• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky..tak hlásím, že už jsem teta :slight_smile:
Neteřinka se narodila o měsíc dřív 24. 11 v Benešově, ale má se hodně k světu, váží 2,75 a měří 47 cm..nakonec se narodila císařem, fotečky mám v albu Jak to dopadne
Jinak nestíhám :grinning:
byli jsme na očkování, večer měla Vendulka horečku..měří 60 cm, váží 5,3 ( což je prý míň, ale stále v normě), za dva týdny dáme Synflorix a náušničky..
papa
26. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
ahoj holky

afi-ja je járovi?

aneth-gratuluju k narození dalšího člena do famílie,at hezky roste :wink: a Vendulce pohlazení

kinsen-já bych to taky nezvládla-hlavne bych nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:,a nutrie utekli potokem někomu tady co je chová a zabydleli se v rybníce,ale jsou zvyklé na lidi tak neutíkají,baví mne je pozorovat jak žužlají housku,a jak je pozoruju jsou to moc čistotné zvířata-nicméne doma bych je taky nechtěla

kammka-obdivuju te a nechápu kde v sobě pořád hledáš rezervy,pač to musí být záhul

A tak nejak přemýšlím kam se nám stratila Markee? :confused:

mějte se fajn
27. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
afi-chtěla jsem se zeptat jak je jarouškovi?ale píšu jak tatar už zase :wink:
27. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahojda,
angeth:gratuluji k neteřince :slight_smile: Vendulka ti hezky roste a tu horečku po očkování měl Domi také :frowning2:
fanys:také už jsem si všimla že tu markee dlouho nebyla :unamused:

My jsme tady měly dědečka na návštěvě tak si ho Domi užil, pěkně se předváděl a dováděl jak černá ruka :slight_smile: Ve finále dědečka poblinkal :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
hezký víkend všem :slight_smile:
27. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
Fany-máš pravdu....Markeee, KDEPAK JSI???

Také přeji pohodový víkend všem
27. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahojky,

Jára už je bez teplot, má jen rýmu a už zase lumpačí tak je to v pořádku. Byl takový chudinka, že ani nezlobil a pořád polehával, teď už je to zase náš lump :wink:

Jinak my včera byli v té Praze, nejdřív jsem v Bene reklamovala Járy zimní botky u Bati a to poprvé a kupujeme tam boty celá rodina :frowning2: Ale v poho vrátili mi hned peníze. No ale Jára je bez zimních bot tak až někam vyrazíme tak musíme pokoupit.
Jinak v Ikee jsem zase utrácela a mám hafo svíček a rámečků a Járovi jsem koupila takové police do pokojíku tak mu to manža zítra postaví. Jo a máme také plastové krabice na hračky i pro Sofíka.

Ale výlet to byl na celý den, zpět byla zasekaná silnice tak paráda. Kluci to tu zvládli dobře jen mě čekal úklid a halda nádobí :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Dnes dopo byli dětičky hodné tak jsem uklidila a upekla buchtu, ať je zítra klid. Odpo jsem si s broučkama poležela tak jsem i odpočatá a můžu vesele žehlit.
Teď jsme byli na námku na rozsvicení stromu tak jsme si dali čajík a horkou čokoládku, bezva akce.

angeth - také gratuluji novopečené tetě :wink: Jo já už se také těším na náušničky, necháte je píchnout nebo nastřelit???
27. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Angeth - chci se zeptat, jak máš v albíčku fotku Ondráška od Bláhů - je jeho maminka Jitka???
27. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Afi-perníčky se ti moc povedly, vypadají krásně :wink:
27. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
čauky holky, pořád to nějak stíhám, mezitím se snažím trochu poklízet stodoly a doma.. ale to skrz ty zviřátka a děcko už nestihnu.. fotky vyvěsím, teď jen tatínek nakrmí prasátka a jedem na nákup, mám hotový oběd ale žádnou zeleninu do polívky,...včera ten můj přitáh dom karton kuřecích koster na polívku, za pár kaček, tady si to lidi objednávaj ve velkým, tak to vyjde skoro zadarmo.. a ještě koupil svejm rodičům k ježíšku obří husu.. asi budem mezi svátkama zabíjet prase.. a včera jsme se zabvili jednoho kanečka, přijeli si pro něj lidi až od Tachova, nechali jsme ho za babku, hlavně že je pryč, na nákup to stačí..aspoň se teď líp vejdem se zvířátkama..dneska byl hon, asi už skončili, museli jsme zavřít jezevčici, hoka čumí celý dopo na pohádky..
pokud jde o koníky, tak ty moc neřeší, i když jak jsem zjistila mám bohužel čuch na to, když jim něco je, takže to pak žeší, naštěstí tu jednu kobylu má kamoška a ta tomu rozumí, tatínek jezdí teď dom za tmy, tak těžko bude řešit u kobyly zánět spojivek..
dítko chrchle, začínám i já... ach jo..
28. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
vyrobila jsem albumm...... :wink:
28. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Kammka-hezké fotky....Fanynka je kouzelná...divočáky máte taky doma?
28. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahojky, uložila jsem dítě, tatínek se uložil sám, neb včera u sousedů zapíjel několikanásobnou zabíjačku... tak jsem ho dnes několikrát upozornila, že jestli má kocovinu, tak ať s ní neobtěžuje, může si za to sám....a po o jsem ho poslala do postele, nemůžu se na něj koukat. a to jsem si myslela, že nebudu muset řešit dobytek, zatápění, dřevo... včera jsem málem vyletěla z kůže, nanosil mi do kotelny polena s protipožární úpravou, nějaký syrový, vůbec to nehořelo, chcíplo mi to v devět, tak jsem ho prozváněla, on mi to típal a napsal, že už jde.. po půlhodině jsem mu napsala, ať si tam zůtane, že jdu spát a že bych tu byla pěšky 3x...
divočáka máme jen kousek, Klekta je totiž kříženec vietnamáka a divočáka,zatímco Šunka je vietnamák s prasetem domácím..ta tlustší na fotce.
:frowning2: :unamused:
28. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
kammka-opakuju ješte jednou klobouk dolu :wink: co ty asi zastaneš práce to se mi asi nezdá,no a s tím mnaželem-ten by chudák měl se mnou peklo,umím si poradit sama to jo ale tohle mi udelat tak si snad udelám já ostudu a naklušu pro neho....ale ze mne si příklad neber v tomhle jsem magor :grinning:
Fanča je moc hezká holčička,přidej až budeš moct fotečky
a klekta a šunka -hustý :stuck_out_tongue_closed_eyes: připoimíná mi to mého tchána,ten měl srnu,sto bažantu....zaplat pánbuh že ho to pustilo

u mne nic zvláštního ke psaní,snad jen že sem zase doma sama.... :frowning2:

mějte se hezky
28. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
ahojky,
ono to opravdu není tak hustý.. hodně pomáhá, že jsem nenapravitelnej optimista a ty zvířátka mám dost ráda a naštěstí tím rozumným způsobem, že je pak klidně sežeru :sunglasses:
teď už je pantáta vzhůru, šla jsem ho potichoučku (přece si nevzbudim dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) upozornit, že nehodlám tady dělat debila i o víkendu...
tak snad zatopí..
volala pani sousedka, že prej si s jejím synkem domluvil, že až příjde jeho kočička, dorazej kouknout na koníky.. naštěstí má být hon teoreticky až do 17 hod., tak je snad nevezme na vyjížďku.. to bych asi vytekla...a běžela za nima řvouc, kdo bude zatápět, krmit, štípat dříví atd.,... on má tatínek tendence hrát si na hodnýho a pak když nestíhá, tak to navalí na mně..
zrovna jsme se domlouvali jak dál s chovem králíků :grinning: :sweat_smile:
prasata snad omezíme, to že včera odjel ten jeden kaneček je první krok, nejradši bych se na ty vietnamáky vybodla a někomu je darovala za odvoz na hraní, ale jak to tak bejvá, ta svině určitě porodí na poslední chvíli nějaký mladý....
28. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
jooo, srnu jsme měli taky na zahradě.. až nám tam chcípla, nevypadala dobře celou dobu..chodila se přiživovat na šrot po kachnách. a hajnej nám řek, ať to někde zahrábnem..
28. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahojky holky,
tak konečně se také hlásím, kammka se námrozepsala, to je dobře a už má i albíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fanča i zvířátka jsou super :wink: Opravdu nechápu jak to stíháš - domácnost, zvířátka, dítě, uff.

Ale já dnes měla celkem hezký den, ráno, že pojedu do Sedlčan nakoupit něco na vánoční věnce a výzdobu - dělám i do hospody tak toho potřebuji víc. No a Jára se rozhodl, že se mnou nejede, že raději pojede s tatínkem do práce tak jsem to celkem uvítala, protože víte jaké je nakupování s chlapcem, který na vše šmatá a utíká a nebaví ho to a navíc ještě Sofinka v kočárku tak to jsme opravdu jak velká voda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My jsme si nákupy užili, Sofinka to prospala tak jsem pokoupila i dva dárky a ještě vyhlídla Járovi autodráhu, ale tu si musí manža odsouhlasit :slight_smile:
Byli jsme domluvení, že manža udělá šišky s mákem a já dorazím kolem oběda tak jsme tak přijeli a plotna studená, že prý na ně nemá chuť a že nás pozve na obídek ke konkurenci. No proč ne :wink:
Tak jsme si zajeli na oběd. Já pak doma žehlila haldu prádla, jsem blbec nechala dopustit, že se mi nahromadilo naše prádlo a ještě halda vypraných ubrusů tak pěkná práce, ještě zítra musím pokračovat, protože pak se vzbudila Sofinka a bulela a bulela.
No ještě jsem stihla tu výzdobu tak to mám hezky nalepené na věncích a připravené. Jára si chytrák v nestřeženém okamžiku hrál s tavící pistolí tak ho spálila, dobře mu tak, když je nenechavec :astonished:
Teď jsem si konečně sedla a půjdu připravit véču, manža koupe obě děti tak jsem na něj zvědavá :dizzy_face:

kammka - téda vy opravdu máte domácí zoo :wink:
fanys - včera jsem si objednala ten cvičící stroj jak máš tak do léta budu jak modelka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
jo, ten můj šel koupat jedno dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já blbec jsem tam vlezla, musela jsem na wc..a jak jí začal nandavat plínu vestoje a úplně nakřivo a já si představila ráno tu prochcanou postel, tak jsem se do toho debil vložila...
tak jsem ho pak nahnala aby jí vyčistil zuby a umyl papulu po jídle..
teď už malá snad spí, tak jdu vysát, dokud nezabere, tak nesmím hlučet, pak klidně i mixuju :wink:
začínám mít výčitky, že jsem ještě nebyla schopná zadělat ani těsto, natož něco upéct...
aa zejtra adveent, jupí, akorát nemám věnec... tak zapálím jen svíčku jen tak..a třeba zadělám na ty perníčky, konečně..
28. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
kammka: malá je kouzelná, toho tvého chlapa bych asi zabila :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
tak jsem nevysála, protože přišla návštěva..tak se otevřela flaša,....,....,....
teď odešli.
jo, přidala jsem další zoo fotky
28. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
tak mi byly smazány fotky našich zvířátek, bohužel je vyvěšování fotek zvířat proti pravidlům alb...škoda, jsou velmi velkou součástí mého života, ani výchovu svého dítěte si bez nich představit nedovedu... takže budu fotit své dítko a v pozadí bude třeba kůň, to už tu být může... :unamused: :frowning2: :cry:
28. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
kinsen,
ale ten můj chlap je docela milej... někdy.... jak jen je možné po víc než 13ti letech... :angry: :sunglasses: :confounded:
28. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahojky Kammko...máš to teda náročný...
Afi, ten Ondrášek je od holčiny tady z Koníka - Blahovka
náušničky budeme dávat 8.12, ale jak to dr. udělá to nevím..mám náušničky ještě po mě - zlaté s červeným kamínkem..to bude řevu, budeme píchat i Synflorix..a tatínek bude v práci
Kammko a tuhle jsem taky zatápěla sama, vyhrabala jsem nějaké dřevo, udělal pár tříšek a ne a ne to chytit...ani s podpalovačem, pak mi manžel řekl, že jsem vzala dřevo na uzení a že takové polínko co jsem tam dala dává na celou noc :sweat_smile: :sweat_smile: se nedivím, že mi nechytly ani ty třísky.. :unamused:
Add koupání...manžel už Vendulku několikrát přitopil :sunglasses: šla jí voda ven nosem chudince :pensive:
29. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
angetha, já si zatápím sama denně, po chlapovi chci jen aby mi tam natahal dřevo, neb se natahám s malou ažaž a ještě i v práci a záda mám jak stará bába, poslední dobou mi už i cuká v nohou, takže třeba o víkendu ani nezvedám malou do dětský židličky, tatínek celkem automaticky vzpírá za mně :confounded: chodí jí mejt ručičky před jídlem, tam ji taky musím vyzvednout na stoličku, vyndavá ji z postýlky... celkem se snaží mně šetřit..ať si zvyká, až budu těhule nezvednu už vůbec nic... :wink:
29. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
jo, před chvilkou zabil tři kachny, mám do noci co dělat, teprve jsem zapálila pod kotlem, než je budu moct spařit.. bude určo malá vzhůru a to šla dneska spát pozdě. i v kotelně jsem zatopila teprve teď.....jsem ve skluzu, asi dnes koupat nebudem, nebude dost teplo v koupelně.. :unamused:
29. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
kammka: nemůžu si pomoct, ale pořád nedokážu pochopit tvůj elán, já už bych se dávno složila žít takovýmhle tempem :slight_smile: Asi jsem moc zhýčkaná městem :slight_smile:

angeth: Dominičkovi se konečně zmenšila uzlina v podpaždí po více jak půl roce, tak bych to také chtěla píchnout proti pneumokovi, ale přemýšlím zda Prevenarem nebo Synflorixem a také nevím jestli nepočkám až se přeženou ty blbý chřipky :unamused:

hezký večer
29. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Hezký večer,
jen krátce zdraví pracující Mikk :frowning2: Těžce nestíhám, zvykám si na "pracovní" rytmus (ranní vstávání - večerní příjezd) no a hlavně a na to si asi nezvyknu, být celý den bez Ondráška :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Mějte se moc pěkně, dočtu a napíšu víc o víkendu
29. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj Mikk!!!!!!

Tak už jsi v práci, vím, říkalas to na srazíku, jenže to tak rychle uteklo a je to tu. Držím ti palečky, ať to zvládáš bez problémů.....a jak jsi to nakonec vyřešila s hlídáním, Přes babičky-vyšlo to? Myslím na tebe kočko, dobře se zaběhni a ozvi se nám :wink: :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojky holky,
tak konečně jsem zase na netu, o víkendu jsem nestíhala.
Včera jsem dělala obídek, kluci skládali nové skříňki z Ikei a pak jsme stěhovali pokojík, aby tam měl Jára více místa a paráda, jsem spokojená :wink:
Jára jak byl pořád doma tak včera už byl na ránu, hrůza, no zítra snad už půjde, nic mu není.

kinsen - a jaký je rozdíl v Prevenaru a Synflorixem ( Járovi jsme dávali Prevenar).

Já nevím, kdy to Sofince necháme píchnout, musím se poradit s mudrou. My náušničky dostali od babičky - s bílým kamínkem tak to bude frajerka :wink: Dáme je po hexa vakcíně a asi píchnout.

mikk - tak ty už jsi pracující? A to jste u vašich nebo jak?

No nic musím si jít umýt vlasy a pak hurá k doktorce a chci dnes zadělat a večer něco upéct. Zatím pa pa.
30. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
čauky,
tak jsem šla spát o půlnoci a ve čtyři vstávala do práce... kdyby nepomohla s kachnama máma, tak nevím.. tatínek oškubal stěží jednu kachnu a šel si hajnout, že je moc hodin.. chtěla jsem ho zabít, ale zavřeli by mně a tenhle člověk by pak měl moje dítě na starost. :angry: tak jsem ho nechala žít, ale jen za trest :sunglasses: a už si maluju, jak pojedu v létě na dovolenou po příbuzenstvu, sama :grinning: on by byl nevrlej, že moh doma sušit seno..
a ani tu svíčku jen symbolicky jsem nezapálila...zítra razím do Ikea, koupím nějaké hovadiny místo dárků, aby aspoň něco od nás ty příbuzný dostali a taky musím vymyslet nějakýho aspoň trochu zdravýho Mikuláše.. rozinky, sušený meruňky atd....a dám jí tam flašku kyselejch okurek, ty miluje.. :grinning:
30. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.