• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
dobré ráno

kammka-tak koukám že si měla včera primaden :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem měla dost vypečených nočních ve tvém stylu nejlepší bylo celou noc lítat jak blb,oživovat,kontrolovat,běhat na zvonky typu-co bude k snídani,kdy přijdedou naši :angry: chrlení krve,astmatické záchvaty,sebevraždy co na prosečnici jak tam byli pacoši dloho na uzavřeném odd.byl tak jednou za měsíc,pak jich pár utíkalo do hospody tak je v noci vodili zpátky policajti,a ráno po pátý hodine když máš nejvíc práce aby si odd.předala v cajku tak nejaký exitus :frowning2: sloužili jsem na 60 lidí samotné jen sanitář na telefonu a opravdu jsem někdy po ránu i brečela :cry: unavou,nervama....a po takové noční mít takový den se zubařkou,bankou,nákupami,bez busu....prostě boží. :unamused:

tak mi ted volal kluk z ppl že odpo přiveze další zboží co jsem si objednala to se teším-to mm ztuhne věčný usměv na rtech :grinning: dnes se k nám nahlásila návšteva přijde švagrovka s rodinou tak jdu něco kuchtit asi bych měla ppéct ale to se mi nechce,holky spí spůsobem že kdybych si nešla lehnout tak možná udelám líp.mějte se tady fajn

P.S.-máme inteligentní myš :angry: pořád se nechytla
19. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky,
téda holky jak to čtu tak zlaté mé noční na hotelu jako recepční :wink: :wink: :wink: I když práce s lidma je nároná i tam, trotla potkáš všude :wink: znáte to.
kammka - koukám, že jsi měla opravdu náročný den, ale malá je hodná, že alespoň tak hezky zalehla s tebou a byl klídek.

fany - ještě si tu myšku ochočíte a uvidíš jaká to bude kámoška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To víš venku je zima tak hledala teplý azyl na zimu a vy jste jí poskytly přímo hotel i s jídlem :wink: Koukám, že na Vánoce budeš mít nakoupeno.

No já také objednala lego pro Járu tak pro něho pak ještě autodráha,ale tu si musí vybrat tatík. Ostatním to máme tak nějak vybrané, ale někdo to musí objendat a pak zaplatit a to už je horší :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jdu si foukat vlásky, Sofinka tu zase nemohla usnout tak jsem jí navlíkla jak na severní pól a spí na balkoně a je klídek, snad tam neumrzne. Odpo frčíme na cvičení do Sedlčan do Sokolovny, to mi zase dětičky dají zabrat.
19. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já se také hlásím po náročné noci :wink: ale v dobrém slova smyslu, v klubu jsme si to zase užili, byla sranda :wink: ještě, že mám ještě dnes volno, no i když musím po O na anglinu, už minule jsem nebyla, jela jsem s klientkou pro polohovací postel.....takže tam dnes budu jak trubka....

Kammka-mělas opravdu dost náročný den.....tebe i Fanynku obdivuji, že můžete dělat zdravotní sestřičky....já bych nedokázala nai píchnout injekci.....

Fany-myšička už třeba odešla :grinning: :grinning: :grinning:

Afi-užijte si cvičeníčko....
19. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
AHoj holčiny,
tak kammko - když se daří, tak pořádně co? Snad už máš vybráno a bude na nějakou chvilku pokoj.

Fany, taky už si s tebou pošťáci tykaj :grinning: Vždycky když odjíždí, tak něříkají "nashle" ale "tak zítra" - no jo, manža a aukro - vražedná kombinace. Přežij návštěvu, snad to bude ok.

My dneska byli u dětské Dr., Onďulovi se zahojil ten zánět na "cipískovi" :wink: tak že mu ho přetáhne. Bohužel to nejde, v jednom místě to má jako svázaný nití, takže jsme dostali mastičku a měsíc mazat, mazat, mazat. Hrozný bylo, když ležel na tom lůžku, Dr. se snažila opatrně přetahovat a já do držela za ruce, tak pořád volal "mami, mami, mami" abych ho jako vysvobodila. Ale pak dostal od sestřičky dvě razítka žáby a byl zase kámoš - vykládal, že mu jsou dva roky, má doma hasiče a bude papat ananas, takže veselo :wink:

Teď chrupká, já jdu vyluxovat auto, poklidit a žehlení asi nechám na večer, už to oddaluju 3den, tak už dneska musím :frowning2:
19. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky,
leni - tak to pořádně spíkuj :wink:

mikk - jo jo to mi povídej, Jára jak jdeme k mudře tak vždy říká, že mu nebude sahat na pindíka :frowning2: To vždycky bulí.

Jinak s tou poštou je to přesné u nás, dnes ráno balíček a pak doporučené psaní - to pani vozí na kole :wink: Ještě čekám tři balíčky a manža na aukru také pořád kupuje nějaké věci.

My byli na cvíču, nejdřív jsme si udělali těsto na perníčky tak zítra pečeme a ještě jsme dnes zvládli upéct muffinky a pak jsme nestíhali,Jára vytuhl u pohádky a já krmila Sofinku a pak ještě svačil Jára tak jsme jeli jak blázni až jsem si nadávala.
Cvíčo se Járovi líbilo, paní jim přinesla obrázky tak to byl takový bonus. Já si tampokecala s kamarádkou tak dobré. Cestou domů jsme nakoupili v Bille, ale paní u kasy opět šnečí tempo, jsem tam rostla :frowning2:
Doma jsme dali s manžou čajík a muffinky a pak hurá na večerní rituál, Sofinka je vykoupaná a řve v ložnici, snad brzy vytuhne a chlapci se koupou teď.

Zítra jdu dopo ke kadeřnici, snad tam Fína nebude řvát.
19. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Teda holky vy jste všechny pěkně akční, to já jsem v poslední době ráda že žiju, jsem pořád hrozně unavená, už aby bylo jaro :slight_smile:

Obdivuju všechny zdravotníky, já bych nic takového nezvládla.

mikk: Ondra je statečný kluk :slight_smile:

Aukro u nás doma také pěkně frčí a hned oběma směry :slight_smile:

Jdu poklidit a spát mějte se
19. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahojky holky, manžel mě tuhle taky náročnou službu, byl u požáru toho celního skladu v Benešově..a včera jsme byli na Bobulích, babička hlídala..fakt jsme se bavili :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
Anet-o tom požáru jsem slyšela, bylo to i v televizi....my se na Bobule chystáme dneska, takže to stojí za to, jo? Prosím tě a jak je to dlouhý? Jen jestli pak ještě stihnunakoupit....dík
20. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
Tak nevím jestli si to ještě přečteš Leni ale začalo to v půl osmé a po deváté jsme byli doma, tak snad to stihnete ..
20. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky holky,
jééé já chci taky do kina :frowning2:
Já dnes byla dopo u kadeřnice, hezky mi to vyšlo, že jsem pak rovnou vyzvedla Járu. Sofinka u kadeřnice spala tak pohoda.
Po školce jsme pekli ty perníčky, no děs běs. Hodinové pečení a hodinový úklid, ale Járu to bavilo a vykrajoval a válel jak divoch.
Pak jsme si všichni hezky pospali, protože jsme vstávali v 6hod - podle Sofinky.
Manža je v práci tak tu mám večer na povel já, už se těším až zalehnout a já kouknu na Sněženky a machři.

Zítra máme oslavu, táta slaví šedesátku, je to tady v naší hospodě tak to je fajn, alespoň nemusím vařit :wink:

O tom požáru jsem taky slyšela, že to bylo velké, táta byl v práci kousek od toho tak mi podával info :slight_smile:
20. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Anet-díky moc, přečtu :wink: tak to stihnu ještě KAUFLAND-díky moc

Afi-užijte si oslavičku :wink:
20. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tan požár byl děsný a ten smrad tady, bydlím kousek od toho tak jsem to měla z první ruky :frowning2: A máma dělá v TRW a to je hned vedle té haly co hořela a prý tam žárem prasklo několik oken.

Na Bobule si počkám na DVD nemám ráda kina,doma můžu šustit pytlíkama stopnout si to kdykoli potřebuji a mohu měnit polohy, říkáme tomu vždy cinema večer :slight_smile:
20. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Konečně jsme Dominičkovi aktualizovaly web tak když budete chtít tak jukněte jsou tam nové fotky i z naší svatby a nějaká videa: domajz.webnode.cz

Tak jdu konečně spát dělala jsem to až do teď :slight_smile:

Dobrou
20. lis 2009 ve 23:26  • Odpověz
ahoj holky

tak jaký byli Bobule?mám zkušenost že dvojka je furt horší než jednička -tak doporučujete?já se teším dnes na sneženky....včrea jsem po roce šla spát v půl osmé večer. :pensive: byla jsem totálne K.O.uložila jsem holky a padla za vlast.naštvala mne švagrovka pač sem přijela s chrchlajícíma detma na první pohled nemocnýma.tak jsem byla celá happy ale držela pusu :unamused:
dnes jsem byla jen chvilku venku jinka uklízím doma padli na mne vánoce,afi-jak se povedli perníčky?letos je po prvé nepeču pač tychýně je akční a napekla i pro nás,ale na cukroví se teším.mmch nemáte nejaký typ na nepečený druh?jinak delám klasiku rohlíčky,linecké,vosí,ořechy,a rumové koule,nebo rafaela ale chtěla bych něco delat nepečenýho.

kinsen-na fotečky se juknu zítra pač se vzbudili hoolky
21. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahoj holky, Kin-nádherné webovky....jsi šikulka :wink:

Tak já dnes také uklízela, zítra má Kačenka oslavičku svátku, tak přijedou naši a ségry s partnery a tchánovci, mám udpečeno, nachystané pomazánky....BOBULE byly super-nám se teda moc líbily, jsme se zasmáli. Sněženky jsem už viděla a byla jsem z nich zklamaná, tak ani nevím, zda se dnes budeme koukat, ale asi ano, Kačenka je chce vidět :wink:

Všem pěkný víkend :wink:
21. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Fany-co ta mrcha krysa VASILISA???

Nepečené-dělám jen vosí hnízda, kuličky ze zbytků, a piškotový salám :wink:
21. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Teda holky vy už pečete na vánoce? No to já budu opět péct tak týden před jak se znám :slight_smile: a to samé s dárkami :slight_smile:

leni:děkuji za kompliment, ale spíš je to zásluha manži ten je založil a vytvořil já teď jen přidávám :slight_smile: On je takový PC mág :slight_smile:

Když už je zase řeč o té myši náš kocour dnes na zahradě žral krysu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem z toho celá šťastná a jen se klepu aby jich tu nebylo víc :confounded:

fany: ta švagrová je pěkná ignorantka, ale z vlastrní zkušenosti vím, že nějakým lidem je to opravdu jedno, že by mohli někoho nakazit :angry:

Já dnes odpo usnula s Dominičkem takže jsem opět nic neudělala :frowning2:
21. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Kin-video, jak malej leze po chodbě je úžasný....a výřivka to je v S-Centru, že? A já ještě nepeče, přijde mi to brzo, u nás by to kluci ještě stačili sníst :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: začnu tak v půlce prosince....dnes jsem pekla medovník :wink: Kačce k oslavičce svátku
21. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Kinsen moc pěkné stránky :slight_smile: Jo a plavečky na mimi můžu mít jaké chci? nemusí to být ty jednorázové? ještě jsem s paní moc dopodrobna nemluvila
21. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
leni: ano v S-centru, tak to jsem ráda, že už to nebylo cukroví už jsem se citila jako lajdák :grinning:
angeth: dají se koupit normální plavky, to záleží na tobě :slight_smile: A děkuji za pochvalu stránek :slight_smile:

Jdu poklidit a spát koukala jsem na Sněženky a machry i když nic moc :unamused: Jo a ten herec co hraje Vikyho Cabadaje také chodí se synem a ženou plavat do S-centra nedávno jsme tam plavaly spolu :slight_smile:

Dobrou
21. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
čauky holky, přítel si odvezl komp do práce, tak píšu až teď taky z práce.. měla jsem tu bejt i včera, ale ze čtvrtka na pátek mně postihla virovka, vyprázdnila jsem se horem dolem celý pátek jsem se z toho léčila a ani včera to nebylo ok, tak štěstí že jsem měla volno.. napíšu během dne přivezi snídani..
22. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Kin-ano chodí tam dost často, má za manželku Kláru Stibůrkovou, a pan řiditel S-Centra-Martin Slavík, má za manželku její sestru-Magdu, takže jsou tam jako doma :wink: :slight_smile: :wink: Jinak mě se to také nelíbí....první díl je nádhernej, tohle dost nepovedené

Kammka-tak sis tu střevovku přivolala, co? Tak snad je ti už líp :wink:
22. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
čauky,
Fanys ty jsi dělala na Prosečnici? jak dlouho?? mně teda mrzí, že to tam zavřeli, měla bych to do práce celkem blízko, teď bůhví co s tím areálem bude, pokud to nespadne...
jinak pokud jde o starosti s klučičíma pindíkama, přesně z těchto důvodů jsem chtěla holčičku a chci i druhou, kam se podívám, jsou tyhle starosti, kamarádů hošík zas měl močovou trubici bokem, dělali mu plastiku, aby mu ji napřímili, aby se mu to zahojilo, měl na bříšku pytlík...
jiná zas jezdila s malým na hormonální injekce, nesestouplo mu vůbec varle..
a o přetahování a obřezávání ani nemluvim..

dneska mi jdou přepichy kanyl jak psovi pastva, už jsem tam poslala kolegyně.. to zas budou pacoši si myslet, že jim nemehlo sestra rozpíchala ruce a zdrhla, a jiná to měla napoprvně,, ale to se prostě stává, asi nemám den..
dopoledne jsme měli překlad fofrem na koronárku, zážitek..
a asi budem mít každou chvilku příjem.. tak se jdu chystat.
22. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahojky..
mě se druhý díl Sneženek taky nelíbí, samé jo to před 25 lety( jako kdyby nezažili nic jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Kammko snad už je ti líp.. :wink:
Plavečky na Vendulku jsem dostala pratelné s gumičkou, tak jsem ráda, že nemusím kupovat jiné.. :slight_smile:
22. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
holky, už je mi fajn, byla to nějaká extra rychlá záležitost, teď večeřím chleba s hermelínem..příjem přišel, paní 17tý ročník, rovnou jsem ji i s lehátkem osprchovala...a za hodinu dom...naštěstí přítel čeká od zítřka inspekci, tak ještě něco v práci chystal, jedu dom s ním autem, jinak bych se dostala bůhví kdy..
22. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se konečně hlásím po víkendu. Včera přijeli naši a od 13hod byl obídek u nás v hospodě a pak oslava tátových narozenin, vydařilo se :wink: Sofinka se tam předvedla jak je hodná a spala 4hodiny tak jí všichni obdivovali. Jára tam blbnul s klukama tak se taky vyřádil.
Já se nacpala svíčkové a dortíku, to je dietka :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Dnes tu byli ještě naši tak jsme byli na delší procházce a za chvíli hurá na koupání dětiček a spát.
Já také včera číhala na Sněženky a zklamání, ani jsem to nedokoukala :angry:

fanys - perníčky se povedly, ale hodinové vykrajování a hodinový úklid kuchyně, těsto bylo i na zdi. Ale Jára se všem chlubil jak jsme pekli. V týdnu budeme ještě zdobit. Ostatní pečivo budu péct později. Ale ráda bych začala s nějakým větším úklidem. Já dělám nepečený taky jen hnízda a kokosové kuličky tak ti neporadím :wink:
22. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
teda leni ty jsi hotová ústředna co ty všechno nevíš :slight_smile:

My dnes byly v Praze na výletě tak jsem kulturně vyžitá :grinning:

Zítra jdeme zase plavat tak už se těším jak si to Domi užije :slight_smile:

Teď se jdu zkusit učit a také musím ještě uklízet, ale bolí mě pěkně hlava tak to bude asi veselé :slight_smile:

Hezký večer
22. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
Máme po oslavičce-moje rodinka-to je jako, když přijedou Hujerovi.....je nás požehnaně, musíme sedět i na zemi :wink: ale bylo to fain se zase takhle všichni pohromadě sejít

Kin-V S-Centru jsem dost často....Slavíkovi jsou naši známí a manžel tam od začátku pracuje jako šéfkuchař.....mám to tam ráda....tak proto víš? Jinak-ať ti učení leze pěkně do hlavinky :wink:
22. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme byli o víkendu v Litoměřicích u švagra a jeho rodinky, bylo to fajn. S Ondráškem jsme šli v neděli na dětské představení loutkového divadlo - dost se mu to líbilo, nejvíc ale když zpívali, tak to ani nedutal a pak nadšeně tleskal. Tak musíme vyzkoušet nějaké to představení jak pořádá MC Hvězdička v Benešově.

Já se chystám také dělat perníčky, Onďula bude zdobit, protože teď je období kdy na vše, co dělám je hned "Onďa taky" - co jde ho nechám dělat se mnou, někdy prostě musí pochopit, že to nejde. Jinak nepečené taky jak píšou holky - vosí hnízda a ten salámek jak psala Léňa. Jinak docela dobré je také udělat klasický piškot, rozkrájet na kostičky, ty namočit do čoko a obalit v kokosu.

Já se zítra chystám Ondráškovi udělat dort - budu dělat ovocný s želatinou, tak držte palce, snad to jak dort bude vypadat a i chutnat :wink: I když on jak dorty nezná, tak to ani moc nechce, takže mne napadla ještě varianty linecké košíčky plněné pudink.krémem a ozdobit ovocem. Zítra si asi hodím kostkou :slight_smile:

Teď jdu na úklid, ve středu přijede tchýně, tak ať má míň důvodů na pomluvy :frowning2: Ono se ale stejně něco najde...

Mějte se pěkně
23. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky

kin-moc hezké stránky,domík je kouzelný :wink: a jen se hezky uč

mik-at se dort povede,mmch nechceš se někdy stavit?

afi,leni-koukám že se oslavy vydařili -to je fajn :wink:
jak děláte salám? :confused: nechci recepis z netu -díky

kammka-je fajn že je ti líp,ano máš pravdu prosečnice je velká škoda,kdysi dávno snad už to není ani pravda jsem jela do čech na blint ,jen kdesi přečetla inzerát že tam hledají sestry-jeli jsem se spolužačkou tři dny po maturitě-asi jsme měli pocit že nám práce uteče nebo co :grinning: naprosto na hlavu,marně nás naši přemlouvali at počkáme a udeláme si poslední prázdniny,a zakotvila jsem tam na 2 roky-bydlela tam,pracovala,měla tam nej kamrády,lásky,znám tam každý kamínek ...asi to byli nejhezčí roky mého života teda dotěd.nostalgicky spomínám ale bylo to boží....i ten plat byl super. :wink: :wink: :wink: a s kanylama si hlavu nedelej-ono to někdy fakt nejde i kdyby si se poto..... :sunglasses:

mějte se fajn
23. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.