• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
autor
jéje ahoj!!!tak ti moc a moc gratuluji,hlavně že sjte v pořádku a vše se dobře hojí!je super že jsi vychytala i dobrý personál, já měla bohužel smůlu no:frowning2:...máš foto?jinak ta dr. to bude ta Pekařová protože ta byla na krátko ostříhaná a tmavé vlasy taková docela příjemná...hlavně odpočívej kdy budeš moci, ze začátku to bude asi záhul, ale pak už si zvykneš...:slight_smile:mějte se krásně!!!!
7. pro 2007 ve 20:30  • Odpověz
Marky24, gratuluju, tak tos teda vychytala i s obrovskou slavou:slight_smile: Nemluvilas nahodou s tou Diblikovou v poradne?
Jinak ti moc zavidim prirozenej porod, uz kvuli tomu, ze budes brzo fit, stehy se vstrebaj a brzo budes rybicka. Ja jsem bohuzel po tom cisari celkem dostavala zabrat...
Tak jeste jednou hodne stesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. pro 2007 ve 12:05  • Odpověz
autor
tak já byla zrovna včera na gyndě....a až dokojím tak půjdu na přešití!!!takže docela hustý, jsem fakt nadšená!!! :angry:
11. pro 2007 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky,
syrael s tou pani Diblíkovou sem už nemluvila.
milly, pudeš na přešití po takový době? To ti to teda pěkně sprasili a kdo tě šil ten Posejpal? To ti fakt nezávidim. :unamused:
My se jinak máme docela dobře, ze začátku to kojení nám dávalo zabrat že malý trvalo třeba půl hodiny hodinu než se přisála a pořádně pila, ale teď už je to dobrý, jsem zatim i docela vyspaná.
Na fotky se můžete podívat tady, budu je tam i postupně přidávat. :wink:
http://www.viky.estranky.cz/fotoalbum/karolinka/karolinka
15. pro 2007 ve 12:59  • Odpověz
autor
jo jo bohužel takhle pozdě, při sexu to bolí pořád mám světloučký výtok (jak to není zahojené) docela mazec....takže všechno znovu :frowning2:...opravdu krásná holčička...a nádherné fotečky!!!ještě jendou moc gratuluji!
15. pro 2007 v 18:25  • Odpověz
autor
Holky, krásný vánoce všem přeji...bohatého Ježíška a hlavně trošku té pohodičky s našimi ratolestmi!!!! :wink:
22. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz
Taky přeji krásné vánoce a hodně dárků pod stromečkem, hlavně pro děti a pro vás pohodičku a žádný stres. :slight_smile:
24. pro 2007 v 15:34  • Odpověz
Ahoj milly tak jak je? Jste zdraví? Tady je pěkně mrtvo, jestli chceš pokecat tak zajdi na Táborsko tam nás chodí víc.
28. led 2008 v 11:59  • Odpověz
Ahojík, já jsem také z Říčan........ :slight_smile: , zdravím všechny v okolí........... :wink:
12. bře 2008 v 17:24  • Odpověz
Ahojky holky :wink: Můžu se přidat, pocházím z Benešova, ale už dva roky žiju mimo snad neva. Máme dvacetiměsíčního chlapečka tak bych se tu ráda seznámila s nějakýma maminama :slight_smile:
19. dub 2008 ve 23:39  • Odpověz
Ahojky, tady to teď ale pěkně vázne že sem nikdo nechodí. Tak teď chodim kecat s holkama na Táborsko
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=23515&vGroupOffset=0&=&vOffset=1290
a nebo sem koukala že je taky diskuse porodnice Benešov http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=47219&vOffset=60&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
20. dub 2008 v 11:00  • Odpověz
ahojky zdravim vsechny, hledam nejakou tehulku z Benesova, ktera by rada obcas nekam zasla nebo i po nakupech a tak....jsem tu trochu jak kul v plote a spolecnost by se hodila...tak kdyz se nekdo najdete, tak pisnete klidne i do IP...budu se tesit.... :slight_smile:
29. dub 2008 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem sice z Říčan, ale do Benešova jezdím do porodnice a už teď v sobotu mam termínek :slight_smile: Zatím jsem tam velice spokojená a slyšela jsem samou chválu...
30. dub 2008 ve 13:42  • Odpověz
petrusko tak kdyby to prislo, tak hodne stesticka k porodu a tise zavidim, ze uz to budes mit za sebou :grinning: hlavne at je vse dobre.... :dizzy_face:
30. dub 2008 ve 14:16  • Odpověz
Děkujůůůů moc...doufám, že to bude v pořádku, ikdyž vlastně vůbec netuším do čeho jdu...Přestože literaturu mám nastudovanou, tak praxe bude přeci jen o něčem jiném :slight_smile: Neboj neboj, tobě to taky už uteče jako voda :slight_smile:
30. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz
jeee kez by :wink: no prvne zadna nevime do ceho jdeme a mozna ze je to tak lepsi :grinning:
30. dub 2008 ve 14:56  • Odpověz
Já si to taky myslim, sice všude píšou, když člověk ví do čeho jde, že je to lepší, ale já si myslím, že je lepší nevědět :slight_smile: a co výbavičku?už máš něco nakoupeno??
30. dub 2008 v 15:23  • Odpověz
Petruško, tak to ti přeju ať ti porod dobře dopadne. A v Benešově budeš určitě spokojená. :slight_smile: No a literatura a praxe je nakonec asi fakt trochu o něčem jinym. Já teda si myslim že bych mohla mít nastudáno jak bych chtěla ale pak když sem měla bolesti, tak sem s toho nevěděla nic a když mi řikali jak si mam ulevovat tak mi přišlo že mi stejně nic nepomáhá. :sweat_smile: A je fakt že tim že sem nevěděla do čeho jdu sem si porod představovala víc jednoduše. Ale to holky zvládnete, to miminko za to stojí. Tak držim pěsti. :wink:
30. dub 2008 v 15:50  • Odpověz
Děkuju Marky...doufám, že to bude v pořádku..Tobě i holčičce přeju hodně zravíčka :slight_smile:
30. dub 2008 v 16:01  • Odpověz
ahojky, tak jsem si rikala, ze se podivam, zda uz to ma petruska za sebou :confused: - uz by snad mela ne?? :pensive: tak snad uz ma doma miminko a jsou v poradku...
13. kvě 2008 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky, tak v úterý 13.5.2008 ve 23:25 se nám narodila holčička Amálka :slight_smile: 4 kila a 50 centimetrů :slight_smile: Je krásná a hlavně zdravá..v sobotu už nás propustili domů, takže už si spolu užíváme :slight_smile:
21. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
Moc gratuluji a přeji Amálce hodně zdravíčka a štěstíčka. :slight_smile:
A jak si byla spokojená v porodnici?
24. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz
Ahojky..moc děkujeme :slight_smile: V porodnici, můžu říct jsem byla spokojená maximálně... :wink: ta péče tam byla opravdu výborná...Moc příjemní doktoři...no prostě vážně spokojenost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz
Ahojky, ráda bych obnovila diskuzi z okolí Benešova. První odpovím tobě afinko z mé špatně založené diskuze (už tu benešov je). Ano jsem přímo z Benešova, přistěhovala jsme sem s manželem každý z jiné části republiky. Takže to tu vlastně ani moc neznám a hlavně tu nikoho neznám.... Dokud jsem byla v práci, tak mi to bylo docela jedno, dojíždím do Prahy a tam mám známých dost. Já jsem v 26 tt.
13. črc 2008 v 18:19  • Odpověz
spetra: ja jsem na tom byla podobne, v Pze spoustu znamych a ted kdyz jsem tehu, tak jsem vlastne byla doma a nemela co na zabavu...treba neco podnikneme...a jak pises tehulek jsou tu mraky, vidim je proste vsude :sweat_smile:
13. črc 2008 v 18:58  • Odpověz
jj jsou všude - dopoledne na ulici jeb těhulky nebo maminky :wink:
13. črc 2008 v 19:20  • Odpověz
spetra: treba uz jsme se taky potkaly :grinning:
13. črc 2008 v 19:24  • Odpověz
možné je všechno.... :wink: Už máš všechno pro Katku připraveno?
13. črc 2008 v 19:30  • Odpověz
temer mam :wink: ale spostu veci musime jeste doladit
13. črc 2008 v 19:35  • Odpověz
ahoj holky :wink:
jsem na tom podobne jako Spetra - taky jsem se do BN pristehovala, privdala, takze tady skoro nikoho neznam, a vlastne skoro cely tehu travim sama :frowning2:
Spetro a ostatni, nechcete se setkat?
Me je 29, manzelovi 27, cekame nase prvni miminko
15. črc 2008 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.