - v reklamě běží cvičení s Míšou - myslím, že to jsou cd + dvd - celý komplet stojí asi 990,- Kč, což mi přijde dost drahý. Neznáte někdo podobná dvd, kde se předcvičuje pro malé děti? Onďula vždycky ty děti napodobuje, tak si myslím, že by ho to mohlo bavit. Předem dík.

Dobrou
12. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky

leni-koukám že ste marodi taky :frowning2: snad všichni kolem mne,řádí to jak černá ruka ,i když nerada jsem se rozohdla že s holkama na víkend zcela netradične vynechám prahu,ne kůli prasečí chřipce ale vůbec je takový počasí-i když teda dnes bylo krásně-že marodí snad každý. :unamused: tak přeju Kačí at je brzo fit.
ty si užij kosmetiku-co to píšeš?vždyt jsem ti psala že si kóoooooooooča :wink: a mimochodem ty máš opět dovču?tak se stav když budeš moct

mikk-s tím cvičením neporadím,kámoška ale nejaké dvd s cvičením má -netuším jaké pač zatím jsem to nepotřebovala ale kdyby to bylo ono tak ti to vypálím :wink: je ondráškovi líp?

afi-tak si pěkne utrácela :slight_smile: dokdy že jsou ty slevy v tescu?žebych vyrazila sama?
12. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahojky,
cvíčo bylo fajn, ale ta výprava :frowning2:
Doma jsme nejdřív v poho a pak to začalo, já kojila a připravovala Sofinku, Jára se nechtěl oblíkat a sabotoval to. No nakonec jsme se vypravili, stálo mě to kus nervů, ale ok :wink:
Ještě jsme zajeli do Billy něco kopit, u kasy byla túze rychlá slečna, že i šnek je oproti ní nic. No hrůza, jsem myslela, že tam vyrostu :slight_smile: Pak zase děti do auta a hurá do Sokolovny.
Jára si i vzpomněl, že jsme tam jezdili dřív před prázdninama tak dobré.
Je to takové cvíčo v sokolovně - 30min různé honičky nebo hry - dnes jsme dost cvičili s obručema, vždy co paní vymyslí. No a dalších 30min je dráha - což Járu hrozně baví - žebřiny, kruhy, trampolíny, lávka, klouzačka a tak dále.
Domů jsme přijeli unavení já i Jára, Sofinka nám to tam prospala. Pak hurá večeře, koupačka. Teď tu ještě manža běhá po obýváku s malou v ruce, už asi hodinku spala a pak se zase vzbudila a bulí a bulí.

Jak usne tak jdu také do peřinek, jsem utahaná a zítra vše nanovo :wink:

mikk - tu reklamu jsem viděla, no nevím, nevím, ale podle mě je pro dětičky lepší cvičit někde v kolektivu, doma by u toho Jára určitě dělal blbosti a za ty prachy. Já dnes koukala na lego, chceme mu zase nějaké koupit k Vánocům - my, naši a asi i prababička, ale to jsou taky pálky :cry: :cry: :cry:
12. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
AHoj holky,
tak včera už to vypadalo, že je Onďulovi lépe, dnes zase nic moc. Sice už je teplota jen mírně zvýšená, ale je takový slabý, celý dopo jsem ho musela chovat, četli jsme nebo se dívali na pohádky. Naštěstí aspoň hodně pije a k obědu snědl talíř polévky, tak aspoň tak.

Afi - vím, že to bude asi lepší cvičit v kolektivu, ale doma mít třeba jen jedno CD a to zkusit, když by bylo škaredě a tak. Právě mi přijde dost drahé kupovat něco, co nevím, jestli se ujme. A na lego se těším, ale to koupíme až příští rok. Dívala jsem se na nabídku a to je fakt nářez - takový výběr, vůbec bych nevěděla co koupit dřív. My uvažujeme o dřevĚné vláčkodráze.

Manža musí v sobotu do práce, tak jsem fakt odvázaná, ale bohužel nadělám :angry:

Pěkný víkend
13. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
chtěla jsem napsat, že bohužel nenadělám nic :wink:
13. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky, jsem doma....kosmetiku jsem si poprávu užila a hned se objednala na prosinec i leden :wink: byli jsme ještě s mamkou v Sedlčanech-a pakjsem si dala u našich kávičku a teď jdu něco dělat.... Kačenka je už lepší, ale nechci to zakřiknout, aby se jí ještě něco nerozjelo, tak teď mají 4dny volna, tak snad se doma z toho vyhrabe...

Mikk-CD ani DVD nemáme, ale máme tancování s Dádou Patrasovou, to nevím, zda by Ondráška zajímalo....ale když budeš chtít, ráda ti to přepálím Jinak přeju ať je Ondďulkovi brzy dobře :wink:

Fany-díky moc za pozvání, vážím si toho, ale jelikož mám ve středu školu a potřebuju něco vypacovat a navíc týden na to mám zkoušku z HV-tak se budu věnovat škole-musím :frowning2: ale budu doufat, že se ještě tenhla rok sejdeme :wink:

Afi-také kupujeme LEGO-teď k svátku mám pro Kačenku menší krabičku -hravé štěně....k vánocům jsme probli policejní vrtulník....máš ale pravdu v tom, že jsou to pálky
13. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás dnes veselé, dopo jsme hodinu čekali u mudry, děs. Sofinka se tam nejdří i smála, ale pak byla ospalá a bulela a když mi unsula v náručí tak jsme šli skoro dovnitř, fakt paráda :frowning2:
Pak jsme vyzvedli Járu, doma jsem se najedla já a manža a vyjeli jsme k našim. Tak už jsme hezky v Benešově.

S tím legem to je dost velký výběr. Jára dostal k narozkám tu plastovou zelenou krabici, kamarádka mu dovzla pošťáka a zvířátka s tobogánem. Teď pro něj má babička jiná zvířátka, no a my nevím co koupíme, koukali jsme dnes v hračkářství a výběr opravdu mají tak by se mu prý líbilo - hasiči, popelář, bagr, míchačka, policie....no prostě všechno :wink: Tak zítra v Praze něco vybereme a bude.

mikk - my koupili Járovi v 1,5roce ten dřevěný vláček z Ikei - takovou tu osmičku a pořád si s tím hrál tak loňské vánoce dostal takovou sadu z Tesca - pasuje to i k těm kolejím z Ikei tak to je dobré.
No teď touží po Tomášovi na baterky jak jezdí po kolejích, nejdřív jsem myslela, že mu to koupíme, ale to už je opravdu darda...dokupovat pak další a další věcičky to je majlant tak to asi nebude a bude autodráha, kterou chce i manža :slight_smile:

Hezký víkend.
13. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám že řešíte dárky, také už přemýšlíme co Dominičkovi koupíme a to má hned v lednu narozky takže dostane dárečků :slight_smile: ty vánoce dostali úplně jiný rozměr když máme toho našeho piňďu :slight_smile:

Přeji všem marodům brzké uzdravení.
Strašně se bojím prasečí chřipky aby ji nechytl Dominiček, chtěla jsem mu nechat píchnout Prevenar, ale teď asi raději počkám abych ho zbytečně nezatěžovala.

Dnes mám za sebou dost nepříjemný rozhovor s jednou slečnou, která je chytrá jak rádio. Chtěla jsem si sní srovnat nějaké věci, aby byl v rodině klid, ale dala mi jasně najevo že o to nestojí. Tak mě to docela mrzí, ne kvůli ní ona mne neajímá, ale kvuli rodinným vztahům a lidem kterých se to týká :frowning2: No aspoň jsem to zkusila :unamused:

Manža tvrdí, že si vše moc beru a má asi pravdu, jenže já nevím jak si takové věci nepřipouštět, přivítám jakoukoli radu :slight_smile:

Dobrou noc
15. lis 2009 v 00:16  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, koukám, že skoro všichni marodíte :frowning2:
Vendulku trápilo bříško asi tři dny tak to byl děs běs...
15. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahojky,
jo s tím bříškem to je občas děs, Dominička teď pobolívá bříško po nocích takže máme občas veselo :frowning2:

Dnes byl moc hezký den takové počasí já rád, moc rád :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Hezký večer,
tak my stále marodíme, sice bez horečky, ale Ondrášek stále hodně kašle a teče mu z nosu. Dneska už byl chvilku venku, když krásně svítilo sluníčko, tak se alespoň vyvětral. Mě ta bolest v krku také stále drží, ale hlavní je, aby už se toho zbavil Ondrášek.

Manža přijel v sobotu kolem 19:30, takže super :frowning2: Zítra jde zase do práce, aspoň že je v úterý svátek.

Kinsen - držím palce, ať se situace vyjasní k dobru všech. Je těžký se snažit s někým vyjít, když o to nestojí. Možná má manža trochu pravdu a vyprdni se na to, třeba se to časem vyřeší samo. Pohlaď za nás malýho Domču.

Tak já jdu pod sprchu a do peří
Dobrou
15. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme včera byli v Praze, nejdřív nákupy na Chodově a odpo návštěva manži bráchy tak pohoda. Sofinka byla vzorné miminko a spala nebo číhala z kočárku :wink: To se sama divím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No a dnes jsme po obídku vyjeli na Podskalí okouknout náš karavánek, bylo tam krásně - sluníčko jak v létě.

angeth - jo jo bříško znám, my už máme na prdíky kapičky a mastičku, ale nevím, nevím, zda to pomáhá :frowning2:

Zítra frčíme do Příbrami za kamarádkou a dětičkama.
Já teď vyžehlila haldu oblečků a nejvíc tam měla Sofinka, hrůza jaká to je parádnice :wink: Dokouknu Superstar a mažu zalehnout.
15. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky,odkud přesně jste?? my bydlíme od loňských vánoc v Dunávicích u Netvořic.. mám trochu problém s řízením, tak kdybych znala v okolí nějakou maminu, třeba by mně to motivovalo...ale nebojte, nehodlám se k vám nastěhovat..jsem teď na noční, aby jste se nedivily té příšerné hodině..
16. lis 2009 ve 04:25  • Odpověz
ahoj holky

kinsen-holky mají narozky 17.12.pak vánoce už se moc teším :slight_smile: ale ješte začátkem prosince má barča i svátek-ta nás jednou bude milovat- :wink: ale domluvili jsme se žebudou svátky slavit dvakrát,klárka ho má v srpnu tak jim to není líto,tak každá dostane něco.
-----s tou slečnou -když se tváří se o klid nestojí tak bude lepší ji nejspíš ignorovat,ty si se o smír pokusila jak jsem pochopila ona se nechytla tak to ted nech na ní když jednou dostane rozum nebo bude něco potřebovcat :wink:

mik-at jste brzo zdraví,mmch bud v klidu manža byl v práci taky o víkendu :frowning2: bohužel-a v uterý jde taky svátek nesvátek,nežeby chtěl ale musí

anet-já na bříško zkusila kdeco...kapky,pupík,masírovaní,pecičky z třešní,nahřátá plenka na bříško ale myslím že jedniné co zabralo bylo skákaní na balone,trvalo to téměř dva měs.,4 hodiny denne v přesných časových intervalech :frowning2: a byli chvíle že jsem plakala s barčou

leni-držím palce při studiu :wink: co kačka?už je zdravá?

afi-já taky byla v so na chodově :wink:

kammka-ahojky a vítám do klubu :wink: já asi bydlím nejblíž k tobě z nás všech z druhé strany netvořic v břežanech :wink: taky nejsem starousedlík,bydlím tady necelé dva roky....mmch jestli můžu vědet co deláš?já když si právě psala tak jsem s holkama vstávala :angry:
16. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojky, já jsem fakticky příšerná-o víkendu místo abych se učila, tak jsem myla okna, dělala na zahradě, která je tedy už připravená k zimnímu spánku, převlíkala povlečení, hrála si s fotkama, takže učení jsem moc nedala, tak to budu muset napravit :frowning2: né-jenom přece jsem včera za pomoci Dády zplodila seminární práci na pracovní činnosti :wink:

Fany-Kačka je už v pohodě, v sobotu jsem jí pustila se ségrou na Měřín....to víš můj manža(znáš ho), že jsem se zbláznila, že kašle.....tak jsem mu řekla, jestli má něco chytit, tak to chytne kdekoli....kupudivu a naštěstí, Kačka je naprosto v pohodě-NEKAŠLE vůbec....jsem ráda, teď právě kouká na pohádku-venku prší :frowning2:

No holky Afi a Fany-co jste pokoupily na Chodově?

Kammka-vítám tě mezi náma, snad s náma vydržíš...

Kin-s tím počasím máš pravdu, já mám taky ráda sluníčko :slight_smile: no a jinak se netrap se situací, kterou máš....já bych ti mohla vyprávět

Anet-co Vendulka? už je bříško lepší?

Mikk-souhlasím s tebou, vždy, když je něco dětem-říkám si, ať to mám raději já...
16. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Vendulka už je v pohodě, dnes spala od půl desáté do půl deváté ráno :confused: :sunglasses:
Kammko, myslím, že Dunávice nejsou daleko od Václavic :wink: problémy s řízením jsem měla taky, ale už se to lepší a
16. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahojky holky,
kammko - já jsem Sedlec-Prčice tak to je asi daleko.

fany - no vidíš tak to jsme se určitě potkali,byla jsi s kočárkem???

lenka - já si koupila džíny - takové ty dole úzké, sice se mi moc tento stříh nelíbí, ale mám dvoje kozačky tak musím :wink: :wink: :wink: Pak jsem si koupila pletenou vestičku.
Manža si koupil také oblečky a já mu k Vánocům koupila parfém - tajně jak jinak :slight_smile: No a pak jsme šli do hračkářství tak máme pro Járu lego, knížku s magnetky s Bořkem a pro Sofinku usínáčka :slight_smile: Tož jsme bez peněz a je to :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Dnes jsme jeli do Příbrami, nejdřív do Tesca, jsem zase utrácela, já fakt musím sedět doma na zadku jinak to je děs :angry: ale vše bylo potřebné jak jinak :wink:
Pak jsme měli sraz s kamarádkou v nové dětské herně tak pohoda, Jára řádil a Sofinka to vzorně prospala. Cesta domů byla veselá, lilo a vůbec jsem neviděla.

angeth - u nás je bříško také občas zlobivé. Vždy to trvá tak 30min řevu vkuse a nepomáhá nošení no prostě nic a pak pár prdíků a je po. Dnes bulela dopo a já si myla vlasy a balila nás na výlet...Jára měl ředitelské volno tak je doma. Dnes jsem fakt ocenila školku, pač tu mít dopo oba je něco :wink:
16. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahoj holky, jsem zdravotní sestra nyní na MD, ovšem už víc než rok se snažím přispívat do rozpočtu, chodím na pár služeb do měsíce, většinou na noční. dneska mám druhou, ještě zítra a pak mám v sobotu a neděli denní.
Dunávice jsou od Václavic kousíček, bydlí tam rodina našich sousedů, jejich vnučky k nám občas chodí si zajezdit na koni..
16. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Kammko a jaké máš dítko? v pase máš, že jsi snažilka..snad se nestalo nic špatného - být na MD a bez dítěte..
16. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
:grinning: jmenuje se Františka a byly jí v září dva..musím si ty info upravit.pa jdu se najíst, kdo přes den chrní, musí se v noci cpát :wink:
16. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
ta pasová fotka je stará, z roku 2007, malý byly cca dva měsíce :sunglasses:
16. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj holky,
děkuji za podporu máme pravdu kašlu na ni :angry:

leni: o učení mi nemluv taky na ro pěkně peču :frowning2:

kammko: vítám tě mezi námi, vy máte koně?

Ty nemoci se vás všech nějak drží tak ať jsou co nejdříve pryč

Dobrou
16. lis 2009 ve 23:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.