• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky,

Markee-jsi statečná holka, přeju ti, aby jsi brzy otěhotněla(teda pokud ty sama chceš) a těhotenství bylo v pořádku

Tak my hned dopo vyrazily (já, Kačka a mamka) do Bene, zašly jsme do jeskyňky, na kávičku do italské cukrárny, po obchodech, k manžovi na oběd, pak zase po obchodech(to už Kačka jela s manžou domů) mám radost, protože jsem ukořistila zase pár dárečků pod stromeček :wink:
2. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
markee-do toho ti kecat nemúžu a opravdu nevím jestli mám nebo ne ale podle mých osobních i pracovních zkušeností -jen můj názor.nespěchej prosím tě ,myslím to dobře dej se dohormady jak psychicky tak fyzicky-chce to čas.nevím jak to ode mne anonymního člověka z netu vemeš ale myslím to dobře,já tě chápu jak jen může člověk co to má za sebou...ale ozývá se ve mne taky porodní asistentka-je velké riziko že se to nedopadne,když to budete hrotit :confounded: promin´.proste mi to nedá.

kammka-negratuluj ,měsíčne platíme 6 tisíc takže jsme projeli přes 60 tisíc-a to je stejen dost.
2. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Markee: moc ti přeji aby se ti povedlo brzy otěhotnět a měla si krásné zdravé mimi, zasloužíš si to :wink:

Leni: já byla akorát tak ve škole pak jsem koupila nějaké ovoce a letěla jsem domů za tím mým prckem, blbě to snáším být bez něj i na těch pár hodin :frowning2:
2. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky holky,
téda vás dočítat, to je na hodinku :wink:

fanys - ty jo to věřím, že pálky za dvojnásobný Sunar musely být peklo. Proto chci kojit co nejdéle. Manža si tady ze mě tuhle dělal prču, že bych si nejraději nechala proplatit z rodinné kasy i to mlíko :dizzy_face: ...trubka jedna :wink:

lenka - tak to jste si hezky užili prázdniny, hlavně, že Kačka není nemocná,když spolužáci polehali :slight_smile:

My dopo jeli k mudře, Sofinka na dvouměsíční prohlídku a Járu chtěla mudra ještě poslechnout. Tak vše ok - chodíme tady u nás k Šárové a spokojenost. Dřív jsme chodili do Bene k Syslové a ta byla taky super, chodila jsem k ní i na těhu cvíčo a hodně nám tam poradila co se týče porodu a miminek.

Holky o elektřině mi ani nemluvte, loni jsme také dopláceli. Máme tu velkého žrouta - bojler a hlavně všichni jsme takové kachny a máme rádi teplou vodičku tak se to pak někde projevit musí. Hlavně to nemáme převedené na ten noční proud a to je prý chyba, ale já tomu nerozumím vůbec tak nevím.

No a my si dnes udělali výlet do Pb. Nejdřív jsme jeli koupit nové zimní botky Járovi, když jsem ty staré reklamovala. Tam proběhla scéna jak vyšitá, mají tam telku s pohádkama a Jára čučel jak když v životě pohádku neviděl a zkoušení bot mu bylo šumák tak jsem ho odvklekla do vedlejší uličky, kde na telku neviděl a scéna jak vyšitá, no na nervy. Ale botky máme i bačkůrky tak dobré.
Jo cestou jsme si to dali pěkně objížďkou, pač u Obor byla bouračka. Tak jsme si pojezdili po vesničkách a zdárně dojeli do Příbrami.
Zajeli jsem ještě do Tesca, tam slevy oblečků pokračují, no já tam vážně nesmím lézt - mámtričko a malá svetřík za 50,-Kč.
A po obídku jsme měli sraz s kamarádkou a jejíma dětičkama ve Šnečku - herna pro děti. Jára se vyřádil, Sofinka číhala a maminka se nacpala medovníkem. Tak jsme měli hezký den.

Zítra bych dopo ráda doladila tu vánoční výzdobu, mám toho ve skříni dost tak to tu nějak rozmístím.

markee - i já ti přeji, aby se ti podařilo v pořádku donosit miminko a neboj určitě se to povede :wink: :wink: :wink:
2. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Markee však ono si vás to miminko najde.. :pensive:
Afi jsem ráda, že chválíš Syslovou, k té chodíme :slight_smile:
a elektrika...loni jsme měli vše na elektriku a když přišlo výučtování ,tak jsem byla druhý měsíc na nemocenské, takže jsem z té první dávky splatila auto..no a pak přišlo vyúčtování a nemocenská ne :angry: :angry: takže dva měsíce z jednoho platu a ta pitomá elektrika..
2. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahoj holky

jak koukám tak elektřina svina jedna :wink: je problém všude,ted jsme měli po prvé přeplatek přes pět tisíc,ale loni jsme dopláceli přes 18 :angry: málem jsem z toho porodila,bylo to pár dní přes plánovanou sekcí a pak jsme ješte platili 7 litru za nadstandard,litr za den...a vánoce do toho bylo to uchvatný to jo.ješte že ten porod sem měla u nás zadara pač dát dalších 30 tak nevím.to jsem dostala od šétů jako dárek na rozloučenou jak byli rádi že končím. :grinning:

afi-to se nediv když chudáčkovi malému tv nepustíš že pak vyvádí:slight_smile:hlavne že je on i sofinak v pořádku

já dnes něco budu vytvářet Barunce k svátku co má zítra pač se ohlásili návštevy na dnešek-a vubec nevím co,a o víkendu vzhledem k tomu že mám manžu opet v práci tak se vrhnu na to cukroví.
mějte se hezky
3. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
ahoj,
teda holky mně je na nic.. stále kašel, jsem na tom viditelně hůře než Fanča, jen se tu ploužím. aspoň, že mám už zatopeno, zatím topím do bojleru, pak se to na elektriku jen dohřeje na ten noční proud. amusím nacpat a naprogramovat pračku aby zapla až sepne noční proud, to je výhoda, vědět kdy spíná, já snad jindy ani neperu, jen když mi začne přetejkat koš, a musím vyprat víc praček.
Fanys - vy topíte elektrikou?? my měli zálohy 1500,- a doplatek 10tis., takže nám to zvedli na 2520,-ale až od ledna, tak msuím skáknout na poštu, a z těch peněz co měly odejít na ČEZ zaplatím O2 trio za minulej měsíc :sunglasses:
Markee - to je smutný, ale hoď se do klidu, tohle se přece nestane 2x za sebou, příště to určitě dopadne, neboj..ale asi bych s tím snažením aspoň pár měsíců počkala, i když je to těžké, nebylo by lepší vydržet do jara a do té doby se cpát listovkou, červeným masíčkem a rybama?? ta listovka má nejvyšší vliv na zdraví plodu pokud se bere alespoň tři měsíce před početím, místo ní bys třeba mohla jíst hodně červené a žluté zeleniny,,,hlavně papriky a listovou zeleninu taky. navíc jaro je jaro, má být celkem teplá zima a to znamená fůru chřipek, za první tři dny nemocenské se neplatí to se to bude šířit, nikdo nezůstane doma hned jak to na něj bude lízt..
jinak s tím stíháním... já skoro nevytáhnu paty, jak nemám auto..jen do práce a teď budu každé úterý chodit na kurz, hurá..taky bych toho stihla víc nebejt i-netu, TV, a potřeby si jen tak sednout a dát si v klidu kafe.. jenže jsem jenom člověk a fakt nedokážu nonstop kmitat, jak by si ten můj představoval. včera jsem na něj vyjela, měl volno a odpo se mně zeptal, co jsem krmila a já na to, že jsem mu přece ráno hlásila, že s ohledem na bolest v krku a kašel nehodlám vytáhnout celej den paty..a že když on měl rýmičku (o kocovině minulý víkend jsem se nezmiňovala) muselo se kolem chodit po špičkách a celej den se válel a mně by honil ven ke králíkům, okolo kterejch celej den chodí :angry: :angry: blbec...
radši bych stíhala to cukroví věnce a výrobu dárků..
3. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
kammka-já mám z tebe dojem že jedeš na plné obrátky tak si chvilku s kafem,i netu nebo tv určite zasloužíš :wink:

já jsem už naštvaná na maximum :angry: odešel nám elektrokotel :frowning2: je tady zima jak na sibiři,jsme navlečený ale od podlahy to je síla,to ti taky odpovídám kammko jestli topíme elektrikou,asi jsme dotopili uplne -loni v listopadu jsme delali topení ,dávali i nový kotel,je v záruce ale -máme ho odmontovat,vypustit vodu z topení,zabalit,dovézt jim ho prahy a oni až uznají že sme tomu kotli nic neudelali my tak nám dají náhradní ....cca tza tři dny mi řekla velice milá paní na jejích lince :frowning2: byl tady strejda elektikář a po hodine mi oznámil že je s ním asi kaput.tož tak.
3. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
teda fanys to ti nezávidím a co holky jak to snášejí? Kdyby jste chtěli tak se přijeďte ohřát :slight_smile:
Máte nějaké náhradní topení?, protože pěkně přituhuje :unamused:
3. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Fanys - teda to je síla, není nad kotel na pevná paliva.. ale když nejde proud, jsme v kélu i my, neboť máme na elektriku čerpadýlko, který honí tu horkou vodu do baráku :unamused:
takže jsme si vymysleli do světnice druhej komín, abychom si mohli kdyžtak zatopit v kamnech a nezmrzli. doporučuju totéž, navíc takový krbovky, to je romantika.. my je tu zatím nemáme a tchýňata jsou z představy, že tu budemm mít kamna celý říčný, že prej špína a bordel..jako by tu bydleli oni..ať je prej máme ve stodole a v případě potřeby si je sem dáme.. super,akorát když nešel loni v zimě proud, byl zrovna Martin tejden pryč, ještě že to po pár hodinách zapli.. nedovedu si představit, jak sem sama tahám a instaluju ty Petry :stuck_out_tongue_closed_eyes: s jazykem na vestě. takže než tatínek odjede, bude muset dát ty kaamna dovnitř...bordel nebordel..
taky bych ti nabídla ubytování, ale akorát byste chytli ten chrchel a taky bys byla asi zklamaná jak to tu vypadá, zrovna dneska hrůza bordel i bez kamen, zrovna přesvědčuju dceru, aby laskavě začala tu svou tunu plyšáků uklízet do koše...
3. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahojky holky,
fanys - tak to je opravdu pešek a klidný předvánoční čas :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak teď už snad jedině rozdělat oheň a hurá k ohni.

kammka - ty bláho co by jsi chtěla zvládat víc, my ostatní jme lenoši v porovnání s tebou :wink:

Já se dnes dopo konečně dokopala k vánoční výzdobě tak jsem spokojená. Pak jsme vyzvedli Járu a šli na poštu a do krámů. Odpo jsme jeli ke kamarádce a pak s dětma na cvíčo do Sokolovny. Teď jsme po večeři - měli jsme palačinky. Tatík byl doma od 14,30hod a že nám tu připraví palačinky a co myslíte....no vybodl se na nás a chrápal na sedačce. Tak jsem klela, že tu celé odpo proválí tak nakonec byly i ty palačinky :dizzy_face:

Zítra jedeme do Bene na kyčle a pak u našich nechám dětičky a jdu s kamarádkou číhnout po krámech a na kafíčko, se těším.
3. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
tybrďo afi, to je život... JÁ CHCI AUTO!!!
u nás takový aktivity nepadaj do úvahy...
a to tatínek mele furt, že mi tu bude auto občas nechávat.. ale aby si o víkendu udělal čas a vyjel se mnou na cvičnou jízdu, to ne, to je děěěěsně vytíženej a škoda benzínu :angry:
a taky se děsím toho, že se nebude schopnej vykopat z práce a já pak pro něj budu muset někam jet a budu obíhat sousedky, aby mi tu některá poseděla u malý, znáte to, nikdy se sice nevzbudí, ale jak na potvoru.. :unamused: :frowning2:
3. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
jo, holky chtěla jsem se optat, jestli neznáte v Bene dobrýho a milýho gynekologa, hodlám přejít, chystáme druhý mimi a představa, že budu na kontroly jezdit do Prahy k tomu svýmu, kterej je sice pečlivej, ale cestou tam se v busu 2x počůrám :confounded: a je to vejlet skoro na celej den...
a jak se vám rodilo v Bene v porodnici???
jdu do koupely, dítě si plave aani nevím jak :grinning:
3. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
dobrý, ještě se netopila, má suchý vlasy.. ale dneska jí budu šamponovat dračici už se těší..má v těch vlasech už všechno možný..kašel nekašel..
3. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
kammko - auto byla moje podmínka, jinak bych na vsi nebyla :wink: Ne vážně, jsem z města a asi bych to nevydržela a cestování busem s dítěmtem (teď už dvěma) tak to by asi bylo o nervy. Takhle je to pohoda. A hlavně jsem ráda, že s malým můžu jezdit na takové akce jako cvičení, mateřské centrum, plavání a tak.
Gyneloga v Bene dobrého můžu doporučit, ale bohužel nenabírá nové pacienty. Já k němu chodím cca 6let a nemůžu si stěžovat je to Roman Kříž.
Já v Bene rodila jak před třemi lety tak teď v září a jsem maximálně spokojená, jak s porodem tak péči po porodu...kdyby náhodu bylo třetí tak jedině v Bene :dizzy_face: Můžeš si k porodu vybrat doktora dle přání za příplatek, nadstandart pokoj pokud chceš, dítě máš na pokoji u sebe a vybavení pokojů je myslím dobré. Byli jsme tři na pokoji s vlastním soc. zařízením. Sestřičky ochotné.

Jára je také ve vaně, tatík tu číhá na fotbal tak to mám v rukou já :wink:
3. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
dítko v pelechu před 20hodinou!!!! to tu dlouho nebylo!! :grinning:
já se asi zkusím poptat i toho mýho gynekologa, jestli by mně někomu nemohl nacpat, on dost jezdí na různé konference, tak se s dost doktorama zná, a taky měl nějaký spolužáky, třeba moje kamarádka co k němu chodila v Praze chodí teď v Rumburku k jeho spolužákovi z fakulty, a to náhodou, bez doporučení..
volal teď tatínek z obchodu, tak jsem mu něco nadiktovala..snad ho napadne, že je v sobotu ten Mikuláš...
co se týče kladení podmínek tohoto druhu...těžko takové klást panu učiteli po dvanácti letech vztahu, kde by na to najednou vzal.. my řešíme, jak to zatím zvládnout s jedním vozem..
3. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
ahoj

dekuju za nabídnutý teplý azyl-manža včera sehnal přímotopy a další 2 přivezl kamarád tak už zima není,kotel nakonec přijedou opravit sem jejich servis ale až v pondelí

kammka-s gyn.neporadím pač já chodím k našim do práce ale taky do prahy,a bud v klidu já jsem taky naštvaná ažaž pač máme jen fabku a s tou jezdí mnaža do práce,a ja som zalezlá taky doma ,mít díte jedno tak neváhám a cestuju a busem ale s duokočárem už ne.stačilo 2 krát.a už nikdy doufám.a jak mi mm oznámil chystá se koupit místo auta pro mne bagr tak nevím....teda bagr pro sebe.

čekáme návštevu ale 2 se omluvili pač májaí chřipku tak doufám že dorta co jsem delala nakonec nesním sama pač kdo se má to na to koukat že?

afi-už máš stroj?ja cvičím denne ale nejak mne to už nebere-radeji sedím večer u pc než se dřít...

hezký den všem...
4. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
fanys i s obyč kočárem je to na nic... většinou mi pomáhaly důchodkyně a mládež s i-podem na uších seděla, neb jsou asi udřený ze školy... ale já byla občas dost drsná, kolkrát jsem pani usadila acloumala s mladým ať mi jde pomoct, že vypadá na největšího siláka z busu...ale co jsme tady, tak se zvedaj řidiči (!) ale už dost jezdím bez kočáru
no, my máme felicii, 10let starou..tatínek se občas ptá, jaký CHCI auto a když mu odpovím, řekne, že jsem se zbláznila...tak ať se neptá, že jo.. přece mu nebudu říkat, že chci 13 let starýho favorita.. :grinning:
ale taky mám dojem, že kdyby měl prachy radši by koupil pozemek pro herky než pro mně auto. :angry:
co by taky z toho mněl, kdybych mohla někam jezdit, akorát bych utrácela :grinning:
4. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
jo mít svoje auto, to je dobrá věc i když bydlíme v Bene tak by se občas šiklo, máme taky jedno se kterým manža jezdí do práce, dost často je doma auto tchýně a ta mi ho s důvěrou půjčuje, ale nerada s ním jezdím co kdybych ho někde opřela :unamused:
Super gynekolog je v Čerčanech doktor Obr já tam jezdím z Bene, protože je to opravdu skvělej doktor a má všechno možný zařízení i to na ozvy plodu, jo a zatím pacientky bere. Jinak má ordinaci i Benešovská nemocnice a tam jsou také dobří doktoři, ale je to tam jak na běžícím pásu takové neosobní :unamused:
Taky jsem rodila v Bene a mohu jen doporučit po druhé tam půjdu určitě také :slight_smile: Byla jsem na dvoulůžkovém nadstandartu, protože bylo plno a já se nechtěla mačkat na pokoji po pěti nebo po čtyřech, ale za dvě stovky denně to šlo :slight_smile: A personál byl také ochotný :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
děkuju za tip, ale Čerčany to je pro nás kraj světa, to můžu jet rovnou do Prahy :unamused: já se optám toho svýho gyn, ale pokud to bude on, kdo potvrdí těhotenství, tak těhotná k jinýmu přebíhat nebudu..
dítě mi spí, ještě budu muset běhat do kotelny, než se to rozhoří, pak se natáhnu tady na gauč, včera jsem svým chrchláním v ložnici malou budila... :frowning2:
holky, jak to řešíte s prckama, když je vám blbě?? já mám docela výčitky, že malou zanedbávám, čučí na tv a já chcípu.. ale to bych se tu odpo složila, ještě mezitím zatápět a krmit drobné zvířectvo...ale aspoň jsme dnes měly dobrej obídek :wink:
4. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
jinak v Podolí jsou čtyřlůžáky normálka, ani mi to nevadilo, spíš to, že sprch je málo a když máte štěstí :confounded: a uloží vás na konec chodby, tak se nachodíte :unamused:
ale dvěstě za nadstandart denně je za hubičku
Fanys, kdes to pracovala na nějaké nestátní porodnici????
4. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky,
kammka - teda to je Podolí celkem bída, to v Bene, jsou sociálky na každém pokoji tak to je pohoda :wink: S tím chcípáním to na mě jde taky, bolí mě v krku, v noci jsem měla horečku tak jsem moc nespala a ráno jsem si chtěla lehnout, ale Sofinka už nechtěla. Nejhorší je, že mě strašně bolí v krku, když mluvím a každé slovo mě unavuje. Ale víte co dětičky, Jára se pořád na něco ptá a tak. Dnes se těším do pelechu jako blázen. Manža je dnes večer a zítra celý den v práci tak to bude paráda :cry:

fanys - stroj dorazí asi v pondělí, ale dnes jsem se cpala sladkým jak to šlo....fakt síla :unamused: Potřebovala bych nějakou léčebnu na sladký.

My dnes byli v Bene na kyčlích. Pak jsem zašla s kamarádkou do města a na kafíčko, dětičky hlídala mamka a Sofinka to prospala tak se ukázala jak je hodná. Kyčle máme v pořádku tak dobré.
S tím autem je to asi zvyk. Ale já mám vlastní auto od 20let-koupila jsem si tenkrát starého favorita za ukončenou pojistku. No a loni jak se manžel dozvěděl, že čekáme druhé miminko tak první co bylo,že potřebuji kombase tak hned hledal auta a koupil mi starší Fabii. Bylo to zrovna na Valentýna tak v bazaru machroval jak to ženě kupuje k Valentýnu :wink: Hezky se tam nalodíme i s dětičkama tak jsem naprosto spokojená.
4. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahojky, půjdu na kutě, jen skáknu do kotelny... Afi, já budu jednou šťasná za Feldu kombi, je fakt, že do tý naší se stěží vejde hlubokej kočár a to musí bejt ale rozloženej, bez kol :unamused:
kašel furt hroznej, zejtra mi pojede tatínek pro ACC, beru Ambrobene 4.den a pořád dráždivý kašel..
4. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
holky vy snad všechny marodíte :frowning2: at vám je líp

tak k nám včera dorazila jen kámoška popřát barče,jinak jsou všichni marodi ...takže bude oslava na vícekrát,z čeho nemám teda radost ale co už...dnes přemýšlím jestli vyjet do prahy ,moc chci odsad vypadnout jen se bojím že na nás a hlavne na holky někdo něoc prskne tak nevím.

máme taky fabii v kombíku ale je pro nás malá,steží dam vecpeme kočár a nákup,a když si představím na příští roky kočár,odrážedla 2,kočárky por paneky 2 ...tak vidím že půjdeme do forda galaxy-ten se mi moc líbí,ale to by manža nemohl koupit ten bagr :unamused: musím na tom pracovat a doufám že se povede.

kammka-jo pracovala jsem na souk..klinice meda,je to na bulovce,hodne se tam platí-za vše i za usměv personálu :wink: ale byli jsme taková velká rodina....chodili k nám vesměs mediálne známi lidi ,manželky politiků,podnikatelů atd...taky jsme rodili a hodne ,na státní bulovce máme svoje porodní boxy a nadst.pokoje.

hezký den všem a marodi kurýrujte se
5. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky,
kammka - přidávám se do klubu marodů- v noci mě to postihlo a dost krutě, měla jsem teplotu, zimnici a začalo mě bolet v krku.
Dnes skoro celý den ležím, nemůžu skoro mluvit tak je klid :wink: Naštěstí přijeli naši tak o prcky je postaráno jinak nevím, když manža je v práci.
Kolem 19hod čekáme čertíky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

fanys - jo jo to vám Fabie určo stačit nebude, nám skoro v létě nestačila a to jsme byli jen tři a při přejezdu na karavan, kde jsme měli tašky, jídlo a Jára kolo tak to bylo tak tak. Tak hezky bojuj za Galaxy, bagr počká :slight_smile:
5. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahoj holky, mě se pokoušel taky nakazit nějaký vir, ale už je mi dobře, díky bohu, když mě bylo blbě, tak Vendulka spala se mnou v posteli a byla hodňoučká..
Na gyndu chodím taky k Obrovi, ale do Týnce, což je trochu blíž Kammko..ale jsem tak trochu na rozpacích, je suprovej, ale mě říkal, že budu rodit dřív a pak jsem rodila ve 39. týdnu, švagrové říkal, že to bude mít rychlé a nakonec rodila 14 hodin, porod skončil císařem..a rád předepisuje léky na záněty...
Benešovská porodnice naprosto super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: v září jsem tu popisovala porod :wink:

vlastní auto mám taky jinak bych se odtud nedostala do práce, dřív mě vozil manžel na autobus do týnce, žádné jiné spojení nebylo a když sloužil tak jsem přespávala u taťky v Týnci což po svatbě bylo dost blbý :sweat_smile: a on by bez auta měl taky komplikované dojíždění..

Jo a Kammko, krbová kamna máme a bordel je jen ze dřeva kolem trochu popílku..máme je v obýváku, metr od sedačky :wink:
5. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
My jedeme zítra na návštěvu do Prahy na tak přemýšlím co Dominičkovi obléknu, aby byl za fešáka :slight_smile:

jo a Obr má ordinaci kromě Čerčan a Týnce ještě v Bystřici a já jsem s ním spokojená na maximum, ale chodím k němu teprve pár měsíců, to s těmi porody se blbě odhaduje a málo kterému doktorovi se to povede odhadnout správně, mě tři doktoři řekli že budu rodit o měsíc dřív a nakonec jsem rodila přesně na termín, :slight_smile:a s těmi léky na záněty je to pravda, ale jelikož jsem jednou kvůli neléčenému záňetu měla pěknou polízanici tak si je nechám předepsat ráda :slight_smile:

Dominiček už má sedm zubů a už krásně papá i větší kousky :slight_smile:

Hezký zbytek večera
6. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
teda když tu nejsem já, tak je tu mrtvo :grinning: :grinning: :grinning:
Fanys, tak koukej holky trénovat a kočár nebudeš za chvíli potřebovat, ale je to blbý stíhat dvě batolata, tak si říkej taky bych mohla mít tři.... :wink:
Afi, mně cosi skolilo na etapy, třeba včera jsem byla úplně ko, ještě jsme se pohádali,děs...a dneska jsem grogy úplně totálně, na ten kašel sedla i nějaká chřípa :frowning2: ráno jsem zrušila i zítřejší šichtu v práci..a debil i mámu na hlídání a teď toho,lituju, protože jsem se mohla zejtra SKUTEČNĚ léčit...sice můžu ležet na gauči ale každejch pár minut vstávám, protže naše dítě je excentrickej exot, už to vidím i já,nejen tatínek :unamused:
Angeth, s gynekologem je to vždy problém... mně řekl v Podolí docent Buben 18.9.2007, že nebudu rodit dřív, než příští tejden.. bylo úterý a my vyrazili ve středu v pět ráno do porodice :wink: prostě nikod není vševědoucí, nic nelze předpovídat a i proto bych třeba nikdy nerodila dobrovolně a plánovaně doma...ale to bychom se dostali do jiné diskuze..
Fanys a Afi... s tím bagrem.. ono je to těžké, jenže v dnešní době je bagr zlatej důl, kdo stavěl svépomocí, ten ví... nám vyvážel jeden týpek z Lešan suť a hlínu a po troškách si přišel jen u nás na mooc hezký peníze...a i s bagříkem tu cosi dělal.. a hodina bagrování je za několik mnoho stovek..akorát ty vstupní náklady...
tak se tužte, na nákupy se vyprdněte, a buďte zdrávy všechny :slight_smile:
6. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
jinak holky, ve výchově dětí je nejdůležitější důslednost.. a hlavně nic neodkládat.. co jsi neudělala hned, na to je pozdě.. například já jsem nevynesla načůranej nočník, až si v něm mladá vymáchala ruce, tak jsem jí seřvala, že je dobytek a ona řehníce opakuje DOBYKET...... štěstí, že to byla panenská moč :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
v pátek si pro ni přijede tchýně, jdu v sobotu do práce, v úterý do školy....jí se nechce tu bejt celou dobu a máma nemůže...a to mi ještě nabídla, že si ji nechá až do dalšího pátku.. no to bych bez toho malýho exota nepřežila, řekla jsem jí, že by se mi stejskalo a ať mi ji koukaj dovízt ve středu,...dost se divila, ona měla kluky u babiček furt..
6. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
ale Ford Galaxy je fakt super koráb... člověk si v něm připadá jak v ....korábu, kamarádka ho má, před několika lety dali za jetýho přes dvěstě tisíc, v té době neměli dluhy a bydleli u babi v baráku.je teda fakt, že až na drobnou běžnou údržbu do něj nemuseli nic vrazit..já třeba nechápu umanutost mýho muže do škodovek, že prej levný díly.. ale když je nepotřebuješ, tak je to jedno, že jo......no já si ani netroufnu o takovým autě snít, to nechám na vás
6. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.