• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
jojo, celkem u nás bydlí tři: nejstarší herce je dooost přes dvacet, ale je pořád celkem čupr :wink: pak její dcera té je 15, ta je naše.. a pak nedávno přijatý Marty, valach, asi 6 let, je to tryskáč, přítel , když ho vzal prvně ven na vyjížďku, vrátil se za chvilku a stihli oběhnout pár hektarů luk a polí..
teď se chystáme na hony: ne že bychom byli myslivci, ale naše pastviny jsou v honitbě a tak budem muset herky schovat na zahradu... to je nebude bavit.. Marty tam první noc rozsekal ohradu, je malá...
17. lis 2009 v 00:21  • Odpověz
..ale tady v okolí je koní fůra.. třeba hned za kopce Benice, hřebčín Favory. v létě tam jsou v pátek večer pohádky pro děti..a pivo pro rodiče. :grinning:
pokud jde o choroby, náš tatínek se v neděli léčil s chřipkou, ale už v pondělí mazal do práce, jsem na něj dooost naštvaná, pak se to nemá šířit, žejo..si asi myslí, že to tam bez něj spadne. navíc je učitel a sám kolkrát remcá, že rodiče posílaj do školy děti nemocný. bych ho nakopala.....o podzimních prázdninách mu kolegové zakázali jít do práce, měli tam nějaké rekonstrukce v létě a teď se něco pokazilo.. měl strach, že na něj něco kujou!!!!a oni jen chtěli, aby si odpočinul.. asi s ním už nebylo k vydržení :sunglasses:
a při včerejší noční se mi zase během deseti minut složila kolegyně, to byl fofr... zezelenala a do rána s přestávkama blila.. a to jsme jí píchali všechno možný, do žíly do zadku do žíly do zadku... chudinka..domů ji vezla kolegyně autem, ani se nedokázala převlíknout z uniformy..
17. lis 2009 v 00:30  • Odpověz
ahoj holky

kammka-že zdravím malou Františku :slight_smile: je to teprve pátá o které vím.a pravda je taky že jak jsem přišla do puberty tak v podstatě dotěd jsem našim tohle jméno neodpustila :stuck_out_tongue_closed_eyes: neber to jako rýpaní ale mne jméno přišlo v určitých momntech jako handicap.kolikrát se mne cizí lidi ptali co jsem to rodičům udělala že mi dali takové jméno.ale neuraz se prosím tě,nemyslím to zle. :wink:
mimochodem jsem taky zdrav.sestra ,na rd necelý rok ale pěvne rozhodnutá se do zdrav.nevrátit-a to nikdy.
klobouk dolu že zvládaš chodit na 12 směny s malou holčičkou :slight_smile: a k tomu mít koně-to byl můj sen,tak se možná pozvu na návštevu :wink:

leni-no znám je asi silné slovo :wink: ale umím si to představit tu reakci :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně že je kačí ok a že jí bazén prospěl
no koupila jsem holkám nejaké hračky ještě pač to co jsem jim nakoupila nevydržím mít schované a pořád jim něco dávám předem tak musím furt dokupovat,ale za ty usměvavé duo očí mi to stojí :wink: a sobě v cameii jsem koupila kabát na podzim a svetr.jinak jsme byli nakooupit dole.

afi-no byla jsem tam s kočárkem a myslím že si nás nepřehlídla :grinning: pač my jsme silná čtyřka,ale asi jsme se minuli na tech chodbách

všem hezký den,mm mám opět v práci tak jsem tady jak poustevník tak jdu žehlit :unamused: a ne žeby se mi chtělo
17. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
jo a holkám je dnes 11.měsiců-takové mininarozky -proto mne provokovali celou noc :frowning2: dnes spali nejhůře od té doby co jsou na světe :rolling_eyes:
17. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Fanys, Kammko mě se jméno Františka líbí :slight_smile: :slight_smile: Malá by se jmenovala po dědečkovi, ale jaksi jsme dali přednost Vendulce..snad se jí to bude líbit :sunglasses:
Fanys třeba budou holky aspoň přes den v klidu
17. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás už se zase vesele bulí, Sofinka ráno byla zlatíčko, ale teď nechce spát a i když jí chovám tak bulí. Jára tu poslouchá pohádku tak jsem jí musela dát do ložnice, aby chudák něco slyšel.
Manža je dnes v práci tak to zase bude den :frowning2:

fanys - tak to jste hezky oslavili mininarozky, ti to holky dali pěkně najevo :wink:
17. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
No koukám, co je tu Kamka(asi Kamila, že?) se to tu pěkně rozjelo, to je dobře.....holky obě dvě-mě se jméno Fany líbí,je to originální....

Afi-také jsem šla kvůli kozačkám do úzkých džínů, no a také se v nich moc necítím, ale asi je to ozvyk.....

Fany-je dobře, že sisi koupila také něco pro sebe....no a mimochodem další situačka-včera dopoledne(manža v práci) zvonil Kačce mobil-cizí číslo, vzala to a byla to spolužačky maminka, že by jako byla ráda, kdyby k nim Kačka jela.....nejdřív jakože až do středy, že by rovnou jely holky spolu do školy....no pak jsme se teda domluvily, že jo, ale že si pro Kačku dnes navečer dojedu....ta holčička bydlí na Měříně....tak Kačka včera po obědě odjela(vyzvedl jí spolužačky tatínek, když jel okolo z práce) přijel manža z práce-tomu se to moc nelíbilo, že ty lidi vůbec neznáme,.....což je tedy pravda.....no a večer mi přišla SMS od Kačky-Maminko už sem nikdy nepojedu!!!!!!!! Tak jsem jí hned volala...že jako pro ní teda dojedu hned, to ona že né, že tam přespí, že se jen s tou kamarádkou nepohodly....a že si pro ní mám dojet dnes dopoledne, tak jsme se domluvily....manža-no vidíš to, já to říkal....pak celou noc se přecracel, byl snad 5krát v noci na záchodě, napít se,...no mimochodem já také pořádně nezabrala, jak mi to vrtalo hlavou, ráno mi říka, já nemohl vůbec spát kvůli té Kačence-no tak já si to vyčítala, že jsem jí tam pustila....manža je v práci a Kačka mi v 10h.volala, že už je vše v naprostém pořádku a že jestli tam teda může být až do těch 17hodin, jak jsme se původně domluvily....no já se z ní picnu....tak jsem si tu postěžovala :grinning: :grinning: :grinning:

Kammka-na jakém oddělení děláš?
17. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
já dělám na interně a docela mně to baví. nebaví mně to zařizování hlídání, dojíždění a ty věci okolo. teď mám doma tchýni a přítel z ní roste a to je to jeho máma. se zvířatama spoustu práce ale jí se to ekluje, tak mu nepomůže a nepomůže.. ale montuje se do věcí, co by snad ani nemusela a o co jí požádám, to neudělá, a furt i tak vykládá, že se snaží bejt užitečná.. ale aspoň že můžu do tý práce, peněz není dost nidky a teď ještě doplácet za elektriku přes 10tis. jsme v baráčku první rok a neodhadli jsme to..
Fanynka není už dnes tak exotické jméno... my jsme ho vybrali, protože přítel měl ve třídě bytůstku tohoto jména a byla to úžasná holka..taková tichá síla.. což naše dítě není ani náhodou, jak si začala stěžovat tchýně, že prej byla včera zlatá a dneska už samý ne ne ne uuááááá..no jo, včera si musela babi okouknout..
17. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
fanys, ty máš dvojčata jak jsme pochopila ... a jak se ti to stalo, smím-li vědět? IVF nebo přirozenou cestou.. já jen že jsem zrovna dobrala antiku a prej je to hned po ní "častá komplikace" :slight_smile: a navíc moje babi od táty měla dvojčata (ale jedno nepřežilo porod) a moje prababi měla dokonce dvoje dvojčata.. i když já jsem na první pohled mámina, nějaké jejich geny určo mám...tak se na to trochu připravuju, že by to klidně mohlo nastat..
17. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás dnes děs běs, Sofinka bulela a bulela, já na prášky, Jára pořád chtěl hrát hry...fakt blázinec :frowning2:
Manža přišel z práce kolem 16hod, chvíli si sedl a volal mu číšník, že je plná hospoda tak zase jel tam, tak jsem ho nařkla, že to je naschávl, když tu byl takový řev :wink:
Sofinka včera vrozné miminko a dnes, spala nejdéle hodinu v kuse a to venku. Teď jsem obě dětičky vykoupala, nakrmila a už spí tak je konečně klid, uff.
Já kouknu na VKV, dám spršku a jdu také zalehnout, zítra jedu ráno do Bene na kontrolu po šestinedělí.

lenka - tak to je síla, si dovedu představit jak se holky v Kačky věku hádají :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takové ty hádky-nehádky a za chvíli je vše zase v pohodě. A vy z toho nespíte, no alespoň vidím co nás taky čeká, s dítětem se nevyspíš snad nikdy...pak zase začnou discotéky a tak :wink:
No já ty džíny ještě neměla, ale pokud chce člověk kozačky tak co nadělá, zítra mají premiéru :wink:

kammko - a ty děláš v Benešově v nemocnici??? Já myslím, že jméno Františka je dnes inn díky Kouzelné školce a Fanynce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
dobrý večer

kammka-holky se mi stali tak nejak po IVF :wink: máš docela náběh taky jak genetický tak i po antiko jak to čtu,ale neboj přežít se to dá :slight_smile: o tchýni bych mohla napsat román a byl by to besteller-jasná tutovka,furt když mne tá moje naštve tak si v duchu říkám že na každou svini se někde vaří voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: mimochodem kolik platíte zálohy na elektřinu a kdy byli odečítat?my platíme 6 měsíčne a stejne se dost bojím co to bude za pálku :frowning2: loni jsme dopláceali 17.t.

leni-no chápu mm že byl chudáček celý hotový-je to blbá situace zvlášte když kačka napíše takovou esemes to si pak překládáš všeljak,tak já jsem se šla na kone ted uklidnit protože ten můj mne naštval uplne maximálně :angry: :angry: :angry: šel ven a nezavřel dveře a vběhla jsem myš-ne do verandy ale do obývaků-ten je hned u dvěří a následne do ložnice pač dvěře byli taky otevřené.nejsem hysterka a anio se jí nebojím ale je to pro mne nepříjemné prostě hnus -a manžel v klídku vkráčel domu se svým krásným usměvem na háku a řekl mi že se mi to zdálo že to není možný.tak jsem mu řekla že si srandu nedelám,třískala jsem smetákem kolem dokola po všem,vše odtahovala jestli aspon nevyběhne at ji vidí i on a on se smál.vypnula jsem tv at ji slyším on se smál.řvala jsem on se smál.plakala jsem on se smál.málem jsem mu do toho usměvu vlítla. :confounded: pak jsem byla kouřit pač jsem byla K.O a vrátila se on koukal na tv.když jsem se zepatla jestli s tím nic nebude dělat tak mi řekl že ji videl a že odešla.................to jako bylo hotovo.ješte mi pokládal otázky typu-a co by tady dělala?nebo-vy ji vyženete protože holky delají bordel....a podobné perly.humorista.já vytočená na nejvyšší otáčky a pointa taková že sama jsem si připravovala pastičku a jak jsem měla nerva tak mi zaklapla prsty. :cry: a on mi řekl že jsem levá.tak si lenko vyber.ten tvuj mm asi bude flegmouš ale ten můj je na zabití.jsem říkala že kdbyy ho zabila tak by mne museli dát milost pač by to byla služba vlasti.jsem na nervy ješte ted,myš v bytě a mm se válí ve vaně a já číhám,nakladla jsem 5 pastí a doufám že se do rána chytne nebo pak nevím.

jinak se holky mějte a dobrou
17. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
fany promiň, ale jak to čtu, musím se smát...úplně tu situaci vidím, taky mně někdy ten můj vytočí doběla.. tvůj postoj k myši v bytě chápu, my měli v létě dveře furt dokořán a taky sem občas vběhla, teda spíš jsem podezřívala naše koťata..pak jsme o číči přišli, od tý doby klid, je nedávno jedna a tu ulovila naše jezevčice :slight_smile:
ale chlapům je holt nějakej hlodavec ve skříni putna, ale počkej, třeba mu ta mrcha vykouše díru do spodek, pak se budeš smát ty..neboť nevěřím, že by myš v zimě dobrovolně a bez zásahu odešla z bytu..ale jestli tě to uklidní, je už zima, takže není pravděpodobné, že by byla milá myš v očekávání..
zálohy jsme měli 1500 měsíčně, jak mi spočetl ouřada na čezu, taková normální domácnost, sporák, lednice, mražák, tv., světla, bojler na noční proud, pračka, čistička odpadních vod a čerpadlo ve studni..no už nám to zvedli na 2500
afi, kdybych dělala v Bene, asi bychom chcípli hlady, co oni na stránkách pracáku nabízej jako nástupní plat je úplná sprosťárna, ale tady v okolí jsou ty platy docela hrozný, tak tam jsou asi sestry rády, že to maj třeba do práce kousek...já dělám v Vinohradské na dohodu, za hodinovou mzdu, nemám daný minimální počet služeb v měsíci, což je výhoda. dojíždění je otravný, třeba zítra se dostanu dom až po o, protože ještě jdu poránu po nnoční k zubařce, mám v zubu už druhou vložku, ráda by mi vytáhla nervík a zub spravila :frowning2: a pak frčím dom přes bene, zrovna zítra dáváme před technickou vozidlo na prohlídku a vrátěj nám ho asi až v pátek, takže pro mně ani přítel nemůže dojet. :unamused: no doufám, že nebudu moc zdevastovaná od tý zubařky..
17. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky, jste se hezky rozepsali :slight_smile:

kammko: asi se pozvu na návštěvu společně s fanys :grinning: také jsem do koní blázen až do té doby než jsem začala pracovat jsem na nich byla téměř denně,ale pak už na ně nebyl čas a teď už vůbec ne a hlavně není kde všude je to tak drahé :unamused: Né že bych si na něco stěžovala jsem úpně maximálně šťastná s těma svejma chlapama, ale po koníčkách se mi občas zasteskne. Jo a jméno Františka mi přijde roztomilé. Také by mě zajímalo jak to vše zvládáš, musí to být záhul :zipper_mouth:

fanys:gratuluji holkám k 11-ti měsíčninám za měsíc už to budou slečny :slight_smile:

leni: no pěkné starosti mě čekají :grinning:

Zatím se mějte
17. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
já nerajtuju...i když přítel by byl asi rád. nějak mi připadá, že by to bylo týrání zvířat a naše herka je prohnaná, pozná, když není jezdec úplně jistej v sedle..pohazuje pak zadkem. mojí parketou jsou králíci, kachny a brojleři..
a nebojte se o mně, takovej záhul to není, těch služeb mívám okolo 5ti do měsíce..a můžu mezi nima spát asi tak 5 hodin..
17. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Téda, vy jedete.
fanys -tak to je jak historka z nějakého filmu. Už vidím jak manža pomalu vychází z domu, myš do domu a on jí ještě směle pozve dál. Přesně vidím toho svého...tomu se také stávají historky, že normálnímu člověku se to stát nemůže :wink: Tak doufej, že se myšák lapne a bude klid.

kammka - jo tak vy máte i takové hospodářství :dizzy_face: Moji příbuzní taky a Jára tam jezdí strašně rád, má to jak malou zoo a je ve svém živlu, když může zvířátka krmit :wink:
17. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
kammka: tak takové hospodářství bych nepřežila už jsem moc zhýčkaná :confounded: A spát jen pět hodin to ani v tom nejhorším snu :slight_smile: Mě stačí že má Dominiček poslední dobou v noci to bolení bříška a já jsem pak přes den jak praštěná :slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj holky, jste dnes fakt ukecaný..
taky jsme měli myš doma a manžel nvěřil že proběhla pode dveřma i když já ji viděla..no a pak jsme tu myš, která nedokázala proběhnout pod dveřmi, mlátili o půlnoci smmetákem :sunglasses:
Fanys snad už je u vás líp..
17. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
no jo, my si tak blbnem.. tchýňata jsou z toho vyřízený a naši celkem spolupracujou, když je tu máma a hlídá, stihne i nakrmit, s tchýní s tím nemohu vůbec počítat, tu to nenapadne, ani kdyby ji kachny atakovaly z hladu :unamused: :confounded: naše Fanča samo zvířátka miluje, nejvíc ovšem naši jezevčici Jezinku, jsou obrovský kámošky..ovšem krom toho čokla a koní máme všechny zvířata na sežrání, Fanča s tím nemá zatím problém, tuhle koukala do trouby a říkala kač kač ňami ňam :grinning: ale časem určo příjde nějaké vegetariánské období..teď zatím občas třídí obsah talíře na "hafikovi" a "manynce" jak si začala říkat..
kinsen, já do takových tří měsíců kojila v noci co 2,5 hodiny a skoro vždy následovala kolika kapky nekapky, za Sab simplex jsme dali skoro tolik co za pleny :cry: to jsem fakt skoro nespala, takže teď když jdu spát před jedenáctou a vstanu s malou po šesté tak si lebedím.. dost ponocuju, u netu, nebo si v klidu v noci navařím, abych mohla přes den, když malá usne lítat kolem zvířátek a po zahradě..a i tak je tu neskutečnej bordel a teď k tomu začalo i bahno :unamused:
17. lis 2009 ve 23:26  • Odpověz
Dobré ránko,
vítám kammku, i když jak jsem koukala, jsi patřila mezi ouplně mezi ty první zakládající tuhle diskuzi :wink: Taky máš můj obdiv - u našich jsme měli takové obrovskou zahradu a hospodářství včetně krávy, kozy atd... takže přesně vím, co to obnáší - ať prší nebo sněží, ať se ti chce nebo nechce, člověk prostě musí. Tak aspoň že někdy tvoje mamča pomůže, je znát každá pomoc co? Fanynky výrok - kač kač ňami ňam je fakt výborný :grinning:

Leni - tak jak to s Kačí dopadlo? Byla to opravdu jen nějaká blbůstka?

Fany - taková normální rodinka co :grinning: Jestli tě to trošinku uklidní, nejsi v tom sama :wink: Co myšák, chytil se?

Afi - držím palce, ať je kontrola ok a Sofinka hodňoučká.

Jinak Onďula je už z toho snad venku, trošku ještě pokašlává, ale už je mu líp a začal jíst něco jiného než polévky - nechtěl ani lentilky, tak to je co říct.

Pěkný den, paaaaaaaaaaaaaa
18. lis 2009 v 07:13  • Odpověz
aho holky

mikk-no nevím jestli normální :wink: už jsem v klidu ale myš se nechytla :unamused: tak tady vegetuju s ní ale aspon jsem jí od včerejška neviděla,je fajn že je ondráškovi líp a tobě taky?

kinsen,anet,afi,kammka-je fajn že jsem vás pobavila -já se bavila podstatně méně :rolling_eyes: nevytočila mne myš to se holt stane ale muj jinak vřele milovaný manžel-chlap na zabití :wink:

kammka-taky jsem si všimla že si tady prakticky už dlouho ale pak se diskuze zasekla....naši měli taky takové hospodářství místo koníčků měli 60 králiků,kachny,slepice,prase,krocany-hektary luk polí a my natom dřeli jak blbci-furt jsem jim říkala jkdyž mi řekli něco ve stylu-ale to se musíš naučit,budeš to potřebovat atd.-že já to teda rozhodně nikdy potřeboat nebudu,že mne otrávili na dlouho dopředu -a zatím se toho držím zuby nehty,vzhledem ktomu že jsem na bramborách....atd.trávila prázdniny a k tomu hlídala malého bráchu pač nato nebyl čas tak mám vypěstovanou totální antipatii na práci na zahrade-nesnáším i trhat jahody,hrabat listí,sekat zahradu....prostě cokoli co se dělá venku :wink: a zaplatpánbůh naši toho asi před deseti lety taky nechali a jak jsou těd spokojení,stejně my to nejedli,rozdávali to po příbuzných a my nato se starším bráchou jen koukali :confounded: ja od nás odjíždí plné kufry pytle brambor,výslužky ze zabijaček,králiky....no jo tak jsem si zavzpomínala.máš muj obdiv že to deláš doborvolně já bych to nedelala ani kdyby mi za to někdo platil.
a s tou bene nemocnicí-máš pravdu,to není plat ale výsměch-mám známou co tam dělá už 11 let a má po těch letech plus věčší praxe mín peněz než já měla v praze nástupní .a to jsem na rozdíl od ní nedělala směnny,víkendy....

mějte se fajn já jdu číhat :wink:
18. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Fanys tak pevné nervy s manželem, ale rádi se máte, to je hlavní :slight_smile:
Tchánovci mají také pár králíků, slepiček, zahrádku, políčko, takže samozřejmě vybíráme brambory, když nejsou doma tak manžel zvířectvo nakrmí..a my pak dostáváme králíka, vajíčka, cibuli, mrkev..jednou to taky převezmu, ale teď s miminkem bych to asi fakt nestíhala..
18. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj holky můžu se přidat k vám?jsem z říčan a rodila sem v benešově
18. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Sparka - jasně že jo! Vítej a snad s náma nějakou chvilku vydržíš, ale to posoudíš ty :wink: Máš dvě malé holčičky, to se máš co otáčet co? A jak jsi byla spokojená s Benešovskou porodnicí? Vše ok?

Jinak tady v Jablo je od rána krásně, tak se těším, až se Onďula vzbudí a vyrazíme zase na procházku užít poslední paprsky, hned je ten den se sluníčkem hezčí.

Fany - klobouk dolů - vydržet v místnosti s myší - to já se přiznávám, že bych nedala, fakt ne. Bude to znít jako pěkná hajsavka, ale myši fakt nemusím. Jen to píšu a už mám husinu. Paradox, že máme za barákem pole se spoustou myší, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :wink:

tak zatím pa
18. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
mikkisek:v benešově sem byla spokojená až na jednu dost hnusnou porod.asis...no jo mám holčičky a ted přemýšlim nad třetím ale to ještě ani manžel neví...:slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
mikk-mít kam se přesunout -rodiče,brácha atd.na dýl tak mi věř že už tam sem ale takhle co mám dělat :confused: mmch pořád se nechytla,mám z ní osypky ale bohužel jestli nechci být celý den,noc venku nebo někde v hotelu tak mám smolíka-a k tchánovcům bych nešla ani kdybych tady mělo celou myší rodinku :confounded:
tady taky svítí sluníčko ale fouká dost drsný severák ale byli jsme venku nakrmili jsme v rybníce kachny a pádili domu

sparka-vítej do klubu :wink: mám taky holčičky a taky bych se zlehka nechala ukecat k třetímu ale když tak až za dlouho mám dvojky tak aby mi z toho nehráblo :wink: a taky i když to vyzní možná dost blbě teším se do práce,asi vezmu někde nulaněco uvazek jen nevím kde pač do nemocnice nechci.bydlíš přímo v říčanech?mimochodem vybrala si pro holky moc hezké jména.Šári jsme chtěla taky ale nepasuje nám k příjmení.
18. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
sparka: také tě vítám mezi námi :slight_smile:

Holky nám myši chytá kočka se psem a jednu sem ubyla já vlastnoručně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , aby se netrápila byla totiž už celá pochroumaná od psa, ale to bylo před loni. Od té doby je celkem klid akorát občas pes přinese z venku mrtvou myš do domu, pochlubit se :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahoj kočky....

Fany-já jsem se smála jak blázen, když jsem si četla tvůj přběh s myší a manželem....až se přila Kačka zeptat, co tu dělám...jsi mě pobavila, tak držím palečky, ať se ta mrška brzy chytne

Já byla dnes ve škole v Brandýse....a teď večer jedeme zase na YoYo Bandy-se těším, v klubu je to moc fain...a dnes neřídím, teda aspoň doufám :wink:

Sparka-vítám tě mezi náma...

Mikk-s Kačkou to dopadlo, tak, že mi ještě znova volala a chtěla abyh pro ní dojela až v 19h., takže jsem si jí v 19h. vyzvedávala na Měříně-holky se loučily, jak kdyby se neměly rok vidět....a už v autě mi říkala, jak to bylo super, jak si to užila, byly na dětském hřišti, v bazénu a v tělocvičně, v restauraci na obědě i večeři.....no a už jsou holky domluvené, že teď pojede ANdrejka k nám....takže dobrý
18. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahojky, téééda vy drbete :wink: :wink: :wink:

sparka - vítám tě do klubu, jak staré máš holčiny???

fanys - no vidíš,už jsi se smířila, že vás je o jednoho víc a je to jen maličký člen "myšička" :dizzy_face:

leni - no vidíš jak to holky hezky domluvily tak to asi tak vážná hádka nebyla.

Jinak já ráno frčela do Bene, kontrola v poho, ani jsem dlouho nečekala, hlídal zatím můj táta Sofinku, Jára byl ve školce. Tak vše v pořádku, pak jsme ještě nakoupili a tradá domů. Vyzvednout Járu a odpo přijela kamarádka s holčičkou a odjeli před chvílí tak pohodový den.
Teď se jdu najíst, je tu nějaký nepořádek a začne koupačka divé zvěře a pak žehlení...fakt vyhlídky, bych vyhodila kopyta u telky a bylo by.
No nic jdu něco dělat, manža mi tu přešlapuje za zády a prudí, že sedím u pc, Sofinka zase bulí tak do koupačky už to nějak doklepeme.
18. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
tak podávám hlášení- :wink: "naše"chytrá myš je pořád s námi :angry: asi se jí u nás líbí,manžel přijel z práce a když jsem mu říkala že se nechytla tak mi řekl-chudák myš,ta už musí litovat že nám sem vlezla jaký tady děláte bordel! :sweat_smile: je pravda že holky jsou hluční dost.držte palec at se jí fakt zbavíme nebo tady komplet všechno vystěhuju na dvůr. :angry:

mne dnes přijela ppl s knížkama k vánocům a něco pro mne na učení a jsem chudší o 3 litry,to mi taky manža říkal že nevystrčím paty z domu a utrácím stejně.no nic mějte se a dobrou noc
18. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
čauky holky.mám za sebou docela náročnej den. ráno po noční jsem šla k zubařce, celou noční blázinec, snad na každým pokoji nějakej cvok, do toho střevní viroza se posadila i na pacoše, jinak ji snad krom mně měly všechny kolegyně.. takže když senilní děda dostane vprostřed noci v nemocnici průjem,,to si asi většina z vás nedovede představit..ráno jsme vyrazily po pokojích, kolegyně mi nechala tentokrát čistou práci, léky a odběry.. a jak vlezla na pokoje musela litovat..hrůza..
zubařka... ta mi dává anestezii skoro mezi dveřma, u ní pacoši nesmí trpět, je úžasný zlatíčko..ale i bez bolesti to byl masakr, chtělo se mi spát..ale zkuste to, když máte v hubě dvě cizí ruce, co vám mini kartáčkama z kovu čistěj tři kanálky..pak mi do nich narvala nějaký drátky a zalila ...zaplombovala a nakonec super věc, vyfotili mi to pro kontrolu, to jsem se skoro pobl........sorry...s tou věcí v puse.
pak ještě něco pokoupit, koupila jsem si čepičku, pletenou bílou, docela pěkná, na to, že to bylo v HákaHák..pak u ťamanů měli ty úžasný pantofle z gumy s kožíškem, do banky, zařídit kontokorent, aby jsme po zaplacení nedoplatku za elektriku nechcípli hlady..a pak koukám, že nestíhám spoj dom přes Bene, tak jsem chvíli zmatkovala a pak jela dom přes Jílový a z Netvořic šla pěšmo a když jsem si řekla, jak se mi už motaj nohy a jak mi to asi nebude ubejvat, jsou to cca 3km, zastavili mi naši známí a hodili mně dom.. pak mně doma vzbudil šílenej řev, Fanča chytla hysterák, že nechce jít spát a tchýně si vzala do hlavy, že jí musí napřed sklidnit, aby mně nevzbudila, což mělo opačný efekt, tak ji přítel sebral, malá ho hryzla, chytli se s tchýní, dones mi ji do ložnice, já byla už nakročená, že si pro malou zajdu... dal mi ji do postele a malá v minutě spala...probudily jsme se až v pět, to už tchýně byla pryč..o víkendu jdu na denní, a psala mi staniční, jestli bych nevzala i po a út, prachy potřebujem, tak půjdu. přijede tentokrát moje máma. takže mám dva dny na vymyšlení jídla na čtyři dny co tu nebudu, musím vyprat prádlo a srovnat do skříně, aby máma nemusela nic hledat...tož tak.. a to jsem si myslela, že udělám něco na zahradě..
18. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.