• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky, nebojte se nejsme v pekle, čerty jsme ve zdraví přežili, dnes jsem se konečně také dala do pečení a udělala první druh-jsem to trochu přehnala z kila mouky a 10pudinků, jsem dělala strojkové cukroví, ale ono se s ní o to strach nemám :wink:

Fyna-dodatečné vše nej Barunce k svátku, jsem ostuda, ale dřív jsem se sem nedostala :frowning2:

V pátek jsem ulehla já-se střevní virózou, bylo mi děsně-myslela jsem, že mi to urve žaludek....nikomu bych to nepřála. Kačce končí prázdniny. takže zítra hurá do školičky, my jedeme s manžou odpo do Průhonic, ale jen do Makra a do Alberta :wink:

Všem marodům brzké uzdravení

Koukám-Mikk asi nestíhá, říkala, že se o víkendu ozve :frowning2:
6. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u mě nemoc pokračuje, v noci stále teplota, teď opět nemluvím a přidala se rýma...fakt paráda. Dnes jsem připravovala děti manžovi ven a myslela jsem, že chcípnu, vedro, Jára lumpačil a nespolupracoval a já takhle kaput :frowning2: Tatík naštěstí obě dětičky už i vykoupal tak je to dobré. To zase bude noc smrkání, ach jo.

kammka - jo to slýchám hodně od lidí, že jedině škodovky (viz můj táta). Ale já si myslím, že to platilo asi dřív, dnes jsou všechny díly dost drahé. I když je fakt, že manža má BMV a tam jsou to teprve dardy.

lenka - teda to jsi se opravdu nenudila takového cukroví. Kolik chceš dělat druhů v takovém množství???

Hm, Mikk určo nestíhá, to se ani nedivím.
6. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
AFI- :grinning: :grinning: :grinning: néé už nebudu dělat z tolika....no tak ještě aspoň 6druhů :wink: :slight_smile: ale už v menším množství

FANY-promiň za zkomolení jména-píšu jak tatar :angry:
6. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
teda Afi, takhle blbě jak popisuješ mi jako matce asi ještě nebylo...nevím, kdo by mně zastal...to tě teda obdivuju.
6. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky, mám na vás prosbu. Potřebovala bych přehlásit dcerku k pediatrovi do Benešova. Budeme se tam stěhovat. Můžete mi dát tip, kdo je dobrý a kam naopak raději nechodit. Kamarádka chodí k MUDr. Navrátilovi, ale ten má úplně plno, takže nás už nevezme. Díky moc.
7. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tady stále márod, ale snad se to lepší. Od večera bez teploty a můžu i mluvit, sice chraptím, ale alespoň tak. Manža mi dovezl zásobu kapesníků a přiveze mi z práce i obídek....jak se stará :wink: No já se o něj taky starala, když byl marod.
Dnes jsem dopo i pokidila a pověsila prádlo, malá teď spí v ložnici tak to půjdu taky asi chvíli zalomit než přijde Jára ze školky.

kammka - no já s tím krkem to mám častěji, mám špatné mandle tak možná i proto. No a teď byl marod manža, Jára a já se pořád držela a bum :cry:

Dala jsem konečně vyvolat fotky - ještě léto a Sofinka z porodnice a tak. Tož jich máme zase okolo 120ks tak to budeme dnes prohlížet a já to pak musím založit do albíček.

aleachim - podle mě je v Bene výborná dětská doktorka Syslová, ale nevím, zda nabírá nové (snad ano).
7. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky

taky jsem se odmlčela pač jsem měla pečící víkend,upatlala jsem komplet 5 druhů ale nejak se mi nepovedli rohlíčly :confounded: facku bych si za ne dala ale taky se nebojím,sní se to určite...a péct už nebudu.tychyne prý taky přiveze něco na ochtunání tak si myslím že je toho až až.vzhledem k tomu že to jí jen jarda.

kammka-máš pravdu s tím že bagrem se dají vydelat slušné peníze,ale platit měs.ve splátce 48 tisíc -toho se dost bojím...

Všechny co jste nemocné-pěkne se už uzdravte :wink: at vám je líp,nás to zatím všechny obchádzí ale začíná mne pálit v krku-snad to ale zaženu.

leni-to skomolení jména si udelala schválne-te znám ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MIKK-ozvi se jak to jde....please
7. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
no to je počteníčko jak koukám-fakt prominte :wink:
7. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahojky,
téééda fanys ty jsi se do toho dala :wink: Já musím zase asi o víkendu.
Odpo jsme tu lenošili a pak jsme šli na hodinku ven všichni se provětrat. Mě se tedy moc nechtělo, ale manža by s dětma asi sám nechtěl tak jsem šla. Jára jel na kole a vztekal se, že mu to nejde šlapat a z jedné uličky vycházel kominík tak mu říkám, aby kouknul, že jde čert. No to jste měli vidět jak rychle šlapal a prý už nebude odmlouvat :wink: To nám to ale vyšlo, ale to by pán musel u nás bydlet za dveřma, aby byl klid :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

fanys - tak to je drsná splátka za bagr :angry: To je snad lešpí ten Fordík.
7. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
dobré ráno

afi-procházky jsou pro mne trest ,myslím v tomhle počasí,fakt vylezu s holkama jako matka trpitelka :wink: nemám ráda zimu,takové pošmurno a nemít baby tak vůbec nevylezu...
s tím cukrovím-já si to nerada cokoli nechávám na etapy,delám celý den ale mám to z krku :slight_smile: jen ty rohlíčky jsou hustý-dala jsem trochu víc másla a roztekli se jen sem je dala do trouby :angry: no moje blbost,piplala sem se s nima mám ráda pidi cukroví a ted mám ne rohlíčky a ale rohlíky :grinning: ale co nadelám,jak sem řekla nic už péct ,lepit,patlat nebudu.

všem hezký den,chytnul mne zub-už zase tak jdu ledovat.
8. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás se dnes spalo do 9hod -tedy já a Sofí. Chlapci šli do práce a do školky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já si teď umyla vlasy a Sofinka už zase chrupká. Jdu poslat na vyvolání přáníčka a takové fotky, co máme pro babičky a dědy k Vánocům :wink:

Pečení nechám na víkend a bude.

fanys - nu což tak máte letos rohlíky, hlavně, že jsou dobré :wink:
8. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak já ještě nepekla a nějak se do toho nemohu dokopat, měla jsem být medvěd mohla bych celou zimu prospat :grinning: :grinning: Opravdu podzim a zima jsou období které nemusím :unamused: Jsem unavená do ničeho se mi nechce to na jaře a v létě mám energie hafo :slight_smile: :slight_smile: Už aby to bylo.

Marodi přeji brzké uzdravení :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
angeth - koukala jsem, že už jste začali šátkovat :wink: Jak se to Vendulce líbilo??? My včera poprvé vyndali klokanku - máme tu od miminek jak drzí hlavičku zn. BAbybjorn. Sofí byla spokojená, pač byla u mě a ještě mohla číhat kolem, je hrozně zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Afi spokojená byla moooc :grinning: ale spát chtěla stejně v postýlce :slight_smile:
ale stejně nevím s tím nošením, přeci jen ta hlavička tlačí na páteř seshora..

Holky jak vy stíháte péct :slight_smile: :slight_smile: mě by se to spálilo
8. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
tyvoga holky, já jsem snad těhotná, mně je furt blbě... ráno vstanu z pelechu, do pěti minut žaludek jak na vodě...něco sním, to samý, ještě horší, po o jsem šla v pondělí, zrušila jsem šichtu, to nešlo.. a vzbudila jsem se před šestou s Fančou, zvednu se z pelechu, zas blivno.. a tak to bylo celej víkend. dneska jsem se cestou do školy stavila u svojí pražské dr., měla prázdnou čekárnnu, tak jsem tam zaklepala, poslechla si plíce, prej dobrý ale kašel se jí nelíbil, že by mi prej dala atb, tak jsem ji upozornila.. vazla mi krev na crp, jestli by to stálo za risk, a že prej se mám testnout a zavolat ve čtvrtek o výsledky, že se koukne po nějakejch atb, co bych mohla dostat.. tak uvidím. mám citlivej test, 2ks za skoro stovku..takže jestli to bude negativní, tak jsou to pozůstatky těch viróz, a já zahájím intenzivní džusíkovou kůru :sunglasses:
8. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
..a představa, že stojím u kuchyňské desky a hnětu těsto, válím, vykrajuju, pak strkám hlavu do trouby 10x za hodinu...no nevím..
8. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
kammka - no vida tak jsi třeba vážně těhu??? Plánujete druhé nebo ne?

angeth - my včera klokanku vytáhli prvně. Ale vím, že když jsem jí kupovala ještě před Járou, vybrala jsem si tuto kvůli pásům na zádech, aby se váha dítěte nedržela jen na těch dvou popruhách a nebolely mě záda. Paní mi hned říkala, že tato klokanka je 0+, ale já bych tam novorozeně nikdy nedala, hlavičku to sice drží to jo, ale stejně :frowning2: Včera tam Sofí byla asi 20min a snad úspěch, dnes jsme jí nevyužili, budeme pomalu trénovat. Jára když byl větší tak tam byl moc rád, se mnou i s manžou tak vařil a tak různě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My se vydali odpo do Sedlčan na nákup i s manžou, lilo jak z konve tak paráda. Ale pokoupili jsme i nějaké dárky a pak jídlo a tradá domů. Já ještě vyžehlila a půjdu zalehnout. S tím pečením musím pokračovat snad o víkendu.
8. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Kammko já tuhle taky myslela, že jsem těhu, ale kombinace kojení, málo tulení a žádných spermijek nám žádnou šanci nedala ( prozatím díkybohu, dětičky by byly o rok :sweat_smile: ) ale na testu jsem našla skoro neviditelný stín, sice na testu starém rok a až druhý den ráno ale i tak jsem se opotila :grinning: další testy negativní, tak nevím co to bylo. no a bylo to 19 den cyklu, což mi přišlo taky jako hrozná blbost..
8. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
jejda já bych pekla až bych brečela, no uvidíme, jestli to zejtra půjde... :frowning2:
a pokud jde o tu dobu cyklu.... my Fanču počali těsně okolo ms, dokonce snad těsně před....
a například kamarádka po IVF krvácela jak by měla MS a dost dlouho.... a stále je těhule.. ono se to fakt vypočítat podle MS dost často nedá :wink:
jinak dneska večer skoro nekašlu, asi se kašel lek doktorky... :grinning:
8. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
No pěkně děvčata jen se množte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nám dva lumpíci stačí :wink:
8. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
tak nic, asi mám psychózu z holek na Snažilkách :grinning: :grinning: :grinning: no rozhodně nejsem těhule od minulýho cyyklu, takže si jdu rozpustit ACC tabletku...
afi, ale uvědomuješ si, že máš splněno jen s odřenejma ušima..taková pěkná mladá zdravá a chytrá ženská by měla mít hoooodně dětí :wink: :wink: :grinning: :sweat_smile:
9. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
kammka - ty jsi dobračka :wink: Já myslím, že dvě dětičky nám postačí dál se uvidí časem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já dnes dopo pekla koláč, pač jsme tu měli jablek tak to přeci nevyhodím, že :wink: Do toho jsem udělala jedno cukroví a pokračování příště.

lenka - koukala jsem, že jste byli u kamiou Coca cola???? Bylo to pěkné? My zítra asi vyrazíme také, má být v Příbrami.
9. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
afi, ty mi něco povídej o výkonnosti, ještě ses ani neotřepala z nemoci a už zas pečeš...
já dneska nic moc, k obědu brkaši s řízkem od včera (vyprazdňujeme mrazák..) s polívkou od předvčerejška, no, udělala jsem nám džusík v odšťavňovači...
pak jsem "uložila" malou a šla zatopit pod brutarem, vařím praseti brambory..a koukám, na zápraží potkaní bobky, tak jsem to zametla a uklidila všechno, co by mohlo bejt pro ty potvory jedlý, ještě aby proklouzly do baráku, to by mně ranila mrtvice....
a mrňous mezitím jekot, že chce čůrat, tak ji svlíkám, posadím na nočník, ona spoustu hovadin, povídá, a nic.. zpět do postele, zase jekot, jsem drsná odcházím... a vrátila jsem se před chvílí a ona tam furt vypráví a to jsem jí dala spát po jedné hodině.. no jo, to je ten dudlík, co jsme ho odevzdali Mikulášovi za ten košík dobrot..začíná mi chybět víc jak tomu dítěti.. :frowning2:
9. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
teď jsem tam nakoukla a ona tam v postýlce vykládá panence něco o kozím mlíku... asi jí udělám Sunar...do flašky s dudlíkem :wink:
9. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
holky kde jste????
to moje dítě usnulo až po tom sunaru někdy ve čtyři...takže snad bude ještě chvíli spát.. tak já jdu najít ty recepetíky na cukroví.. asi začnu lineckejma kolečkama a srdíčkama s dírkou.
9. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem doma, byla jsem ve škole, pak pochodit po Budějárně a Chodově.....

AFI-ano byli jsme včera v Táboře, byla tedy zima a mžilo, ale pro děti určitě pěkné.....myslím, že se to Jarouškovi bude líbit....bylo tam teda dost lidí, musíte se probojovat blízko, my měli štěstí, jedna paní si nás s Kačenkou vybrala na podium(měla si k sobě vybrat 2maminky na zpívání), takže jsme pak nemuseli stát tu strašnou fontu k Santovi :wink: Afi-tak ať se Vám to líbí

Anet-děti po roce- dle slov mé mamky, jsou horší než dvojčata-abych vysvětlila, mám o rok mladší sestru a o 10let mladší sestry-dvojčata :grinning:
9. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahojky,
leni - dobrá, tož zítra napíšu jaké to bylo :wink:

Já myslela, že večer ještě budu péct, ale raději jsem se tu rozvalovala u telky, koukali jsme na to Jak se staví dům, vyhráli modří a těm jsem fandila tak dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Včera večer jsem místo pečení také zahálela a s manžou jsme si pustili dvd ze svatby. To je přístup, panečku :slight_smile:
Ale mám ještě ten kašel tak mě to omlouvá :wink:
9. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
ahoj holky

pěkne jste se rozepsali to teda koukám :wink:

souhlas s lenkou-mám dvojčata a je to záhul to ano,zkušenost s detma po sobě nemám ale myslím že mít dvojky je co se času,námahy týká lepší než je mít po roce.ale i tak jim někdy vyhrožuju že je dám do babyboxu :grinning: .zrovna dnes mají takový prima den.

ja mám napečeno ,uklizenoo ale v praxi je tak že-umytá okna nevypadají jako umytá pač tady máme vlhko dost síla proudy vody nám tečou po skle,rosí se moc po zateplení co mm udelal letos,loni žádný problém nebyl,tak jak je padestákrát denne otírám tak jsou pěkne čmouhatý,pořádek jako takový se minul učinkem pč holky udelají takový binec že jsem přilša k zjištení že na tokašlu.a cukroví 6 druhu udeláno ale půlka spapáno-hlavne že manžovi chutná.schovala jsem pár kousku na tác na vv a jinak se vesele konzumuje.tož tak.kamarádka co se tady stavěla mi řekla že som taková veselá máma a že vypadám jako bych kouřila marjánu :wink: pobavila mne a ne žebych si ji nedala jako unik do jiného světa :grinning:
mějte se fajn
10. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahojky,
tak jsem zas nestíhala přijít :frowning2: NO prostě jsem ostuda. Jinak jsem zas na válečné cestě s tchýní(no jak jinak). Prostě jsem hrozně nervozní a vygradovalo to výbuchem na tchýni(ale ne neoprávněným). Jen prostě manži rodina ze mě udělala hysterku a za tchýni se všichni postavili i když u toho nebyli. No myslim si o nich své. Jen jsem díky nim se nervově zhroutila a musela jsem ve středu k psycholožce. Samozřejmě,že mi řekla,jestli jsou normální a že jediné co mi na tu rodinu pomůže,je se odstěhovat.Ale to ona ví,že není možné. Prostě zas vzpomínky mě přemohli,pak ta genetika-sice nic nového neřekli,ale já měla strach z toho co bude-no a prostě v sobotu jsem bouchla. Zatím mi všechny kamarádky řekli,i kdybych bouchla neoprávně,tak že to mohla tchýně a zbytek rodiny zkousnout. Pže ony si fakt myslí,že jsem v září potratila a mám si říct,že je to dobře,že nemám postižený dítě a že je dobře,že na to přišli včas. A tím vlastně mám být v pohodě. Já to nechápu,proč si to myslí,proč mě neomluví a nenechají mě na pokoji. Švagrová taky pořád rejpe,mrcha jedna. No prostě Vánoce a nervy do toho se vším a já mám brečící období.
Holky prosím vás,byla jste některá tady www.tawan.cz na thajských masážích? Je to prý v hotelu Golf v Tvoršovicích. Chtěla bych dát manžovi k Vánocům poukaz na jejich masáže.
10. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahojky,

tak jsme doma z Příbrami. Byl to masakr, lilo. Dorazili jsme tam a Jára zůstal u tchýně, chtěl tam počkat tak jsme jeli do Tesca něco pokoupit a pak tolik hodin, že jsem nakrmila malou, vyzvedli jsme Járu a šup na námko a čekali jsme na kamion Coca Cola. Jára soutěžil, ale těch lidí, u kaminonu nás málem ušlapali :frowning2:

fanys - ty jsi opravdu veselá maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: S tím babyboxem jsi mi připomněla mého vtipního bratránka, on má takové vtípky, že to občas někdo nepobere. Já byla v 9měsíci těhu a on mi přinesl letáček s babyboxem se slovy, kdyby náhodou :wink: Blbeček, ale musela jsem se zasmát a teď jsem si na to vzpomněla jak píšeš.
U nás je to s úklidem podobné, dnes jsem vyluxovala důkladně celý byt a pak jsme jeli tak to zatím drží, ale zítra tu bude zase samý drobek. Tady pod pc už mi parkují asi tři auta a Sofince pod lehátkem taky....jak kdyby chlapec neměl garáže :slight_smile: No prostě nenaděláš nic, děti jsou šoumeni, ale Vánoce s nima budou určo veselé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

markee - to mě mrzí, že ti rodina takhle nepomáhá ba naopak. Asi to s tchýní nebude do budoucna žádný med,ale zkus vydržet. S touto masáží zkušenost nemám. Já byla v Pb u takové milé paní, mají i webovky, kdyby si chtěla.
10. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.